Kantongerecht Den Keltier. Hooiwagen gekanteld. Zware onweders in het Walenland. BEZORGDHEID IN HET ZUIDEN. De SA gaat met vacantie. Ds ontmoeting Carnera—Baer. Afnemende werkloosheid. Internationale vcrvalschingsaffaire. Groote brand te Bristol. Mussoiini gaat bezuinigen. Hoe boert men in Zeeland. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Benoeming Dijkgraaf. Zitting van Dinsdag 26 Juni. DE VERSTROOIDE ADVOCAAT. Als eerste verdachte verschijnt heden voor do groene tafel Mr. J. A. E. B., te Schagen. Hij heeft zijn auto op zekeren dag in de Spoorstraat te Den Helder aan den verkeerden kant van den weg neergezet. Voor deze aardigheid werd hem een bonnetje uitge reikt door den Helderschen agent van politie Riete koo, welk bonnetje recht gaf op vrij entrée en bij woning van de voorstelling op de Kerkgracht. De boosdoener was zelf aanwezig en verdedigde niet evenveel vuur zijn eigen belangen als gemeenlijk van anderen. De vorige maand had verdachte reeds terecht ge staan, doch wist zóó te praten, dat de zaak opnieuw diende. Mr. B. beriep zich er op. dat de bordjes, dienende om de parkeerzijde aan te geven, zóó onpractisch waren aangebracht, dat men wel 3 brillen moest op zetten om ze te ontdekken. Het O. M. is ook van meening dat de borden wel duidelijker mochten zijn aangebracht. Gezien dit feit luidt de eisch: 50 centen boete of 1 dag brommen. De kantonrechter heeft ook medelijden met den ad vocaat en zoo luidt de uitspraak conform den eisch t.w. 50 spie of 1 dag zitten. DE ONSCHULD ZELVE. Thans dient de zaak tegen den niet verschenen C. J. S. te 't Zand. Vriend Cornelis was in de Wierin- germeer door den dienstdoenden rijksveldwachter op zekeren mooien avond gesnapt, terwijl hij met een geweer onder den arm liep te kuieren en een hond hij hem omwipte. Een en ander gaf alle aan leiding om aan strooperij te donken. Het O.M. aarzelde dan ook niet om tegen dezen trouwen vriend te eischen f 6 boete of 6 dagen vrij van hazen paffen. De kantonrechter vond 't feitelijk wel wat weinig, maar streek tenslotte zijn hand over zijn toga en .veroordeelde S. tot f 6 of 0 dagen en nachten. 't Geweer is foetsie, Kees! MET VUUR GESPEELD. De niet verschenen aannemer R. A. v. B.. woonach tig in de Wieringormeer, kreeg een gratis bonnetje, omdat hij niet had zorg gedragen dat hij den bouw van woonhuizen fatsoenlijke schaftlokalen voor het personeel waren opgetrokken. Als getuige werd gehoord timmerman A. Wagen uit Barsingerhorn, die z'n haas trachtte te dekken, maar ten slotte moest erkennen, dat 't zaakje niet in orde was. Als tweede getuige trad op de heer Renooij. con troleur van de arbeidsinspectie, woonachtig te Haar lem. Deze getuige had geconstateerd op een van zijn speurtochten, dat de arbeiders niet goed waren be sehut tegen regen en wind. De lokalen hadden meer kijkgaten dan wel noodig was en de kachels waren bij Oome Jan. Het O.M. gaf den aannemer een poeder om het af te leeren, in den vorm van f 20 boete of 20 dagen vrij van aannemen. De kantonrechter keek den aan nemer voor vol aan, gevolg: 30 pop of 10 dagen! DE AFWEZIGE BLOEMENSPECIALIST. De bloemist C. v. d. B. uit Anna Paulowna schit terde door afwezigheid. Niettemin werd met genoe gen kennis genomen van zijn euveldaden. De afwezige bloemist had op den rijksstraatweg, en wel hij de Kooij, getracht den bus, bestuurd dooi den chauffeur Comelissen uit Kolhom, rechts te pas- seeren. Per abuis nam hij echter een heel portier mee. Wel betaalde hij aan den bushouder de schade, doch "t rijk kan ook niet op een droogje zitten. Eisch 30 pop of anders 30 dagen, naar 't pension Houten lepel" te Alkmaar. Mr. Sickinga maakte er 30 gulden of 5 dagen van. Ik nam die 5 dagen maar, vriend, de bollen