Bedrijfs-PIuimveehouders. Raad Hoogwoud. AUTO OVER DEN KOP. De hittegolf in Amerika ten einde. Botsing tusschen twee goederentreinen. Bankroof te Toronto. Maatregel tegen fascisme in Engeland. Vliegtuig brandend naar beneden gestort. Protest van chauffeurs in Mexico. No? 6900 misdadigers in Amerika. Zes kinderen gedood. Mijnontploffing in Engeland. De woudbranden in Zuid-Frankrijk gebluscht. De Poolsche flottille vertrokken. Huwelijkszwendelaar voor de rechtbank. Twee knaapjes gewond. Ouddorp. Donderdagavond keerden de knechts C. Kootc en A. Verduin met een v-rachtauto van de firma Vermaas van Middelharnis naar huis lerug. Op den kruisweg te Ouddorp slipte de wagen en sloeg over den kop. liet voertuig kwam in een bijna droge sloot terecht. Achterin den wagen reden mee do tienjarige Klaas Vermaas en de tienjarige Schilperoort. Beide jongens werden uit den wagen geslingerd en ern stig gewond. In ernstigen toestand zijn zij in het ziekenhuis te Dirksland opgenomen. De auto. die zwaar beschadigd is, is door de poli tie in beslag genomen. De beide knechts kwamen met den schrik vrij. De temperatuur aanmerkelijk gedaald. New York, 2Z Juli. Do vrecselijke hittegolf, die tot record temperaturen gestegen is en die ont zaggelijke schade heeft aangericht, is thans in dc staten van het Midden-Westen ten einde. Uit vele streken aldaar wordt gemeld, dat de temperatuur belangrijk is gedaald en dat regenbuien neerkomen. 1.361 slachtoffers. Nader uit New York: Het aantal der ten gevolge van de ontzagge lijke hitte in Amerika gestorvenen is thans ge stegen tot 1.361. In Missouri zijn 378, in Illinois 360 slachtoffers gevallen. Vier personen licht gewond. H a 11 e a. d. Saaie. Gister is op het station Wilmersdorf van de lijn CottbusFrankfurt a. d. Oder. de gewone goederentrein 7169 in botsing ge komen met den op het station stilstaanden goederen trein 8378. De beide locomotieven en de wagens ont spoorden. vielen voor een deel om en werden ver nield. Een vrachtwagen verbrandde. Vier spoor wegbeambten. allen uit Cottbus, werden licht ge wond. Dc materieele schade is aanzienlijk. Het per sonenverkeer werd door overstappen in stand ge houden. 28000 dollar buitgemaakt. Drie bewapende bandieten hebben te. Toronto (Ca nada een overval gepleegd op het filiaal van de Bank of Montreal. Zij maakten een buit van 28.000 dal lor en ontkwamen zonder herkend te zijn in een gereedstaande auto. Het Engelsche luchtvaarlministerie heeft den or- Jer uitgevaardigd waarbij het verboden wordt, dat fascisten in groepen getraind worden in clubs, die staatshulp krijgen. Wel mogen fascisten individueel getraind worden. Onqeluk tijdens de luchtmanoeuvres bij Lyon. Parijs. Bij de luchtmanoeuvres in de omge ving van Lyon is een ongeluk gebeurd. Toen onge veer 100 militaire vliegtuigen in escader-formatie boven het vliegveld van Lyon passeerde, stortte een vliegtuig brandend naar beneden. Op een hoogte van 150 meter gelukte bet den piloot met de para chute uit liet brandende toestel te springen. De vlieger bekwam echter zware brandwonden en moest naar liet ziekenhuis worden overgebracht. Korten tijd later kwam dc minister van luchtvaart Denain met een bommenwerper in Lvmi aan waar hij zich overtuigde, dat de verwondingen van den verongelukten vlieger niet levensgevaarlijk waren, waarna hij bevel gaf de manoeuvres voort te zetten. In den nacht van gister zijn drie aanvalsoefe- ningen gehouden door 300 toestellen op de in het duister gehulde stad Lyon. Tegen verhooging van de benzineprijzen. Slaags met de politie. 