Plaatselijk Nieuws. Door een motorwagen gegrepen Door den trein gegrepen Een brutaal stukje Het spoorwegongeluk bij Wimbledon Italiaansch vliegtuig verongelukt VROUWENHANDELAARS Brutale inbraken te Hiirersum Marktberichten. Predikbeurten. Staatsloterij. THEATER ROYAL. Theater Royal laat deze week met haar film „Man braucht kein Geld" zien hoe het ook „zonder geld gaat". Een employé van de failliete bank te Grodltzkirchen, Schmidt genaamd organiseert in opdracht van zijn pa troon de feestelijke ontvangst van oom ten huize van de familie Brandt waarvoor hij zijn laatste 500 Mk. beschikbaar stelt. Oom is nog geen uur in huis of het komt al uit dat hij geen cent bezit dan een gouden 10 dollarstuk. En nu gebeurt het volgende: Schmidt komt op het lumineuze idéé om door mid del van dit goudstuk millioenen te voorschijn te too- veren. De coup gelukt schitterend. Voor iedereen is oom Hofman de Amerikaansche millionair. Van alle kanten worden hem enorme credieten aan geboden, het stadje begint op te leven, breidt zich ra zend snel uit tot een groote stad, boortorens en raf finaderijen schieten als paddestoelen uit den grond en dat alles heeft Schmidt met het armzalige goudstuk van oom Hofman klaargespeeld. U gelooft misschien dat hij dit alles deed om zelf ook een rijk man te worden? Mis! Hij deed het alles terwille van Kathe, de dochter van den ouden Brandt. Hij heeft haar hei melijk lief, doch zij geeft niets om hem. Langzamer hand echter wint zijn flinkheid haar sympathie, maar «ij wacht er zich wel voor hem daarvan iets te laten merken. Op een kwade dag echter komt de heele ge schiedenis door een toeval aan het licht. Juist op den dag dat oom Hoffman tot eereburger van Grodtzkir- chen zal worden benoemd, verneemt de burgemeester, dat Hoffmann heelemaal geen millionair is. Wat te doen? Iedereen is radeloos. Men wil Hoffman aankla gen, hoewel hij zelf steeds heeft beweerd geen cent te bezitten, hetgeen echter geen mensch wilde gelooven. Dan steekt Schmidt een speech af, die redding brengt. Hij maakt de menschen duidelijk dat en waar om geld slechts bijzaak is en dat het er niets op aan komt of de oude Hoffmann millionnair is of niet. De hoofdzaak is. dat men iets tot stand heeft weten te brengen. Grodltzkirchen is op het oogenblik een groote, moderne stad, waar meer dan honderdduizend menschen werken en waar welvaart geluk en vrede wonen. Schmidt krijgt tenslotte zijn Kathe en de oude Hoffmann is gedoemd zijn leven lang millionnair te blijven. Wat hij niet eens erg vond. DAMMEN. Dinsdagavond 23 Mei had de return-wedstrijd plaats tusschen D.O.G. van Schagen en D.V.T.O. van Burger- brug. Daar D.O.G. met 6 spelers uitkwam en D.V.T.O. met 8, werd goedgevonden, dat de D.V.T.O.-speler B. Kraakman voor D.O.G. uitkwam. Deze wedstrijd is 'n bijzonder fraaie geworden, daar tot 't laatste bord toe de beslissing nog niet gevallen was. De partij ml. tus schen de heeren J. Pool (D.O.G.) en S. Hoek (D.V.T. O.) moest de beslissing brengen. Zoo heeft D.O.G. dus schitterènd revanche genomen op de 124 nederlaag van Maandag 8 Mei. We hopen van harte, dat het met D.O.G. steeds crescendo moge gaan en nog vele pret tige wedstrijden gespeeld worden. De uitslag is: R. v. Roerten—J. Kraakman 11 S. van RuitenM. Dapper 02 T. MantelC. Groot 20 P. BoonB. Groot 20 Van Silfhout—A. van Egmond 0—2 J. Pool—P. Hoek 0-2 B. KraakmanP. Zut 20 7—7 EEN NIEUWE VERLOFZAAK. De heer C. Boontjes alhier verbouwt een gedeelte van zijn garage aan het Noord, namelijk dat gedeelte hetwelk uitkomt aan de Nieuwstraat, tot een lokali teit voor verschillende gelegenheden, tevens met de bedoeling er een verlofzaak in te vestigen. DE MINIATUUR WERELDSTAD. Zooals per advertentie eenige malen in ons blad is aangekondigd, komt er gedurende 3 dagen, en wel op 27. 