EXTRA AANBIEDING RIJST! Brandschade GEEN Uitvoering een pondspak RIJST GRATIS! 8 ALBERT HEIJN Mercurius ^Havermout PlaatseujK iNieuws. ONTWAPENING. De ijsbreker Tsjeljoekin gezonken. Vergissing bij aanbesteding. D-.Ii onder sneeuwlost ingestort. Ergerlijk wangedrag van meisjes. Auto-ongeval tijdens carnavalsoptocht. Marktberichten. 8 8 g* SO L IE DE S. G. WIT BAL op 25 Februari a.s. vi„o«o«.n. T£j cenf per ponospa< CCWIG NCOtHLANPSCH FABHIKAAT/ L A N G E N D IJ K HET WITTE KRUIS. Do afd. van het Witte Kruis vergaderde Woensdag avond in „Concordia" te Noordscharwoude. De voorzitter, de heer Jb. Rutsen, opende met wel kom. Naar aanleiding van do notulen dor vorige verga dering doelde do voorz. mede, dat do inrichting van hot badhuis is ondergebracht in het magazijn. Namens Mevr. en do heer Vogelenzang bracht de hoor J. Kliffen don dank over voor hot cadeau. Do moedercursus is verleden week met 33 cursis ten begonnen. Mevr. Paarlborg—Hart land is als penningmeeste- resso afgetreden en in haar plaats do hoor F. Moetjes benoemd. Mevr. Paarlborg is bode geworden voor Oudkarsnel en de hoer S. Wagonaar voor Rroek op Jongend ijk. Van hoogerhand is bericht gekomen, dat de salarissen van de zustors mot 7 pet. moeten worden verlaagd. Hierna word «lot instelling van oen kraam wijkver- ploging besproken. Voor en tegen kwam naar voren. De inkomsten van hot Witte Kruis zouden er moe kunnen worden verhoogd, terwijl de hehoeftlgen dnn geen baker behoeven te hebben en komt het hun goedkooper uit. De penningmeester bracht vervolgens verslag uit. Po ontvangsten van het Witte Kruis hebben f 6098.64 bedragen, uitgaven f 5315JH. alzoo een voordeelig saldo van f 783.06. De ontvangsten van de Wijkver pleging waren f 8504.19, de uitgaven f 4300.70, alzoo een nadeelig saldo van f 796.51. Do hoogtezon had een voordeelig saldo van f 78.70. Het voorste? om den magazijnmeester: f 100 per Jaar te doen storten en van het Witte Kruis f 150 ner Jaar beschikbaar to stellen, voor het pensioenfonds, ten bate van den magazijnmeester, werd aangeno- liet voorstel van den heer J. v. d. Abeele om het dag. bestuur te kiezen door de ledenvergadering in- pleats van door het bestuur, werd verworpen. F.en andere contrihutieregeling zal onder de oogen worden gezien. Het jaarverslag werd uitgebracht. Het ledental ver minderde met 30. het ledental der wijkverpleging liep terug van 1013 tot 907; de wijkverpleegsters leg den 5492 bezoeken af. Na enkele huishoudelijke zaken volgde sluiting. OUDXARSPEL. Door de landelijke Rijverooniging afd. T^ingendijk en Omstreken, zal een verloting worden gehouden. De toestemming van het college van B. cn W. van Oud karspel is bereids verkregen. Tot afgevaardigde van hot gemeentebestuur in het college van Regenten van het JIuis van Ouden van Dagen is benoemd de hoer P. Kostelijk, wethou der dezer gemeente. ANNA P 4 VlOWN 4 BREEZAND. Woestellr.n onschadelijk gemankt. De politie, gewaarschuwd door een buurman, die kwani vertellen, dat Jb. K. in een woning aan den Schorwcg, in dronkenschap den boel kort en klein sloeg, ging natuurlijk eens poolshoogte nemen. Inder daad bleek er geen ruit te zijn, of do woesteling had er zijn kracht op beproefd. Hij scheen intusschen ge merkt te hebben, dat er iemand op het erf was en kwam dreigend met een mes naar buiten. De knaap was echter spoedig overmeesterd en daar hij, voor andere gevalletjes, nog wat tc goed had, oordeelde men het in Alkrnaa- maat het beste, niet langer uit to stellen en hem al vast voor zijn oude zonden nu maar meteen op te