Nederland zegeviert opnieuw. BELGIE MET 4-2 GESLAGEN. Dinsdag 1 Mei 1934. SCHAGER COURANT. Derde blad. No. 9474 Nederland en België naar Italië UlT de OMGEVING Na de rust, die met schoonen stand ingaat, neemt België de leiding, waarna binnen vijf minuten ons elftal den 10 ach terstand in een 31 voorsprong verandert. ANTWERPEN. In oon vlot gespeeldon enthousiasten wedstrijd, heeft het Nodorlandsch elftal Zondagmiddag oen verdiende l 2 zege op de Roode Duivels behaald. Na een moeilijk begin, waarbij voor de rust geen enkel doclpuni werd gemaakt, ontwikkelde zich in de tweede helft, nadat de Heigen de score hadden geo|H*nd, een enthousiast spel bij onze ploeg, dut ten slotte lot de overwinning leidde. Voor den wedstrijd. Zaterdagochtend waren reeds vele Nederlanders Itaar Antwerpen gekomen. Hun aantal steeg des avonds nog a:uiinerkclijk en Zondagochtend zwol de stroom van lundgenootcn, die hun vertogcnwoordl gond elftal wilden zien zegevieren aan een an dere mogelijkheid werd in het geheel niet gedacht' tot een massa aan. De Keizerlei was in do och tenduren een deinende mnssa en aan de Nederland- Sclm kleuren en do ontellmre rood-wit-hlauwc vlag getjes was duidelijk te. zien hoe groot de belangstel ling voor dezen België Nederland wedstrijd de laatsto kamp in de voorronde voor de wereldkampi oenschappen in Italië was. Overal hoorde men de Kreet „hup Holland" en „Wij gaan naar Home" en „Tien, tien, tien". leder was reeds hij voorbaat van meening, ditf het Oranje elftal zou winnen en het ging er alleen maar om met hoeveel. Men leefdo reeds in een overwin- ningsroes. Gelukkig waren de Nedcrlandsche leiders en spe lers een andere meening toegedaan en zij beschouw den onzen laatsten wedstrijd in dc voorronde voor de aanstaande wereldkampioenschappen als een der zwaarste wedstrijden, die het Nedcrlandsche elftal Ooit heeft gespeeld. Reeds voor twaalf uur begon de uittocht uit dc stad naar Dcurne. Vele Nedcrlandsche auto's en autobussen, volgepropt met enthousiaste landgenoo ton, reden in dc. richting van het Stadion van dc Antwerp F- C., dat in verband niet dc plannen voor den bouw van een nieuw Stadion waarschijnlijk voor de laatste maal gebruikt zal worden voor den wed strijd België—Nederland. Dc trams waren volgeladen cn er was geen taxi te krijgen. Dc weersomstandigheden waren buitengewoon fraai, wellicht iets te warm, al zorgde een frisch windje ervoor, dut men nog geen zomcrsch idee kreeg. Tussohen twee uur en half drie was het veertig duizend plaatsen biedende stadion vrijwel reeds ge heel gevuld. Op de tribunes behoefde men waarlijk niet lang te zoeken of er Nedcrlandsche supporters waren en waar deze zaten. Gewapend met toeters en vlaggen lieten zij zich bij voorbaat reeds zien en hooien. Naar schatting bevonden zich ongeveer 20000 landgenooten om het groene veld. De wedstriid. Hef groofe enthousiasme der Nederlanders bleek wel. toon onze Oranjemannen, aangevoerd door Van Heel. het veld betraden en de massa staande het Nederlandsrhc volkslied meezong. Daarna komen de Roode Duivels in liet veld. met geestdrift toegejui'-ht, terwijl het Belgische volks lied wordt gespeeld. Terwijl er nog even wordt heen en weer getrapt, laat een der bekendste scheidsrechters ter wereld, de F.ngelsehman Rotts. die per vliegtuig naar België Is gekomen, dc aanvoerders bij zich komen. België. v. d. Wever Pappaert Smellinckx Peeraer Welkenhuyzen Clacssens Versyp Voorhoof Capclle Grimmonprcz Ledent Schcidrechtcr Rous Mijndcrs Smit Bakhuys Vente Wcls Van Ilecl Anderiesen Pcllikaan Van Run Wcber Keizer Nederland De aanvoerder der Oranjehemden, Van Heel, wint den toss, doch daar de. wind. die niet zeer sterk is. dwars over het veld staat, biedt dit weinig voordeel. Alleen kan hij zijn landgenooten iets beter ten op zichte. van dc zon opstellen. liet. begin van den voor