28 en 29 ei in de Cérès de Miniatuur Wereldstad, een product, waaraan de heer Huizinga uit Veendam 22 jaren heeft gearbeid in zijn vrije uren. Hier is waarlijk iets bijzonders tot stand gebracht Oude dame te Den Haag gedood. Gistermiddag is op de Jozef Israelslaan te Den Haag een bejaarde dame, door een uit Wassenaar komende H. T. M. van de lijn LeidenWassenaar—Den Haag ge grepen en gedood. Haar stoffelijk overschot ia naar het gemeente-ziekenhuis aan den Zuidwal vervoerd. Omtrent deze noodlottige aanrijding wordt nader ge meld, dat 't slachtoffer is de 67-jarige mevrouw Dou- arière A. M. S. geb. B., wonende Roelofstraat 22 te •e-Gravenhage. Mevrouw S. liep van het Boschpad in de richting Neuhuyskade en lette volgens ooggetuigen niet op de fuit de richting Wassenaar snel naderende tram. Zij ■werd door de tram een eindweegs meegesleurd en werd zwaar verminkt opgenomen. De dood moet onmiddellijk «ijn ingetreden. Volgens het voorloopig politieonderzoek treft den trambestuurder geen schuld. Motorrijder gedood. Donderdagmiddag heeft op den onbewaakten over weg te Ruurloo, in den Gelderschen Achterhoek, een ernstig ongeval plaats gehad. Toen de 20-jarige M. B. den weg wilde oversteken, lette hij niet op den trein welke om 13.30 uur uit Ruurlo naar Borculo vertrekt. Hij werd gegrepen en op slag gedood. HET VERGAAN VAN DE „AKRON." Dr. Eckenex naar Whashington. Uit New York: De congrescommissie, die een onder zoek instelt naar het vergaan van de „Akron" heeft dr. Eokener uitgenoodigd naar Washington te komen, ten einde zijn meening over de catastrophe uiteen te zetten. Dr. Eckener is reeds van Pernambuco naar New York vertrokken. Volgende week zal hij in Washington arri- veeren. ANTI-DUITSCHE DEMONSTRATIES OP DE LLOYD-PIER TE NEW-YORK. Uit New-York. Toen Hemelvaartsdag de Duit- eche vertegenwoordigers voor de wereldtentoonstelling in Chicago met het Lloydstoomschip „Columbus" aan de Lloyd-pier verschenen, werden zij daar opgewacht 'door een duizendtal personen, die roode vlaggen met zich meedroegen en die schreeuwden: „Weg met Hit- Ier". Onder geleide van de politie werden de twee Duitsche vertegenwoordigers veilig weggebracht. De menigte werd uiteengedreven, waarbij 15 demonstran ten en 4 agenten van politie werden gewond. In totaal werden 13 raddraaiers gearresteerd. Een volledig beeld van het groot-stadsleven wordt ons geschonken. In de straten rijden de electrlsche trams, die stoppen om passagiers in- en uit te laten. Op de kanalen dobberen scheepjes, die koers zetten naar de pakhuizen aan de kade. Eenmaal gemeerd worden ze volgeladen. Bruggen worden open- en dicht gedraaid. Een complete scheepstimmerwerf ziet men in werking Voor 't paleis, op zich zelf reeds een kunststuk, spuit 't water uit fonteinen, terwijl een orkest volksliederen ten gehoore brengt, wanneer de vorst zich aan de me nigte vertoont Boven de stad drijven de wolken en majestueus glijdt een Zeppelin