bergen. HKERHVOO WAARD VEEN HUIZEN. In de Woensdag gehouden poldervergadering is be sloten, inplaats van het stoomgemaal, dat door den aanleg van den prlmairen weg gesloopt moet worden, een electrisch gemaal te plaatsen bij den molen van den heer P. Pauw. OUDE NIERORP Dinsdagavond J.l. werd in de zaal van den heer Feys alhier een cabaretvoorstelling gegeven, waarbij optrad <ie bekende humorist Daan Pool. Hot talrijk publiek heeft volop genoten van de liedjes en voor drachten, die de humorist ten beste gaf. Rij het betre den van het podium werd aan het publiek medodee- ling gedaan, dat door den burgemeester dezer ge meente vergunning was verleend tot het doen houden dezer openbare vermakelijkheid, onder uitdrukkelijke voorwaarde e enwel. dat op geenerlei wijze pronagnn da van anti-militairistische strekking zou worden go voord. Deze voorwaarde was blijkbaar gesteld ui' overweging, dat in December j.l. toestemming word geweigerd tot het doen optreden van Daan Pool tei gelegenheid van de verwelkoming van een dienstwei geraar. Door een vijftal personen werden ter afwisseling eenige liedjes gezongen. Naar wij vernemen is wegens verspreiding van ooit opruiend geschrift aan het einde der uitvoering, dooi do Rijkspolitie later tegen J. B. alhier proces-verbaal opgemaakt. De uitvoering is overigens uitstekend geslaagd cn verliep ordelijk. Aan de caféhouders J. P. Pepping cn A. Mijts In deze gemeente is door den Inspecteur der volksge zondheid (afd. Drankwet) ontheffing verleend van het gebod om voor mannen tn vrouwen gescheiden toiletten te hebben in hun vergunningslokaliteit als is bepaald in het z.g. Dansbesluit. Bij Koninklijk Besluit is goedgekeurd de door den Raad dezer gemeente vastgestelde verordening op de heffing van vergunningsrechten ingevolgo de drankwet volgens het bij de wet toegelaten maximum, loodat de vergunninghouders voortaan hoogere ver gunningsrechten moeten voldoen, hetgeen door de Regeering aan de gemeente als voorwaarde voor hei verkrijgen van Rijksonderstand is opgelegd. Door den Minister van Sociale Zaken zijn goed gekeurd de door het gemeentebestuur genomen he sluiten, volgens welke voor plaatsing bij de werk verschaffing en het verkrijgen van steun alleen zij in aanmerking komen die ten minste 6 maanden in het bevolkingsregister der gemeente zijn inge schreven. W ARM EN HU 1ZEN Verkooping. Woensdagmiddag had in het café van den heer Morsch de verkooping plaats van een café met woon huis, schuur en landerijen. Het café met huis en schuur werd namens den hypotheekhouder ingezet op I 5000. Hierop werd geen nader bod gedaan. Drie porceclen bouwland werden door den heer M. de Nijs bij inzet geboden op f 10 per snees. Deze drie perceelcn zijn later door donzelfdcn persoon gemijnd op f 7 per snees. Bij combinatie zijn deze drie per ceelcn toen gemijnd met i 250. K O E n R 4 s JULIANADORP. De afd. Koegras van den Ned. Bond van Arbeiders in het L. T. en Z.-bedrijf, houdt Zaterdagavond een propaganda-fccstvergadering afgewisseld door een tooneelstuk, in de zaal van den lieer A. Hossen. WINKEL Bij de op Woensdagavond gehouden verkooping ten overstaan van den Notaris G. J. van Leereuin, is het woon- cn winkelhuis, waarin een kruideniers zaak is gevestigd, eigendom van den wed. II. Jes over- Segaan in handen van den heer D. van Zoonen te •ude Niedorp voor f 3280. Z IJ P E BURGERVLOTBRUO. Alhier werd Dinsdagavond de slotvergadering ge houden bij den heer de Nijs van het Nut. alwaar rekening en verantwoording van den penningmees ter werd gegeven. Er was een