Raad Harenkarspel. Kantongerecht te Alkmaar. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Alkmaarsche inbrekers op het oorlogspad. De Raad der gemeente Harenkarspe! kwam ln open- barè vergadering bijeen op Vrijdag 12 dezer, des na middags om 2 uur. z Voorzitter de Edelachtb. heer H. Nolet; secretaris de heer G. H. Essing. Aanwezig zijn alle leden. Op de publieke tribune heeft een 15-tal werkloote arbeiders plaats genomen, welke belangstelling zeker in hoofdzaak is te danken aan het verzoek van de Mo derne Arbeidersbeweging, welk verzoek op de agenda voorkomt. Burgemeester wenscht alle raadsleden en hunne ge zinnen en voorspoedig 1934 toe en spreekt de hoop uit, dat dit jaar voor de gemeentenaren gunstiger zal mo gen worden dan de voorgaande jaren. 1933 was al bij- zonde slecht. B. en W. hebben alles gedaan wat in hun vermogen was om 't leed te verzachten. De raadsleden hebben zooveel als in hun vermogen was, gesteund en daarvoor brengt Voorzitter hun dank. Na opening volgt vaststelling der notulen van de vorige vergadering., zonder op- of aanmerkingen en met dank aan den secretaris voor de juiste weergave. Ingekomen stukken De plaatselijke raad uit de Moderne Arbeidersbewe ging zond een verzoek tot den raad, waarin aange drongen wordt om: le een steunregeling voor werklocze bouwvakarbeiders in het leven te roepen; 2e. aan land en bouwvakarbeiders, die uit hun werkloozenkas trok ken, zoodaniger. bijslag te geven, dat uitkeering en bij slag minstens gelijk zijn aan het bedrag, wat zij inge volge de steunregeling zouden ontvangen; 3e. aan trek kende leden boven de werkloozenuitkeering en brand- stoffenbon en een toeslag op de huishuur te verleenen. B. er. W. stellen voor op dit verzoek afwijzend te beschikken. Voorzitter merkt op. dat er een steunregeling is, dus dat 't overbodig is om te vragen een zoodanige regeling in het. leven te roepen. De heer K. Doekes wil opmerken, dat de minister alle medewerking aan den bond heeft toegezegd toen 't vorig jaar door dezen bond om steun werd aange klopt, om een brandstoffenbon te verstrekken en een huurtoeslag. De minister heeft de aanvragers naar de gemeente verwezen, maar zegde alle steun toe. In werk verschaffing genieten de arbeiders wel steun, er worden brandstoffenbonnen verstrekt. Spreker ziet niet in, waarom de bouwvakarbeiders b.v. anders moeten wor den bedeeld dan menschen. in werkverschaffing ge plaatst. Voorzitter zegt dat de minister geen toestemming heeft willen verleenen, zoodat van gemeentewege daar niet aan mag worden begonnen. De heer K. Doekes vraagt nog of de steunregeling 'voor georganiseerden en ongeorganiseerden de zelfde is. Voorzitter: Deze verschillen. Hier wordt in 't ver zoek bedoeld een hoogere uitkeering dan nu wordt verleend. De nu geldende regeling is de zelfde als voor <le land- en tuinbouwarbeiders in 't leven is geroepen. De heer Bakker merkt op, dat 't verschil in hoofd zaak zit in de kindertoeslagen. Daardoor zijn verschil ler. wel mogelijk. Voorzitter: Als de uitkeering te laag geacht wordt, 'dient men zich te wenden tot de verzekeringskas, maar niet tot het gemeentebestuur. Het feit, dat de ■georganiseerde arbeiders geen brandstoffentoeslag mo gen hebben en de tewerkgestelden in werkverschaffing "wel. noemt de heer Bakker een reden, om ongeorgani seerd te blijven. Waar organisatie toch de juiste weg Is. vindt spreker dit onbillijk. Spreker is er voor, een 'brandstoffenbon te verstekken. 