zijn nu toch al binnen. Alle andere hoosdoeners kwamen uit Nieuwediep en van Texel, en waar deze vallen buiten onze „werkenssfeer" zullen we ze laten voor wat ze zijn! Jongen, dis er bovenop lag, In een mod dersloot terecht gekomen en gestikt. Eergisteravond ongeveer 9 uur heeft te Alblasser- dani een ongeval plaats gehad, waarbij de lt-jarige B. van Herk om het leven is gekomen. Twee jongens, het zoontje van den landbouwer en mclkslijter J. Noor- lander en B. van Herk hadden toestemming gevraagd om te mogen meerijden met een voer hooi, dat voor den vader van eerstgenoemde bestemd was. De jon gens waren beiden bovenop het hooi gaan liggen. Door het draaien in het Korteland kantelde de wa gen met hooi plotseling. Het zoontje van N. zag nog kans door een sprong het gevaar te ontkomen, doch de jonge van Herk schoot met zijn hoofd in een mod dersloot, het. heele voer hooi kwam op hem terecht. Onmiddellijk heeft men alle pogingen in het werk ge steld om den jongen te bevrijden, terwijl onmiddel lijk de doktoren werden gewaarschuwd. Nadat de jongen bevrijd was, hebben de beide dok toren Hooftman en de Haan, bijgestaan door E.H.B.O. leden, getracht de levensgeesten op te wekken, doch helaas zonder resultaat. De oogst beschadigd. De Brusselsche correspondent van de N. R. Ct meldt: Zondag en Maandag hebben boven verschillende streken van België zware onweders gewoed. Te Bru- gelette, bij Ath, in Henegouwen, was de stortvloed zoo sterk, dat verscheidene muren door het water, dat weldra een hoogte van 1 meter bereikte, werden in gedrukt. De oogst is in deze streek grootendeels ver nield. Ook te Spa heeft het onweder groote schade aan gericht. De gasfabriek liep onder water. Hetzelfde deed zich voor in het Casino, waar het water de gang vulde, leidend naar de groote zaal van het kleine theater. Talrijke kelders stroomden geheel vol en moesten door de brandweer worden leeggepompt. Per soonlijke ongelukken blijken zich evenwel nergens te hebben voorgedaan. ONWEER BOVEN WAALWIJK. Arbeider gedood. Gistermorgen ongeveer elf uur woedde boven de ge meente Waalwijk en hevig onweer. Bij een in aan bouw zijnd huis werden vijf werkieleden door het he melvuur getroffen. De dertigjarige Van Beek was op slag dood. De vier andere werklieden kregen aan handen en voeten zware brandwonden. Van Beek laat een vrouw en vier kinderen onverzorgd achter. Over hei effect van onze weermacht, Een adres van Noord-Brabantsche en Limbnrgsche burgemeesters aan den mi nisterraad. De burgemeesters van Maastricht, Tilburg en Weert hebben liet volgende adres aan den minister raad gezonden: Geven eerbiedig te kennen de ondergeteekenden, burgemeesters van Maastricht, Tilburg en Weert; dat in een bijeenkomst van burgemeesters uit ver schillende deeLen van Noord-Brabant en Limburg, gehouden te Eindhoven op 20 Juni j.1waaraan werd deelgenomen door de burgemeesters van Bergen op Zoom. Breda, Eindhoven. Geleen. Helmond, 's Herto genbosch, Kcrkrade, Maastricht. Roermond, Roosen daal, Sittard, Tilburg Venlo. Venray, Waalwijk en Weert of hunne vertegenwoordigers (de burgemees ter van Heerlen verhinderd de bijeenkomst bij te wonen, verklaarde zich nader met het genomen be sluit te vereenigen) aan ondergteekenden is opge dragen het navolgende ter Uwer kennis te brengen: dat bij hen en velen onder hunne gemeentenaren ernstige bezorgdheid is ontstaan over de vraag of van de Nederlandsche weermacht bij de thans reeds door gevoerde en nog te vreezen bezuinigingen bij een on verhoopt eventueel conflict wel eene zoo groote en in het bijzonder preventieve kracht zal uitgaan, dat de neutraliteit van ons Vaderland zal worden ont zien en geen enkel deel van het Nederlandsch terri toir zal worden