'Donderdagmiddag zijn de chauffeurs te Mexico uit protest tegen de verhooging van dc gasolineprijzen in staking gegaan. Zij zetten hef gehcelc verkeer in de binnenstad stil. Krachtige afdeelingen politie moesten worden opgeroepen om de orde te herstel len. Op verschillende punten is het daarbij tot bot singen gekomen, waarbij de politie met de blanke sabel tegen dc stakers optrad, zoodat verscheidene hunner gewond werden. Ongeveer 100 chauffeurs werden gearresteerd, doch later weer op vrije voeten gesteld. COMMUNISTISCHE PARTJJ IN BRITSCH-INDIS VERBODEN. Uit Simla wordt gemeld dat de communistische partij van Indic op grond van een in het offieieele blad bekend gemaakte beschikking van nu af aan als illegaal moet worden beschouwd. Van het tyne-D'llinner. Er zal „bij zondere aandacht" aan ze besteed wor den. Wasli ington. Het departement van justi tie maakt bekend dat een lijst van 0000 gewoonte misdadigers vau het gewelddadige fvpo-Dilinger is opgesteld. De federale politic zal in den vervolge aan de op deze bist opgenomen misdadigers bijzon dere aandacht schenken, zoodat zij gedwongen zul len worden, om of wél bun misdadig optreden te staken, dan wel zoo' spoedig mogelijk gestraft, zul len worden. Op spooroverweg. New York: Toen een groep jongens en meisjes van 12 tot 14 jaar hij Shelton in den staat Connecticat een spoorwegoverweg passeer den, naderden van twee kanten treinen. Zij raak ten daartusschen bekneld. Zes hunner werden ge dood. Een werd zwaar gewond. Een en dertig gewonden. Londen, 27 Juli. Donderdagavond laat is in een mijn in Nottinghamshire een ontploffing voorgekomen, die een brand veroorzaakte. Een en dertig mijnwerkers bekwamen zware brandwon den. In totaal 20.000 H.A. verwoest Scha de van 30 millioen francs. P a r ij s. Bij de woudbranden in de omgeving van Toulon is men erin geslaagd te voorkomen, dat dorpen, gehuchten of kasteelen door de vlammen werden aangetast. Slechts enkele barakken en twee kleine hofsteden zijn door het vuur vernield. Een Italiaansch arbeider is in den rook gestikt. De ma terieele schade in de bosschcn is zeer groot De boschbranden zijn thans echter gebluscht. Men acht het nog noodig, des nachts door militairen de getrof fen streken te doen bewaken, teneinde onmiddellijk te kunnen ingrijpen wanneer het vuur ergens weer mocht oplaaien. Volgens het „Journal" zijn bij de boschbranden 20.000 H.A. bosch vernield en is een totale materieele schade aangericht van ongeveer fr. 30 millioen. Na een vijfdaagsch verblijf te Amsterdam. Amsterdam. De Poolsche flottille, bestaande uit een transportschip en drie onderzeeërs, is gistermor gen te half elf uit de Amsterdamsche haven vertrok ken met bestemming naar Kopenhagen. De onder havenmeester, de heer Scholtcn, was bij het ver trek aanwezig. Veroordeeld tot twee en een half jaar. De rechtbank te Amsterdam veroordeelde een huwelijkszwendelaar, den werkloos arbeider M. J. B., wegens oplichting van een 27-jarigo dienst bode te Bussum tot een gevangenisstraf van 2 cn een half jaar. Het O. M. had anderhalf jaar met aftrek van voor arrest geëischt. De man had het meisje wijs gemaakt, dat hij haar wilde trouwen. Hij had naar zijn zeggen een goede betrekking, doch kon deze nog aanmerkelijk verbete ren, indien hij de beschikking over wat geld had. De dienstbode gaf hem haar spaarduitjes, f 130. Later kwam uit. dat de man zijn verhalen uit zijn duim had gezogen. N.V. ATALANTA IN APPèL. Van haar faillietverklaring door de Rechtbank. Naar wij vernemen is de drukkerij „Atalanta", op welker persen het communistisch dagblad „De Tri bune" oorspronkelijk werd gedrukt, in hooger beroep gegaan van de beslissing der Rechtbank te Amster dam, waarbij de vennootschap failliet werd ver klaard. Algemeene vergadering te Utrecht. Op de te Utrecht gehouden algemeene vergadering van de Nederlandsche Federatie van Voreenigingen van Bedrijfspluimveehouders, werd geconstateerd, dat de door dc regeering ingevoerde teeltregeling in vele opzichten overeenkomt met hetgeen te dien aan zien in de December-vcrgadering der N.P.F. (Neder landsche Pluimvee Federatie) als