Kruschen N.H.V.B.-Uitslagen K.N.V.B. Sportberichten uit Den Helder. Van Geclen's Medaille-Magazijn ZWARE HEIDEBRAND BIJ SOMEREN. UEFDESDRAMA TE BERGEN OP ZOOM Zwertbroek en de VARA Tragisch einde van een filmster. Portugeesche trawler gekapseisd. Rheumtiek maakte zijn werk tot een marteling! Plaatselijk Nieuws. 8 April. Texel 3—H.R.C 9. 9—2. •1 L: Ilcld. Boys 3Callantsoog 2—1—0. 15 April. 3 D: P.E.S.—Oudcschild 1—3; H.R.C. 6—Succes 3 uitgesteld. 4 K: Ilelder 6—Oudeschild 2 121. 4 L: Kolhorn 2—B.K.C. 3 1—2; J.V.C. 3—DOSKO. 2 33: Dirkshorn—Succes 4 9—5. Adsp.: H.R.C b—Sparta a 1—1; H.R.C. fSparta b 3-3. Rachbeker: Andljk—Succes 2—3. Gouden Kruis DOSKOHeld. Boys 05; J.V.C. M.L.D. 1-4. OVERZICHT. 3 D. Doordat de Oudeschilders met 31 van D.E.S. wonnen, staan zij op de tweede plaats. Eigenlijk gezegd valt ons dit mee van de Texelaars. Ze heb ben een snelle race gehad om in wedstrijdenaantal gelijk te komen en ze zijn er tevens in geslaagd om bij die jacht het noodigc wild te schieten. Dat slot kan nog pakkend worden. Men lette te- yens op de theoretische mogelijkheid dat H.R.C 6 nog op de bovenste plaats kan komen. Helder 5 15 9 3 3 49—30 21 Oudeschild 14 8 3 3 42-24 19 Kolhorn 14 8 2 4 42—20 18 Succes 3 14 7 2 5 43—22 16 B.K.C 2 15 7 2 6 39—38 16 H.R.C 6 10 6 1 3 31—27 13 DES. 13 6 1 6 38—31 13 H.R.C 7 9 1 0 8 15—37 2 Sparta 3 14 0 0 14 12—83 0 Bovendien heeft Sparta 3 twee verliespunten. Vierde klasse. Hier !s J.V.C. 2 kampioen en alle spanning is er dus uit. We geven slechts den stand. J.V.C 2 Watervogels 2 Texel 3 Helder 6 Held. Boys 2 Callnntsoog H.R.C 8 OtideséiUd 2 H.R.C 9 i Zondagavond werd Oudesluls vervuld van de juich kreten: DOSKO. 2 w as kampioen geworden. Met irie krans op de bus keerden de zwarthemrien uit Julianadorp terug, waar het gelijke spel (33) te gen J.V.C 3 hen in veilige haven had gebracht. Onze felicitaties! Verder moeten we melding maken van de 9—5 overwinning van Dirkshorn op Succes 4. De stand luidt: 12 3 14 1 2 56—14 23 15 9 2 4 41—20 20 14 8 1 5 4833 17 14 7 2 5 47—37 16 13 6 2 5 44—31 14 13 6 1 6 39-34 13 8 2 0 6 14—31 4 12 0 3 9 1667 3 9 0 2 7 12-50 2 Vierde klasse L. DOSKO. 2 Petten 2 J.V.C. 3 B.K.C. 3 Succes 4 Callantsoog 2 Held. Boys 3 Dirkshorn Kolhorn 16 16 12 15 9 16 8 16 6 15 15 13 16 1 75-15 27 2 59-20 26 2 50-36 22 7 36—40 17 46—48 14 24-36 11 2956 10 2 4 1 2 1 2 1 s 4035 0 15 16—90 Adsplranten. Tn afd. P. !s Helder a kampioen geworden door het gelijke spel van Sparta a. Helder a 10 6 4 0 49-6 16 Sparta a 10 6 3 1 28—8 15 H.R.C a 8 3 1 40—10 11 TI.R.C. b 7 1 3 3 10-14 5 Helder b 9 2 0 7 7-69 4 J.V.C a 8 0 1 7 3—30 1 P.n !n afd. S. Is de stand nu: Hélder e 6 6 0 0 23-3 12 Sparta b 7 1 3 3 13—14 5 H.R.C. e 5 1 2 2 4-6 4 Succes b 6 1 2 3 8—12 4 H.R.C f 5 1 1 3 7-20 1*) H.R.C f 2 verliespunten. Promotie 3e klasse. V.V.A. zal waarschijnlijk wel naar de derde klasse .verhuizen. Met 5—0 werden de Amsterdammers door de Culemborgsche Vriendschaar geslagen. Als men bedenkt dat deze club reeds in Utrecht met 3—1 van U.V.V. won, dan is haar kans heel mooi. Vriendenschaar u.v.v. y.wjL 2 2 1 0 1 0 0 0 8-1 0 1 1—3 0 1 0-5 Het andere drietal dat om één plaats in de tweede klase A strijden gaat bestaat uit: H.R.C., O.S.V. en Zaandijk. Wij vernamen dat Zondag a.s. H.R.C Zaandijk wordt gespeeld. 