Polder Wieringerwaard. Radioprogramma Het geheim betreffende Dorothy Wright. Staatsloter", Dinsdagmiddag vergaderden Dijkgraaf en Heemraden met Hoofdingelanden, onder leiding van Dijkgraaf Ha ringhuizen.. Afwezig de heer H. K. Koster met bericht van verhindering. Bij de opening wordt in 't bijzonder welkom gehee- ten de heer K. Schagen, die hier voor de eerste maal als Hoofdingeland aanwezig is. Dijkgraaf wer.schte den heer Schagen geluk met 't vertrouwen dat de kiezers in hem gesteld hebben en hoopt dat hij werkzaam zal mogen zijn ln 't belang van den Polder en tot zijn leigen genoegen en tevens dat de samenwerking onder ling een aangename zal zijn. Naar aanleiding der voorgelezen notuler. werd (ïoor den heer Groneman opgemerkt, dat in verband met de verlaging van het waterpeil door hem werd gezegd, dat er toch eens éénmaal een eind aan moest komen. Dit schijnt niet opgenomen te zijn. De Secretaris zal 't alsnog ln deze notulen opnemen- Dijkgraaf zeide, dat 't waterpeil straks nog ter spra ke komt. Mededeellngen. ten le. Dat het Dag. Bestuur tot een bevredigende oplossing is gekomen met de pachters van den Oost- tiijk, wat betreft de vergoeding ten 2e. Dat het het Bestuur niet wenschelljk voor- komt om van de brug bij de Wed. Schermerhorn iets af te nemen. Ten 3e. Dat de uitkeering uit het Wegenfonds voor Öe op het prov. wegennlan voorkomende wegen over 1932 heeft bedragen f 16050. In verband hiermede heeft het Dag. Bestuur besloten «tra af te lossen f 2200. wat straks door den Dijk graaf nader zal worden toegelicht. De uitkeering over de wegen van het aanvulllngsplan bedroeg f 300. ten 4e. Dat van de Arbeidsinspectie bericht Is ont vangen, dat een voorziening moet worden getroffen voor da beveiliging der menschen bij de werkzaamhe den bij het gemaal. ten 5e. Dat ingevolge een besluit van Hoofdingelan den een bespreking heeft plaats gehad met de Directie der Zuiderzeewerken, wat betreft het terrein aan de Nieuwesluis als losplaats. Behoudens goedkeuring va« Ged. Staten is een overeenkomst aangegaan, dat de Polder het terrein, groot 2000 M2., in erfpacht zal krij gen waarvoor jaarlijks f 20 betaald zal moeten worden. De bedoeling is om het terrein ter gelegener tijd te egaliseeren. ten 6e. Dat het Dag. Bestuur naar aanleiding van het gemaakte contract met den Polder Anna Paulowna, esn schouw heeft gehouden over het uitwateringska- ïaaal. Gebleken is. dat de toestand over 't algemeen goed is. Toch is de vaargeul niet op de juiste diepte, m.1. 2.60 min N.A.P. De diepten varieerden van 2.35, 2 40 2.40 en 2.50. Ook de zwaaiplaats was niet geheel in orde Voorloopig zien wo echter niet in dat het zal hinde- Ven en dat het dus direct verbetering behoeft. Dit zal aan den Anna Paulownapolder worden medegedeeld. Er werd nog geen last ondervonden, zoodat voorloopig wel kan worden afgezien om eischen te stellen. ten 7e, Dat het Dag. Bestuur wederom een onder houd heeft gehad met 't Siaatsboschbeheer Gebleken Ss. dat er weer boomen aan de wegen en ook op par ticuliere erven door lepenziekte zijn aangetast. Er zul len krachtige pogingen in het werk gesteld moeter. worden ter bestrijding. Ook zijn er