WRIGLEY Plaatselijk Nieuws. Strenge maatregelen in Oostenrijk Huwelijksgeluk Spaansch kruitmagazjn in de lucht gevlogen Boerenonlusten in Polen Naar Parijs gevlucht Door den trein gegrepen en gedood HET HOOGHEEMRAADSCHAP NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER DE STRIJD OP DE KAUMARKT ONTBRANDT. Zorg voor het Openbaar Onderwijs. De Kermis. Dr. Dollfuss dreigt met den doodstraf. Uit We en en, 25 Juni (V.D.): Bondskanselier Dr. Dollfuss heeft op een bijeen komst tijdens een redevoering aangekondigd den doodstraf tegen de N.S.D.A.P. te Lullen invoeren. Bomaanslag in Gmunden. In den nacht op Zondag zijn in Oostenrijk weder om verscheidene incidenten voorgekomen. Zoo werd in Gmunden in calzkammergut een bomaanslag ge pleegd op de woning van den Christelijken Socialen burgemeester Thomas. De bom werd tegen de huis deur geworpen en had een buitengewoon krachtige detonatie. In Oberbayernmark is een bom ontplofd tijdens een z.g. Segenfeuer, welke bom door onbeken den tusschen het hout was gedeponeerd. Naar uit Salz Johann in Tirol werd gemeld, is aldaar in het gemeentelijk ziekenhuis een afdeeling ingericht voor politieke gevangenen, daar de gevangenis vol was. Snelheidsrecord in huwelijk en echtschei ding. Uit Chlcago: Het snelheidsrecord voor huwelijk en echtscheiding kan sedert Zaterdag op naam wor den geboekt van den heer en mevrouw Eugene Wind- chy te Chicago. Mr. Margarete Windchy diende een verzoek om echtscheiding in omdat haar echtgenoot haar vijf minuten na de inzegening van het huwe lijk had verlaten. De heer Windchy verklaarde zulks te hebben gedaan omdat zijn vjouw weigerde met hem in hetzelfde huis te gaan wonen als zijn moeder. Ook het echtscheidingsproces zelf werd een snelheids record. De rechter besliste namelijk binnen drie mi nuten en sprak de echtschceiding uit. (Men vraagt zich nu toch werkelijk af, wie het hier nu eigenlijk niet „lekker heeft", zooals dat in den volksmond heet. Is het nu om weer eens op echt Amerikaansche wijze de aandacht op zich te vesti gen of is het nu waarachtige ernst! In het laatste geval had men, dunkt ons, het een en ander toch wel van te voren kunnen bespreken.) Twee soldaten gedood. V.D. verneemt uit Madrid: Te Melilla is door tot nog toe onbekende oorzaak een kruitmagazijn in de lucht gevlogen. Twee soldaten werden gedood. De materieele schade is zeer groot. 7 Dooden. Uit Warschau: Officieel wordt meegedeeld, dat het Donderdagmid dag in Grodzisk bij Lancut gedurende een godsdienst oefening voor de kerk, waar een groote menigte ver iameid was, tot een bloedige botsing tusschen politie en boeren is gekomen. Uit het officieele rapport blijkt, dat twee politieagenten door boeren zijn overvallen. Een van hen werd onmiddellijk gedood, de andere zwaar gewond. Toen de menigte een dreigende hou ding aannam, maakte de politie van haar vuurwape nen gebruik, waardoor zes boeren werden gedood. VLIEGTUIGONGELUK BIJ MAINZ. Zweeftoestel neergestort Zondagmiddag is op het vliegveld Grosser Sant te Mainat een ongeluk met een zweefvliegtuig gebeurd. Toen de 26-jarige zweefvlieger Hans Ott met den 22- jarigen zweefvlieger Paul Breitenbach een vlucht on dernamen. «stortte het toestel plotseling van een hoogte van 40 tot 60 M. neer. Het vliegtuig werd volkomen vernield. Beide vliegers werden zwaar gewond. Brei tenbach overleed spoedig, de toestand van Ott is zoo ernstig, dat voor zijn leven wordt gevreesd. ERNSTIG AUTO-ONGELUK IN DUITSCHLAND. 