3e klasse A. Meervogels staat definitief onderaan en gaat nu degradatiewedstrijden spelen tegen Al km. Boys en Beverwijk. Meervogels speelde n.1. in Den Helder tegen Helder gelijk (1—1), terwijl Asendclft wist te winnen van K.V.V. (32;. De stand is hier: O.S.V. 18 16 0 2 79—32 32 Kennemcrs 18 15 1 2 78-25 31 D.W.V. 16 9 2 5 47—42 20 Helder 18 7 4 7 55—53 18 Ilollandia 18 8 2 8 57-65 18 Meteoor 17 5 4 8 S9—57 14 Purmersteijn 17 5 3 9 43-55 13 K.V.V. 17 4 2 11 36—52 10 Assendelft 17 3 4 0 4573 10 Meervogels 18 2 4 12 43-72 8 ANNA PAULOWNA. B.K.C. heeft Zondag een rustig oefenpartijtje ge speeld tegen Watervogels. Het was een verschil van ruim één klasse tusschen beide ploegen, want ter wijl Watervogels met groote enthousiasme zwoegde deed B.K.C het heel rustig aan en won met 41. De achterhoede van B.K.C. was zeer stevig, al deed keeper Prins met opstellen wat raar soms. In de voorhoede voldeed het wec^roptreden van Jac. van Wees goed. De linkervleugel Van Wees—Post is oJ. op den duur te verkiezen boven Post-Huisman We zullen maar afwachten. Tauber heeft de score geopend uti een corner. Toen werd het 2—0, vervol gens 2—1. Het is heel lang zoo gebleven, tot B.K.C weer wat kwam opzetten en er 41 van maakte. B.K.C. 3 deed goed werk door Holhorn 2 met 3—1 te kloppen. A.s. Zondag is het B.K.C.-tcrrein bezet met den langverwachten proefwedstrijd van den N.H.V.B. Dat knn aardig worden. - NOORDSCHARWOUDE. Voetbaluitslagen. ,k yoorwaarts 1St. George 1 31; Voorwaarts 2 A.F.C. 2 40; R.C.B. 2Voorwaarts 3 8—0; Voor waarts Jun. a—Ilollaudia jun. a 7—2. WIERINGEN. Rauchbeker. Andljk I—Succes L 2—3. Succes heeft zich in de 3e ronde geplaatst voor den Rauchbeker, door een overwinning op Andijk. Succes speelde voor rust een goeden wedstrijd en wist een veilige 0—3 voorsprong te behalen, doch even voor rust maakte A. er 13 van. Na rust speelde S. slecht en dank zij keeper Posthumes, die een prima wed strijd speelde, heeft S. gewonnen. A. brengt den bal aan 't rollen en direct neemt S. hem over, doch de A. achterhoede is op haar hoede. Na 10 minuten maakt Albert 01 en spoedig daarna Idema 0—2. A. zwoegt hard doch door slecht schieten, krijgen ze geen succes. Als S. een corner neemt op het doel van A., schiet J Lont ineens in. 0—3. Nu is de beurt aan A. Bij een goed opgezet ten aanval passee- ren ze Nieuwbuurt c.s. en onhoudbaar wordt de bal ingeschoteen. A. juicht en moedigt de A. spelers aan. Doch spoedig is het rust en een kop thee is zeer op zijn plaats. Na de rust heeft A. de wind mee en profiteert hier van op goede wijze. Steeds weer komen ze op het S. doel aanstormen, doch hun schoten gaan naast, of belanden in de handen van Posthumes. Na een kwar tier spelen veroorzaakt Koorn een penalty. De A. midvoor schiet hard in, doch Piet redt meesterlijk. Na een half uur spelen weet A. er 23 van te maken. Als A. een goede kans krijgt en de A. midvoor alleen voor den S. keeper komt te staan, schiet hij naast. De tijd verstrijkt en geen van beiden kan het doel meer vinden, zoodat het 23 is voor Succes. Volgende week speelt S. waarschijnlijk tegen Helder I voor den K.N.V.B.