De gevaarlijke den Lagedij coupure aan De Westelijke Ford-toer. Ik R HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOct zwerf naar ome. "axüh Dinsdag 29 Mei 1934. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9488 „De Wiel." Prinses Juliana naar Engeland. Ook Spanje z'n schandaal. NIEUWBOUW. Voor rekening van den heer L. v. Rijswijk is aan gevangen mei de afbraak van het oude pakhuis en de garage, gelegen in de Heerenstraat, alhier. Waar nu het pakhuis staat, zal een woonhuis worden ge bouwd, terwijl een tuin zal komen op de plaats, waar men nu de garage vindt. Zal de HeerenstraAt door deze veranderingen niet weinig in aan zien stijgen, in de naaste toekomst zullen aldaar nog meerdere veranderingen plaats vinden. Do heer .van Rijswijk heeft n.1. groote plannen. De winkelruimte aan de Noordzijde van de Heeren straat, bij den eigenaar zelf in gebruik, zal óf wor den herschapen in een groote bazar, óf daar ter plaatse zullen woningen worden gebouwd, terwijl op den hoek Heerenstraat—Rensgars een moderne win kel zal komen. Een definitief besluit in dezen is door den heer van Rijswijk nog niet genomen. Ongeacht 't plan dat ten uitvoer zal worden ge bracht, mogen we nu wel reeds vaststellen, dat 't zal brengen groote verbeteringen, verfraaiing van de straat en dus tevens van onze zich steeds meer uitbreidende gemeente. Steeds maar: Schagen voor uit!! UIT PROTEST. Naar we vernemen zullen eenige standwerkers uit protest tegen de verhoogde marktgelden voortaan des Donderdags hun „tenten opslaan"' in 't leegstaan de winkelpand van den heer B. de Ligt aan de Laan. Een belangrijke verbetering in uitzicht. Naar ons ter oore kwam, is het Bestuur van het Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwar tier van plan, om nu de opheffing van den spoorweg Schagen—Schagerbrug een feit is geworden, een belangrijke verbetering tot stand te doen komen ta.v. de bekende gevaarlijke coupure in den West- frieschen dijk bij I.agedijk. Het voornemen bestaat nl. om de in deze cou pure aanwezige kunstwerken te doen sloopen, de dijk ter plaatse te doen vergraven en den weg te doen verbrecden. Ongetwijfeld zal door dit werk een zeer verbeter de toestand voor het verkeer worden verkregen en kan het reizend publiek dit voornemen van ge noemd waterschapsbestuur niet anders dan harte lijk toejuichen. ONZE JEUGD. We hebben er, wanneer dit to pas kwam, reeds va ker opgewezen, dat onze Schnger jeugd z'n boekje wel eens tc buiten gaat. Nu is 't heusch niet alleen ouzo jeugd, want wo weten wel, dat kwajongens streken nu eenmaal hooren bij een Hollandsche jon- fen en een Hollandsche jongen bij die streken. Toch omen er gevallen voor, waar 't kwajongensachtige plaats maakt voor streken, die niet door den beugel kunnen. Om weer te wijzen op 't vernielen van plant en bloem in onze plantsoenen wordt afgezaagd en ver betering of scherper toezicht is toch nooit te consta- tecren. Voetballen in de straten, ballen in met zorg in orde gehouden tuintjes, of do bal door de ruiten, 't is al 't oude liedje. Maar dat do deksels van rioolputten worden ver wijderd, waardoor groote menschen zich een onge luk zullen vallen, zie, dat kan niet worden goedge praat. Wo willen er do jeugd van deze plaats af op wijzen en hopen dat ook dc ouders ze onder 't oog zullen brengen, hoe gevaarlijk zooiets is. Nu de Westelijke Ford-toer 1934 ten einde is, kun nen we melden, dat bij de firma Blaauboer en Hos sen zich 511 deelnemers hebben aangemeld, gedu rende de tourdag?n. Voorwaar geen kleinigheid. De heer H. Hodde uit Haarlem won met een bij bovengenoemde firma gekochte automobiel in klasse I een Ford V-8 de lu>e. Een zilveren beker plus f 150 werd gewonnen door den heer J. van Balen Rlan- ken te Anna Paulowna, terwijl