„Luchtoorlog" HONIG'S JULSENNESOEP 6 borden voor 20 ets. Ut ^77TZ777Ir^ Christine. in Amerika. Brinkley's bokkenklieren zijn het best!" Sproeten komen vroeg in Vliegtuig en de Boschnegers. Schagen-nieuws. Predikbeurten. De New-Yorksche luisteraars ondervinden veel last van de uitzendingen van Dr. Brinkley, die op deze wijze protes teert tegen het verbod van de re geering zijn verjongingsku ren verder door te zetten. Sinds eenigen tijd verkeert Amerika in een ware „staat van oorlog". De geheele aether boven het land weergalmt van het strijdgewoel. Nu mag men niet direct aan vliegtuigeskaders en bombardementen, aan mitrailleurvuur en gasbommen denken. Deze oorlog is minder bestiaal en minder gevaarlijk, hoewel het toch ook een zeer onaangenaam geval is. De zwaarstgetrof- fenen zijn hier de luisteraars van New York en om streken, die iederen avond op kattenmuziek vergast worden. Sinds het uitbreken van dezen aetheroorlog is de aanstichter dr. John Brinkley, een van de meest ge hate mannen van Amerika. Zijn strategische kunstjes vallen niet alleen den omrocpmaatschappijen, maar ook de millioenen luisteraars op de zenuwen. En de oorzaak van dezen merkwaardigen oorlog ligt enkel daarin, dat men dr. John Brinkley verbieden wil, patiënten, die een verjongingskuur willen onder gaan, de klieren van bokken in te laten planten. Dr. Brinkley is een even zakelijk als energiek man. Toen de faam van Steinach en Voronoff tot Amerika doordrong, greep Brinkley direct deze kans aan. Hij opende tc Milford (Kansas) ecu particulier verjon gingssanatorium. Een ieder die wilde en geld had kon zich hier voor eenige duizenden dollars de klieren van een bok laten inplanten en aldus ver jongd in het leven terugkeeren. Of de operaties van dezen dokter veel succes hadden, is nooit bekend ge worden. De patiënten zullen over mislukkingen ook wel beschaamd gezwegen hebben. Nauwelijks had de radio zijn zegetocht begonnen, of de doortastende dr. Brinkley wierp zich ook hier op. Hij was een van de eersten, die een particulieren zender bouwde en begon opgewekt met zijn uitzen dingen. Het waren bijna uitsluitend reclame-uitzen dingen, waarin over de wonderen van de moderne „verjongingstechniek" werd gesproken. In vergelij king met dr. John. Brinkley waren Steinach en Vo ronoff niet veel meer dan dilettanten. De patiënten stroomden naar den „toovenaar van Kansas" en dr. Brinkley werd millionnair. Ongetwijfeld zou de zaak zich tot nog grooteren bloei hebben ontwikkeld, wanneer de overheid niet had ingegrepen. Zij verbood hem kortweg de uitoefe ning van zijn praktijk. Dokter Brinkley schuimbekte van woede, maar al zijn protesten hielpen niets. Hij moest zijn mooi sanatorium aan een collega overdoen. De zend-installatie mocht hij behouden. Maar Brinkley was er de man niet naar om zich voetstoots over te geven. Nu hij zijn landgenooten niet meer in het paradijs van de jeugd mocht terug voeren, besloot hij hen op andere wijze gelukkig te maken. Met heel zijn energie wierp hij zich nu in den politieken strijd. Allereerst stelde hij zich candidaat voor de gou- verneursbaan van Kansas. Natuurlijk speelde daarbij zijn zender een belangrijke rol. En aangezien dr. Brinkley er slag van had, zijn tegenstanders „af te maken", won hij een groot aantal stemmen. Maar deze aanhang was niet voldoende om een nog grootere nederlaag te ontgaan. Maar de winnaars wreekten zich voor de hatelijke wijze, waarop Brinkley de verkiezingscampagne had gevoerd. De nieuwe gouverneur trok de zendvergun ning in! Nu werd Brinkley heelcmaal razend. Hij verhuisde naar Mexico cn gaf daar groot.e kapitalen uit om het den Amerikanen betaald te zetten. In Acun bouwde hij een nieuwen zender en verstoorde zoo regelmatig de Amerikaansche programma's. Teneinde raad riepen do luisteraars de hulp van de regeering