door het luchtruim. Het stadsleven bruist We zien de menschen het stadhuis verlaten, de kin deren. met de boekentasch gewapend, naar school gaan. Behoeven we nog te vertellen dat de motoren door de straten snorren? We willen niet alles verklappen. Een opwekking om dit kunststuk met eigen oogen te gaan bewonderen, plaatsen we dan ook gaarne. MARKTO VERZICHT. De aanvoer van vette koeien was Woensdag 24 Mei j.1. niet groot, dat heeft men altijd met zoo'n verstelde markt. Er waren niet veel slagers en toch was de handel niet direct stug te noemen. De beste koe werd gekocht door slager Dijkshoorn van Den Helder, deze bracht 28 ets. op, dat was een aard'.ge koe in den prijs van f 220. De aanvoer van kalf- en geldekoeien viel lang niet tegen; de handel in kalfkoeien was redelijk, in gelde koeien goed. De handel In pinken was stug. Met de pinkstieren was het niet zoo druk als de vorige week. De zwaarste kon f 135 opbrengen. De handel in nuchtere kalveren was stug, voor de slacht tot f12, fokkalveren f12—15. Bokken en geiten niet aangevoerd. De paarden worden duurder, werd beweerd; de han del was goed. Overhouders werden niet druk verkocht, zeer stug. Lammeren voor de slacht tot 9 gld., voor de weide 4 tot 7 gulden. Handel drukkend. Vette kalveren 3565 gld.; die van 65 gld. was een flink kalf, oud 11 we ken; werd gekocht door Baars en Oosterman, levend gewicht 162 K.G. Van de vette varkens was weer wat af, hoogste noteerirg was 16 ets., handel stug. De han del in biggen en schrammen matig, met een grooten aanvoer, geen daling in prijzen. Er was geen noteering van kippen, konijnen enz. Hiervan was hoegenaamd niets aangevoerd. Dit is een hooge zeldzaamheid, toe te schrijven aan den verstelden dag. Op de stallenmarkt was weer veel drukte en beweging. EEN OUD-PLAATSGENOOT MET PENSIOEN. Aan den heer J. F, Go-bius du Sart, referendaris der P.T.T., belast met de waarneming van het postkantoor te Zaandam, die ook nog enkele jaren alhier post directeur is geweest, is op zijn verzoek eervol ontslag verleend. POLS GEBROKEN. Vrijdagmorgen omstreeks 11 uur kreeg de bloemen- venter S. uit Alkmaar, toen hij op 't Noord alhier zijn auto wilde aanslaan, een klap van den slinger tegen zijn pols, waardoor deze brak. Dr. Van der Sluis werd direct gewaarschuwd en ver leende de eerste hulp. VERBOUWING. Het winkelhuis van den heer Dorbeck, bewoond door fa. G. de Waard, zal geheel worden verbouwd en in een meer moderner winkelpand worden ver anderd. NED. ROODE KRUIS, AFD. SCHAGEN. Jaarvergadering op 23 Mei. Na opening door den voorzitter, Dr. v. d. Sluis, volgt lezing der notulen. Het verslag van den penningmeester getuigt van een gunstigen stand der kas. Een kort verslag van de secretaresse geeft de werk zaamheden weer der vereeniging in het afgeloopen jaar. Twee cursussen werden gehouden namelijk in 't redden van drenkelingen, in de bad-en zweminrichting de Wiel en Eerste hulp bij ongelukken, in de R.L.W.S. te Schagen. Beide cursussen stonden onder leiding van Dr. v. d. Sluis. In de plaats, door vertrek van den heer Over toom, wordt tot bestuurslid gekozen de heer Boeije, die de benoeming aanneemt. Volgt bespreking plannen voor het volgend jaar. Van de cursus „Eerste Hulp bij Ongelukken" wordt een herhalingscursus gegeven en getracht zal worden een cursus in een der omliggende gemeenten te houden. Niets