de heer H. Fellinga te Schagen, beslag legde op een beker, beschikbaar gesteld door den Official Dealer te Schagen. De Bad- en Zweminrichting „De Wiel" hield op Maandagavond een algemeene ledenvergadering ten huize van den heer J. Peetoom. Er was een klein nantal belangstellende leden aanwezig, toen de heer Ch. H. Th. Schmalz, voorzit ter der verceniging, met welkom opende. De notulen worden goedgekeurd. Naar aanleiding der notulen merkt voorzitter op, dat 't bestuur heeft gemeend geen vlot met staal draad te moeten uitleggen, daar gemeend wordt, dat *t gevaar vergroot wordt. De heer J. Kweldnm drukt daar zijn spijt over uit. Menig zwemmer zal er z. i. profijt van kunnen trekken. Voorzitter is Juist met de overige bestuursleden toch van meening. dat niet goed genoeg geoefende zwemmers zullen trachten tot 't vlot te zwemmen, wat wel eens jammerlijke gevolgen zou kunnen heb ben. Door 't bestuur is aangezocht mijnheer Tibout als zwemleeraar. Eventuecle benoeming ligt aan de algemeene vergadering. Van den K.N.Z.I3. is een schrijven ingekomen over deelname nnn wedstrijden. Dit. schrijven wordt in handen gesteld van de Sportclub, onderafd. van „de Wiel". Van de Hengelsportvereen. „De Baars" kwam een verzoekschrift in aan de leden van de Wiel, om de hengelaars niet te storen. De heer Tolle zou wel 't voorstel doen om 't visch- watcr t.z.t. tc pachten. Spreker gelooft, dat dnn ook niet zooveel etensresten, papier en fleschjes in de Wiel zullen worden gedeponeerd. De zwemmers ne men als regel geen brood mee als ze een bad gaan nemen. Voorzitter is 't met den heer Tolle eens, dat het wegwerpen van etensresten niet bepaald is tc noe men een bestrijdingsmiddel van de ziekte van Weil. Het gemeentebestuur zal daarop hopelijk in 't be lang der volksgezondheid ten strengste letten. Spre ker wil wel aanraden de hengelaars niet te hinde ren. ieder moet rustig kunnen genieten. De heer K Roggeveen vindt 't beter het bestuur van „de Baars" te schrijven cn te verzoeken toe te zien dat etensresten e.d. niet worden achtergelaten of weggeworpen. De heer C. Mol vindt 't den Juisten weg, het ge meentebestuur te schrijven, deze zal dan wel voor kennisgeving zorg dragen. Aldus wordt besloten. Benoeming zwemmeester. Op voorstel van het bestuur wordt met algemeene stemmen tot zwemmeester benoemd, ingaande 1 Juni a.s., de heer Tibout uit Gouda en wel voor 13 weken tegen een salaris van f 14 per week plus f 50 voor den cursus van redding van drenkelingen. Naar aanleiding van bovengemeld besluit is als regel vastgesteld, dat zonder ledenkaart niemand zal worden toegelaten. Van deze maatregel zal niet mogen worden afgeweken. Dc heer Anderson vindt 't jammer, dat de controle er des Zondags niet zal zijn. Voorzitter wijst op de controlecommissie en de plicht van allo leden om in 't belang der verecniging in dezen werkzaam te zijn. Bovendien wordt 't een kostbare zaak. Besloten wordt ann het bestuur over te laten om zoo noodig ook controle op Zondag in to stellen. Jaarverslag 1933. De heer Kouseband bracht 't jaarverslag uit. Het ledental nam toe en bedraagt thans lil. Er werden 278 badkaarten vekocht. Een zwemfeeest werd ge houden, waarbij vele prijzen aan Schager zwemsters en zwemmers ten deel vielen. Rekening en verantwoording. De hoeren K. Roggeveen en D. Wit belastten zich met 't nazien der rekeningen. Allebescheiden wer den in volkomen orde bevonden en werd den pen ningmeester, den heer J. H. Schene, décharge ver leend. De ontvangsten bedroegen, inclusief batig sal do 1932 f 1140.24, de uitgaven f 763.92, alzoo batig saldo f 376.32. De begrooting. Vervolgens werd de begrooting 1934 vastgesteld op een bedrag van inkomsten en uitgaven van 1 S9G.32 Er zal f 300 worden afgelost, t.w. 10 