II NIEUWJAARSGROETEN a 50 cent Jubileum Zuster Valerine. Electrisch ontdooien van Waterleidingen. Beken rlm?.kin<?en. KOSTECOZE INENTING. Theater RoyaL Overheerlijke Hoofdkaas BAARS OOSTERMAN. ewitsersche ■balsem Gister, Vrijdag 8 December, was het juist 50 jaren geleden, dat Zuster M. M. J Velder, beter bekend als Zuster Valerine, opgenomen werd en bevestigd in de Congregatie van Zusters van Liefde van Tilburg. Dat dese dag niet ronder meer zou voorbijgaan, stond al bij voorbaat vast. Ruim 48 jaren is Zuster Valerine te Schagen en al dien tijd verbonden aan de R-K. Bewaarschool. Uit den grooten kring van oud leerlingen en vele vrienden vormde zich een huldiginga- comité, bestaande uit de dames mevr. Timmermans, mevr. Goedhardt, mejuffrouw M. Kruijer en de heeren Jac. de Moei, J. Ranke en G Plukker Deze gedenkwaardige dag is dan ook zeker niet on gemerkt voorbijgegaan. Des morgens werd in de huie kapel van het Gesticht in de Molenstraat een kerkelij ke plechtigheid gehouden. De kapel was als onder bloemen bedolven. Daarna droeg de HoogEerw. heer Deken een plech tige H. Mis op in de Kapel bij de Zusters, waaronder de Eerw. feestelinge haar geloften hernieuwde. Om half 12 kwamen de besturen van diverse instel lingen en katholieke vereeniglngen Zuster Valerire complimenteeren, terwijl van 34 uur een druk be zochte receptie plaats vond. Van alle zijden kwamen gelukwenschen binnen, om. van Hooge Kerkelijke personen en lichamen. Des avonds om half 8 vond in het Patronaatsgebouw de officieele huldiging plaats. Namens de oud-leerlingen sprak kapelaan De Moei uit Amsterdam de jubllarese in hartelijke bewoordin gen toe en overhandigde Zuster Valerine namens de dankbare oud-leerlingen een trlomphkruis en wierook vat Zuster Valerine was zichtbaar aangedaan. Nog lang bleven de aanwezigen met de Jubllaresse In het patronaatsgebouw bijeen. Het kerkkoor deed zich nog eenige malen hooren, terwijl muzikale medewerking werd verleend door de Geór. König. Zoo werd 8 December voor Zuster Valerine een on- vergetelijken dag. Technisch-Bureau A. KEESMAN Noord A 80 Schagen Overal te ontbieden. NIEUWE BLOEMEN'ZAAK. Maakten we voor eenige dagen melding van de ves tiging van een bloemenzaak in de Heerenstraat, thans kan worden medegedeeld dat de heer J. J. Kabel van St Maartensbrug een bloemenmagazijn zal openen op 't Noord, waaraan verbonden een afdeeling voor tuin aanleg en -onderhoud. IN EIGEN KRING. Onze plaatselijke tooneelvereeniging „In Eigen Kring" zal op Zondag 17 December haar eerste uitvoering ge ven in dit seizoen. Voor 't voetlicht zal worden gebracht, het tooneelspel ln o bedrijven „Een boete", van Suze la ChapelleRoo- bol We mogen verwachten dat „In Eigen Kring" een volle zaal zal trekken. Voor bijzonderheden verwijzen we naar de advertentie, voorkomende in dit blad. HARDRIJDERIJ. Vrijdagmiddag werd door de Schager Usclub „De Volharding" een hardrijderij op schaatsen gehouden op de Veert, voor mannelijke inwoners van Schagen. De 160 Meter lange baan was In schitterende conditie. Er verschenen 24 deelnemers aan den start, die elkaar ln meerdere felle ritten hebben bekampt Tenslotte kwa men de volgende prijswinnaars uitd en strijd: le prijs J. Baas f 15, 2e prijs P. Blaauboer f 12.50, 3e prijs J. Blokker f 10, 4e prijs T. Oudejans f 7.50, 5e pr. C. Borst f 5, 6e prijs D. Baas f 2.50. Een groote menigte woonde de wedstrijden bij. Na afloop vond ln café Bontes de prijsuitreiking plaats De heer J. Keesman, voorzitter der ijsclub, wees op de felle