De Langendijker Groentenveilingen. HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOct. Radioprogramma Dinsdag 20 Maart 1934. SCHAGER COURANT. Derde blad. No. 9451 LIEFDESDRAMA TE NAARDEN. Overstroomingen in Joego-Slavië. NOODWEER IN BELGIE. Nieuw, geheimzinnig zeewapen. Sprmgstofaanslag op steengroeve. De crisis in de textielindustrie. Brand in een Japansch ziekenhuis. Hevige fabrieksontploffing. Meisje door een revolverschot ge dood. De dader richt daarna het wapen op zichzelf. Bussum. Zondagmorgen ongeveer half tien heeft rich in de Jan Steen laan te Kaarden, een ernstig dra ma afgespeeld. Een 22-jarige jongeman, V. genaamd, uit Bussum, loste op een 17-jarig meisje, de B., eveneens in Bussum woonachtig, met een revolver een schot, waardoor het meisje op slag gedood werd. Vervolgons richtte de Jongeman het wapen op zich zelf en loste drie schoten. Hij liep nog «enige hon derden meters door, en zakte vervolgens in elkaar. De politie te Kaarden, welke onmiddellijk ge waarschuwd werd, nam het lijk van het meisje in beslag en vervoerde de dader in levensgevaarlijken tóestand naar de Majellaatichting te Bussum, waar dr. Schouten onmiddellijk operatief ingreep. Omtrent de oorzaak is nog niets bekend, doch aan genomen wordt, dat het meisje de verkeering met den jongeman verbroken had. Men vreest voor het leven van den dader. Omtrent dit liefdesdrama te Kaarden vernemen wij nog het volgende:: De dader is de 22-jarige kappersbediende A. Vos, die gedurende vijf maanden verkeering had met de 17-jarige E. de Bruin. Hot meisje had een maand ge leden de verkeering verbroken. Hij heeft haar toen een brief geschreven, waarin hij haar met den dood dreigde. Toen het meisje Zondagochtend van den Mis naar haar betrekking in de Jan Steenlaan te Kaarden wan delde, werd zij door Vos opgewacht. Hij heeft haar toen gevraagd om de verkeering te herstellen. Toen zij weigerde, trok hij een revolver en trof haar in het hart. Zij heeft nog enkele schreden kunnen doen en zakte toen ineen. Mevrouw F., hij wie zij diende en die haar had ge zien, snelde naar bulten. Ka eenigge oogenblikken heeft het meisje den geest gegeven. V. liep de laan uit in de richting van den vijver. Een Koardenscho agent van politie, die hier fietste, zag den man neerstorten. Het bleek, dat hij het wa pen ook op zichzelf had gericht en twee schotwon den boven de hartstreek had gekregen. Hij is naar de Majellastichting vervoerd en is daar van de laatste Heilige Sacramenten bediend. Vos heeft tegenover de politie een volledige be kentenis afgelegd Zijn toestand is levensgevaarlijk. 40.000 morgen land onder water. Belgrado: Door den hoogen waterstand in de Save is bij Sissek een dijk doorgebroken, met het gevolg, dat 40.000 morgen akkerland overstroomd zijn. Vier dorpen en een deel van Sissek staan onder wa ter. Door het plotselinge binnendringen van het water Speelden zich in de straten angstige tooneelen af, daar de bewoners slechts met moeite hun leven kon den redden. Twee individuen, dio van de algemecne verwarring gebruik wilden maken om te plunderen, zouden door de menigte gelyncht zijn, indien de gen darmerie niet tusschenheide was gekomen. Men vreest, dat het water dat reeds 8Va nieter boven normaal staat, nog verder zal stijgen. Eigenaardige natuurramp in RoemeniS. Het geheele beeld van het landschap ge wijzigd. Boekarest: Het Roemeensche dorp Jigoreni is door een eigenaardige natuurramp getroffen. Plo- seling zijn 48 huizen ingestort en tal van andere ge bouwen zoo ernstig beschadigd, dat de door een pa niek aangegrepen bevolking het geheele