Donderdag 14 Juni 1934. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9498 Vijf jaren het Gooi geterroriseerd. Ooodelijk verkeersongeval te Goor. Onlusten in St Etienne. Hoor den sneltrein gegrepen. DE VERWOESTING IN SANSALVADOR. Wonderlijke wegen van het hemelvuur. Brand op een Duitsch stoomschip. Wederom een tornado in Chili. Polder Valkkoog. Smokkelauto aangehouden. Waarnaar men luistert IDENTITEIT VAN DEN „MAN MET DEN WITTEN DOEK" THANS VASTGESTELD. GEDETI NEERD IN HET HUIS VAN BEWARING TE AMSTERDAM. Zeist. Naar wij vernemen is het den briga dier J. Griep van de dactyloscopische afdeeling bij de recherche alhier gelukt, met zekerheid den ver dachte. die, het gelaat met een witten doek bedekt, een vijftal jaren het Gooi heeft geterroriseerd door zijn nachtelijk binnendringen in woningen, aan te wijzen in den persoon van een zekeren H.. 32 jaar, vroeger slager van beroep en sinds half Maart gede tineerd in het Huis van Bewaring te Amsterdam. H., die in Amsterdam geboren is. is het laatst in Blaricum boterhandelaar geweest; hij deed echter vrijwel geen zaken. In het geheele Gooi is dit heer schap op de meest drieste en brutale wijze opgetre den. „Als je schreeuwt, schiet ik je dood!", waren in den regel zijn eerste woorden, wanneer hij met vrouwen in aanraking kwam. Op allerlei manieren drong hij binnen, deels met list, deels met geweld. Meestal vertoonde hij bij zijn bedreigingen een re volver en ook is vastgesteld kunnen worden, dat hij daarmee geschoten heeft. Doordat hij telkens zoo onverwachts met kleine en groote tusschenpoozen en op de meest verschillende plaatsen optrad, werd ,het uiterst moeilijk hem te betrappen, terwijl het bedekken van zijn gelaat er niet toe medewerkte, van hem een behoorlijk signalement te verkrijgen. Behalve de ergerlijkste onzedelijke handelingen, on- ider bedreiging uitgevoerd, versmaadde hij ook niet het bemachtigen van geld. Talrijk zijn dan ook de door hem gepleegde diefstallen, j Om eenig beeld van zijn handelingen te geven, zij vermeld, dat hij optrad te Zeist (hoofdzakelijk Bosch en Duin), de Bilt, Soest, Baarn. Hilversum. Laren en andere in het Gooi liggende plaatsen. Hij '„bezocht" in den regel drie A vier adressen per nacht. Zeer veel moeite en tijd heeft de politic zich gegeven, dit individu te betrappen. Ware het bewijs niet langs don vermelden weg te leveren geweest, dan zou dit heerschap nog veel onrust hebben kun nen verwekken. Zijn bezoek aan Bethanie in den nacht van 5 op 6 Februari 1.1. is wel het laatste, dat van hem in deze gemeente bekend is. Aan het portier van een anto blijven hangen. Gisteravond heeft op den Markeloschcweg te Goor een aanrijding plaats gehad, waarbij de manufac- turier, de heer I. Rosendaal uit Goor het leven liet. Toen de heer R. een stilstaande auto per rijwiel wil de passeeren, deed de chauffeur K. uit Lichtenvoorde het portier gedeeltelijk open. De heer R. kwam met zijn kleeren achter het portier te zitten, waardoor hij kwam "te vallen. Juist op dit moment kwam van de richting Markelo de heer R. uit Twello