Zomer-Opruing PIEPKUIKENS lak- of platte Wagen. een Karwijmaaier, Oproeping. SCHAGER ROOSJES HERDENKING VAN DE VREDE VAN VERSAILLES Plaatselijk Nieuws. Zaandam in verzet Uitkeering op melkproducten Marktberichten. De bezoldiging van overheidspersoneel Dolle hengst verwondt zijn geleider Advertentiën. Kerk Sint Maarten. C. Johannes, van DAMES-CONFECTIE en DAMESHOEDEN begint B. W. G. Lienesch Hooischuivers J. LANGERVELD, Coöp. „DE TIJDGEEST" G.A. Rekeningen 1 H.D. 7/9 en met inacntneming van de grootte der bedrijven en van de momenteele levensbelangen van de bij die bedrijven direct en indirect betrokkenen zal mogen geschieden en ook zeer bijzonder dient gelet op. ,..,0UA Yan speciaal voor ons land zoo nood zakelijk kleinbedrijf. ZUIDSCHARWOUDE. Ter voorbereiding var. de Nationale Kolfwed strijden zullen hier gedurende de maand Juli 50 sla genvvedstrijden worden gehouden. NOORDSCHARWOUDE. Tot korpskolvers van de Sociëteit „Ons Genoegen' voor de Nationale Kolf wedstrijden van den Neder- landschen Kolfbond, zijn aangewezen de heeren F. Muileboom, P. Jes en A. Moeijes. Tot plaatsvervangers de heeren Sj. Maakal en D. Bakker. Woensdagavond is alhier opgericht een afdeeling van de Arbeidersvereeniging voor Lijkverbranding, met aanvankelijk 28 leden. Het voorloopige bestuur bestaat uit de heeren J. Zeeman, voorzitter, H. Rus, penningmeester en mevr. Van der Wel, Broek op Langendijk, secretaresse. LANGENDIJK. Het aanzien van de veiling te Broek op Langen dijk is wel zeer verschillend met verleden jaar. Niet alleen dat, door den grooteren afzet in het binnen land het vervoer der aardappelen meer per vracht auto plaats vindt, waardoor het op het parkeerter rein altijd zeer druk is, doch ook op een andere plaats is een groote verandering ingetreden, een verandering echter den verkeerden kant op. Wij be doelen hier het vervoer te water. Verleden jaar in den aardappelentijd ging een zeer groot gedeelte van den aanvoer weg voor den ex port naar Engeland. Het vervoer van deze aardap pelen naar de booten had meestal plaats per motor schuit, waardoor de motoren het verleden jaar in het drukst van den tijd niet af konden en zelfs van bui tenom schuiten werden bijgehuurd. De dagen, waarop de booten naar Engeland af voeren. Dinsdag en Zaterdag werd de veiling een uur eerder gehouden, opdat toch nog voor de booten van dienzelfden dag kon worden geladen. Dan was het een haasten en jachten en moesten allen in de weer om de motoren op tijd klaar te doen zijn. Thans merkt men van dat alles echter niets meer. Het gaat eiken dag maar den zelfden treurigen gang. De motorschuiten van de beide beurtbevrachtin gen, van Van Schoorl, enz. liggen bijna alle stil. De handel op Engeland is zoo goed als heelemaal dood. Doodgemaakt door de buitengewoon hooge invoerrechten, welke er op de aardappelen druk ken. Verleden jaar om dezen tijd was 't invoerrecht nog 10 van de waarde en was dit nog wel te dra gen. Eind Juli werd het verhoogd op ongeveer f0.85 per 100 K.G., terwijl op het oogenblik van elke in gevoerde baal aardappelen van 50 K.G. een invoer recht van ongeveer f2 moet worden betaald. Het totaal stilliggen van den handel op Engeland laat zich hierdoor wel verklaren. De risico der koop lieden is niet meer te dragen. Hierdoor krijgt men toch nog iets te zien, wat ver leden jaar niet gebeurde, nl dat heele partijen aard appelen uit de Heerhugowaard. De Rijp Schermer- horn, St. Pancras enz., welke steeds op afname voor den export zijn aangewezen, -inverkoopbaar zijn. Die den minimumprijs van fO.75 per 100 K.G. niet