wenschelijk naar voren is gebracht. Wel werd hiervan afgeweken op een zeer belangrijk punt, n.1. toen het broedseizoen voor kippeneieren reeds op 3 Mei gesloten werd, doch men heeft ingezien, dat die maatregel bedoeld was als een ernstige poging om de pluimveehouderij te helpen. De sterke uitbreiding van de broedcapaci- teit sinds het voorjaar 1933, dc nog steeds toenemende exportbelemmeringen en de verminderde koopkracht maken het belangrijk, dat het broedseizoen aanmer kelijk vroeger gesloten werd dan den destijds ge noemden datum van 31 Mei. Op 3 Mei waren reeds 28 millioen eieren in ge controleerde broedmachines ingelegd. In 1933 be droeg de uitvoer van eieren uit Nederland slechts 734 millioen stuks tegenover 1074 millioen in 1932. Spanje is inmiddels overgegaan tot contingenteo- ring van den eierinvoer, terwijl in Engeland of en toe ook contigenteeringsplannen geopperd worden. Duitschland, onze voornaamste afnemer, schijnt finantieel in een zeer moeilijke positie te verkeeren. Dit zijn allemaal factoren, die bij de keuze van den sluitingsdatum in aanmerking zullen zijg. genomen. Uit de rijen van de bij dc N.P.F. aangesloten organi saties heeft zich geen heftig verzet tegen de vroeg tijdige. sluiting ontwikkeld. Men heeft daar blijk baar begrepen, dat in de gegeven omstandigheden door de regeering niet anders kon worden gehan deld. In deze vergadering werd geen enkele stem vernomen die tegen de genomen beslissing opkwam. Wel werd het bestuur verzocht, aan te dringen op een zoo vroegtijdig mogelijke bekendmaking van Vergadering van den Raad op Vrijdag 27 Juli 1934, des morgens half elf. Alle leden zijn aanwezig. Voorzitter de heer D. Hoogenboom, burgemeester, tevens Secretaris. Na opening volgt lezing der notulen, die onver anderd worden vastgesteld. Ingekomen stukken en mededeelingen. Ingekomen zijn verschillende stukken, die geen aanleiding geven tot bespreken. O.a. werd door den Raad goedgevonden dat voor den ambtenaar het sa laris werd verhoogd met de 10 pet., die voor pensioen verhaald moet worden. Voor de R.K. landbouwschool was door den Raad een bijdrage toegezegd van f 5 per leerling. Door het bestuur dier onderwijsinrichting werd evenwel ge vraagd dat raadsbesluit te wijzigen en een bepaald bedrag per jaar toe te zeggen. Zonder discussie wordt conform het voorstel van B. en W. besloten en het schrijven voor kennisge ving aangenomen. Van den Minister van Sociale Zaken is bericht ingekomen over de wijziging van de steunregeling. De gemeenteraad van Nieuwe Niedorp gaat er in beginsel mee accoord dat de school aan dc Lange reis in het openbaar wordt verkocht, doch in over weging wordt gegeven in het najaar tot dezen ver koop over te gaan. Nieuwe Niedorp zou nog willen, dat dc school vóór den verkoop ccn verfje werd gegeven. De Voorzitter zegt. dat B. en W. dat geld maar niet willen wegooien. de mogelijkheid bestaat dat de school voor afbraak wordt verkocht. Ged. Staten berichtten, dat zij in beginsel geen bezwaar hebben, dat f6000 wordt gebruikt voor den bouw van een ambtswoning voor den burgemeester, doch wat betreft de bepaling dat de huur dier woning wordt bepaald op 6 van de bouwkosten, is f360, merken Ged. Staten op. dat als regel de huursom wordt gesteld op 15 van liet salaris, wat neerkomt op f375f450. Zijn de bouwkosten fCOOO. dan zou de huur moeten bedragen f495 en Ged. Staten wijzen op de mogelijkheid van een hoogere salariskorting. Gezien den financieelen toe stand der gemeente, vragen Ged. Staten of het wel gewenscht is tot den bouw van een ambtswoning over te gaan. B. en W. stellen voor het raadsbesluit te hand haven en eveneens dc bepaling dat de huur 6 van de bouwkosten zal bedragen Mocht het ziin dat op het salaris van den burgemeester een nog hoo gere korting wordt toegepast, dan zou het gevon den kunnen worden, in den vorm van een bijdrage in dn kosten van centrale verwarming. Zonder discussie wordt overeenkomstig hot voor stel van B. en \V. besloten. Overeenkomstig dc verzoeken van de heeren Blanken en Pc Jong zal met de gemeente Alkmaar een overeenkomst worden gesloten omtrent de toe lating van leerlingen tot dc school voor uitgebreid lager onderwijs. De heer L. Glas begrijpt niet waarom adressanten hun kinderen niet naar de U.L.O.