met zijn auto aangereden, die na den heer Rosendaal te hebben aangereden, met zijn auto in een droge sloot reed. Onmiddellijk toegeschoten hulp mocht niet meer haten, want na enkele oogenblikken kon dr. Lindeboom uit Goor slechts den dood constateeron. De auto van den heer R. waarin twee personen wa ren gezeten, werd licht beschadigd, terwijl de inzit tenden het er goed afbrachten. Het slachtoffer, de heer Rosendaal zou morgen Jui-f zijn .">2 sten verjaardag herdenken. Hij was zgehuwd en had drie kinderen. De gemeenteveld wachter de Graaf was spoedig voor onderzoek ter plaatse. Naar aanleiding van fascisten-demon straties. Trams omvergeworpen. De politie met steenen bekogeld. PARIJS. In Marseille en SL Etienne heeft de Croix de Feu Dinsdag betoogingen op touw gezet. In St. Etienne is het naar aanleiding daarvan tot on regelmatigheden gekomen. Linksche tegenstanders hadden n.1. een tegendcmonstratie georganiseerd waaraan ook leden van de socialistische vakverecni- gingcn deelnamen. Ondanks het feit dat de politie zorggedragen had voor omvangrijke afzettingen en versterkt was door bereden republikeinschc garde en door gendarmerie, trachtten de contra-demonstran ten, die bijeengekomen waren op het raadhuisplein, de bioscoop binnen te dringen, waar de fascisten vergaderden. Twee trams werden omver geworpen en op verschillende plaatsen in de stad werden barricades opgericht. De politie, de republikeinschc garde en de gendarmerie kwamen herhaaldelijk In botsing met de menigte, die met steenen en andere projectielen wierp. Ook werd uit bijeengesleepte planken op straat een groot vuur gestookt. In ver schillende cafés werden de vensterruiten ingesla gen. In totaal zijn 35 bctoogers en 5 politiemannen gewond. De politic heeft geen gebruik gemaakt van vuurwapenen. In totaal werden 50 personen gear resteerd. De betooging der fascisten in Marseille verliep zonder incidenten. De voorzitter van de Croix de Feu, overste de la Rocque, hield hier een redevoe ring voor omstreeks 3000 toehoorders, waarbij hij o.n». uiteenzette, dat de Croix de Feu de broeder schap tusschen de klassen, waardoor Frankrijk slechts weer kon worden opgebouwd, nastreefde, evenals ernstigen vrede naar binnen en naar bui ten. .Spr. was van meening, dat sedert 1918 zoowel de rechter- als de linker partijen het land hadden verraden. Ernstig ongeluk op onbewaakten overweg. Meppel: Op den onbewaakten overweg te Onna, gemeente Steenwijkerwold, is gistermorgen te ongeveer tien uur de 40-jarige gehuwde koopman L. B. Willcmse uit Apeldoorn door den sneltr. Meppel- I.eeuwarden gegrepen en een achttal meters wegge slingerd. De man kreeg een ernstige hoofdwonde en zware inwendige kneuzingen. Per ziekenauto is het slachtoffer naar Zwolle vervoerd. De trein had onge veer twintig minuten vertraging. De man. die in de richting Steenwijk fietste, heeft vermoedelijk niet vol doende opgelet. Dc machinist had drie maal een fluit signaal gegeven. 