Overgangv. zaak WERNER CHRISTOPH. E. KASTEN I UlT „rOM GEVING Weer de beruchte wegkruising. Melkwagen verbrand. DOOR DEN BLIKSEM GETROFFEN. Twee boerderijen in bet Waarland afgebrand. DREUMEL BLIJFT BRANDEN. Gecompliceerde aanrijding te Rotterdam. „Elk gewenscht klimaat in uw kamer." OPWINDING IN NOORD-DAKOTA. De politie in het nauw. Onaangename ontdekking. De Mersey-tunnel geopend. Ontploffing op een motorboot. Opnieuw hittegolf in Engeland. Plaatselijk Nieuws. PIETER, Simon Pieter. Heropening Op 31 Juli a.s. het bouwen van een woonhuis te Camperduin, gemeente Schoorl. z IJ P r STOLPERVLOTBRUG. Woensdagmorgen ongeveer kwart voor 12 had al hier op de beruchte wegkruising wederom een aan rijding plaats en wel tusschen een personenauto, ko mende uit de richting Alkmaar, en een zandauto, komende uit de richting Cnllantsoog. De vrachtauto was bijna over den Rijksweg, toen zij rechts achter aan den laadbak werd gegrepen door den luxen wagen. De laatste werd hierbij deerlijk gehavend: de radiateur en de koplampen werden vernield, terwijl het voorruit werd versplinterd. De bestuurder, een ongeveer 50-jarig arts uit Bergschenhoek bekwam geen letsel. Zijn echtgenoote en twee dochters, die mede in de auto waren gezeten, kregen wat Uchte schaafwonden. De familie, die op weg was naar Wieringen, heeft later de reis per huurwagen voort gezet, De chauffeur van de vrachtauto, iemand uit Nieuwe Niedorp. bleef geheel ongedeerd, de caros- eerie van zijn wagen werd echter ontwricht. Omtrent de schuldvraag wordt door rijks- en ge meentepolitie een onderzoek ingesteld. SCHAGERBRUG. Autotocht ouden van dagen. Onder gunstige weersomstandigheden is Woensdag j.1. de vierde laarlijksche autotocht voor ouden van dagen alhier gehouden, 's Morgens te ongeveer half 9 werd met l-'> auto's en 1 autobus vertrokken en ge reden naar Wieringen en den afsluitdijk, waar op den dijk het bekende monument werd bezichtigd. Vandaar terug naar Hippolytushoef, want in Hotel de Haan de koffie werd gebruikt. Hierna ging het de Wieringcrmeer in. over Siootdorp naar Middenmeer. In Hotel Smit werd liet middagmaal genuttigd, om vervolgens op weg te gaan naar Den Helder en Huis duinen. In Huisduinen werd .opgestoken'* in Hotel Dennenheuvel. Daarna werd de terugtocht aanvaard en gereden langs den Duinweg, via Callantsoog huis waarts. In opgewekte stemming arriveerde men te ongeveer half te Schagerbrug. opgewacht door vele belangstellenden. In de zaal van den heer Modder werd ten slotte nog een \erversching aangeboden. Tevens vond de voorzitter der commissie voor het organiseeren van den tocht, de heer Van Loenen, hier de gelegenheid allen, die fot het welslagen van den tocht hadden medegewerkt, fijn hartelijken dank te betuigen, in het bijzonder aan de ceuigc vrouwe lijke autobestuurder, die hij ook volgend iaar weer als chauffeuse hoopt terug te zien. Spreker kon tot zijn genoegen constateeren. dat ook deze autorit weer schitterend geslaagd is. men zag niet anders dan vroolijke gezichten en spreker gelooft dan ook dat het goed gezien is geweest om het reisplan te wijzigen, zoodat niet naar Friesland werd gegaan. Dit laatste werd volkomen henamd dgor Burgemeester De Moor, die hierna het woord voer de, en zijn dank betuigde aan allen, dio prijs stel lende op zijn medeleven met dc ouden van dagen, hem hadden bewogen den tocht mede te maken. Vervolgens werden namens de ouden van dagen, door den heer G. van der Sluijs woorden van harte lijken dank gebracht aan allen, die het mogelijk hebben gemaakt, dat de autorit ook thans weer kon doorgaan. Rest ons nog te vermelden, dat tijdens bet sa menzijn in cac Modder, do plaatselijke