heide partijen zoo belang rijken wedstrijd is vrij nerveus. liet duurt geruimen tijd voordat de cl(fallcn ingespeeld zijn. De eerste aanval is voor de Oranjehemden, doch het blijkt spoedig dat dc Belgen zich lang niet gewonnen ge ven. De eerste Belgische aanval wordt door Andc- riessen onderbroken. Hot eerste goede schot van onze voorhoede komt van den Zwollenaar Bakhuys, doch hij schiet te zacht en Van dor Wever weet den hal goed te hou den. hen volgende aanval eindigt in een voorzet van Mijndcrs. die echter te laag schiet, waardoor dc Bel gische verdediging er iu 'l geheel geen moeite mee heeft. Snel gaat het spel op en neer en hoe langer cr ge speeld is, des Ie meer aanvallen hebben wederzijds plaats. Over het algemeen wordt er slecht gescho ten en hebben de heide verdedigingen het spel vol komen in hun macht. Over het algemeen is hef initiatief tot den aanval bij de Belgen, doch technisch staat onze ploeg op een honger peil. hens gjijdt van Run uit en krijgt Voorhoof een prachtige kans, die hij hopeloos ver knoei i. Ken corner op het Belgische doel door Wels genomen, levert evenmin iets op. Pcllikaan schiet hoog over. In het laatsto gedeelte van den wedstrijd voor de rust komen de onzen er heter in. en wordt het sa menspel in de voorhoede heter. Bakhuys. op wien do aandacht van de Nedcrlandsche supporters in het bijzonder gevestigd is. krijgt echter weinig kansen om te schieten en wanneer hij tot het schot komt. weet de Belgische doelverdediger Van der Wever er of weg mee of hij behoeft niet in te grijpen omdat Smellinckx hein reeds het werk uit cle handen heeft genomen. Pellikaan van Van Heel brengen herhaalde malen tien Dal naar voren, doch evenveel malen maken dc Roode Duivels zich weer meester van het leder en proheeren voornamelijk via den rechter-vleugel het Nedcrlandsche doel te bereiken. Een goede aanval, ingeleid door Smit, loopt uit op een hard schot van Bakhuys. Van der Wever weet ditmaal den bal slechts vallende weg te stom pen. Kr is echter niemand van onze ploeg, die het ieder opnieuw weet to bemachtigen, om voor de tweede maal to schieten, waardoor een goede kans verloren gaat. De Nedcrlandsche harten kloppen sneller als even later voor het Belgische dool een lievige worsteling ontslaat. Om beurten proheeren Bakhuys en Wcls te schieten en Vcnte te koppen. Van der Wever blijft echter meester van het terrein en weet eindelijk den bal naar het middenveld weg te werken. Dc Belgi sche voorhoede krijgt tiet leder, de bal gaat van Grimonprez naar Capclle en verder van Voorhoof naar Versyp, die goed voorzet, doch tenslotte komt de hal in het zijnet terecht. Dan is weer dc beurt aan onze voorhoede en reeds denken wij dat hot eerste doelpunt zal worden gemaakt, als Smit kei hard tegen dc lat schiet. Bij een volgenden aanval, goed opgezet door Aiulcriesscn en voorgezet door Wels, grijpt van Dessol op bet juiste moment in. Herhaalde malen lost als resultaat van onze aanval len, Bakhuys schoten op het Belgische dool, welke schoten of goed gehouden worden door den Belgi schen doelman en ook vaak over of naast gaan. Hoewel dc onzen technisch veel beter spelen dan de Belgen, zijn de beide ploegen goed tegen elkaar op gewassen. Steeds sneller wordt het spel.cn steeds sneller volgen de aanvallen elkaar op. Tegen het einde van de eerste helft, als de Belgen tot dc overtuiging komen, dat bet doelpunten van Nedcrlandsche zijde ook nog uitblijft, worden de Belgische aanvallen iets sterker. Onze achterhoede, de beide backs Weber en van Run. die herhaalde malen nog geassisteerd worden door Van Heel en Pcllikaan, hebben echter weinig moeite. Even voor de rust moet Mijndcrs nog oen hoekschop nemen, die door Van der Wever vrij slecht wordt wegge werkt. Er is een goede kans, doch Pellikaan schiet juist op den doelman, die tenslotte het leder weet weg te