3000 personen het leven verloren. De el lende der bevolking is ontzettend. Tal van dorpen volkomen onbe woonbaar gemaakt. Tegucigalpa (Honduras). Gelijk reeds gemeld, blijkt uit berichten uit het binnenland en uit San Salvador, dat tengevolge van den wervelstorm, die vorige week over beide landen gewoed heeft,, om streeks 3000 personen het leven hebben verloren, terwijl duigenden anderen beroofd zijn van hun be zittingen en hun middelen van bestaan. In de stad Octepeque (Honduras) zijn meer dan 400 personen gedood. Verder zijn hier berichten ontvangen, dat de plantages van de United Fruit Company volkomen zijn vernield, terwijl ook de bevloeiings-systemen fen gevolge van den wervelstorm geheel verwoest zijn. Een Amerikaansche vlieger, die een vlucht heeft on dernomen boven Octepeque, gaf een beschrijving van de ellende der bevolking. Hij vertelde dat de uit gehongerde bijna geheel ongekleede overlevenden wanhopig rondzoeken tusschen de nog op de water massa's drijvende lijken naar familieleden. Verder vertelde hij dat grondverschuivingen van de hellin gen van vulkanische gebergten tal van dorpen vol komen onbewoonbaar hebben gemaakt De verwachte tropische storm ln Mexico Tampico, 13 Juni (V.D.) De tropische storm, die reeds eenige dagen in aantocht was, en die voor Tampico een groot gevaar geacht werd, is thans gearriveerd, doch heeft voornamelijk gewoed hoven de schaars bewoonde Tamaulipas kust. 60 mijlen ten Noorden van Tampico. De overheid is van mec- ning, dat de schade die aangericht is, gering is. Bliksem in een kamer met 22 kinderen geslagen. Als door een wonder allen ongedeerd gebleven. MILAAN, 13 Juni (V.D.) In verschillende dee- len van Noord-Italië hebben gisterenavond zware on- weders, gepaard gaande met hagel, welke groote schade aan den oogst heeft aangericht, gewoed. Op een wonderlijke wijze is in een hofstede in de nabij heid van Mantua de bliksem ingeslagen. Het he melvuur sloeg door een schoorsteen een kamer bin nen, waar 22 kinderen aan den maaltijd waren. De bliksem flitste kris en kras door het vertrek, borden, schalen, schotels, glazen werden vernield, stoelen en banken werden omgeworpen en alle kinderen tegen den grond geslagen. Een onbeschrijfelijke ver-, warring ontstond, welke echter spoedig plaats maak-j te voor stomme verbazing, toen bleek dat de blik sem, die door een venster weer naar buiten gegaan was. behalve eenitre mnterieole 'Schade; verder"gd^n ongelukken had veroorzaakt. Alle kinderen kwamen met de schrik vrij. PETROLEUM IN ARGENTINIë. Buenos Aires: In Tupungato in de provin cie Mendoza zijn belangrijke petroleumlagen ontdekt in een tot dusverre nog niet geëxploiteerde streek VRIJDAG 15 JUNL HILVERSUM (301 M.) V.A.R.A.: 8.00 Gramofoonmuziek; V.P.R.O.: 10.00 Morgenwijding; V.A.R.A.: 10.15 Adolf Bouwmeester draagt voor; 10.30 Orgelspel door Cor Steijn; 11.00 Lezing; 11.20 Gramofoonmuziek; 11.45 Vroolijke gramofoonmuziek; A.V.R.O.: 12.00 Gramofoonmuziek; 12.30 Kovaes Lajos en zijn orkest; 2.30 Knipcursus kinderkleeding; 3.00 Kamermuziek; 3.30 Gramofoon muziek; V.A.R.A.: 4.00 Orgelspel door Joh. Jong: 4.30 Rolien Numan vertelt voor de kinderen; 5.00 VAR