enkele doode boo men. De heer Groneman vroeg wat er met die boomen gedaan wordt. Er zijn wel adressen die ze willen koo pen. Dijkgraaf lichtte toe, dat ze vorig Jaar zijn wegge geven, Wanneer we ze verkoopen, kost 't misschien meer dan wanneer ze worden weggegeven. De stammen snoeten ontschorst worden. Door den heer Groneman werd nog opgemerkt, dat Wanneer iemand per advertentie boomen te koop vraagt, het toch gprobeerd kan worden. Besloten werd, om ze nu nog weer weg te geven en dan tevens eens een onderzoek ln te stellen wat be treft den verkoop. ten 8e. Dat er een paar verslagen zijn Ingekomen over de bestrijding der lepenziekte. Deze liggen ter inzage. ten 9e. Dat ontvangen is om ter visie te leggen, de legger van afwatering. Er zijn geen bezwaren inge bracht. Het polderpell is genomen voor den winter op 2.65 min. N.A.P. en voor den zomer op 2 70. Dit jaar was het 2.63, De bedoeling is om het in den winter Zoo lang mogelijk te houden. De heer Groneman wil het wel aan het Bestuur overlaten, maar wanneer het heel droog is, vindt spr- het gevaarlijk om alles weg te halen. De heer C. Blaauboer meende toch ook dat er een maal een eind moet komen. We krijgen nu nog een breedvoerig waterpraatje met als uitslag, dat het voor loopig niet lager zal worden dan 2.65. Omtrent den legger zelf heeft het Dag. Bestuur zelf 'een paar kleine opmerkingen die besproken zullen worden met den Prov. Waterstaat. ten 10e. Dat het Dag. Bestuur is overgegaan tot het laten doen van slootwerk. Het Dag. Bestuur vraagt verder machtiging van de Hoofdingelanden om, zoo ïioodig, met het Gemeentebestuur een overeenkomst aan te gaan om werkloozen aan werk te helpen. De heer K. Schenk vroeg of dit noodlg is en was er Sliet voor dat er werd betaald voor werkzaamheden die onproductief voor der. Polder zijn. Dijkgaaf lichtte tce, dat het toch ook wel ln het be lang van den Polder kan zijzu De heer C. Blaauboer vroeg of er ook bij particulie ren gewerkt kan worden met steun van den Polder. Er is werk in overvloed bij de boeren en de menschen zelf stellen er misschien prijs op om te werken. Dijkgraaf elde, dat dit buiten den Polder omgaat en dit bij het Gemeentebestuur behoort.. Ten slotte, dat er kasverificatie is gehouden, waarbij is gebleken, dat de ontvangsten hebben bedragen f 63875.14, de uitgaven f 62501-10, saldo f 1374-U4. Bij de Boerenleenbank is geplaatst f 19026.98, wat echter bij de uitgaven is berekend. Onder de Ingekomen stukken bevond zich van Ged. Staten een circulaire waarbij werd toegezonden een bij zonder reglement. Aan iedeien Hoofdingeland zal een exemplaar worden toegezonden. Uit dat reglement blijkt dat we hebben gekregen enkelvoudig stemrecht Wat be treft het heffen van omslag van bebouwde eigendom men, zullen Ged. Staten dit bepalen op voorstel van bestuur van den Polder. Verder een uitvoerige regeling betreffende de zeker heidsstelling van den penningmeester. Dit moet op dezelfde wijze worden geregeld als voor den ontvanger der gemeente. Er is met den penningmeester overleg geplegd. Deze wilde gaarne zijn tegenwoordige borg stelling handhaven. Ook is nog ingekomen een circulaire van Ged. Sta ten met