geschonden; dat een bevredigende beantwoording van deze vraag wel in de eerste plaats is een belang voor het geheele land. maar toch voor de zuidelijke provin ciën van meer direct belang omdat het Hng niet denkbeeldige gevaar bestaat, dat bij een treffen van tegen elkaar staande machten het terrein van den strijd zal liggen op Noord-Brabantschen en Limburg- sche bodem; dat dit gevaar alleen kan worden afgewend, wan neer onze weermacht zoodanig sterk is. dat van haar een krachtige preventieve wet kin# uitgaat, zoodat de voorzorgsmaatregelen, die in deze naar hun oor deel dienen te worden genomen, in de eerste plaats moeten bestaan uit de verhooging van de weerbaar heid, de sterkte en de kracht van de Nederlandsche weermacht, zoomede uit het op hoog peil brengen en houden van haar uitrustingen en bewapening en uit bet nalaten van die bezuinigingen, welke de waarde van de weermacht zouden kunnen schaden; dat, aangezien toch voor een groot deel aan een preventieve kracht van ons leger te danken is ge weest, dat wij in 1914 buiten den oorlog zijn gebleven, het der Regeering moge behagen alle maatregelen te nemen, die de weermacht van ons tegenwoordig leger zoodanig zullen opvoeren, dat 't door zijn pre ventieve werking in staat zu eventueele gevaren van een buitenlandschen inval te voorkomen en de onaf hankelijkheid van Land en Volk te handhaven, (w.g.) Mr. L. B. J. van Oppen. burgemeester van Maastricht. (w.g) Mr. dr. F. L. G. L. M. Vonk de Both, burgemeester van Tilburg. (w.g.) Mr. VV. F. M Kolkman, burgemeester van Weert. Zelfs het dragen van uniform dan ver boden. Uit Berlijn meldt het D.N.B.: Karl Ernst, de Obergruppenführer van Berlijn, pu bliceert het volgende besluit: De chef van den staf heeft de geheele S.A. geduren de de maand Juli vacantie gegeven met het oog op ontspanning. De schoolvacantiemaand moet den S.A.- man bij zijn gezin, zijn vrouw en zijn kinderen vin den. Aan zijn klachten over het in beslag nemen van den tijd, te vele dienst; enz. wordt hierdoor tegemoet gekomen. Om aan dit voornemen tot eiken prijs uit voering te geven, ook tegenover dgenen, die zich wil len terugtrekken van hun familieleden, heb ik mijn formatieleiders het doen houden van eiken dienst, welken ook, verboden, evenals het vieren van fees ten en het houden van betoogingen, die door propa ganda en kaartverkoop den tijd der S.A.-mannen in beslag nemen. Om voorts te bewerkstelligen, dat de S.A.-man ge durende deze verlofmaand werkelijk een particulier persoon zij. is op de vrijstelling van eiken dienst een uniformverbod gevolgd. Daar de S.A.-man reeds in het dagelijksch leven en bij zijn werk geen dienstklee- dij mag dragen, vervalt ook elk motief voor het dra gen van deze in den vacantietijd. Het S.A.-dienst- costuum is een eerekleed en geen willekeurig klee- dingstuk. Zij die in Juli een uniform dragen, moe ten voorzien zijn van speciale legitimaties met het opschrift „vacantiemaand". Ik verzoek gedurende Juli ook den z.g. papieren oorlog achterwege te laten. Belangrijke inkomende documenten krijgen het stempel ..vacantiemaand" en zullen van 1 Augustus af achtereenvolgens worden afgedaan. Een verrassende film. Onbegrijpelijke nederlaag van den Italiaan. Momenteel, zoo verneemt de „Tel." uit Londen, wordt in 't West End een film vertoond van de ont moeting CarneraMax Baer en volgens dat blad zijn alle Britsche boksexperts het er over eens, dat Car nera slechts de eerste en de elfde ronde verloor, ter wijl Baer geen enkel punt won in de overige ronden. Negen ronden lang heeft de Jinksche" van den Italiaan doel getroffen. Baer ontving zooveel tref fers, dat men er zich over moet verwonderen, dat de Amerikaan niet neer werd geslagen. De inleider noemt Baer „de