SPORT. HET PACT VAN VIER Max Schmeling „overwonnen" Het onderzoek bij de firma Morgan Incident in de haren van Gorinchem Sportberichten uit Den Helder ZWARE PAKHU1SBRAND TE AMSTERDAM UDEN OPNIEUW GETEISTERD Hittegolf te Londen Aan den vuurdood ontsnapt Er met 10.000 Mark van door De fraude te Dirksland Plaatselijk iNieuws. Marktberichten. Meekomen Berichten. Begin Juli zal de bekoorlijke filmster Anny Ondra in het huwelijk treden met Max Schmeling, ex-wereld kampioen boksen. Hierboven het toekomstige paar. Vandaag ondertaekening van het verdrag te Rome? Uit Londen, 29 Mei (V.D.): In Londen wordt bevestigd, dat een elgemeene overeenstemming betreffende het Viermogendheden- paet van Mussolini is tot stand gekomen en dat ook Duit8chland zijn toestemming heeft gegeven voor het laatste ontwerp. Men verwacht dat, wanneer de debat ten in de Fransche Kamer zonder incidenten zullen verloopen, de onderteekening van het verdrag Dina dag in Rome zal plaats vinden. Uit Parijs: Ook hier ter stede venvacht men in welingelichte kringen dat de parafeering van het Viermogendhedenpact op z'n laatst Woensdagmiddag zal plaats vinden. Een uur later zal de tekst gelijk tijdig worden gepubliceerd In de vier betrokken hoofdsteden. Minister president Daladier zou Maandagmiddag in de wandelgangen van de Kamer evenwel hebben verklaard, dat de onderteekening van het verdrag niet zal plaats vinden voor 9 Juni. Roosevelt wenscht onbeperkte voortzet' tlng van het onderzoek. Reuter meldt uit Washington: De commissie voor het bankwezen uit den Se naat, welke het onderzoek omtrent Ie gestie bij de firma Morgan instelt, heeft, naar men meent te we ten, mededeeling ontvangen, dat Roosevelt onbeperk te voortzetting van het onderzoek wenscht. Roosevelt heeft laten weten, dat hij volle vertrouwen in de commissie heeft. Hakenkruisvlag afgerukt. Gistermiddag arriveerde in de haven van Gorin chem een Duitsch schip, dat cement moest lossen en daartoe ligplaats had gekozen achter den Korten Dijk. Het schip voerde de Hakenkruisvlag. Twee personen die in een roeiboot waren gezeten, hebben, terwijl de schipper beneden was, het vlaggetouw doorgesneden, de vlag neergehaald en vernield Intusschen waren de schipper en zijn knecht aan dek gekomen. De mannen uit de roeiboot wierpen een stuk hout naar de Duitschers. Deze gooiden het terug en troffen een der roeiers, M., die licht ge wond werd. De beide roeiers A. B. en P. M. hebben hierna de roeiboot opgeborgen en zijn vervolgens van den dijk het schip met steenen gaan bekogelen. De schipper en zijn knecht lieten zich niet onbetuigd en gingen op de aanvallers af. In de havenwijk ontstond toen een groote oploop, waarbij de politie van den sabel moest gebruik ma ken. Nadat de schipper op het politiebureau aan een verhoor was onderworpen, werden A. B. en P. M. opgesloten. MOTORRIJWIEL BOTST TEGEN AUTO. Bestuurder naar het ziekenhuis. Zaterdagavond kwam de heer Lcenders uit Blerick per motorrijwiel vanuit de richting Roermond in de richting Venlo gereden. Op den Rijksweg onder Tege len, kwam ter hoogte van Quatre Bras, een auto, be stuurd door den heer Schilte uit Roermond uit de Kruisstraat. De motorrijder reed tegen de auto op en kwam te vallen, waarbij hij een ernstige hoofdwonde en een beenfraqtuur opliep. Op last van dr. Lebesque werd de gewonde naar het R.K. Ziekenhuis te Venlo overgebracht. Op Hemelvaartsdag vond op het Helder-terrein een wedstrijd plaats tusschen een Amsterdamsen en Noord-Hollandsch elftal van derde en vierde klas- sers welke door de provinciale vertegenwoor digers met 4—1 verdiend werd gewonnen. Godschalk moest reeds na een tiental minuten uit vallen, maar in deze korte periode had hij al ruim schoots zijn capaciteiten getoond en aan de N.H.'ers de leiding gegeven. Max vergrootte den voorsprong tot 2—0. Bijna maakte dezelfde er 3—0 van door langs den uitgeloopen keeper in te schieten, doch één der backs kon nog juist op de doellijn wegtrappen. Uit een keurige pass van den midvoor scoorde daar na de A'darasche linksbinnen Meijer (Z.R.C.) tegen. Max en de A. rechtsbinnen v. d. Hilst (Volewijckers) misten beiden nog een fraaie kans, wat Winter in de tweede helft herhaalde. Nadat Keuter op werkelijk schitterende wijze een kogel gekeerd had, bracht de K.N.V, midvoor door een fout van den A.