band „The Funny Boys" opgewekte muziek ten gehoore bracht, welke attentie ook thans weer op hoogen prijs werd gesteld. K 0 E (i R 4 S JULIANADORP. Auto in de knel. Dinsdagavond pl.m. 10 uur, kwam een luxe auto waarin een dame en heer uit Den Helder gezeten, de Schoolweg afgereden, met de bedoeling bij dc school de brug over de Schoolvaart over te gaan. Door een onhandig- manoeuvre kwam de auto ter plaatse bekneld te zitten tusschen de daar staande electrische lantaarn en de brugleuning en bleef in deze positie gevangen zitten. Spoedig waren tal van helpers aanwezig en werd de auto weer vrijge maakt en had hoegenaamd geen schade opgeloo- pen, terwijl de inzittenden er eveneens zonder kleerscheuren afkwamen. Door den Rijksveldwach ter Koorn werden remproeven genomen, doch dit bleek in orde te zijn. Doch ter zake het beschadigen van eigendom van derden werd proces verbaal opgo maakt. Daarna kon de tocht op eigen gelegenheid weer vervolgd worden. HE ERJtnaOWAA PT) Onze plnaNgonoote, inej. M. van Slooten, slaagde aan de Gern. Universiteit te Amsterdam voor het doc toraal examen in de Romaansche taal en letterkunde (hoofdstuk Fransch). Op de huurt staan menschen in groepjes. Het heeft negen uur geslagen. Dan opeens nadert uit de richting Zuid de lang verwachte colonne. Een gewel dig hoera-gcroep stijgt op. Opgetogen kinderen stap pen uit de bussen, nis deze bij den Bnsserwcg stop pen. Er wordt nog wat nagepraat over de vliegma chines aan de Kooij, daarna over de strand genoegens. Het schoolfeest van dit jaar is weer voorbij. In ge voegelijke stemming verloopen onder prachtig weer. VEENHUI2EN. De datnes T. stapel te Heerhugov, aard Noord en l. \isser alhier, zijn beiden overgegaan naar de 2e klasse A van de openbare school voor U.L.O. te Alk maar. WfERINGKnWAARJ) ^Y.oe"sdagmorgen is aan den Walingsweg, waar schijnlijk door kortsluiting, de melkwagen van den neer J. Lak geheel verbrand. De chauffeur bekwam geen letsel. ,.,P°jr bliksem werd doodgeslagen een paard n den lieer A. Rezelman aan den Walingsweg. SLECHTS ééN STRAF, DE DOOD, VOOR BOMAANSLAGEN. Whü6 *n-en' De off'ciec,e „Wiener Zeitung" pu bliceert, m verband met de nieuwe wet in zake Dom- en dynamietaanslagen een oproep aan dc be volking, waarin tot rust en kalmte wordt aange maand. ,!Ia"'la« eimlisrt de termijn, binnen welken men ?0?r. aanKiftc aan do uitKovaardiede straften ll„i, 'n voorraad hebben van ontnloffinasmidde. ten kan onttrekken en wordt de wet tol afweer van politieke aanslaaen definitief van kracht. Die wet Kent slechts een straf: do doodsrtat. Deze proclamatie van de receerinv' is overal in duizenden exemplaren nnnjjcplakt en wordt door do Kcheele pers gepubliceerd. Tijdens hei hevig onweer van gister avond zijn in het Waarland omstreeks een nar oi 10 twee boerderijen door den bliksem getroilen en tot den grond toe afgebrand. Het waren de plaatsen, bewoond door Corn. Bruin en P. Bruin, en een heel stuk uit elkaar gelegen. De belen dende gebouwen zijn bewaard gebleven. Van de inboedels is echter zoo goed als niets gered kunnen worden. Waar bet vee in bet land liep, zijn er bij deze branden geen dieren omgekomen. Thans weer kapitale boerderij in de asch gelegd. Windstilte en brandweer voorkomen erger. Nauwelijks was de brandweer met de nablussching gereed van den zwaren brand, die Dinsdagnacht te Droumel heeft gewoed, of Woensdagmorgen vroeg brak alweer brand uit in de woning van den aan nemer Van Beuningen, wonende aan den Ouden Maasdijk. Dc bewoners, die de brand eerst ontdek ten toen deze met razende snelheid zich over het gc- heele gebouw verspreide, moesten in nachtgewaad vluchten. Het vuur deelde