in. Een notawisseling tusschen de beide regeeringen volgde, met het resultaat, dat dg Mexica nen den vechtlustigen gast verboden, hun grooten buurman lastig te vallen. Maar Brinkley bezat een doorzettingsvermogen, dat waar was, voor betere doeleinden gebruikt te wor den. Hij brak zijn zender af en zocht een streek, waar niemand hem zou kunnen verbieden, uit te zenden zooals hij wilde. Hij kocht een klein jacht en in stalleerde daar zijn zender. Zoo werden op een avond de-New Yorksche luisteraars weer op onaangename wijze verrast. Een onbekende zender stoorde de pro gramma's van de andere stations. Spoedig wist de ge heele stad, dat Brinkley weer tot den aanval was over gegaan. Dit keer had hij het werkelijk slim aangelegd. Hij kruiste met zijn „aetheroorlogsschip" buiten de drie mijl-zone en „torpedeerde" van hieruit onophoudelijk de uitzendingen van zijn vijanden. Drie geroutineer de technici heeft hij aan boord, die speciaal er mee belast zijn, de storingen te weeg tc brengen. Zij lossen elkaar geregeld af. Intusschen vragen de New Yorkers zich af, wie de ze strijd winnen xal: dr. Brinkley of de omroepmaat- schappijen. het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. Zij zagen voor het eerst een vliegtuig. Uit Boven Suriname bereikten De West berichten over de indrukken der Boschnegers, toen eenige we ken geleden het vliegtuig der Duponts, over hun dor pen zweefde en neerdaalde voor het grootste dorp: Ganzee. De ontsteltenis was groot. In verschillende dorpen, waarvan de bewoners nog nooit een vliegtuig hadden gezien, vluchtten de menschen in panischen schrik naar de bosschen om zich te verbergen. Later, toen zij wat bekomen waren, troostten zij zich met de over weging, dat het luchtmonster niet zou kunnen door dringen tot Goddo, want dat de geesten der Bosch negers het zouden tegenhouden. Goddo ligt aan de samenvloeiing van Gran Rio en Pikien Rio. In die buurt is de residentie van het opperhoofd. De bevolking van het Christendorp Ganzee bleek moediger te zijn. De hoofdkapitcin der Boschnegers en de zwarte lerman Gaander (Hernhutter zendeling) stapten moedig in het vliegtuig en hadden een kwar tiertje het genoegen zich te verheffen boven het ge wone menschdom. Het vliegtuig passeerde omstreeks twaalf uur des middags Ganzee, vloog ongeveer een kwartier door aar het Zuiden en keerde toen terug. DE OMGEVING c a r. r. a n t s n Keuring dienstplichtigen lichting 1935. Uit deze gemeente werden goedgekeurd voor de lichting 1935 de dienstplichtigen: J. ten Bockel, K. Minnes, B. Terpstra en J. Weij. Afgekeurd werd er geen. Levering schoolbehoeften voor 1934. De levering van schoolbehoeften voor 1934 is door Burgemeester en Wethouders opgedragen aan de N.Y. Boekhandel en Drukkerij v. U. Trapman Je Co. te Schagen. Vuilnisophaler. Door Burgemeester en Wethouders is voor den tijd van 16 Juni tot en met 8 September 1931 be noemd tot vuilnisophaler de heer G. Kruit alhier. Dit wegens het bedanken van den heer J. van den Berg als zoodanig. Bouwvergunningen. Aan den heer T. Blokland Sr. alhier is vergunning verleend voor het houwen van 'n houten bergplaatsje bij zijn huis aan den Schinkeldijk; aan den heer li. de Wit alhier is vergunning verleend voor het bou wen van een dubbel burgerwoonhuis aan den Duin weg. anna paulo wna Loop der bevolking. Ingekomen: J. Braaf van Wieringerwaard; mej. H. Buter van Wieringerwaard: mej. A. Hollander van Callantsoog; R. Pretterebner uit Oostenrijk: J. D. Sta pel van Den Helder; mej. T. Ral» van Alkmaar; P. Melius van Langeruigewcide; wed. G. BartNoorden van Leiden; J. N. Komen en echt gen. van Zijpe. Vertrokken: D. de Keijzer naar St. Jansteen;wed. H. BreedVan Dijke en gezin naar Den Helder. Burgerlijke Stand. Geboren: Catharina Elisaheth, dochter van J. N. Ko men en B. G. van der Fluit. Hendrik, zoon van H. Wésterdijk en C. de Laat; Jantien Hendrika Anne- chiena, dochter van A. Campagne en J. de Roode. Ondertrouwd: B. Th. Straathof en G. E. van der Zalm. S. de Vries en C. C. Dissel. Getrouwd: A. Paardekoopcr en M. Ootjers. G. M. Langcreis en Th. C. van der Waal. Politie. Gevonden: een slagers- of bakkersmand. Verloren: een rijwielplaatje; een kap van een kin derwagen. Aan komen lo open: een hazewindhond. 