-school te Winkel sturen. De heer Ham deelt. mede. dat dit wel verband houdt met het feit, dat een der adressanten familie te Alkmaar heeft. De Voorzitter zegt dat de kosten die voor rekening der gemeente komen, niet hoog ziin. Voor 1931 is de rijksbijdrage per inwoner vastge steld op f 9.3897. In verhand met de in de vorige vergadering gemaakte opmerkingen deelt de Voor zitter mede, dat prijsopgave is gevraagd van het schilderen der woningen. Wat betreft het verkeer bii den hoek bij Modder, meent de Voorzitter dat dc eenvoudigste oplossing zal zijn, dat het verkeer, komende vanuit het Zuid- einde cn ook vanuit den Bopkcl, bij den boom om moet rijden. Dan is men verplicht de snelheid te temperen. De rekening 1933. B. en W. bieden den raad aan dc gemeentereke ning over 1933. Van den gewonen dienst bedroegen dc inkomsten f 72.188.95. de uitgaven f 79.851.11, na- deelig saldo f 7662.16. Van den kapitaaldienst wa ren de inkomsten f 10845.92, de uitgaven f 4429.72, batig suldo f 0410.20. De rekening zal nagezien worden door de leden van den raad. met uitzondering van de beide wet houders. De Voorzitter merkt op dat ook B. en W. zijn geschrokken van dit nadeelige saldo. Als oor-zaken noemt spr. dat in het begin van 1933 de mededeeling van den pensioenraad kwam. dat over de jaren 1929—1930 aan bijdragen te kort was betaald f2500. De kosten voor werkverschaffing bedroegen f5543.25. terwijl in de begrooting geraamd was f2000, aan het Burgerlijk Armbestuur is f 1500 meer uitge keerd, in verband met dc kosten van ziekenverple ging en ten slotte hebben de werkloozenkassen f 136333 gekost. T.a.v. de mededeeling over de bijbetaling aan den pensioenraad merkt dc heer Bossen op dat ze daar vlug zijn met dergelijke mededeelingen. de aanvangs- en sluitingsdata van het volgende broedseizoen. Met voldoening was vernomen hetgeen kortgele den door den minister is medegedeeld over aanvul lende maatregelen die zeer binnenkort te wachten zijn tegen clandestienen invoer van pluimvee uit 't buitenland. Voorts werd nogmaals den wensch naar voren gebracht, dat bij de inkrimping van den pluimvee stapel. de pluimveehouderij op de kleine bedrijven zooveel mogelijk worde gespaard, al moest tevens worden erkend, dat het niet gemakkelijk is om eenvoudige middelen aan te geven om hiertoe te geraken. Ten aanzien van de piepkuikenfokkerii werd het bestuur verzocht te bevorderen, dat het broeden van eieren van Noordhollandsche Blauwen en daar mede overeenkomende raspen voortaan in de zo mermaanden niet meer wordt toegestaan. Een broedseizoen van 1 October tot 30 April werd voor dezen bedrijfstak als het meest doelmatige naar voren gebracht. Men zou dan tevens gaarne zien, dat in den gesloten broedtijd verboden werd het exporteeren van brocdeieren van de genoemde rassen. Dit zal echter moeilijk te controleeren ziin. Met het oog op de mogelijkheid om woerden te fokken van overjarige eenden, die on productie ge controleerd ziin .werd het wenscheliik geoordeeld, dat. het volgend iaar uitzonderingen worden toe gestaan om voor dit speciale doel wat langer met het broeden van eendeneieren te mogen doorgaan. Ten bate van de bijzondere bedrijfsvoering in Waterland werd vroegtijdige openstelling van het broedseizoen voor de legrassen bepleit, eventueel uitzonderingsbepalingen voor deze streek. Enkele andere punten betreffende de tceltregeling werden