Floralia= feesten te Winkel. Radioprogramma Z IJ PE Dc voordracht voor de benoeming van een Arm voogd (vacature H. Rczelman) is als volgt samen gesteld: 1. G. van der Sluijs; 2. P. Vries, beiden te Schagcrbrug. Dc Minister van Defensie heeft aan den dienst plichtige C. i. van der Molen voor één jaar vrij stelling van den dienstplicht verleend wegens kost winnerschap. T ZAND. GECOMB. FLORALIA- EN HUISVLIJT- TENTOONSTELLING. Op Zaterdag en Zondag 22 en 23 dezer Is alhier in de groote zaal van den heer Schrieken een ge- comb. Floralia- en Huisvlijttentoonstelling gehouden. De opening had Zaterdagmiddag plaats, waarbij 'n korte toespraak door den heer Elzer werd gehouden. De tentoonstelling zelve kan als uitstekend geslaagd beschouwd worden daar en het aantal inzendingen, en het aantal bezoekers groot was. Hierna volgen dc namen der prijswinsters-ners). Afdeeling handwerken, totaal 27 rubrieken. 1. Wol werk, 12 inz.: Ie prijs Mevr. Knol, alhier; 2e idem; 3e M. Korver, Oudesluis; 2. Gr. Breiwerk, 9 inz.: Ie Mevr. Hartman—de Graaf, Barsingerhorn, 2e Mevr. Tr. Brak, Schagen; 3e Mevr. Noot—Tromp, Stolpe. Eerv. verm. Mevr. MeijerVolkers; 3. KI. Grof Breiwerk, 13 inz.: Ie Mevr. Korver—Rol, Oudesluis; 2e T. Brak, Schagen, 3e Mevr. Elzer— Blaauboer, alhier; 4. Groot Breiwerk, 16 inz.: Ie Hopman—Rezelman, Schagerbrug, 2e BorstPrins, alhier; 3e Mej. G. Jim- mink, Bergon; Eerv. verm. Mej. E. Mors, alhier. 5. Klein Haakwerk, 12 inz.: Ie N. J. B., alhier; 2e Hartmandc Graaf, Barsingerhorn. 6. Schilderwerk kleedjes, 12 inz.: Ie Mej. N. Asjes, Oudesluis; 2e do Lange—Rol, Schagerbrug; eerv. verm. A. Vooistra, alhier. 7. Diversen, 13 inz.: lo N. J. B., alhier; 2e Mevr. Knol, alhier; 3e als le; eerv. verm. M. Schagen, Scha gerbrug. 8. Naaiwerk, 13 inz.: le J. Nobel, Oudesluis; 2e Eriks—Sleutel, Stolpen; 3e M. Korver, Oudesluis. 9. Weefwerk, 10 inz.: le N. J.B., alhier; 2e Tr. Kamp, Winkel; 3e idem; eerv. verm. Davids—Olie, alhier. 10. Kantbreiwerk, 29 inz.: le K. Korver, Oudesluis; 2e idem; eerv. verm. A. Strooper, alhier. 11. Filéwerk, 8 inz.: le JimminkPluister, Koe gras; 2e idem; 12. Tule stopwerk: le Janny Minnes, Julianadorp; eerv. verm.: M. Korver, Oudesluis en Jimmink— Pluister, Julianadorp. 13. Trivolité-werk, 8 inz.: le Sanna Commandeur, alhier, 2c idem. li. Kanthaakwerk, 29 inz.: le Nel Keizer, alhier: 2c M. Grootcwal, Hoogwoud; 3e Nel Keizer, alhier; eerv. verm. G. Tiel, Oudesluis. 15. Wit open borduurwerk, 8 inz.: le Jimmink Pluister, Julianadorp; 2e idem; eerv. verm. Hopman Rezelman, Schagerbrug. 16. Dicht borduurwerk, 8 inz.: le Janny Minnes. Julianadorp. 17. Kruissteekdekservetten, 12 inz.: le Stien Mole naar, Schagen; 2e P. J. Langendijk, Westeinde; 3e Gre de Best, alhier; eerv. verm. idem. 18. Gebreide spreien en onderdekens, 4 inz.» le Stien Molenaar, Schagen. 