Mushalong leder pak HONIG's VERMICELLI SüSig's Bouillonblokje GRATIS HET LINDBERGH-MYSTERIE. Von Papen terug naar Duitschland? De hervatting der werkzaamheden in de Amerikaansche textielindustrie. DE RAMP VAN DE „MORRO CASTLE" De meeste passagiers dronken. BEVORDERING VAN DE HUUR- VERLAG1NG. Merkwaardige ontdekking. Handelsverdrag tusschen Nederland en Turkije geteekend. Hebt Gij Lendenpijn? AKKER.CACHETS Lucht-acrobatiek eischt wederom een slachtoffer. Aan een groot gevaar ontsnapt. De verdenking tegen Hauptmann. New York. De schriftkundigen hebben thans vastgesteld, dat allo belastende documenten in de Lindbergh-zaak ongetwijfeld door Hauptmann ge schreven zijn. Kolonel Lindbergh en echtgenoot naar New York. Los Angeles. Charles I.indhergh en echtgonoote 7.ijn Zondag, gelijk we gister reeds meldden, in stil te per vliegtuig naar New York vertrokken op ver zoek van de politie aldaar, om geconfronteerd te worden met den gearresteerden Duitscher Brun.j Hauptmann, die verdacht wordt van medeplichtig heid aan de ontvoering van het zoontje der Lind- berghs. Teneinde nieuwsgierige journalisten en persfoto grafen te vermijden vertrokken dc Lindberghs, slechts in aanwezigheid van den chauffeur, .die hem gebracht had en den mecanicien Clarencc Robev, van een noodlandlngsterrein te Saugus, veertig mijl ten Noorden van Los AngeKs. Lindbergh vertrok in Noordelijke richting, vermoedelijk om de weersge steldheid waar te nemen, alvorens Oostelijk in do richting van Arizona te vliegen. Hij heeft benzine voor een afstand van 700 mijl aan boord. Vandaag zal een groote Jury aanwezig zijn bij de voortzetting van het verhoor van Hauptmann en het verdere onderzoek van de zaak. Aanvankelijk schijnen de autoriteiten van New Jersey voornemens t.o zijn geweest do uitlevering van Hauptmann aan den staat New York te ver zoeken, doch thans schijnt men hiervan af te heb ben gezien en zal men de berechting en dc straffing van Hauptmann aan den staat New York overlaten, voornamelijk waar men Hauptmann in New York zal kunnen vervolgen wegens afpersing, terwijl het onwaarschijnlijk is, dat men in New Jersey vol doende bewijzen tegen hem kan verzamelen om hem 4e vervolgen wegens moord. Hitier zou het nutteloos vinden den ge zant daar nog langer te laten. Weenen, (V.D.): Naar Zondag van be voegde zijde te Weenen met stelligheid werd verklaard, zal binnenkort aan de missie Von Papen als buitengewoon gezant te Weenen een einde komen en vermoedt men, dal dit binnenkort zal geschieden door zijn formeele terugtrekking uit deze functie. Adolf Hitier zoud het nutteloos beschouwen Von Papen nog langer in Weenen te laten nu de Oosten- rijksche. regeering geen teekencn geeft, dat zij Duitschland ook maar eenigcr mate wcnscht tegemoet te komen. Washington, (V.D.): Naar aanleiding van dc hervatting der werkzaamheden in de textielindu strie verklaarde de stakingsleider Francis Gorman, dat do vakvereenigingen zouden trachten het zoover te brengen, dat elke arbeider in elke textielfabriek zijn knhrt als vakverecnigingslid in den zak zou heb ben. Het resultaat van de staking had den weg hier toe geopend. Het naaste doel der textielarbeiders-or ganisatie was het bereiken van een millioen leden. Afgezien van de dooden en mapr dan 200 gewon den beteekent de staking een verlies van 15 millioen dollar aan loongelden voor de arbeiders, een verlies van millioenen dollars voor de werkgevers, en een he vige schok voor het herstel program der regeoring. TWEE ENGELSCHE STUDENTEN OP MONT BLANC VERONGELUKT. Milaan: Zondag zijn op don bodem van een 000 meter diepe kloof aan den Italiaanschon kant van het Mont Blanc-massief de lijken gevonden van Paul Wand en .1. i). Hoyland, twee Kngolscho stu denten uit Oxford, die .sedert eenige dagen vermist werden. Verscheidene Italiuansche gidsen onder lei ding van den Engelschen alpinist Frank Smythe had den een onderzoek ingesteld en tenslotte de lijken gevonden. FEUILLETON. door GEORGE GOODCHILD. 