Californische Adonis, waarop wij al le hoop gevestigd hebben, dat hij ons het wereldkam pioenschap terug zal brengen. En Baer overwon in derdaad in een gevecht, waarin op de film al thans Carnera nooit meer dan 3 seconden „down" was in oogenbilkken, dat Baer hem neersloeg. Maar het ergste is wel, dat men op de film duide lijk kan zien, dat Baer zijn tegenstander tweemaal in een dergelijke positie aanviel, zonder dat de scheids rechter ingreep, of hem diskwalificeerde. Minstens twaalfmaal heeft Baer zijn tegenstander onder den gordel getroffen. Het is op de film goed waar te nemen, hoe Car nera zwaar valt in de eerste ronde, waarin hij zijn enkel brak. Toch bleef hij, de kreupele bokser, de meerdere van Baer. om hem te treffen waar hij wilde zonder hem evenwel in groote moeilijkheden te bren gen. En dit is nog vreemder, wanneer men weet, wat Carnera met Sharkey deed, toen zijn boksen lang zoo goed niet was. Tijdens den laatsten val van Carnera tracht Baer hem nog eens aan te vallen, maar nu weerhoudt de scheidsrechter den Amerikaan... voor de eerste maal. Wanneer men deze film aandachtig beschouwt, kan men de gedachte niet van zich afzetten, dat Carnera hier onder „zeer bijzondere" omstandighe den heeft verloren. Arme Carnera. Hij is en blijft een ongeluksvogel. De cijfers blijven dalen. In de week 4 t.m. 9 Juni 1934 bedroeg het aantal leden van ingevolge het Werkloosheidsbesluit 1917 gesubsidieerde vereenigingen 582.700, waarvan 85.200 landarbeiders. In de maanden Mei tm. November worden geen gegevens aangaande de werkloosheid van de vereenigingen van landarbeidors ontvangen. De werkloosheid onder de overige 497.500 verzekerden bedroeg in genoemde periode 24.8 pet. In de vorige verslagperiode (21 t.m. 26 Mei) bedroeg de werkloosheid bij dezelfde groep verzekerden 25.1 pet.: zij is dus in den loop vat) twee weken gedaald met 0.3 pet., aldus het Alg. Hdbld. Bij de organen der openbare arbeidsbemiddeling stonden op 9 Juni 1934 in totaal 314578 werkzoekenden ingeschreven, waaronder 229860 mannen. Hiervan wa ren werkloos 292334 personen, waaronder 282296 man nen. Het aantal ingeschreven werkzoekenden is se dert 26 Mei 1934 gedaald met 496, het aantal werkloo- zen met 615. Weenen als operatieterrein. Het D. N. B. deelt uit Weenen mede. dat de politie aldaar een grootscii opgezette internationale verval- schingsaffaire op het spoor is gekomen. Door een toeval waren de autoriteiten te weten ge komen, dat de laatste dagen vervalschte stukken der internationale bondsleening van 1930 (niet te verwar ren met de vol ken bondsleening) in omloop waren ge bracht. Het betreft hier een internationale leening, waarover de Oostenrijkscho regeering geruimen tijd had onderhandeld en welker obligaties aan alle groote beurzen genoteerd staan. Tot dusver is nog slechts één persoon in verband met deze affaire door de politie gearresteerd. Het on derzoek heeft evenwel aan het licht gebracht, dat de vervalschingen het werk zijn van een wijdvertakte, in ternationale vervalschersbende, die haar zetel in het buitenland heeft. In verband hiermede heeft dc Weensche politie den autoriteiten der omliggende landen verzocht, ook van haar kant de nasporingen ter hand te nemen. Er is een spoor gevonden, dat naar Brünn leidt. Te Bristol is in een drukke zakenwijk gistermorgen brand uitgebroken in een fabriekje waar films ge maakt worden. Het vuur greep met groote snelheid om zich heen en de brandweer kon, daar het fabriekje geheel ingebouwd was, het eerste uur niet tot den vuurhaard doordringen. Twee belendende perceelen werden aangetast en ten slotte sloeg de brand over naar het gebouw van maatschappelijk hulpbetoon en een der stem pel burcaux voor werkloozen dat daarnitc