kun nen opbrengen. Vandaag, Woensdag, bleven er niet minder dan 7 a 8 spoorwagons van 10.000 K.G. aard appelen onverkocht Men zal zich afvragen, wat er met deze onverkoop bare aardappelen gebeurt. Door verscheidene vee boeren wordt een gedeelte afgenomen voor veevoer. Wat niet als veevoer wordt afgenomen, wordt op een belt geworpen. Wel een treurig einde voor al dal voedsel. De verwachtingen voor het aardappelseizoen waren dit jaar niet hoog gespannen, maar dat het zoo-zou afloopen, had men toch niet verwacht. En dat, ter wijl de groote aanvoeren nog moeten komen. Van de aardappelen uit het ambacht zijn er heel wat weg, doch van „buitenom'', waar de groote vrachten nog vandaan moeten komen, begint men pas met aanvoeren. Volgens de Tuinbouwsteunwet 1933 wordt de mi nimumprijs van f0.75 wel uitbetaald, doch hiermee kunnen de kosten van vervoty naar de veiling en het rooien nog niet eens worden betaald De transporarbeiders hebben hierd nr ook weer een nadeel, want aan de aardappelen, welke niet worden verzonden, wordt niets verdiend. De motorbooteigenaren hebben eveneens bijna niets meer te doen. Wij vernemen dat als de toe stand zoo zal blijven, er bij de schippers zeker ont slagen zullen volgen. Voorshands is echter de hoop nog gevestigd op ver laging der Engelsche invoerrechten. Als het goed js, zal die verlaging per 1 Juli a.s. ingaan. WARMENHUIZEN Autotocht Ouden van Dagen. Dank zij de milde giften heeft men dit jaar niet tegenstaande de crisis wederom den ouden van dagen •en aangenamen dag kunnen bezorgen. Deze autotocht Was bepaald op Woensdag j.1. Te ruim 7 uur vertrok men met 16 luxe auto's en 1 autobus van het plein bij het Raadhuis. Het weer was bij het vertrek van dien aard, dat men het algemeen betreurde, dat de oudjes het zoo slecht troffen. Geluk kig werd het op den dag iets beter. De regen hield tenminste op, hoewel het nog behoorlijk koud bleef. Over Egmond, Castricum en Haarlem werd gereden naar Schiphol, van Schiphol over Aalsmeer, Hoofddorp, Heemstede naar het prachtige boschrijke oord Groe nendal. Vervolgens over Haarlem naar Zandvoort. Van Zandvoort vervolgens over Santpoort naar Velserbeek; van Velserbeek. Beverwijk naar Alkmaar en zoo naar huis. Even voorbij de gasfabriek stond om pl.m. 7 uur des avonds het fanfarecorps „Tavenu", opgesteld en zoo ging het onder vroolijke toonen van het muziekcorps het dorp in tot aan de Fuik. Zelden komt het in Warmenhuizen voor, dat zooveel menschen op de been zijn. Iedereen wilde zeker de blijde gezichten van de ouden van dagen zien. Op de gezichten van de ouden van dagen kon men het zien, dat ze overvoldaan waren. Nabij de R.K. kerk* stond ook nog opgesteld het R.K. muziekcorps „Soli Deo", hetwelk bij het voorbijtrekken van de file auto's een nummertje gaf. Na de rondgang door het dorp werd bij de kolfbaan van den heer Slikker uitgestapt Wat in de kolfbaan heeft plaats gehad of wat en door wien daar gesproken is, is ons onbekend, daar de toegang tot de kolfbaan voor het publiek gesloten was. Na een ruim half uur verblijf in de kolfbaan werden de oudjes naar huis ge bracht en... over verheugd over dezen genoegelijken dag. Dank aan de gulle gevers. Een bijzonder woord van waardeering voor de be- langelooze hulp van al degenen, die hebben meege werkt tot het welslagen van deze autotocht, is hier zeker op zijn plaats. Z ÏJ P E T ZAND. We vernamen dat aan de fa. Doedens en Schilder, aannemers alhier, is opgedragen den bouw van een 63-tal arbeiderswoningen, een winkelhuis en een 5-tal bergplaatsen, alles te Alkmaar. Als voorwaarde