19. Gehaakte spreien en onderdekens, 17 inz.: le Schilder—Duineveld, Stolpe; 2e wed. Ruis, Pur- merend; 3e Tr. Kooijman, Schagerbrug; eerv. verm. wed. Ruis, Purmerend. 20 Prikwcrk, 10 inz.: le Blaauwde Heer, alhier; 2e Corry Mul, Amsterdam; eerv. verm. Gre Jim mink, Koegras; 21. Grof haakwerk: 16 inz.: le J. Nobel, Oudesluis; 2e Janny Vlas, Schagerbrug; 3e Corry Schrieken, alhier. 22. Wolkkruissteekwerk, 21 inz.: le G. Eriks, al hier; 2e Eriks—Koorn, alhier; 3e C. de LangeRol, Schagerbrug. Zaterdag en Zondag heeft de Floralia haar jaar- lijksche tentoonstelling gehouden, gecombineerd met een vruchtententoonstelling en aangevuld met een optocht en een étalagewedatrijd, welke laatste door de plaatselijke middenstandsvereeniging was geor ganiseerd. Direct na de Vrijdagmarkt werd het marktgebouw betrokken door de Floraliacommissie en een menig te rappe handen wist het lokaal in enkele uren te bckleedon en het aanzien te geven van een ten toonstellingslokaal. Van de gelegenheid om bloe men, planten en vruchten in te brengen werd een druk gebruik gemaakt. De bekroningen vielen te beurt aan de volgende inzenders: Collectie Floraliastekken: le prijs mej. M. C. Lan ge; 2e prijs de heer J. Koomen Cz.; 3e prijs de heer P. D. Klare. Afzonderlijke stekken: Geranium: le prijs mevr. A. Kamp-Pluister; 2e prijs de heer R. Keijzer. Blocrnbegonia: le prijs mevr. J. Dekker-Ploeger; 2e prijs de heer A. Deliën. Salvia: le prijs de heer L. Keeser; 2e prijs de heer C. Molenaar. Cedum: le prijs mevr. II. KeetmanSchoorl; 2e prijs de heer C. Koorn. Agaratum: le prijs C. Koomen Jz.; 2e prijs de heer A. Kooij. Losse planten: le prijs de heer J. Oostwoud, Wij- dencs; Bouquetwerk: 1ste prijs dc heer J. Koomen Cz., 2e prijs kinderen C. Amels. Plant op standaard: 1ste prijs mevr. T. Kroon— Hart. Bloemstuk: le prijs mevr. T. Laande Haas, 2de prijs de heer C. Koomen Jz. Grootste collectie: 1ste prijs de heer H. Band; eer volle verm. dc heeren J. Dekker, Barsingerhorn en W. Buis. Collectie cacteeën: 1ste prijs mevr. H. Keetman— 23. Schilderijtjeskruissteekwork, 5 inz.: Swaerts Bellis, alhier. 24. Kelimwcrk, 6 inz.: lc Kater—Sleutel, Wierin- gerwaard; 2e Janny Molenaar, Schagerbrug; 25. Smyrna, 4 inz.: le Kater—Sleutel, Wicringer- waard; eerv. verm. Stien Molenaar, Schagen. 26. Luxe breiwerk (ol), 6 inz.: le Martjo Dekker, Kolksluis; 2e Mew. E. Hartman, Medemblik. 27. Groot borduurwerk, 9 inz.: le Janny Minnes, Julianadorp; 2c A. Apeldoorn, alhier. Aid. handwerk meisjes boven 10 jaar. le prijs naaiwerk. Rietje Jansen, alhier; le prijs handwerk Annie Kooij, alhier; 2o idem; 3e Rensje Middellie, alhier. Naaiwerk meisjes boven 10 jaar: le Annie Jim mink, Koegras, 2e Trien Wester, Schagerbrug. Afd. 2. Rubriek 28, Kapstokken, 6 inz.: le W. Bijl, Stolpe; 2e A. Baken, alhier; eerv. verm. N. D. M. Dekker, alhier. 