-beker. Succes 2 was op bezoek bij Wieringerwaard 1 en wist een goede 42 overwinning te behalen. Succes 4 speelde tgen Dirkshorn 1 en verloor met 59. Voorwaar een talrijk aantal doelpunten. NIEUWE NIEDORP. West-Priiia 3N. Niedorp 1, 2L Voor de eerste ronde van de N.H.V.B. Gouden Kruiswedstrijden wist N.V.V. I een nuttige zege op West Frisia 3 in Enkhuizen te behalen. Fraai was de wedstrijd niet te noemen, of het kwam door de warmte of de reactie na de inspannende kampioens wedstrijd. Bij rust was de stand 1—1. Visser maakte het doelpunt. N.V.V. had nog een penalty genomen, wel ke echter niet werd benut. Hoewel voor de rust heter gespeeld werd dan daarna, kwamen juist na de rust de goals. Na een kwartier werd het 2—1, een West-Frisia back zat zoodanig in het nauw dat hij per ongeluk in eigen doel plaatste. Visser maakte er 3—1 van. W.-Fr. verkleinde hierop den achterstand 3—2. Het was Sepers, die de zege een feit maakte door voor do vierde maal den Enkhuizer doelman het nakijken te geven, 42. Onveranderd kwam het einde. Het was van West Frisia een symphatiek gebaar door N.V.V.'s aanvoerder, een fraaie bouquet ter ge legenheid van het Niedorper kampioenschap te ge ven. De volgende tegenstander voor het Kruis van Goud is Oudendijk 1. H.R.C. definitief onderaan. Helder be ëindigt haar program met een gelijk spel. H.R.C. verloren; ziedaar de treurmare, die om half vijf in Den Helder bekend werd. Il.R.C. verloren; dat beteekent een zware schok aan heel voetballend Den Helder; want. wij vreezen met groote vreeze, dat H.R.C. in haar huidige opstelling geen schijn van kans heeft tegen de twee 3e klas kampioenen, O.S.V. en Zaan dijk. Zou Den Helder, een stad van bijna 35000 in woners, dan zonder een 2e klasser komen? Eerst Hel der een viertal jaren geleden en nu H.R.C? Neen Racers, laat het zoo ver niet komen; zet de tanden nog eens op elkaar en toon dat de overwinningen od de 3 hoogst geplaatste clubs in jullie afdeeling geen toevalligheden waren! Wat de wedstrijd tegen Alcmaria zelf betreft, kun nen we volstaan met de mededeeling, dat H.R.C. ver diend verloren heeft met 31, een stand die met rust al verkregen was, aangezien elders in dit blad een uitvoerig verslag staat. Helder I beëind^de haar competitieprogramma met een thuiswedstrijd tegen Meervogels, dat een ver dienstelijk gelijk spel in de wacht wist te sleepen; wat haar echter wel niet zal baten, want zij kunnen hoogstens gelijk eindigen met Assendelft, dat echter nog 3 wedstrijden voor de boeg heeft. We hebben het al eens eerder opgemerkt, dat de 4e klas kampioenen een zware dobber zullen krijgen tegen no. 10 van de 3e klasse A en we gelooven niet dat de Alkmaarsche Boys en Beverwijk er in zullen slagen Meervogels of Assendelft te onttronen. Zooals Meervogels vanmiddag speelde, was zij beslist 3e klasse fahig. Helder speel de met een paar invallers, waardoor B. de Boer nog eens in doel stond en laten we het dadelijk zeggen, op die plaats de beste man van het veld was. Rottier, die voor Godschalk inviel, miste de doortastendheid, die hem in het tweede elftal nog nooit in den steek heeft gelaten. Bovendien was hij erg ongelukkig, zoo dat de linkervleugel van Helder, aangezien H. de Boer op de buitenplaats ook niet „je dat" was, vrijwel geheel lam lag. Helder maakte een loomen indruk, zoodat Meervogels, dat alles op alles zette, een gelijk spel kon bevechten, dat niet onverdiend was. Meervogels nam na 2 minuten spelen reeds de lei ding, doordat de linksbinnen een fout van Burger en B. de Boer onmiddellijk afstrafte; een voorsprong, die in de 2e helft te niet werd gedaan door Evers, die met een prachtig diagonaal schot den stand op 11 bracht, waarna dan ook het einde kwam. Scheids rechter v. d. Hoven hebben we wel eens beter gezien. We kunnen nog een kampioen begroeten; de oud ste Helder adspiranten, die door welwillende mede werking van H.R.C. b, dat Schagen a een gelijk spel afdwong, definitief bovenaan kwam met de volgende cijfers: Helder A 10 6 4 0 16 Schagen A 10 6 3 1 15 Hartelijk gefeliciteerd, jongens. BEKERS, TAKKEN, KRANSEN, EEREKRUIZEN - MEDAILLES Uw aangewezen adres LAGEZIJDE B 40 TEL. 26. SCHAGEN. Alles direct alt voorreed leverbaar. Eigen graveer* inrichting. 