kampritten en complimenteerde de prijswin naars met de behaalde successen. Spr. sprak den wenscb uit, dat bij volgende gelegenheden allen weer aan den start zullen verschijnen. KOE TERECHT. Zooals men zich zal herinneren werd van de Scha ger markt een koe van den heer Jb. Dalenberg ver mist. Deze koe werd tusschen het z.g. regeeringsvee de zer dagen te Leiden terug gevonden, zoodat binnen niet al te langen tijd de eigenaar wel weer in het be zit van zijn beestje zal raken. UITSLAG VERKOOPING. Ten overstaan van Notaris Mr. C. J. de Lange, Alk maar, werd Donderdagmiddag in hotel „Vredelust" van den heer Igesz, bij afslag in 't openbaar verkocht de boerenplaats, bestaande uit huismanswoning schuur, tuin, erf en diverse perceelen weiland, te Blokhuizen, gemeente Oude Niedorp, groot 18 40.85 H.A., behoorende tot de nalatenschap van den heer P. Buren. Het geheel was vorige week in bod gebracht op 127.114.52. De afslag en combinatie had thans tot gevolg, dat de perceelen 1 tot en met 10, zijnde huismanswoning schuur, tuin, erf en diverse perceelen weiland, geza menlijk ter grootte van 15.47.10 H A.. werd gekocht door den heer K. Wit Dz., Tolke, Schagen, voor f21.430.02. Perceel 11, groot 2.93.75, werd niet gemijnd, zoodat eigenaar werd de heer N. Th. Groot, Schagen, voor f5992.50. MARKTO VERZICHT Op de vetmarkt was Donderdag het dubbele aange voerd bij de vorige week. De handel had Iets beter kunnen zijn, maar er is toch 29 ets. besteed. De duurste koe ging voor 230 gld. van de hand. Melk- of kalf- koelen waren niet aangevoerd, maar daar was toch vraag naar. Verzekerd werd, dat ze de volgende week wel aangevoerd worden. De geldekoeien konden ook heel goed verkocht worden. Zware vaarzen, zooals de laatste weken wer den aangevoerd, zagen wij nu niet, de duurste was dien dag f 90. De handel in graskalveren was levendig. In nuchtere kalveren vlug. Weinig paarden aangevoerd; deze handel was zeer kalm. Met alle soorten schapen was het een stuggen han del, wat scheelt dat toch aanmerkelijk, de een of de andere week. Zoo konden de oude slachtschapen niet hooger gelden dan 1420 gld. De duurste vette jonge schapen niet hooger dan f 21, de overhouders tot f 14 de hoogste noteering. In bokken en geiten stug. De vette varkens hebben weer een mooi zetle naar boven gekregen, de hoogste noteering was f 20. vlug ge handel. De handel In biggen en schrammen was goed, hier is ook weer wat vooruitgang in. Op de kippenmarkt was heel aardig drukte met een levendigen handel. Prijzen een ietsje hooger. Regeeringskoeien waren er beduidend minder aange voerd. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van SCHAGEN maken bekend, dat op Donder dag 14 December a.s, des voormiddags van 10—12 uur, de gelegenheid zal zijn openge steld tot kcstelocze inenting en herlnsnt'ng van hen, die zich daartoe ten huize van den Geneesheer H. U. Nanninga aanmelden. Schagen, 7 December 1933. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J. CORNELISSEN. De Secretaris, ROGGEVEEN. Deze week een grandioze film. welke niet zal na laten den bezoeker in alle opzichten te bevredigen: Gold Diggers 1933. Van den inhoud geven we 't volgende: De revue-girls Coral. Pollv en Trixie, zijn op zoek naar een tooneelbaantje, hetgeen zij tenslotte vinden bij een zekeren Barney, die een show voorbereidt. Barncy hlijkt echter niet kapitaal krachtig genoee te zijn om de show te financieren, zoodat hij genood zaakt is geld te lecnen. Een jong musicus, genaam 1 Brad. is erg verliefd op Polly en