Varkenshouderij. Twee millioen Duizend meter diep in den Oceaan. Bij het uitstappen door een auto gegrepen. ZWAAR ONWEER BOVEN ROTTERDAM. Reglement voor 1934 vastgesteld. Verzwegen belasting. VOOR DEN MIDDENSTAND. Wetsontwerp in de Kamer aangenomen. ONBEKENDE LEVENDE WEZENS. Radioreportage tijdens bet onderzoek. Tegen een boom gesmakt en gedood. Tc Hommerts in Friesland bij de kom van het dorp stopte een autobus, waaruit stapte de ongeveer 50- jarize architect J. van Deventer uit Sneek. De he«v v. Deventer, die zeer doof is liep, toen hij was uitge stapt voor langs de bus om. Op hetzelfde oogenblik passeerde een luxe wagen. Omstaanders beduidden den heer v. D. nog om te blijven staan, maar deze begreep het niet. De luxe wagen remde uit alle macht, doch een aanrijding was onvermijdelijk. De heer v. D. werd tegen een boom gesmakt en kwam daarna in een sloot terecht. De aanwezige geneesheer kon slechts den dood constateeren. Naar ooggetuigen beweerden treft den chauffeur geen schuld. STUDENTENBETOOGINGEN OP CUBA. 1 doode, 4 gewonden. Naar uit Havanna gemeld wordt, is het daar tot een bloedige botsing gekomen tusschen militairen en studenten, die voor de hoogeschool betoogden. Kén student werd gedood, 3 anderen en een soldaat werden gewond. STELLAGE INGESTORT. 5 arbeiders gewond. Halle. In Brodau in het district Delitzsch is een stellage bij de kerk door tot dusverre onbekende oor zaak ingestort. Vijf arbeiders werden zwaar gewond, een hunner zelfs levensgevaarlijk. Hier en daar de bliksem ingeslagen. Stagnatie in het treinverkeer. Geen per soonlijke ongelukken. Donderdagavond, tusschen half negen en half tien heeft zich boven Rotterdam en inzonderheid boven het noordelijke stadsgedeelte een onweer ontlast van buitengewone hevigheid. De bliksem was niet van de lucht en ratelende donderslagen volgden el kaar zeer snel op. Bij onweer kan men te doen hebben met verticale of horizontale bliksemflitsen. Blijkens een mededeeling van het filiaal van het Koninklijk Meteorologisch Instituut had men hij dit. onweer ech ter te maken met flitsen in allerlei richting. Het onweer ging gepaard met een hevigen regen val, afgewisseld door hagelbuien. De riolen konden niet overal de groote watermassa's verwerken, zoodat hier en daar de straten blank kwamen te staan. Zeer dikwijls zijn de zware slagen bijna onmiddel lijk op de bliksemflitsen gevolgd, waaruit kan worden afgeleid, dat het onweer zeer nabij was. Omstreeks half tien is de bliksem ingeslagen In pand 1 aan de Fonteinsteeg. waardoor de electrische lichtleiding defect is geraakt. Persoonlijke ongeluk ken helden zich niet voorgedaan. Om kwart over negen is de bliksem ingeslagen in het tunneldek van den spoorweg hij den Benkelsdijk, waardoor een gat is ontstaan van 2 bij 10 centimeter. Het treinverkeer kon normaal doorgaan. Verscheidene malen zijn tramwagens door den blik sem getroffen. Persoonlijke ongelukken zijn daarbij niet gebeurd. Tusschen Nootdorp en Pijnacker is een draad van de bovenleiding van den elcctrischen spoorweg gebro ken, vermoedelijk als gevolg van het inslaan van den bliksem. Ook daarbij zijn geen persoonlijke ongeluk ken gebeurd, rnaar het treinverkeer heeft na half 10 op dit traject groote stagnatie ondervonden. Tusschen de stations Hofplein en Pijnacker hebben na dat uur alleen stoptreinen gereden. De reiziger3 naar Den Haag. werden verwezen naar het station D.P. Ook de reizigers van Den Haag naar Rotterdam via Pijnacker moesten via Delft reizen. Om kwart voor acht is de cersto onweershui over de stad getrokken, welke bui echter niet zoo bijzon der hevig was. Zij heeft ongeveer een half uur ge duurd. Om half negen is de tweede, een zware hui, ge volgd, welke bui ongeveer een uur heeft geduurd en nog lanc daarna