1 De uitkeeringen laten niet toe dat er brandstoffen Van wornen betaald en in den winter zal de kachel 'tcch moeten branden. Wethouder de Vries merkt dan op, dat de raad zich ln een vorige vergadering zoo heeft uitgesproken, dat de land- en tuinbouwarbeiders en de bouwvakarbeiders ge lijk zouden zijn gesteld. Waar dit inderdaad zoo is, dient men op 't gedaan verzoek afwijzend te beschikken, óf er moet uit den raad een ander voorstel komen. Wordt dit dan aange nomen. dan kan worden gehandeld. De heer Burger vindt 't verkeerd als een georgani seerde minder ontvangt dan een ongeorganiseerde en dat is hier wel eens het geval. Die verhouding is niet goed. Voorzitter zegt. dat zulke gevallen hem niet bekend zijn. Spr. stelt voor om de discussies te sluiten en nog maals met den minister in correspondentie te treden. De raad is nu niet tot handelen bevoegd. Aldus wordt dan besloten. Ingekomen is een adres van Alb. Kant, houdende het verzoek hem kwijtschelding te willen verleenen van de huur eer.er gemeentewoning over het tijdvak van 2 maanden (Maart en April 1932. B. en W. stellen voor op dit verzoek afwijzend te be schikken, omdat er huns inziens geen reden aanwe zig is van de contractueele bepaling af te wijken. De raad gaat met de zienswijze van B. en W. accoord en wordt op 't gedaan verzoek afwijzend beschikt Van den Vleeschkeuringskring Oudkarspel werd me- dedeeling ontvangen, dat de oprichting van een destruc tor te Woerden geen doorgang zal vinden. B. en W. stellen naar aanleiding hiervan voor, het besluit van den Raad d.d. 15 Februari 1933 tot het aangaan van eer. overeenkomst met de N.V. Thermo- chemische fabrieken te Amsterdam ln te trekken Zoo is. aldus Voorzitter, een einde gekomen aan een lange lijdensweg. Deze zaak heeft ongeveer 10 jaar ge hangen. Voorts kwam in een brief van het Prov. Electricitelts- bedrijf van Nourdholland. houdende bericht van ver laging van de vergoeding van de maximale belasting. B. en W. stellen naar aanleiding hiervan voor, het vastrechttarief voor electrische stroom te verlagen van f 40 op f 38 per K.W.U. Daarmee ging de raad accoord. Benoemingen B. en W. stellen voor de zittende leden van de Com missie tot wering van schoolverzuim wederom voor drie jaren te benoemen. Aldus besloten. Een schuldbekentenis van Jb. Blokdijk wordt op voor stel van E. en W. aanvaard, voor de achterstallige land pacht ovc-r 1932, zijnde f 147. De salarissen van burgemeester, secretaris en ontvanger. Van Ged. Staten is bij schrijven van 20 Dec. 1933 het verzoek ingekomen het gevoelen van den Raad te wil len inwinnen over de bij genoemd schrijven voorgeno men verlaging van jaarwedden van den Burgemeester, Secretaris en Ontvanger. Deze verlaging komt prac- tisch neer op een verlaging van ongeveer 6% pet der jaarwedden, benevens de bestaande korting van 6 pci Van den Ned. Bond van Gemeente-Ambtenaren, afd. Noordholland, is tevens een adres ingekomen, houden de. het verzoek qm Ged. Staten te adviseeren een min dere verlaging toe te passen op de jaarwedden. B. en W. stellen voor dit adres voor kennisgeving aan te nemen en Ged. Staten te berichten, dat de Raad zich met de door hun voorgenomen verlaging vereer.i- gen kan. Aldus geschied met algemeene stemmen. Om meer vervoergeld. Ingekomen is een verzoek van G. Smit uit de Sloot gaard om een meerdere tegemoetkoming dan f 15 per schoolgaand kind voor vervoer naar een openbare lage re school builen de gemeente. B. en W. stellen voor hierop afwijzend te beschikken, en zich aan de bestaande, uniforme regeling te houden. Aldus besluit de raad. Aan de Wed. E. BleekerBlankendaal wordt f 12 resti tutie op het vergunningsrecht verleend. Do rondvraag. De heer Burger vraagt of de Korendijk, nu deze Is bestraat, bij gladheid ook kan worden bestrooid met zand. Dit zal ln den vervolge geschieden. De heer K. Doekes informeert of de voorwaarde van landverhuring van gemeente-landerijen nog veranderd is. Voorzitter antwoordt dat deze onveranderd Is geble ven. Een en ander is contractueel vastgelegd, 't Eenige verschil is. dat