Verzwegen belastingen. Plaatselijk Nieuws. Prijsvraag Philips Techn-buresu A. Keesman Afsluiting Nesdijk. ONGELOOFLIJKI C. ROGGEVEEN Cz. BESPREKING OVER HET BALKANPACT. Termijn yan aangifte tot 1 Mei verlengd. 9? politieke gezindheid der ambtenaren. IJzig verhaal. HET GIST IN NICARAGUA Begrafenisvereeniging „Schagen". Marktberichten. Vleeschkenrmgsdienst B*ek en dmakin gen. Vasthouden honden. Een rijdende winkel. KONING BORIS TE PARIJS. PARIJS, 23 Fcbr (Reuter): Koning Boris had hedenavond op het Elysée een onderhoud van een uur met president Lebrun en daarna een conferentie op do Qui d'Orsay met Barthon, minister van buiten- landsche zaken. Tenslotte confereerde hij op de Quai d'Orsay ook met Doumergue, den premier, naar wien Barthon persoonlijk hem bracht. Een door het ministe rie van buitenlandsche /.aken gepubliceerd com muniqué zegt: De confe renties kenmerkten zie) door bizondcre hartelijk heid. Koning Boris verliet de Quai d'Orsay teza men met Savakiroff, raad bij de legatie, die hem op zijn bezoek ver gezelde. Het vertrek uit Parijs is nog niet be paald; naar men meent zal dit waarschijnlijk morgen geschieden. Het qnderhoud met Doumergue, evenals dat met Barthon, liep hoogst waarschijnlijk in hoofd zaak over het Balkan pact en de motieven die Bulgarije had om er niet toe bij te treden. Voorts werd de toestand in Oostenrijk besproken en de ge volgen daarvan voor Midden-Europa. Na de conferentie met koning Boris sprak minister Barthon in de senaatscommissie voor buitenlandsche zaken over de positie van de Fransche regeering te genover Oostenrijk en over het ontwapenings vraag stuk. Hij besprak de correspondentie die sinds 26 Januari is gewisseld tusschen den Quai d'Orsay en de verschillende kanselarijen in Europa en tenslotte had Barthon het over de onlangs plaats gehad heb bende conferentie met Eden. De commissie nam eenstemmig het besluit aan dat Frankrijk onder de huidige omstandigheden meer dan ooit „de nationale defensie van zijn diplomatie" noodig heeft en dat het meest nauwe verband behoor de gelegd te worden tusschen de buitenlandsche po litiek van Frankrijk en zijn militaire krachten. In verband daarmede besloot de commissie een sub comité voor de nationale defensie in te stellen, ne- staande uit acht leden, waaronder1 Berenger, Bour geois, De Jou venei en Messimy. De commissie gaf Be renger opdracht een reeks vragen samen te stellen over Oostenrijk, welke lijst aan Barthon voorgelegd zal worden, terwijl Chrales Dumont vragen stelde be treffende het ontwapeningsvraagstuk. De minister van financiën verzoekt ons te willen mededeelen, dat de termijn, gedurende welken gelegenheid bestaat om onjuiste be lastingaangiften straffeloos te verbeteren, wordt verlengd tot 1 Mei 1934. Na dien datum zullen bij het ontdekken van verzwegen bedragen, do bepalingen der wet in haar volle strengheid worden toegepast. Eervol ontslag van de heeren Massert en Van Geelkerken voorgesteld. Gedeputeerde Staten van Utrecht deelen thans of ficieel aan de Staten van die provincie mede, dat ir. A. A. Mussert, hoofdingenieur bij den provinciale wa terstaat hij brief van 19 dezer heeft bericht, dat hij hij zijn lidmaatschap van de Nationaal-Socialistische Be weging wcnscht te volharden. In verband hiermee stellen Ged. Staten van Utrecht aan de provinciale staten voor aan den heer Mussert met ingang van 1 Mei a.s. eervol ontslag te verleenen uit zijn betrekking van hoofdingenieur van den pro vincialen waterstaat in het gewest. Dit voorstel zal worden behandeld in de buitenge wone zitting van de Staten op 27 dezer. Eveneens het voorstel om aan den heer C van Geel kerken, commies ter provinciale griffie van Utrecht en algemeen secretaris van de N.S.B., tegen 