29. Klein houtsnijwerk, 10 inz.: le A. Baken, al hier; 2c W. Bijl, Stolpe; 3e'J. v. d. Werf, alhier; eerv. verm. G. Pluister, Koegras. 3. Brandwerk, 15 inz.: le J. Nobel, Oudesluis, 2e id., 3e B. Eriks—Sleutel, Stolpe; eerv. verm. J. Nobel, Oudesluis. 31. Diversen, 7 inz.: le Siem Vogelzang, alhier; 2e Dirk Boekei, Schagen; 3e A. Zeeman, Purmerend; 32. Figuurzaagwerk, 24 inz.: le T. Mooij, Groet; 2e H. Zwart, alhier; 3e L. Bil, Anna Paulowna. 33. Teeken- en Schilderwerk, 13 inz.: lo C. de Leeuw, alhier, 2e A. Noot, Stolpe, 3e D. Bier, Pur merend. 34. Figuurzaagwerk voor kinderen boven 10 jaar, 4 inz.: le prijs Ko Vader, Schagen; 2e N. N.; 3e A. Oonema, alhier; 4e Ant. Swaerts, alhier. 35. Figuurzaagwerk voor kinderen onder 10 jaar, 6 inz.: 1, 2e en 3e prijs Ilenk Kruisveld, Gr. Keeten. 38. Diversen van kinderen onder 10 jaar, 3 inz.: le. C. de Best; 2e C. Zwaan; 3e II. Oterdoom. Teekenwcrk van kinderen boven 10 jaar: le P. Ba- kelaar, Stolpe; 2e H. Klomp, Stolpervlotbrug; 3e G. Koster, Schagerbrug; 4e P. Bakelaar, Stolpe, 5e M. Doorn, Schagerbrug; 6e D. Boontjes, Stolpe. Verder volgen de uitslagen van de gehouden Flo ralia. Uitgegeven waren aan de kinderen 177 plant jes. Op de tentoonstelling kwamen daarvan uit 116 stuks. Groep 1. Fuchsia: le Wim Swan; 2e A. Deutekom; 3e A. Slijkerman. Begonia: le N. v. d. Linde Lz.,; 2e Krijn Baken; 3e Nelie Rampen. Coleus: le Tieni Marees; 2e Nico v. d. Linde; 3e Klaas Borst. Groep 2. Fuchsia: le Lia Oterdoom; 2e Herman Oterdom; 3e Annie Tesselaar. Begonia: le Ab. Oenema; 2e S. Bleijendaal; 3e Her man Oterdoom. Coleus: le Jan Rampen; 2e Cees de Best; 3e Ab Oenema. Groep 3. Fuchsia: le J. Hoep, 2e P. Sijs; 3e Rie de Wit Wd. Begonia: le W. v. Diepen; 2o Tienio Zomerdijk; 3e G. Hoep. Coleus: le Wim van Diepon; 2e H. Swan; 3e Cor- rie Schilder Bd. IA NOKNDUK NOORDSCHARWOUDE. Politie. Gevonden: Een klein damestaschje (leder). OUDKARSPEL. Kermis Noordeinde. De uitslagen van de Maandagmiddag gehouden wedstrijden voor kinderen in de zaal van den heer IC de Hart had de volgende uitslag: Jongens, 6—8 jaar. Knikkers uit zandbak zoeken. L S. de Vet, 2. G. Swager,r 3. T. Kliffen. Jongens, 9 en 10 jaar. Bal in mand werpen: 1. P. Bankersen, 2. Jb. Schoen, 3. IC Rezelman. Jongens, 11 tot 13 jaar. Dubbel zes zoeken. 1. N. Carnas, 2. C. Biersteker. Meisjes, 7 tot 10 jaar. Bal op plankje. L Jo de Hart, 2. Jannie Wit en 3. Ina de Hart. Meisjes 11 tot 13 jaar. Kurk van lepel slaan. 