WOONHUIS KermisWieringerwaard GROOT BAL SCHAGER ROOSJES Hittegolf in Chicago De Olympische Spelen 1936 Mollison en Amy Johnson Speciale tuinbouwvervoertarieven Motor-ongeluk Doodelijk ongeval in een zwembad Minister Colijn en de economische conferentie te Londen Frankrijks „charmantste meisje" overleden Arme kleintjes Een wolf in scbaapskleeren Een „rare Chinees" Jongen liep de straat op Marktberichten. Advertentiën. MIEK, Uitstel Feestavond Zaterdag 1 Juli a.s. J. NOBEL Cz„ Jb. ZEEMAN - Molenweg Wordt besloten als proef eens ranja mede te nemen. De dag wordt gesteld op Dinsdag 27 Juni. de reis gaat met autobussen. Als geleidsters en geleiders gaan mede het onderwijzend personeelen de heeren H. Smit, Joh. Klare en Th. v. Vegten. De rondvraag leverde niets op zoodat de vergadering wordt gesloten. De gymnastiekvereeniging „Wieringen" had op JJ. Woensdagavond een vergadering uitgeschreven, oim te trachten, leden te winnen voor de heerenafdeeling. Alle afdeelingen zijn goed bezet en alleen de heerenafdee ling niet. Er was echter zeer weinig belangstelling Twee heeren gaven zich als lid op, terwijl een derde toezegging heeft gedaan te komen turnen. Hoewel 3 nieuwe leden nog geen sterke afdeeling bij de bestaande leden kunnen vormen, zullen de oefeningen toch nog doorgaan, met de hoop dat zich meerdere nieuwe leden zullen aanmelden. N I E V \V E NIE DO R P De Pinksterkermis, welke zich kenmerkte door een zeer kalm verloop, behoort wederom tot het verleden. Brachten het vorig jaar de voetbalwedstrijden neel wat drukte en vertier Zondag was er weinig, althans wat het kermisbezoek betreft, van te bespeuren, dat er voetbalwedstrijden waren geweest. In beide café's was het welverzorgde muziek, die des Zondags nog tamelijk veel dansliefhebbers wist te trekken. Het café Kossen maakte met zijn kunstverlichting een heel aardig effect, hoewel het er snikheet was, trok een en ander toch veel nieuwsgierigen. De Maandag was het zooals te verwachten was, voor beide café's een vrij stillen dag. De veteranenwedstrijd trok al evenmin veel publiek. Het weer was ongetwijfeld te mooi en velen brachten de Pinksterdagen op mooier en aangenamer plaatsen door, dan In een snikheete danszaal. Dinsdag kenmerkte zich eveneens, vooral overdag, door buitengewone stilte. De N.-H. Bioscoop, welke des avonls in 't café Kos sen de mooie film ..Alleen op de Wereld" vertoonde, trok nog heel wat publiek. Ongeveer 200 aanwezigen hebben genoten van dit zoo mooie en machtige film werk, waarmede de N.-H. Cinema haar goeden naam ook nu wederom hoog heeft gehouden. De muziek hield na afloop de dansliefhebbers nog een poos byeen. waarmede deze zoo kalm verloopen kermis werd besloten. HF. F. RHÜC.OWAAPD I Woensdagmorgen zoy de landarbeider Th. Oudhuls, In dienst bij den heer Blauw, het paard ophalen. Terwijl hij zich bukte om het dier van het kluister te ontdoen daaide het zich plotseling o men achteruit slaande trof het juist den arm van O. Met een auto van de fabriek Excelsior werd deze naar Dr. Spierings vervoerd, die constateerde dat het lichaamsdeel gebroken was. Burgerlijke Stand over de maand Mei 1933: Geboren: Sieska dochter van J. Peereboom en C. Bakker; Alida. dochter van C. Doorn en A. Beers; Auk- je. dochter van Alb. Bakker en J. Boers; Petrus Johan- nes, zoon van G. Molenaar en T. Kieft: Theodorus, zoon van Th. Tamis en A. C. de Wit; Engelbertus. zoon van F. Hulberts en G. Loos; Maaike, dochter van Douwe Bosma en Janke Visser: Arie, zoon van K. Leegwater en T. Hoogland: Petrus Theodorus. zoon van