aandeden uit te loten cn f 200 aan de Boerenleenbank. Uitgeloot werden de obligaties No. 277 280 238 165 245 234 47 255 252 276. Bestuursverkiezing. Aan do orde is thans de verkiezing van drie be stuursleden, wegens periodieke aftreding van Mevr. van Huit en de hoeren Schmalz en Gorter. Herkozen worden met groote meerderheid van stemmen Mevr. van Huit en de heer Schmalz bij eerste stemming. De tweede vrije stemming heeft tot resultaat dat verko zen wordt de heer F. Tolle, die zijn benoeming aan neemt. Ook de heer Schmalz neemt zijn herbenoe ming aan. Zwemcursus. Het bestuur stelde voor ook dit jaar wederom een zwemcursus te houden en wel op de oude voor waarden. Dit voorstel werd aangenomen. Eveneens zal worden gehouden een cursus tot 't redden van drenkelingen. Voor dezen laatsten cursus stelt het Roode Kruis f 50 beschikbaar. Dr. v. d. Sluis is ge negen eenige theoretische lessen vooraf te geven. Medegedeeld wordt dat het bestuur heeft gemeend een extra loopbrug met springplank aan te brengen. Er zal een schuitje worden aangeschaft. De zwemuren voor dames, heeren cn kinderen zul len worden vastgesteld. De rondvraag. De heer Ch. Schmalz vraagt of 't niet wenschelijk is, dat consumptieartikelen worden verkocht, in de on middellijke nabijheid van de Wiel. Het bestuur zal deze zaak overwegen. De heer Wit dringt er op aan, dat de loopplank, die toegang geeft, wordt verbreed. Hierna volgt sluiting. Prinses Julnana gaat weer eenige weken bij haar nicht, prinses Alice gravin van Athlone, in Ken- sington Palnce tc Londen, logeeren. Zij wordt er 15 Juni verwacht. De S-correspondent van het „Alg. Hsbl." schrijft in verband hiermee nog het volgende: Het bericht, dat Prinses Juliana op 15 Juni hier voor veertien dagen zal komen in Kcnsington Palace als gast van Prinses Alice. Gravin van Athlone, die morgen in I.onden wordt terugverwacht, en van den Graaf van Athlone, is hier met groote instemming begroet. Men herinnert zich in de Kolonie met groo te voldoening, hoeveel belang zij stelde in de ver schillende Nederlandschc instellingen, toen zij verle den iaar in het begin van Juli Londen bezocht, hoe zij des Zondags de godsdienstoefening van ds. Van Dorp in de Nederlandschc Kerk in Austin Friars bij woonde en hoe vriendelijk en belangstellend zij zich met verschillende leden der Kolonie, die een werk zaam nandeel nemen in onze liefdadige instellingen, onderhield op de receptie van onzen gezant, jhr. mr. R. de Mnrees van Swinderen, in het gastvrije Lega- ticgebouw. Onze Gezant gaf ook een receptie en bal te Harer eere. Van Engelsche zijde herinnert men zich haar zeer goed van haar bezoeken aan de tenniskampioen schappen te Wimblcdon. en dc bladen weten te ver melden. dat zij door dia bezoeken zoo geestdriftig voor het spel was geworden, dat zij lessen van in- Barometerstand op Dinsdagmorgen 8 uur: 770 m.M. Vooruitzichten: Goed weer. Temperatuur: 12 gr. C. is 53 gr. F. Fa. Gebr. ROTGANS Schagen Moderne Ontwikkel- en Aldrnklnrichtlng. Vraagt onze DIJO-fllm, 50 et. 8 opnamen. structeurs heeft genomen om haar spel te ver beteren. Daar dit, evenals dat van verleden jaar, een per soonlijk bezoek is, zal Prinses Juliana niet formeel worden ontvangen, maar wèl wordt verwacht dat zij met Prinses Alice de wedrennen te Ascot, een der belangrijkste fancies van het Londensche „Season", zal bezoeken. Onthullingen aangekondigd over flnancieele knoeierijen in Spaansch-Afrika. Reuter meldt uit Madrid: Het blad „La Libertad" deelt mede, dat binnenkort de onthulling van een schandaal te verwachten is, betreffende werken welke in de Spaansche bezittingen in Afrika zijn uitgevoerd. De oplichterijen zouden een bedrag betreffen van 100 millioen peseta's. Hebt U wel eens een zwerver gezien? Hebt 