plaatsje ontruimde. Het betreft een aardverschuiving door tal van onderaardsche bronnen, welke den bodem had den onderspoeld. Deze verschuivingen zijn zoo ernstig, dat het geheele beeld van het land schap is gewijzigd. Geheele straten zijn verdwenen. Soortgelijke berichten komen uit de naburige dor pen, waar eveneens beweging in den bodem is geko men. Nergens zijn menschcnlevens te betreuren, hoe wel het dorp Oltenesjti slechts e enpuinhoop is. Twee dood en. Brussel: In de streek van Charleroi, Namen, Tournay en Gembloux heeft Zaterdag een hevig on- weder gowoed. In Gembloux ging de orkaan met zwa- ren hagelslag gepaard. Do straten der stad waren bedekt met een ijslaag van verscheidene centimeters dik. Vele gehouwen zijn zwaar beschadigd. Op den spoorweg Charleroi— Gembloux moest het verkeer gestaakt worden. Bij Charleroi zijn verscheidene huizen ingestort. Een aan tal personen werd daarbij gewond. Bij Tournay is een dak ingestort, waarhij twee personen werden ge dood. Sneeuw en onweer boven Frankrijk. P a r ij s: Zaterdag woeden sneeuwstormen en hagelbuien in de Vogezen en de Jura. Hoog ligt de sneeuw op de bergwegen. De storm, die langs de At lantische kust woedde, was ook in do hoofdstad merkbaar. Een wervelstorm heeft Zaterdag de streek van Jonzac geteisterd. Menschenlevens zijn niet te be treuren, de. schade, die door den in deze streken nog rooit voorgekomen wervelstorm heeft aangericht, is niet te overzien. Barakken en daken van huizen wer den opgenomen en ver door de lucht weggeslingerd. Springvloed aan de Atlantische kust. Parijs: Een hevige springvloed heeft aan de Atlantische kust van de Pyreneeën gewoed. Dc gol ven hebben de kaden van liet stadje Ciboure over stroomd en in straten on huizen vernieling aange richt. Aan de Bretonsche kust is de bliksem ingesla gen in de vuurtoren van Morbihan, zoodat de ingang van de golf van Morbihan en het schiereiland Mor bihan in het donker zijn gehuld. NOODLOTTIGE INSTORTING. Acht en twintig dooden bij de Instorting van een huis. Sjanghai: Volgens een bericht uit Foetsjau s,ad Esinf?oe»g ©en huis ingestort. Er zijn dooden te betreuren. Geheime proefnemingen. Londen. Op opvallende wijze publiceert de „Sun- day Chronicle", dat de Engelsche admiraliteit ge heime proefnemingen heeft gedaan met een nieuw zeewapen, dat alles wat op dit gebied tot dusverre ontdekt werd in de schaduw zou stellen. Het gaat hier om een slechts 10 ton metend met bijzonder explosieve stoffen geladen klein schip, dot door draadlooze besturing uil de verte met ontzaggelijke snelheid tegen vijandelijke slagschepen en kruisers kan worden gericht Dit explosieve schip wordt door middel van een kraan van het moederschip op het water neergelaten en door buitengewoon sterke clec- trische motoren in beweging gebracht. Wanneer het vijandelijke oorlogsschip tracht uit te wijken, wordt de boot draadloos in andere richting gestuurd tot het geholpen door zijn snelheid, die grooter is dan van schepen van alle klassen, zijn doel bereikt. In geval van niet treffen kan dc boot weer naar het moederschip teruggehaald worden. De proefnemingen hebben getoond, dat deze kleine boot, die bij nieuwen aanbouw geplaatst kan worden onder dc categorie „overige kleine schepen" een der meest effectieve schepen is, die ooit bij do Engelsche vloot zijn ingevoerd. De houw zal in den loop van dit jaar op de En gelsche marinewerven onder toezicht van den uit vinder, Sir W. Johns, den directeur van den Engel- schen vlootbouw, doorgevoerd wofrden. Een drie verdiepingen hoog gebouw uiteen gereten. Als door een wonder