Th. van Stralen en A. M. v. Langen; Johannes Cornells. zoon van Joh. Komen en Brigitta Stet; Everardus Francls- cus. zoon van E. J. Westmeijer en Th. Groot; Gijsberta Maria, dochter van E. J. Westmeijer en Th. Groot. Ondertrouwd: J. P. Botm^i, 25 jaar. Wervershoof en G. Daelis, 23 jaar; Nic. Boschman, 27 jaar. Oudkarspel en Sijtje Kuitwaard, 21 jaar. Gehuwd: J. Potter en E. C. Bijvoet; N. Dekker en M. C. Oudhuis; J. H. de Jong en W. Boekestein; N. Bosch man en S. Kuitwaard; J. P. Botman en G, Deelis Overleden: Cornelis Bakker, 72 jaar, wednr. van T. Hartman; Arie IJ ven, 1 jaar, zoon van W. IJven en B. Kooij; Antonie Pijs, 52 jaar, echtgen. van Dingena Noorden (overleden te Alkmaar); Trijntje Stammes, 70 jaar, echtgen. van P. Beers. KOEGRAS JTTLIAN ADORP. Vereen, tot Bevordering der Bijenteelt ln Nederland, afd. Den Helder. Bovengenoemde afdeeling hield op Pinkster drie een algemeene vergadering in het lokaal van den heer Jo van Scheijen te Groote Keeten. Et waren 15 leden en 1 gast ter vergadering aanwezig, hieronder bevonden zich twee dames-imkers. De voorzitter, de heer T. Speur spreekt het openings woord. De notulen worden door den secretaris, den heer Jac. Kiljan gelezen en onveranderd vastgesteld. Van den alg. secr. ia bericht ingekomen dat er we der een practische les kan wordan gehouden. De secr. heeft echter een wenk gehad, om den heer Ter Brugge zijn medewerking te doen verleenen aan de te houden excursie onder de leden, waartoe na eenig overleg be sloten wordt. Van den Rtyksbijenteeltconsulent, den heer L. van Giersbergen, bericht, dat voor het plaatsen van bijen in den Wieringermeerpolder een vergoeding van f 1 per kast zal worden betaald. En tenslotte bericht, dat een in Breezand wonend verspreid lid zich bij onze afdeeling heeft aangesloten. Volgt verslag van de Ringvergaderlng, bijgewoond door de heeren Speur en Kiljan. De heer Kiljan brengt mondeling verslag uit van de bijgewoonde alg. verg. Het quotum werd met 10 cent verlaagd en op f 1.15 bepaald. Met dank worden de verslagen goedgekeurd. Bij het punt Honingverkoop worden de diverse mini mum verkoopsprijzen vastgesteld, en dringt de voorzit ter er bij de leden op aan, om daar in geen enkel ge val beneden te gaan. Volgt bespreking excursie naar Texel, daar is een nieuwe afd. opgericht met 22 leden en men is er en thousiast over. dat „Den Helder" haar een bezoek zal brengen. Voor een goede ontvangst zal gezorgd worden. Ook de alg. secr. de heer Joustra wil deze excursie mee maken. De tocht over Texel zal per rijwiel geschieden. De jaariijksche excursie onder de leden wordt be paald op 2 Juli a.s. en als route bepaald het volgende: Vertrek autobus om 8 uur van Jullanadorp naar Den Helder, bezoek Donkere Duinen bij „Duinoord", weer instappen, verder naar Groote Keeten en Callantsoog, pauzoeren. Terug door Groote Keeten naar Julianadorp; vervolgens langs Kortevliet, dan de Heldersche deelne- mers thuisbrengen en naar Julianadorp. Bij de rondvraag blijkt dat nog een vijftal leden zich wenscht aan te sluiten bij het Rijkshoningcontrolesta- tion. Gewezen werd op een tijdige suikerbestelling; voor de excursie, onder de leden wordt nog een auto beschikbaar gesteld. Hierna sluiting. 