VARIA. SCHAGER ROOSJES Spoorweg over den Afsluitdijk bepleit. Duurdere koffie. Een meevaller voor de bollenveilmg te Bovenkarspel. Onmenschelijke Zigeuners-truc. Camera in 't nauw gedreven. De Duitsche in- en uitvoer. Herten op de verkeerswegen. Meer Deensch vleesch in Nederland. Door den trein gegrepen en gedood. Plaatselijk Nieuws. Burgemeestersbenoeming Oude Niedorp. Marktberichten. Advertentiën. Wagenmakers gevraagd. Berkhouwer Kokkelkoren Adres aan de Nederlandsche Spoorwegen. Ilct comité van actie te Harlingen in zake toegangs wegen tot Harlingen heeft een adres aan de directie der Nederlandsche Spoorwegen gezonden, waarin aangedrongen wordt op de spoedige totstandkoming van een spoorlijn over den afsluitdijk. Nienwe heffing, ingaande 1 Juli. Naar de Standaard verneemt, zal ter compensatie van de afschaffing van de tijdelijke opcenten op sui ker en thee oen nieuwe heffing gelegd worden op kof fie. .Verwacht wordt dat deze heffing tegen 1 Juli zal ingaan. Toch nog een winst gemaakt van negen duizend gulden. Heugelijk bericht uit Den Haag. Uit het op de jaarvergadering der bloembol lenvei- lingsvereeniging West-Friesland te Bovenkarspel uit gebrachte jaarverslag bleek, hoe slecht do toestand in het bloembollenbedrijf in het afgeloopcn jaar ook was, bij een exploitatie-ontvangst van f 110.S73.03, toch nog een winst te zijn gemaakt van f 90.*i9.03. Besloten werd dit bedrag aan de reserve toe te voe gen. Op voorstel van het bestuur ging de vergadering er mede accoord «lat de debiteurenvorderingen aan het eind van het jaar worden gewaardeerd en afhan kelijk van die waardeering het percentage oninbaar zal worden vastgesteld. Onderwijl kwam van de kweekerscentrale's Den Haag telefonisch bericht in, dat aan alle aangeslote nen per postcheque het bedrag zal worden toegezon den .hetwelk voor de zoogenaamde doorgedraaide bollen verschuldigd is. Deze ntededeeling werd met gejuich begroet. In de eerste week van Juli zal de eerste Telling plaats vinden. Besloten werd voorts dat op de eerste vijf veilingen slechts vroege tulpen zullen mogen worden aangevoerd. Van een meisje, dat „bloed" zweette. Reuter meldt uit Boekarest: Op een dorpskermis in Roemenië is een „bloed- zweetend meisje", dat «toor zigeuners tegen entree werd vertoond, plotseling bewusteloos ineengezakt. De patiënte werd naar een ziekenhuis vervoerd, waar de artsen tot hun verbazing constateerden, dat het roode vocht, dat als zweet door haar huid werd afgescheiden, een hoog percentage kaliumnerman- grannat bevatte. Spoedig bleek, dat het meisje als vierjarig kind uit Zevenburgen was ontvoerd en se dertdien steeds eten had gekregen, waarin een hoe veelheid van mangaatzout was gemengd Het ge- hpele lichaam en ook de zweetklieren waren er ten slotte mee «loortrokken. hetgeen een verklaring is voor de roode transpiratie, die de verbazing heeft gewekt van zoo vele kijklustigen. Het meisje be vindt zich thans in de universiteitskliniek te Boe karest. De zigeuners, die op deze ongebruikelijke wijze een mensch tot voorwerp van hun winstbejag hebben gemankt, zijn gearresteerd en zullen zich moeten verantwoorden wegens ontvoering en ver giftiging. Zi|a eigendommen in beslag genomen. Men kan als bokser wereldkampioen zijn van de zwaargewichten en toch een veelgeplaagd en gohetzt man. Dit weet de Italiaan Primo Camera, die dezer dagen tegen Max Bner zou boksen otn den titel. Er is een Italiaansrhe kellnerin in I.onden. die beweert, dat Cnrnern haar een trouwbelofte had gedaan. De dame zag zich door een Engelschcn rechter