-keeper, den stand op 3—1, waarna één der A. backs voor een vier de doelpunt zorgde. Noord-Holland verdiende de zege, doordat met veel hooger tempo gespeeld werd, terwijl verder de ver dediging aanmerkelijk beter was dan die van Am sterdam. Keuter en vooral De Wit blonken uit. Ver der kunnen Göbel en ook Max op een goeden wed strijd terugzien. De Texelaar Winter paste zich goed in dit milieu aan. Bij Amsterdam was de halflinie Swart (Ooster park), Reder (D.W.V.), Cosman (Watergraafsmeer) het beste deel van de ploeg. De keeper was bepaald zwak. DE OUDE SCHANS IN EEN ROOKGORDIJN VERBORGEN. Vuur bleef verborgen ln kisten en stroo. Een zware en hardnekkige brand heeft gisteravond groote verwoestingen aangericht in een pakhuis op de Oude Schans no. 25 te Amsterdam. Het liep tegen halt zeven, toen de brand ontdekt werd. doordat dikke rook wolken uit het pakhuis begonnen te walmen. Dit is een groot dubbel gebouw, vijf verdiepingen hoog en naar schatting vijf en twintig meter diep. De brand woedde gelijkstraata en met hevigheid, want toen de brandweer de deuren opeftde, om een onderzoek in te stellen naar den stand van zaken en met het bluaschingswerk te beginnen, sloegen verstikkende rookwolken den geheim den mannen in 't gezicht, zoodat zij terug moesten zon der iets van het vuur gezien te hebben. De brandweer begon met van voren ln het pakhuis te spuiten. Op goed geluk af, want te zien viel er niets. Tegelijkertijd opende zij den aanval aan de achterzijde Intusschen walmde het pakhuis aan alle kanten onge stoord voort en uit de kracht waarmede de rook naar buiten kolkte, kon men afleiden hoe heet het binnen moest zijn, hoe fel de vuurhaard dus was. Onbereikbare vuurhaard Meer stralen werden uitgelegd, de mechanische lad der uitgeschoven, waarlangs de brandwachts naar de tweede verdieping klommen om vandaar het gebouw in te gaan. Zij konden afdalen tot de eerste verdieping doch den beganen grond bleef niet te benaderen. Half knielend half op d$n grond liggend, tot op hun hemd toe nat van het blsohwater, richtten de brand weermannen hun stralen ln het pakhuis. En aangezien iedere brand tenslotte ophoudt moesten zij het uitein delijk ook winnen. Toen drong de brandweer vooruit Inmiddels was ook aan den zijmuur die te bereiken was in de Nieuwe Uilenburgerstraat, een gat gemaakt waardoor met een paar 6tralen water werd gespoten op de brandende kratten. Tenslotte heeft de brandweer een z.g. water kanon voor den ingang opgesteld en deze krachtige waterstraal heeft wel het lot bezegeld van het vuur. De grijze rook werd wit, een bewijs dat meer water damp dan rook ontsnapte. Ongeveer half negen was de zwaarste taak van de brandweer afgeloopen en kon met het nablusschen worden begonnen, dat nog ge- ruimen tijd in beslag nam. Duizenden nieuwsgierigen stonden langs de walle kanten en op de bruggen, maar zij kregen geen waar voor hun geduld; wel veel rook. maar geen vlammetje of zelfs geen vuurgloed was er te zien. Thans een hotel, kruidenierswin kel en twee woonhuizen afge brand. f 30.000 schade. Voor de tweede maal binnen 24 uur heeft een uiterst zware brand gewoed in het Brabantsche dorpje Uden Elders in dit' nummer vindt men het bericht over den eersten brand en wel in de stroo- fabrieken. BIJ dezen tweeden brand zijn een hotel-café-restau rant met woonhuis, een winkel in koloniale waren met woonhuis geheej in de asch gelegd en een dub bel woonhuis gedeeltelijk uitgebrand. Eenige uren heeft voorts groot gevaar bestaan, dat het nieuwe St. Jans ziekenhuis aan het vuur ten offer zou val len. De brand is ontstaan op de bovenverdieping van het woonhuis van den neei Elsdonk werd door eenige vuorbijgangers opgemerkt ünmiddelijk werd de brandweer gealarmeerd, die spoedig op het terrein van den brand verscheen. Intusschen waren de vlammen reeds overgeslagen naar het belendende hoiel-café-restaurant De Gou den Leeuw, dat bewoond wordt door den heer Puyenbroek en toebehoort aan den gemeente-secre taris van Uden. Met twee stralen werd het vuur be streden. Nadat de winkel van E geheel in brand was ge raakt vatte ook het woonhuis vlam, terwijl tegelij kertijd het café met het bijbehoorende woonhuis in lichtelaaie stond. Het vuur woedde met zulk een kracht, dat aan redden niet viel te denken. Al het huisraad benevens de inventaris van het hotel en de winkelgoederen van E. zijn een prooi der vlam men geworden. De brandweer werkte met uiterste krachtsinspanning cm het nabij gelegen dubbele woonhuis, bewoond door de gezinnen Schild-huls en Walderveen voor het vuur te vrijwaren te meer daar deze huizen grenzen aan het St. Jans gasthuis, dat ernstig gevaar begon te loopen. Met man en macht heeft men gewerkt om deze ramp te voorkomen. Het personeel van het ziekenhuis had post gevat bij het gebouw, waarin de stallen van het ziekenhuis zijn gevestigd. Met een tuinslang heeft men dit gebouw nat gehouden. Het dubbele woonhuis van S. en W. liep aanzienlijke brand- en waterschade op, doch kon behouden blijven. Daartoe heeft de gunstige windrichting veel bijgedra gen. Omtrent de oorzaak van den brand tast men nog ln het duister. De schade wordt op f 30.000 geraamd en wordt door verzekering gedekt. WIJ BREIENll! en repireeren alle soorten Wollen Kleeding, Konsen en Sokken (ook de aller fijnste). Voor nieuw werk zijn wij no 1. JAAP 8NOR, Zuidstraat, Den Helder. (Let op den gelen winkel). Vracht voor onze rekening. Groote brand te Maasbracht. Twee meisjes springen van het dak. Zaterdagavond omstreeks elf uur brak éen brand uit aan de haven te Maasbracht in de boerderij met woning van den heer Beckers. Het vuur had in korten tijd zoo'n grooten omvang aangenomen, dat de 62-jarige landbouwer Beckers en ztjn echtgenoote zichzelf niet eens van de noodige kleedingstukken konden voorzien en in nachtgewaad moesten vluchten. Op een zolderkamer sliepen de 32-jarige dochter van Beckers, Veronica en een 13-jarige kleindochter. Zij waren door het inslaan van de ruiten wakker geworden, doch zagen zich door het vuur den weg versperd. De trap was reeds gedeeltelijk vernield, ter wijl het benedenhuis reeds een vlammenzee was. De dochter van Beckers kon echter eenige pannen uit het dak stooten en het gelukte beiden door het gat naar buiten te klimmen. Het dertienjarige meisje sprong daarop van het dak naar beneden en werd door Beckers opgevangen. Zij had brandwonden aan hals en hoofd opgeloopen. Daarna sprong de dochter naar beneden. Doordat zij niet direct werd opgevangen, smakte zij van een hoogte van drie meter op den grond, waarbij zij een voet brak. Aangeteekende brief onrechtmatig geïnd. De man te Antwerpen gegrepen. Naar uit Heerlen gemeld wordt, arriveerde aan het postkantoor aldaar ongeveer een week geleden uit Saarbrücken een aangeteekende brief, inhoudende 10.000 rijksmark. Het adres luidde ten name van E. H., poste restant Heerlen. Zondag 21 Mei kwam een Pool L. genaamd, ten postkantore informeeren of er geen brieven voor hem waren gekomen. Zijn naam was dezelfde, als op de enveloppe stond. Hij legimi- teerde zich