10 zwaar-, 14 lichtgewonden. Sassnitz (Ruegen): Na het zonnewende-feest op het plein van de vroe gere Hertaburcht op Stubbenkammer is Zondagmor gen een ernstig ongeluk gebeurd. Op den weg tus schen Segard en Lietzow reed een particuliere auto een afdeeling arbeidsdienstvrijwilligers van achteren aan. 10 man werden zwaar, 14 licht gewond. Da voortvluchtige employé van de scheep- vaartvereeniging „Noord". Uit Zaandam: Uit de nasporingen van de po litie is gebleken, dat van A. de wijk heeft genomen naar het buitenland en wel naar Parijs, waar heen hij Donderdagavond per vliegtuig van Schiphol is ge vlogen. De Zaandamsche politie zet het onderzoek voort. Een vader van 10 kinderen het slacht offer. Zaterdagmiddag omstreeks twee uur is de 56-jarige metselaar J. Wolf uit Epe op zijn motor op den om bewaakten overweg in de buurtschap Zuuk door den trein van Zwolle naar Apeldoorn gegrepen en op slag gedood. Het slachtoffer was gehuwd en vader van tien kinderen. FASCISTEN GEARRESTEERD TE AMSTERDAM. Wapenen in beslag genomen. Een kok, in een hotel in de Warmoesstraat werd de laatste dagen, wanneer hij naar zijn woning aan de overzijde van het IJ ging, lastig gevallen door communisten. Als gevolg daarvan had hij politiege- leide verkregen, maar ook partijgenooten-fascisten gingen ter bescherming met hem mee. Deze bescher mers zijn Zaterdagnacht, door de politie aan de over zijde van het IJ naar een posthuis gebracht, op ver moeden, dat zij gewapend waren. Bij fouilleering werd bij de meesten wapenen gevonden. Tegen een zestiental is proces-verbaal opgemaakt. De a_s. algemeen© vergadering. De reke ning over 1932. Overname van diverse wegen. Op Woensdag 5 Juli a.s. zal een algemeene vergade ring worden gehouden van het bestuur van het Hoog heemraadschap Noordhollands Noorderkwartier. De agenda vermeldt niet minder dan 24 punten. Be halve de vaststelling van de rekening over 1932, zal de vergadering staan in het teeken van overname van we gen, voorstellen tot verwerving van den eigendom van dijken of dijksgedeelten enz. Om. 'wordt voorgesteld: L Tot verwerving van den eigendom van den dijk, toebehoorende aan den polder Katwoude en tot het aangaan van een geldleening met dien polder, voor de verschuldigde koopsom. 2. Idem van gedeelten van den dijk. toebehoorende aan den Zuidpolder bij Edam. 8. Tot overneming van op het aanvullend provinciaal wegenplan voorkomende weggedeelten der gemeente Warmenhuizen, deels in eigendom, beheer en onderhoud, deels wat betreft 't weggedeelte trambrug Schooridam Westfrieschen dijk. alleen in beheer en onderhoud, alsmede tot het aangaan van eene overeenkomst met de gemeente Warmenhuizen en met de N.V. Noorderstoom- wegmaatschappij ter regeling van den nieuwen rechts toestand van laatst genoemd weggedeelte; 4. Als voren van weggedeelten der Banne Haren karspel in eigendom, beheer en onderhoud, tot het aan gaan van eene overeenkomst met genoemde Banne nopens het ingebruik geven van de bermen der overge dragen weggedeelten, alsmede tot aankoop van enkele perceelsgedeelten, welke in verband met de verbreeding. naast de voor dat doel bereids door de Banne aange kochte perceelsgedeelte, bij den weg zijn getrokken; 5. Als voren van den Slotweg, in de gemeente Eg- mond Binnen, in eigendom, beheer en onderhoud; 6. Alsvoren van den „Bovenweg" van de banne Sint Pancras", in beheer en onderhoud en van de gemeente Sint Pancras in eigendom, alsmede tot aankoop van de perceelsgedeelten die voor de verbreeding van den weg noodig waren; 7. Als voren van een weg der banne Hensbroek; 8. Als voren van een weg der banne of polder Ob- dam; 9. Tot het aangaan van een overeenkomst met het Rijk, inzake de grensregeling tusschen den Wieringer- meerpolder en den Westerdijk van de Vier NoordeT Koggen; 10. Tot den aankoop van een strook grond langs den Heerenweg te Egmond-binnen van J. de Waard aldaar; 1L Tot aankoop van een strook grond langs den weg op den Slimdijk te Oudendijk van Jb. Zeekant; 12. Tot verkoop aan de gemeenten Nieuwe Niedorp IS LEKKER EN VIER STUKS GEZONDI PM PAKJE Naar lager kali-prijzen. Concurrentie van Spaansche kali zon