de mededeeling, dat ingevolge art 145 van het algemeen reglement. Ged. Staten zelf inzage kunnen nemen van den atand der kas. De controle wordt dus wel verscherpt. Als no. 4 stond op de convocatie: Definitieve vast stelling van het ambtenarenreglement Dit was ln 1931 vastgesteld en moest nu opnieuw worden vastgesteld. Op voorstel van het Dag. Bestuur wordt het nu op dezelfde wijze vastgesteld. Punt 5. Vaststelling bepalingen voor indiensttreding op arbeidscontract. Het Dag. Bestuur heeft met intrekking van de thans geldende bepalingen een nieuw reglement opgemaakt, wat na voorlezing werd vastgesteld. Volgt vaststelling ambtenaren-instructies, wat in ver band met het algemeen reglement gedaan moet wor den. In de Instructie van den- penningmeester moet een kleine wijziging worden gebiacht. Volgens voor schrift moet de reëele waarde der zekerheidsst&Uing met 20 pet. worden overschreden. De borgstelling is thans f 4000, wat ruim voldoende is. De effecten welke in pand zijn gegeven, vertegenwoordigen een waarde van ruim f 42C0, wat dus met 20 pet. niet voldoende is. Wordt het bedrag van de zekerheid nu gesteld op f 3500, dan woidt de tegenwoordige in-pand-geving ge lijk aan het bepaalde Dit wordt goedgevonden-. De instructie voor den opzichter-machinedrijver werd voorheen door het Dag. Bestuur vastgesteld, wat thans ook door de Hoofdingelanden gedaan moet worden. De heer Groneman vond dat bij eventueele verande ring de baantjes gescheiden moesten worden. Iemand die maalt, kan geen andere werkzaamheden vervullen. Dijkgraaf: Zooals de heer Groneman weet, is Koster nog altijd tijdelijk. Voorloopig heeft hij wel een dag taak, zooals de betrekkingen zijn gecombineerd. Het is een bijzondere betrekking. Het gebeurt dat hij een gc heelen nacht in dienst is en dan is het heelemaal niet erg, wanneer hij eens een gemakkelijke dag hesft. Over het salaris zal straks In comité worden gespro ken. De heer K. Schenk meende dat verleden jaar reeds ontslag aan den opzichter was gegeven. Dijkgraaf wil hier in comité nader op terug komen Ten slotte wordt ook de instructie van den bodo vast gesteld. Daarna volgt een voorstel van het Dag. Bestuur tot publieke verpachting van de dijken enz. Deze zijn do laatste 2 jaar uit de hand verhuurd. De ondervinding heeft geleerd, dat we het beter vonden om het nu jer publiek te doen en dan voor den tijd van twee Jaar. De heer C. Schenk zou ter besparing van kosten weer op dezelfde wijze willen verhuren. De heer Groneman zou het voor een jaar willen doen. De heer K. Schagen vond het geen bezwaar om 3 jaar te nemen. Het slot van de diverse besprekingen was om den gulden middenweg te nemen. n.1. tweo jaar. Als datum werd vastgesteld a.s. Zaterdag 9 December Dan vragen Dijkgraaf en Heemraden machtiging om een overeenkomst aan te gaan met de heeren H. K. Kos ter, J. Rezelman en J. Bakker inzake grensregeling Mo- lensloot. Deze zaak is al eens eerder besproken en er werd toen gezegd: Laat de landmeter opmetingen doen. dan kunnen we tot overeenstemming komen. Dit is nu gedaan. De heeren Rezelman en Bakker gaan hiermee accoord Van den heer Koster is nog geen uitslag, doch ver wacht