uit hoofde daarvan verklaart hij zich bereid 15000 Dollar beschikbaar te stellen om deze show te doen slagen. Aanvankelijk nam men deze aanbieding niet voor ernstig gemeend, omdat men in de veronderstelling verkeerde, dat Brad even arm was als zij zelf waren. Toch bleek deze veronderstelling onjuist, want den volgenden dag kwam Brad met de beloofde contanten voor den dag. waardoor dus de show voortgang kon hébben en de salarissen voor de employè's waren ver zekerd. Ofschoon Brad een mooie stem heeft, weigeri hij persoonlijk op te treden, doch voor het componeeren van de muziek stelt hij zich beschikbaar. Als dan Polly van een groote inbraak hoort, com bineert ze en houdt Brad voor den dief. Door ziekte van een der artisten verzoekt Polly aan 3rad te wil len optreden. Hij doet dit en oogst groot succes. Den volgenden dag vermelden de dagbladen met groote opschriften Brad's werkelijke befeekenls Hij zou n I. afstammen van een zeer rijke en voorname Bostonsche familie. Brad's oudste broer en beheerder van de nalaten schap, J. Lawrence Bradford begeeft zich met diens gevolmachtigde Peabody, onmiddellijk naar New York teneinde Brad te bezoeken en hem te dwingen on straffe van het onthouden zijner inkomsten, Polly en theater vaarwel te "eggen. Daar Brad weigert hieraan gevolg te geven, pro beert Lawrence nu Polly om te koopen. Hij beveel i zich naar haar kamer en vindt daar inplaats Pollv Carol en Trixie. Omdat hij Pollv niet kent. ziet hi; Carol voor haar aan en tracht haar te overreden, Brad op te geven, welks poging hij door het uitschrijven van een cheque ondersteunde. Carol is verontwaardigd, doch Trixie probeert uit het geval munt te slaan en tracht Lawrence en Peabody aan het lijntje te houden. Ze maakte een af spraak met hen om het geval nog nader te bespre ken, hetgeen eenige dagen in beslag nam en juisf lang genoeg bleek, om de heeren verliefd op hen te maken. De beide heeren fui\'en met de meisjes en gaan het boekje verre te buiten. Hiervan wordt profijt getrok ken en groote cheques komen den meisjes in han den. Eindelijk komt de heele historie uit en alles op zijn pootjes terecht. Polly en Brad trouwen, na een 10.000 pond als hu welijksgeschenk te hebben ontvangen. Een zeer goed filmwerk, dat men niet mag verzui men te gaan zien. INGEKOMEN PERSONEN. Goudrlaan Hendrika Adriana, D 118, van Haarlem mermeer; Grlbbroek Wed. Johan, C 174, van Winters wijk; Van Stralen Geertruida, D 104, van Haarlem; de Wit Petrus Gerardus, E 112, van Zijpe; van Assen Arle, C 181, van Amsterdam; Zoetelief Dirk, C 9, van Hoorn; Elzinga Dirkje, K 44, van Westdongeradeel; Wijbenga Andries en gezin D 102, van Barsingerhorn; de Vries Jacob P. F. en gezin, E 61, van Sint Maarten; Snlppe Gerbe en gezin, C 151, van Sint Maarten; Delver Ar- noldus en gezin Kanaalstraat 14 van Heiloo; de Munck Pieter A. en gezin Kanaalstr. 7 van Medembllk; de Vos Cornelis en gezin, Veldstraat 7, van Alkemade; Bakker Alewjjn en gezin, A 133, van Hoogwoud; Krutja Wed. Daniël Joh. C 14 van Den Helder; Veeken Eefje, C 14, van Tilburg; Valkering Johanna, C 14, van Til burg; Kuut Jacob, B 171, van Avereest; Hertogh Cor- nelia C, C 95a, van Velsen; Sasburg Gerard Reint, H 24, van Hoogwoud; Ozlnga, Berend D 157 van UI rum; Raven Grietje, B 123, van Zijpe; Heij Marlnus en ge zin, A 103, van Amsterdam; Stevens Harm en gezin. C 58 van Winkel; de Hart Jan Jacob, B 127, van Me- demblik. Provinciale Commissie uit de Veilingen in Noordholland INVENTARISATIE VAN STAPELPRO DUCTEN PER 28 NOVEMBER 