klein overschot. De voorz. zegt dankt voor aller medewerking van het bestuur, maar vooral van de werkende leden, die dit jaar weer een schitterend programma hadden saamgesteld. Daarop kan het Nut van Vlotbrug weer met veel genoegen terug zien. WfERINCERMFFR SLOOTDORP. Vergadering „Witte Kruis". Sloot dorp. 11 Febr. Hedenavond is in hotel Smit alhier de janrlijksche ledenvergadering gehouden van de afdeeling van het Witte Kruis. Aangezien het aan tal leden der vereeniging over de honderd bedraagt, mag deze vergadering slecht bezocht worden genoemd, daar hoogstens een twintigtal aanwezig waren. Nadat de vergadering door den voorzitter den heer Schoor! geopend was. werden door den secretaris, den heer Harshagen de notulen voorgelezen der vorige vergadering, welke zonder op* of aanmerkingen wor den goedgekeurd. Hierna volgde het jaarverslag van den penning meester, welks hoeken en rekeningen bij onderzoek door de financicelo commissie in uitstekenden toe stand waren bevonden en waaruit bleek, dat er een batig saldo was, hoewel nog enkele posten niet wa ren binnengekomen, zoodot het juiste bedrag hiervan nog niet kon worden vastgesteld. l'it liet verslag van de magazijnmeesters bleek, dat in het afgeloopen jaar 116 maal gebruik was gemaakt van het bij de vereniging aanwezige materiaal en tevens dat er nogal eens leden waren die na gebruik vergeten om dit materiaal zoo spoedig mogelijk weet in te leveren, wat zeer te betreuren is, daar een an- der het soms bitter noodig heoft, terwijl het dan bij hen natuurlijk ongebruikt ligt. Besloten werd om in de ontstane vacature voor het hoofdbestuur candidaat te stellen dokter Hoogkamer alhier. Bij de rondvraag vroeg de heer Woldring nog naar de wenschelijkheid van een plaatselijk reglement, doch aangezien de vereeniging nog van verschillende subsidies afhankelijk is, achtte het bestuur hiervoor de tijd nog niet gekomen. Verder niets meer aan orde orde zijnde, sloot voor zitter deze vergadering. AAN DEN RIJKSACCOUNTANTSDIENST. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer D. Schoor!, thans werkzaam ter Directie der Directe Belastingen enz. te Amsterdam, is ingaande 1 Maart a.s. overge plaatst naar Haarlem en aldaar werkzaam gesteld aan den Rijksaccountantsdienst. EEN ORATORIUMVEREENIGING. Woensdagavond jl werd in hotel Igesz de oprich tingsvergadering gehouden eener Oratoriumvereeni- ging. Ken 40 tal leden is reeds toegetreden. Dc ecrato repetitie zal plaats vinden op Woensdag 21 Fe bruari in hotel Igesz, onder leiding van mej. J. Sluis. In studie zal worden genomen ,Das Lied von der Glocko". GEMEENTE SCHAGEN. Getrouwd: Pieter Anthonius Plas en Pioternella Adriana Garstenveld. Frankrijk kan niet verder gaan. Reuter seint uit Parijs De legercommissie van den Senaat, die de jong ste Britsche, Italiaanschc en Duitsehe memoranda over de ontwapening heeft vergeleken met het con structieve Fransche plan van November 1932, dat reeds werd beschouwd als het eenige, hetwelk een vermindering van bewapening toeliet, heeft met al- gemeene stemmen haar voorzitter Messimy opge dragen minister president Doumergue en maarschalk Pétain, minister van oorlog, een resolutie te over handigen, welker conclusie niet die der Senaatscom missie van buitenlandsche zaken overeenstemmen. In deze resolutie wordt gezegd dat Frankrijk, of schoon het volkomen vredelievend is, doch door de tragische ervaringen een les heeft gehad, zijn defen sieve strijdkrachten niet verder kon verminderen, voornamelijk zijn effectieven niet. In den tijd van 8 jaar heeft Frankrijk, in tegenstelling met de bewe ringen in het Duitsehe memorandum, zijn strijd macht van 553.000 soldaten in het moederland in 1925 tot op 426.000 teruggebracht, het cijfer, dat in de begrooting van 1934 was vastgesteld. De resolutie besluit met de woorden: Nog verder te gaan zonder de vestiging van een doeltreffend re gime van internationale solidariteit zou een onvoor zichtigheid zijn, waartegen de commissie meent zich zonder onderscheid van meening, als het geval zich voordoet, te moeten verzetten. Moskou. 