geen dooden. Uit Weenen, 18 Maait (V.D.): Kaar uit Graz tte meld wordt, is door een springstoffenaanslag in den nacht op Zondac de aan den F'labutsch in Goesting gelegen steengroeve Deutsch volkomen verwoest. Te gen middernacht weerklonken in het machinehuis kort na elkaar drie buitengewoon hevige explosies. Het drie verdiepingen hooge gebouw werd uiteenge reten en dc muren deels vernield. Er moeten groote hoeveelheden dynamiet, of ecrasiet tot ontploffing zijn gebracht, want de 11000 K.G. zware steenbreker en de 1000 K.G. wegende compressor werden door de explosie in vele stukken geslagen. Ofschoon de in de porsoneelswoningen verblijvende arbeiders en hun gezinnen door de rondvliegende stukken ijzer on steen groot gevaar hebben geloopen, is gelukkig niemand gewond. Fransche werkgevers besluiten tot de vernietiging van 40.000 weefgetouwen. Parijs- De Petit Parlsien publiceert een bericht uit Bijssel, volgens het welk de organisatie van eige naars van weefgetouwen aldaar besloten heeft om de crisis bij den afzet tegen te gaan door een aantal bedrijven stil te loggen en ongeveer 40.000 weefge touwen op te koopen om vervolgens onbruikbaar te maken. De werknemers hebben tegen dit plan, dat hun voor stcods van een arbeidsmogclljkheid zou berooven, geprotesteerd en beweerd dat het be drijf der weverijen te Rtjssel en omstreken zeer goed kan worden gaande gehouden. 41 dooden. Peking: Volgens een bericht uit Tsjifoe is te Chailin in de buurt van Tsjifoe een groote brand uit gebroken in een ziekenhuis. Volgens medodeeling van de politie zijn 41 menschen om het leven gekomen. Het gebouw, dat uit twee verdiepingen was opgetrok ken. bestond geheel uit hout De brand zou door on voorzichtigheid zijn ontstaan. Geen gezinssteun. Enkele uit- voercijfers, die op groote verbete ring wijzen, uitgezonderd voor nien. - Roode kool stijgt tot boven de f7. De grootere soorten zijn echter nog te laag in prijs. - Gele kool bedingt ook weer goede prij zen. - Ook de zwaardere soorten zijn hooger in prijs. - Voor Deen- sche witte kool heerschte ook weer goede vraag. - Ook tweede soort brengt zeer bevredigende prijzen op. - Voor alle drie koolsoorten goede vraag. Ondanks groote aanvoer. Uien slecht. - Bieten bevredigend. - Aanvoer aardap pels. Dat er de laatste weken van sommige zijden op ge- zinssteun van regeeringswege is aangedrongen, vond in het bijzonder zijn oorsprong in het feit, dat er het vorige jaar in een gedeelte van het Geestmer- ambacht hij zonder slecht is geteeld. Behalve de be kende ziekten, die de laatste jaren de teelt belem merden was het nu vooral de luizenplaag, die groote verwoestingen heeft aangericht, tengevolge waar van er door verschillende tuinbouwers bijna niets is geteeld. Hoe onaangenaam dit voor de betrokkenen ook is, men kon het al op zijn vingers natellen, dat do regeering niet zou overgaan tot het verleenen van steun in dergelijke gevallen. Enkele afdcclingen van den Neutralen Bond hadden gemeend voor een der- gelijken steun te ageeren, doch de Algcmeene Ver gadering is zoo verstandig geweest daar niet op in te gaan. Van de bewering, die in vergaderingen aan den Langendijk is gedaan als zouden L.T.B. en Christe lijke Boeren- en Tuindersbond, sterk voor deze soort steun ijveren, is intusschen niets gebleken. En men mag verwachten, dat ook de Ncderlnndsche Tuinders- bond, die nu de algemeeno vereeniging voor de ncu- Vele dooden of gewonden. PARIJS. In een alcohol fabriek te Chambon bij Surgères vond gisternacht een hevige ontploffing plaats, waarbij ongeveer 30 personen gekwetst moe ten zijn. Do