1 Mei a.s. om dezelfde redenen eervol ontslag te verleenen. Maar dat wel een beetje Amerikaansch aandoet. Men weet, dat het de laatste dagen in het Oosten van de Ver. Staten fel koud is geweest endat daarbij allerlei ongemak en leed het deel is geworden van de bevolking. Natuurlijk gaf dit aanleiding tot tal van interessante of schokkende gebeurtenissen en daar onder is er een, die wij hier niet onvermeld willen laten, al komt zij ons watAmerikaansch voor, aldus de N. R. Ct. Te Paterson, in den staat New Jersey, werd bij blusschingswerk een spuitgast door het geweld van een waterstraal uit de slang bewusteloos geslagen. De man kwam te liggen in een waterplas en vroor daar in vast. Pas twee uur later werd hij nog altijd be wusteloos in het ijs vastgevroren bevonden, losgc- hakt en naar het ziekenhuis overgebracht. Daar ge lukte het, den man weer bij te krijgen en zoover op zijn verhaal te brengen, dat hij naar huis kon gaan. Het is naar het F.ngelsche spreekwoord zegt al oen heel slechte wind, indien zij niemand iets goeds toeblaast. En de sneeuwstorm, die de stad New York bedekte met een dik sneeuwdek, bracht werk voor een heel legers sneeuwruimers. Het. weghalen van de sneeuw kwam de stad op 8 2.000.000 te staan. De sneeuwscheppers konden hun buitenkansje best ge bruikon. Maar de New Yorksche raad voor de finan ciën zal wel eenige moeite hebben de gelden te vinaen. Generaal Sandino gedood, leider van de opstandelingen in 1932'33. Naar Reuter uit Managua, de hoofdstad van de Zuid-Ainerikaansche republiek Nicaragua meldt, is generaal Sandino, leider van de opstanedlingcn in 1932—1933, volgens een regeeringsmededceling ge dood. Een broeder van Sandino, genaamd Sociates, en twee zijner vrienden zijn gisterennacht even eens gedood door nationale garden even buiten Ma nagua. De generaal Umanzor en Eslrada, die vroe ger Sandino hulp hebben verleend, zouden even- censz ijn gedood. In Nacaragua is de censuur inge steld. Een regeeringscommuniqué zegt, dat Sandino in strijd met instructies van den president is ge dood, die het leven van den generaal waarborgden, evenals dat van zijn partijgangers, zoolang zij te .Managua zouden zijn. President Sacasa heeft een onverwijld onderzoek gelast en het Congres verzocht, faciliteiten te ver leenen voor het handhaven van de orde. Staat van beleg afgekondigd. Nader uit Managua, 23 Febr. (Reuter). Over geheel Nicaragua is de staat van beleg af gekondigd. Omtrent den dood van Sandino wordt nader ge meld, dat hij en zijn aanhangers waarschijnlijk wa ren opgeroepen om zich voor de nationale garde te verantwoorden. Zijn weigering om dit bevel op to volgen was aanleiding tot de schietpartij, waarbij Sandino werd gedood. Ook de secretaris van publieke werken en leider der arbeidersbeweging, Salvatiera. zouden het slachtoffer van den overval zijn gewor den. Reuter meldt nader, dat volgens een andere lezing Sandino, Umanzor en Escada op het vliegveld van Managua met een machinegeweer zouden zijn ter dood gebracht, nadat zij waren gearresteerd toon zij per auto terugkeerden van een noenmaal bij presi dent Sacasa. Hetzelfde lot ondergingen vervolgens Socrates en Salvatiera De vader van Sandino is door de nationale garden weer vrijgelaten. Hij begaf zich daarop naar den Amerikaanschen gezant, wien hij mededeelde, dat Sacassa volstrekt niet is betrokken bij den moord, maar integendeel aan den maaltijd uiting gaf aan zijn groote vriendschap voor Sandino en aan zijn ver langen om een oplossing te vinden voor het conflict tusschen de aanhangers van Sandino en de natio nale garden. De begrafenisvereeniging „Schagen" hield haar jaarvergadering voor leden ten huizo van den heer J. K. Boontjes, op Vrijdagavond 23 