kon men het op grooten afstand zien weerlichten in Noordelijke en Westelijke richting. Ook boven andere plaatsen ln ons land. Ook boven andere plaatsen in ons land heeft zich Donderdagavond een zwaar onweer ontlast. In Am sterdam heeft het noodweer kort geduurd, doch hel was zeer hevig. Felle bliksemstralen schoten door de lucht, gevolgd door zwaren rollenden donder. Zwaar weer boven Sittard. Omstreeks 9 uur brak boven Sittard een hevig on weer los, dat gepaard ging met een zwaren regenva'. Vele straten stonden hierdoor geruimen tijd blank, terwijl vele electrische geleidingen stukgeslagen wei den. Bij den heer Derrez in de Limbrichtcrstraat viel een schoorsteen van het dak door een glazen koepel. Mevrouw D. werd door vallend glas aan de armen gewond, de overige huisgenooten kwamen met den schrik vrij. Boven Nijmegen en omgeving. Voor de tweede maal in deze week ontlastte zich Donderdagavond boven Nijmegen en omgeving e.vi zeer zwaar onweder. Vooral in de omgeving van Groesbeek en in Noord-Limburg was het zwaar nood weer. Het onweder ging hier gepaard met geweldige slagregens. De bliksem was haast geen oogenblik van N KLEIN DOOSJE C\ET GROOTE GENEESKRACHT "AKKERTJES" (Akker-Cachelsl zijn thans ook verkrijgbaar in handige metalen zakdoosjes met 3 Cachets. Dat is zoo gemakke lijk. Gij hebt ze dan, waar Ge U ook bevindt, altijd bij U en ze komen telkens van pas bij: Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijn. Zafcdoo«" Glaian bui» mal 12 «tuk» «lacht» 52 canl "O cant Ce Vum hianiil 4 Uw «akdoo«je Tullen. de lucht, en herhaaldelijk werd de hoogspanningslei ding van het elcctrisch licht geraakt, waardoor sto ringen optraden. Te ruim acht uur werd de l>oerderij van den heer Gillissen te Groesbeek door den bliksem getroffen en in een ommezien stond het geheclo perceel in lichte laaie, zoodat de bewoners overhaast in een stroomen den regen moesten vluchten, zonder iets te kunnen redden. De geheelo boerderij brandde af. Eenig klein vee kwam in de vlammen om. De inboedel en «Ie landbouwinventaris gingen verloren. De schade wordt door verzekering gedekt. Hagelslag te Oss. Boven Oss heeft zich een hevig onweer ontlast, ge paard gaande met zwaren hagelslag. De steenon wa ren zoo groot als duiveneieren en hebben aan de bloe sems en de te velde staande gewassen veel schade toegebracht LAWINE IN NOORD-WEST-ITALIë. Milaan. Op vele plaatsen in Noord-West-Italië zijn lawines voorgekomen. Te Usseglio zijn drie ar beiders op een op 1000 M hoogte gelegen electrische centrale door een lawine bedolven. Een hunner slaagde er met hovenmenschelijke inspanning in zich uit de sneeuw te bevrijden, doch de heide anderen zijn om hei leven gekomen. De weg van Alorstar naar Cogne is door twee ontzettende lawines geheel ver sperd. Een der sneeuw stortingen gnat over ongeveer 100 M. lengte en eer dan S M. hoogte. Do tweede over GO M. lengte en 3 M. hoogte, zooJat het ver keer geheel gestagneerd is. DOOR DE TRAM GEKRAAKT. Verkeersongeval te De Bilt. Op den Utrechtschen weg te De Bilt, nabij Stey- nenburg. heeft een botsing plaats gehad, tusschen oen vrachtauto, beladen met zakken k den en de Zeistertram. Daar de chauffeur veronderstelde, dal hij de hem tegemoetkomende tram, rechts niet meer kon passeeren. trachtte hij den middenweg te berei ken. Op de rails slipte de wagen echter «n met groo te vaart kwam de tram tegen de auto opgebotst. Dc voorzijde vuri dc auto werd geheel vernield, terwijl ds zakken kolen op het lichaam van den chauffeur wer<Ien leeggschud. Wonder boven wonder, kwam de man zonder kwetsuren van beteekenis uit de ruine te voorschijn. Ook bet voorbalcon van de train bekwam schade. B O E R D E R IJ. Grootere varkensstapels worden naar ver* houding meer beperkt dan kleinere. Aan het „Reglement Varkenshouderij 193P, dat thans door den minister van Economische Zaken is vastgesteld, is het volgi-nde ontleend: Het ten hoogsto door de leden van elk der Ge westelijke Varkenscentrnlcn tegelijkertijd te houden aantal varkens zwaarder dan 20 kg. en het aantal hun toe te kennen merken wordt voor elk dier le den vastgesteld door het bestuur der Gewestelijke Centrale waarvan zij lid zijn, op voorstel van de Plaatselijke Commissie van het district, waaronder zij behooren. Bij het opmaken van het hier bedoeldo voorstel, gnat de plaatselijke commissie en J>ij de vorenge noemde vaststelling gaat het bestuur uit: le. voor wat betreft het aantal toe te kennen merken van het aantal fokzeugen, waarvan bij de in 1932 door de Gewestelijke arkenscentralen gehouden telling de aanwezigheid is vastgesteld; 2e. voor wat Iwureft het aantal toe te wijzen varkens zwaarder dan 20 kg. van het totaal aantal der hij die telling aanwe zig gebleken varkens, verminderd met het aantal biggen, niet ouder dan 6 weken: 3e. voor wat Iwï- treft het ten hoogste tegelijkertijd te houden aantal fokzeugen van het totaal aantal toegekende merken, gedeeld door li, waarhij V2 en breuken l»oven Vz naar l>oven, en breuken beneden V2 naar heneden worden afgerond, met dien verstande, dat door het bestuur der betrokken Gewestelijke Varkenscentrale, onder goedkeuring van de Nederlandsche Varkcnscentrnle, kan worden goedgevonden, dat aan dengene die gewoon was meerdere dragende zeugen voor han delsdoeleinden te houden, meerdere fokzeugen wor den toegewezen. Voor «le gevallen, dat de uitkomsten van de tel ling 1932 niet aanwezig zijn, ol in vergelijking met de uitkomsten van vroegere tellingen ol in verge lijking met soortgelijke Indrijven in hetzelfde dis trict gelegen, geen juiste grondslag geacht kunnen vvorden te zijn, vvorden als grondslag voor dc toe wijzing van varkens de uitkomsten van de in 1930 gehouden telling mede in acht genomen, in dier voege, dat «loor het bestuur van de betrokken Ge westelijke arkensecntrole bij de beonrdeeüng van het voorstel van «le plaatselijke commissie mede mag vvorden te ra«le gegaan niet do uitkomsten van en «le verhoudingen in soortgelijke bedrijven. in hetzelfde district of in soortgelijke districten gelo gen. Het bestuur der Nederlandsche Varkenscen trale stelt onder goedkeuring van den minister do regelen vast. overeenkomstig welke de besturen der Gewestelijke Yarkenscentralen de beper king van de varkensfokkerij en -houderij bij eiken varkenshotuler dienen te regelen. Grootere varkensstapels vvorden naar verhou ding meer beperkt dan kleinere. Varkensstapels van landbouwbedrijven, waar van de varkenshouderij een onmiskenbaar on derdeel vormt, worden naar verhouding niet zoo zwaar henorkt als varkensstapels van bedrijven waarin de varkenshouderij geheel als nevenbe- drijf wordt uitgeoefend. Bekend waardevol fokmateriaal. Ten behoeve van het behoud van waardevol fok materiaal gchlcn dc volgende bepalingen: Voor toekenning van meer merken komen alleen in aanmerking die fokkers, die uitsluitend stam- boekmatrriaa! bezitten, met dien verstande, dat ten hoogste per jaar gemerkt zullen worden zooveel toornen als het aantal toegekende merken gedeeld door 7 bedraagt, waarbij M» en breuken boven *4 naar boven, en breuken beneden V-> naar beneden worden afgerond, behalve bij houders van sterzeu gen, die daarenboven nog kunnen laten merken van: 1 sterzeug 2 toornen biggen. 