de huurders nu geen borgen meer be hoeven te stellen. Dan deelt de heer K. Doekes mee. dat hem een geval bekend Is, waarbij een in werkverschaffing geplaatst persoon op werk-voorwaarde van ..om de week" is uit gesloten, omdat deze in de wachtweek kool heeft ge veild. Spr protesteert daartegen en vindt 't heel gewoon als iemand iets tracht te verdienen. Voorzitter vindt 't beter om zoo'n enkel geval niet in 't openbaar te behandelen, beter is 't dat de betrok kene er over komt praten. De heer Doekes is van meening dat 't wel in 1 open baar mag gezegd worden, iedereen mag zooiets wel eens hooren. De heer Francis vraagt of t niet mogelijk Is, dat een ieder met een inkomen van minder dan f 1000 per Jaar desgewenscht bussenvleesch kan koopen. Spr. wil 't ook voor hen beschikbaar gesteld zien. Voorzitter zegt nu dat't vleesch reeds op heel ruime schaal wordt verstrekt 't Stellen van een inkomen als grens noemt spr. niet juist. Iemand kan wel f 1000 of minder, per jaar aan inkomsten hebben, maar een kapi taalkrachtig persoon zijn. Zou zoo iemand dan wèl 't voorrecht mogen genieten? De heer Francis is er nogal gerust onder, dat ln de gemeente zulke personen weinig zijn te vinden! Voorzitter heeft nog geen klachten gehoord. De ver strekking geschiedt op heel ruime basis. De heer J. de Groot heeft op Kerkebuurt een „postje ontdekt", zonder leuning en vraagt in 't belang van de veiligheid deze post van een leuning te voorzien. Dit zal geschieden. Waar niemand meer 't woord verlangt, volgt sluiting. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. ZITTING VAN VRIJDAG 12 JANUARI. Het edele inbrekers- en helers-trio- dat onlangs Alk maar en voornamelijk de beter gesitueerde afdeeling van den Nieuwl. Singel benevens de omstreken onveilig maakten, vulden heden de matiné der Meervoudige de heeren Lambertus B., Slmon Frans van V. en Hen- drikus Theodorus K., meererdeels goede oude connec ties van de justitie er. allen ondergebracht ln het huis van bewaring te Alkmaar. Deze vooral bij nacht zeer nijvere jongelieden hadden zich aan diefstal met ver breking, van een bedrag van f 50 in bankpapier ten nadeele van den heer Jo. E. van Westrop accountant zulks in den nacht van 20 October schuldig gemaakt. In der. nacht van 3 Nov. hadden zij een aanval on dernomen op de villa van netarls mr. c. J. de T-ange' Het was hier den heer van V., die zich ontponte als een bekwaam geveltourist en door het openschuiven van een raam ln het tegenwoordig niet veel bewoonde huls zich toegang wist te verschaffer. De buit was al zeer minimum 9 ets, 'n paar bruine glaceetjes- 'n bruin koralen ketting en nog eenige andere kleinighe den. Meer succes had een bezoek aan de woning van den heer W. J. D. Appel in die zelfde buurt. Daar was het alweer de gangmaker van V. die zich door een W-C. opening wist te wringen er zich meester maak te van f 88 in klinkende munt en bankpapier. In de eerste plaats verschenen dan de 33-jarlge chauffeur Simon Frans van V. en Lambertus B. voor. wie resp. opponeerden mr. Van Doorn en mr. Schuu- man, welke verdachten zich hadder. te verantwoorden voor de diefstallen reeds door ons geeleveerd en wel hij de heeren J. L. vaen Westrop, Mr. de Lange W. J D Apel en Teunis Appel Deze diefstallen werden door hen erker.d hu nhoudlng was zeer confidentieel en meegaande De heeren hadden met zorg hun sujetten uitgekozen. Geen der begunstigde slachtoffers was thuis geweest. De president, die tevens klnder- on politierechter ls- viel het gedrag van dege jongelui tegen. Zij waren druk bezig voor galg en rad op te groeien. De Officier achtte in casu den eersten verdachte de voornaamste schuldige. Hij werd bereids reeds 2 maal weger.s vermogensdelicten veroordeeld. Met Jon geheer B. was het