77 e e 7? 77 v go w a a 7? h Naar we vernemen is door Zijne Excellentie den Mi mater van Sociale Zaken verlenging der plaatselijke werkverschaffing (baggerregcling) toegestaan tot den 2 Juni a.s. Naar aanleiding van het vertrek van den heer De Vries, kantoorhouder in den kring Zuid, die den 16 April a.s. den dienst met pensioen gaat verlaten, heeft zich een huldigingscomité gevormd, waarvan de loco-burgemeester, de heer Wijnker, voorzitter is, ter wijl medeleden zijn de Zeer Eerwaarde Heer Pastoor De Meulder, Dr. Spierings, plaatselijk geneesheer en verder nog de heeren v. d. Meer, directeur der Coop. fabriek Excelsior en de heer Ilartog, hoofd der scliool op de Buurt. Onder de burgerij vindt de oproep van dit comité levendige belangstelling, aangezien de heer de Vries de laatste postambtenaar in dienst in onze gemeente is, dien Heerhugowaard nog als één post- district gekend heeft en ftij daardoor door de gansche gemeente heeft ggloopen, voor hij als kantoorhouder werd benoemd. Den 1 Maart 1899 kreeg de heer De Vries zijn vaste aanstelling, nadat hij reeds tijdelijk bij den heer Scha gen, toenmaals kantoorhouder, als reservebodc had ge fungeerd. In 1903 ging de heer Schagen met pensioen, om vervangen te worden door den heer Broertjes, die aan bleef tot den 1G April 1919. Hierna werd de heer De Vries tijdelijk belast met de kan'oorwerkzaamheden, waarna de vaste aanstelling tot kantoorhouder volg de op den 1 Juli van dat jaar. Thans dus, na ruim 35-jarigen dienst, gaat de heer De Vries heen. De Velen, die hem altijd hulpbereid vonden, ook ais zij kwamen als het kantoor eigenlijk gesloten was. zullen zeker niet nalaten thans de receptie tc bezoe ken. die Zaterdagnamiddag in lokaal Rus gegeven wordt. Reeds een paar maanden had het de aandacht van «Ie omwonenden van de Roskambrug getroffen, dat zich op de landerijen van den heer B., wonende te Broek op Lungendijk, die in de gemeente Heerhu gowaard land bezit, het cadaver van een schaap be vond. Hoewel hun dit een aanstoot was, werd tot nu toe geen aangifte gedaan. Een paar dagen geleden even wel trok dit geval de aandacht van den Rijksvetd wachter Bood, gcstationncerd te Oudkarspel. Deze stelde onmiddellijk de politie te Heerhugowaard met het geval in kennis, waarna een onderzoek volgde en deze zich in verbinding stelde met den eigenaar van het land. Door B. is daarna, op last der politie, het cadaver begraven, zulks met toestemming van den keurings veearts, den heer Buren, tc Alkmaar. Tegen B. is proces verbaal opgemaakt, wegens over treding der vlceschkeuringsvcrordening dezer gemeen te, terzake het niet doen der verplichte aangifte. IV l e r i n g e n Bij de gister gehouden verhuring van het grasge was, riet en vischwatet in polder Waard-Nieuwland, was do opbrengst nog aanmerkelijk lager dan vorig jaar. Toen was de opbrengst f 353.thans f264. in totaal. Jubileum. Op 1 Febr. JX herdacht de hoer K. Maaskant, amb tenaar ter secretarie alhier, den dag waarop hij voor W/2 jaar in dienst der gemeente trad. Dit was het gemeentebestuur niet ontgaan en In sloten werd, den jubilaris een blijvend aandenken to schenken. Men meende voorts geheel overeenkomstig den wensch van den heer M. te handelen, door aan de huldiging zoo weinig mogelijk een officieel karakter te geven. In de laatste gehouden vergadering van 't College van Burgemeester en Wethouders uitte het