een scha deloosstelling van 4200 pond toegewezen Maar Car- nera betaalde niet. Thans heeft een Amerikaansche rechter gelast dat al zijn hebben en houden zal wor den in beslag genomen, althnns tot een bedrag van 15000 dollar. Als men den armen „wandelenden Alp nu maar de bokshandschoenen laat. anders kan hij aanstaanden Donderdag niet tegen Baer in den ring verschijnen. Overzicht van den bnitenlandschen han del in de maand Mei jl» Berlijn. Volgens de zoo juist gepubliceerde cij fers van den buitenlandschen handel in de maand Mei 1934 bedroeg de invoer 379.6 millioen B.M. tegen over 398,2 millioen R.M. in April. Deze vermindering met 5 heeft uitsluitend betrekking op de hoeveel heid. De uitvoer is gestegen van 315,8 millioen R.M. in April tot 337,4 millioen R.M. in Mei, d.i^dus met bij na 7 Deze toeneming is in hoofdzaak het gevolg van een opvoering van den uitvoer. De gemiddelde waarde der fabrieksproducten is verder achteruitge- loopen, doch door een gemiddeld hoogcrcn uitvoer waarde van grondstoffen en levenmiddelen is het ver schil gecompenseerd. De handelsbalans sluit over Mei met een Invoer- ovcrschot van 42 millioen R M. tegenover 82 R.M. in April. Verleden jaar Mei bedroeg het uitvoerover- schot nog 89 millioen. Voor de eerste vijf maanden van dit jaar bedraagt het invoeroverschot 178 mil lioen R.M. Aan goud en zilver zijn in de eersto vüf maanden 234 millioen R.M. meer uit- dan ingevoerd. Door auto's overreden. Bescherming door gaas. Er zijn de laatste jaren te Apeldoorn op den beton weg door de Hoog-Soerensche bosschen heel wat her ten gesneuveld, doordat ze door een auto werden aan gereden. Ook op andere wegen komt dit wel voor, doch meer sporadisch. Veelal hebben de aanrijdin gen ook voor de automobilisten minder aangename gevolgen. Weldra zullen deze aanrijdingen daar tor plaatse tot het verleden bchooren. Aan weerszijden wordt de weg daar vanwege het Kroondomein hoog afgegaasd met welke werkzaamheden men al flink is opgeschoten, terwijl ten slotte voor de afwegen naar den Dassenberg en het Aardhuis draaihekken zullen worden aangebracht. De wildstand is wat het aantal herten betreft, over het geheele terrein van het Kroondomein, vanaf de af rastering langs de spoorlijn Apeldoorn—Amersfoort tot Uddel, Elspeet, Gordel en Niersen zeer gunstig te noemen. Verhoogde invoer overwogen. Naar 't Alg. Hdsbl. verneemt, wordt van regec- ringswege een onderzoek ingesteld naar de moge lijkheid, om zonder de Nederlandsche markt te désorganiseeren méér Deensch rundvleesch ten invoer toe te laten dan het tegenwoordige contingent Hieraan schijnt niet vreemd te zijn het feit, «lat het Deensche valuta-bureau op last «Ier Kopcnhaag- sche regeering, sedert ruim één maand weigert, om aan de Deensche importeurs van Nederlandsche goe deren valutaattesten ter beschikking tc stellen. De Deensche regecring wil n.l. druk oefenen op Neder land, om méér rundvleesch uit «lat land toe te laten. Ten aanzien van den Doenscli Norterlandsehon handel moet worden opgemerkt, dat er vele artikelen zijn, die Nederland maakt en die het overwegend agrarische Denemarken noodig heeft, doch dat er omgekeerd weinig producten zijn. waaraan Neder land een tekort heeft en die in Denemarken worden voortgebracht. De invoer van Deensch rundvleesch heeft in de eerste vijf maanden van dit ianr bedragen 1.28 mil lioen kilo en in bet kalenderjaar 1933 ruim 5.1 mil lioen kilo (in 1932 ruim 6.1). In de Jaren 1927—1929 bedroeg de invoer van Deensch vleesch 100.000 200.000 kilo per jaar. Op een onbewaakten overweg. Gistermiddag is de ongeveer 18-jarige mejuffrouw L. 