wordt dat deze het ook wel zal goedvinden. De Molensloot is voorheen breeder geweest. Do be doeling Is om vast te stellen, wat het bezit is van den Polder, wat dan Notarieel moet vastgelegd worden. Laatste punt is een voorstel tot uitbreken van het straatje van het Oostelijk gedeelte van den Kruisweg. De steenen van het Westelijk gedeelte zijn verkocht voor f 10 per 1000. De bedoeling is om 4000 6teenen ln reserve te houden en de rest te verkoopen en dan den weg te behandelen, zooals dit met de andere wegen is gedaan. Het kan wor den uitgevoerd als werkverschaffingsobject. Algemeen goedgevonden. Rondvraag. De heer K. Schenk zou gaarne zien dat de West-Bar- slngerweg vanaf Borst tot den Kruisweg geteerd werd De heer K. Zijp vroeg waarom alleen dat gedeelte en niet verder op. Dijkgraaf zou dit bij de begrooting willen behandelen. De heer K. Schagen dankt voor dc woorden door den Dijkgraaf aan zijn adres gesproken.Verder aan de In gelanden voor het in hem gestelde vertrouwen en hoopt zich dat vertrouwen waardig te maken. Hierna sluiting van de openbare bijeenkomst, waar na in comité wordt gegaan. HOE HAAR LEVEN IN BITTERE TRAGIEK EINDIGDE. Eenlgen tijd geleden werd inmerkwaardig korte berichten mededeeling gedaan, hoe ln de privé-woning van den zoon van 'den eens zoo beroemden Coty,een jonge,elegante en zeer mooie Engelsche dame met een ko gel in het hoofd dood werd aangetroffen Moord? Zelfmoord? Een ongeluk? Het was moeilijk uit te zoeken, daar alleen Roland Coty van het drama getuige was geweest. De conclusie was tenslotte: zelfmoord! Maar er blijft nog zooveel onopgehelderd, dat de Fransche politie besloten heeft, een nieuw onderzoek ln te stellen. Het is waar, Dorothy Wright is slechts 24 Jaar oud geworden. Maar in deze 24 jaar heeft zij een leven ge- ieid van uitgaan en vermaak, van dolle avonturen en sensaties, als een vrouw, wier leven normaal verloopt, zich nauwelijks kan voorstellen. Zij werd in Engeland geboren, ging naar Australië, waar zij een uitstekende opvoeding genoot. Maar zij was nauwelijks 14 jaar oud. toen men haar als blonde schoonheid verwende. Men hoorde deze jonge Dorothy Wright altijd lachen. Zij betooverde met haar vroolijk, opgeruimd temperament leder, die met haar in aanra king kwam. Op 17-jarigen leeftijd kwam zij naar Londen. Mooi, lichtzinnig en met het zelfvertrouwen, dat do kinderen vertoonen, die in de koloniën tot zelfstandigheid wor den opgeveerd. Zij zocht het leven en verstond daaronder dat, wat men aan werkelijk of schijnbaar genot, slechts voor geld kan koopen. Zij wist, dat zij een springplank noodlg had en eischte daarom van haar vrienden dat zij haar een beroep zouden verschaffen. ..Geef mij een beroep en ik verover de wereld!" Zij kwam als kleine flgurante ln de revue „Witte Vo gel". die destijds ln „Hls Majesty's Theatre" liep. Hier werd zij terstond opgemerkt en men bewoog haar naar New York te gaan, waar men kansen voor haar zag Zij kwam ln deze stad. op het oogenblïk, toen het geld hier rolde, toen men met geld smeet... Naar Parijs, dat haar noodlot zou worden. Toen erM*r de dcMarroes wat ging minderen, ging Dorothy Wright van New York naar de