verbonden is. Hier konden de bescheiden en het kaartsysteem echter in veiligheid worden gebracht Na 5 uur van ingespannen arbeid was men den brand meester. De schade bedraagt ongeveer 40.000 pond. Vermindering dor regeeringsultgaven. Naar Reuter uit Rome bericht, heeft Mussoiini voor diverse departementen zulke ingrijpende bezuinigin gen ingevoerd, dat hij, naar men verwacht, in de ka binetszitting van Zaterdag a.s. kan mededeelen, dat een jaarlijksche bezuiniging van G00 millioen lire verkregen is. Op deze wijze heeft Mussoiini zijn belofte aan de Kamer ingelost, dat al het mogelijke zal worden ge daan om de uitgaven der regeering te verlagen. Alle uitgaven der ministeries zijn gerangschikt on der drie hoofden, n.1. onmisbare, noodzakelijke en nuttige uitgaven. Posten vallende onder dit laatste hoofd zijn zonder uitzondering geschrapt en zelfs op de noodzakelijke uitgaven is bezuinigd. BALDADIGHEID OP HET ZUID-HOLLANDSCHE PLATTELAND. Vele processen-verbaal te Overschie. De plattelandsgemeenten van Zuid-Holland schij nen berucht te zijn door die baldadigheid van do jeugd, die zich uit door het molesteeren van voorbij gangers, het naschreeuwen van wat vreemd schijnt en het vernielen van een anders eigendom. De politie te Overschie heeft thans met kracht ingegrepen en tegen een vijftien jongens proces-verbaal opgemaakt o.a. wegens straatschenderij, vernieling, baldadigheid en zedendelicten. Ongeveer 25 jongens zijn gehoord. Met kracht zal ook verder legen deze ondeugden worden opgetreden. BOERDERIJ. Bedrijfsonkosten van don Zeenwschen boer. Groote verliezen geconstateerd. We lezen in 't Alg. Hsbl.: Het boekhoudbureau der Zeeuwsche Landbouw- maatschappij publiceert thans in zijn verslag over 1933 de bedrijfsuitkomsten van de hij het bureau aan gesloten bedrijven over het boekjaar 1932. Bij het bu reau zijn aangesloten 300 bedrijven. Deze zijn ingedeeld in 4 groepen, n.1.; 1. zuivere akkerbouwbedrijven, 2. overwegend akkerbouwbedrijven (weinig wei land), 3. gemengde bedrijven (bouw- en weiland ongeveer de helft), 4. overwegend weidebedrijven (weinig bouwland). Groep 1 gaf over 1932 een verlies van f 20.84 per ha of per bedrijf gemiddeld f 846.10. Over 1931 waren deze cijfers resp. f 45.02 en f 1968.46. De toestand is dus, hoewel nog slechts weinig, aan het verbeteren. Groep 2 gaf over 1932 een verlies van f 27.67 per ha of per bedrijf f 1253.45. Over 1931 resp. f 45.59 en 2079.15. Ook in deze groep is dus een verbetering ingetreden, hoewel nog een zeer aanzienlijk verlies- saldo overblijft. Groep 3. Hier waren de verliezen resp. f 19.92 en f 350.59 (over 1931 resp. f 37,42 en 602.46. Ook hier dus eenige verbetering. Groep 4. Over 1932 resp. f 15.99 en f 301.71. Over 1931 resp. f 29.55 en f 537.81. Ook in 1932 kon het bedrijf dus niet rendabel wor den gemaakt. Het bureau hoopt, dat 1933 een betee- kenend beter resultaat zal opleveren. De thans in bewerking zijnde afsluiting van hoek- jaar 1933 geeft voor deze onderstelling wel reeds eenige gronden, zoodat althans de akkerbouw wel aan een netto winst zal komen, dank zij de tarwe- en bietensteun en de aanzienlijke betere aardappel prijzen. Ook voor de weidebedrijven zal de verdere door werking der steunmaatregelen wel merkbaar zijn. hoewel in sommige streken de melkprijs abnormaal laag is geweest. Vooruitzichten: Goed weer. Temperatuur: 17 gr. C. is 62 gr. F. Fa. Gebr. ROTGANS Gedipl. Opticien, Schagen HOOGZIJDE E 103. GEEN VRIJE ZATERDAGMIDDAG IN BULGARIJE. Achterstand inhalen. Sofia: Het dictatoriale kabinet heeft een ver ordening uitgevaardigd, waarbij den vrijen Zaterdag middag voor rijks- en gemeente-ambtenaren wordt afgeschaft. Iedere ambtenaar zal voortaan zes volle dagen per week moeten werken. In deze verordening wordt verklaard, dat het werk in de regeerings- en gemeente-instellingen zeer ten achter is. Daarom zullen de ambtenaren Zaterdags den geheelen dag moeten blijven werken tot deze ach terstand is ingehaald. Op dezen regel worden geen 'uitzonderingen toegepast, ook niet wat betreft de mi nisters zelf. EEN DURE ZEEREIS. 