't Hart, gewoond hebbende aan den Noordweg te Nootdorp, omstreeks tien minuten voor drieën op den onbewaakten overweg aan den Veen weg door een elec- trischen trein die kwam uit de richting Den Haag aangegrepen. Het slachtoffer was onmiddellijk dood. Het lijk is naar het raadhuis van Leidschedam over gebracht, waar bet spoedig is geidcntificeerd. De art sen Van Zeeland en Perquin, beiden te Leidschedam, hebben de sectie verricht op het lijk. JAPANSCHE HUWE LIJKSADVERTENTIES. Tont comme chez nonsl In een Japansch blad werd on langs de aandacht gevestigd op 't leit, dat in ieder van de groote te Tokio verschijnende dagbladen, waarvan het aantal meer dan twintig bedraagt, eiken ochtend opnieuw tientallen huwelijksadver tenties voorkomen. Een kleine bloemlezing van die „aanvragen" laten wij, vertaald, hier volgen: Weduwe van een rijk man, slechts 35 jaar oud, van ongewone schoonheid, bekoorlijk en geestig, die een eigen thuis bezit en een behagelijk leven leidt, wenscht te hertrouwen. Jonge dame, 23 jaar oud, met 'n rond gezicht, dat verfraaid wordt door een voortdurende glimlach, zoekt iemand, die met haar wil trouwen. Leeftijd, positie of zaak spelen geen rol. Vriendelijkheid alléén is een vercischte. Een jonge man in den schitte renden leeftijd van 23 jaar, bui tengewoon knappe verschijning, zoekt een eenzame dame tot vrien din in de hoop daarvoor een klei ne tegemoetkoming te mogen ont vangen. Jongedame, 24 jaar oud, met academische opleiding, wier schoon heid weergaloos is, zoekt een sym pathieken echtgenoot, dien zij des noods als een slavin wil dienen. Jonge dame, 32 jaar oud, met academische graad, schoon en be scheiden als de pioenroos in den winter, laat het onverschillig hoe veel kinderen haar eventueele echt genoot heeft of welke positie hij bekleedt. Hoogleeraarsdochter, 35 jaar oud, vrij bekoorlijk, ongehuwd, wenscht zoo spoedig mogelijk te trouwen. Dame, 45 jaar oud, maar er veel ionger uitziende, aan 't hoofd van 'n zaak staande en geen kinderen tot haar last hebbende, ziet met vrees den ouden dag tegemoet en wenscht daarom te trouwen met een, die zich ook eenzaam voelt Ik ben 30 jaar oud, mijn bezittin gen worden op 3000 yen geschat, ik ben tandtechnicus en wensch met een vrouwelijke tandarts te trouwen. Negentienjarige jonge dame, lief, bekoorlijk en onschuldig, die met haar moeder in armoedige omstan digheden verkeert, wenscht te trouwen met iemand, bereid zijnde om ook haar moeder in huis tc nemen. Dame uit aristocratische familie, 29 jaar oud, ongetrouwd, is bereid een jong student finantiecl tc steunen, indien hij haar trouwt Wie bovenstaande advertenties leest en het zijn er maar enkele uit een groote verzameling, is ge neigd zich af te vragen of Rudyard Kipling dan toch ongelijk had met zijn bewering over Oost en West. HUMOR. „Je kunt me zeker geen gulden lecnen, hé?" „Nee, hoe wist je dat zoo?" „Zeg eens, Wimpie" vraagt de bezoekster den vijfjarigen zoon, hoeveel kinderen heeft je moeder?" „Geen een," zegt Wimpie, heel ernstig. „Malle jongen, en jij dan?" „Ik ook niet, mevrouw." „Don leeftijd van kippen herken ik altijd aan de tanden." „Kippen hebben toch geen tan den.?" „Nee, maar ik wel!" „Uw huisknecht schijnt een vlij tig werker te zijn." „Ja, dat is zijn specialiteit." „Het werken?" „Neen, het schijnen." DOOR VRACHTAUTO OVERREDEN. Droevig ongeval te Eindhoven. Op den Biesterwcg tc Eindhoven reed de acht jarige W. Saasscn, wonende op den A&lsterweg, op een fiets, die hem te «root