stad. dia haar noodlot zou worden: naar Parijs! Zij zag er nog beter uit dan op 17-jarigen leeftijd. De vrienden, die' met haar over den Oceaan kwamen, we zen haar den weg in de internationale uitgaande krin gen, die den winter aan de Rivlèra verdroomen en ir. de elegante bars van Ritz en Mirabeau ln Parijs. Het wilde leven begon eigenlijk eerst thans. Men sprak In Parijs van haar. zag om haar heen de schar.' van rijke zonen van rijke vaders van twee continenten Er kwamen, niettegenstaande haar „stormachtig" le ven, mannen, die haar koopen wilden, die haar een bui tengewoon leven aanboden, als zij van Parijs wilde weg- VRIJDAG 8 DECEMBER. HILVERSUM (296 M VARA.: 8 00 Gramofoonmuziek; VPRO.: 10.00 Morgen wijding; VA.RA.: 10.15 Voordracht door Jan Lemaire; 10.30 Pianorecital; 11.00 Voordracht; 11.15 Orgelspol door Joh. Jong; AVRO.: 12.00 Lunchconcert; 2.15 Gra mofoonmuziek; 2.30 Voordracht, 3.00 Gram-muziek; VA RA.. 4-C0 Gramcfccnmuzlck: 4.C0 Voor de kinderen; 5.30 Orkest; 6-20 Gram.muziek; 6.30 Orkest; 7.00 Lezing; 7 20 Orkest: V.PRO-: 8.00 Cursus; 8.30 Concert' 9-00 Cur sus; 9.30 Concert, 1000 Vaz DIas; 10.15 Fragmenten en Verhalen; 10.45 Gram.muziek; VARA: 11.00 Gramofoon muziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (1875 M.) NCRV.: 8.09 Schriftlezing en meditatie; 815 Gramofoon muziek; 1030 Morgendienst; 11.00 Concert; 12.00 Poli tieberichten; 12.15 Gramofoonmuziek; 12.3U Vervolg concort; 115 Liederenrecital; 2.30 Lezen van Chr. lec tuur; 3.00 Concert; 3.45 Rustpoos; 4 00 Pianokwartet; 4 30 Causerie, 5.C0 Orgelspel. 8.30 De Kamerplanten in den winter; 7-GO Politieberichten; 7.30 Literair halfuur tje; 8.00 De Geniemuzlek; 9.09 Lezing; 9.30 Vervolg concert; 10.30 Gramofoonmulzk. I.UXEMBOURQ (1191 Ml 7.50 Concert; 8.35 Idem, 9.20 Vioolconcert BRUSSET (509 M l 12.20 Orkest 1 30 Gram.m»ziek; 5.20 Orkest; 6.50 Orkest 7-05 Planorecital. RALUNDBORG (1153 M.) 12 05 Strijkorkest; 1.05 Pianospel; 2.20 Harmonie orkest; 720 Deensche liederen; 9,50 Concert BERLIJN (419 M.) 6.20 Concert; HAMBURG (372 M.) 10.50 Populair concert 11.40 Vervolg concert; 12.40 Gra- mofonmuziek; 1.55 Idem; 5-50 Idem. I.ANCFVBFRO (»7? M» 11.20 Orkest; 12.55 Gram.muziek; 3.20 Vesperconcert: 320 Concert; 7.30 Solistenkwartet; 10.05 Gram.muziek 10.20 Orkest. DAVFNTKY (1554 Ml 12.20 Orgelrecital. 12.50 Dansmuziek; 1.35 Concert; 3-20 Schoolconcert 4-10 Gram.muziek; 8.20 Concert PARIJS ELFFEL (1446 M-) 7.50 Programma van Weenen. PARIJS-RADIO (1725 M-) 8.05 Gramofoonmuziek; 12-50 Idem; 7.40 Idem, MILAAN (331 M> ■1.30 Kamermuziek; 6 00 Gram.muziek. 7.00 Gram.muziek 7-50 Concert; 9.20 Dansmuziek ROME («41 M-) 7,35 Gramofoonmuziek; 9.08 Blijspel; 9.35 Concert WEENEN (617 M.1 7.50 Europeesch concert WARSCHAU (1411 M 7.10 Gram.muziek; 10.10 Dansmuziek. BERDMUNSTER (460 M.) 6.50 Cerabalorecltal; 7-50 Omroeporkest ZATERDAG 9 DECEMBER. HILVERSUM (296 M.) VARA: 8.00 Gram muziek: VPRO.: 10.00 Morgenwij ding; VARA.: 10.15 Uitz. voor de arbeiders in de con tinubedrijven; 12.00 Trio Favoriet;; 1.45 De Notenkra kers; 2.15 Rustpoos, 3.00 Lezing, 3.20 Gram.muziek. 