zich weldra mede aan dc timmermanswerkplaats, waar de vlammen gretig voedsel vonden in de groote voorraden hout en an der licht brandbaar materiaal. Door gebrek aan wa ter was de brandweer tot werkloosheid gedoemd. Van den inboedel en den inventaris kon niets worden gered. ITet woonhuis, de werkplaats en de opslag plaats brandden tot den grond toe af. Alles was op beurspolis verzekerd. Des middags ontstond brand In de kapitale boer derij van den heer W. Driessen. Daar alles kurk droog was duurde het niet lang of de geheele boer derij met de stallen en schuren was een groote vuurzee. In de veronderstelling, dat toch geen bluschwater aanwezig zou zijn. verscheen de brand weer niet ter plaatse. Alleen dc loco-burgemeester, wethouder Mollenberg, gaf van zijn belangstelling blijk. Ofschoon door het in brand geraken van een grooten voorraad hooi en stroó, een geweldige von kenregen ontstond, heperkto de brand, tengevolge van de gunstige windrichting, zich tot de aangetaste boerderij, die echter geheel afbrandde. Ook hier kon van den inboedel en van den lanrthouwinventaris niets worden gered. De oorzaak van dezen brand is eveneens onbekend. De schade wordt door verzeke ring gedekt Drie ernstig gewonden. Gisteravond fietste de 16-jarige J. Huisman te Rot terdam door de Rosestraat aldaar. Toen een vracht auto hem inhaalde, wilde dc jongen zich verder voort laten slcepcn, maar de chauffeur wilde dit niet heb ben. Om den fietser kwijt te raken, is de chauffeur zig zag gaan rijden. De fietser moest toen wel los la ten. maar hij verloor daarbij de macht over zijn stuur en hij reed daardoor plotseling schuin den rij weg over. Achter hom reed een motorfiets, welke hem niet meer kon mijden en met vrij groote kracht tegen den fietser opbotste. Huisman sloeg tegen de straat en bleef bewusteloos liggen. Ook de motorrijder, de 25-jarige J. Bravenboer, uit de Gnasbeekstraat, viel. De duopassagier, de 38- jarige A. Wagenmaker uit de Putschelaan, schoot over den motorrijder heen en kwam 15 meter verder op het trottoir terecht. Ook hij bleef bewusteloos liggen. Huisman, Bravenboer en W agenmaker zijn per auto van den geneeskundigen dienst naar het ziekenhuis aan den Goolsingel vervoerd, waar bleek, dat Huisman het linker onderbeen had gebroken, dat Bravenboer schaafwonden had opgeloopen en dat Wagenmaker een zwaren schedelbreuk had. De toestand van laatst genoemde is zorgelijk. De drie gewonden zijn in het ziekenhuis opgenomen. Dr. Ir. STORK f. Te ongeveer halfvier gistermiddag is te Hengelo op 69-jarigen leeftijd overleden dr. ir. G. F. Stork, directeur der Machinefabriek Gebrs. Stork en Co. TWEE KNAPEN VERDRONKEN. Door het omslaan van een roeiboot. In de Franekervaart bij Sneek had gistermiddag een droevig ongeluk plaats. Vier zoontjes van den schipper F. Tiggelaar, die met zijn schuit in de buurt lag. waren aan 't spelevaren in een roeiboot. Toen uit de richting Sneek een motorboot naderde, trachtten de jongens deze te grijpen om zoodoende een eind mee to worden opgesleept. Het ongeluk wilde, dat het roeibootje kantelde en de vier knapen te water geraakten. De oudste jongen, de 14-jarige J., zug nog kans zijn 3-jarig broertje te redden, maar de twee anderen, een van 7 en een van 9 jaar, ver dronken. Van tropische hitte tot Poolkoude. Moskou. Sovjet geleerden hebben 'n aparaat ge construeerd, „den kunstmatigen klimaat verwekker" waarmede dc zonnestralen van elke gewenschtc-kli- maatzone kunnen worden opgewekt. Het apparaat bestaat uit een aantal sterke elec trische lampen en booglichten, waarmede, door mid del van roosters en reflectors het zonlicht kan wor den nagebootst. Het geheele