11. „Misschien is het heter om terug to gaan zeide hij. „Jc kunt gemakkelijk kouvatten na een duik in het water." „Ja, dat denk ik ook." Zij liepen terug langs den oever, en onderweg verzamelde Mushalong de visch en de lijnen. Even huiten het kamp ontmoetten zij Beldon, die ver baasd naar hun natte kleeding keek. „Ik ik ben in de rivier gevallen", legde Kate uit. „Is Mushalong er misschien ook in gevallen?" „Neen, Mushalong is erin gesprongen", antwoord de zij. ..Hij heeft mij voor verdrinking behoed." „Je bent een gelukkig man, Mushalong, dat Jou die eer te beurt gevallen is", zeide hij rustig. „Dat bon ik zeker. Haast U een beetje, en verwis sel van kleercn, Miss Kate." Goring kwam haar met vrees in de oogen tege moet snellen. Zij verzekerde hem. dat zij weer in orde was, en na een korte uiteenzetting, ging zij weg om andere kleeren aan te doen. Goring sthk Musha long dc hand toe. „Dank!"" zeide hij. Mushalong hield van dat soort appreciatie meer, dan van alle walgelijke lofuitingen. Hij stak zich in zijn eeuigo reservepuk, dat hij meegenomen had, en spreidde zijn natte kleeren voor het vuur uit. Toen hij dien avond naar bed ging, kon hij den slaap niet vinden met dat gemak, waarmede hij gewoonlijk insliep. Hij was verwonderd te bemerken, hoezeer zijn geest bezig was met het ophalen van elke kleinigheid, verhand houdend met het onge luk; speciaal met het laatste gedeelte, toen zij op zoon vreemde wijze naar hem opgekeken had, en haar hand de zijne had beroerd. Hij zeide zichzelf, dat hij gek was, om op dia wijze aan haar te denken. In de eerste plaats had hot niets met zijn baantje to maken, in de tweede plaats zou het nergens toe leiden, en in de derde plaats... Hij wentelde zich onrustig onder zijn deken. Na Een treilend relaas van den jongsten machi nist over de verwarring en schandalen aan boord van het brandende schip. Het Handelsblad van Antwerpen geeft oen groote foto van de brandende. Mono Cast Ie, zooals het schip op het strand was gezet, waarbij het blad een relaus afdrukt van een tier opvarenden van de Morro Castlc, die er gelukkig het leven heeft afgebracht. Het is do jongste machinist Oscar Klonhammer. Deze geeft van het gebeurde do volgende treffendo schil dering: „Het was drie uur. Ons schip voer toen op 30 mij len van New York, op terugreis van een plezier tocht Opeens werd ik wakker, Ik werd oen he- vigen rookgeur gewaar. Wanneer ik naar buiten snelde, stelde ik vast, dat er een rnmp gebeurd was. Het gansche schip was in dikken verpestenden rook walm gehuld, zoodat men geen halven meter ver zag. Kreten van angst, gevloek, getier en ook gebeden stegen op. Ik ontwaarde oen onsamenhangend klu wen van vechtende menschcn. Ik voelde mij omge ven door vlammen en haalde een reddingsgordcl, welke ik dcgolijk omgespte. „Ik begaf me dadelijk naar de reddingsbooten opi huif) te bieden. „Een vlammenzee sneed mij echter den pas af. Ik zag tooneelen van verschrikking en dood welke steeds voor mijn geest zullen blijven. Ik zag verschil lende officieren en leden van de bemanning rondloo- pen om de passagiers tot kalmte aan to manen. Een feestje had den avond te voren aan boord plaats go- had en de meeste passagiers waren dronken, en ren den angstig van het ecne uiteinde van hel schip naar het andere. Zij hadden schier allen hun koel bloedigheid verloren en wilden niet luisteren naar den raad welke de overheden aan boord hun gaven. Anderhalf millioen meer uitgetrokken op de begrooting sociale zaken. Blijkens de begrooting van het