A-Orkest o.l.v. Hugo de Groot; 5.45 Jan Lemairo draagt voor; 6.00 De Flierefluiters o.l.v. Jan v. d. Horst; 6.30 Cor Steijn, accordeon en Joh. Jong. pia no; 6.45 VAR A-Orkest; 7.30 Lezing; 7.50 Gramofoon muziek; V.P.R.O.: 8.00 Lezing; 8.30 Kurhaus-concert (AVRO-uitz.); in de pauze: lezing door Prof. R. Ca- simir; 10.00 Vrijz. Godsd.Persbureau en Vaz Dias; 10.15 Lezing; 10.45 Gramofoonmuziek: V.A.R.A.: 11.00 Muzikaal allerlei; 11.30 Gramofoonmuizek. HUIZEN (1875 M.) K.R.O.: 8.00 Morgenconcert: 10.00 Gramofoonmuziek; 10.30 Muziekuitzonding voor fabrieken; 11.00 Gra mofoonmuziek; 11.30 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen; 12.00 Politieberichten; 12.15 Gra mofoonmuziek; 2.00 Pianorecital; 3.00 Gramofoon muziek; 3.30 Dameskoor; 3.45 Gramofoonmuziek; 4.00 Rustpoos; 4.15 Zang- en pianorecital: 4.30 Da meskoor; 4.45 Vervolg zang- en pianorecital; 5.00 Lezing; 5.20 De K.R.O.-boys; 7.00 Politieberichten: 7.15 Lezing: 7.35 Gramofoonmuziek; 7.45 Zomer avondconcert op het carillon van het Koninklijk Paleis te Amsterdam door T. Vincent: 8.15 P.T.T. kwartiertje: 8.30 Vaz Dias: 8.35 Hans en Grietje, sprookjes-opera in twee bedrijven, door het K.R.O. Dperakoor, en K.R.O.-Orkest; 10.50 Vaz Dias; 10.55 Gramofoonmuziek; 12.00 Sluiting. LUXEMBURG (1304 M.) 7.00 Hollandsch radio-cabaret; 7.35 Zangrecital: 8.45 Gramofoonmuziek; 9.00 Lichte muziek: 9.30 Hille- concert; 9.45 Symphonieconcert; 10.30 Dansmuziek. BRUSSEL (484 M.) 12.20 Gramofoonmuziek; 5.20 Omroeporkest; 6.35 Gramofoonmuziek; 7.00 Gricg-concert; 8.20 Concert; 9.35 Idem; 10.30 Dansmuziek. BRUSSEL (322 M.) 12.20 Populair concert; 1.30 Gramofoonmuziek; 5.15 Symphonieconcert; 6.50 Populair concert; 8.20 Con: eert; 9.20 Idem; 10.55 Gramofoonmuziek. BERLIJN (357 M.) 6.45 Liederenrecital; 7.00 Pianomuziek; 9.05 Om roeporkest; 10.50 Gramofoonmuziek. Passagiers ontscheept. Tcrncuzen: Aan boord van het Duitsche stoomschip „Sesoctris" van de Hamburg Pakket Lijn is in het tusschenruim waarin tabak was geladen brand uitgebroken. De „Sesostris" is nabij Walsoorden blijven liggen, waarna dc zich aan boord bevindende passagiers door het Duitsche s.s. „Keppler" van de Neptune lijn zijn overgenomen, terwijl laatstgenoemd schip door het overpompen van water den brand trachtte te stuiten. Zeer vermoedelijk is deze ontstaan door broeiing in een der kolenbunkers. Tc Terneu- zen en Antwerpen liggende sleepbooten zijn ter as sistentie derwaarts vertrokken. Een later bericht meldt, dat dc „Sesostris" gistermorgen begeleid door eenige sleepbooten zijn reis naar Antwerpen heeft voortgezet, waar getracht zal worden den brand ver der te blusschen. Het schip is ongeveer 8000 ton groot en kwam van Zuid-Amerika. De stad Concepcion opnieuw geteisterd. Volgens te New York ontvangen berichten is de stad Concepcion wederom door een hevigen tornado, den tweeden binnen 14 dagen, geteisterd. Ditmaal werden 50 huizen verwoest. Vergadering van Dagelijksch Bestuur en Hoofd ingelanden, op Woensdag 13 Juni 1934, des middags half 3, ten lokale van den heer Van Schoorl te