meer aan de orde zijnde, sluit voorzitter de vergadering. Juweelen ontvreemd bij een verkeersstrem ming. Ter waarde van 200.000 gulden. Drie mannen hielden Donderdag, naar Reuter uit Londen meldt, bij een verkeersstremming in het dis trict Victoria, een auto, aan. Nadat zij den chauffeur bewusteloos hadden geslagen, stalen zij juweelen ter waarde van ruim 200.000 gulden en gingen er in de auto vandoor. Tot nog toe heeft men de daders niet kunnen arresteeren. Toedracht van het gebeurde. In aansluiting met het bericht elders in dit nummer over het noodlottige spoorwegongeluk bij Wimbledon in Engeland, waarbij zes dooden en 40 gewonden vielen te betreuren, melden de Engelsche bladen nog, dat er onder de eersten is een Amerikaansch jongetje van 9 jaar, wiens vader en moeder en 12-jarig broertje ge wond werden. Even voorbij Wimbledon werden de passagiers in den trein naar Alton opgeschrikt door het heen- en weer- zwaaien van de rijtuigen. Eenige werklieden, die bij de plaats bezig waren, zagen de locomotief ontsporen en de wagens er achter meeslepen. De locomotief van den anderen trein trof den eersten van de ontspoorde wa gons, waarvan hij de eene zijde geheel aftrok; de vier anderen werden gedeeltelijk verbrijzeld voor de trei nen stilstonden. Dokters en menschen uit de omgeving waren spoedig ter plaatse om hulp te brengen aan de gewonden, die per ambulahce naar de ziekenhuizen in Wimbledon en Marton werden gebracht De trein uit de tegenovergestelde richting had niet veel schade gekregen. De machinist van dezen trein was gekwetst. Hij slaagde er spoedig na de botsing in zijn trein tot stilstand te brengen. Den geheelen nacht is er gewerkt om de lijn weer vrij te krijgen. Twee der inzittenden omgekomen. Een Italiaansch watervliegtuig, dat den dienst onder houdt tusschen Marignane (Marseille) en Genua, is gis terochtend bij stormweer, kort na zijn vertrek uit eerst genoemde plaats in het water neergestort De twee be stuurders, de monteur, der adio-telegrafist en een Spaansche passagier zijn uit het water gehaald kunnen worden, de radio-telegrafist overleed echter na korten tijd. Een Amerikaansche pasagier is omgekomen. Een voorloopig onderzoek schijnt te hebben uitge maakt. dat het ongeluk op de volgende manier kan zijn veroorzaakt. Het toestel had een afsluit-inrlchtlng, waarmee het functionneeren van eenige hefboomen be let kon worden wanneer het voor anker lag. Tijdens de vluoht schijnt, tengevolge van den storm, deze afsluiting plotseling gefunctionneerd te hebben, zoodat de bestuur der zyn hefboomen niet meer kon gebruiker Belangrijke arrestaties In Den Haag. Een internationaal com plot ontdekt, dat „handel dreef in echtgenooten". Minderjarig meisje bijtijds gered. Het was bij de Haagsche autoriteiten reeds gcroi- men tijd bekend, dat daar ter stede een levendige „handel in echtgenooten" werd gedreven. Verschil lende dames van verdachte zeden, die reeds meer malen door de politie over de grens waren geleid, werden na korteren of langeren tijd toch weer in Den Haag aangetroffen. Er waren zelfs gevalen dat vrouwen, meerendecls van Fransche nationaliteit uit Nederland werden ge leid en na eenigen tijd weer in Den Haag vertoef den. Wanneer de politie deze vrouwen aanhield, en naar het hoofdbureau bracht, bleek dat de mogelijk heid om haar weer over de grens te zetten uitgeslo ten