echter ook al van 't zelfde laken een pak. Gerequireerd werd tegen V. 3 jaar en tegen B. 2 jaar gevangenisstraf. Mr. Schuurman, verdediger van verdachte van V. had juridisch geen moeilijke taak. Hij wees op de open hartige erkentenis als veerzachterde omstandigheid, en andere lichtpunten in het karakter van den jongeman waarmede de Officter niet voldoende rekening had ge houden. Pleiter vestigde de aandacht op de gunstige levensomstandigheden van verdachte, die tot over maat van ramp ook nog in slecht gezelschap was ge raakt. De officier repliceerde op eenige hem onwelgevallige punten in pleiters betoog en persisteerde bij zijn eisch. Verdediger bleef het antwoord niet schuldig en hand haafde zijn conclusie. Hierop verkreeg Mr. van Doom, opponeerende voor verdachte Lambertus B. het woord, welke pleiter rele veerde den minder gunstigen invloed, welke een oudere broeder op zijn prodeaan uitoefende en verzocht alsnog voor een definitief vonnis een voorlichtend reclassee- ringsrapport. DE HELERS OP HET ZONDAARSBANKJE. Hierop stond terecht de verdachte Hendrlkus Theodo rus KI., ter zake heling. Hij zou van den verdachte Si- mon Frans van V. resp. 4 en 7 gulden als geschenk hebben aangenomen, terwijl hy wist, dat dit geld van diefstal afkomstig was. De heer K. fungeerde nameiyk als uitkykpost bij de operaties. Deze slimmerik was by zijn aanhouding in het bezit van een briefje aan V.'a adres, waarin hij zich beklaagde van het by den heer W. Appel gestolen bedrag, een minder aandeel te hebben ontvangen, dan waarop hy meende „recht" te hebben! Het feit werd door hem toegegeven. Tegen Hendrik, wiens strafblad ook niet zwaanwit was, requireerde de officier 1 jaar en 6 maanden. Mr. van Leeuwen, de eer genietende Hendrik te mogen verdedigen, deed alle moeite een en ander ten voordeele van zyn cliënt naar voren te brengen. Voorts twyfeldo verdediger of het tenlaste gelegde feit wel wettig en overtuigend was bewezen. Hij schilderde daarby den heer officier af als 'n soort octopus en eindigde met te verzoeken ontslag van rechtsvervolging. Ten slotte compareerde de 23-jarlge los werkman Jan Petr. B., op de verdachtenbank. aan welken heer ten laste was gelegd voordeel te hebben getrokken uit de door Simon van V. ontvreemde gelden in den vorm van sonsumptle ln een gelegenheid in de Krebbensteeg. Jan B. ontkende, hy had gemeend dat Simon dat geld had verdiend met koeiendryven. Dat de zaak niet zuiver was, had hy absoluut niet begrepen. De chauffeur Van V., als getuige gehoord tegen Jan B., verklaarde dat deze tegenwoordig waa geweest by het begraven by het Krulthuisje van een gestolen hor loge (Na de begrafenis hadden ze misschien een biertje gepakt om hun droefheid te beteugelen!) De heer N. Zwakman, caféhouder te Alkmaar, had aan Jan B. 3 glazen bier getapt. Het was zoo'n beetje de stam-estaminé van de heeren. Ze zaten daar te kaar ten en er werd flink verteerd. Slmon van V. had den ca féhouder een gouden horloge te koop gepresenteerd en was de man, die gewoonlyk de verteering betaalde, wat Jan B. grif toegaf. Alleen beweerde hy niet te hebben geweten, dat dit geld van diefstal afkomstig was! Over het algemeen ontkende van V. dat hy Jan B. omtrent de herkomst van het geld had Ingelicht Hoewel de officier met betrekking tot de positieve bewyslevering niet optimistisch was gestemd, verloor hy echter den moed toch niet en bracht verschillende om standigheden ter sprake, die In het nadeel van den verdachte konden worden uitgelegd. Gevorderd werd ai- zoo ter zake schuldhellng. gelet op het strafregister van verdachte. 