mogelijkheid bestaat echter, dat velen hunner zwaar gewond of zelfs gedood zijn. Omtrent het aantal slachtoffers is nog niets bekend. Kaar uit Roohefort wordt gemeld, bedraagt bet aantal dooden bij de ontploffing in de alcoholdifctil- leerderij bij Surgères tot nu toe twee, terwijl vier personen zwaar gewond zijn. Dc spoorrails zijn be schadigd, zoodat het treinverkeer anders geleid moest worden. I)e weg in de nabijheid werd gedeel telijk vernield. Ook het telefoonverkeer is gebroken. De brandweer hoeft tot op dit oogenblik de opslag plaatsen met 40.000 hectoliter alcohol voor liet vuur kunnen beschermen. DRIE KINDEREN DOOR BLIKSEM GETROFFEN. Een hunner gedood. Op een veld te Gauw (Fr.) zijn Zaterdagmiddag, tijdens een onweer, drie kinderen door den bliksem getroffen. Een kind werd gedood. Twee andere jongens geraakten bewusteloos. Zij zijn thans herstellende. DE SCHRIJVER VAN OUD-HEIDELBERG GESTORVEN. Berlijn, IS Maart (V.D.): Wilhelm Meyer-Foer- ster, dc schrijver van „Oud-Heidel berg" is na een lan ge en ernstige ziekte overleden. Do geweldige be kendheid, die zijn stuk verworven heeft, blijkt wel uit het feit, dat op het oogenblik in Johannishurg in het Zuid-Afrikaansch en in Tokio in het Japansch opvoeringen gegeven worden. WOENSDAG 21 MAART. HILVERSUM (1875 M.) V.A.R.A.: 8.00 Gramofoonmuziek; !>.30 Onze Keukeu door P. J. Kers Jr.; V.P.R.O.: 10.00 Morgenwijding; V.A.R.A.: 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continubedrijven; 12.00 Gramofoonmuziek; 12.15 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins: 12.45 Gramofoon muziek; 1.00 Klein-Ensemble; 1-30 Gramofoonmuziek: 1.45 Klein Ensemble; 2.15 Knipcursus; 3.00 Voor «Ie Kinderen; 5.30 Concert; 6.30 Prof. Mr. A. C. Jos. Jitta: „De corporatieve stnat.sgedachte in Nederland en in het buitenland"; 7.00 Causerie; 7.15 VARA-Orkest o.l. v. Hugo de Groot; 8.00 Herhaling S.O.S.-berichten; Vaz Dias en Varia; 8.15 De Kotenkrakers o.l.v. Daaf Wins en de Flierefluiters o.l.v. Jnn van der Horstj 9.15 Voordracht door Willem van Cappellen; 9.15 Gramofoonmuziek; 10.30 Vaz Dias; 10-35 Harry Wig- gelaar, viool en Joh. Jong, orgel; 11.00 Gramofoon muziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (301.5 M.) N.C.R.V.: 8.00 Schriftlezing en meditatie; 8.15 Gramo- foonmeziuk; 10.30 Morgendienst; 11.00 Liedercnrecital; 12.00 Politieberichten; 12.15 Gramofoonmuziek; 1230 Ensemble van der Horst; 2.00 Ronald Parker, orgel; 3.00 Lezen van Chr. lectuur; 3.30 Causerie; 3-50 Rust poos; 4.00 Vioolrecital door E. van Hessen; 5.00 Kin deruurtje; 6.00 Lnndbouwhalfuurtjo; 6.30 Onderwijs fonds voor de Binnenvaart; 7.00 Politieberichten; 7.15 Gramofoonmuziek; 7.30 Declamatie; 8.00 Uitvoering van het Oratorium „Der Messias" van Handel", dooi de Chr. Oratoriumverecniging Amsterdam; 10.30 Vaz Dias; 10.40 Gramofoonmuziek. LUXEMBURG (1304 M.) 7.00 Concert; 7.35 Gramofoonmuziek; S.45 Concert; 10.30 Dansmuziek. trale Nederlandsche tuinbouwers zal gaan worden, niet voor een gezinssteun zal gaan werken. Dat de omstandigheden voor den tuinbouw wat gunstiger zijn geworden, blijkt ook uit de cijfers ten aanzien van den uitvoer der groenten en aardappe len. Aan pootaardapelen b.v. werden in de laatsto maand 10049 ton uitgevoerd ter waarde van f274000 tegen 2957 ton ter waarde van f <<000 in Februari 1933. Behalve dat do hoeveelheid aanmerkelijk groo ter was geworden, steeg de waarde per ton van f 24 tot f 37. Wat den uitvoer van witte en gele kool betreft, ook daarbij viel vooruitgang te constateeren. Er werden n.1. in totaal 5522 ton van deze beide kool soorten