38 graden Celsius. Eenige dagen reeds heerscht er te Chicago en in liet midden Westen der vereenigde Staten een zeer groote hitte. De temperatuur steeg tot boven de 38 graden Celsius. Vooral de te velde staande oogst heeft van de groote hitte te lijden. Onweersbuien brengen slechts tijdelijk afkoeling. Een groote schade aan den oogst wordt als gevolg van deze hittegolf algemeen verwacht. Berlijn blijft aangewezen. Naar uit Weenen wordt vernomen, heeft het Inter nationaal Olympisch Comité m zijn gister gehouden zitting besloten, dat de Olympische Spelen in 1930 definitief in Berlijn gehouden zullen worden. Het I. O. G. heeft de overtuiging gekregen, dat de Spelen te Berlijn in Olympischen geest georga niseerd zullen worden. (Naar uit het bovenstaande kan en mag worden afgeleid, neemt dus het I. O. C. de verantwoorde lijkheid op zich, in de overtuiging dat ieder gastvrij ontvangen zal worden Hoe de nationale 01. Comités ir. de verschillende landen hierop zullen reageeren zal moeten worden afgewacht.) Heden vertrek over den Oceaan naar New-York. Naar Reuter vannacht uit Londen meldde, heb ben Mollison en Amy Johnson besloten hedenmorgen 5 uur te Croydon op te stijgen voor hun vliegtocht naar New York. Maatregelen der Spoorwegen. Het Alg. Hd. BI. verneemt uit Rotterdam: De Nederlanusche Spoorwegen hebben voor aard appelen, kool (ook zuur- en andere kool in vaten), uien, peen, bieten en komkommers van stations in Noord Holland naar stations in België en Frankrijk en de stations Amsterdam en Rotterdam een tarief ingevoerd waarbij bij bevrachting van een hoeveelheid van 20.000 ton in 12 maanden een korting van 25 wordt toegestaan op het naar Frankrijk, België vervoerde quantum en van 15 op het naar Amsterdam en Rotterdam vervoerde. Voor bacon en versch vlee&ch in ladingen van 5 ton van binnenlandsche naar buitenlandsche sta tions, zoomede naar Amsterdam, Rotterdam, Dor drecht. Vlissingen en Harlingen ter uitvoer over zee is een speciaal tarief ingevoerd. Bij bevrachting van 70.000 ton binnen 12 maanden wordt een vracht van f4.29 per ton berekend. De duo-passagier ernstig gewond. Uit Alphen a. d. Rijn: Op den hoek Watering- sche Laan—Kowdsche Dijk onder de gemeente Lei- muiden is een motor, waarop de gebroeders N. en L. Tielen uit Rotterdam gezeten waren, in botsing ge komen met een vrachtauto van den heer Ruiten uit Roelofarendsveen. Het gevolg was, dat de duo-passa gier tegen den grond werd gesmakt en bewusteloos bleef liggen. Hij werd onmiddellijk naar het zieken huis te Leiden overgebracht, waar bleek, dat T. drie ribben had gebroken en cep der longen was ge scheurd, zoodat onmiddellijk operatief moest worden ingegrepen. Zijn toestand is zeer ernstig. De bestuurder van den motor kwam er zonder let sel af. Volgens getuigenverklaringen werd door bei den niet hard gereden, doch was onbekendheid met den plaatselijken toestand oorzaak van de aanrijding. Duiker sterft aan hartkramp. Te Nijmegen is gistermiddag een van de bezoe kers van het bad W'ylermeer, onmiddellijk nadat hij van den duiktoren in het water was gesprongen, in de diepte verdwenen De beide badmeesters der in richting zagen het ongeval geschieden en hebben den zwemmer aanstonds opgedoken. Hoewel spoedig een dokter uit Cranenburg ter plaatse was. die langen tijd kunstmatige ademhaling toe.oaste, mocht hel niet gelukken de levensgeesten weer op te wekken. Naar geblekei is, had men hier met een geval van hartkramp te doen. De minister-president zal ook den gewonen m lnisterraad presideeren. Naar het Haagsche Corr. Bur. verneemt, zal de mi nister-president dr. H. Colijn, leider van de Neder landsche delegatie ter oeconomische conferentie, zich Zaterdagochtend via Vlissingen naar Londen begeven ter bijwoning van de opening der conferentie op Maandag a.s. Het ligt in de bedoeling van minister Colijn om eiken Zaterdag naar Den Haag terug te