1938. Naam der veiling Roode kool Gele kool D. w. kool Uien peen Avenhorn, „Avenhorn en Omstreken" 205.000 205.000 140.000 415.000 140 000 Broek op Langendijk, L.G.C." 6.261.800 8.898.900 3.865 000 1.312.600 73.150 Bobeldijk. „De Westerkogge" 54.500 19.000 1.0C0 Grootebroek, „De Tuinbouw" 175.000 295X00 75.000 590.C00 Hem, „De Zuiderkogge" 105.800 82.000 102.600 419.000 18.000 Medemblik „De Eendracht" 182.750 117X00 51.600 192.550 6.000 Medembllk. „St. Josepb" 280.000 150.000 85.000 60.000 Naarden-Bussum, „Nieuw Leven" 20.200 18.000 35.600 Noordscharwoude. „Noordermarktbond" 14.150.000 6.650.000 8.000.000 1.330.000 110.000 Opperdoes, „Ons Belang" 450.000 760.000 340.000 48.000 Obdam „De Tuinbouw" 746.800 569.200 253.700 273.500 87.000 Warmenhulzen, „Warmenhulzen en Omstreken" 8.552.100 2.360.800 3.076.100 543.500 41.800 81.129.450 20X05.700 16.007.900 8.185.150 511.550 Totaal in wagons van 10.000 Kg. 3118 w. 2028. w. 1601 w. 519 w. 51 w. 7310 w. Op 1 December 1932 was voorradig 2266 w. 1818 w. 3373 w. 474 w. 134 w. 8065 w. Heden meer of minder voorradig 847 w. 208 w. 1772 w. 45 w. 83 w. 755 w. meer meer minder minder minder minder VERTROKKEN PERSONEN. Abo Maarten naar Den Helder. Hoogstraat 120; Jan nes Allda Anna naar Zuid- en Noordschermer, Oost- dijk. pa. J. Buren; Boersen Petrus Johannes er. gezin naar Bussum, Landstraat 47; Dekker Jan naar Wijk aan Zee en Duin, Regullerstraat 68; Oosterbaan Pieter E. J. naar Haarlem. Wijde Appelaarsteeg la rood; Oot- jers Aaltje naar Warmenhulzen, de Fuik 18; Jes Ta- cob en gezin naar Alkmaar, Tulpstraat 11; Bakker Alewijn en gezin naa Callantsoog A 102 Inw Willig Pieter Davld naar Noordscharwoude p.a. J. Bullooper; Hornong Louis naar 's Gravenhage, Pompstatlonsweg 48; van Wakeren Gea-ard en gezin naar Amers foort, Narcisstraat 69: Soaans Elmert naar Harenkar spel, Dirkshom p.a. J. Spaans; Weeting Hendriku* J. I. naar Wijk aan Zee en Duin. Regu!ierstraat 68. Bott- ger Johan S. naar Huizen, N. Bussumerweg 79; Kuiper Eppo naar Wieringen den Oever p.a. Have man. U'T DZ OMGEVING GEWESTELIJKE RUNDVEECENTRALE NOORD-HOLLAND. Den 9den November 1933 is te Alkmaar opgericht de vereenlglng „Gewestelijke Rundveecentrale Noord-Hol land". Deze vereenlglng stelt zloh ten doel medewerking te verleener aan de uitvoering van de Landbouw-Crisls- wet 1933 en de Regeeringsmaatregelen tot uitvoering van deze wet genomen of te nemen, ln het bijzonder die ten aanzien van Rundvee en Rundvleeseh. Everals de Gewestelijke Varkenrcentrale heeft rij haar werkgebied verdeeld in districten, en Is voor elk district een Commissie aangewezen. Het Bestuur bestaat uit de heeren Jm. Blaauboer Kz. te Schagen, voorzitter; Jac. RJp te Vijfhulzen. Jac. de Wit te Beemster, S. de Haan te Ouderkerk aan den Amstel, Jos SJerps te Hem. K. Kuiper te Oostwoud El. Koster Dz. te Berkhout, H. Brinkman te Zaandam. Th. W. Straathof te Egmond-Binnen; Ir. L. do Vries te Alkmaar, Advlseerend lid en J Sijp Jr. te Alkmaar, Secretaris Het kantoor is gevestigd in het Landbouwhuls aan het Kerkplein te Alkmaar. xv t f n r v a j? v Jaarvergadering IJsclub „Voorwaarts" Vergadering gehouden in de zaal van hotel Zomer dijk te Den Oever, op Donderdag 7 December 1033, te 19 30 uur. Aanwezig buiten het voltallige bestuur. 