hoofdstuk Sociale Zaken der rijksbogrooting 1935, wordt op art. 66 (hij- dragen aan gemeenten ingevolge paragraaf 7 der Wo ningwet) anderhalf millioen moer uitgetrokken dan verleden jaar, om do huurverl&ging meer energiek te kunnen doorzetten. De verlaging van rente voor rijksvoor schotten voor woningbouw. Ingevolge het besluit van do regeering, waan-an 10 Mei j.1. mededeeling is gedaan aan de gemeente besturen, is de rente voor wouingwetvoorschotten, welke tot nu toe meer dan 4 pet. bedroeg, tot dit per centage teruggebracht. Deze renteverlaging heeft ton doel verlaging van huren van woningwetwoningen mogelijk te maken, waartoe voorsteilen door de gemeentebesturen moe ten worden ingediend. In hot tijdvak, eindigende 15 September j.1., zijn voorstellen tot verlaging van huren van 162 gemeen ten goedgekeurd. Deze huurverlagingen tot een to taal bedrag van 1343.899.00 omvatten 13.158 wonin gen. De resten van een veldslag op den bodem van een meer ontdekt. Stockholm. Luitenant Backström, een Zweedsch militair geschiedkundige, die eenigen tijd in Polen vertoeft in verband met de onderzoekingen omtrent den veldtocht van Karei XII, heeft een tot op heden onbekende tragische gebeurtenis in Zweden's histo rie onthuld, waarvan het geheim op den bodem van een meer ligt. In den nacht van den lSdcn Januari 1657 deden Poolsche troepen een aanval op hot leger van Karei Gustaaf X. Bij het gevecht, dut plaats vond te tuurlijk was zij dankbaar dat was alles; alleen maar dankbaar. In ieder geval was het een vorm van dankbaarheid, hetwelk zijn bloed met een krankzinnige snelheid door zijn aderen deed vloeien Hij onderging iets, wal absoluut nieuw voor hem was cn geen onprettig gevoel bij hem verwekte. In het verre Lavendou leidde Mario Loulse haar normale bestaan. Het was tenminsto normaal, zoo ver het betrof het huishoudelijke» gedeelte, maar daarmede was het dan ook afgeloopon. Er was In haar aard een brcedon inslag van romantiek, en nooit te voren had er iets plaats gegrepen, dat de vlam van haar verbeelding hooger deed oplaaien. Nu waren de dingen als hij tooverslag veranderd. Zij had een echtgenoot -— een geheimzinnige, groo te persoonlijkheid, thans honderden mijlen ver weg in het noorden. Had zij voldoende logica bezeten, dan zou zij hebben kunnen beseffen, hoe wankel haar droomkasteel was, doch Marie Louiso was veel meer impulsief dan logisch. Het was een prettig spelletje om van Mushalong te denken en te droo- men als haar echtgenoot ,om zijn ring aan haar vinger te dragen of 'm te laten hengelen aan een stukjo zijden koord over haar jonge hart. Natuurlijk waren er oogenblikken, dat zij wist, dat het allemaal voor den gokhouderij was, zooals het spel, dat kinderen spelen met onzichtbaro mak kers. Dan beefde haar mond, en in haar hart was een doffe pijn, doch niettegenstaande dat, bleef zij doorgaan met het spelletje „echtgenooten en vrou wen. Ilenri kwarn een week eerder terug, dan zij ver wachtte, de zakken volgepropt met zijn zesmaandsch loon. Hij was verscheidene jaren ouder dan zij, en erg dol op haar. Met een wilden kreet snelde zij hem tegemoet, en liet zich optillen, om haar beide wan gen to laten kussen. „Jij gauw teruggekomen", zeide zij. „Maar dat is prachtig!" „Het ijs dit jaar vlug gebroken. Alle houtvlotten heneden, en nu ik met het houtkappen klaar. Ver tel mij al het nieuws." Terwijl zij het maal bereidde, babbelde zij over kleine gebeurtenissen, de opening van don spoor weg, de twee dooden en drie geboorten tijdens zijn afwezigheid, de jonge honden, die kortgeleden wa ren verkocht en den volgenden dag zouden worden afgehaald. Doch geen enkele maal noemde zij den naam van Mushalong. Ilenri deed hot een poosje la ter zelf. „Wat doon Mushalong, nu de