apparaat wordt in het plafond van de kamer geinstallecrd en alleen door het instellen van een schakelaar kan men elke temperatuur in de kamer verkrijgen, van tropisch klimaat tot het poolklimaat toe. Op de eerste plaats is het apparaat bestemd voor de geneeskunde, doch het kan ook worden gebruikt voor dc gewone verwarming van de huizen. Een gestrafte gouverneur, die weigert zijn post te verlaten. In den Amerikaanschen staat Noord-Dakota, spe len zich op het oogenblik zeer opwindende gebeurte nissen af, Zooals bekend is de gouverneur van dien slaat, William Langer, 29 Juni veroordeeld tot an derhalf jaar gevangenisstraf en 10.000 dollar boete. Het gerechtshof had verklaard, dat hij niet in staat was, zijn functie langer te bckleeden. Langer daar entegen zeidc. dat hij tot na het definitieve onder zoek van de zaak zou weigeren zijn post te verla ten, hoewel hij zich niet zou verzetten. De nieuwe gouverneur Olon heeft thans geëischt, dat de na tionale gardisten, die door Langer zijn opgeroepen, zich zullen terugtrekken. De gardisten hebben geweigerd aan dit bevel ge hoor te geven. Langer heeft zijn verklaring, volgens welke hij geen verzet zou plegen, teruggenomen, zoo dat er onzekerheid bestaat omtrent het gezag in den De aanhangers van Langer hebben in den afgeloo- pen nacht rumoerige optochten georganiseerd. De be voegde instanties hebben besloten troepen te zenden, die Langer tot aftreden moeten dwingen. Bi] een dronkemansrelletje te Arnhem. Gisteravond is te Arnhem een dronkemansrelletje gebeurd, waarbij 1 persoon, door een schot, afgevuurd door een agent van politie, in den buik werd ge troffen. Een tweetal agenten wilden n.1. in het begin van den avond in Klarendal een dronken man arrestce- ren, die zich echter hevig verzette. Ook een aantal vrienden van den beschonkene bemoeide zich er mee en verzette zich eveneens tegen de arrestatie. De agenten werden zoodanig in liet nauw gedreven, dat een der politiemannen zich genoodzaakt zag zijn re volver te trekken, waarmee hij een los schot in de lucht loste. Toen dit niet hielp, heeft hij een scherp schot afgevuurd, dat een der verzetplegers zekeren Smits ernstig in den buik trof. Het slachtoffer is per ziekenauto naar het gemeente ziekenhuis over gebracht. Zijn toestand is redelijk. Oostenrijksche soldaat vindt een bom on der zijn bed. Twee meisjes door de po litie gearresteerd. Innsbruck. Een zeer onaangename ontdekking deed Maandagavond een zekere Anton Stiehle, een Oostenrijksch soldaat, die op 23 November van het vorige jaar een Duitsche grenswacht moet hebben gedood. Stiehle is thans werkzaam bij de gasfabriek te Innsbruck. Hij verklaarde, dat, toen hij eergister avond thuis kwam, hij een tijdbom met een inhoud van vijf pond dynamiet onder zijn bed vond, welke des nachts om 3 uur moest ontploffen. De politie, die van het gebeurde in kennis werd gesteld, heeft tweo meisjes gearresteerd, die bekend hebben aan het complot te hebben deelgenomen. Voorts werd gearresteerd een nationaal-socialist, Max Wild, op het oogenblik dat deze met een mo torrijwiel over de Oostenrijksch-Zwitsersche grens trachtte te komen. Koning George reed er het eerst door. Londen. Gister heeft koning George de Mersey- tunnel geopend. Dc tunnel, die in het vervolg bekend zal staan on der den naam van „Quecnsway", heeft 8.000.000 pond sterling gekost. Men heeft er bijna 9 jaar aan ge werkt. Zij heeft een diameter van 44 voet, bevat vier ver keerswegen en is ruim twee mijlen lang. De berekeningen der ingenieurs bleken zoo nauw keurig te zijn, dat toen de van beide kanten van de Mersey naar elkaar toe werkende boorinstallatiën el kander genaderd