aangehouden tot een in September te Am sterdam te houden vergadering. Het plan van hef. bestuur tot deelname aan de in September a.s. te Amsterdam te houden tentoon stelling ter gelegenheid van de opening der nieuwe markthallen, werd goedgekeurd. In verband met de in den laatsten fiid hier en daar beoogde wenscheliikheid tot verbooging der beffingen on ingevoerde voodergranen werd bef be stuur verzocht zooveel mogelijk moeite te doen. opdat de nositic van den pluimveehouderij niet slechter wordt. De heer Ham vindt het ook ergerlijk, dat dit ln dezen drukkenden tijd kan gebeuren. De Voorzitter denkt dat ook bij den Pensioenraad de verminderde ontvangsten tot uiting kwamen en toen hebban ze gekeken of er nog wat te halen was en zijn ze aan het narekenen getogen. De heer Ham meent dat het toch wel eerder zou zijn uitgekomen als er een goede administratie was. De Voorzitter geeft in overweging, maar niet dieper op de zaak in te gaan. want de pensioenraad kan wel zeggen, dat als Hoogwoud zijn administra tie goed had gevoerd, de te weinig betaling niet zou zijn voorgekomen. Het wordt dus kaatsen tegen el kaar op. De heer Vijn: Van twee kanten is men foutief geweest. Dc heer Ham vraagt of het hier alsnog is uit te zoeken. De Voorzitter zegt dat het absoluut bewezen is, dat de gemeente dit bedrag schuldig is. De heer Ham hoopt niet. dat we in de toekomst nog eens zooiets zullen krijgen. De Voorzitter zegt, dat het niet meer kan, hoog stens kan er een heel kleine speling zijn. De heer Bossen vraagt naar aanleiding van de kosten van zickenhuisvtrplegmg, betaald door het Armbestuur, of do ziekenhuizen er nog rekening me houden of het armlastige patiënten betreft. De Voorzitter meent, dat voor arnuuzorg lagere tarieven gelden. De heer Ham vraagt, of dergelijke menschen niet door de gemeente verzekerd kunnen worden. De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. hiermede al bezig zijn. De begrooting voor 1934, De kosten van werkverschaffing en belastingver- hooging. Aan de orde komt de wijziging van de gemeente- begrooting 1934, door verhoogiug van opcenten op de personeele belasting en opcenten op de gemeente- londsbelasting, respectievelijk tot 200 en 100. Door den Voorzitter wordt een uitvoerige toelich ting gegeven, neerkomende op het volgende: Tot nog toe is dc begrooting over het dienstjaar 1934 niet goedgekeurd door Ged. Staten en vermoe delijk zuilen er nog wel eenige moeilijkheden te overwinnen zijn voor het zoover komt. De uitgaven, die geraamd moeien worden voor werkverschaffing zijn niet te vinden. Het vorige jaar heelt de gemeen te 80 opcenten op de hoofdsom van de grondbelas ting op de gebouwde eigendommen en 10 opcenten op die der ongebouwde eigendommen, 36 opcenten op de hoofdsom der personeele belasting, 50 opcen ten op de hoofdsom der vermogensbelasting en 80 opcenten op de hoofdsom der geuieeiite londsbelas- ting geheven, terwijl de gemeente was geplaatst in de 3e klasse voor de helling van fondsbei as li ng. ito begrooting voor 1934 is zoo samengesteld, dal de ge meente zal heffen 80 en 20 opcenten op de gruudüe- lasting en 125 opcenten op de personeele belasting. De andere belastingen blijven als het vorige jaar. Niettegenstaande ueze verhoog'ng is er geen vol doende geld ie vinden om de begrooting sluitend te maken. Het bedrag, dat nog gevonden moet worden, is rond f 18000. oor hot jaar 1933 heeft de ge meente aan kosten voor werkverschaliing moeten betalen, waarvoor het Rijk subsidie gai, ongeveer f 13700.en ongeveer f 1(AA>.waarvoor het Rijk geen subsidie gaf. au het Kijk kreeg de gemeente 68 %t zoodat de gemeente ongeveer 19300.