30 leden. Voorzitter de lieer C Tijsen Mzn secretaris de heer Poel, leest de notulen en jaarverslag. Voorwaarts tel de 235 leden en het kassaldo bedroeg f272.61. Niemand heeft op- of aanmerkingen op notulen en jaarverslag. Penningmeester de heer Kuit zegt, dat de bode die de contributies moet innen, staakt. Hij kan daarom geen complete rekening en verantwoording doen Kr blijkt on het oogenblik in kas te zijn een batig saldo van f7.65, vormende met het tegoed op de bank f 112.30 Rekening en verantwoording worden vastgesteld. Aftredend zijn de bestuursleden de heeren Poel en Kuit Laatstgenoemde stelt zich niet herkiesbaar. Heeft meer dan 20 jaren zijn krachten aan de club gegeven en vindt dat thans een ander het penning meesterschap moet overnemen. Na vele herstemmingen, waarhij niemand een vol strekte meerderheid wist te verkrijgen, worden ten slotte ae heeren Poel her- en P. Spaander gekozen. Beiden nemen hunne benoeming aan. Komende aan de rondvraag, vraagt voorzitter of ie mand het woord verlangt inzake een uit te schrijven hardrijderij. Van hardrijderijen voor mannen, vrouwen en jongens wint alleen de eerste het. De ervaring heeft geleerd, dat de vrouwen hier voor zooiets geen belangstelling hebben, terwijl men een wedstrijd met attracties voor jongens beter acht Voorzitter stelt voor alle prijzen in geld uit te kee- ren, dus geen cadcaux meer. Aangenomen. Het bestuur zal zien waar de banen het beste kun nen worden uitgezet, op de Hofmanhaven of op het kanaal. In het laatste geval zal men echter 's avonds niet met verlichte banen kunnen rijden, in eerstge noemd geval zal de M..UZ. wederom worden verzocht de leiding beschikbaar te stellen. Besproken wordt een voorstel van het bestuur naar een kunstijsbaan te gaan omzien, een vaste ijsbaan derhalve, waarvoor nij het oog heeft op een weiland aan den Molger. hetgeen zeer goed onder water gezef kan worden. Na uitvoerige besprekingen wordt het bestuur gemachtigd stappen te doen. De heer S. Poel wil distanceering bij hardrijden niet meer toepassen, hij acht dit een onbillijkheid tegen over goede rijders. Wordt aangenomen. aan Begunstigers, Familie, Vrienden, worden wederom in de SCHAGER COURANT geplaatst voor hoogstens 5 regels. Elke regel meer 10 cent. Opgaven s.v.pl. spoedig aan ons bureau of aan H.H. Kantoorhouders en Boek handelaars. De Uitgevers. ■a_JH so^oou ps-ea» UMUMoi BERGEN. OM DEN KENNEMER WISSELBEKER. Te Bergen heeft Dinsdag de groote Nationale Hard rijderij plaats door de Berger IJsaportvereenlglng on der auspiciën van den K.N3.B. om den Kennemer Wlaselbeker en medailles en kunstvoorweryeE. Voor bijzonderheden verwijzen we naar de adver tentie ln dit nummer. De bepalingen, geldende voor de ringrijderij. word- a op verzoek van het bestuur nog besproken. De heer Kuit doet eene mededeoling in verhand met ver- plaatsing materialen naar een ander erf. De heei A. Poel heeft het over de uitvoering van diensten voor de IJsclub op belangelooze wijze en keurt het niet goed dat daarvoor vorig jaar aan iemand een beura* is uitgekeerd. Vastgesteld wordt, zulks na stemming, dat voortran elke tent op het ijs eene vergoeding aan de IJsclub verschuldigd zal zijn van fl.— per wedstrijddag. Het aantal tenten kan dus ongelimiteerd zijn. terwijl voor de z.g. parlevinkers met sleetjes het tarief zal winden gemiddeld. Verworpen wordt een voorstel om gega digden te laten inschrijven. De heer A. Poel vraagt vervolgens hoe lang de af getreden penningmesier de heer M. Kuit bij de IJs club is geweest. Nu dit ruim 20 jaren hlijkt te zijn, stelt hij voor de heer Kuit tot eerelid te benoemen. Wordt aangenomen. De heer P. Tijsen zegt dat vlaggen zoek geraakt zijn. De heer Heiligenberg zou graag meer hardrijderijen uitsluitend voor 'ngezctcnen