gemeentebestuur bij monde van den Burgemeester zijn waardeering voor het werk van den jubilaris, zoomede zijn erkentelijkheid voor de prettige sa menwerking. Aangenaam verrast mocht de heer M. hierop een schitterende vulpenhouder in ontvangst nemen. Ook wij bieden den jubilaris onze hartelijke geluk- wenschen aan. Nog een jubileum. Naar wij venemen, was de heer J. Smit, op 1 April j.I. 15 jaar als wegwerker bij de gemeente in dienst. Het gemeentebestuur heeft hierin aanleiding ge vonden den heer Smit op dien dag een huldeblijk aan te bieden. Ook dezen jubilaris van harte gelukgewenscht. Rijksverkeersweg over Wleringen. Binnenkort zal een aanvang worden gemaakt met het doortrekken van den betonweg over Wleringen, welke thans tot Hippolytushocf reeds is voltooid en voor het snelverkeer vrijgegeven. Woensdag 9 Mei zal n.1. door den dienst der Zuiderzeewerken worden aanbesteed bestek 214 t.w. den aanleg van een ver harden weg, een rijwielpad en gedeeltelijk verharde aarden hanen, als gedeelte van den Rijksweg No. 9 op Wieringen tusschen den Lonjcwcg cn den weg op den afsluitdijk; het aanleggen van een verharden weg en het gedeeltelijk verharden van een aanwezige aarden J>aan op Wieringen met bijkomende werken. De raming voor dit omvangrijke werk beloopt f 230.000. winkel Dinsdagavond vergaderde de woningbouwvereni ging „Winkel". Na opening door den voorzitter werden de notu len der vorige vergadering gelezen en goedgekeurd. De rekening over 1933 werd gesteld in handen van een commissie van onderzoek, bestaande uit de heeren F. Becker, B. van Delft en J. Bregman, welke commissie na haar onderzoek mededeelt alles in orde te hebben bevonden en adviseert deze rekening goed te keuren en den penningmeester te dechargce ren. De rekening wijst aan: een ontvangst van f -1708.34, een uitgaaf van f 4720.36, nadeclig saldo f 12.02. De exploitatierekening wijst aan in ontvangst KORT VERHAAL. Christine zat ook nu weer, zooals zo altijd deed, op de bank in het park. Sedert eenige maanden was zij in betrekking bij een kolenlian- dclaar, een zekere heer Braun. waar zij steno-tvpiste was. Haar gezicht had een bijzondere bekoor lijkheid, uit het kleine hoedje sta ken eenige brutale krullen, terwijl haar figuur „cntzückend" was. Zo zat hier onder de groote lin deboom, het bladerdak ving do gloeiende stralen van de middag zon op, terwijl naast haar een flin ke stapel tijdschriften lag. Om dezen tijd was het tamelijk stil. Hier en daar zag men enkele kindermeisjes met de kleinen spe len, doch verder was er niets, wat de rust verstoorde. Van het lezen was Christine echter moe geworden. Het tijd schrift lag stil in haar handen... Om dezen tijd van den dag kwam altijd een jonge man in het park. Dikwijls, wanneer hij in haar na bijheid zat, keek hij haar met hon gerige oogen aan. Hij waagde liet echter niet, haar aan te spreken, hoewel zij daarop wachtte. Het scheen haar, alsof hij zeer gejaagd was in zijn bewegingen. Met schu we oogen keek hij rond, als een opgejaagd dier. Christine keek met verholen blikken naar zijn pak, naar zijn schoenen, zijn hoed. Een woord flitste in haar gedachten; deze man leed nood. Misschien had hij honger. Plotseling nam ze een besluit: Wanneer de onheken de weer in haar nabijheid komen zou, zou zij opslaan, zij zou dan wat geld uit haar taschje nemen en in een krant wikkelen, hij móest het dan wel vinden. Wat Christine gedacht had, ge schiedde. De jongeman ging regel recht op de bank toe, nam plaats en keek de tijdscliriflen, welke zij daar expres had laten liggen, in. Daar vond hij het geld. Het drong niet tot zijn bewustzijn door, welk gevoel door zijn lichaam ging, blijd schap of schrik. Maar dan drong de bitterheid tot hem door. Hij had sinds eenige dagen niets meer gegeten dan een enkel schamel stukje brood en nu kon hij