4-45 Causerie; 5.00 Dansmuziek; 6.00 Letterkundig overzicht 6 20 Gram.muziek; 7.15 De Wielewaal; 8.00 VARA- Orkest en solisten; 9 00 Vaz Dias; 9.15 Orgelspel; 9.30 Zaterdagavondprogramma. gaan. Dorothy Wright beloofde steeds het aanzoek te overdenken, maar vergat hét steeds bij haar uitgaan met nieuwe vrienden. Totdat zij dan Roland Coty trof. den zoon van den -ijken parfumfabrikant en voormaligen kranterkoning. Hij was slechts een jaar ouder dan zij. Maar hij was getrouwd er. had reeds kinderen. Dorothy Wright verliet haar hotel, en woonde van nu af aan in een flat. die Roland Coty voor haar had gehuurd. Men zag Roland Coty en Dorothy veel samen. Maar Dorothy gaf haar betrekkingen met haar vele vrien den daarom niet op. Op zekeren dag reed zij in een der elegantste auto's die ooit werden gebouwd,d oor Parijs Een paar dagen later was deze gemonterd met echt goud! Wie haar dezen wagen schonk, weet men niet. Maar men zag hem van nu af aan. eiken nacht bij Hausmann staan wachten tot Dorothy 's morgens er mee naar huis reed. Men speelde destijds nog meer in Parijs bij Haus mann als tegenwoordig. Dorothy gaf veel geld uit Zij wierp Ccty's banknoten op de speeltafel van deze bij- rondere wereld. Hier kwamen ook vele Oost-Aziaten, vooral Indiërs, die al heel spoedig onder den indruk kwamen van de schoonheiddezer blonde vrouw. En zij draalde niet, ook hen in gezelschap te houden. Er was geen feest in Parijs, d.w.z. geen feest In de uitgaande wereld, dat het hoogtepunt bereikte voor Do rothy was verschenen. In do wateren van Monte Carlo zag men haar In Coty's motorboot varen. En 'g avonds dineerde zij met een van haar Indische vrienden, die met haar de opera bezochten. Elk begrip van geld en geldswaarde verloren Dorothy had elk begrip van geld en geldswaarde ver leren. Zij had zich ter leven geschapen, dat zelfs een filmster slechts in een filmrol vermag te spelen.. Dikwijls zag men Dorothy Wright als zij des morgens van het een of ander feest huiswaarts keerde, aan de Rue de la Tour haar wagen keeren en naar hotel George V rijden, waar Roland Coty zijn privé-apparte- ment had. Zco v/as het ook op haar laatster, dag- Zij had esn paar dagen teruggetrokken geleefd. Men zeide, dat zij over iets ongelukkig was. En men ver telde ook. dat zij tegen deze zwaarmoedige verdooven- de middelen bad gebruikt. Zij wilde dus haar vriend Coty bezoeken. Hij was er niet, maar keerde in zijn eigen vliegtuig vanuit het buitenland naar Parijs terug. Hij kwam twee uur later met een vriend in het hotel aan. En nu willen wij hem laten vertellen, wat hier gebeurde: Ik was verwonderd. Dorothy hier te vinden. Zij 'at aangekleed in de kamer naast mijn slaapkamer. Het was vijf uur 's morgers. Wat doe je hier, Dorothy? vroeg lk haar. Ik moet dringend met-je spreken! Ik stelde mijn vriend aan haar voor. ging dan ln mijn badkamer en verzocht Dorothy een oogerblik te wachten. Ik hoorde een vreemd, klikkend metaalgeluid, rftaar kon mij niet voorstellen, wat dat was. Wat is er? riep lk nog, sprong echter op het zelfde moment op haar toe, om haar den revolver te ontukken, die ik in een spiegel achter haar rug had opgemerkt. Wij worstelden een oogenblïk maar zij rukte zich los. hief het wapen op en schoot zich achter het cor een kegel deer het hcofd. Zoo eindigde het leven van Dorothy Wright in bit tere tragiek. HUIZEN (1875 M. K.R.O.: 8.00 Morgenconcert; 10.00 Gramofoonmuziek 11.30 Godsd. halfuurtje; 12.00 Pol.ber.; 12.15 K.R.O.