dezer, des avonds om 8 uur. Als 't Schager kwartiertje verstreken is, opent de heer J. Schoorl Pz. voorzitter der vereeni- rring, de bijeenkomst, er op wijzend dat op meer belangstelling was gehoopt en gerekend, waar dezo vergadering een bijzonder karakter draagt. De aanwezigen, 29 leden, worden welkom gehee- ten. De secretaris, de heer A. de Heer, leest de notu len van de vergadering van 20 Februari 1933. welke onveranderd onder dank worden goedgekeurd. Herdenkingsrede 10-Jarig bestaan. De voorzitter spreekt dan, ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der verecniging, een herdenkings rede uit, waaruit we memorecren .dat de oprich tingsvergadering plaats vond op 28 December 1923, nadat eenige besprekingen hadden plaats gevonden. Op 1 Januari 1924 trad de verecniging werkzaam op met een ledental van 676 personen. Vele moei lijkheden moesten worden overwonnen. De grootste bezwaren tegen den bestaanden toestand waren wel, dat de begrafenissen waren in handen van verschil lende personen, terwijl een sterk klasse-systeem be stond, waarvan een onvermijdelijk gevolg was, dat „de schaapjes werden geschoren, naardat ze wol droegen". Daardoor droegen de begrafenissen een zeer verschillend aanzien. Het gelukte alle moeilijk heden uit den weg te ruimen en 't mag worden ge zegd, dat van stond af aan de verecniging in bloei is toegenomen. De herdenlcingsre.de wijst voorts aan, dat van de oprichters nog heden ten dage in 't bestuur zit ting hebben de hoeren J. Schoorl Pz„ K. Kerkmeer, J. K. Boontjes en N. Hoogschagen. In dit verslag worden waardoerende woorden gewijd aan de ver- troken oprichters, de heeren J. Koelemeij en J. Prins terwijl in dankbaarheid wordt herdacht do overle den heer W. J. Kesteloo. Hulde en dank wordt ge bracht aan Zuster Boks, die steeds, maar onge vraagd en belangeloos voor aflegging zorg droeg cn draagt. De financiecle regelingen hebben zich van den aanvang af steeds op gezonde basis bewogen en mag met recht de vereeniging een financieel sterke genoemd worden. Telde deze bij de oprichting 676 leden gestadig groeide, dit uit tot 1897 leden, welke de begrafenisvereeniging thans telt. Wat betreft de afdeeling personalia zij het vol gende gememoreerd. De heer J. A. Zwang diende vrijwel precies 10 jaar als adviseur-voorlooper de vereeniging en hij verrichtte zijn taak steeds naar wensch van bestuur en leden. Daan-oor brengt voorziter hem in zijn rede alle hulde en dank. Om gezondheidsredenen zag de heer Zwaag zich ge noodzaakt als zoodanig te bedanken. Óp de meest eervolle wijze werd hem ontslag verleend. Den heer Zwaag wordt toegewcnscht een alge heel herstel en welverdiende rust. Nadat den overigen functionarissen dank is ge bracht voor hun zorgen en arbeid en is gewezen op de prettige samenwerking in het bestuur, wordt tenslotte dank gebracht aan die heeren, die In den loop der jaren zitting namen in de fin. commisie. De vergadering gaf door een langdurig applaus uiting aan haar gevoelens na beëindiging van de herdenkingsrede. Het Jaarverslag 1933. De secretaris-penningmeester, de heer A. de Heer, las vervolgens het jaarsverslag 1933. Hieruit stippen we 't volgende aan: In 1933 werd op de contributie een reductie ver leend van 50 pet. Aan het einde van het 10e ver- cenigingsjaar telde de vereeniging 1863 leden. De totale reserve bedroeg, met inbegrip van het klee dingsfonds f 7945.391/». In 1933 werden door de vereeniging uitgevoerd 28 ter-narde-bestcllingen. Klachten kwamen bij het bestuur niet in. De verlies- en winstrekening geeft aan een bedrag van f 1565.45. De balans f 7945.39%. Hef effectenbezit bestaat uit 7 stukken elk groot f 1009. Voorzitter bracht namens de vergadering den se cretaris dank voor zijn gedaan verslag. Verslag flnancieele commissie. Bij monde van den heer C. Aij brengt do finan- eieelo comrmss'o verslag uit. Boeken en bescheiden werden in de beste orde bevonden. Den penning meester werd décharge verleend. EIERVEILING SCHAGEN, 22 Februari 1934. Aangevoerd: 80.000 kipeieren: 5456 Kg. f 2-30— 2.50, SM8 Kg. I 2.402.50, 60-60 Kg. f 2.50-2.60. 