4 Reeds honderden hectaren het in vlammen opgegaan. Zondagmiddag, aldus wordt uit Someren in de provincie Noord-Brabant gemeld, omstreeks 2 uur ontstond brand op de heide van de gemeente Lierop, die zich spoedig uitbreidde tot heidegronden van de gemeenten Mierlo en Heeze. Inwoners van Someren, Mierlo en Heeze trachtten den brand te blusschen. Nog verscheidene hectaren worden bedreigd. Men tracht met zand den brand te blusschen. 200 H.A. wa ren Zondagavond 6 uur reeds afgebrand. Het vaar niet te staiten. SOMEREN (Zondagavond): Hedenavond tegen middernacht woedde de heide brand nog op buitengewoon felle wijze voort Tot uren in den omtrek is de rose vuurgloed, die den hemel kleurt, zichtbaar. Boven de vlammende vlakte ver heffen zich als brandende fonteinon de in lichter laaie staande vliegdennen. Nog steeds breidt het vuur zich uit, thans in de richting Geldrop, tusschen de gemeenten Geldrop en Mierlo. Reeds zijn honderden H.A. heidegrond verbrand en het is op geen honderd H.A. te schatten hoeveel grond nog door het ziedende element zullen worden verwoest De bosschen van de gemeente Heeze loopen inmiddels ook groot gevaar. Van overheidswege wordt alles in het werk gesteld om het vuur zooveel en waar slechts mogelijk in z:Jn vaart te stuiten. Werkeloozen zijn gerequireerd, bur gers bieden de helpende hand, kortom, wat aan blus- schingskrachten beschikbaar is, is aan het werk ge steld. Al naar omstandigheden legt men tegenvuren aan, graaft men greppels en tracht men het voortvre- tende vuur te dooven met zand en takkebossen. ïn- tusschen jaagt het vuur voort en het laat zich aan zien, dat er al een wonder gebeuren moet, wil men er nog in den loop van den nacht in slagen de vlammen tot staan te brengen. vTJt Des nachts om drie nar de bra> bluscht. Eerst tegen drie uur in den nacht kon de brand gebluscht worden. Naar schatting zijn ongeveer 300—400 H.A. helde en 10 H.A. vliegdennen afgebrand. Ook de helde en dennen rondom de waterplas Beuven onder de ge meente Lierop, zijn een prooi der vlammen geworden, zoodat een groot stuk natuurschoon is verwoest. Met groote inspanning is het gelukt de naburige bosschen te behouden. Hoeveel de schade bedraagt is nog niet bekend. LEERLING-MOTORRIJDER VEROORZAAKT EEN ONGEVAL MET DOODELIJKEN AFLOOP. Oss. Zondagmiddag omstreeks half een heeft in de gemeente Nistelrode een motorongeluk met doo- delijken afloop plaats gehad. Een motorrijder, welke bezig was het rijden te lee- ren .raakte plotseling de macht over het stuur kwijt, waardoor hij op het trottoir voor de woning van den heer v. d. Velde, waar het 3 jarig dochtertje ge zeten was. terechtkwam. Het kind werd zoodanig aangereden, dat het vrij spoedig na het ongeval over leed. De politie heeft de zaak in onderzoek. Poging tot moord en zelfmoord. In den nacht van Zondag op Maandag heeft zich In de gemeente Bergen op Zoom een ernstig liefdes drama afgespeeld. De 21-jarige kleermaker W., wo nende te Bergen op Zoom, had geruimen tijd ver keering gehad met het 17-jarig meisje