met zijn pas, die in orde was. Nadat de postambtenaar deze had ingezien, heeft hij don aan- geteekenden brief aan den Pool ter hand gesteld. Den volgenden dag kwam echter E. H., degene voor wien het waardevolle stuk bestemd was, om den briet in ontvangst te nemen. Tot groote ontsteltenis ont dekte men, dat het stuk reeds was afgegeven. De post ambtenaar had niet voldoende acht geslagen op het feit, dat de voornamen niet overeenstemden. Onmid dellijk werd de gemeentepolitie met een en ander op de hoogte gesteld. De inspecteur der recherche, de heer P. Weijma, werd met het onderzoek belast en het mocht dezen politieman gelukken den Pool te Antwerpen te arresteeren. Wat er van het geld nog over is zal nog moeten blijken, evenals of de man op de hoogte van de geld zending is geweest of dat hij den brief te goeder trouw in ontvangst heeft genomen en eerst bij de ont dekking van het geld tot den diefstal is gekomen. Inmiddels heeft de officier van justitie te Maastricht aan de Belgische regeering uitlevering gevraagd. Nog een arrestatie. Koopman dia af faire aan het rollen braoht Schuldigen verklappen elkaar. Nog steeds is het onderzoek tegen verschillende landbouwers en andere inwoners van Dirksland, die verdacht worden zich aan fraude in de bekende hy potheekaflaire te hebben schuldig gemaakt, in vollen gang. Werden eenige weken geleden twee verdachten die reeds in het Huis van Bewaring te Rotterdam waren ingesloten, op vrije voeten gesteld, thans heeft wederom een arrestatie plaats gehad, welke in ver band blijkt te staan met een ander geval van lraude dat aan het licht is gekomen door het huidigo on derzoek. De rijkspolitie te Dirksland heeft nu op last van den officier van Justitie ta Rotterdam in hech tenis doen nemen een 45-jarigen gewezen landbou wer C. den H., die zich tegewoordig koopman noemt en tegen wien reeds lang verdenking bestond, dat hij bij deze onverkwikkelijke geschiedenis betrokken is. Bij het onderzoek ln deze Ingewikkelde zaak hebben ten slotte de arrestanten, die zeer gebelgd waren tegen C. den H., omdat deze de affaire aan het rollen had ge bracht, mededeeling gedaan over strafbare feiten als bedriegelijke bankbreuk, valachheid in geschrifte en op lichting. waaraan de aanklager zich zelf zou hebben schuldig gemaakt Een en ander zou ook in verband staan met het faillissement van C. den IL, dat ln No vember van het vorige jaar werd uitgesproken Voorts zou hij betrokken zijn bij het bekende geval van vergiftiging van tomaten te Dirksland, waarvan toen de tuinder, die later la gearresteerd, de dupe zou zijn geworden. Achteraf is komen vast te staan dat de ze vergiftiging met voorkennis van den tuinder is ge- sohled. C. den H. Is thans naar Rotterdam overgebraohl en ln het Huis van Bewaring ingesloten, waar zich ook nog steeds bevinden de tuinder L. en de timmerman L., allen uit Dirksland. AUTOTOCHT OUDEN VAN DAGEN Zooals uit een advertentie in dit nummer blijkt, wordt dit Jaar weder een autotocht voor Ouden van Dagen georganiseerd, waarvoor men zich kan aanmel den vóór 15 Juni bij den heer S. A. Bos, Huize „Avond rust". Door enkele dames zal binnenkort den Ingezetenen een lijst worden aangeboden voor bijdragen voor dit doel. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Catharina Anna en Jacobus NI col aas, doch ter en zoon van Johannes Adrianus Snaaa en Claslna Johanna Bras. POLITIE. Gevonden: Eenige postzegels; een nummerbord; een schaaf; kinderspeelgoed. Londen heeft z'n eerste voor het begin van dit jaar ongewone hittegolf achter den rug. welkt, alle men- schen naar de verfrissching brengende zwembaden deed stroomen. Hier geven we een foto van een vroolljk groepje. ALKMAAR, 29 Mol Aardbeien per doos 1050 cent; andijvie f 1.508.50, bloemkool I f 12—19, II f 8—10. kropsla f 0.50—2.60. komkommers f 413 per 100 stuks, aaperges f 1535, prei f 2.405.60, rabarber f 1.505, raapstelen f 0.50 I 0.80, radijs f 1.80—3.80. selderie f 4.40-6.90, wortelen f 512 per 100 bos, postelein f 0.220.34, spinazie f 0.22 i —1.36 per bak. snijboonen f 32. dubbele spercleboonen f 3740, tomaten f 1316, per 10O pond, uien f 2.40— 4.40 per 100 Kg. BROEK OP LANGENDIJK. 