Valkkoog. Voorzitter de heer T. Rcns Az., tijdelijk secretaris dc heer W. C. Speets. De Voorzitter opent met een woord van welkom de vergadering, speciaal tot den nieuw gekozen hoofingeland, den heer L. Barten. Spr. hoopt dat op prettige wijze met den heer Barten zal worden sa mengewerkt. De notulen worden ,na lezing, onder dankzegging goedgekeurd. De geloofsbrieven van den heer L. Barten, nieuw- gekozen hoofdingeland, worden nagezien door de hoeren K. Wit Dz. en Jar. Bruin. Overeeenkomstig het advies van deze beide hoeren wordt tot toela ting besloten, waarna felicitatie volgt. Ingekomen stukken en mededeelingen. Medegedeeld wordt, dat aan het Hoogheemraad schap gevraagd is naar de kosten van verbetering van den weg GalgenkadeRoode dijk. Antwoord is nog niet ontvangen. Van Ged. Staten kwam bericht in. dat zij het verzoek om ontheffing van bemalingslasten van den Westerendspolder voor inwilliging vatbaar ach ten en verzoeken zij aanvulling van de betrekke lijke verordening. Onbillijk wordt het door Ged. Staten geacht als voor de in den polder Westerend gelegen en tot den polder Valkkoog bohoorende lan derijen, dubbele bcmalingskostcn moeten worden Xetaald. 7 Aldus wordt besloten. Door de tuinbouwvereeniging „Sint Maarten" werd een schrijven ingezonden, waarin gewezen wordt op den onvoldoenden toestand van enkele gedeelten vaarwater, door het daarin voorkomende flap. De Voorzitter gevoelt er wel voor. dat het flap er zoo goed mogelijk door den polder uitgehaald wordt. De heer Berkhout wijst op het snelle aangroeien van het flan en afdoende verbetering acht spr. niet best mogelijk. De heer Gootjes zou In samenwerking met de ge- KEULEN (458 M.) 12.20 Harmonie-orkest; 5.35 Pianorecital; 7.20 Om roeporkest; 9.05 Vroolijk hoorspel. PARIJS (Poste Parisien) 313 M. 7.15 Gramofoonmuziek; 8.05 Idem; 8.30 Concert. PARIJS-RADIO (1796 M.) 7.20 Gramofoonmuziek"; 9.05 Opera; 10.50 Dansmu ziek. MILAAN (369 M.) 5.30 Vocaal concert; 6.15 Gramofoonmuziek; 10.05 Gramofoonmuziek. ROME (421 M.) 5.20 Vocaal- en Instrumentaal concert; 6.15 Gramo foonmuziek; 9.05 Operette. WEENEN (507 M.) 4.30 Gramofoonmuziek"; 5.45 Concert op twee vleu gels: 7.30 Populair concert; 8.20 Radiotooneel; 10.40 Concert. WARSCHAU (1345 M.) 6.10 Gramofoonmuziek; 6.35 Pianorecital; 8.30 Sym phonieconcert; 10.35 Dansmuziek. BEROMUNSTER (540 M.) 4.20 Omroeporkest: 5.30 Populair concert; 7.55 Con cert; 8.45 Idem; 9.30 Idem. ZATERDAG 16 JUNL HILVERSUM (301.5 M.) V.A.R.A* 8.00 Gramofoonmuziek; V.P.R.O.; 10.00 Morgenwijding; V.A.R.A.: 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de continubedrijven; 12.30 VARA-en- ■emble; 1.00 Gramofoonmuziek; 1.15 Ensemble; 1.45 Lezing; 2.00 Ensemble; 2.30 VARA-tooneel; 3.00 Or gelspel door Cor Steijn; 3.30 Beoefening der huis muziek; 4.30 Filmkwartiertje; 4.45 De Fliereflui ters; 5.15 Gramofoonmuziek; 5.40 Letterkundig over zicht door A. M. de Jong; 6.00 Volksliederen: 6.30 Terschellingsche uitzending: 6.30 Te watcrlating en doop van het m.s. „Bloemfontein" (eigen gramo- foonopnamen); 8.00 Herhaling SO.S.