[onze illustraties] Da glarpont .Zaldanrust* van hat Drielscha vaar bij Arnham uit da vaart ganoman, daar Hat door bat aanbrangan van strakdam- man in dan Rijn niat mogelijk li, da giarpont verder ta gebruiken Waterstaat weigert toestemming tot hat in dienst stallen van aan ander soort pontvaar in varband mat aan geschil mat da eigenares van hat vaar Da bemanning van H. M. S. .Rodney* monsterde dezer dagen ta Devonport af, waarna onmiddellijk aan niauwa bemanning van duizend koppen en 75 officieren werd ingescheept en het schip naar de Wast kust van Schotland vertrok om zich bij de vloot te voegen Na zijn overwinning In de T.T.- race op het circuit van Belfast (Ierland) werd den coureur Dodson een eeredronk toege reikt door zijn echtgenoote Ter nagedachtenis aan generaal- veldmaarscha k Konrad von I öt zendorf, die gedurende dan wara.d- oorlog hat opperbevel voerde over het Oostanrijksch-Hongaar- scha lager, wordt ta Weenan een monument opgericht naar ontwerp van prof Otto Hofner Barthou heeft in het Lyceum Pasteur te Parijs een plaquette onthuld ter her innering aan de opening der eerste oorlogs-ambulance, welke op initiatief der te Parijs wonende Amerikanen geschiedde In de Cunerakerk te Rhenen heeft Maandag een zware brand gewoed. Het blusschingswerk Een delegatie van de Amerikaansche vereenlglng .vrienden van Lafayette" is onder leiding van rechter Walter Gardner. Lord president van de vereenlglng, te Parijs aangekomen Bij het vertrek van de Nederlandsche Athletiekploeg naar de Europeesche kampioenschappen te Turijn probeerde Wlm Kaan Maandag op het station te Amsterdam den voorzitter van de K N A.Uden heer A. J. G. Strangholt, een krant ta ver koopen Op het emplacement van het Gare de l'Est te Parijs heeft een losse locomotief een trein die gereed stond te vertrekken, geramd. Vele reizigers werden gewond. De materieele schade was groot

Schager Courant | 1934 | | pagina 8