6 maanden gevangenisstraf. Mr. G. A. de Lange achtte zoowel opzetteiyke- als schuldheling niet bewezen, tot welke conclusie hU kwam na een zorgvuldige analyseering der getuigenverklarin gen. Het was volstrekt niet uitgesloten, dat het geld was verdiend met het dryven van koeien. PI. verzocht dus vryspraak, subsidiair de uiterste clementie, geiel op het geringe aandeel dat verdachte had genomen in de gepleegde delicten. Bovendien ontslag uit de voor- looplge hechtenis en onmiddellyke Invrijheidstelling. De officier kon zich daarmede niet direct vereenigen en wilde eerst het oordeel der rechtbank afwachten De rechtbank had zich echter Inmiddels beraden en gelastte de onmiddellyke invrijheidstelling van verdacn- te. een mooi succes voor Mr. G. A. de Lange. Uitspraak in deze zaken Dinsdag 23 Januari. L A X GESP IJ K ZUID F CH AR V/OUDE. In de gehouden vergadering van het Kiescollege Ier Ned. Herv. Kerk is als ouderling herkozen de heer W. Bakker en als diaken de heer A. Kout. Men deelt ons mee, dat de pogingen, om tot com binatie te komen van de 2 Ned. Herv. Kerkelijke gemeenten van Zuid- en Noordscharwoude z illen worden voortgezet. Voor de totstandkoming dier com binatie zal veel afhangen van de meer of minder welwillende houding van den Raad van Beheer. NOORDSCHARWOUDE. Dezer dagen is de o.'ficieele goedkeuring afgeko men van den houw van een gymnastieklokaal en is men bereids met de werkzaamheden aangevangen. Het werk was gegund aan den heer J. Henselman, aannemer alhier. Het is ons opgevallen dat de tijd welke onze dorps klok aanwijst met de radio niet minder dan tien mi nuten verschilt De toren van de R.K. kerk geeft vijf minuten verschil met den radiotijd. Voor verschil lende inwoners is dit buitengewoon lastig, daar het voorgekomen is, dat enkelen te Iaat voor do bus wa ren, die niet op den plaatselijken tijd» maar op spoortijd rijdt. LANGENDIJK. We vernemen dat als resultaat van de bemoeiin gen der propaganda commissie van den Ncderland- schen Kolfbond, te Amsterdam een kolfclub is opge richt met 20 leden, die eerlang over een eigen baan zullen beschikken. Verschillende bollenkwcokers hebben hun teelt- bewijzen aan anderen verkocht, meest aan hen, die buiten Langendijk woonachtig zijn. Als gevolg van de slechte uitkomsten en vooruit zichten in het tuindersbedrijf. is weer heel wat land „losgelaten" of anders gezegd, niet ingehuurd. Ver schillende verhuurders van landerijen blijven met het NAAST ELKAAR. Als een sprekend beeld van de reusachtige vooruitgang In de techniek, zien we hierboven afgebeeld een der stands op de spoor r/egtentoonstelling te Leipzig, waar ln nrnlniuur naast elkaar staan opgesteld de grootste sneltrein locomotief, de „YTrgcnde Hamburger" met zyn 150 K.M. uursnelheid en tenslotte geheel rechts de kleine „koffiemolen", die voor een eeuw terug de trein N urn bergFilrth voorttrok. MAX SCHMELKNG PAKT. De Duitsche ex-kampioea bokser vóór zün vertrek naar Amerika, waar hy den 16den Februari tegen Kink Levinsky Ln den ring treedt. By bet kofferp&kken had Max byna ook zfja kleine vrouw, de fümspeelster Anny Ondra mee ingepakt. MONDELINGE UITSPRAKEN. Overtreding van de Motor- en RUwlelwct: P. P. te Zuidscharwoude f 1 boete of 1 dag hechtenis; N. V. te Oude Niedorp, C. W. te Broek op Langendyk. ieder f 3 boete of 3 dagen hechtenis: N. K. te Schagen f 4 boete of 4 dagen hechtenis: C. R. te Hoogwoud f 5 boete of 5 dagen hechtenis: G. K. te Schagen f 6 boete of 6 dagen hechtenis; H. K. te Schagen f 8 boete of 8 dagen hechtenis; H. A. V. te Zype f 10 boete of 10 dagen hechtenis: Overtreding van de Politieverordeningen: L. de G. to Broek op Langendyk f 3 boete of 3 dagen hechtenis; Overtredingen van de Leerplichtwet: R. v. N. te Zype. E. T. te Harenkarspel leder f 3 boete of 3 dagen hechtenis; J. B. te Harenkarspel f 5 boete of 5 dagen hechtenis; J. B. te Harenkarspel, J. T. te Ha renkarspel, J. B. te Harenkarspel. F. R. to