2 sterzeugen 3 too rnen, 3 sterzeugen 4 toornen, 4 sferzeugen 5 toornen, met cm maximum van 5 toornen. Deze meerdere merken worden uitsluitend toege kend ter aanbrenging aan biggen, «lie naar de hier- ue gestelde vereisehten inscbriivenswnardig zijn '•evonden door een bij het Centraal Bureau voor de Varkensfokkerij in Nederland erkend Varkensstam boek. Voorts worden deze meerdere merken aan andere biggen dan die van sterzeugen eerst aangebracht na de overige toegekende merken. Voor toewijzing van meer fokvarkens komen uit sluitend in aanmerking: a. houders van sterzeu gen; b. fokkers van uitsluitend stamhoekvarkons. Me regelmatig fokvarkens voor den handel gefokt '•ebben en c. houders van stamboekbeen-n. uitslui- <md ter aanschaffing van een iongen fokbeer om dien naast den oude op te fokken. Voor toewijzing van meer fokzeugen komen uit- luitend in aanmerking: a. houders van srerzeugen m h. fokkers, die regelmatig dragende volhloedzeu- -m voor den handel fokken en verkoopen. Voor de toewijzing van meer varkens zwaarder 'nn 20 K.G. komen uitsluitend in aanmerking 'e door de Commissie van Toezicht op de Selectio- niesterijen en de door het Centraal Veevoederbureau aangewezen proefmesterijen. Voor elk der jaren 1931 tot 1934 is ln de Inspectie Tilburg aangegeven als belast en onbelast vcrm<>gcn gemiddeld f 13.000.000. als belast inkomen gemiddeld f550.000. liet aantal aanmeldingen bedroeg 1910. In de inspectie Nijmegen, waartoe ook behooren de gemeenten Batenburg, Bergharen. Kwijk. Hnrsscn en Wijchen, is, voor wat het belastingjaar 1931- 1932 betreft, aangifte gedaan van in totaal f5500 000 aan verzwegen vermogen en f300.000 aan verzwegen in komens. Over de volgende dienstjaren is het totale bedrag nog niet bekend. In de inspectie Arnhem bedraagt het thans nader aangegeven vermogen over drie jaar verdeeld 14 iniilioen en 1 millioen aan inkomsten. De totale opbrengst van deze nadere aangiften be draagt f150.000; hiervan komt ongeveer f30.000 voor de gemeente Arnhem ten goede aan de begrooting 1934. ONGEVAL IN HET ZUIDERBAD TE AMSTERDAM. In het Zuiderbad is een 32-jarigo dame een onge luk overkomen door het mislukken van een bra- voure-stukje, dat zij wilde uithalen. Zij sprong nl. terwijl zij een andere zwemster op de schouders droeg, in het water, waarbij zij waarschijnlijk een verkeerde of geforceerde beweging heelt gemaakt, met het gevolg, dat een halswervel werd beleedigd en een plaatselijke verlamming optrad. Do G.G.D heeft het slachtoffer naar het Wilhclmina Gasthuis vervoerd. „Esn bescheiden stap, welke toch veel goeds kan doen", zegt minister Oud. Donderdagmiddag heeft de Tweede Kamer, na een weinig interessant debat, zonder hoofdelijke stemming het wetsontwerp in zake het crediet van twee millioen aan den middenstand aangenomen. Dat het debat niet interessant was. kon trouwens niet anders, daar het vraagstuk in het schriftelijk overleg reeds van alle kanten was bezien. De twee millioen. waarvoor de regeering de mach- tigin?r van de Kamer gekregen heeft, is meer te be schouwen als waarborgsom. De Nederlandsche Mid- denstandsbank, aan wie het verleenen van de mid denstandscrcdieten is toevertrouwd, zal daaruit voortspruitende verliezen ten beloope van twee mil- millioen bij het Rijk kunnen dcclareeren. Dat houdt dus vanzelf in, dat de te verstrekken credieten hooger dan dit bedrag zullen zijn. Want het is niet aan te nemen, dat de Middenstandsbank bij haar credietvcr- leetiing aan „volwaardige bedrijven die in liquidi teitsmoeilijkheden verkeeren, uitsluitend verliezen zal lijden. Maar aan den anderen kant zal haar cre- dietpolitiek juist door den regeeringswaarborg iets minder voorzichtig kunnen zijn dan anders. De minister antwoordt. De Minister van Financiën, de heer Oud, zegt, dat het wetsontwerp wel een bescheiden stap is, maar toch veel goeds kan doen. Waar is, wat gezegd is, nl. dat men bij credietverleening voorzichtig moet zijn, mede omdat het distributieapparaat niet overmatig moet worden uitgebreid. Als men nieuwe bedrijven in staat stelt om te