den prijs 15 pet. naar omlaag doen gaan. Reeds sedert eenigen tijd worden in de pers mede- deelingen aangetroffen over de sterk verminderde prij zen voor kali-meststoffen tengevolge van de Spaansche concurrentie. Na *t toetreden, begin van het vorige jaar, van Polen tot de Fransch-Duitsche kali-conventie, was het kali monopolie, hetwelk voor den oorlog geheel in handen was van Duitschland, practisch weer hersteld. Thans ia dit Fransch-Duitsche kali-monopoli© weer gebroken en het moet als een heugelijk feit worden be schouwd, dat, waar juist de Nederlandsche landbouwer in den laatsten tijd zooveel door de Duitsche agrari sche maatregelen te verduren heeft gehad, hij deze on ontbeerlijke meststof nu ook van elders kan betrekken. Volgens de berekeningen zou de Nederlandsche boerenstand door dezen concurrentiestrijd op de kalimarkt reeds meer dan een millioen gulden per jaar op haar kunstmestbudget uitsparen. Het landbouwblad „Granen, Meel en Veevoeder", schrijft over deze aangelegenheid het volgende: Nog steeds betrekken wij groote hoeveelheden kali- meststoffen uit het buitenland, al is de waarde van de- zeD invoer sterk achteruitgegaan. In de eerste 5 maanden van 1932 bedroeg de waarde van dezen import ruim f 1.9 millioen, in de eerste vijf maanden va.n het loopende jaar nog slechts nauwelijks f 1.2 millioen. Deze kali werd vroeger vrijwel uitsluitend geleverd door de in het kali-syndicaat vereenigde lan den. namelijk Duitschland en Frankrijk en waarbij nu ook de Poolsche kali behoort, welke door de Vereenigde kali-maatschappijen verkocht wordt. Reeds sinds geruimen tijd doet zich nu ten onzent de concurrentie van Spaansche kali gevoelen, welke kali vry is en dus niet tot het kali-syndicaat behoort. Waar de prijzen van deze kali lager zijn dan die van de Duitsche kali is het geen wonder dat. wanneer onze zegsman juist ingelicht is. deze een zoo hevige concur rentie ondervindt, dat het syndicaat de prijzen met niet minder dan 15 pet. zal verlagen. De betreffende importeurs van Spaansche kali zullen binnenkort een 10.000 ton ruwe kali per maand invoe ren, een groote hoeveelheid wanneer we nagaan dat in de eerste 5 maanden van dit jaar ruim 39.000 t. kali is ingevoerd in ons land. Het vermoeden lijkt gewettigd dat deze Spaansche kali niet zoo spoedig „onder een hoedje zal zijn te vangen" als destijds met de Poolsche kali-exporteura en Winkel van een stukje grond, vormende een uitsprin gende hoek van den berm van den Winkelerweg, ten behoeve van de gemeenschappelijke gasfabriek dier ge meenten; 13. Tot verkoop van een gedeelte van een perceel grond aan P. Walsweer te Andtjk en tot belegging van de koopsom; 14. Tot verkoop van het dijksmagazijn te Enkhuizen aan de gemeente Enkhuizen en tot het geven van een bestemming aan de koopsom; 15. Tot uitgifte van grond In erfpacht aan P. de Regt te Schoor 1. Wijziging ambtenaren besluit. 16. Tot wijziging van het ambtenarenbesluit, en wel in dien zin dat het aantal ambtenaren in den rang van klerk le klasse of klerk 2e klasse, wordt bepaald op 2 inplaat© van op 1. Dijkgraaf en hoogheemraden herinne ren er aan dat Jn de vergadering van 29 November 1929 het aantal vaste ambtenaren in den rang van kerk le of 2e klasse werd teruggebracht van 2 op 1 en als reden voor de vermindering van het corps vaste ambtenaren werd aangevoerd de te verwachten vereenvoudiging in de administratie; tengevolge van de eventueele heffing van den omslag door middel van opcenten op de grond belasting. Sedert 1929 is echter het vraagstuk der toekomstige wijze van inning van den omslag in een ander licht komen te staan nu binnenkort krachten8 door Gedepu teerde Staten in verschillende reglementen van andere waterschappen voorgestelde wijzigingen het Hoogheem raadschap zal worden belast met de inning van de las ten dier waterschappen. De aan die inning verbonden werkzaamheden, welke overigens door de betrokken waterschappen zullen moeten worden vergoed, zullen n.