Harcnkarspel leder f 6 boete of 6 dagen hechtenis. land zitten en kunnen het niet kwijt raken. We hoor den verschillende gevallen noemen, waarbij de eige naar zijn land in gebruik afstond zonder eenige huur !e bedingen. En dan is het voor den gebruiker nog een gewaagde onderneming. De omstandigheden zijn wel buitengewoon slecht. De Centrale Raad van Beroep te Uirecht nam dezer dagen een beslissing in hoogste instantie ten aanzien van iemand, wien een ongeval was overkomen. Het gold hier iemand, die in dienst van een ander zijn schuit aan dezen verhuurde voor het vervoer van aardappels en daarzij zelf arbeid verrichtte di-or het losen, laden en vervoeren dier aardappolen. De Centrale Raad besliste, dat dc betrokken persoon, wien dat ongeval was overkomen en die maanden lang tengevolge van dat. ongeval niet kon werken, •reen arbeider in den zin der wet was en derhalve geen recht op uitkeering dopr dc betrokken bedrijfs- vereeniglng had. Voor hen. die. zooals hier vaak go- beurt, dcrgelijken arbeid verrichten, is bovenstaande uitspraak een waarschuwing om te zorgen, dat een schriftelijke arbeidsovereenkomst wordt aangegaan. Z IJ V E Door B. en W. dezer gemeente is aan den heer S. G. de l ange te Schagerbrug vergunning verleend tot het bouwen van een woonhuis aldaar. Naar men ons mededeelt, zijn door de wijkver pleegster te Noord-Zij pc in het afgcloopen jaar niet minder dan ongeveer 3750 bezoeken afgelegd. In 193-i zijn de volgende bestuurleden van het wa terschap Zijpe en Hazepolder a^n dc beurt van aftre ding: H. Rezeiman en J kriks. beide als Hoofdin geland en J. Rampen als Heemraad. Politl*. Gevonden: een autoband met velg. Inlichtingen bij den gemeenteveldwachter te Scha gerbrug. GEMEENTE ZIJPE. Burgeriyke stand van 5 tot en met 11 Januari. Geboren: Adrlana Cornelia, dochter van Mattheus van V/csterop en van Johanna Maria Hommert. Ondertrouwd, getrouwd of overleden: Geene. Loop der bevolking over het Jaar 1933. Bevolking op 31 December 1932: 2836 m., 2612 vr. to taal 5448; Vermeerdering door geboorte: 55 m., 45 vr.. totaal 100, doorvestiging 161 m.. 144 v.. totaal 305; totale vermeer dering: 216 m.. 189 v.. totaal 405. Vermindering door overiyden: 28 m., 18 v., totaal 46, door vertrek: 191 m., 198 v„ totaal 389; totale verminde ring: 219 m., 216 vr., totaal 435. Afneming der bevolking 3 m„ 27 vr., totaal 30. Bev. op 31 Dec. 1933 2833 m., 2585 v., totaal 5418. A ,V N .1 P AU 10 1F ft A Loop der bevolking. Ingekomen: D. Schoute van Den Helder; Mej. E. Vla- -riing van Der.- Helder F, G. van den Berg en echtg. van Den Helder; C. Doorn van Alkmaar; Mej. C. Mui ier van Lelden; mej. F. Oosthof van Den Helder; 'lej. A. C. Wowys van Sassenheim; Mej. M Mehrl van "Mnstlaken (Dl.) ;H L. Vonk van Rosenheim (Dl.); Mej A. Bas van Wierlngerwaard; A. Bakker en gezin van Callantsccg; Mej. A. Bood van Alkmaar; Mej. A. Langerels van Den Helder. Vertrokken: A. Keppel naar zype; T. Bergsma en ~ezin naar Rolde; J. Hoogervorst naar Oegstgeest; Mej. M. v. d Berg naar Amsterdam; J. Huijsman naar Den Helder. Burgerlijke Stand: GeborenAdriana Jacoba, dochter van W, Jansen en W. van der Laan; Dirk, zoon van J. Klaarer. en C. Schouten; Mattheus Dirk, zoon van J. Heyiigenberg en 'I. C. Blaauboer; Ludovicus Johannes Petrus, zoon van P. J. Komen en A. E. Oetelmans Getrouwd: L. van Eyck en A. M. O. Schoenmaker; P. Kooy en G. Plugmeycr; D J. Harthoorn er. H Post; C. Doorn en N. F. Glasbergen; J. D. Stapel en G, M, Zon Politie. Gevonden: een zakmes; een halsketting. Verloren: een gryze regenjas. H 4 nnN K A nspRT Het tuinbouwbedrijf, voorbeen beboorendo aan den heer C.. Roekei, is bij ondcrhandsche verkooping over gegaan aan den heer A. Klaver Cz. te Waarland.

Schager Courant | 1934 | | pagina 16