waren, er slechts een verschil bleek te zijn ontstaan van een fractie van een inch. Voor de luchtvervcrsching zijn zes ventilatie-in- stallatios gebouwd met 30 groote waaiers, die in staat zijn 5.000.000 kubieke voet versche lucht per minuut in de tunnel te drijven. Na de tunnel geopend te hebben reed de koning per auto als eerste er door. Schipper en dekknecht ernstig gewond. Aan boord van de motorboot „Primus", ligplaats hebbend aan het terrein van de Stoomvaart Mij. „Ne derland" aan de Sumatrakade te Amsterdam, is gis termorgen een luchtkogel, welke zich in de motor kamer bevond, in de lucht gevlogen. De slag was tot in den verren omtrek hoorbaar. De schipper en de dekknecht, die zich in de motorkamer bevonden, lie pen ernstige verwondingen op. Nadat door de Mij. „Nederland" de eerste hulp was verleend, zijn de slachtoffers, resp. woonachtig te Zaandam en Koog a. d. Zann, naar het Wilhclmina Gasthuis vervoerd. Naar de oorznnk van het gebeurde wordt een on derzoek ingesteld. Londen. In Engeland heeft men opnieuw van een hittegolf te lijden. Dc temperatuur om gistermid dag half twaalf was ongeveer drie graden hooger dan eergisteren op hetzelfde uur. toen in Londen een tem peratuur van 83 graden werd bereikt. In verschil lende deelen van het land heeft het geonweerd en vooral de kuststreek van Lan^ashire had in den af- geloopon nacht van hevige stormen te lijden. SCHAGEN'S HARMONIEKAPEL. Door onze Harmoniekapel werd gisteravond onder leiding van haar nieuwen dirigent, den heer Jac.. Jansen, in den Muziektuin geconcerteerd. Dank zij het fraaie zomerweer, dat het zijn in den tuin reeds tot een genot maakte, en ongetwijfeld ook het feit, dat de kapel haar eerste openbaar concert onder de nieuwe leiding gaf, was dc belangstelling zeer goed te noemen. Het is nog maar enkele weken dat de heer Jac. Jansen de staf zwaait, en kan men nog niet alles eischen, maar toch was in allerlei opzicht verande ring en verbetering te constateeren. Vooral bij ver schillende nummers van het programma kwam sterk tot uiting dat het korps zich van den ouden sleur had losgemaakt. Er was nu een dirigent die het korps in handen had, leidde in den vollen zin van het woord en het kon niet anders of de resul taten moeten daardoor sterk ten goede worden bc- invloed. Het klankgchalte, voordracht, zuiverheid, alles toonde reeds dat hier geschaafd en gevernisd wordt. Vooral nu geen la-la tempi's meer, maar meer actie en zelfs hier en daar een gevoelvolle voor dracht. Het belooft veel het concert van Woensdag avond en wij twijfelen niet of onze Harmonie zal spoedig weer haar cereplaats innemen, die ze zoo lango jaren onder den onvergetelijken Schouten had. Het applaus bewees duidelijk dat het gepresteerde zeer werd gewaardeerd. Het kwam nog tot een toegiftje, maar waar het on weer reeds kwam opzetten was het spoedig voor de aanwezigen een overhaast vertrek. ONWEER. Ook boven onze gemeente ontlastte zich gister avond tusschen half elf en half twaalf een zeer zwaar onweder, dat te ongeveer 11 uur wel op zijn hevigst woedde. Voor zoover tot nu bekend, bepaalde de schade zich tot het hier en daar onklaar geraken van de electrische geleiding, terwijl een der groote hoornen in het Plantsoen werd getroffen. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Mello. zoon van Garrelt Mellema en Trijntje Nauta. Jodokus Cornelis, zoon van Jacobus Johannes Brammer en Katharina Wagner. Overleden: Aaltje van der Pruik, oud 20 jaren. SCHAGEN, 19 Juli. 35 paarden f 150350, 2 pinkstieren vette f 1.60—225, dc koeien (mag) f 80130, 4-4 id. f 7080, 23 gel 5 kalfkoeien f 170215, 19 graskalveren f 18—24, 72 nuchtere kalveren f 310, 25 schapen (mag.) f 10— 14, 79 id. vette f 1417, 140 overhou ders f 5—10, bok ken en geiten f 212, 15 magere va rkens f 1217, 21 idem vette per Kg 3031 ct.. 106 biggen f 710. EIERVEILING SCHAGEN, 19 Juli. 91 part. 90000 kipeieren; 12 part. 1500 eendeieren; 35 kalkoeneieren. Prijs kipciercn f 2.102.40, eend eieren f 2.20—2.30, kal koeneieren f 4.50. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht in het nr. van Zaterdag a.s. NOORDSCHARWOUDE, 19 Juli. Aangevoerd: 129500 Kg. aardappelen, Schotsche muizen f 3.504.30, bl. eigenh. f 3.604.40, drielingen f 2—3, 9000 Kg. zilveruien f 0.60, drie!, f 450-4.40, Zilvernep f 8.6010.10, 675 Kg. sperciehoonen 5.30 7.40, 175 Kg. roode kool 1.40, 500 Kg. witte kool f 0.60—1.70. BOEK OP LANGENDIJK, 19 Juli. 10.000 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 3.50—4.50 eigenheimers f 4.304.50, bl. dito f 44.60, drielin gen f 2.40—2.90. 120 Kg. druiven Frankenthaler f 43, Filikant f 43, 500 st. bloemkool le soort f 712.80, *2e soort f 1.50 3, 4000 bos wortelen f 1.50—2, 42000 Kg. roode kool f 1—2.60. 1600 Kg. zilveruien 44.20, zilvernep 89, 500 Kg. slaboonen 7.908.80. 8800 Kg. tomaten A 5.80. B 6.206.40, c 2—4.50, cc 2, 2000 Kg. gele kool 1.80—2.80. AMSTERDAM. 18 Juli 1934. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 33S vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 4048 ct., 2e kw. 3038 ct., 3e kw. 2228 ct. per Kg. slacht- gewicht 57 nuchtere kalveren f 4—7.50 per stuk: 419 varkens: vleeschvarkens. wegende van 90—110 Kg. 3637 ct per Kg. slachtgewicht; zware varkens 35 36 ct., vette varkens 34—35 ct. per Kg. slnchtgew. Uit Denemarken waren 2 wagons geslachte run deren aangevoerd. WINKEL. 18 Juli 1934. Appelen: f 34. peren f 3—5. aalbessen f 3—10, kruisbessen f 25, frambozen f 2445, aardbeien f 1114, tomaten f 34, slaboonen f 3.50—6. sniihoo- nen f 78, tuinboonen f 1, aardappelen f 22.80, peulen f 5—6, alles per 100 pond: bloemkool f 88.50. komkommers f 3—4, wortelen f 35.50, kropsla f 1.30 1.50, por 100 stuks. MEDEMBLIK, 18 Juli. Schotsche muizen f 0.90135, export; kleine f 1 3.10, ronde aardappelen f 3, Borgers f 2—2.35 per 50 Kg. WARMENHUIZEN, 18 Juli. Aangevoerd: 38900 Kg. aardappelen: Schotsche mui zen f 44.40, grove f 4, export f 2.302.50, drielin gen f 2.40—2.70, eigenheimers f 4.204.50, 1525 Kg. zilveruien: nep f 9.7010.50, drielingen f 44.20, 56 Kg. slaboonen f 11.90. IN PLAATS VAN KAARTEN. G e b o re n: Zoon van Jb. BOOD. T. BOOD—Deugd. Nieuwe Niedorp, 18 Juli 1934. IN PLAATS VAN KAARTEN. Hiermede geven wij U kennis van de geboorte van onzen Zoon, K. VAN GEEBERGEN. L v. GEEBERGEN—Kruijer. St. Maarten. 19 Juli 1934. Dames A.s. Maandag van de modern ingerichte Damessalon, gevestigd in de Boschstraat t.o. de school. Vakkundige en nette bediening. Beleefd aanbevelend, Werner Christoph, Dameskapper te Winkel. Ondergeteekende maakt de Da mes van Wnikel en omstreken be kend. dat hij vanaf Maandag a.s. 23 Juli zijn Dameszaak heeft overge daan aan zijn bediende Vriendelijk dankend voor het geno ten vertrouwen, beveelt hij zijn op volger in dezelfde gunst aan. P.S. Buitenklanten blijft hetzelfde adres. Hoogachtend, Heerenkapper te WINKEL. Te koop gevraagd: 5500 BOERENKOOLPLANTEN. L. VISSER, Veenhuizen, Heerhugo- waard. Noord. J zal door ondergeteekende namens zijn principaal, den heer H. J. J. GROOTHOF, worden aanbesteed Bestek en teekening ad f3.per stel verkrijgbaar ten kantore van ondergeteekende. K. P. ZUURBIER, Architect, SchoorL 8 BESTE BIGGEN te koop. K. J. KAAN, Lotweg, An na Paulowna. Gevraagd: EEN WERKMEISJE, voor den Zaterdag, bij P. REMPT, C 64, de Kreil,

Schager Courant | 1934 | | pagina 3