beginnen, zal voor henzei ven het bestaan spoedig allicht niet mogelijk blijken, maar bovendien doen zij den anderen bedrijven schade door de concurrentie. Deze credietverleening is bestemd voor volwaardige bedrijven, in liquiditeitsmoeilijkheden geraakt. De heer Westerman heeft gezegd, dat de 2 millioen een fooi zijn. De heer Westerman (n.h): Dat men het zoo zou kunnen voorstellen. Minister Uud waardeert zeer, dat de heer Weester- man het niet zoo voorstelt en dat hij de regeering bij voorbaat wil berschermen tegen een voorstelling die wel eens zou kunnen opkomen (uelach). Waarom heeft de regeering gebruik gemaakt van de Nederlandsche Middenstandsbank? Behartigd moeten worden de belangen van den middenstand, niet van banken. En zou men een nieuwe organi satie scheppen, dan zou dit geld kosten, dat al zou gaan van de 2 millioen, die de Kamer, naar spr. hoopt, nu zal toestaan. De Nederlandsche Midden standsbank heeft van ouds her een relatie met den staat. Spr. herinnert aan de garantie in 1927 door den staat gegeven aan deze bank in verband met de reorganisatie van het middenstandscredict. Volwaardige bedrijven zijn in het onderhavige ver hand die, welke in tijdelijke moeilijkheden zijn ten gevolge van de crisisomstandigheden. Dc regeering laat ruimte voor de mogelijkheid, dat bedrijven ge holpen worden, die zich zien bedreigd met omvang rijke verliezen op uitstaande vorderingen, zonder dat zij in hun kapitaal en rendabiliteit zoodanig getrof fen zijn, dat zij hebben opgehouden volwaardig te zijn. Spr. stelt genist dc sprekers, die meenden, dat bedrijven ongeholpen zouden moeten blijven, of schoon zij wel voor hulp in de termen vallen. De „technische" wijziging van de winkel sluitingswet op de agenda geplaatst. Verder heeft de voorzitter voorgesteld, de zooge naamde technische herziening van de winkelslui tingswet op de agenda voor de eerstvolgende reeks vergaderingen te plaatsen. Die vergaderingen nemen op 15 Mei (dus eenige dagen na Hemelvaartsdag) een aanvang; voordat dit deel van Verschuur's erfe nis door de Kamer bekeken zal worden, zal echter eerst de begrooting van het landbouwcrisisfonds be handeld moeten worden. En daarmede zullen wel eenige dagen heengaaa Blijkbaar heeft minister Colijn tegen de behande ling van deze technische herziening, die overigens «len middenstand slechts weinig verlichting brengt, geen bezwaar. Anders en o.i. ten onrechte tegenover de tijdelijke crisis-herziening van die wet, waarom uit midden standskringen al meer dan een jaar met goed recht gesmeekt is, aldus de Overzichtschrijver van het „Alg. Hsbl.". Het zou ons niet verwonderen, als hij de behandeling van de technische herziening duch tig geamendeerd zal worden. Eén en ander ten voor- deele van de bevolkingsgroep, die op wat crisisver lichting in elk opzicht, aanspraak mag maken. Midden Mei zal de bekende diepzee-onderzoeker Dr. William Beebc met twee helpers in een speciml geconstrueerde kogel trachten een diepte van 1000 meter te bereiken. Vier enorme trommels door sta len trossen verbonden, een stalen kogel met twee patrijspoorten uit armdik glas, een paar zuurstoftoe stellen, twee moedige medewer kers, een zorgvuldig gecontroleer de telefoonverbinding en een flin ke portie onverschrokkenheid: zie daar de hulpmiddelen waarmee dr. William Beebe de diepzee wil ver overen. Eerst bij de Bermuda's, 450 meter, daarna in de Caribische Zee tot 600 meter en nu wil hij trach ten 800 1000 meter te duiken! De stratosfeeronderzoekers ko men steeds hooger. Men verwacht zelfs nog in dezen zomer de 30.000 meter te halen. Geheele series bal lons zijn in voorbereiding. Maar voor de diepzee is Beebe alleen werkzaam, met zijn kogel, die aan boord van een gehuurden stoomer nog van een bizonder sterken