60-62 Kg. f 2.602.70, 62—67 Kg. f 2.70—3.20; 1000 eendeieren f 2.70—3, alles per 100 stuks. HELDERSCHE EIERVEILING, 22 Februari 1934. Aangevoerd: 20700 kipeieren: 4831 Kg. f 2.40 2-50, 5234 Kg. f 2.3O-2.G0, 33-37 Kg. f 2.50-2.80, 38—60 Kg. f2.303, 61-63 Kg. f 250—3.20, eendeie ren f 2.70, alles per 100 stuks. HOORN, 22 l'öbruari 1934. 3 Stapels kleine Fabriekskaas f 22, 1 stapel kleine Boerenkaas f 22. Aanvoer: 4 stapels, wegende 3040 Kg. Handel matig. ALKMAAR, '23 Februari 1934. Op de heden gehouden kaasmarkt waren in to taal 36 stapels wegende 38000 Kg. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas: 34 sta pels kleine f 24-50, 1 stapel Commissie f 21. Boe renkaas: 1 stapel Kleine f 23. Alles niet rijksmerk. Handel matig. ALKMAAR. 23 Februari 1934. Op de heden gehouden Graanmarkt waren in to taal 711 HJL's aangevoerd, waarvan soort en prij zen als volgt: 26 Hi. voertanvo f 44.20; 130 H.L. zaaigerst f 8.50, gerst chev. f 56, 318 H.L. haver f 6.25—7.60; 90 H.L. boonen, waaronder paarde- f 6 6.25, bruine f 811, citroen- f 6—9.75, duiven f 9 cn witte boonen f 17; 1 H.L. geel mosterdzaad f 12.80; 41 H.L. karwijzaad f 22.10; 21 H.L. blauw- maanzaad f 18; tuinbooncn f 44.75 en 83 H.L erw ten, waaronder: kleine groene f 7.50, groote f 18— 19 en grauwe erwten f 1436. Alles per 100 Kg. Handel stug. BROEK OP LANGENDIJK. 23 Februari 1934. Roode kool f 1.104.90, gele kaol f 24.10, Dcen- sche witte f 4.10-550, uien f 0.90—1.80, drielingen f 0.80. Aanvoer: 50000 Kg. roode kool. 100.000 Kg. gele kool, 25000 Kg. Deensche witc, 11000 Kg. uien. WARMENHUIZEN, 23 Februari 1934. Roode kool, lc kw. f 1.105.40, 2o kw. f 14-50, gele kool. Ie kw. f 2.40—3.80, 2e kw. f 2J20—230. D. witte ko/', Ie kw. f 4-305.10, 2e soort f 3.60, driel. uien f 0.80, uien f 150—1.60, grove uien f 1.70, peen f 3.G0, idem kleine f 2.10. Aanvoer: 41700 Kg. roodo kool, 10100 Kg. gele kool. 7600K g. D. witte kool, 1400 Kg. uien, 375 Kg. peen. NOORDSCHARWOUDE, 23 Febr. Aangevoerd: 6700 Kg. uien 1 1.301.40, driel. f 0.80. grove f 2.10, gele nep f 1.20—1.GO, 750 Kg. kroten f 0 70 1.60, 52600 Kg. roode kool f U205.30, doorschot f 1.304.40, 39000 Kg. gele kool f 2.20-4.10. doorschot f 150—350, 32400 Kg. D. witte kool t 350-6, door schot f 3.404.80. Jaarverslag, balans, winst- en verliesrekening werden daarop goedgekeurd. Bestuursverkiezing. Volgt thans de verkiezing van twee bestuursle den, wegens periodieke aftreding van de heeren K. Kerkmeer en J. K. Boontjes (beiden herkiesbaar). Met overgroots meerderheid worden genoemde hee ren herkozen, die hun benoeming accepteeren. Voorzitter spreekt daarover zijn vreugde uit en feliciteert de herbenoemden en de vereeniging. Tot lid der financieele commissie wordt, in de va cature J. Schenk Dz., welke voor herkiezing niet in aanmerking wenschte te komen, gekozen de heer C. Vlaskamp. De gekozene accepteert en dankt voor het in hem gestelde vertrouwen. Wijziging in Statuten en H. R. Op voorstel van 't bestuur worden statuten en H. R. gewijzigd in dien zin, dat de maximum leeftijd van toetreding ais lid inplaats van 70 jaar voortaan zal zijn 60 jaar. Reductio op contributie. Met algemeene stemmen wordt besloten over 1934 een reductie op de contributie te verleenen van 40 Do rondvraag. In de rondvraag danken de heeren T. Schenk, K. Wijker en v, d. Pruik voor hunne benoemingen als