134 duizend dollar schade De „Leviathan", aldus Reuter uit New York, is al daar teruggekomen van de eerste Europeesche reis in dit jaar met een exploitatieverlies van 134 duizend dollar. De „Leviathan" (zooals men weet do gewezen Duitsche „Vaterland") is tot het maken van vijf reizen naar Europa verplicht wegens een contract van de United States Company (haar eigenares) met de re geering. Het reusachtige schip, dat een heele lijdens geschiedenis achtef den rug heeft, heeft eenige we ken geleden New York verlaten met slechts een vijf de deel van de passagiers-accomodatie bezet. De „Le viathan" had lang opgelegd gelegen. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting v. Dinsdag 26 Juni. Uitspraken vorige zitting Diederich Hendr. P., zwerver (gedetineerd), rij wieldiefstal en verduistering van een pink en geld te Wognum. 10 maanden gev. voorw. met 3 proefja ren. Voorts in vrijheid gesteld. Salomon L., Amsterdam. Hooger beroep overtr. Motor- en Rijwielreglement art. 3c. Vrijgesproken. Minne v. Heezen, fabrikant, Andijk, Hooger beroep, vonnis kantonrechter betreffende overtreding motor en rij wiel wet. Vonnis bevestigd. Jb. Gr., visscher, Egmond aan Zee. Hooger beroep overtreding jachtwet, f 25 boete of 10 dagen. Pieter H. en Jan Schr., visschers, Urk, diefstal van een kacheltje, ieder f 25 boete subs. 25 dagen. Jacob Gr., visscher, Egmond aan Zee. Hooger be roep vonnis overtreding jachtwet, f 20 boete of 20 d. Theodorus Joh. B., visscher, Berkhout. Hooger be roep vonnis overtreding jacht- en visschcrijwet. Von nis bevestigd. Teunis Bastiaan van D., Heemstede, Hooger beroep vonnis overtreding motor- en rijwielreglement. Von nis bevestigd. Maarten B., bakker, Zwaag. Hooger beroep vonnis overtreding warenwet Vonnis bevestigd. S U,T DE OMGEVING BARSINGERHORN KOLHORN. De heer Jb. Kistemaker Gz., slaagde voor het eind examen aan de Hoogere Handelsschool 5-jarige cur sus te Alkmaar. ANNA PAULOWNA BREEZAND. F. Nieuwland en A. de Wilde, leerlingen van de O. L. school no. 2, zijn geslaagd voor het toelatings examen van de R.H.B.S. te Den Helder. REERHTJQOW AARD Tot Dijkgraaf van den Polder Heerhugowaard Is bij Kon. Besluit benoemd de heer P. Kostelijk Pz., lid van Prov. Staten en van den Gemeenteraad aldaar. De voordracht was saamgesteld als volgt: no. 1 K. van Langen., 2, C. van Langen, 3. J. Gootjes. De benoeming heeft dus plaats gevonden buiten de voordracht om. T. A N C, E N R 1.1 K We vernemen, dat de afd. van de V.A.R.A. op 6 Juli een reis organiseert naar Amersfoort, waarvoor zich reeds een groot aantal deelnemers hebben opgegeven. ZUIDSCHARWOUDE. Autobotsing. Gistermiddag kwam uit noordelijke richtingg met vrij groote snelheid een luxe-auto aanrijden ter plaat se van de bakkerij van den heer Lceuwrik, toon van tegenovergestelde zijde een autobus van de H A.B.O. aankwam. De bestuurder van de luxe auto, ongetwij feld meenende, wel te kunnen passeeren, verminder de de snelheid maar weinig, met het gevolg, dat, nu de ruimte te nauw bleek, dc auto tegen het ijzeren hek van den heer Leeuwrik aanreed, dat sterk inge deukt werd en de auto zelf op enkele plaatsen be schadigd werd. De schade werd meteen opgenomen. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. De bekende slagerij van den heer J. C. Goet zal worden betrokken door den heer IJff van Dirkshorn.

Schager Courant | 1934 | | pagina 2