1" wel eens een zwoegende zwerver gezien? Ja? Ik kan het U sterker vertellen. Ik zag een zwijgend zwee- tende, zwoegend zwervende reiziger. En die klom van Göschenen naar Andermatt. Als hij een auto tegenkwam, at hij zwijgend, zweetend, zwoegend, zwervend mondenvol stof. En dan had U hem moeten zien als hem een auto ach terop kwam. Dan stond hij almaar te wuiven met een lapje en als zij, al lachend of nijdig kijkend, naar dat zij gegeten hadden vermoedelijk, voorbijgereden waren, stond hij zo mismoedig na te staren en hun stof te pruimen. Want voorbijrijden doden ze allomnnl. Ze waren van een wonderbaarlijke internationale eensgezind heid, ondanks dat het toch niet zoo heel ver van Genève was. Zwitsers, Duitschers, Franschen. En- gelschen en Hollanders. Of misschien ook waren ze enkel maar beleefd. Dat ze elkaar het vrachtje gunden. Hij wist het niet en ik wist het niet. Dus ook daarin waren wij één. Maar ik hoop nooit weer zoo beleefd te moeten loo- pen. En toch heb ik genoten. Met volle teugen, als ik geen stof in m'n mond had. Want het was een prachtige natuur waar ik door heen zwierf. Machtig verhieven zich de Alpen rondom hun besneeuwde toppen omhuld door een wolken floers, terwijl de bergstroompjes zich klaterend door de nauwe spleten omlaag werken om allen samen te komen in de Reuss. die hier als een kalme stroom voortglijdt, om zich even verder met donderend ge weld tusschen enorme rotsblokken door te werken. Kolkend spat het schuim metershoog op, een stuif- regen ver om zich heen verspreidend. Majestueus is dit schouwspel hij de Teufelsbrücke. waar de Reuss hij een scherpe kromming ettelijke meters omlaagstort. Andermatt blijkt een anrdig dorp te zijn, gelegen in een groot vlak dal op 1450 M. hoogte. Op de weiden graast wat bergvee. taaie Zwitsersche koeien met hun klingelende bellen. Aan de andere zijde van het dal ligt Hosponthal, waar ik vervolgens heenknier. En hier, temidden der Alpentoppon, vindt met ook nog weer restanten van een Romeinsche bezetting. De ruïne van een wachttoren getuigt van hun onverschrokkenheid. Hier maak ik nog kennis met een paar Zwitsers, die morgen in de Alpen gaan skieën. Den volgenden morgen al vroeg ga Ik weer verder. En dnn trek ik, als wijlen do heeren Hannibnl en Napoleon over de Alpen. Ik laat menige zweetdrup pel vóór ik Hospitz tc pakken heb. Maar de moeite wordt beloond door prachtige vergezichten, behalve als ik boven herhaaldelijk tusschen 2 hooge sneeuw- wnllcn doorwandel. Tn 2V? loopen stijg ik nog ruim 650 M. en dan sta Ik op het hoogste punt van de Gotf hard pas (2114 M.) Warm is het in dit gebied van eeuwige sneeuw M'n lumber-jack, aangetrokken toen ik door de kille wolkenlong omlaag klom, kan ik hier weer best missen. Na het eenzame hotelletje en een pedenk- teeken te hebben bekeken, wandel ik het Zuiden in. Italië tegemoet. En ziedaar, binnen twee minuten reeds inhaleert mij een auto met een Frnnsch nummer, eigendom van een Duitsrh bankier uit Zuid-Amerika. die hier in Italiannseh-Zwitserland een Hollandsche zwerve ling opneemt. De afrit, tot Airoio toe is één en nl bocht. Onge looflijk scherpe bochten. Gelukkig dat m'n gast heer in het Columbinansehe bergland wel wat ge wend is en als hij nog eens oen keer me tz'n spa» scherm een hap sneeuw steekt uit den wal langs den weg. vindt hij lneoniek dat dit. beter is. dnn wanneer hij aan de dnlzijde te ver was gegaan. Als hij in geestdriftige bewondering uitroept toch eens naar die prachtige omgeving te zien, had ik eigenlijk net zoo lief dat hij wat meer naar dien prachtigen weg zag. Als hij even later met z'n hum- per een steenen pnnltie nekt. vindt hij dat heele- maal niet erg. „Ze hebben er hier tneh genoeg!" Zoo, kronkelend en draaiend bereiken we Airoio, en