keeren en dan op Dinsdagochtend den gewonen mi nisterraad te presideeren, waarna hij zich 's avonds met de Harwichboot weer naar Engeland zal bege ven. De directeur-generaal van handel en nijverheid dr. Hirschfeld, lid van de Nederlandsche delegatie, vertrekt Zaterdagavond met de Harwichboot naar Londen. Een tragisch einde. Uit Parijs wordt het volgende aan „De Tel." be richt: Mademoiselle Lyette Teppaz, het meisje uit Cham- béry in Savoye, dat door de „Chicago Tribune" was uitverkoren om Frankrijk te vertegenwoordigen bij het concours van „het charmantste meisje ter we reld", hetwelk ler gelegenheid van de wereldtentoon stelling te Chicago gehouden wordt, is aldaar giste ren na een korte ziekte plotseling overleden. Het jonge meisje had reeds aan boord van het schip, dat haar met eenige andere nationale candi- daten naar Amerika bracht, tegenover haai- Engel sche collega, Vera Fleck, geklaagd, dat zij zich niet goed gevoelde. Later scheen zij hersteld te zijn. Den tweeden dag na de opening der tentoonstelling te Chicago moest zij echter haar kamer opzoeken. Zij bleek aan een blindedarmontsteking te lijden, die weldra in buikvliesontsteking overging. In oen zie kenhuis opgenomen, is daar het charmantste meisje van Frankrijk gistermorgen gestorven. Noodlottig ongeluk te Amersfoort. Twee kinderen onder een auto. Gistermiddag te omstreeks vijf uur zijn het broertje en zusje Helgering, wonende aan den Soesterweg te Amersfoort, die plotseling uit het bosch „Birkhoven" achter een stilstaanden vrachtauto om de Barchman Wuytierslaan opliepen, door een passeerenden auto gegrepen. Het 7-jarig meisje bekwam een sleutelbeen fractuur en een gebroken arm, terwijl het 4-jarig jon getje een bovenarmbreuk en een hersenschudding op liep. Beide kinderen zijn na door twee medici voor- loopig tfe zijn behandeld, naar he St. Elisabeths Gasthuis overgebracht. De toestand van het jongetje is zeer ernstig. De Italiaan sche vrouwenhandelaar had de beste bedoelingen.... Het op vrije voeten stellen van den Itaiiaanschen vrou wenhandelaar Blancato moet, naar het Alg. Hsbl. ver neemt. niet geweten worden aan gebrek aan overtui gend, maar wel aan wettelijk bewijs. Er waren overtui gende bewijzen in voldoende mate aanwezig, maar het wettelijk bewijs bleek moeilijk te leveren, aangezien de getuigen, die in deze zaak zijn gehoord, allen verklaar den dat Blancato niets kwaads ln den zin had. Deze getuigen verklaarden, dat zij Blancato gevraagd had den hen naar Den Haag te brengen om hier ln het hu welijk te kunnen treden. Men stelde het dus voor alsof Blancato alleen zijn bemiddeling verleende bij het slui ten van huwelijken. Het minderjarige Fransche meisje, dat zich ten tijde van de arrestatie ln gezelschap van Blancato bevond, heeft verklaard, dat zij op eigen verlangen met Blan cato ls meegegaan, alleen om haar vacantle ln Den Haag en Scheveningen door te brengen. De grootste tegenwerking hebben justitie en politie eohter ondervonden van de kamervjerhuursters, die voor hst verhuren van kamers aanzienlijke sommen ontvingen, doch die thans tegenove- de autoriteiten verklaarden, dat zij kennissen uit het buitenland te lo- geeren hadden. Hierdoor hebben de autoriteiten geen vat kunnen krijgen op den gevaarlijk Italiaan, die dan ook over de grens wordt geleld. De politie blijft intus- schen waakzaam bij het toelaten van vreemdelingen en overigens wordt een vrij verscherpt toezicht op de on derhavige kamerverhuursters geoefend. Hij dronk lisoi omdat het zoo lekker was. De 37-jarige Chinees J Tch. uit