14 Februari. (V.D. Een der grootste Russische ijsbrekers. de Tsjeljoekin, is volgens een radiobericht in de Poolzee on 155 mijlen van den Noordkaap gezonken. De leider van de expeditie Srhmidt deelt radiografisch mede, dat het schip door het ijs in eikander is gednikt. In het verloop van twee uren werden voedingsmiddelen, tenten, slaapzak ken, het vliegtuig en het radioanparaat op het iis gebracht. Do lossing had plaats tot liet oogenblik, dat de boeg van het schip reeds onder water kwam te staan. Bij dc poging bet schip tc verlaten is de steward Mogilewits verdronken. Deze werd door balken meegesleurd. De overige leden der expeditie zijn veilig en wel. Zij leven in tenten en bouwen houten barakken. Ieder lid der bemanning is in het bezit van oon slaapzak en bontkleeding. De leiding der expeditie deelt voorts mede, dat de verbinding met de radiostations Wallen en Noordkaap is her steld. Van hier uit zullen hulpexpedities worden ge organiseerd met vliegtuigen en honden. De stemming van alle deelnemers is zeer goed. Ter redding van de bemanning van den gezonken ijsbreker zijn twee vliegtuigen opgestegen, die koers hebben gezet naar de Beringzee. Bovendien zal vandaag van Argan- gelsk een ijsbreker uitvaren, welke do reddingsactie der vliegtuigen zal steunen. Schadepost voor den aannemer. Een zeker niet alledaagsche gebeurtenis heeft zich bij een gemeentelijke aanbesteding te Nieuwveen (Z.H.) afgespeeld, aldus lezen we in 't „Alg. Hsbl." Bij de aanbesteding voor de bestrating van de Dorpstraat was laagste inschrijver iemand uit Uit hoorn, voor een bedrag van f 10.430. De meesten van de 25 inschrijvers berekenden ongeveer f 16.000, ter wijl het werk op f 19.000 was geraamd. Toen de uit slag bekend werd, kwam bij den iaagsten inschrijver ai spoedig de gedachte aan een vergissing boven en toen hij een en ander nog eens narekende, bleek inderdaad dat hij den prijs van 24.300 steenon had berekend in plaAts van 213.000 steenen, welke voor het werk noodig zouden zijn wat voor hem een nadeel van f 4820 beteekende. Hij wendde zich tot B. en W. met het verzoek om intrekking van zijn biljet. Het college meende hier aan niet te kunnen voldoen, weshalve de aannemer verzocht er dnn f 4000 bij te mogen ontvangen, waar door het werk dan f 14.430 zou kos?en. hetgeen voor den aannemer een nadeel opleverde van f 820. Een andere firma was op een na de laagste In- schrijfster voor f 14.721. B. en W. die het een lastig geval vonden, besloten het advies van den gemeenteraad in te winnen, en 'n die openbare vergadering was ook de desbetref fende aannemer aanwezig. De meeningen bleken nogal uiteen te loopen. Men was het er over eens. dat de aannemer wettelijk gebonden is zijn inschrij ving gestand te doen, doch de voorzitter meende dat de gemeente uit pen moreel oogpunt niet mocht nro- fiteeren van een vergissing met zulke noodlotige ge volgen voor den betrokkene. De voorzitter was dnn ook von oordeel, dat men het werk maar aan de firma moest gunnen, die op één na het laagst