-or- kest olv Mar. v. 't Woud; 2.00 Halfuurtje voor de rij pere jeugd; 2.30 Kinderuurtje; 4.00 Rustpoos; 4.15 Gra mofoonmuziek; 4^0 Cursus schriftverbeteren; 5.00 Gra mofoonmuziek; 5.15 Sportpraatje; 5.30 Gramofoonmu ziek; 6.20 Journalistiek weekoverzicht; 6.45 Gramofoon muziek; 7.00 Pol.ber., 7.15 Kath. R.V.U.; 735 Gramo foonmuziek; 8.00 Onze Zaterdagavond; K.R.O.-Boys, accordeon, voordracht; 11.00 Gramofoonmuziek- LUXF.MBURC, (1191 Ml 7.50 Concert; 8-30 Causerie; 8.40 Concert; 9.20 Concert. 10.50 Cabaret; 11.1» Dansmuziek. BKl'SSF.I (509 M.) 12.20 Orkest; 1.30 Jazz-muztek; 6.35 Gramofoonmu ziek; 6.50 Klein orkest; 8.20 Orkest; 10.30 Dansmuziek. RAU'NimORG (1154 M.1 11.20 Strijkorkest; 1.50 Gramofoonmuziek; 2.50 Orkest 8.20 Gev. programma. BERLIJN (419 M.) 6.20 Programma van Langenberg. HAMBURG (37? M.| 10.50 Concert; 11.40 Concert; 12.40 Pop. muziek; 1.55 Gramofoonmuziek; 3.20 Concert; 7.25 Concert; 11.25 Dansmuziek. I.ANiïF.NBFRC» (472 (VL| 11.20 Gramofoonmuziek; 12.55 Idem; 6.20 Concert; 7.30 Muziek naar liederen. DAVKNTK? (1554 MJ 12.20 Studio-orkest; 1.05 Gramofoonmuziek; 1.35 Grand orkest; 2.35 Gramofoonmuziek; 3.20 Orgelconcert; 8.20 Muslc Hollprogramma; 9.55 Militair orkest; 11.20 Orkest PAKIJS EIFFEL (1446 M.) 7.50 Radlo-tooneeL PARIJS-RADIO (1725 M-) 8.05 Gramofoonmuziek; 9.50 Concert; 12.20 Gramo foonmuziek; 7.05 Idem; 7.50 Pop. concert; 8.20 Muziek en gedichten. MILAAN (331 M.) 4.30 Gramofoonmuziek; 6.00 Idem; 7.00 Idem; 8.05 Gev. programma; 9.20 Dansmuziek. ROME (441 M.) 4.35 Orkestmuziek; 8.05 Opera. WEENEN (517 M-) 6.20 Pianorecital; 9.25 Omroeporkest; WARSCHAU (1411 M.) 7.20 Omroeporkest; 8.40 Planorecital; 10.25 Dansmu ziek. BEROMUN8TER (460 M.) 6.25 Omroeporkest; 7150 Pianorecital; 8.30 Vocaal con cert; 9.05 Luisterspel. Trekking van Dinsdag 5 December. 2e klasse 2c lijst No. 3232 f 5000. No. 3705 I 150a Nos. 1666 10753 ieder f 1000. Nos. 13430 14511 18872 leder f 400. No. 20330 f 200. Noa. 2751 8512 9871 10111 19134 ieder f 100. Prijzen van f 80. 17 35 79 137 151 167 218 235 239 266 354 877 428 438 485 523 542 568 593 606 615 617 645 679 «99 728 778 790 815 837 915 917 952 959 1007 1010 1078 1105 1147 1162 1201 1213 1238 1248 1257 1291 1397 1410 1425 1494 1525 1571 1590 1623 1677 1707 1745 1763 1769 1780 1795 1857 1877 1880 1930 1951 2036 2081 2214 2252 2260 2268 2313 2384 2400 2423 2435 2496 2528 2580 2618 2646 2655 2659 2660 2678 2699 2727 2735 2768 2778 2799 2805 2808 2809 2829 2867 2877 2882 2888 2951 3003 8004 3016 3129 3169 3180 3210 3215 3294 3308 3345 3384 3447 3473 3483 3486 3507 3511 3558 3570 3575 3593 3611 3644 3644 3662 3718 8783 3848 3855 3892 3898 3905 3920 3921 3932 3994 4006 4007 4022 4036 4039 4087 4093 4096 4123 4177 4319 4325 4358 4482 4541 4565 4600 4605 4610 4718 4734 4742 4749 4792 4799 4827 4830 4834 4848 4879 4881 4896 4900 4916 4917 4928 4939 4958 4995 5010 5016 5073 5093 5106 5159 5178 5194 5224 5233 5258 5257 5286 