de Atjehstraat te Rotterdam wilde zich reinigen en kocht een fleschje lisol. Er bleef iets over in het fleschje en omdat de geur van het goedje den Chinees wel beviel, tiem mis schien herinnerde aan een der vele kruiden, aroma- t:ca en essences, waarmee zijn lang ontbeerde natio nale disch wordt geanimeerd, zette de Chineesch het fleschje aan den mond en dronk het met kleine teugjes leeg. Toen kreeg hij buikpijn. En toen hij al maar meer buikpijn kreeg, liep hij hard naar de politie, een van de weinigen, door wie hij en de zijnen hier altijd welwillend worden aan gehoord. Het kostte Tch. weinig moeite om zijn weeën aan de politie duidelijk te maken. En nu ligt de Chinees in het ziekenhuis aan den Coolsingel. ERNSTIG ONGELUK IN OOST-OPPERSILEZIë. 3 dooden en 5 gewonden. Uit Kattowitz, 7 Juni (V.D.): Woensdagmiddag heeft bij het aanleggen van een waterleiding een ernstig ongeluk plaats gevonden. Drie arbeiders wer den gedood, 1 ernstig en 4 licht gewond. Een jongen die naar de werkzaamheden stond te kijken, werd eveneens ernstig gewond. Tot nu toe is nog pas een der slachtoffers geïdentificeerd. En werd door een auto verpletterd. Woensdagavond om zes uur is de 11-jarige C. P. op den Boschdijk te Eindhoven door een passeeren den luxe-auto gegrepen. Het hoofd van den jongen, die nog ongeveer 20 meter werd meegesleept, werd verpletterd. De knaap kwam plotseling met een hoepel de straat oploopen, vlak voor de naderende auto, zoodat den bestuurder, den heer G. uit Den Haag, vermoedelijk geen schuld treft. Het lijkje is naar het politiebureau vervoerd. Op de auto is beslag gelegd. DOOR DE WARMTE BEVANGEN. Gistermiddag is de 75-jarige B. uit Merxem (België) die zich met den trein van half 7 uit Breda naar Bel gië zou begeven, vermoedelijk bevangen door de warmte, na het instappen onwel geworden. Hij werd naar het St. Ignatiusziekenhuis te Breda* overge bracht, waar hij bij aankomst bleek te zijn overleden. DUITSCHE GRENS GESLOTEN. Uit Weenen, 7 Juni (V.D.): De Salzburgsche lands- regeering heeft de Duitsch-Oostenrijksche grens op alle doortochtplaatsen naar Beieren gesloten. Deze verordening heeft betrekking zoowel op het doortocht- verkeer als op het kleine grensverkeer. Alleen het station van Salzburg is naar beide kanten open. SCHAGEN, 8 Juni. 11 stuks paarden f 150350, 21 gelde koeien (magere) f 80—120. 77 idem (vette) f 140—215. 20 kalfkoeien f 12C —175, 83 nuchtere kalveren f 3—9, 90 vette schapen f lfl 12, 59 overhouders f 914, 506 lammeren f 48, 5 bok ken en geiten f 35, magere varkens f 18, 34 idem (vette) per Kg. f 0.30—0.32, 160 biggen f 9—13.50, 13 kippen. EIERVEILING SCHAGEN. 8 Juni. Aangevoerd zijn: 110 partijen 128000 kipeieren, en 33 partijen 7000 eendeieren. De prijzen liepen voor de kip eieren van f 1.802.20. voor eendeieren van f 1.401.50. De veiling duurt voort Zie voor volledig bericht het nummer van Zaterdag a.s. ALKMAAR, 7 Juni. Aardbeien per doos 1560 oent. andijvie f 1.105.20, bloemkool I f 610, II f 3. kropsla f 0.503.50, komkom mers f 515 per 100 stuks, prei f 1.80, asperges f 1028, rabarber f 4.506.50, raapstelen f 0.400.80, radijs f 1.20 —3.30. selderie f 6. wortelen f 510 per 100 bos, poste lein f 0.100.28. spinazie f 0.18 per bak; peulen f 1317, snijboonen f 25. dubbele spercieboonen f 2531, toma ten f 1416 per 100 pond, BROEK OP LANGENDUK 7 Juni. Aangevoerd: 60.000 Kg. aardappelen: schotsche mui zen f 4.906.30. drielingen f 3.905.50, klein f 2.70 4.20, 19000 Kg. tomaten: A f 22.40—23.10. B f 19. C f 19.80 CC f 12.90—13.20, 185 bos peen f 5.40, 2300 Kg. rabarber f 0.50. 