had ingeschreven, al zou de. gemeente daardoor dan f *900 meer moeten betalen. De vergadering kon zich hiermee echter niet ver eenigen. Fr g'ngen stemmen op om een toeslag van f 1000 of f 2000 te geven, maar het eind was. dat de vroedschap het er over eens werd. dat de aanemer het werk voor f 10.480 moest uitvoeren. Gebeurt dit naar behooren. dan zal vermoedelijk alsno^ een toe slag van f 1000 of f 2000 worden gegeven. B. en W. van Nieuwveen zullen te zijner tijd in dezen te be slissen hebl»en. Dertien meisjes gedood. Tokio. Tengevolge van den bevlgen sneeuwval heeft te Niigata een ernstig ongeluk plaats gaha l Op het dok van een tehuis aldaar waar 19 me»s»es. die on een zljdefahriek werkzaam waren, sliepen, had zich zulk pan groote hoeveelheid sneeuw verza meld. dat het instortte. Slechts zes meisjes konden gered worden, de andere dertien kwamen om hot leven. Verstoring van kerkdienst Het schijnt wel. dat de opvoeding van de jonge meisjes te dezer plaatse, vrij wat te wenschcn over laat. Ten minste wanneer enkelen er toe overgaan zich zoodanig tijdens een kerkdienst te misdragen, dat de godsdienstoefening moet worden onlerhrokon. dan is het wel treurig gestold Zondagmiddag vond te Dmgeham in de provincie Friesland een middag- godsdienstoefening plaats in de N'-d. Iferv. Kerk. waarin voorging Ds Boonstra uit Kollum. aldus le zen we in de „Tel Enkele meisjes nu maakten tij dens den dienst zooveel lawaai, dat het den predi kant niet mogelijk was door te paan. Ondanks het verzoek van den predikant um zich tietjes te gedra gen bleven de „dames" doorgaan den dienst te ver storen en toen ten slotte een verzoek aan een der ordeverstoorders om zich te verwijderen ook niet hielp, zag de predikant zich genoodzaakt de gods dienstoefening te staken. Hoewel men niet gewoon is, dat een vrijzinnige predikant hier een groot ge hoor heeft, gaat het toch alle perken van welvoeg lijkheid te buiten, dat die weinige toehoorders, die toch wel naar den predikant willen luisteren, hierin verhinderd worden door het ergerlijk optreden van dergelijke jonge dames. 15 personen gewond. Milaan. Gistermiddag geschiedde te Viaregpio de stad van de beroemde traditioneele carnavalsop tocht, een ernstig auto-ongeval. Een autobus met dertig personen reed temidden van de grootste druk te. in volle vaart tegen een personen auto, die gehee' vernield werd. Vijftien personen werden gewonJ, waarvan verscheidene» ernstig. SCHEEPSRAMP IN CHINA. Honderd-acht-en-veertig dooden. Shanghai. Bij den ondergang van het Cliinec sche stoomschip „Foeiyen" tussche» Shanghai en Hnnkau schijnen liS opvarenden om het leven te zijn gekomen. SCHAGEN, 13 Febr. 16 Stuks paaiden f 180—350, 42 gelde kooien (mag.) f 90155, 31 idem (vette) f 100—210, 6 kalf koeien f 175"220. 240 nuchtere kalveren f 4—19, grnskalve ren f 60, 70 vette schapen f 1217, 221 overhouders f 11—16, magere varkens f 13—16, 21 vette varkens per Kg. f 0.360.38, 107 biggen 1 7—12. 6 konijnen 1 0.75—2, 18 kippen 1 0.751, eenden f 0.500.73. EIERVEILING SCHAGEN, 15 Febr. Aangevoerd zijn: 114 partijen 70.000 stuks kipeieren, Geen aanvoer van eendeieren. De prijzen beliepen voor kipeieren van I 2.20—5. Do veiling duurt voort. Zio voor volledig bericht in het nummer van Zaterdag a.s. BROEK OP LANGENDIJK. li Febr. Aangevoerd: 50000 Kg. roode kool 1 1.10i.80. 63000 Kg. gele kool f 1.502.80, .35000 Kg. D. witte kool f 1.204.30, 18000 Kg. uien f 1.20— l.sn. dricl. f 0.90-1, 1000 Kg. peen f 2.40, 4100 Kg. bieten f 0.60—220. NOORDSCHARWOUDE, 14 Febr Aangevoerd: 11500 Kg. uien f 1.10—1.60. drielingen f 11.20, grove 1 1.401.70, gele nep f 2. 