R., eveneens uit Bergen op Zoom afkomstig. Eenigo dagen geleden had het meisje de verlo ving verbroken en sindsdien had W. getracht haar te ontmoeten. Toen hij haar Zondagavond in een danszaal zag, besloot hij haar bij het verlaten van de danszaal aan te spreken. Toen het meisje te middernacht naar huls ging. liep W. haar met een vriend achterna en hield haar op den Zwartenweg staande. Daar vroeg hij haar of zij de betrekking met hem weer wilde her vatten en toen zij hem te kennen gaf, dat zij dit niet wilde doen, haalde hij een revolver te voor schijn en loste twee schoten op haar, die haar in de borst troffen. Daarna sloeg hij de hand aan zichzelf en schoot zich een kogel door het hoofd. Hij was op slag dood. Het meisje Is op advies van een ge neesheer naar het ziekenhuis vervoerd.* Gistermor gen was haar toestand hopeloos. De politie heeft de zaak in onderzoek. Mededeeling van den heer Zwertbroek De heer Zwertbroek verzoekt ons mede te deelen, dat hij het hoofdbestuur van de V.A.R.A. heeft be richt, van zijn recht op beroep tegen zijn royement als Vara-lid bij den Vereenigingsraad, die op 29 April a.s. vergadert, gebruik te zullen maken. Of schoon hij dezen Ver.Raad beschouwt als rechter in eigen zaak en een onpartijdige behandeling van zijn royement derhalve niet mogelijk acht, wil hij geen enkele reglementaire mogelijkheid verwaarloozcn, teneinde daardoor met des te meer recht zijn open bare actie onder de Vara-leden voor rechtsherstel te kunnen voortzetten. Karl Dane pleegt zelfmoord. Hollywood, 16 April (VJ).) De bekende Deensche filmster Karl Dane, heeft gisteren te Hollywood met een revolverkogel een einde aan zijn leven gemaakt. Karl Dane vervulde in de periode van de zwijgende film in verschillende Amerikaansche films hoofdrol len, en was geruimen tijd verbonden aan de Metro Goldwyn, waar hij vooral bekendheid verwierf door zijn rol van „de Lange" in „De Groote Parade". De geluidsfilm kon hem echter niet meer gebruiken en door werkloosheid tot wanhoop gebracht, heeft de 48-jarige acteur onder tragische omstandigheden gisteravond door zelfmoord een oplossing gezocht. Dane is in 1886 te Kopenhagen geboren, waar zijn vader theatereigenaar was. Toen hij later naar de Vereenigde Staten emigreerde, werd hij spoedig in de filmindustrie te werk gesteld. MOTORFIETSONGELUK TE HAREN. Zondagavond is in het tuindorp te Haren de mo torrijder Ten B. uit Nieuwe Pekela in snelle vaart door het verkeerd nemen van een bocht tegen een auto opgereden. Hij kreeg een zware hersenschud ding, een gecompliceerdo heenbreuk, eon verbrijzeldo knieschijf en tal van hoofdwonden. Hij is naar het Academisch Ziekenhuis te Groningen overgebracht. De duorijder die op den kap van de auto terecht kwam, werd slechts licht gewond. Barometerstand op Dinsdagmorgen 8 uur: 764 m.M, Vooruitzichten: Veranderlijk. Temperatuur: 13 gr. C is 55 gr. F. ONZE BRIL PAST... DE PRIJS OOK! Firma GEBR. ROTGANS SCHAGEN ERNSTIG AUTO-ONGELUK IN OHIO. Zes dooden en 12 ernstig gewonden. New Lork, 16 April (V.D.) Uit Elyria in den staat Ohio, wordt gemeld, dat bij een botsing tusschen een autobus en een zware vrachtauto zes personen werden gedood en twaall ernstig gewond. Tien leden der bemanning verdronken. Lissabon. Buiten de haven van Leixoe, nabij Oporto is een stoomtrawler tengevolge van een reus achtige golf gekapseisd. Slechts twee leden der be manning konden gered worden. De