1000 krop sla f 0.70L40. MEDEMBLIK. 7 Juni. Schotsche muizen f 2.602.80, kleine f 22.20. NOORDSCHARWOUDE, 7 Juni. Aanvoer: 4200 Kg. rabarber f 0.50, 1400 Kg. D. witte kool f 4. AMSTERDAM. 7 Juni Zeeuwsche bonten en blauwen f 0.502, roodstar f 1 —1.50, Bevelanders f 0.500.70, Frlesche roodstar f 1.20 1.70. IJpolder bravo's f 1.501.80, roodstar f 11.50, Bevelanders f 0.500.70 per 70 Kg. Andijker muizen id. kleine, Langendijker muizen, Rijper muizen en id. drielingen f 78, Westl. muizen f 1214, id. klein* f 1012. Winter Malta f 89, zomer Malta f 1416, Ita- llaanscüie f 1012 per 100 Kg. POLITIE SCHAGEN. Gevonden: 2 rijwielplaatjes. Verloren: een rijwielplaatje. Heden verloren we door een droevig ong al onze lieve Zoon, Broer en Zwager, in den ouderdom van 25 jaar. J SCHENK Kz. M. SCHENK—Visser. K. SCHENK. B. SCHENK—Bakker. Wieringerwaard, 7 Juni 1933. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Zaterdag 10 Juni, 2.30 u te Wieringer waard. Eenige en algemeene kennis- gevng Heden overleed, door een nood lottig ongeval, onze beste Sport- makker MIEK SCHENK, Namens de Voetbalvereen. „Wieringerwaard". 8 Juni 1933. Bruine Teer Carbolineum Kool teer Black Varnish Creoline 25 ct. per L. 15 ct. per L. 15 ct. per K.G. 25 ct. per K.G. 35 ct. per. L Alles bij 15 K.G. of Liter. Grondverf 60 cent per 5 K.G. bus Alles franco. Bussen vrij. Auto-oliën, Benzine, Poetskatoen. Petroleum 6 ct. per L. per vat, franco. JAC. w. POOL, Tel. 15, Kolhorn K.N.A.L., ANNA PAULOWNA. In verband met het noodlottige ongeval, een onzer trouwste leden overkomen, stelden wij den feestelij- ken slotavond uit van 17 Juni tot HET BESTUUR. Uit voorraad leverbaar HOOIVORKEN, HARKEN, STRE KELS, DRAADNAGELS, HOOI- STROPPEN, enz. Beleefd aanbevelend, Handel in Landbouw- en Huishou delijke Artikelen, St. Maartensbrug Wieringerwaard TE HUUR: Een mooi met garage en thin aan den Molen weg, voorzien van electr., waterlei ding en brongas Te bevragen bij Notaris J. KOOMEN, te Wieringer waard. Gedurende de Kermis Schitterende Dansmuziek. S0NNY BAND. Baleefd aanbevelend, Te koop: Een zware MAKKE KET, vlug loopend, geschikt voor alle werk. bij K. SILVER, Langereis, Hoogwoud. Te koop: 3 BEERTJES, van goede afkomst. Jb. DEKKER, Heerhugowaard, Noord, Berkmeer. Te koop: 15000 DEENSCHE en 20.000 GELE DORSCHKOOLPLANTEN bij A. MULDER. Waarland. Aangeboden: 20 000 prima HERFST WITTE KOOLPLANTEN. GEBR. BAKKER, Noordscharwou- de, Telefoon 93, Broek op Langen- dijk. HUIS met gedeelte van den tnin staande en gelegen aan de Oude Kaag, te huur. Te bevragen Plant soen D 163, Schagen. REISGEZELSCHAP van 2-3 pers. gevraagd voor autotocht buitenland. Voor gezamenlijk", kosten. (Eenvou dig). Auto aanwezig 67 dagen, laatste helft Juli. Br. lett. IK. Bur. van dit blad. Terstond gevraagd: EEN KNECHT. J. BART, Hensbroek. Gevraagd, begin October: Een NETTE BAKER, met opgaaf van loon. Brieven ond. lett. EE Bur. van dit blad. Gevraagd: Een flinke HULP IN DE HUISHOUDING, niet beneden 20 jaar. Wasch bui tenshuis. Bij N. J. SILVER, Oude- sluis. ARBEIDER gevraagd, om bieten op een te zet ten. Te koop: BRUIN PAARD, merrie, 6 jaar A. RUITENBURG, Lotweg, Anna Paulowna. PAARD VOOR DEN HOOIBOUW gevraagd. W. HARTOG, Aartswoud. Er bieden zich aan: DRIE MAAIERS MET DE ZEIS. WIT. SCHUIT en BREED, Dorpen, Schagen. Terstond gevraagd: Een FLINKE R.K. DIENSTBODE, voor dag en naoht, bij J. W. STOU TE, Molenvaart, 355, Anna Pau lowna. FLINKE WERKJONGENS gevraagd bij E. KOMEN, Meerweg. Breezand.

Schager Courant | 1933 | | pagina 3