werken. Ken laatste aanval van den Relgi- srhen rechtervleugel stuit op Keizer en daarna komt met een blanco score dc rust. D8 tweede helft Ook de tweede helft begint met aanvallen voor onze ploeg, die er thans nog wat flinker gaat opzit ten. De eerste aanvallen leveren echter niets op. Bak huys kopt een keer over, Smit trapt eenmaal naast en Mijndcrs schiet te hard, waardoor de middenspe lers den hal niet kunnen bereiken. Eenige minuten na de hervatting krijgt Bakhuys een mooie kans, doch zijn schot gaat op onbegrijpelijke wijze naast. Aan den anderen kant leveren ook de Belgische aan vallen voorloopig niets op. Capellc, do midvoor der Belgen, schiet slecht en wanneer Dij eenmaal den hal van Voorhoof zeer goed krijgt toegespeeld, gaat zijn schot hopeloos naast. Bij een nieuwen aanval van onzen linkervleugel wordt Mijndcrs, juist als hij uit een vrije positie wil voorzetten, gehaakt. De vrije schop leidt tot een corner, waarbij «Ie bal wordt achtergat rapt. Plotseling echter, als de tweede helft zes minuten oud is, komt er verandering. De bal is weer bij den Belgischen rechtervleugel, die het leder doorgeeft naar Capclle. Deze geeft een pass naar Grimnonprcz, die onhoudbaar voor Keizer inschiet en de Belgen leiden met 10. Het schijnt echter dat hef Nedcrlandsche elftal ook ditmaal deze aansporing noodig had nok in Amsterdam moesten de Belgen het eerste doelpunt maken om tot men geestdrift te geraken en het technisch hetere spel ook zoover Ie ontwikkelen, dat er doelpunten uit voorkomen. De aanvallen der Ne derlanders worden menigvuldiger. Een corner tegen België, door Mijndcrs genomen, weet Van der Wever weg te werken: hij een tweeden corner kopt Ande riesen. doch gaat de hal naast. De bal blijft echter voor het Belgische doel en wanneer Wcls een goede voorzet geeft, maakt Smit na li minuten spelen met een goed schot den stand met 11 gelijk. Het gejuich van onze landgenooten op de tribu nes is vele malen sterker nog dan het gejubel van onze Zuiderburen, toen de Belgen de leiding namen. De Oranjeploeg ontwikkelt weer het spel. zooals wij dal in Amsterdam gezien hebben en sleeds verkeert het Belgische doel in gevaar. Herhaalde malen moet Van der Wever reddend optreden. Twee minuten nadat de stand gelijk is. mankt Vente den hal op prachtige wijze vrij, hij geeft hem door naar Bak huys, die met den rug naar het Belgische doel staat, doch zich in één ruk-omdraait en met een keihard schot den stand op 21 brengt en daardoor de leiding aan Nederland. Hoog laait het enthousiasme op. De Nedcrlandsche vlaggetjes doen als het ware de Belgen op de tribu nes verdwijnen en het spel is reeds lang weer aan den gang. voordat hel gejuich verstomt. De aan vallen van onze zijde blijven voortduren. Na twee minuten vliegt een schot van Smit keihard tegen de lat. De terugspringend© hal komt hij Vcnte, die niet aarzelt en met een goed gericht schot den voorsprong tot 31 vergroot. Binnen vijf minuten heeft de Oranjeploeg een 1—0 achterstand in een 3—1 voorsprong veranderd. Reeds denken vele landgenooten weer aan een overwin ning met ongekende cijfers. De Belgen, die niet dezen achterstand In punten aantal gelijk staan met de Ieren en daardoor hun deelneming aan de wereldkampioenschappen in ge vaar zien, zetten er echter alles op om aan een de bacle te ontkomen. Met alle kracht gooien zij zich in den aanval. Hun spel is weliswaar niet zoo goed gecombineerd als het Nederlandsche, doch daardoor zijn de aanvallen des te gevaarlijker. Nog sneller zoo mogelijk gaat het spel op cn neer en aan beiden zij den wordt hard gestreden. Smellinckx is in dc achter hoede der Belgen naast den doelverdediger dc ster ke man en herhaalde malen onderbreekt hij do aan vallen van onze voorhoede, die afwisselend van links cn rechts voorzetten op het Belgische doel los laat. Als er ruim 25 minuten