zien uitgeschreven, laar de prijzen steeds naar buiten Wieringen gaan. Hii wil voorts eens iets voor de armen laten verrijden, welk voorstel algemeen sympathiek wordt eacht. S'aan- de de vergadering worden reeds bolang-ijke giften m natura toegezegd. Het voorstel wedstrijden uitsluitend voor ingezetenen komt er niet door. De secretaris stelt voor een vaste bode te hpnoemen. De heer H. Berghorst biedt zich hiervoor aan. Daar vorige winter alleen de heeren Kat en Tijsen voor hun tent staangeld hebben betaald en de andi-ren niet, wordt voorgesteld beide heeren het gestorte geld te restitucercn. Deze schenken dit aan de IJsclub. Hierna sluiting. Wij construeeren aanhangwagenties voor luxe auto's, in elke zwaarte en in elk model. Vraagt prijs. Alle wagens met 2 jaar garantie. Nico Kamp, Schagen. 7 u r F PETTEN. BRAND. Donderdagnacht omstreeks 2 uur is het p?rceei be woond door J. Eellta Sr. en eigendom van den beer Govers tot den grond toe afgebrand. Men vermoedt, dat de brand door den schoorsteen ontstaan is. Huis en Inboedel zijn verzekerd. Zelden zagen we te Petten een technisch zoo volmaakt filmapparatuur als dat van de „Arfi", waarmee deze N.V. Donderdag in café Vriesman een voorstelling gaf. Zoo waren o.m. 2 kino's opgesteld, waarmee bereikt werd dat de diverse acten zonder onderbreking op 't doek verschenen. De belangstelling was gering, wat vooral jammer was voor de wegblijvenden zelf, die een machtig filmwerk hebben gemist Immers na een zeer interessant voor programma werd de algemeen bekende film: „lm Wes ten nichts neues", vertoond, 't Schijnt ons overbodig stil te staan bij de buitengewone kwaliteiten van dit kunst werk, genoeg zij het te vermelden, dat het publiek In ademlooze spanning de tafereelen volgde en tot slot itt een spontaan applaus uiting gal aan zijn gevoelens. We vernemen, dat genoemde onderneming voorne mens is binnen zeer aizienbaren tijd wederom te Petten te verschijnen, met een keus uit Kuhle Wampe, Kam» radschaft of Niemandsland. Zeer zeker zal het dan aan belangstelling niet ontbreken. w i n k f l LUTJEWINKEL. Zaterdag 2 December gaf het eelsklp Wallngom een uitvoering bij den heer K Zeeman. Deze uitvoering kan als zeer goed geslaagd worden beschouwd. Door het koude weer moesten we enkelen van onze trouwe be zoekers missen, maar toch was de zaal nog aardig be zet Dat het spel ln den smaak viel, kon men na ieder bedrijf merken. Het werk van Wallngom mag ook Inderdaad wel op prijs gesteld worden. Het stuk heeft dan ook bij de meesten een goeden Indruk achtergelaten. Voorts hoopt het selskip Gijsbert Japlks van Den Helder nog een uitvoering te geven, die omstreeks einde Januari of begin Februari bij den heer Zeeman te Lutjewinkel zal worden gehouden. Den voorzitter, die wegens ziekte niet aanwezig kon zijn, werd van harte beterschap toegewenscht, opdat wij hem op een ander jaar weer. gezond ln ons midden mo gen hebben. Een gezellig bal besloot den avond. xv 4 n m f v n vi 7. f v GEMEENTE WARMEN HUIZEN. Burgerlijke stand over de maand Nov. 1933: Geboren: Jan, zoon van Berthua Barsingerhorn en Trijntje Kroon; Grada, dochter van Antonius Spaansen en Anna Elisabeth Kramer; Margaretha Maria Catha» rina, dochter van Nicolaas Vader en Maria Ida Zwle- tering. Getrouwd: Slmon Damlaans. oud 23 Jaar. van beroep timmerman, en Catharina Johanna Petronella Beukers, oud 22 Jaar, zonder beroep, beiden alhier. Overleden: Martinus Dalenburg, oud 64 jaar, echtge noot van Klaslna Swan,

Schager Courant | 1933 | | pagina 14