Kayser Naaimachine. Ch.H.Th. Schmalz, Handweef- artikelen WIE denkt er in dezen somberen tijd nu in de eerste plaats niet aan dezen besten man? Wij brengen iets geheel aparts in Menigeen zal graag wat willen hebben* Wij zullen het U gemakkelijk maken Uw ver langlijstje klaar te maken. Ook jullie, kinders, kijkt maar eens goed na, en zegt dan maar tegen de Sint: „ik heb 't bij Schmalz gezien", dat is voldoende voor hem. Onze Sinter - Klaas - Afdeeling is dit jaar buitengewoon groot Dames Heeren Kinderen: Het mooiste cadeau wat U haar geven kunt is een Handmachines, verzinkbare machine en prachtige Salonkasten. Schagen SINT NICOLAAS Pracht sorteering Dressoir-, Schoorsteenloopers, Kleedjes in diverse maten. Kussens - Theemutsen fabrikaat Zaalberg. Witte Kleedjes - Dressoir- loopers - Waschechte gekl. Kleedjes. Tafel- en Divankleeden in goedkoope en betere soorten. Kapstokkleeden Voetenzakken, Plaids, Auto dekens - Wollen, Watten en Fantasie Molton Dekens. Vachten - Theemeubelen. Wij brengen een praohtsorteering nuttige oadeaux voor Handschoenen Zakdoeken Sjaals Ean de Cologne Zeep Pnllovers Polo Blonses Eonsen Konsenhangers Skisokjes Bretelschortjes Tomponces Matsen Ontbijt- en Tafellakens Clips Corsages Lavalières Cntez artikelen Kluwenhouders N aalmachlnelampen Zelfblnders Overhemden Pochets Bretelles Sokkenhouders Polohemden Handschoenen Slobkonsen Dassenhangers Dassenpersen Broekpersen Lnmberjackets Pullovers SUpovers Voetbalshirts Voetbalkousen Zakdoeken Wollen, Zijden Sjaals Hoeden, Petten Sokken Wandelstokken Faraplules Trainingpakjes Eskimo Pakjes Wollen Poloblouses Doosjes Zakdoeken Handschoentjes Kousen Skisokjes Pnllovers Sllpovsrs Truien Kampeerartlkelen Wollen Zeliblnders Pad vind ersrlemen Sportkousen Bijbroekjes Alpino's Astrakan Handschoenen Wij hebben de nieuwste modellen in voorraad. Wij bezorgen desgewenscht alle cadeaux op Sint Nicolaasavond. - Aanbevelend,

Schager Courant | 1933 | | pagina 4