was, aangezien zij de Nederlandsche nationali teit bleken verkregen te hebben. D« vrouwen toonden dan op het hoofdbureau niet zonder trots een trouw boekje, waaruit bleek dat zij tengevolge van een ge sloten huwelijk met een Nederlander onze nationali teit hadden verkregen en dientengevolge het recht hadden hier te blijven. Een voortgezet onderzoek wees uit, dat er mannen waren, die tegen een bepaald bedrag bereid gevon den werden met de betrokken dames een huwelijk aan te gaan, dat vaak op een of andere kleine plaats in ons land werd gesloten en welk b Jwelijk zoo spoe dig mogelijk weer door een scheiding werd gevolgd. Zoo ontstond er in Den llaag een groole groep van vrouwen, die langs dezen weg onze nationaliteit ver kregen en die een beroep uitoefenden in verband waarmede zij anders ongetwijfeld door de zedenpoli tie zouden zijn uitgeleid. Er bevonden zich vrouwen onder van elke natio naliteit. Vaak waren zij de Nederlandsche taal in het geheel niet machtig. Zoo waren er zelfs gevallen dat de betrokken vrouwen alleen het woordje „ja" dat zij bij het sluiten van een huwelijk niet konden mis sen, konden zeggen. De politie staat hier voor een moeilijk geval, want een strafbaar feit is in vele gevallen bezwaarlijk aan te toonen. Er zijn echter enkele gevallen, waar bij minderjarige meisjes betr< kken zijn en door de politie wordt thans getracht voor d. ze feiten zooveel mogelijk materiaal te verzamelen in de hoop, de mannen die zich voor „handel in echtgenooten" lee- nen, onschadelijk te kunnen mak^n. Woensdag jl. kwamen 2 Italianen aan het Holland- sche Spoorstation in Den Haag aan in gezelschap van een minderjarig Fransch meisje. De politie die van een en ander kennis had gekregen, waa op het station aanwezig en nam de mannen mede naar het hoofdbureau, alwaar zij voorloopig in politiebewaring werden gesteld. Voor het meisje werd intuaschéi een vertrouwd adres gezocht waar zij voorloopig onderdak zal vin den. Nadrukkelijk werd van de zijde van de politie verzekerd dat het aantal gevallen waarbij sprake is van „verleide meisjes" slechts klein is. Bijna al tijd ging het om vrouwen van verdachte zeden aan een middel te helpen om in Den Haag haar beroep te kunnen blijven uitoefenen. De bewoners legden een kaartje. Woensdagavond is op twee plaatsen te Hilversum op brutale wijze ingebroken. Om kwart voor elf kwam in een perceel aan de Sterrelaan de dader door de geopende tuindeuren de achterkamer binnen en ont vreemdde uit de aldaar staande kast een geldkistje, inhoudende ongeveer f 150 en een spaarbankboekje. Toen de inbreker het huis verliet werd hij door de bewoners, die met gesloten tusschendeuren in het aangrenzende vertrek zaten te kaarten, gehoord. Hij wist echter spoedig in de duisternis te verdwijnen, evenals de dader, die een uur later met behulp van een ladder door een openstaand raam in de slaap kamer klom van een perceel aan de Eikenlaan. De bewoners die in een vertrek beneden zaten, hoorden hem loopen. Zich ontdekt ziende verdween de man langs denzelfden weg als hij gekomen was. Hij heeft niets mede kunnen nemen. Hdbld. AMSTERDAM, 24 Mei. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 229 vette kalveren. Ie kw. 46— 52 ct., 2e kw. 3644 cent. 3e kw. 2032 cent per Kg. levend gewioht; 56 nuchtere kalveren f 24, 263 varkens, vleeschvarkens wegende 90110 Kg. 3940 cent, zware varkens 3738 cent; vette v ark es 3335 cent per Kg slachtgewioht NOORDSCHARWOUDE. 