werd •bij deze aanbesteding gesteld, dat voor dit karwei alleen arbeiders uit de gemeente Alkmaar moeten worden genomen. Door den heer P. Tuin alhier is van de fa. J. en D. Amesfoort te Den Helder aangenomen den bouw van een tweetal winkelhuizen in de Spoorstraat te Den Helder. BAPSINOF, RHCRTI Onze plaatsgenoot de heer K. Schoorl slaagde bü het te Amsterdam op 10 Juni j.1. gehouden examen voor diploma A in de wereldtaal Esperanto* HARENKARSPET DIRKSHORN. Woensdag jl. had alhier in het lokaal van den heer Pijper de verkooping plaats van een burger- woonhuis met erf,, eigendom van wijlen mej. de Wed. Doekes en ten overstaan van Notaris Van den Bergh te Schagen. Kooper werd van dat perceel de heer A. Kistemaker c.s. voor de som van f 1610. KOEORAS JULIANADORP. Woensdagmiddag werd door den heer C. Purmer al hier opgevangen een blauw-grijze postduif, die waar schijnlijk door het slechte weer vermoeid was en zoo doende een schuilplaatsje had gezocht. Aan de rechter poot een al. ring waarop de volg. merken N 15-31-3377, aan de linkerpoot een gummiring waarop de letter G 247 en waarop aan den bovenkant linkervleugel in rood 9 voorkomt. CA TLANTSOOr. Oefening met de reddingboot Zaterdagmiddag a.s. vindt alhier een oefening plaats met de reddingboot van de Noord- en Zuidhollandsche Redding Mij. WINKET. In den nacht van Dinsdag op Woensdag is bij den heer C. Beers Gz. een klinker door de ruiten gegooid en eenige vernieling in zijg tuintje uitgevoerd. Waar schijnlijk heeft men niet te doen met straatschenderij doch met wraakneming. NIEUWE N J EDO RP Dinsdagavond vergaderde de afd. van Staatspen sioen ter bespreking van de autotocht voor de ouden van dagen uit deze gemeente. Met lifsten is bij de burgerij rond gegaan en het bleek dat voor een be drag van f225.op deze lijsten is gefeekend. De heer Krap gaf uitgebreide inlichtingen over het geen hij aangaande dergelijke tochten van Winkel heeft vernomen. Ook hier werd een schema ontwor pen. Talrijke ingezetenen hadden hun auto beschik baar gesteld. De tocht werd voorloopig bepaald op Dinsdag 1 Augustus. Mochten meerdere gelden be- noodigd zijn dan het opgeloopen bedrag, dan zal daar toe de steun der Ned. Herv. Weezenadministratie worden gevraagd. Demonstraties in het geheele Duitsche rijk tegen „het schandverdrag van Ver- sailles." In het geheele Duitsche rijk hebben gisteren de monstraties tegen het Verdrag van Versailles plaats gevonden. In Munchen betoogden ongeveer 200.000 personen. Ter gelegenheid van den veertienden verjaardag van den vrede van Versailles woeien gisteren te Ber lijn de vlaggen halfstok, 's Avonds hield de N.S.D.A.P. groote betoogingen onder de leuze: „Tegen het schand verdrag van Versailles". Herdenkingsbijeenkomst in de versierde zittingszaal van den Rijksdag. In de versierde zittingszaal van den Rijksdag in de Krollopera is gistermiddag een herdenkingsbijeen komst gehouden, waarin de rijksregeering was verte- Ereriwoórdigd door rijksminister dr. Guertner. Verte- een woord i gors van rijksweer en rijksmarine en der S.A.