-berichten; 8.15 Toespraak door A. de Vries; 8.50 VARA-Orkest o.l.v. Hugo de Groot;9.00 Vaz Dins en Varia; 9.15 Orkest; 10.00 Gramofoonmuziek; 11.00 Idem. HUIZEN (1875 M.> K.R.O.: 8.00 Morgenroncert: 10.00 Gramofoonmu ziek; 10.30 Muziekuitzonding voor fabrieken: 11.00 Gramofoonmuziek; 11.30 Ooggetuigcverslag van de te waterlating en doop van het m.s. „Bloemfontein": 12.30 Politieberichten; 12.45 Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud; 2.00 Halfuur voor de rijpere jeugd: 2.30 Kinderuurtje: 3.30 Ooggetuigcverslag van dc onthulling van het Mgr. Dr. Ariëns-monument te Onder een kogelregen van de douant doorgereden. Bergen op Zoom: Gisternacht is door den rijksambtenaar een auto in beslag genomen, waar mede een partij suiker, die frauduleus vervoerd werd, in beslag werd genomen. De auto, welke uit Halsteren kwam, reed onder het schieten van den rijksambtenaar, die zich aan de brug over de Zoom had opgesteld, door. Eenigen tijd later werd het voertuig aangetroffen in de Van Dedem- straat. Het bleek dat de auto behoorde aan A. uit Bergen op Zoom van wien hij gehuurd was door V., eveneens uit deze gemeente, die daarmede suiker had gehaald uit Halsteren. In de auto was ook gezeten ze kere Van L., wonende in laatstgenoemde gemeente. Een partij suiker van 500 K.G. is later te Nieuw Borg- vliet gevonden. De beide smokkelaars zijn op het po litiebureau gehoord. POLITIEKE BOTSING IN MEXICO. Negen dooden. Mexico Stad: Negen personen zijn gedood en een groot aantal anderen gewond tijdens politieke relletjes te Villa Hidalgo, in den staat S. Lois Potosi. Nadere bijzonderheden omtrent de oorzaken van deze botsingen zijn nog niet bekend. meentc verbetering willen zien aangebracht, door er een paar werkloozen aan te zetten. De heer Molenaar acht het ook noodzakelijk dat er wat wordt gedaan, maar waar moet je er mee heen. De heer De Geus vindt het onbegonnen werk, want als het in dc Delft en in de Kennemersloot wordt weggehaald, zullen ook anderen een derge lijk verzoek doen. Zouden de overgebleven werk loozen voor dat werk geschikt zijn? De heer Glas zou er, indien het noodzakelijk is, ook wel voor zijn, als in andere vaarten het flap werd verwijderd, opdat de menschen behoorlijk met hun schuiten naar de sluis kunnen komen. Het resultaat van de bespreking is dat besloten wordt met de hoofdvaarten, de Dwarsdelft en een gedeelte van de Kennemersloot, een proef te nemen met verwijdering. Van do Vereeniging van Noordhollandsche Wa- terschappen was een schrijven ingekomen, antwoord gevende op de vraag of de wegwerker, de heer Brouwer, beschouwd moet worden als ambtenaar in den zin der wet. In overweging wordt gegeven als nog met Brouwer een schriftelijke overeenkomst aan te enan. Hij blijft los arbeider. Aldus wordt besloten. Hierna volgt verslag van de hedenmorgen gehou den rietschouw. Diverse perceelen werden niet in orde bevonden. Opgepast! De Voorzitter zou direct maar boete willen toe passen, omdat men anders wel aan het schouwen kan blijven. Verleden jaar is geen boete toegepast. De heer Berkhout