resp. adviseur-voorlooper, drager en waarnemend ad viseur-voorlooper. De heer B. v. d. Hoven vraagt of 't niet wcnschelijk zou zijn tegemoet te komen in de verteringskostcn op vergaderingen. Deze kosten weerhouden velen om de vergaderingen te bezoeken. Dit punt zal in een bestuursvergadering worden besproken. De heer C. Aij stelt voor den afgetreden adviseur- voorlooper den lieer J. A. Zwang voor diens vele werk een blijvend aandenken te schenken. Voorziter antwoordt, dat dit de volle aandacht zal hebben van het bestuur. De heer C Blaauboer brengt namens de vergade ring hulde aan het bestuur voor al wat ze deed en nog steeds doet voor de belangen der leden (applaus) Voorzitter dankt namens het bestuur voor deze woorden, de hoop en de wensch uitsprekend dat de vereeniging mag blijven groeien en blooicn. De heer C. Smit, bestuurslid, huldigt ten slotte nog den voorzitter en den secretaris-penningmeester voor al wat ze voor de vereeniging doen. Nadat voorzitter voor deze woorden heeft dank gebracht, volgt sluiting. Rest ons nog te vermelden, dat den aanwezigen op kosten der vereeniging eenige consumpties werden aangeboden, terwijl ook de sigaren niet ontbraken. Door den heer J. K. Boontjes waren voor deze bij zondere gelegenheid de tafeltjes met bloemen ge sierd, een attentie, welke hoogelijk op prijs werd gesteld. Den heer Boontjes en verdere huisgenooten werd dank gebracht bij monde van den voorzitter voor dc goede wijze waarop steeds 't geheel is verzorgd als een vergadering gehouden wordt. Vergadering van de Commissie van uitvoering van den Vleeschkeuringsdicnst in den Kring Barsinger- horn op Donderdag 22 Febr. 1934, 's namiddags 2 uur. Afwezig de vertegenwoordigers van Schagen en Zijpe. De heer Klerk opent als oudste de vergadering en heet in het bijzonder welkom den nieuwen voorzit ter, den hoer G. G. Loggers. Het is te betreuren, dat dit voorzitterschap wordt aanvaard onder zeer moei lijke omstandigheden, maar door eendrachtige sa menwerking zullen deze hopelijk worden overwon nen, waarbij gerekend kan worden op den volledigen steun van de geheele Commissie. De heer Loggers dankt voor deze vriendelijke woorden van welkom cn voor den toegewezen steun. De notulen van de vergadering van 27 Jan. worden gelezen en onveranderd goedgekeurd. Het gemeentebestuur van Barsingerhorn gaf ken nis van de benoeming tot vertegenwoordiger van den heer G. G. Loggers, burgemeester. Tot plaatsvervangend vertegenwoordiger van Sint Maarten is benoemd de heer A. Brak. Burgemeester en Wethouders van Winkel ver zochten wegens verlof van den burgemeester en be danken van den plaatsvervangend vertegenwoordi ger, om voor de vergaderingen uit te noodigen den heer P. van Zoonen, wethouder. In de eerstvolgende raadsvergadering zal een plaatsvervangend vertegen woordiger worden gekozen. Burgemeester cn Wethouders van Barsingerhorn geven de vraag in overweging, of het niet wensche lijk moet worden geacht, dat de Commissie haar eigen voorzitter kiest. Burgemeester en Wethouders van SCHAGEN bren gen ter algemeene kennis, dat de Nesdijk voor a!!o njverkeer, uitgezonderd voor rijwielen, zal zijn afge sloten van Maandag 26 Februari 1934, dC3 voorin id- dags 7 uur, tot cn met Dinsdag 27 Februari 1934, dejj namiddags G uur. SCHAGEN. 22 Februari 1934 Burgemeester cn Wethouders voornoemd, J. Cornclisscn Do Secretaris, Roggeveen. Burgemeester en Wethouders van Schagen; Gelet op artikel 31 der Algemeene Politieverorde ning deze gemeente; GELASTEN: le. den eigenaren van honden, wonende in do wij ken G, H, J en K hunne honden vanaf lieden tot 1 Mei a.s. vast te leggen en vast te houden, 2e. eigenaren of geleiders van honden, zoodra deze gedurende genoemden tijd met hunne honden buiten de kom der gemeente komen, deze al daar niet los te laten loopen. Overtreding zal worden gestraft met een geld boete van ten hoogste f 25.of hechtenis van ten hoogste 6 dagen. SCHAGEN. 