spoorweg geopend?" „Hij hij het land verder ingetrokken, als gids „Ton andere hadden dc overheden hun prestige in de oogen der passagiers verloren, daar zij, door de vlammen welke hun klecdcrcn in zwarte flarden her schapen hadden niet meer te herkennen waren. Het was onmogelijk een „donckeymnn" van een officier te herkennen. Vandaar dat dc passagiers dachten dat hun verkeerde hevelen gegeven worden. Voeg daar bij de verschrikkelijke paniek welke zich van hen meester gemaakt had en dan kan men zich den toe stand bijna inbeelden. Wanneer de bemanning zag dat dc dronken passa giers alle reden verloren hadden, besloten zij op het laatste oogenblikje dan mnnr aan redding voor zich zelf te denken. Wat mij betreft, vervolgde dc man, ik ben te water gesprongen. Achter mij hoorde ik nog verschillende plonsen in het water. Een weinig nadien stelde ik vast, dat wij met een 15-tal personen samen zwom men. De wind dreef ons naar de kust. Dit zou onze redding worden. Wij bevonden ons op dit oogenblik zes mijlen van do kust verwijderd. Achter ons hoorden wij het angstgeschreeuw van degenen die zich nog aan boord bevonden. En dit ake lig lawaai vervolgdo ons nog lang op onzen moei lijken zwemtocht in een woeste zee Bij ons was een vrouw van 60 jaar oud. Het was dc kranigheid van deze vrouw welke otis de ver moeienis van do volgende qren zou doen vergeten. Zij zwom van man tot niati hem moed gevend vol te houden. Wanneer onze krachten l>ezwekon, was zij er om ons te zeggen: „Moed makker, nog 3 mijlen. en wij zijn er." Als een schutsengel leidde de kranige vrouw ons op dion angstwekkende» tocht naar de kust naar het leven. Vijf uur lang hebben wij al dus tegen dc golven geworsteld. Verschillende lijken dreven in dezelfde richting als wij. Te Ashburypark spoelden wij eindelijk aan. Daar werden wij in een gasthuis van hot Statos- eiland ter verpleging opgenomen. Mijn verblijf al daar zal ik nooit vergeten. Verschillende leden der bemanning van de Morro Castle, welke vrecsclljke brandwonden bekomen hadden, lagen daar kermend van pijn op hun lijdensbod. Do ongedukkigon waren niet te herkennen. Hun neuzen alleen waren nog zichtbaar. Het overige gedeelte van hun lichamen was omwonden met verhanddoeken. Verschillende onder hen IJlden en schenen goed op weg om hun verstand to vcrliozon. Godziszewo dicht bij Danzig violen 1600 Zweedsche soldaten. Zij werden begraven in eon grafheuvel, dio nog steeds de „Zwcodschp heuvel" genoemd wordt. Kolonel B.ickstrom heeft ontdekt, dat het Zweed- scho leger (lat uit 1800 man en 300 munitiewagens bestond, gedwongen werd over het bevoren Stezyk- meer te vluchten. Toen ze ongeveer in het midden waren brak het ijs echter en verdween het leger in de diepte. Hot meer vroor weer toe en bleef drie maanden dicht. Twee jaar lang bleef het water besmet en stierven de visschen erin. Men heeft hij de laatste onderzoekingen wapenen op den bodom van het meer gevonden, die het oude verhaal bevestigen en deze ontdekking heeft ln Po len zoo veel belangstelling opgewekt, dat men beslo ten heeft duikers den bodem van het meer te laten onderzoeken. Men verwacht groote resultaten van deze onderzoekingen. Istamboel: Te Aakara is het handelsverdrag tu66chen Nederland en Turkije thans onderteekend. STRIJD TEGEN DE WOLVENPLAAG IN POLEN. Warschau. Do gronspatrouilles aan do Pool sche Oostgrens hebben gisteren een bijzondere jacht gemaakt op de kuddo wolven, die het grensgebied on veilig maken. Honderden wolven zijn bij doze jacht gedood. ZEVEN INBOORLINGEN TER DOOD VEROORDEELD. Kaapstad: Uit Nairobi wordt gemeld, dat zevon i nboorlingen van jeugdigen leeftijd in Kenya ter dood zijn veroordeeld wegens moord op een ko lonist Aloxander Seinini, op wiens farm zij een over