schijnwerper voorzien wordt om dan hangend aan de stalen kabels in de diepte te verdwijnen. In diep ten waar anders slechts wrakken en dooden hun laatste rust vinden Nadat professor Regener van Stuttgart met twee Zweedsche on derzoekers in de mfjnen metingen van lichtstralen verrichtte, wil Dr. Beebe met behulp van geheel nieuwe instrumenten deze metin gen ook in de diepzee verrichten. Bij zijn vorige „tochten" consta teerde hij reeds een overeenkomst met de kleurverandering van den hemel door de stratosfeeronderzoe kers opgemerkt. Evenmin als hemel van groote. hoogten gr blauw is, evenmin is de zee in diepte blauw of groen. Eenige me ters beneden de oppervlakte was 't daglicht in rustig goren veranderd. Dit groen werd spoedig Steeds «Ion kerder om tenslotte in een volko men zwart over te gaan, dat Beebe 7.00 ongeloofelijk diep noemt, dat deze volkomen duisternis hem steeds weer schokt. Maar hij ver trouwde niet alleen op zijn oogen. Met spcctroscopcn ontleedde hij de laatste lichtstralen. Steeds meer verdwenen de kleuren van hei spectrum. Tusschen 17 meter verdween het rood, tusschen 7 en 50 het oranje, ook de gele strepen waren niet meer zichtbaar. Blauw was nog tot 150 meter te zien, om daarna ook te verdwijnen en ten slotte was het laatste groen en vio let op de 250 meter overgegaan in het zwart! Met zijn schijnwerpers verlichtte Beebe de duisternis op 500 en 600 meter diepte. Planten groeiden daar, zooais hij ze nog nooit gezien had. Visschen zwommen rond, waarvan weinigen door de diepzee vangtoestellcn waren naar boven gebracht en die in geen enkele fa milie van do dierkunde pasten. Smalle en breede, platte en dikk* dieren leefden daar. Hij zag ook ge weldige schaduwen, die zorgvuldig buiten het bereik van zijn licht bundel bleven. Beebe veronderstelt dat het monsters zijn grooter dan eenig levend zeedier, dat wij ken nen. Dit feit is voor ons van groot be- 1 nu ook serieuze onderzoekers meer zoo ongeloovig tegenover zeemonster van Loch Ness staan en aan een onbekende diep- zcevisch gclooven. Iloe vreedzaam dc reuzen vis schen in deze diepten leven fafge zien natuurlijk van den strijd om het bestaan, die ook hier niet schijnt te ontbreken) heeft Beebr zeer interessant beschreven, toen hij op zijn laatste tocht aan een „wei" voorbijkwam waar de gewei dige dieren rustig en ongestoord wier- en koraalbaukon aan hel „ai grazen" waren. Beebe verwacht ook door zijn nieuwe poging die midden Mei zal plaatsvinden het probceren van de „doode zone" te kunnen op lossen. Hij heeft namelijk opgc merkt, dat tusschen druk bevolkte lagen, waarin honderden van d' verschillende soorten leven, stroo- ken liggen, die absoluut verlaten zijn. Om deze verschijnselen nauw keuriger te kunnen observeeren zal Beebe weer bij dc Bermuda's dui ken, daar hier een ongemeen rijke dieien- en plantenwereld te vinden is. Met de beste camera's en gevoe ligste platen zal hij foto's maken en misschien slaagt hij er in do be roemde „glansvisschen" op de plaat vast te leggen. Van deze visschen kunnen wij ons in het geheel geen idee vormen, daar de dieren, zoo dra zij aan de oppervlakte ge bracht worden, uit elkaar springen. Dr. Beebe zal dus tot 1000 meter afdalen en zelfs wanneer de in stallatie blijft functioncercn een ra«lioverslag leveren. Maar hoe veel werk blijft er niet nog te doen? Men heeft diepten gemeten, die de 10.000 meter overtreffen: bij Portorico heeft men zelfs een diep te van 13.500 meter geconstateerd! Verondersteld dat Beebe er in sla gen zal de 1000 meter te bereiken, dan nog wachten lagen die 10.000 meter liggen op de ontsluiering van haar geheimen. Wij staan aan het begin van een nieuwe wonderwereld en Beebe en zijn helpers zijn de pioniers.

Schager Courant | 1934 | | pagina 10