uitgevoerd tot een waarde van f 22200(F tegen in Februari 1933 in totaal 4315 ton ter waarde van f 98000. Is dus do uitvoerwaarde in de afgeloopen maand gemiddeld ongeveer f 2700 geweest, in 1933 was die slechts f 230. Van dc witte kool ging 35 pro cent en van de gele zelfs 75 procent naar Duitsch- land. De uitvoer van roode kool bedroeg in Februari van dit jaar 4324 ton, ter waarde van f 178000 tegen 2573 ton ter waarde van f 87000 in dc overeenkomstige maand van 1933. De waarde per spoorwagen steeg dus van f 335 tot f 435. Alleen naar Duitschland wer den 2435 geëxporteerd. Aan uien werden 16137 ton ter waarde van f 411.000 uitgevoerd tegen 14650 ton ter waarde van f 476000 in Februari 1933. Hier is dus een achteruit gang te constateeren, die de slechte prijzen der uien aan de Langendijker veilingen illustreert In de afgeloopen week was de markt over 't alge meen vrij levendig, ofschoon de verwachtingen hoo ger gespannen waren dan de uitkomsten bleken te zijn. Men was de laatste weken gewoon geraakt-aan de successievelijke stijging, zoodat, waar alle om standigheden gunstig waren, men weer op een prijs stijging had gerekend, die toch niet uitbleef ook. Er werden deze week weer groote hoeveelheden stapel producten aangevoerd, wat ongetwijfeld zijn oorzaak vind in de betrekkelijk goede prijzen, die er voor werden besteed, alsmede in de vrees, dat er een ongunstige keer in het verloop der prijzen zou kun nen komen. Zoo werden aan de veiling te Koord- scharwoude niet minder dan 82 spoorwagens roode kool aangevoerd, te Broek op Langendijk ruim 32. Aanvankelijk leek het, of de vraag naar dit product maar slap was. doch al spoedig bleek het tegendeel. Voor de pcs'c maal in deze wintorcemnngne werd dc priis van f 7 bereikt, die nog tot f 7.40 steeg. Dat was een gebeurtenis aan de veilingen en do BRUSSEL (484 M.) 12.20 Orkest; 1230 Idem; 530 Vioolrecital; 5.50 Gra mofoonmuziek; 630 Conceret; 830 Idem. KALUNDBORG (1261 M.) 730 Concert; 8.15 Koor; 9.50 Kamerorkest; 1030 Dansmuziek. BERLIJN (357 M.) 3.50 Omroeporkest; 8.30 Militair concert; 9.20 Popu laire muziek. HAMBURG (332 M.) 10.50 Concert 135 Gramofoonmuziek; 5.10 Zang; 5.10 Gramofoonmuziek; 9.10 Concert. LANGENBERG (456 M.) 1130 Omroeporkest; 8.50 Militaire muziek; 10.20 Omroeporkest; DAVENTRY (1500 M.) 1230 Orgelconcert; 1.05 Orkest; 330 Pianorecital; 335 Concert; 835 Idem; 10.50 Dansmuziek. PARIJS EIFFEL (1446 M.) 12.50 Concert. PARIJS RADIO (1796 M.) 12.5 Orkest; 7.40 Gramofoonmuziek; 9.05 Concert. MILAAN (369 M.) 4.30 Concert: 5.15 Gramofoonmuziek; 8.00 Idem. ROME (421 M.) 1.30 Concert; 530 Gramofoonmuziek; 8.00 Idem; 8.20 Opera-uitzending. WEENEN (507 M.) 6.00 Populair concert; 7.25 Orkest; 9.35 Dansmuziek. WARSCHAU (1411 M.) 730 Flnsche muziek; 835 Omroeporkest; 930 Gra mofoonmuziek; 9.50 Dansmuziek. BEROMUNSTER (540 M.) 330 Omroeporkest; 4.50 Harmoniemuzick; 7.10 Opera- concert. üt de OMGEVING y i f ij ir e n i e non p. De afdeelingen van de Onthoudersvereenigingen A.N.G.O.R. on J.G.O.B. hielden Zaterdagavond jj. hun gemecnschappnl ijken feestavond in de zaal van den heer Kossen, alhier. De toecang voor leden en belangstellenden was vrij. Het programma bevatte zooals de voorzitter van de A.N.G.O.B. bij de opening zcide, nu eens geen zwaar wichtige kost, maar bijna enkel nummers geschikt om de vroolijkheid op tc wekken. Het leven is reeds triest genoeg, meende spreker. Een revue, een tooneelstukjc, muziek, samenzang en voordrachten wisselden elkaar af en een hartelijk lachen en daverend applaus klonk zoo nu en dan door de zaal. die tamelijk bezet