was, zoodat de jongen met zijn been tusschen het frame trapte. Plotseling naderde een /.waargeladen vrachtwagen, waardoor de jongen schrok, van de fiets viel en juist voor het linkervoor rad van den wagen neer kwam. Vóór de voerman liet paard tot staan had gebracht, was het zware voer tuig reeds over den knaap heengegaan. De jongen is naar het ziekenhuis gebracht en daar spoedig over leden. ONTPLLOFFING IN EEN MEXICAANSCHE AUTOBUS. Gevaarlijke lading. Mexico-City: In een autobus in Mexico ontplofte een pak zwart buskruit, tengevolge waarvan één pas sagier werd gedood en twaalf inzittenden werden ge wond. Men vermoedt dat het kruit ontplofte door een achteloos weggeworpen cigaret. SCHEEPSBOTSING BIJ MALTA. Twee Britsche torpedojagers de Codrington en de Acasta zijn gisteravond tijdens een flottielje-oefening ter hoogte van Malta met elkander in hotsing ge komen. Er hebben geen persoonlijke ongelukken plaats gehad. De Codrington is aan den boeg beschadigd, terwijl de Acasta aan stuurboord eenigc averij opliep. CORRESPONDENTIE. ACCORDEON. Adverteerder dio onder lett. M. B. een Accordeon tc koop aanbiedt, gelieve ons zijn adres op tc geven, opdat wij hem dc ingekomen brieven kunnen toe zenden. DE REDACTIE. SCHOOLFEEST O.L. SCHOOL. De opbrengst van de lijsten die ten behoeve van het schoolfeest voor dc openbare lagere school al hier hebben gecirculeerd, is zoo«ianig, dat de plan nen, in den laatst gehouden ouderavond besproken, geheel tot uitvoering kunnen worden gebracht. De leerlingen, dio thans in de zevende klasse zit ten, zullen het jaarlijksche reisje maken naar Am sterdam, de leerlingen van de vierde, vijfde en zes de klasse gaan ditmaal naar Wijk aan Zee, terwijl de jongste leerlingen naar Bergen gaan. De reisjes naar Bergen en Wijk aan Zee vinden op 6 Juli a.s. plaats, dat naar Amsterdam op Vrij dag 13 Juli a.s. Nagekomen berichten Tot burgemeester van Oude Niedorp is met ingang van 1 Juli benoemd de heer C. G. M. van Baar, thans wethouder te Purmerend. Reeds gedurende een 11-tal jaren is de nieuwbe noemde burgemeester, door de Roomsch-katholieke raadsfractie daartoe aangewezen, wethouder van Purmerend en neemt in de katholieke organisatie 'n belangrijke plaats in. Hij is verbonden aan de be- kende u.scar Smit s bank, geruimen tijd ais procura tiehouder, thans als directeur. De heer Van Baar is gehuwd en heeft één dochter tje. Vooruitstrevend als de heer Van Baar is, is hij naar ons werd medegedeeld, in den omgang een zeer prettig mensch, en daarbij een zeer vlot spreker.. Do verschillende mededeelingen die wij over den persoon van dezen nieuwen magistraat ontvingen, «loon vermoeden dat Ou«ie Niedorp geluk gewenscht kan worden met deze benoeming. Het schoolreisje voor de leerlingen der O. L. school alhier, zal dit jaar naar IJmuiden gaan en wel op Vrijdag 22 Juni a.s. Het is ditmaal dc eerste keer, dat de Oudercom missie dit reisje organiseert. Dat dit dc sympathie «Ier menschcn heeft, blijkt wel uit het feit, dat op de lijsten voor 50 pet. meer aan bijdragen is geteekend dan andere jaren. WÏERÏNGERW AART) Begunstigd door zeer mooi weer (Wleringerwaard treft het ieder jaar best) hebben Woensdag onge veer 90 schoolkinderen wederom hun jaarlijksch schoolreisje gemankt, waarvoor 22 auto's plus de proviandwagen beschikbaar waren gesteld. Om ruim 9 uur werd afgereden via gedeelte Ruigeweg, Stolpe. Burgervlotbrug. Petten, Camperduin enz., met als eerste aanleg Bergen. Daar hebben de jongelui zich gedurende 2>4 uur uitstekend vermaakt. De nieuwe glijbaan was wel een bijzondere