val haddon godaan. voor een gezelschap menschcn van de oostkust!" „Hm! Zeg Marie Louise, je hebt je haar „gebobd!" Zij bloosde bij dit gezegde, want het „bobben" was pas den vorigen dag gsbeurd, en zij was er nog zenuwachtig van. „Het haar mij in den weg zitten", legde zij uit. „Het altijd zoo slordig. Mon Dieu, ik heb het zoo druk, dat ik geen tijd heb om het uit te borstelen. Nu heb ik cr maar con paar minuten voor noodig". „Het is in ieder geval veel netter," overpeinsde hij, hardop. „Vinden jij het aardig?" vroeg zij gretig. „Dat geloof ik wel." Daarna, lachend: „Marie, Louise, ik gelooven, dat jij 'n oogje op een jongen hebt. Je ziet er aardig uit." Zij liet ln haar agitatie bijna een bord vallen. Zijn plotselinge verschijning had haar zoo overval len, dat zij niet wist, wat met de kwestie Mushalong te doen. „Och," zeide hij. „Het is niet meer dan natuur lijk. Ik met die kapgeschiedenis aardig geld ma ken, en iedere cent is hier. Ik de bedoeling om een cadeautje voor jou koopen, maar ik geen gelegen heid daartoe. Ik inplaats daarvan geld geven, ma petitie. Voilé! Vijftig dollars allemaal voor jou al leen!" Hij stopte het geld in haar hand, en kuste haar weer. Na wat uitgerust en gepraat te hebben, zeide hij, dat hij een kijkje wilde gaan nemen in de „sa loon" en liet haar alleen. Onmiddellijk kwam de wensch bij haar op, dat zij hem over Mushalong ge sproken had. Het was onmogelijk, dat hij daarover niets zou hooren in dien kletswinkcl. Maar, het was nu to laat. Zij zou daarover wel het noodige te hooren krijgen, wanneer hij terugkeerde. Het verhaal van de weddenschap was inderdaad het eerste nieuwtje, dat Henri's ooren zouden berei ken door een anderen bewoner van Lavendou, en die persoon was niemand minder dan Kelly, die in de „saloon" was, toen Henri binnenkwam. „Hij is hier niet", zeide hij grinnikend, zonder er omheen te draaien. „Wie is niet hier?" vroeg Henri. „Mushalong. Ik dacht, dat je hier om Mushalong kwam." „Denkcnjij, dat er niemand anders, dien ik wil zien dan Mushalong?" vroeg Henri met een glim lach. „Wel ik had er natuurlijk op gerekend, dat Je hem het liefste zou ontmoeten." Dat cr één of ander aehter dit gezegde was vcr- horg?-i, was volmaakt duidelijk. Henri zag, dat Mac-Bride, door allerlei teekencn, poogde Kelly tot Het ongemak van velen, die een zittend leven leiden Verrast zult Ge zijn na één of twee VoIgom r*<»o> von Apothokmr Oumonl "AKKERTJES" De gevaarlijke toer. N'ew-York. Dc lucht-acrobatiek heeft weder om een slachtoffer geëischt Een vlieger die de z.g. „out-side loop" wilde probeeren en daarin gefaald is. is neergestort. Want degene die dit kunststukje niet volbrengt moet dit men den dood bekoopen. Dc „looping the loop" aan de buitenzijde is een zeer gevaarlijke acrobatische toer. Hij vergt het uiterste van bestuurder en machine. Slechts een half dozijn van dc meest geroutineerde piloten is erin geslaagd deze „stunt" te volbrengen. Zóoals de naam al aanduidt,, is deze looping Juist het tegengestelde van de gewone. Men begint mat een geweldig snellen duik, (de z.g. helle-duik), waar na de machine als 't ware over den kop gaat, zoo dat de piloot met zijn hoofd naar beneden komt te vliegen. Dit houdt hij dan eenige seconden vol. Dit op zichzelf eischt al alle vaardigheid van den be stuurder, die moet zorgen, dat de machine niet naar beneden komt, noch dat hij eruit valt. Tenslotte moet hij vanuit dezo positie trachten verticaal omhoog te komen, wat slechts mogelijk is met een zeer krachtige machine. Het gevaar van deze stunt is tweeledig. Ten eer ste komt de machine in bepaalde posities, waarhij deze „geen lucht meer pakt" en dus zeer gemakke lijk naar beneden kan storten, ten tweede wordt dc piloot als het ware uit do