-leirling waren mede aanwezig\ De leider van de afdeeling buitenland der N.S.D.A.P. Rosenberg, hield een toespraak, waarin hij verklaar de, dat de Entente zijn eigen vóór-vredesverdrag, op grond waarvan Duitschland de wapenen heeft neer gelegd. heeft geschonden en dat bijgevolg het verdrag van Versailles moreel onhoudbaar en ook onrecht matig tot stand zou zijn gekomen. Hij vervolgde: ter wijl de Duitsche natie honderden eischen steeds weer heeft vervuld, weigert de tegenpartij nog steeds een duidelijke verplichting na te komen. Men spreekt van de Duitsche civiele luchtvaart, van de Duitsche politie, de Duitsche weercorpsen, de S.A., de hulppo litie, maar niet van een werkelijke ontwapening. In de laatste maanden is in de wereldpers veel sprake geweest van de discrimineering der Joden in Duitschland. Feit is evenwel, aldus Rosenberg, dat in Duitschland slechts de pariteit is hersteld, daar het onmogelijk was te dulden, dat in Berlijn 74 der advocaten, van 80 tot 90 der dokters, in de Berlijnsche ziekenhuizen Joden waren. Wij bestrij den, aldus Rosenberg, een ieder het recht ons het verwijt te maken de Joden te discrimineeren, zoolang een vernedering van het groote Duitsche Volk door het verdrag van „onvrede" van Versailles wordt ge duld of zelfs maar verdedigd. Wanneer thans de andere staten niet ontwapenen, dan zijn zij hun verplichtingen niet nagekomen. Zij zijn dus met de revisie der verdragen begonnen, hebben hun eigen verdragen geschonden en daar mede ieder recht verloren verdere eischen te stellen. De droom van een Duitschen volktsstaat. van vele eeuwen gaat thans onder Adolf Hitier zijn vervul ling tegemoet. De Duitsche revolutie is een revolu tie van den socialen vrede en van de volksverzoe ning. Hun innigste wensch is, ook naar buiten, een echten vrede te handhaven en het probleem van on zen tijd de socjple kwestie op te lossen in den geest van het echte, socialisme, d.w.z. in den zin van een van staatswege verzekerde, sociale gerechtig heid. Een ding moet duidelijk zijn in de wereld: een val van Hitier zou een vreeselijke chaos worden, niet alleen voor Duitschland, maar voor geheel Mid den-Europa en de economische en politieke wereld crisis uitermate doen toenemen. Iedere verzwakking van het nieuwe Duitschland beteekent dus een ver sterking van het wereldcommunisme. Iedere eisch beteekent evenwe 1 een toeneming der stabiliteit, niet alleen van het Duitsche Rijk, maar van de toe standen ook in andere staten. NAAR DEN HAAG EN SCHEVENINGEN. De leerlingen van onze U.L».0.-school hebben gister een reisje gemaakt naar Den Haag en Scheveningen. Per trein vertrokken heeren onderwijzers en leerlin gen met den trein van 8 uur naar Den Haag. waar het Binnenhof en het Vredespaleis en verdere beziens waardigheden werden bezichtigd. In-de Bijenkorf werd de inwendige mensch versterkt. Voorts werd Scheve ningen bezocht, daar een wandeling op de pier gemaakt, waarbij men nog in de gelegenheid was de gracieuze bewegingen van een danseres te bewonderen. Mocht het weer niet bijster meewerken, inbreuk op de goede stemming maakte dit niet, er werd volop ge noten en het was behalve een prettige, ook een leerza me dag. De kosten van het reisje werden bestreden uit de spaarpenningen van de leerlingen, uitsluitend voor dit doel bestemd. POLITIE. Verloren: een zilveren speld. HET S.D. VOORSTEL OM DE VOOR SCHRIFTEN DER REGEERING NIET OP TE VOLGEN, AANGENOMEN. In de gehouden raadszitting te Zaandam is na zeer ampele debatten .met 12 tegen 11 stemmen, overeen komstig het voorstel der S.D.A.P., besloten, om de eischen der regeering tot verdere bezuiniging op de begrooting 1933 tot een bedrag van f 100.000.af te wijzen (vóór stemden de twee s.d. wethouders, de s.d. fractie, de communist en de OB.P^-er). BEKENDMAKING CRISIS ZCTVELOENTRALE. De Crisis-Zuivel-Centrale maakt bekend, dat met in gang van 2 Juli tot nadere aankondiging de uitkeering op alle tot zuivel of melkproducten verwerkte melk is vastgesteld op basis van 1.92 cent per Kg. melk met een vetgehalte van 3,2 pet. Deze uitkeering stemt overeen