gespeeld is, weet Voor hoof door te breken, die den bal doorgeeft naar Grimmonprez. De bal komt terug bij Voorhoof, die daarna doorgeeft naar Capelle. Deze laat den ba', echter loopen voor Grimmonprez. die op dat moment geheel vrij staat, doch de bedoeling van Capclle niet schijnt te begrijpen daardoor een goede kans mist. Twee minuten later echter breekt Capelle door de Hollandsche verdediging heen. Hij schiet en Keizer stopt maar half. De bal blijft voor het doel en dc toe snellende Voorhoof heeft geen moeite om met een goed gericht schot den achterstand der Belgen tot 3—2 te verkleinen. Dit Belgische doelpunt is een nieuwe aansporing voor de Oranjehemdcn, doch de eerste aanval loopt op niets uit, doordat Mijndcrs te scherp voorzette. Een goede kopbal van Smit wordt door Van der Wever uitstekend weggewerkt. Even later krijgt Bakhuys een goede kans, doch Van der Weyer weet door ver uit te loopen. het gevaar te voorkomen. Bij eenige Belgische spelers beginnen zich iceke- ncn van vermoeidheid te vertoonen en vooral op den linkervleugel der Belgen wordt weinig meer ge presteerd. Evenals in de eerste helft moet alles van rechts komen. Nog even wordt de wedstrijd onderbro ken voor een der Belgische half backs, die wa» ge vallen, doch onmiddellijk daarop weer doorspeelt. Anderiessen maakt eenige malen hands, waardoor goede Hollandsche aanvallen op niets uitloopcn. Mijndcrs en Wcls brengen eenige malen den bal goed naar voren, doch wanneer zij voorzetten staat er niemand om do kansen te benutten. Ook do vrije schop wegens hands van l'ecracr levert niets op. Vijf minuten voor bet einde brengt een nieuwe Nederlandsche aanval het gewenschte succes. Van Heel loopt met den bal ver naar voren en weet liet leder goed naar Bakhuys te plaatsen. Juist onder de lat schiet Bakhuys voor ons land het leder voor de vierde maal in het Belgische doel en brengt den voorsprong op 4—2. Even nog probecren de Belgen aan te vallen, waar bij zij een corner forcceren. doch daarna bepalen zij zich, zeker van deelneming aan do wereldkam pioenschappen, wanneer ons elftal er niet in slaagt den voorsprong te vergrooten, tot de verdediging. Dc geheele middcnlinie wordt teruggetrokken en ook de voorhoede blijft bijna doorloopend gedurende de laatste minuten op dc Belgische helft. Dc Oranje- hemden slagen cr dan ook niet in den voorsprong nog te vergroeien en met 4—2 komt onder gejuich van dc duizenden landgenooten het einde. Spontaan wordt, als de spelers het veld gaan verlaten, het Wilhelmus aangeheven. Nederland had verdiend ge wonnen. Nabeschouwing. Nederland heeft verdiend gewonnen. Voor een be langrijk gedeelte van den wedstrijd waren de Oranjchemden in het veld in de meerderheid en dit werd voornamelijk veroorzaakt door het prachtig sluitend team-verband. Ieder speler was zijn plaats in het elftal volkomen waard. Ook in technisch op zicht waren er geen zwakke punten. De middénlinie sloot tusschen de achterhoede en de voorhoede op de juiste wijze aan en daardoor werd vaak een snel sluitend combinatiespel vertoond, dat door het feit, dat het een open karakter droeg, sleeds gevaarlijke momenten voor het Belgische doel schiep. Voegt men hieraan toe, dat gedurende den gelieelen wedstrijd in een zeer hoog tempo en met enorme geestdrift werd gespeeld, vooral na liet eerste doelpunt der Belgen, dan is het duidelijk, dat het Belgische elf tal. dat verscheidene zwakke plekken vertoonde, tenslotte den nederlaag heeft moeten leiden. Door deze 4—2 overwinning is het vertrouwen ge rechtvaardigd, dat het Nederlandsche elftal waar schijnlijk tot dc acht sterkste ploegen bij de wereld kampioenschappen zal worden gerekend, omdat het als eindwinnaar is uitgekomen uit de groep België- Icrland-Ncderland, en de overwinning met grootc cijfers is bevochten. In de tweede plaats is door deze overwinning van Nederland ook komen vast te staan, dat behalve Nederland, België naar Rome gaat, omdat «Ie cijfers van België juist voldoende zijn om een gelijk doel- gemiddelde met Ierland te voorkomen. De einduit slag van de wedstrijden in deze groep van de voor ronde om het wereldkampioenschap, is als volgt: gesp. gew. gel, Nederland 2 2 België 2 1 Ierland 2 1 vcrl. pt. doelp. 