attractie, waarvoor «ie kinderen den heer Bruin erg dankbaar waren. Van Bergen naar Bergen aan Zee, alwaar druk ge bruik werd gemaakt van pootje baden Na lH uur al daar te hebben vertoefd, vertrokken we via F.gmond a. d. Hoef naar Alkmaar. Van Bergen aan Zee wil len we nog vermelden, dat aldaar een prachtig Par- nasiapark is. waar enkele chauffeurs heerlijk heb ben gewandeld. Daarin bevindt zich ook nog een mooi museum. In Alkmaar de hertenkamp, de vogels en de aapjes bezichtigd en zoo werd het langzamerhand tijd ora weer op huis af te gaan Overbodig tc vermelden, dat het aan eten, drinken en snoep niet heeft ont broken. Vanaf Alkmaar vla Hcerhugowaard, Nieuwe Nie dorp, Winkel. Barsingerhorn werden we te onge veer half acht door de diverse ouders en belangstel lenden met gejuich ontvangen. Niets geen pech en geen enkele lekke band. Best ons nog namens do schoolfcestcommi isie de vriendelijke eigenaars der auto's hartelijk dank te zeggen. Ze hebben de kinde ren wederom een prachtdag bezorgd. Z IJ P p BURGERBRUG. Dinsdag gingen de leerlingen van de hoogste klas sen met twee autobussen naar Amsterdam. Half 8 waren de kinderen en geleiders reeds klaar. De lucht was betrokken, maar 't zonnetje had zeker zin om mee pret en feest te vieren. Kwart voor tienen kwam 't gezelschap in Artis aan. Hier werd balt gehouden en een verfrissching gebruikt. De 50 kin deren werden in groepjes van 10 verdeeld en alzoo werd de Arits doorkruist. Het mooiste, n.l. het aquarium, werd tot het slot bewaard. De uitroepen van bewondering en de tijd er zoek gebracht, toon den aan hoe er genoten werd. Na weer in de auto's gestapt te zijn, werd een bezoek gebracht aan den speeltuin. Hier werd naar hartelust gesp«ield. Voor al de zweefmolen trok groote belangstelling. Dc dorstige kelen werden ook hier weer verfrischt. Nu ging de tocht over het IJ met de pont naar Edam. Het was voor onze kinderen iets nieuws den Zeedijk te zien en daarachter bijna geen strand. Jammer «lat ze niet konden pootje baden, doch ravotten en* spelen in den speeltuin des te meer. De kleeder dracht der Volendamemrs werd door de kinderen met belangstelling bekeken, vooral de kleine jonge tjes en meisjes in hun typische kleederdrarht von den ze buitengewoon pittig en niet minder grappig. Daarna ging de reis naar 't zoo bekende en gelief de Schoorische duin. De speeltuin met z'n draai molen en 't duin waren vol van 't leven en gejubel uit de half-heesche kinderkelen. Na een laatste ver frissching keerden ze huiswaarts, 't iammer vin dend, dat de dag zoo gauw om was. Moe, doch vol daan. kwamen ze op de brug aan en sliepen dra als marmotten. Als waardig slot voor denzen onvergete- lijken dag willen we er ook thans aan toevoegen, dat een ieder voor zijn medewerking hartelijk wordt bedankt NIEUWE N 1 ET)G R P Nieuwe schoolwoninq. De plaatselijke vaklieden zijn door het gemeente bestuur in de gelegenheid gesteld om opgaaf te doen voor welk bedrag zij de nieuwe woning voor het hoofd der school zouden willen bouwen. Deze opgaven waren echter allen boven de begroo ting, zoodat geen opdracht is verstrekt Architecten zijn dc heeren van Revendam te Alk maar, welke ook de nieuwe openbare school hebben ontworpen en doen bouwen. SCHAGEN, li Juni. 4 paarden f 100—200, 7 gelde koeien f 80—130, 61 id. (vette) f 160-225, 3 kalfkoeien f 150—215, 2 pin ken f 40—50, 10 graskalveren f 16—25, 120 nuchtere kalveren f 410, 88 vette schapen f 1117, 87 ove. houders, 250 lammeren f 512, 21 varkens (mager* f 1214, 43 idem vette per Kg. f 0.280.30, 95 big gen f 3—8, 86 kippen f 0.60—1, 10 eenden f 0.30. EIERVEIL1NG SCHAGEN, 14 Juni. 90 part. 105.000 kipeieren, 18 part. 4000 eendeieren. Kipeieren f 2—2.40, eondeicren i 2.40—2,50, kalkoen- ciren f 4.10. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht het nr. van Zaterdag a.s. AMSTERDAM, 13 Juni. Veemarkt: 2 wagons gosl. runderen uit Denemar ken; 351 vette kalveren: le kw. 3842 ct., 2e kw. 2836 ct, 3e kw. 2226 ct. per Kg. levend gewicht; 46 nuchtere kalveren f 36, 303 varkens, 90—110 Kg. 3536 cent, zware varkens 3135, vette varkens 33—34 cent per Kg. slachtgewicht; Overzicht: vette kalveren flinke aanvoer, inzet aanvankelijk willig, later tragere handel en prij zen iets hooger. Varkens korte aanvoer, handel goeil en prijshoudend. ALKMAAR, 13 Juni. Aardappelen f 2.506.90, per 100 Kg., aardbeien f 0.330.67, per slof, aalbessen 16 cent per doos, an dijvie f 14, bloemkool I f 5.509, II f 24, kropsla f 0.502.40, komkommers f 36 per 100 stuks, as perges f 1025, rabarber f 14, raapstelen f 0.50, selderie f 0.50—1.20, uien f 1.30—2.40, wortelen f 3— 6.50 per 100 bos, doperwten f 47, snijbooncn f 21—25, peulen f 7—10, tomaten f 7—11, per 100 pond. poste lein 1537 cent, spinazie 1867 cent per bak. AMSTERDAM, 13 Juni 1934. Aardappelen. Zeeuwsche hor ten f 1502 per 70 Kg.; Andijker muizen f 6.80—720, idem kleino muizen f 5.205.40, Langendijker muizen f 6.80—7.20, Westl. muizen f 7—7.20, idem kleine muizen f 5.40 5.60, nieuwe Malta f 10—10.50 per 100 Kg. WARMENHUIZEN, 13 Juni 1934. Aanvoer: 3396 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 4.605.30, idem drielingen f 2.503, kriel 1301.50. BROEK OP LANGEND IJK, 14 Juni 1934. Aanvoer: 200.00 Kg. aardappelen Schotsche mui zen 4.40—5.30, driel. 2.50-3.70, klei ne 1—120, 9K bos wortelen 3.103.80 NOORDSCHARWOUDE. 14 Juni 1934. Aanvoer: 41700 Kg. aardapelen: Schotsch mui zen 2.40—5.40, grooten 2.70—2.90, dr iel. f 2.50—2.90. kleine 0.501.10. Heden overleed, na langdu rig, doch geduldig lijden, onze lieve Moeder, Mevr. Neeltje Kooij-Bakker in den ouderdom van 56 jaar. G. PIJPER—Kooij. A. PIJPER. T. DEUTEKOM—Pijper. J. DEUTEKOM. Alkmaar, 13 Juni 1934. Kennemersingel 6. IN PLAATS VAN KAARTEN. Geboren: C0RNELIS JAN, Zoon van P. D. KLARE en JO KLARE—Bilstra. Winkel, 13 Juni 1934 Ondergeteckende beveelt zich be leefd aan als LOONMAAIER. Billijk tariet en overal te ontbieden. S KOSTER, Nieuweweg 27, Anna Paulowna. CarrosseriefabrleK ASJES, Bergen (N.H.) 5 p. vet gerookt Spek fl.10 5 p. gemalen Spek f 1.00 Te koop: 6000 WINTERROODE KOOL- PLANTEN, bij C. KROON, St. Maarten. Te koop: EEN JONGE VERSCHE KOE met veel melk. Te bevragen: G. SMIT Sz., Kleinesluis, Anna Pau lowna. Te koop: CITR08N BESTELWA GEN, loopt 1 op 10, prima f250, ook ruilen. En Chevrolet Coach '28, prima in orde f200. Garage M GEEL, Wieringcn, Tel. 55. DEENSCHE WITTE PLANTEN te koop. P. FRANS. Stroet, Tel. 3, Dirkshorn Te koop: Een goed onderhou den KINDERWAGEN met een loop- hok en fietsmandie. Dorpen D 24, Schagen. Te koop: Een beste DRIEWIELDE KAR, gewonnen van de Opmcersche Ver loting. Bij P. MUNTJE WERF. Mo lenvaart 277, Anna Paulowna. Te koop: DEENSCHE WITTE EN GELE KOOLPLANTEN bij J. BROEKHUIZEN, Chrisjes- werf. Schagen. Wegens teleurstelling terstond gevraagd: Een FLINKE DIENSTBODE, bij H. DE VRIES, Procftuinweg 2, Julianadorp. Gevraagd: Een of twee NETTE KNECHTEN in de wasch. Adres: A. KOOGER, Oosterweg. Callantsoog. Voor direct gevraagd; Een HULP IN DE HUISHOUDING. wegens ziekte der vrouw. A. SCHOORL, Schagerbrug.

Schager Courant | 1934 | | pagina 3