24 MeL Aangevoerd: 7600 Kg. uien f 0.80. drielingen f 0.80, grove uien f 0.801. 6100 Kg. D. witte kool f 1.503.25. Doorgedraaid: 6000 Kg. uien. HOORN. 24 Mei. Aangevoerd: 40 stapels, wegende 29902 Kg.: 15 st kl. fabriekskaaa f 24.50. 20 st. kl. boerenkaas f 24. 1 st. fa- bries oomm. kaas f 24. 4 st boeren comm. kaas f 25. Handel goed. EI ER VEILING SCHAGEN. 24 MeL Aangevoerd: 135000 Kipeieren 52—64 Kg. f 1.60—1.70, 55—57 Kg. f 1.60—1.90. 58—60 Kg. f 1.80—2.10. 61—68 Kg. f 1.90-2.20, 64—67 Kg. f 2.20—2.30, 6000 eendeieren t 1.401.60. EIERVEHJNG DEN HELDER 24 MeL Aangevoerd: 20013 kipeieren 5254 Kg. f 1.902. 56 —57 Kg. f 1.95—2.10, 58—60 Kg. f 2-2^0, 61—63 Kg. 2.20—2.30. 64—67 Kg. f 2.40. 960 eendeieren f 1.46—1.65. BROEK OP LANGENDIJK. 24 eL Aangevoerd: 1800 Kg. bieten f 0.60, 34500 Kg. rabar ber i 0.50. ALKMAAR. 26 Mei 1983. Op de heden gehouden kaasmarkt waren 102 stapels, wegende 17400 Kg. kaas aangevoerd, waarvan de prij zen als volgt: Fabriekskaas49 stapels kleine f 24.50, 6 stapels Commissie, R. f 22, Bi. f 19. middelbare f 19. Boerenkaas: 11 stapels kleine f 22.50, 35 stapels com missie f 25. Alles met rijksmerk. Handel matig. AILKMAAR, 26 Mei 1933 Op de heden gehouden Graanmarkt waren In totaal 189 H.L.'s aangevoerd, als: 13 HL voertarwe f 3.305, 50 HL gerst chav. f 44.50, 51 HL haver f 3.754, 14 HL. boonen, w.o.: bruine boonen f 911, citroen- boonen f 313, witte boonen f 1113, 55 H.L. karwij- zaad f 24.8025, 6 HL erwten, w:o. grauwe erwten f8 16 en vale erwten f 7, alles per 100 Kg. Handel goed. WARMENHUIZEN. 26 Mei. Aangevoerd: 6000 Kg. rabarber f 0.50. BROEK OP LANGENDIJK. 20 MeL Aangevoerd: 200 Kg. aardappelen schotsohe muizen f 13.10—13.60, drielingen f 11.70—12.20, kriel f 5—6; 11000 Kg. tomaten A f 31.50—32.50. B f 30.20—31.80. C f 30.5031.50, CC f 16.60—17.20; 23000 Kg. rabarber f 0.50—0.60. Barometerstand op Zaterdagmorgen 8 uur: 763 m.M, Vooruitzichten: Onzeker. Temperatuur: 11 gr. C. is 52 gr. F. INRICHTING VOOR OOGONDERZOEK. FIRMA GEBR. ROTGANS, Hoogzljds E 103, Schagen. Gedipl. Opticien Refractionist Het oogonderzoek doen wij gratis. ZONDAG 28 MEI 1833. NED. HERV. GEMEENTE Schagen, voorm. 10 uur. Da Eikema. Barsingerhorn. nam. 2 uur, Ds. Eikema. Doop. Dirkshorn, voorm. 10% uur, Ds. de Leeuw. Onderwerp; Geluk. Noordscharwoude, voorm. 10% uur, Ds. Van Dijk. Heerhugowaard, geen dienst Burgerbrug, zie St Maartensbrug. Callantsoog. geen dienst St Maartensbrug, voorm. 10% uur, Da Vorstman. Oudesluis, nam. 2% uur, Ds. Witkop. Schagerbrug, zie Oudeslula Petten, geen dienst Benigenburg, voorm. 10% uur, Ds. Witkop. Warmenhulzen, voorm. 10% uur, Ds. Seulijn. Oude Niedorp, nam. 7% uur, Ds. Seulijn. Winkel, voorm. 10% uur, Da Van Baaien. Oudkarspel, geen dienst Oosterland, voorm. 10% uur, Ds. Van Beek. Westerland, nam. 7% uur, Ds. Van Beek. Wleringerwaard, voorm. 10% uur, Ds. Tinholt Valkkoog, nam. 8 uur, Ds. Tinholt Hoogwoud, geen dienst Anna Paulowna, voorm. 10 uur, de heer Jansen, van Enkhulzen. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Da R. van der Veen. Nieuwe Niedorp, geen dienst EVANGELISATIE Schagen, voorm. 10% uur, Ds. Oorthuljs, van Amster dam. Bediening EL Avondmaal. Nam. 5% uur, Ds. Oorthuljs. Dankzegging. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3% uur, de heer Boon. Hippolytushoef. voorm. 