waren totnogtoe alle opschriften Duitsch, hier begint het Italiaansch. Dat wordt lastig, want als ik denk bij het dorp „Rallentare" te komen, blijkt er op dat bord enkel maar te staan „Langzaam". Maar enfin, dat zal wel wennen. Ik doe alvast van m'n gastheer wat op, omdnt die vloeiend Spannsch spreekt en zoodoende het Italiaansch kan ontcijferen. Toch weet ik er nog niet veel van, als in Bellin- zona onze wegen scheiden, na een prachtigen tocht door het dal van de Tessino, waar de bergen opval lend meer begroeid zijn dan aan de Duitsche zijde. Het is hier arm en ik loop al bijna een uur te zoeken naar een schaduwplekje om wat te eten als me een Hollandsehon wagens achterop rijdt. Ik kan meerijden en weldra suizen we op Lugano ann. Hier eten, met uitzicht op het „Lago di Lugano", het meer waaraan Lugano met z'n prachtige villa's zoo schil derachtig is gelegen. Weer andere Hollanders ontmoeten we hier, die ons vertellen van weer anderen, die zij gezien heb ben. En dnn gaat het op Como aan. Over den dam door het Lago di I.ugano. langs de straatwegen, rennen we naar Chinsso, de laatste plaats in Zwit serland. Even door Chiasso de douane. Konden Ne derland. Duitschland en Zwitserland het met 2 man af. Italië heeft er niet minder dan 12 man staan, n.1. 8 Alpenjagers als assistenten van 2X2 douanen. Desondanks is de controle niet streng. Als onze passen gestempeld zijn, word^ vluchtig even in den wagen gekeken, dnn houden een paar Alpenjagers de groote ijzeren hekken open en we zijn in Italië. Heel spoedig zijn we in Como. Op het Piazza Ca- vour. de rendez-vous-plaats van Como, neem ik af scheid. Zoo, nu sta ik alleen in een Italiaansche stad en nu wil ik eens probeeren een hotelletje te vinden. Ik loop langs het Lago di Como en daar zie ik op één der vele banken een jonge Italiaan met een prettig gezicht. Ik schiet hem aan. zoo goed en zoo kwaad, trek m'n lilliput-woordenboekje en zoek „hotel" op. Enfin, ik zoek nog veel meer woorden op en na een klein uur „converseeren" gaan we op weg om te vinden, wat ik zoek. In dien tijd heb ik al heel wat Italiaansch ver minkt cn toch blijkt hij goed te snappen wat ik wil. We gaan langs het „Piazza Volta" waar een stand beeld staat voor den grooten natuurkundige, naar wien wij nog altijd onze eenheden van spanningsver schil in de electro-techniek noemen. Uw huisleiding is immers ook 220 volt? Door de Via Allessandro Volta, waar zijn geboor tehuis nog staat, brengt de Italiaan me in de Via Lambertenghi in het Ristorante Sorriso, waar ik een nette kamer vind en een frisch bed.. Wel is al les verveloos en ongezellig, iets waar de Italianen heel sterk in z,ijn, maar smerig is het er niet. Na een beetje verfrischt te zijn, ga ik de stad in en informeer wanr de Hollandsche ploeg zit. Twee agenten heb ik tot wanhoop gebracht en nog weet ik het niet. Dan schiet een Duitschcr te hulp en ik ga op lijn 3 staan wachten, tot m'n oog valt op een Hollandsche wagen. Ik herken hem als dien van den heer Knppelhof en besluit even te wachten. Even later komt het gezelschap terug en met z'n allen gaan we even zitten op een terras. F.cn Hol landsche wagen schuift voor en ons gezelschap ver meerdert. Een stel Hollanders komt aangewandeld en zet zich bij ons in de kring. Dit gaat zoo nog even door en bet heele terras is Hollandsch gebied, waar vergeten in een hoekje welgeteld één Italiaan zit Een Hollander springt op: „.Ta, jongens, wo gingen met z'n tweeën weg. Zijn we d'r nou allemaal? Even tollen!" Ilij komt tot vierentwintig. Het is uitermate gezellig. Hier spreek ik ook een paar journalisten, die mij vcrlellcn van het isolement der Hollandsche ploeg op de derde verdieping van Hotel Regina Olga. Na het eten ga ik eens poolshoogte nemen in