met 50.4 pet. per Kg. boter en 60 cent per Kg. melkvet. Bij verwerking van melk op boter zoodanig,, dat uit 100 Kg. melk van 3.2 pet. vet 3.60 Kg cboter verkregen wordt zal de uitkeering hierop dus "0 maal f 0.504 is f 1.81 per 100 Kg bedragen Hier bleek eerst goed, hoe de gewonde was toege takeld; vooral het bovenlichaam was vreeselijk ver minkt. Hoewel zijn toestand zeer ernstig is, bestaat er geen direct levensgevaar. De hengst, die door het schot van den veldwachter versuft was geraakt, kon door den eigenaar, den heer Sw. uit Zwartewaal, worden gegrepen. Later op den dag werd het dier naar Rotterdam vervoerd, waar het in het gemeentelijk abatoir werd afgemaakt. Een staatscommissie ingesteld. Het Nederl. Corr. Bureau te Den Haag vermeldt, dat bij beschikking van den minister van Binnenlandsche Zaken is ingesteld een commissie, belast met het vast stellen van normen, welke mede met het oog op de huidige bijzondere tijdsomstandigheden door het cen traal gezag behooren te worden aangelegd bij de beoor deeling van de bezoldiging (in ruimsten zin genomen) van het personeel in dienst van provinciën, gemeenten, waterschappen, veenschappen en veenpolders. Het dier tenslotte neergeschoten. Uit Oud-Beijerland verneemt de „Tel.": Een geval van dolheid van een paai*d met zeer ernsti- gen afloop deed zich in het naburige Simonshaven voor Hier werd n.1. op het erf van een boer een hengst plot seling woest. Onverhoeds greep hij zijn geleider, een zekeren J. S. uit Zwartewaal in den schouder. Na den man tegen den grond te hebben geworpen en hem nog maals met zijn bek te hebben bewerkt, sleurde het woeste dier zijn slachtoffer van het erf af, om er mee voort te hollen tot aan den voet van den dijk. Hier zette het razende beest zich op de knieën, om in deze houding, zijn geleider beet op beet, voornamelijk in het gelaat en de schouders, toe te brengen. Op het gekerm en hulpgeroep van den ongelukkige snelden enkele menschen toe, o.w. ook de gemeente veldwachter van Simonshaven. Deze trok zijn revolver en schoot op het paard, dat zijn slachtoffer losliet. De man kon ln de nabijgelegen woning worden binnenge dragen. SCHAGEN, 29 Juni. 7 Stuks paarden f 150350, 14 magere gelde koeien f 80—120, 80 vette idem f 130—235, 10 kalfkoeien f 126 180, 53 nuchtere kalveren f 513, 201 vette schapen f 913.50, 138 lammeren f 69, 10 magere varkens f 11 —21, 27 vette varkens per Kg. f 0.310.33, 230 biggen f 7—13, 3 konijnen f 0.25—0.40, 45 kippen f 0.35—0.75. EIERVEILING SCHAGEN. 29 Juni. Aangevoerd zijn: 94 partijen 102000 kipeieren, 9 par« tijen 4000 eendeieren; 17 kalkoeneieren. De prijzen lie pen voor kipeieren van f 1.S02.40, voor eendeieren van f 1.401.60. kalkoenïeren f 3.70. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht hef no. van Zaterdag a.s. BROEK OP LANGENDIJK, 28 Juni. Aangevoerd: 2600 Kg. roode kool f 4.105, 420000 Kg, aardappelen: schotsche muizen f 0.753.80, bl. eigenh. f 2.90—3.80, drielingen f 0.75—2, kriel f 0.40—0.50, 3100 Kg. tomaten: A f 24, B f 25.10—25.90, C f 22.40, CC f 15.10, 4600 hos wortelen f 1.602.30, 140 stuk bloem kool f 5.90. WARMENHUIZEN, 28 Juni. Aangevoerd: 51500 Kg. aardappelen: Schotsche mui zen f 0.752, id. grove f 0.75, id. drielingen f 0.751.1(X NOORDSCHARWOUDE, 28 Juni. Aangevoerd: 150700 Kg. aardappelen: groote schot f 0.801.40, schotsche muizen f 0.753.20, drielingen f 0.75—1.20, kleine f 0.30—0.60, 175 Kg. zilvernep f 4.60 5, 12.5 Kg. peulen f 16, 100 stuks bloemkool f 6.50, 500 kroppen sla f 0.50. MEDEMBLIK, 28 Juni Schotsche muizen f 0.450.70, kleine f 