10 uur, de heer O. Deen. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, nam. 7% uur, de heer E. Bos Jz., van Den Helder. VRIJ EVANGELISCHE GEMEENTE Winkel (tegenover 't Raadhuis), voorm. 10 uur, broedee W. Molenaar. Woensdagmiddag 4 uur Kindernamen» komst by den heer J. Dorst, Westfr. Dyk. Trekking van Woensdag 24 MeL Nou. 4690 7164 20599 leder f 1000. Nos. 7431 18939 20307 ieder f 400. Nos. 774 3861 7724 12176 15851 20433 ieder f 200. Nos. 73 1123 8678 17290 17772 19587 ieder f 100. Prijzen van f 70. 56 161 208 234 404 786 879 1158 1171 1211 1241 1246 1325 1535 1625 16S2 1721 1752 1827 1985 2014 2184 2239 2276 2313 2354 2506 2607 2670 2752 2808 2834 3097 3241 3251 3349 3399 3405 3458 3545 3556 3566 3668 3670 3700 3712 3905 4207 4332 4380 4403 4508 4522 4560 4589 4653 4762 5041 5090 5126 5325 5396 5436 5476 6554 5596 5641 5646 5845 6073 6084 6214 6216 6315 6347 6400 6474 6502 6523 6562 6023 6624 6774 6977 6983 6987 7370 7402 7519 7626 7791 7814 7999 8080 8107 8153 8176 8289 8389 8438 8443 8694 8788 8886 9006 9008 9055 9134 9260 9333 9444 9560 9745 9827 9873 10154 10173 10213 10267 10367 10376 10377 10378 10404 10450 10455 10477 10607 10689 10753 10981 11110 11119 11265 11271 11386 11578 11749 12083 12218 12225 12332 12413 12574 12719 12736 12740 12816 12879 12900 13042 13072 18145 13264 13420 13642 13919 13969 13973 14245 14497 14581 14627 14688 14703 14844 14914 14930 15062 15128 15133 15134 15274 15302 15404 15460 15562 15685 15607 15621 15790 15792 15996 16001 16015 16046 16090 16284 16320 16376 16389 16639 16834 16854 16953 16993 17623 17731 17831 17838 17970 18096 18115 18254 18435 18497 18666 18670 18856 19039 19063 19094 19138 19179 19202 19228 19324 19391 19556 19664 19779 19972 20063 20237 20315 20346 20543 20584 20666 20680 20728 20787 20883 20916 20936 20951 Trekking van Vrijdag 26 MeL 5e klasse 8e lijst No. 6449 f 15.000. Noe. 6087 13752 15269 16208 18338 f 1000. Noe. 96 2488 4517 8802 f 400. Nos. 1316 4017 12563 14818 15368 18770 f 200. Nos. 11 8272 9391 9504 13135 15160 15247 15885 20659 1 100. Prijzen van f 70. 147 361 413 797 807 958 1090 1097 1206 1287 1384 1448 1598 1610 1634 1649 1686 1764 1874 1918 2009 2010 2081 2250 2265 2437 2537 2575 2629 2721 2754 2980 3041 3160 3188 3216 3229 3253 3495 3606 3710 3759 3870 4075 4091 4134 4141 4256 4312 4345 4376 4417 4449 4500 4504 4651 4656 4683 4850 4976 4980 5152 5439 5695 5738 5781 5850 5974 5970 5995 6078 6099 6185 6225 6438 6531 6608 6622 6626 6781 6824 6873 7015 7023 7031 7106 7183 7205 7211 7342 7473 7495 7556 7586 7745 7896 8046 8094 8114 8297 8307 8350 8456 8662 8711 8723 8774 8830 8834 9406 9449 9711 9801 9813 10006 10007 10402 10412 10508 10592 10778 10831 10902 10998 11024 11294 11463 11481 11504 11627 11708 11955 12110 12352 12752 12768 12800 12806 12847 12863 12929 12936 12940 12968 12992 13090 13091 13146 13210 13224 13288 13426 13447 13622 13749 13989 14010 14226 14332 14341 14343 14359 14376 14411 14606 14615 14628 14896 15143 15434 15595 15641 15815 15910 16255 16335 16514 16683 16704 16841 16847 16945 17020 17178 17199 17247 17270 17371 17410 17551 17559 17612 17685 17815 18036 18066 1806D 18247 18255 18549 18758 18796 18877 19196 19424 19502 19518 19765 19893 20232 20269 20375 20750 20803 20814 20844 20864 20960 20972

Schager Courant | 1933 | | pagina 14