machine geslingerd. Een andere manier, echter niet minder gevaarlijk om de „out-side loop" te maken is om in omge keerde positie te beginnen en daarna op dezelfde wijze als de gewone looping de stunt voort te zetten. Een gevaar dat letterlijk boven het hoofd hing. Christshurch (Australië)Een ingenieur, aan wien de uitvoering van de groote watenvorken van Waitaki, welke nu bijna gereed zijn, werd op gedragen, heeft medegedeeld, dat ze bijtijds aan een groote ramp ontkomen zijn. Hij vertelde, dat voor dat dè dam gebouwd werd er proefboringen hadden plaats gehad in den bodem van het meer, en toen dezo een gunstig resultaat hadden gehad, men be gonnen was een tunnel onder liet meer te graven. Tusschen twee boringen in was echter een gat van bijna 10 meter diep en de werklieden ontdekten bij het graven van den tunnel, dat ze inplaats van 10 meter nauwelijks een halve meter onder het meer zaten. Als de put nog iets dieper was geweest zou de tunnel geheel onder water zijn geloopcn en de heele expeditie verdronken zijn. Men heeft deze ontdekking pas onlangs gedaan, toen men aan het werk bezig was, had men geen ver moeden van het groote gevaar, dat hen boven het hoofd hing. NOG STEEDS DALEND GEBOORTECIJFER IN FRANKRIJK. Parijs: Het geboortecijfer in Frankrijk blijft dalen. Volgens een overzicht van het Nationaal Ver hond voor Uitbreiding der Bevolking over het jaar 1933 was slechts in zes departementen het geboorte cijfer hooger dan 2.6 per huwelijk, wat het jaar te voren in 12 departementen het geval was. Het ge nootschap beschouwt 2,6 als het noodzakelijk cijfer om ontvolking tegen te gaan. Corsica had het hoog ste geboortecijfer, namelijk 2,89 per huwelijk, gevolgd door districten in Bretagne, Normandië, Savoy'o cn Auvergne. zwijgen te brengen. „Wat dit alles te beteckenen?" vroeg hij. „Heb je het dan nog niet gehoord?" „Ik pas drie uur in Lavendou." „Dat wist ik niet Dat zegt alles." Do zaak kon hier niet bij blijven. Henri zag, dat er blikken gewisseld werden tusschen een paar an dere mannen, die aanwezig waren. Hij nam Kelly bij don arm, en verzocht om uitlegging. Kelly deed, alsof hij er geen zin in had, doch tenslotte vertelde hij het verhaal. Het effect, dat liet op Henri maakte, was onbeschrijfelijk. Zijn bloed kookte bij deze be- lcediging, zijn zuster aangedaan. Hij was nooit erg op de Engelschen gesteld geweest, doch hier was iets dat niet ongewroken kon blijven! Hij stelde, met een heesche stem, eenige vragen, en ging toen naar huis. HOOFDSTUK VIII. Onheil. Mario Louise hoorde de buitendeur van de blok hut opengaan en sluiten, en het volgend oogenblik werd Henri zichtbaar. Het feit, dat hij zoo vlug te ruggekomen was, had beteekenis genoeg, doch als zij een oogenblik getwijfeld had aan de reden ervan, dan was zulks spoedig genoeg verdwenen door een blik op zijn donker gelaat. „Ja jij niet lang weg geweest", zeide zij. „Lang genoeg. Waarom jij mij zand in de oogen gestrooid, kleine zuster?" „Zand gestrooid...!" „Waarom jij mij het meest belangrijke, dat er in mijn afwezigheid gebeurd is, niet vertellen?" „Jij jij bedoelen...?" Haar hand greep zenuwachtig naar haar kleed, want Henri's gelaatsuitdrukking was vreeselijk om aan te zien. „Ik bedoelen over dat zwijn Mushalong?" „Jij het gehoord?" „Jij dan denken, dat ik dat niet hooren? Waarom jij hot mij niet met je eigen lippen vertellen?" „Het mijn bedoeling het te doen, maar jij gauw thuis komen, en ik zoo verrast Ik wil tijd hebben om na te denken." „Dan is het dus waar wat ik. hooren? Die dron ken skunk met jou een smerige streek uithalen jou in de modder sleuren om zijn vrienden te amu seeren jou, wier schoenen hij niet waard is te likken..." „Henri!" Wordt vervolgd

Schager Courant | 1934 | | pagina 2