22 Februari 1934 Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. Cornelissen. De Secretaris, Roggeveen. Een schitterend SLAAPKAMERAMEUBLE MENT voor slechts Ziet onze étalage! Aanbevelend, Meubel magazijn, HOOGZIJDE. SCHAGEN. De commissie is van meening, dat, zoolang bij de bestaande regeling de gemeente Barsingehorn a!a centrumgemeente optreedt, het wenschelijk is. dat de vertegenwoordiger van Barsingerhorn is voorzit ter van de Commissie. Bij de Boerenleenbank te Schagen kan de kasgeld- lecning tot maximum I 10.000 worden gesloten. Aan hei gemeentebestuur van Barsingerhorn is verzocht deze leening ten behoeve van den dienst te willen sluiten. Met de firma Knegt en Zonen te Ajn sterdam |s vijfjarig contract gesloten, waarbij de geitouwen e'n irocderen zifn verzekerd tegen een iaarlijksche pre mie van f 121. Van Ged. Staten Is nog geen antwoord ontvangen op het verzoek om een oplossing in het geschil over do verhooging van do kcurloonon te willen bevor deren. De voorloonige rekening over 1934 sluit met een verlies van f 2376.90, waardoor het totale tekort stijgt tot f 7604.51. Vooral de post keurloonen is be langrijk tenigeloopen cn gevreesd wordt, dat deze teruggang zich in 1934 zal vonrtzeten. waardoor de onbrengsf belangrijk beneden de raming zal bliiven. Voor do betrekking van slager kcudmeester hebben zich 12 sollicitanten aangemeld, waarvan 3 niet in aanmerking kunnen komen, door zii bet vere:srbte diploma niet konden overleggen. De voordracht luidde: 1. E. J. Haanschoten, Amersfoort: 2. J. Broekhuis, Aneldoorn. De beer E. .1. Haanschoten wordt met algemeene stemmen benoemd en zal Maart a.s. in dienst treden. De kleine commissie zal onderzoeken, welke fi nancieele gevolgen zijn verbonden aan den ombouw van de installatie om diermeel to maken met een lager vetgehalte waardoor do afzetmogelijkheden zullen worden vergroot. Hierna volgt sluiting. Zie advertentie in dit nummeren vraag inlichtingen bij NOORD SCHAGEN. EEN FEESTAVOND. Belangstellenden verwijzen we naar de adverten tie in dit nummer, waarin mcdedceling wordt go- daan van den le houden feestavond van de voctbal- verceniging „SpartaDo band van den heer Van Stipriaan en do Magnus Follies zullen voor muziek zorgen, terwijl do algemeene leiding in handen zal zijn van den heer W. Watertor. De heer M. Hoep, alhier, deelde ons mede, dat door hem was aangeschaft een rijdende winkel, de uitnoodiging toevoegend, eens 'n kijkje te komen nemen. Benieuwd als we waren naar dit nieuwe snufje voor Schagen, zijn we er op uit getrokken. En waarlijk, ons werd een keurige en bedrijfsklare winkel getoond, welke kan rijden. Een sterk, veerend onderstel, gemonteerd met auto banden, torst een completen winkel. De wagen is voorzien van vakken cn laden, zelfs glazen vitrines ontbreken er niet. Het ligt in de bedoeling van den heer Hoep alles, wat in den ruim voorzienen winkel aan de Laagzijdo verkrijgbaar is, bij de clientèle aan huis aan te bieden. Zoo zal men straks op zeer gemakkelijke wijze kunnen krijgen allerlei fruit, confituren, blikgroen- ten, zuren, bonbons, biscuits, kortom al wat een goed ingerichte fruit- en comestibleszaak den afne mer moet kunnen bieden. Het geheel ziet er zeer aantrekkelijk uit. De bou wers van den rijdenden winkel, de heeren J. Dom per en H. Roggeveen hebben dan ook alle eer van bun werk. We twijfelen niet of de clientèle zal dit pogen van den heer Hoep naar waarde schatten. We wcnschen den ondernemer allo succes van harte toe. KONING BORIS.

Schager Courant | 1934 | | pagina 14