zich tc goed doen. Maar dan herinnerde ■hij zich het meisje. Zonder twijfel, zij had het geld verloren. Hij móest het teruggeven en wel zoo gauw mogelijk. Hij stelde haar zich voor, een frisch meisje. Néén, hij móest het geld haar morgen weer teruggeven. Christine wachtte dan den vol genden middag met heimelijke blijdschap op den onbekende. Maar do jonge man verscheen niet. Verschillende gedachten warrelden door haar hoofd. Misschien hield hem de schaamte terug. Ze vond er nu geen genoegen meer in om de tijdschriften en kranten door te le zen. Na eenige dagen echter verscheen hij weer, juist toen zij de hoop op gegeven had, of hij ooit nog wel terug zou komen. Schuw en met onzekere stappen naderde hij haar. „Pardon, jufrouw" zei hij, ik ik heb eenige dagen geleden wat geld op deze bank gevonden. Het was toch van U U hebt het zeker laten liggen." Christine werd verlegen. „Ja", zei ze hem en ze nam het geld met een zwak glimlachje tot dank aan. Ze wilde hem helpen en hij gaf het haar terug Langzaam kwam er een gesprek tot stand. De Jonge man zette zich naast het meisje en stelde zich voor: „Heinz Korn". De nabijheid van het meisje maakte hem niet meer zoo angstig en schuw. Het was, alsof de tijd terug ging, de tijd, waar hij nog een goede positie had aan een der grootste bankkantoren van de stad. Hij vergat, dat hij reeds een Jaar zonder werk zat. Hij begon te liegen, vertelde haar van een goede betrekking en deed gewichtig. Christine hoorde dat alles en ver borg haar lachen achter haar zak doek. Sinds zij het gold voor hem op de bank neergelegd had, vond Heinz het leven niet meer zoo wreed als voorheen. Hij begon meer moed te krijgen, begon het leven vroolijker in te zien. Den "revolver verkocht hij, die had hij nu toch niet meer noodig, sinds hij „haar" ontmoet had. Hij leefde nog spaarzamer, dan hij tot nog toe gedaan had. Vroeger leek het hem zinloos toe om te sparen. Nu had hij echter alle wreede her inneringen van het leven van zich afgeschoven en had hij weer moed moed. Twee weken later had het geluk hem begunstigd: Heinz Korn kreeg een betrekking. Zijn eerste gang was naar het park en wachtte op Christine. Ze kwam echter niet ook niet den dag daarop. Hij maakte zich ongerust, zou ze verongelukt zijn, dood of ziek. De werkelijke grond van haar af wezigheid heeft hij nóóit gevonden. Iederen middag ging zij met den hekenden autohandelaar Hans Schlenk, in een gloednieuwe, grijs gelakte wagen jijden. cn uitgaaf een bedrag van f 3477.08, met een gemeen telijke bijdrage in de tc betalen annuïteiten van 1 1511.73. De balans op 1 Januari 1934 wijst aan in schuld cn bezit een bedrag \an 1 51.543.82Vk Overeenkomstig het voorstel uer commissie wordt besloten en den penningmeester gedechargeerd, met dunk \oor het gevoerde beheer, terwijl de commissie wordt bedankt voor haar onderzoek. Het door den secretaris uitgebrachte verslag kan kort zijn, aangezien 1933 een zeer rustig jaar voor do Ycrcemging is geweest. In het bestuur had één ver wisseling plaats, wegens vertrek van den heer Van der Wal, in wiens plaats werd benoemd de heer Jo- hannes. Eén woning veranderde \an huurder, waar mede 1 week huurderving gepaard ging; overigens had geen huurderving ol arfiterstand over 1933 plaats. Éénmaal bereikte de vereeniging een verzoek om bouwterrein, doch dit had geen verderen voort gang. Het ledental bedraagt thans 11. Het verslag wordt goedgekeurd. Tot bestuursleden worden herbenoemd de heeren J. Romar en A. Vethman. De huurprijs der woningen komt thans aan do orde. De huur bedraagt f 4 per weck, benevens wa terleiding. De vet houding van een dagloon, gelijk aan den huurprijs is reeds lang voor een doel der bewoners voorhij en herhaaldelijk bereikt het be stuur dn opmerking, dat de huur te hoog is. Van Regeeringswege zijn echter nog geen