— lerug kreeg. Voor rekening der gemeente bleei dus meer dan f 5000.t Voor 1934 kan de gemeente uit eigen mid delen niet meer beschikbuar stellen, niettegenstaan de de enorme verhooging der belastingen dan f 3000. Voor kosten van werkverschaffing zal een bedrag van rond f 18000.noodig ziin. Dit bedrag is be rekend naar aanleiding van de uitgave over fe bruari, Maart, April en Mei Als overheidssubsidie komt in aanmerking over het tijdvak van 31 Januari tot 27 Februari 19o4 f 1762.60, over hel tijdvak van 28 Februari tot en met 2." Maart 1934 1 2122.67 en van 28 Maart tot 1 Mei 12129 57. Hel Rijkssubsidie mag niet hooger geraamd worden dan 4675 van het be drag, dal de gemeente ontvangen heeft over 1933 en wat neer kouu op ongeveer 15700.—Zoodoende is het bedrag f 12300 nog ongedekt, behalve de f 3tKO.—die op dc begrooting zijn uitgetrokken. Dit bedrag zal niet ie vinden zijn, als de ge meente de belastingen tot het allerhoogste toe zou opvoeren. Alleen voor verhoogiug komen in aan merking de verhoogiug van de opcenten voor de per soneele belasting, die opgevoerd zouden kunnen wor den tot 200, welke verhoogiug ongeveer f 5000 zou opbrengen en de verhooging van de opcenten op de gemeentefoudsbelasting, die bij 100 opcenten onge veer f 880.meer zouden opbrengen. Na een conferentie is toegezegd, dat getracht zal worden nog 10 meer subsidie te verkenen over 1933, wat ongeveer zal bedragen f 930.— en dat do gemeente mag ramen 42 als rijkssubsidie in de kosten van werkverschaffing. De berekening van het subsidie over 1934 is nog niet bekend. Door al Ueze maatregelen en door opvoering van de bedra gen is de begrooting sluitend te maken met een be drag van f 18000 voor kosten van de werkverschaf fing. De Voorzitter doet nog uitkomen dat Ged. Staten er op hebben aangedrongen tot deze verhoogde op- centenbeffing over te gaan. omdat anders Ged. Sla- ten verplicht zouden zija ingrijpende veranderingen in de begrooting aan te brengen cn het met het hef fen der belasting fout zou loopen. omdat de tijd dringt. De lieer Bossen erkent, dat B. en W. niet anders kunnen voorstellen, maar een massa menschen heb ben geen inkomen en hoe zouden ze dan de perso neele belasting kunnen betalen? De Voorzitter vindt dc personeele belasting ook de meest onbillijke belasting. De heer Ham vindt het heel erg, dat ons op deze manier het mes op de keel wordt gezet. Spr. wijst op de verzwegen millioenen en zegt. dat dit op het platteland niet voorkomt. Ook spr. begrijpt niet waar «nze burgers deze belastinggelden vandaan moeten halen en wijst ook op den toestand voor de zaken- menschen. Hoogwoud heeft altijd zuinig geleefd, maar is door de Zuiderzeewerken in dezen toestand geraakt. De Voorzitter zegt, dat B. en \V. de woorden van den heer Ham volkomen onderschrijven. Zij heb ben al 't mogelijke gedaan, om dien toestand tegen te gaan, maar het is hun niet gelukt. Het is inder daad een noodtoestand. De heer Bossen zegt. dat het zóó wordt, dat de raad overbodig is, Het beste is maar mee te loopen verkiezing te houden. De heer Ham zegt, dat de Langereizer school moest worden opgeheven, teneinde belastingverhoo- ging te voorkomen en nu moet toch de belasting verhoogd worden. De heer Bossen: Als dat niet gebeurd was, mis schien hadden de opcenten dan 300 moeten zijn. De Voorzitter merkt nog op, dat zooals de begroo ting op 't oogenblik gemaakt is, zij op 't papier schitterend sluit. Zonder hoofdelijke stemming wordt overeenkom stig de voorstellen van B. en \V. besloten. De rondvraag. Bij do rondvraag dringt de heer Ham er nog eens op aan de afkomende takken van de hoornen te ge bruiken voor demping van de sloot achter raadhuis, enz. Door den heer Vijn wordt gewezen op de noodza kelijkheid eerst in connectie te treden met de be lendende eigenaren. De Voorzitter deelt mede, dat Vier Noorder Kog gen accoord gaat met de demping der sloot. In een der volgende vergaderingen zullen B. en W. met een plan komen. Hierna volgt sluiting. -A 1

Schager Courant | 1934 | | pagina 2