[onze illustraties] Zoor volo toeschouwen sloegen met belangstelling do verrichtingen gade ven don 24-jarlgen Amerlkaanschen student Lawson Little, die don wedstrijd om het golfkampioenschap van Engeland won Van der Meulen onderschept oen gevaarlijken aanval der Zwitsers tijdens den voetbalwed* strijd Nederland Zwitserland, welke Zondag In het stadion te Milaan gespeeld werd De pont te Culemborg over de Lek Is nog de eenlge ontbrekende vaste schakel In den verkeersweg van Utrecht naar het Zuiden. De burgemeester van Culemborg heeft den minister verzocht, de schipbrug van Vlanen, die vrij komt bij de voltooiing der In aanbouw zijnde brug. voor zijn gemeente beschikbaar te stellen Jhr. mr. dr. L H. N. Bosch Ridder van Rosenthal nam Maandagmiddag afscheid als burgemeester van den Haag. De laatste raadsvergadering, welke door den scheidenden burgemeester werd gepresideerd In de bocht. Een spannend moment tijdens de internationale auto-races op de Avusbaan te Berlijn. Guy Moll (64) won het hoofdnummer De aankomst in Engeland van de echtge- noote van het gewezen Duitsche Rijksdag» lid Segers met haar dochtertje na haar gevangenschap in een der Duitsche con* centratiekampen Aartshertog Eugen bracht een bezoek aan dr. Dollfuss, den Oostenrijkschen bondskanselier, om hem te danken voor de mogelijkheid, welke hem geschonken werd, naar Oostenrijk terug te kunnen keeren De eerste der vier tramcoaches, die binnenkort door Amsterdam's straten zullen rijden, maakte Maandag een instructierit door Amsterdam-Oost

Schager Courant | 1934 | | pagina 8