300 Kg. kro ten f 1.80. 75000 Kg. roode kool f 1.50—4.70, doorschot f 120—3.60, 24000 Kg. gele kool f 1.70—2.80. doorschot f 2.20, 70.000 Kg. D. witte kool f 3.504.90, doorschot f 2.803.80. AMSTERDAM. 11 Febr. Zeeuwsche bonten en blauwen f 3.704.50. eigenh. f 3-3.10, Bevel, f 2.90-6, IJ polder eigenh. f 2.90—3, Bevel, f 2.80—3 per 70 Kg.. Anna Paulowna, Bcverw en llillegommer zand&ardappclen f 5—6. Dr. eigenh f 4—5 per 100 Kg., Flakk. eigenh. f 3.10—3.20. Spui- sche eigenh. f 3.10—3.20, Limh. Industrie f 2.602.S6 per 70 Kg., Nonrdholl. muizen f 3.80i per 100 Kg AMSTERDAM, 14 Febr. Veemarkt. Aanvoer: 295 vette kalveren lc k\v. 60 70 ct., 2e 5458 ct., 3e 5053 ct. por Kg., levend gewicht: 43 nuchtere kalveren 1 58. 342 varkens vleeschvarkens 90110 Kg. 4:4—44 ct., zware varken* 4243 ct., vette varkens f 0.42—0.43 per Kg. slacht- gewicht. WARMENHUIZEN, 14 Februari 1934. Roode kool. Ie kw. f 1.604.60. 2c kw. f 1—3.50, ge le kool. 1e kw. f 1.60—2.50, Deensche witte kool, le kw. f 3.403.60. uien f 1.40. drielingen f 0.80. Aanvoer: 17000 Kg. roode kool, 2!>00 Kg. gele kool, 12500 Kg. Dccnsche witte kool, 1425 Kg. uien. poaooiocooocxDaoao Den 25 Februari hopen onze. geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders, K. DE VRIES 5 S. DE VRIES-Borst 6 hunne 25-jarige Echtvereeni- v ging te herdenken. 0 A. JONGSMA—de Vries. 0 C. JONGSMA. 0 A DE VRIES. Q Kleine CEESJE JONGSMA C Noordscharwoude, Febr. 1931. C Receptie Maandag 26 Febr., q 's avonds 810 uur. cxjoooootooioooooao Goedkoop en Gezond Voedingsmiddel. Alleen van Zaterdag 17 t.m. Vrij dag 23 Februari a.s.: Dij aankoop van 2 ponds pakken Rijst Geboren: Catharina Cristina, Dochter van: J. C TI EL. M. TIEL—van Stiprlaan. Anna Paulowna, 14 Febr. 1934. Boerraansweg. (Van dezelfde kwaliteit als de Ieder kooper van twee pak, ontvangt Ieder kooper van vier pak, ontvangt enz. ONZE PRIJZEN ZIJN: TAFKLRIJST, per TAFELRIJST, extra per JAVARIJST, per JAVARIJST, extra, per gekochte) dus 3 pakken, dus 6 pakken. pondspak 19 ct pondspak 12 ct. pondspak 16 ct. pondspak 22 ct. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan allen die be langstelling toonden bij hot overlij den van onze geliefde Moeder, Be huwd-, Groot en Overgrootmoeder Mej. ELISABETH BREED, wed. van Jb. Rademaker, en vooral aan Mr. Bos en Echtge- noote en het Personeel van huize „Avondrust" te Schagen, voor de liefderijke verzorging aldaar ge noten. Uit aller naam, G. RADEMAKF.R Jbz. Heerhugowaard (Zuid), Febr. 1934. Sluit Uwe verzekeringen tegen op Vast en Roerend Goed bij Maatschappijen, op vaste premie of onderlinge grondslag. NIEUWE N EDORP, Laagzijde. Alle assurantiën. Lage Premie. ONZE BEKENDE 2-DAAGSCHE. Alleen Vrijdag en Zaterdag. Afgehaald uit den winkel. COCOSROZF.NZEEP, 4 stukken voor 25 ct. A.H. MARMELADE, allerfijnste kwaliteit, per pot 38 ct. Maakt U bet leven goedkooper. SCHAGEN, Laagzijde 39. NIEUWE NIEDORP. n.51. Door omstandigheden op 18 Februari, maar Beleefd aanbevelend, H. SCHRILKEN, 't ZAND Te koop, wegens ziekte van den eigenaar- 3 BESTE KALFVAARZEN, kalftijd half Maart, van moeders met hooge productiecijfers J. BAK KER, Oosterweg. N. Niedorp NETTE R.K. DIENSTBODE gevraagd voor d. en n. door N. II. ONDERWATER. Brcezand. N H. ERNSTIG GEMEEND. Nette degelijke jonge juffr. wenscht langs dezen weg in kennis te ko men met DITO HEER. G. h. h. v. z. en verzekerd Aanbieding onder let ter H aan PEKREBOOM's Adv. Bu reau, Wieringerwaard,

Schager Courant | 1934 | | pagina 3