29 Mei. Aangevoerd: 4100 Kg. aardappelen: sohotsche muizen f 12.90—14.10, drielingen f 13.90—15.10. klein f 6.80—8.30, 4350 Kg. tomaten: A f 31.50, B f 32.30, C f 30.20, CC f 17.20, 18000 Kg. rabarber f 0.50. WARMENHUIZEN, 27 Mei. Aangevoerd 25700 Kg. rabarber f 0.50. NOORDSCHARWOUDE, 29 Mei. Aangevoerd: 7000 Kg. rabarber f 0.50, 12500 Kg. kro ten t 0.60. ALKMAAR 27 Mei N.V. Eierveiling voor Hollands Noorderkwartier. Aanvoer: 230.000 kipeleren 5658 Kg. f 1.70—1.90. 58 -60 Kg. f 1.80—2.10, 60-62 Kg. f 2—2.20, 62—66 Kg. f 2.10-2.60. 60000 eendeieren f L40—1.60. AMSTERDAM. 29 Mei. Ter veemarkt aangevoerd: 706 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 5662 et, 2 e kw. 44—54 ct., 3e kw. 3240 ct.. mindere soorten 2580 ct.. per Kg. slachtgewlcht; 117 melk- en kalfkoeien f 100—150, 261 vette kalveren, le kw. 4248 ct, 2e kw. 3440 ct.. 3e kw. 2582 ct, per Kg. levend gewicht; 142 nuchtere kalveren f 2—5. 73 schapen f 1014. 82 lammeren f 812, 700 varkens, vleeschvarkens 90—110 Kg. 3940 ct., zware varkens 3639 ct., vette varkens 3335 ct. per Kg. slachtgewicht, 44 paarden f 70—100. Aan het abattoir werden aangevoerd 5 wagons ge- slaohte runderen uit Denemarken. ALKMAAR, 27 Mei 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 32 paarden f 120—225. hitten f 80— f 200, 28 melkkoeien f 80180, 57 nuchtere kalveren, slacht f 411 en fok f 812; 41 magere schapen f o 12; 139 lammeren f 39; 4 bigzeugen f 55—75 32 schrammen f 13—20; 166 biggen (10 weken) f 6—13; 29 boken en gelten f 6—10, kleine bokjes f 0.50—1.50. Handel stug. ALKMAAR, 29 Mei 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en Prijzen als volgt: 100 vette koeien f 110—230; 14 vette '.talveren f 3080. Idem per Kg. 6080 cent; 90 nuch tere kalveren (slacnt) f 4—16; 334 vette varkens per Kg. 2934 ct., Handel matig. ALKMAAR, 27 Mei 1933. Op de heden gehouden Botermarkt werd betaald voor Fabrleksboter le soort 72—80 ct., 2e soort 65—70 ct, Eieren (groothandel) f 1,90—2.10; Eendeieren f 1.55. ALKMAAR. 27 Mei 1933. Op de heden gehouden plepkuikenmarkt waren 45 kisten en 2 korven aangevoerd. Prijs 6065 cent per K.G. Handel matig. H F F R H l' fi<) W A A R D Toen Zondagmorgen de heer A. Groot zich langs den Veenhuizer Middenweg begaf, zag hij rook opstij gen uit het dak van de woning van den heer J. Kleijer. G. spoedde zich het erf op en zag door een achterraam, dat de haard van den brand zich in de keuken bevond, waar de vlammen reeds rond zich grepen. Daar de bewoner niet thuis was, werd door de gewaarschuwde buren de deur ingetrapt, terwijl men eveneens de motorspuit alarmeerde, aangezien gevaar bestond voor het belendende perceel van den heer Pool, die eveneens afwezig was. Met vereende krachten mocht het tenslotte geluk ken, de brand meester te worden, zoodat deze bedwon gen was toen de spuit arriveerde. De schade beperkte zich tot het achterdeel der wo ning. Door het bestuur van H.U.G.O. werd alsnog een medaille ontvangen, naar aanleiding van het alhier gehouden concours, beschikbaar gesteld door H. M. de Koningin. OUDE N1E DO RP OUDE NIEDORP. (i Veld.) Gunning. Naar wij vernemen is de vernieuwing en verrui ming van de Mosselenbrug te Noordschanvoude door het bestuur der banne opgedragen aan dc op een na laagste inschrijver de fa. Gebr. Boekei alhier voor de som van f13240.