beslis singen genomen inzake huurvcrlaging voor met rijks voorschot gebouwde woningen, doch aangezien de gemeente in eerste instantie zich met de financien der vereeniging bemoeit, is dit het adres, waartoe dn vereeniging zich zal moeten wenden. Indien door «'o Hcgccring geen vermindering der annuïteit wordt toegestaan, is liet aan den Raad om te hcoordeelen ot de mindere huuropbrengst voor rekening der ge meente kan worden genomen. Besloten wordt aan het bestuur op te dragen, een adres tot den raad te richten, teneinde mogelijke huurverlaging te bereiken. Na eenige besprekingen betreffende het onderhoud der woningen cn het teriein, waarvoor voortaan slechts f 25 per jaar mag worden besteed, wordt de vergadering gesloten. Dc heer Th. de Pree heeft zijn ontslag genomen als lid van den Gemeenteraad. De heer Dc Pree had zitting voor de afd. der S.D.A.I'. l a .v gent) ij k OUDKARSPEL. Naar wij vernemen, zullen onze plaatsgenooten de heer en mevr. Groot—Hagenaar, meer bekend als «le schrijvers Jasper en Meraike den 28sten April optre den voor de ara-microfoon voor de verzorging van een Noordhollnndsche uitzending, weike 's avonds van 7 tot 8 uur zal plaats hebben. Evenals dit eenige weken geleden is geschied hij de uitzending van Phohi, zal de heer D. van Meurs te Hoorn ook zijn medewerking verleenen. bakvis f! e u h o r V De dienstplichtige J. Blom «Ier lichting 1927 uit do- ze gemeente, behoorendc tot de le Conti». Hospitaal soldaten, is opgeroepen om voor herhalingsoefenin gen in werkelijken dienst te komen op 10 September 1934 te Harderwijk. Door Burgemeester en Wel houders dezer ge meente is aan Jb. Ras vergunning verleend tot sloo ping van een woonhuis. wi fri\gf7? m f f r SLOOTDORP. Het woon- en winkelhuis met do zaak in zuivel producten van den heer G. Kistemaker alhier is in eigendom overgegaan aan zijn broer, den heer P. Kistemaker te Wieringen. PROGRAMMA VOOR ZONDAG: .Schagen 2—M.L.D. 1. Aanvang 2 uur. H.R.C. f—Schagen b. Aanvang 3.45 uur. Vertrek 2.45 uur per Lus. Opstelling elftallon: Schagen b: J. Boontjes W. Quax Molenaar S. Visser G. Anneveldt N. Blaauhoor J. v. Eeten J. Schram J. P. Wit J. Gelder W. Gorter Res. J. Klant, P. Dekker. FEESTAVOND. Denken de Spnrtaledcn en -donateurs Zaterdag aan den feestavond? Hot belooft een „knal-avond" te worden. Niemand verzuimt dus. ZONDAG 15 APRIL. NED. HERV. GEMEENTE. Schagen. nam. 7 uur, Ds. Eikema. Liarsingerhorn. voorm. 10 uur, Ds. Eikema. Burgcrbrug, geen dienst. Callantsoog, geen dienst. St. Maartensbrug, geen dienst Oudesluis, zie Schagerbrug. Petten, geen dienst. Schagerbrug, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Dirkshorn, geen samenkomst Winkel, geen samenkomst. Nieuwe Niedorp, geen samenkomst (wegens onge steldheid). Julianadorp, voorm. 10 uur, Ds. M. van Wichcn. Huisduinen, nam. 7 uur, Ds. M. van Wichcn. Westcrland, nam. Vfe uur. Ds. Meihuizen. St. Maarten, voorm. ÖV2 uur, Ds. Tinholt \nna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Judkarspel, geen dienst. /".uidscharwoude, voorm. 10 uur, Ds. Van Dijk. "oordscharwoude, voorm. 10 uur, Ds. Bocke. Heerhugowaard, geen dienst Aartswoud, geen dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. van der Veen. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. Ilaars. Hippolytushocf, voorm. 10 uur, Ds. Meihuizen. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.30 uur, Ds. ter Linden van Am sterdam. Maandcollecte. Nam. 5.30 uur, de heer Heeresma, v. Amsterdam. Breezand, voorm. 10 uur. de heer Boon. Nam. 3y2 uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, de hoer O. Deen. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, nam. 7 uur, dc heer R. van Tuinen, van Amsterdam. VRIJ EVANG. GEMEENTE. Winkel (t. 0. 't Raadhuis) nam. 3 uur, Ds. Ruijs.

Schager Courant | 1934 | | pagina 6