ï. de vorenbedoelde opcentenheffing voor Noordhollands Noorderkwartier in den weg staan. Dijkgraaf en Heemraden zijn er daarom van over tuigd, dat naar het zich thans laat aanzien ook in de toekomst het tegenwoordige aantal ambtenaren ter se cretarie. inbegrepen de tijdelijke ambtenaar, die nog steeds in functie was, niet zal kunnen worden vermin derd. Van deze gelegenheid kan tevens gebruik worden gemaakt om. wat betreft den technischen dienst, te schrappen de 2 ambtenaren in den rang van molenaar en om het aantal vaste wegwerkers terug te brengen van 6 op 4, aangezien ln de bedoelde rangen in de sinds 1929 ontstane vacatures, overeenkomstig het bepaalde onder 3e en 4e van het Ambtenarenbesluit niet weder door benoeming van een vaste kracht ia voorzien. Beroep In cassatie. Voorts wordt voorgesteld om beroep in cassatie ln te stellen tegen het arrest van het Gerechtshof te Amster dam. waarbij het Hoogheemraadschap is veroordeeld om aan den polder Oostzaan te betalen, het bedrag der kosten, schaden en Interesten, wegens uitgevoerde weg- verbeteringen, op den aan den Polder in eigendom toe behoorenden Oostzanerzeedijk. en om te betalen de kosten van beideinstantiën. het geval was, die ten slotte in het kali-eyndicaat wer den opgenomen. In de verte duikt overigens al weder een nieuwe kali leverancier op, namelijk Rusland. Er schijnen plannen te bestaan om een soort ruilhandel met Denemarken te beginnen, namelijk Deensch vee tegen Russische kali. Hoewel wij in het geheel niet geporteerd zijn, op het zaken doen met Sovjet-Rusland, is het toch zaak in deze waakzaam te zijn. Wanneer wij op deze wijze een nieuw afzetgebied v. Nederlandsch vee zouden kunnen vinden, dan gelooven wij dat het alleszins zaak i», voor onze regeering. om attent te zijn. Eén ding schijnt wel zeker te zijn. dat het monopolie van het kali-syndicaat in ons land tot het verleden be hoort en daarmede zal vermoedelijk een lager prijsni veau zijn intrede doen. Door een drietal bewoners van een der buitenwij ken onzer gemeente was aan B. en W. verzocht om vergoeding te willen verleenen voor de vervoerkosten van hun kinderen naar de Schager Openbare Lagere School. Immers hun woningen lagen meer dan 4 K.M. van deze school. Zooals men heeft kunnen lezen, heeft een der raadsleden in de jJ. gehouden raadsvergadering daar over aan B. en W. inlichtingen gevraagd, waarop als antwoord kwam, dat deze kwestie nog in onderzoek was. Thans hebben B. en W. aan twee der adressanten een brief gericht met de raadgeving hun verzoek in te trekken, aangezien de mogelijkheid bestaat, gelet op de omstandigheid dat de school te Oudesluis op minder dan 4 K.M. afstand hunner woning staat, dat hun kinderen naar deze school zouden kunnen wor den verwezen. Aan den derden ondergeteekende zonden B. en W. dezelfde raadgeving, omdat zijn woning slechts 80 M. verder dan de bij de wet bepaalde 4 K.M. der Open bare Lagere School te Schagen is verwijderd. In hoeverre het al of niet vaststaat, dat genoemde kinderen zoo maar zonder meer naar de Openbare Lagere School te Oudesluis zouden kunnen wor den verwezen, zullen wij ons vooralsnog niet al te zeer verdiepen. Als in dien zin een besluit mocht komen, twijfelen wij er niet aan of in alle instan ties zou men in beroep komen, want de betrokken ouders hebben, ondanks de raadgeving van B. en W., hun verzoek gehandhaafd. Zij willen in deze hun recht En het lijkt ons van B. en W. onzer gemeente op zijn zachtst gezegd, al bijzonder vreemd om zoo wei nig zorg voor het onderwijs dezer kinderen te toonen, dat zij op deze wijze kinderen van eigen burgers zouden overhevelen naar