—. KOE GR AS JULIANADORP. De Harmonie „Kunstzin" gehuldigd. Zooala wel te verwachten was. is de muziekvereni ging Kunstzin op spontane wijze door de bewoners van en rondom ons dorp gehuldigd, met het door haar bo- haalde succes op het concours te Heerhugowaard. Bulten medeweten van de leden hadden de dames A. A. Con stantvan der Eijk en A. BregmanZon bij de ingeze tenen een lijst laten drculeeren en ieder gaf. en zoo was men ln staat om een passend geschenk aan te bie den namens de bewoners van Julianadorp en omgeving Maandagavond dan had de aanbieding van een en ander plaats. Tijdens de muzikale rondgang door het dorp waren een zestal fraaie bloembakken gevuld met flora's In de muziektent opgehangen, waardoor deze een feestelijk aanzien kreeg. Na terugkomst begon te huldt- ging. Door Mej. Annie Constant werd met een toepasselijk toespraakje, een fraaie bouquet witte seringen aan den directeur, den heer Joh. van Glabbeek overhandigd, die deze daarna aan zijn echtgenoote, die zich onder de luisteraars bevond overhandigde. Des morgens was reeds een mooie plant in hun woning te Den Helder bezorgd. Namens alle bewoners voerde thans de heer L J. Schroeven het woord, die na een Inleidend woord zei: Mijnheer de Directeur, geachte leden. Uw prestatie la er een om trotscb op te zijn, uw prestatie is even fraai als verheugend. Want u heeft getoond wat men met ernstig oefenen en flink aanpakken kan bereiken. O heeft gezien wat samenwerking vermag. Samenwerking, dat wil zeggen, op tijd zijn meening weten ter zijde te stellen als het belang van het geheel dat vordert. Dwarsheid, koppigheid, eigenwijsheid, zijn dingen, die een gezamenlijk succes in den weg staan en een ver eeniging om hals brengen. Gij hebt getoond dit te kunnen. De geest in het corps dat is het voornaamste. Met vreugde, met trotach zelfs hebben uw medeburgers dit zien gebeuren, zij wilden dit herdenken en bieden u daarom deze bloemenbak- ken aan, die Uw tent zullen mogen 9ieren. Laat dit mede een stimulans zijn op uw weg, hoog uw saam- hoorighsld, hoog uw kameraadschap, hoog uw gaven en toewijding. Heil voor „Kunstzin" en zijn eminenten Di recteur. Algemeenen bijval na het uitspreken van deze woorden. Aan den directeur werd ook nog een kleine attentie overhandigd. Het woord was vervolgens aan den voorzitter van „Kunstzin", den heer C. W. de Graaf; hij releveerde hoe voor een paar jaar terug de vereeniglng een kwij nend bestaan leidde. Na een opwekking van den di recteur het ledental zich uitbreidde, er werd ernstig gerepateerd enz., en ziet een mooi succes is ons deel geworden. Dit succes is voor een groot deel te danken aan onzen Directeur. Namens de Vereeniging aanvaard ik het aangeboden geschenk en dank U allen daarvoor. De rij der sprekers werd besloten door den heer J. van Glabbeek. Het moge dan waar zij, dat wij aan het behaalde *uccee doel hebben, het overgrootste deel daarvan is toch te danken aan de leden zelf, die door een ernstig willen bezield, zich deze zege hebben weten te verove ren. Spr. onderschrijft de woorden door den voorzitter gesproken. Met dank voor de hulde aan de Vereeniging en aan hem en zijn echtgenoote gebracht, eindigt spr. Daarna werden een drietal nummers muziek ten beste gegeven. De heer A. Kossen had ter gelegenheid van dit behaalde succes een nieuw nummer muziek ten geschenke gegeven, terwijl een ander voor een gra- lis consumptie had gezorgd. Kunstzin kan met genoegen op dezen avond terugzien. ANNA P AU LOW N A DUIVENSPORT. „Altijd Verder" had Zondag bij de wedvlucht vanaf Compiègne (afstand 418 K.M.) 32 duiven in concours. Om 9 u. 30 gelost, werd de eerste duif om 5 u. 9 m. 7 sec. geconstateerd; de laatste prijswinnaar om 5 u. 59 m. 41 sec. Prijzen behaalden: G. de Boe 1 en 6; N. Spigt 2; Gebr. Van Steijn 3, 4 en 8; P. de Vries 5 en W. Blaau- boer 7.

Schager Courant | 1933 | | pagina 2