Cer- nnhkio. Het hotel blijkt van alle kanten toeganke lijk te zijn. Op den terugweg peins ik op een middel 1SSS I VOLDOET AAf IE r HEN VAN SMAAK EN HVGlWj-. HOOGSTE E^'S om in die vesting door te dringen. Den volgenden morgen ga ik, gewapend met een briefje aan den heer Lotsy, van wien ik weet dat hij naar Rome is, naar Cernobbio. De portier vertelt me dat het elftal een rijtoer maakt en hoe laat ze te rugkomen. Tot zoolang zwerf ik wat door de schitterende om geving en als ik terugkom, zie ik hoe een journalist door een der officials wordt afgepoeierd. Als hij weg is, geef ik m'n briefje af, na gezien te hebben, dat het elftal aan tafel gaat. De portier betoogt dat de heer Lotsy er niet is cn dat hij de andere heeren nu niet kan storen. O, dat is niets, ik wacht wel even. Ik zwerf naar binnen, neem dc luxueuse accomoda- tie in oogenschouw en zet mij op het achtcrterras in een gemakkelijke stoel in de hoop dat de portier mij vergeten zal. Als eersten komen na een tijdje onze doelverdedi- ger en z'n vrouw uit de eetzaal. Gejus dirigeert haar zorgzaam naar een stoel in m'n nabijheid cn voegt zich bij de anderen, die inmiddels in de salon de nieuwste Hollandsche kranten, brieven en foto's in zien. Ik interview intusschen Mevr. v. d. Meulen lich telijk over den wedstrijd van Zondag en over het meespelen van Gejus. Als zij hoort dat ik Haarlem mer hen, is zij allervriendelijkst en antwoordt graag. Dan ga ik met haar naar binnen en zit midden tusschen de Hollandsche ploeg. Smit, dien ik den dag voor ik wegging, in Haarlem nog gesproken heb, kijkt eerst wat vreemd en begroet mij dan har telijk. Hij stelt me aan eenige andere spelers voor. Ik informeer naar het programma voor vandaag en hoor dat ze straks gaan trainen in het Stadion Guiscppo Sivrigalia in Como. Op m'n vraag hoe ik alsnog aan een kaart kom voor Milaan, zegt Wels dat ik dat het best aan den heer Bouljon kan vragen. De raad van zoo'n tacti cus neem ik natuurlijk graag ter harte. Doch de heer Bouljon komt 's middags pas terug uit Milaan. Intusschen zie ik een politieagent een verduiste ring plegen; Lagendaal drukt n.1. een foto achterover waar hij blijkbaar goed op staat. Dan moet ik weer verdwijnen om op tijd in het stadion te zijn. Slechts tweemaal word ik verkeerd gestuurd, en ik ben nog op tijd. Eenige wielrenners draaien moeizaam rondjes als ik, als goed zwerver een bordje „Verboden Toegang" negeerend, door een tunnel op het veld kom. Al spoedig komen de Hollanders en voor zij ver kleed zijn, kan ik nog even meetrappen met Vente en twee Italianen. Dan verdeelt Glendenning zijn mannetjes over het veld en Iaat v. d. Meulen zijn krachten beproeven op schoten van Bakhuys en Smit, terwijl Wels en Mulders voorzetten. Ik wil wat foto's maken en dat lukt ook vrij aar dig, want behalve een schot van Bakhuys in m'n maag, dat me wat zwaar ligt, en een dito van Smit, die m'n kuit op knik beproeft, word ik met rust gelaten. Na een uurtje blaast Glendenning verzame len en onze ploeg gaat weer huistoe. 's Avonds word ik door den heer Herberts hoffe lijk afgepoeierd, die echter wel zoo vriendelijk is, mij een briefje voor den heer Staal te geven, opdat ik Zondagmorgen in Milaan nog een kaart kan krij gen. Als U dit leest, kent U den uitslag al. Wij wachten af, maar persoonlijk heb ik goede hoop, omdat ik in „Regina Olga" op de leestafel een krant zag met het berichtje dat de Züricher sportpers onze jongens niet veel kans gaf, en dat berichtje hebben zij ook gelezen. REIN KUIN. Helaas is aan alle hoop van onzen jongen „zwerver" den bodem ingeslagen, en mogen we aannemen, dat evenals voor ons nationale voetbalelftal ook zijn tocht zich niet verder dan Milaan zal uitstrekken. Redactie.

Schager Courant | 1934 | | pagina 5