overige tien ver» dronken. „Ik heb heel erg aan rheumatiek 1 geleden", schrijft ons Iemand, „en heb zoo erge pijnen in mijn ge wrichten gehad, dat het haast niet te dragen was. Het was altijd het ergst'op regenachtige dagen. Dan kon ik eenvoudig mijn armen niet gebruiken en het werken was mij werkelijk een marteling. Toen zei men mij, dat ik Kruschen Salts moest probeeren en nadat ik een flacon verbruikt had, voelde ik verbetering. Dus ging ik er natuurlijk mee door en nu ben ik aanmerke lijk beter en ik heb me in geen jaren zoo beSt ge voeld. Gewoonlijk voelde ik me zoo lusteloos en lui, maar dat ik weer kan werken is nu een pleizier voor me geworden inplaats van een schrik." tOrigineele brief ter inzage.) S. B. Het organisme van den rheumatieklijder bevat een teveel aan urinezuur, wat de hevige pijnen veroor zaakt. Dit kwaadaardig urinezuur kan ontstaan doordat de inwendige organen onvoldoende werken. Kruschen Salts nu spoort de afvoerorganen dusdanig aan, dat elk spoor van afvalstoffen regelmatig en volkomen verwijderd wordt. Kruschen maakt en houdt U inwendig schoon en zuiver. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en dro gisten k f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de bui- tenverpakking de naam Rowntree Handels Maat-* schappij, Amsterdam, voorkomt. SCHAGER ORCHESTVEREENIGING. Onze Orchestvereeniging gaf Zondagavond eena uitvoering in de zaal van den heer Igesz, onder de leiding van den heer Jb. I. Hovenier. Zij had zich de medewerking verzekerd van Dames van Lycur- gus, die onder de leiding van den heer S. Keesman, enkele danse n uitvoerden en zoo was het programma prettig afwisselend en verschafte het den aanwezii gen een gezedligen, genoeglijken avond. Het OrchesL dat zwak bezet was, droeg in de uit voering der verschillende muzieknummers wel de kenmerken van ledenverlies en ledenwisseling, maar er werd met veel animo en enthousiasme gespeeld, er was blijkbaar fjverig gestudeerd en dat maakte dat de resultaten aanvaardbaar waren Op deze wijze voortwerkende, zal het orebest de bezwaren van la» denverlies en jonge krachten spoedig te boven zijn, onder de volijverige leiding van den heer Hovenier. De dansen door Dames van Lycurgus oogstten veel bijval. Het was een en al gracieus beweeg, ze ker en onberispelijk van uitvoering, op de tonen der pianomuziek van mej. E. Igesz en later op de Or- chestmuziek. De dansen moesten herhaald worden. De heer S. Keesman had met de Da£*s wel eer van hun ^erk. De Voorzitter van het Orchest, de heer»»T. Ouden dijk' dankte do Dames en den heer Kees\ - recht hartelijk voor de medewerking, feliciteerde \v»n met het succes en zegde wederkeerige medewerking toe. Hij memoreerde het heengaan van den voorzitter, den heer C. Roggeveen, wat een groot verlies was voor de Vereeniging, deelde mede dat de heer R. als eere-voorzitter was benoemd en beval de vereeni ging in diens voortdurende belangstelling aan. DIE LASTIGE COUPURE. Zondagmiddag, toen een inwoner van Schager- brug met familie naar de kerk trok per jachtwa gen, ontmoette deze bij de coupure op Lagedijk een autobus. Door te ver uithalen of andere oorzaak raakte de jachtwagen onderste boven. Met vereende krachten stond het vehikel spoedig weer overeind. Maar helaas had de vrouw des huizes, die uit het wagentje was gevallen, zich aan haar beenen bezeerd en werd huiswaarts vervoerd.

Schager Courant | 1934 | | pagina 7