geeft in overweging om dit dan volgend jaar te doen en hiervan dan in de adver tentie betreffende de rietschouw mededeeling te doen Algemeen wordt dit goedgevonden. Diverse personen zullen aangeschreven worden alsnog aan hun verplichtingen te voldoen, terwijl 2 personen reeds beboet zullen worden. Mochten de onvoldoende geschoonde perceelen over 8 dagen niet aan de gestelde eischen voldoen, dan zullen de eigenaren alsnog beboet worden. Bij de rondvraag wijst de heer Gootjes er op da< diverse slooten in onvoldoenden toestand verkeeren Spr. geeft in overweging ze in samenwerking met de gemeente, te doen uitdiepen. De heer Glas noemt ook een stuk poldersloot te St. Maarten, dat opgeknapt moet worden. Het Dag. Bestuur zal er aandacht aan schenken. Hierna volgde sluiting. Enschede; 4.30 Gramofoonmuziek; 5.00 Zwemcursus 5.20 Liedjes; 5.30 Esperantonieuws; 5.45 De K.R.O.- boys: 6.00 Liedjes; 6.10 De K.R.O.-boys: 6.20 Journa listiek weekoverzicht; 6.45 De K.R O.-bovs: 7.00 Po litieberichten; 7.15 Medische causerie: 7.30 Gramo foonmuziek: 7.45 Sportpraatje: 8.00 Gramofoonmu ziek; 8.10 Vaz Dias; 8.15 Volkszang en muziek- demonstratie uit het Vondelpark te Amsterdam: 9.30 Concert op het cinema-orgel in de Standaard- fabrieken te Schiedam: 9.50 Voordracht door Leon van der Hulst; 10.10 Vervolg orgelconcert; 10.30 Vaz Dias: 10.35 De K.R.O.-boys; 11.30 Gramofoon muziek; 12.00 Sluiting. LUXEMBURG (1304 M.) 7.00 Gramofoonmuziek: 7.20 Idem; 8.00 Fransch con cert; 8.40 Idem; 9.05 Symphonieconcert; 9.30 Geva rieerd programma; 10.45 Dansmuziek. BRUSSEL (484 M.) 12.30 Folklore-programma; 1.30 Gramofoonmuziek; 5.20 Zangwedstrijd; 6.20 Operettemuziek; 8.20 Zang wedstrijd; 10.30 Dansmuziek. BRUSSEL (322 M.) 12.15 Gramofoonmuziek"; 1.30 Populair concert; 6.50 Gramofoonmuziek; 8.20 Populair concert; 9.20 Ver volg concert; 10.30 Dansmuziek. KALUNDBORG (1261 M.) 2.50 Gramofoonmuziek"; 3.20 Omroeporkest; 5.20 Kin derkoor; 10.25 Populair concert. BERLIJN (357 M.) 4.20 Concert; 7.35 Piano- en vioolconcert. HAMBURG (332 M.) 12.05 Gramofoonmuziek; 12.35 Populair concert: 2.35 Gramofoonmuziek; 4.20 Concert; 5.20 Dansmu ziek; 6.20 Gramofoonmuziek; 12.20 Dansmuziek. 1 KEULEN (456 M.) 6.20 Gramofoonmuziek: 12.20 Middagconcert; 5.35 Volksliederen; 10.40 Gevarieerd programma. r DAVENTRY (1500 M.) 12.20 Concert; 1.20 Orkest; 2.20 Gramofoonmuziek; 3.50 Populair concert; 7.50 Orgelconcert; 8.20 Va riétéprogramma; 9.55 Dansmuziek. PARIJS (Poste Parisien) (313 M.) 7.15 Gramofoonmuziek; 8.40 Idem; 9.25 Dansmuziek' I PARIJS RADIO (1796 M.) 7.20 Gramofoonmuziek; 12.20 Orkest; 8.20 Idem. I MILAAN (369 M.) 5.30 Dansmuziek; 9.05 Opera-uitzending. ROME (421 M.) 5.30 Instrumentaal concert; 6.15 Gramofoonmuziek; 9.05 Opera-uitzending. WEENEN (507 M 4.30 Populair concert; 5.45 Opera; 8.20 Populair concert; 10.25 Idem. WARSCHAU (1415 M.) 5.45 Jazzmuziek; 7.35 Omroeporkest; 8.20 Viool recital; 10.30 Dansmuziek. BEROMUNSTER (540 M 6.20 Gramofoonmuziek; 7.55 Zang; 8.40 Pianoreci tal; 9.30 Vroolijke avond.

Schager Courant | 1934 | | pagina 5