was. In de pauze werd thee geschonken en liet geheel had een prettig en aangenaam verloop. Ka een opwekking om zich aan te sluiten bij een der vereenigingen, sloot te ongeveer elf uur de voor zitter van de. J.G.O.B. de bijeenkomst met een woord van dank aan allen, die het hunne er toe hadden bijgedragen, om den avond te doen slagen. SINT MAARTEN Ka gehouden kerkdienst alhier, had verkiezing plaats van Ouderling en Diaken, aftredend de heeren J. v. d. Ham en A. Brcebaart, welke beiden als zoo danig werden herbenoemd. Z IJ P E Politie. Gevonden: bruin leeren actentasch met inhoud. Verloren: een geelbruine motorbroek. Inlichtingen bij den gemeenteveldwachter te Scha- gerbrug. Tel. 24. houders van roode kool, waarvan de prijs maar steeds beneden dien der andere koolsoorten bleef, konden nu tevreden zijn. De genoemdo prijzen be troffen weer het kleine goed van 1 Kg., eerste kwa liteit. Do grootste soorten worden voor 1 2.202.00 verkocht, 5-ponds brachten meer dan f 3 op en zoo liepen de prijzen tot het genoemde maximum op in verhouding tot het gewicht. Ook voor doorschot wa ren de prijzen iets hooger, zoodat voor bet mooiste kleingoed tot zelfs f 5.60 werd besteed. Do grootste wisselden, bij verschil in qualiteit af tusschcn f 1.G0 en f 230. Het verschil tusschcn hoogsten en laagsten prijs werd benaderd naarmate het gewicht toe- of afnam. Van gele kool had men, in sympathie met roode, hetero prijzen verwacht, althans voor dc kleine soort. Deze bleek echter weinig hooger dan op het laatst der vorige week, doch voor do grootere soor ten bestond in verhouding meer belangstelling, zoo dat die voor hoogere prijzen konden worden verkocht De laagste noteering aan de veiling van den Noor- dermarktbond was f 4.10, zoodat de groote kool. eer ste qualiteit, niet beneden de f 4 is verkocht, terwijl de vorige week een belangrijk deel voor f 3 of soms nog iets minder van dc hand ging. Zelfs de tweede soort, of doorschot, week niet zoo bijzonder veel in prijs van de eerste soort af, cn in het bijzonder niet de groote kool, waarvan de prijs maar 30 tot 60 cent per 100 Kg. lager was. Met de kleine soorten scheelde dit meer, n.1. f 0.60130. Ook van deze koolsoort werden groote hoeveelheden aangevoerd en wel 104 spoorwagens, die, dank zij de goede vraag uit binnen- en buitenland, grif werden opgenomen. Ook de overhouders van Doenscho witte kool kon den tevreden zijn, hoewel over 't geheel genomen, er niet veel meer zal zijn bedongen dan do vorige weken. Toch vonden de aangevoerde 55 spoorwagens, die aan beide veilingen werden aangevoerd, graag koopers en gemiddeld werd de eerste kwaliteit voor meer dan f 600 per spoorwagen verkocht. Dc groot ste brachten n.1. van f 6.70 tot f 8 per 100 Kg. op, ja er is zelfs nog f 8.20 besteed, een prijs, dien velen eenigc maanden geleden ongetwijfeld niet hadden durven droomen. Voor de kleinste werd geregeld ho ven do 5 betaald en verschillende partijen werden voor f 5305.60 verkocht De meest gewilde soort van het doorschot werd ook nog met f 56.60 betaald en de niet bij uitstek gezochte soorten brachten f 4 70 5 op. Een alleszins gunstig verloop olzao. Met de uien ging het weer slecht. Al zijn do aan voeren maar klein, het product is voor wat de drie lingen betreft haast onverkoopbaar. Mooie gele uien brachten van 80 cent tot f 1.80 op al naar dc kwali teit, terwijl voor grove 1 1.60—2.20 werd betaald. Voor de mooiste bieten werd f 2.60—3.10 besteed, voor groote f 1.60—1.80, honken 80 cent Voor blauwe eigenheimers werd do schrale prijs van i 2.50 betaald.

Schager Courant | 1934 | | pagina 9