5301 5331 5369 5430 5450 5492 5534 5551 5591 5722 5751 5790 5833 5837 5886 5893 5981 6011 6035 6049 6052 6060 6156 6191 6202 6215 6216 6233 6265 6278 6306 6322 6351 6440 6453 6520 6554 6557 6566 6569 6616 6639 6686 6725 6763 6766 6772 6774 6776 6804 6814 6823 6833 6336 6873 6884 6892 6917 6949 6968 6973 7005 7015 7082 7085 7137 7151 7181 7195 7218 7223 7225 7238 7269 7314 7339 7367 7372 7431 7433 7442 7467 7475 7490 7535 7545 7643 7653 7656 7662 7691 7724 7726 7738 7741 7837 7845 7871 7882 7912 8055 8071 8077 8084 8097 8130 8134 8155 8164 8235 8278 8280 8319 8328 8238 8376 8393 8444 8463 8478 8556 8576 8600 8601 8630 8657 8659 8671 8684 8699 873'S 8784 8786 8817 8821 8842 8939 8943 8976 8938 9022 9036 9084 9137 9162 9178 9299 9327 9339 9345 9354 9385 9434 9460 95^ 9564 9S08 9703 9710 9760 9762 9778 9783 9799 9826 9839 9770 9901 9933 9958 9938 9973 9981 10044 10050 10062 10078 10147 10179 10225 10230 10244 10341 103«3 10430 10445 10455 10460 10470 10567 10513 10630 10631 10639 10705 10706 10761 10824 10840 10865 10870 10885 10890 10925 11087 11092 11163 11165 11272 11282 112°3 11301 11331 11344 11358 11407 11418 11445 11478 11514 11608 11621 11678 11740 11822 11827 11841 11911 11915 11916 11942 12035 12141 12156 12165 12168 12209 12229 12236 12245 12291 12292 12345 12407 12*24 12*32 12436 12447 12509 12575 12580 12695 12622 12827 12670 12689 12761 12766 12791 12807 12828 12840 12848 12857 12869 12875 12880 12928 12974 13090 13103 13135 13141 13162 13235 13242 13267 13286 13290 13314 13317 13333 13397 13*04 18423 13471 13482 13489 13541 136!." 13835 13659 13671 13678 13735 13778 13780 13807 13858 13914 13918 13959 13993 13995 14046 14068 14032 14151 14159 14199 14245 14248 14250 14314 14337 14347 14348 14359 14364 14396 14500 14515 14535 14605 14614 1*619 14644 14648 14660 14697 14708 14736 14743 14808 14812 14818 14915 14919 14932 149*0 14952 15049 15053 15097 15140 15151 15165 15174 15185 15187 15193 15199 15241 15262 15293 15328 15*94 155*9 15550 15555 15568 15577 15583 15593 15597 156P8 15701 15773 15775 15797 15269 15935 15955 15967 15981 15991 16003 16031 16068 16075 16097 16118 16196 16282 16429 16435 16480 16556 16558 16570 16581 16569 16888 16697 16818 16896 16991 17022 17028 17031 17065 17069 17076 17087 17120 17169 17179 17191 17204 17213 17221 172*3 17255 17267 17277 17302 17303 17317 173S6 17370 17379 17401 17424 17438 17442 17450 17452 17488 17492 17604 17656 17727 17751 17809 17858 17891 17902 17962 17965 17970 17986 18016 18123 18126 18198 18277 18320 18334 18374 18388 18407 18422 18423 18433 18443 18516 18566 18572 18587 18599 18603 18606 18635 18860 18669 18674 18755 18761 18854 18858 18860 18893 19001 19011 19017 19039 19043 19089 19110 19124 19209 19300 10337 19360 19363 19464 19472 19483 19495 19528 19565 19571 19581 19806 19620 19623 19642 19670 19747 19768 19769 19777 19780 19804 19809 19837 19849 19858 19912 19984 20029 20060 20063 20078 20107 20121 20132 20144 20234 20303 20328 20356 20420 20430 20436 20463 20476 20480 20490 20503 20522 20525 20532 20536 20543 20574 20580 20582 205S7 20603 20656 20661 20770 20780 20846 20887 20940

Schager Courant | 1933 | | pagina 6