0.400.50, bor- gers f 1.801.85 per 50 Kg. WINKEL, 28 Juni Aangevoerd: aardbeziën f 58, peulen f 911, aard appelen f 1.201.70, bloemkool f 4—6, kropsla f 0.501, wortelen f 4—6. AMSTERDAM, 28 Juni 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer enJ prijzen als volgt: 468 vette kalveren le kw. 3440 ot., 2e kw. 263? et., 3e kw. 2024 cent per Kg levend ge wicht; 53 nuchtere kalveren f 36; 305 varkens, vleeschvarkens 90110 Kg. 3940 ct., zware varkens 3738 cent, vette varkens 3335 cent per Kg. slacht- gewicht. Er werden 6 wagons geslachte runderen aan gevoerd. ALKMAAR, 28 Juni 1933. Aardappelen f 0.803.10 per 100 Kg,, aardbeien f15 tot f 33 per 100 slof, andijvie f 0.803.80 per 100 stuks, bloemkool I f 59, bloemkool n f 1.504, per 100 st-; doperwten f 59, druiven f 3588 per 100 pond; krop sla f 0.501.90, komkommers f 15.50 per 100 stuks;' postelein 45—70 ct. per bakje, peulen f 913 per 100 Kg., rabarber f 2.50—5.50 per 100 bos; serdeie f 0.50 2.70 per 10 bos, spinazie f 11.35 per groote bak; snij- boonen f 15—24, dubbele spercieboonen f 2225, tuin- boonen f 13, tomaten f 913 alles per 10 Opond; wor telen f 28 per 100 bos Voor de deelneming, ons betoond bij het overlijden van onzen besten Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader, RENS POOL Johz. betuigen wij U onzen hartelijlcen dank. Uit aller naam, Dr. JOH POOL Rz. Amsterdam, Juni 1933. Amsteldijk 276. Allen die iets te vorderen hebben van, verschuldigd zijn aan, of borg tochten onder zich hebben getee- kend door wijlen den heer GERRIT SCHOORL JANSZOON, gewoond hebbende te Alkmaar Westerweg no. 11 en aldaar over leden 24 April jl., worden verzocht daarvan opgave of betaling te doen vóór of op 15 Juni a.s. ten kantore van de Notarissen Mr. C. J. DE LANGE en M. C. ROOS, Breed- straat, Alkmaar. A.S. Zondag 2 Juli zal des avonds het VALKOOGER ZANGKOOR on der dir. v. d. heer Schut, weder om een uitvoering geven. FORD COACH, van part., als nieuw van 1930 f 550. FORD, 4-deurs, 1929, heel mooi en goed f 370.— CHEVROLET 1928. 2-deurs, mooi en goed f260.— CITROëN '28, 4-deurs, mooi en )ed, nieuwe banden f270. MASON AUTOBUS, 21 personen, geheel in besten staat, ook te huur. TEL. 20. 'T ZAND. TE KOOP gevraagd: Een goed onderhouden A. BAKKER Jz., Everstekoog no. 77 Texel. BOLLENPELSTERS jevraagd, door J. ONDERWATER Co. koningsweg, Breezand. Zeer billijk te koop (mits goed te huis) donkerbruine Shetlandsche ponny (merrie) 1 meter hoog, zeer lief, mak diertje voor kinderen. JAC. DE BAKKER, Zuid-Scharwoude Niet op Zondag. ONZE GROOTE ZATERDAG 1 JULI, 'smorgens 9 uur. In alle Afdeellngen zeer mooie koopjes. Tevens een groote partij Coupons. Bovendien geven wij gedurende deze week 20 pCt. korting op alle courante goederen. Verkoop uitsluitend contant. Alkmaar. Langestraat 4I-43-45. Onmisbaar voor het opfokken en mesten van piepkuikens zijn onze bekende merken Avicol K, resp. Avicol M. Eenmaal gebruikt zult U het, zoo als vele onzer andere geregelde afnemers, niet meer willen missen. N.V. Chemische Fabriek „Noord-Holland", Beverwijk. ZE VLIEGEN WEG! van 17.50 en dnnrder. Wagenmakerij, ST. MAARTENSBRUG. Winkel. Leveranciers worden verzocht hunne over het le halfjaar 1933 voor 8 Juli in te leveren ten kantore. DE BEDRIJFSLEIDER. TE KOOP: prima, met wegenkaart. 1 „EXCELSIOR", loopt schitterend, met wegenkaart. 1 gebruikt Damesrijwiel f 15.—* 1 gebruikt Heerenrijwiel f12.— 1 gebruikt Racerijwiel f19.— K. NAP. Rijwielhandel, Oudkarspel met een drieslagKop, Prijs f 60. M. WISSEKERKE - Noord - Schagen,

Schager Courant | 1933 | | pagina 3