andere gemeenten. Ons dunkt, waar men zelf een schoolpaleis heeft gebouwd met opoffering van duizenden, het toch niet anders dan logisch is te noemen, dat men alles doet om alle Schager kinderen van de geneugten dier modelinrichting te doen genieten. Als Schagen „hoog bezoek" heeft, sleept burge meester Cornelissen alles naar die nieuwe school om er als 't ware mee te geuren! en te toonen hoe goed B. en W. openbaar onderwijs dienen, maar dan alsjeblieft niet aan den anderen kant zoo bekrompen en klein. Want nietwaar, waar voor de Bijz. Christ. School sommen gelds alleen voor vervoer der kinde ren van heinde en ver naar die onderwijsinrichting worden uitgegeven, doet het al bijzonder schriel en peuterig aan dat B. en W. waar het de Openb. School betreft, de knip zoo krampachtig pogen dicht te hou den. Vooriooplg niet uit te voeren. Dijkgraaf en Hoogheemraden stellen voor om de ver betering van het gedeelte weg op den Assendelverzee- dijk tusschen het Zaandammerpad en den nieuwen pontweg te Buitenhuizen voorioopig niet uit te voeren. In de begrooting dienst 1933 was een post van f20.000.uitgetrokken voor de verbetering van dezen weg. Nu de nieuwe provinciale weg van Buitenhuizen naar Westzaan gedeeltelijk in gereedheid is gekomen, volgt het verkeer van Westzaan, in de richting Haar lem, niet meer den weg op den Assendelverzeedijk, doch, even voorbij Nauerna, het Zaandammerpad en. daarna den provincialen weg. Tengevolge hiervan is de beteekenis van den weg op den Assendelverzeedijk voor het doorgaand verkeer minder geworden en is het te voorzien, dat deze weg, bfj een eerstvolgende herziening van het aanvullend, wegenplan, van dit plan zal worden afgevoerd en het bovenbedoeld gedeelte van het Zaandammerpad, dat de polder Assendelft voornemens is te verbeteren, daarop zal worden geplaatst De hoofdingenieur-directeur van den Provincialen Waterstaat wil te zijner tijd een wij ziging van het aanvullend wegenplan in gemelden zin bevorderen en Dijkgraaf en Hoogheemraden stellen daarom voor, de verbetering van genoemd weggedeel te voorioopig niet uit te voeren. Ontbinding van een overeenkomst Aan de orde zal voorts worden gesteld een voorstel tot het aangaan van een overeenkomst met den pol der „De Oosterkoog" ten einde te geraken tot ontbin ding der overeenkomst d.d. 1 November 1902, gesloten tusschen gemelden polder en de toenmalige Dijksvep* eeniging, bekend onder den naam van de Noorder U- cn Zeedijk, inzake de beoevering van het voorland, waaruit die Polder bestaat. Ter vaststelling wordt aangeboden een ontwerp besluit tot aanvulling van de begrooting voor 1932, a. van den buitengewonen dienst met f 390.450.b. voor het aanhangsel met f 24.260. Verkoop stormdienstbenoodigdheden. Met het rijk (dienst der Zuiderzeewerken) hebben Dijkgraaf en Hoogheemraden een overeenkomst go* toffen. waarbij aan het Rijk werden verkocht storm- dienstbenoodigheden, afkomstig uit het dijksmagazijn. te Andijk voor een bedrag van f 4221.30. Verder werd uit het magazijn te Oosterleek aan een particuler stormdienstbenoodigdheden tot een bedrag van f 55.20 verkocht. Dijkgraaf en Hoogheemraden stellen voor f 4000 aan te wenden tot extra-aflossing op de leening, aangegaan tot bestrijding der kosten van aankoop van dijkemagazijnen en inventarissen en het resteerende bedrag ad f 276.50 te laten vloeien in de gewone middo* len van 1933. Gedurende de geheel week is het op onze kermis zeer stil geweest. Alleen na afloop van tooneeluit- voering en bioscoopvoorstellingen kwam er nog eenig vertier, maar overigens was het een echte „crisis- kermis'. Vorige jaren was er op den kermis-Zater- dag nog wel eenige drukte, maar de gestadige regen maakte nu een bezoek aan de kermis vrijwel onmo gelijk. Kramen en diverse kermisinrichtingen bleven dan ook