4 9—1 1 1 6—8 1 1 6-9 N 1 E IJ W E X 1 E DORP Ledenvergadering van de Sociëteit Over dc Helft, in de Prins-Mnurits alhier. Voorzitter heet de aanwezigen welkom, waarna de notulen door den secretaris worden gelezen en goedgekeurd. Namens dc commissie belast met liet nazien der rekening, brengt de heer J. Peercbooni rapport uti. De ontvangsten hebben bedragen f 210.37, do uilga ven f 182.30. Voordeelig saldo f 57.98. Alles is in do boste orde bevonden, wordt tot goed keuring besloten, onder dank aan den penningmees ter voor het beheer. De heer C. Brouwer wordt als bestuurslid herko zen. Op voorstel van liet bestuur, zal getracht wor den op voordeelige wijze in het bezit te komen van een medaillekast. Wegens aftreding van den heer D. v. d. Stok, wordt de commissie tot nazien der rekening 1934 aange vuld door den heer P. Strijder. Getracht zal worden wederom weer eens biljart wedstrijden te houden cn korpskolfwedstrijden te orga niseeren. Na de rondvraag, die niets opleverde, volgde slui ting. Vergadering van stemgerechtigde ingelanden van den Niedorperpolder op Zaterdag 28 April j.1. ton lokale van den lieer Boov te Terdiek. De voorzitter de heer J. Stammes opent de verga dering. waarna de notulen worden gelegen door den secretaris don heer S. G. Wit, welke worden goedge keurd. Namens de commissie belast met het nazien der rekening 1933 brengt de heer O. Boheldijk rapport uil. Alles in do beste orde bevonden ie hebben, wordt geadviseerd tot goedkeuring, waartoe de vergade ring besluit, onder dank voor liet beheer en aan do commissie \oor het nazien. Do ontvangsten hebben bedragen f 6259.15 en de uitgaven f 4578.13. Al zoo valt een voordeelig saldo te boeken van f 1681.02. Volgt aanbieding der begrooting 1931. welke door het bestuur sluitende is gemaakt, op een ontvangst mi uitgaaf van f 5822.81, met een te heffen omslag van f ti per H.A. Ook deze draagt de goedkeuring der vergadering weg. Wegens aftreding van den hoer G. Ursem, wordt tot commissielid voor 't nazien der rekening 1931 aangewezen de heer D. Olie. Aan het bestuur wordt wederom dc machtiging verleend tot uitvoering der werken als in eigen be heer. Het Ambtenarenreglement vastgesteld door het bestuur der vereeniging van Noordhollandschc Wa terschappen, wordt goedgekeurd, behoudens wijzi ging van do art. 628 en 33. Iu de rondvraag spreekt de heer Olie een woord van dank tot liet bestuur voor het zuinig en goed beheer van den Polder en zegt dat het is toe te juichen, dat de lasten op zoo laag peil van f 6 per H.A. kunnen worden teruggebracht. Niets meer aan de orde zijnde, volgt sluiting. W N K F. r Vrijdagavond vergaderde te Winkel ui de tooneel- zaal van den heer Laan de Ouderavond van de school te Winkel, waar behalve de Oudercommissie en het onderwijzend personeel ook aanwezig waren de commissie van toezicht op het lager onderwijs en het College van Burgemeester en Wethouders. Om streeks 70 personen zijn aanwezig. De voorzitter opent de vergadering en heet de aanwezigen welkom, in het bijzonder de genoodigde eoileges cn den spreker van dezen avond, den heer Immers van Nieuwe Niedorp. Dc notulen worden goedgekeurd. De Voorzitter deelt mede, dat met 1 Mei a.s. een leerkracht overcompleet is en de school gaat ver laten. mot gevolg dat we weer tot een indeeling van twee klassen per leerkracht komen, met uitzonde ring van cle hoogste klassen, 5. 