[ONZE ILLUSTRATIES' ■1 Prins Kaya van Japan, die op het oogenblik In Engeland vertoeft, bracht Donderdag een bezoek aan het militaire kamp te Aldershot, waar hij de legerwerktu'gen In oogenschouw nam De rloolmond van het afvoerkanaal te Schevenlngen zal 400 Meter verlengd worden. Vrijdag zijn de voorbereidende werkzaamheden begonnen Trude Berllner, de bekende filmactrice, bracht Vrijdag bl) haar aankomst te Rotter dam een bezoek aan den machinist en stoker van den trein, waarmede zij de reis naar de Maasstad had gemaakt Een norsche kampioen op de groote doggen- tentoonstelling, die Donderdag te Bath ge opend is McCabe en Don. Bradman, twee prominente figuren uit den cricketwedstrijd, die Donderdag te Worcester tusschen de Australische club en Worcestershlre ge speeld werd, begeven zich naar het terrein van de match „Pulcherrimus" komt als eerste aan bij de groote race, welke Donderdag te Longchamp werd verreden Ruim 1300 schepen liggen te Maastricht en te Luik te wachten op het herstel van de sedert 16 April gestremde scheepvaart in het onlangs voltooide vak van het Albertkanaal tusschen Hac- court en Ternaaien Het Jaarlijksch banket der Japansche vereeniglng In Claridge's hotel te Londen werd dezen'keer bijgewoond door den Japanschen Circus-Amar, dat in ons land Is gekomen, heeft zijn tenten te Haarlem opgeslagen. Touwtrekken bij de opstel- Prins en Prinses Kaya. Links Tsuneo Matsudeira, de Japansche gezant te Londen, in gesprek met Prins Kaya llng van de groote circustent

Schager Courant | 1934 | | pagina 12