gesloten. Des avonds kwamen de bezoekers van bioscoop en tooneel en in het late avonduur, toen het niet meer regende, was er nog aardig wat leven op straat en in de dansgelegenheden. De laatste kermisdag. Voor kermisexploitanten zal de Schager kermis dus niet bepaald loonend zijn geweest, op een en kele uitzondering dan misschien na. En het laat zich denken dat van „den laatsten Zondag" veel zou af hangen. Gelukkig had Pluvius het veld moeten run men en scheen er een heerlijk zonnetje. Wel dreig de het 's morgens meer dan eens, maar het weer bleel goed, ja het werd steeds beter en de gunstige gevol gen daarvan bleven dan ook niet uit. Per extra Hel- dersche trein, per autobus, rijwiel enz. kwamen da kermisgangers en weldra was er weer die ouderwet- sche kermisdrukte, die dezen dag altijd heeft geken merkt. De danszalen waren meer dan druk bezocht, daar waar strijkjes speelden, waren de café's druk bezocht. En al gingen velen dan tegen den avond naar huis, meerderen kwamen per fiets enz. ter kermis, zoodat het bezoek 's avonds nog grooter was dan 's mid dags. Het mooie weer was oorzaak dat ook op straat een gezellige drukte heerschte, een drukte die tot in den nacht bleef voortduren. Goede zaken werden er ongetwijfeld weer gedaan, zoowel bij onze zich daar toe leenende Schager zakcnmenschen als bij kramen, marktstalletjes, enz. De ledige doozen, papier, enz. enz., op de straat legden mede daarvan getuigenis af. De kermisvreugde uitte zich in behoorlijken vorm, van wanklanken hebben we tenminste niets ver nomen. DAAN POOL-TOMMY BOUWMAN. Zaterdagsavonds van kermis is het gewoonte dat onze bekende Daan Pool in de „Cérès" optreedt, zoo geschiedde ook dit jaar weer, en van jaar tot jaar neemt de belangstelling toe. Ji. Zaterdagavond was de zaal van „Cérès" dan ook vol, en dat ondanks het slechte weer. Daan Pool stelde in zijn openingsmonoloog zijn compagnon Tommy Bouwman voor en vertrouwde dat hij na 15 jaar alleen-optreden, thans met zijn vriend steeds meer tot genoegen en tevredenheid nog vele gezellige en knusse avondjes zou mogen geven. Welnu, Zaterdag heeft het tweetal bewezen dat zij tezamen een echt gezelligen avond weten te maken, en is gebleken dat Daan in Tommy een hem waar dig partner heeft gevonden. Wat beiden brachten in luim en ernst, was als steeds in de uitvoering en de aankleeding patent in orde. Als altijd muntte vooral ook de aankleeding van het tooneel weer uit door gezellige warmte en goeden smaak. Iets nieuws was de Tweepersoons Revue, waarin Daan en Tommy om beurten of wel gezamenlijk een 12-tal karakterschetsen uitbeeldden. Behalve de mee- rendeels humoristische en geestige weergave,, was de zeer vlotte opvolging der geheel van elkaar afwij kende tooneeltjes en de snelle verwisseling van klee ding en grime der artisten wel heel knap werk. Het tweetal oogstte hiermede dan ook terecht een groot succes. Tommy's creatie van „De Directrice van de Kattebak-Centrale" was echt leuk van mimiek en in houd; ook in de vroolijke dief" toonde hij wat hij voor geestigs kan presteeren. Daan gaf een meester stukje van handigheid, uitbeelding en grime ent aankleeding in de schets: „Het éénpersoons Huwe lijk", waarin hij in snelle opeenvolging afwisselend' de bruid en den bruigom voorstelde. Het was een suc ces. In Daan's voordracht van „De Sandwichman" moest de meer dan miserabele toestand van Scha- gens toegangswegen het op geestige, doch scherpe wijze ontgelden. Voor men 't wist, was het bij middernacht, in ge zellige sfeer en stemming was de avond omgevlogen. Tot slot gaf Daan onder uitbundige vroolijkheidj Naar de voetbalmatch Holland-België. COLLECTE ZONNESTRAAL. Wij maken er even op attent, dat de Zonnestraal collecte hier in Schagen plaats heeft op Dinsdag 11 Juli a.s.

Schager Courant | 1933 | | pagina 2