6 en 7, die komen on der één leerkracht. Voorts is er een wijziging gebracht in de vacanties en is de Moivacantie vervallen en daarvoor in de plaats getreden de Paaschvacantie. Gebruikelijk is dat voor 1 Mei een advertentie wordt geplaatst om zich aan te melden, doch allo ouders doen dit niet en dit is belemmerend voor een tijdige indeeling en nog eens wordt cr op aan gedrongen dit te doen. In herinnering wordt gebracht, dat de leerlingen 1 Mei <i jaar moeten zijn om toegelaten te worden. Voorts wordt er op aangedrongen om. wanneer leerlingen de school verzuimen, daarvan aan het Hoofd der school kennis wordt gegeven. Als veilig heidsmaatregelen is dit ook zeer aan to bevelen. Voor de l'loschool kan worden medegedeeld, dat bei getal leerkrachten daar geen vermindering zal behoeven te ondergaan. Voor de ITo-school zal het een belangrijk jaar zijn. niet minder dan tien leer lingen moeten examen doen. Do heer Immers, zwemleeraor i«- Nieuwe Niedorp, komt dan aan het woord voor het houden van zijn rede over ..De beteckonis van zwemonderwijs." De heer immers zet uitvoerig uiteen het grootc nut van de zwemsport, een sport, <iie hij het opvoeren van andere soorten to ver is achtergebleven. 'I Zwemmen kan op eiken leeftijd geleerd worden en op DA-jarigen leeftiid reeds begonnen worden. Vol gloed en vuur bepleit spreker voor zijn zwemkunst, een kunst, waar voor spreker zich een reeks van jaren heeft geinto- reseerd en als volkomen bevoegd instructeur tal van personen heeft opgeleid. Loeren zwemmen moet geschieden onder goede lei ding en de Kon. N'ed. Zwcmbond heeft zich ten doel gesteld de zwemsport hoog op ie voeren. Voor Winkel zijn do zwemmers nu nog aangewezen op de Rijd in Nieuwe Niedorp. Spreker heeft daar dc leiding en ieder krijgt gelegenheid opgeleid te wor den. Na nog een krachtig betoog in liet belang der zwem- s|iort. beëindigd esprekcr zijn rede. Enkele vragen woéden nog gesteld en beantwoord. In verband met het reddingswerk is spreker bereid een cursus te geven aan personen, die iu het bezit van een zwemdiploma zijn. De voorzitter dankt den spreker voor de gloedvolle rede en verwacht dat van een opleiding door iemand, zoo vol gloed en vuur voor zijn sport, niet andere dan goede resultaten zal kunnen opleveren. Ilot doet spreker genoegen dat cr in do gemeente ernstige pogingen worden gedaan om tot een eigen zwembassin te komen en hoopt, dat zo er ook de ver wezenlijking van zuilen zien en de daaraan verbon- d n moeilijkheden overwonnen zullen worden en spre ker verwacht dat daarbij op dc steun van vele ouders is te rekenen. Wethouder Van Zoonen dankt voor de gelegenheid door ile Oudercommissie gegeven om een zoodanige avond te organiseeren en hoopt dat de tijd niet ver meer zal zijn. clat men hier over een eigen zwembassin zal beschikken en men hier het zwemmen zal kunnen leeren en kunnen dartelen en spartelen in het zilte nat. Daarna dankt dc voorzitter allen die tot liet slagen van dezen avond hebben medegewerkt, in daad of woord, doch ook voor do tegenwoordigheid van vele belangstellende ouders, dit toekent dc ouderavond tot een machtig middel tot samenwerking tusschen school cn huis en sluit daarna dc bijeenkomst. Na de sluiting is officieel afscheid genomen van mejuffrouw A. Jansen, die gedurende drie en een half jaar arm de school verbonden is en 1 Mei a.s. niet wachtgeld zal gaan, wegens opheffing van één leerkracht. Door den Voorzitter, den Voorzitter der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs, den Voorzitter der Oudercommissie en de collega's, worden in tref fende woorden afscheid genomen van de scheidende onderwijzeres cn dank gebracht voor wat zij voor het onderwijs is geweest en onverdeeld wordt haar een blijde toekomst toegewensclit. Vele goed wcnschen, waarvoor juffrouw Jansen allen een woord van dank brengt en allen en het onderwijs veel goeds toe wenscht.

Schager Courant | 1934 | | pagina 9