1. Cor- rle Hoogenboom, 2. Annie Kramer. Er namen ongeveer 35 kinderen aan deel. De kermis heeft over het algemeen een rustig ver loop gehad de eerste dagen. Het bezoek was niet Een der deelnemers aan den optocht. Schoorl; eerv. verm. de dames M. de Bakker en T. Kroon—Hart Vruchten. Collectie: 1ste prijs de heer J. Leijen Gz., 2e prijs de heer J. Koomen Jz. te Wieringerwaard en 3e prijs de heer C. Koomen Jz. Vijf soorten handperen: 1ste prijs mevr. Meurs Mol, eerv. verm. de heer G. Koedoder. Vijf soorten stoofperen: 1ste prijs de heer C. Koo men Jz., Vijf soorten zoete appelen: 2e prijs de heer T. Beumkes. Vijf soorten ruze appelen: le prijs de heer Jn. Dekker Jbz., eerv. verm. do heeren J. Oostwoud Wij- denes en A. Klomp, Oude Niedorp. 5 stuks handperen: le prijs do heer K. Bart Pz., 2e prijs de heer S. Kossen, Hoogwoud. 5 stuks stoofperen: le prijs mevr. Mours-r-Mol, 2e prijs de heer W. Zieleman. 5 stuks zoete appelen: le prijs de heer C. Koomen Jz., 2e prijs mevr. wed. de Boer, 't Veld. 5 stuks zure appelen: le prijs de heer S. Kossen, Hoogwoud, 2e prijs de heer J. Oostwoud, Wijdenes. Druiven: le prijs de heer T. Zwagerman, eerv. verm. de heer S. Kossen, Hoogwoud. Meloenen: le prijs mevr. wed. De Boer, 't Veld, eerv. verm. J. Krap Tz., Nieuwe Niedorp. Eerv. vermelding voor een appelmannetje, A. Oost woud Wijdenes Jz., eerv. verm. voor een vruchten man: mevr. Schenk—Roodenberg. eerv. verm. voor een coll. pompoenen, de heer P. Bijhouwer en J. Bax De keuringscommissie bestaat uit de heeren Van der Deurne te Zwaag en Veerman te Wognum. De keuringscommissie meende in het algemeen te mogen opmerken, dat de vruchten geplukt moeten worden met steel, wormstekige vruchten moeten niet op de tentoonstelling komen, daarvoor zijn alleen ge schikt gave, schurftvrije vruchten. Er dient meer op zoo groot als andere jaren. Maandagavond regendo het heel hard, en zal dit wel de oorzaak zijn geweest, dat de verschillende vermakelijkheden, twee biosco pen en een tooneeluitvocring, niet veel bezoek had den. Voor dc exploitanten een strop. n ooow n v T) De toewijzing van de dienstplichtigen van de lich ting 1935 heeft het volgende resultaat gehad: H. Benit bij het 21e Reg. Inf.; H. Bood bij het Reg. Wielrijders; G. Bossen bij het 3e Half Rog. van het Ile Reg. Huzaren; A. v. Diepen bij het 21<- Reg. Inf.; C. Groot bij het 21e Reg. Inf.; R. Korver, 21 Reg. Inf.; C. de Lange Ille Bat. Reg. Genietroepen; E. Nieuwe- boer, le Reg. Veld-Art (onber.); W. Veerman, 21e Reg. Inf.; D. Wiedijk idem en H. Wilkens, idem. Door E. Niouwoboer van do lichting 1935 werd in verbaand mot de werkzaamheden vervroogdo op komst voor het vervullen van do eerste oefening aangevraagd, terwijl door H. Bood van dezelfde lich ting herkeuring aangevraagd werd. Door den politierechter te Amsterdam is dc ge meentebode P. G. te Spanbroek, wegens beleediglng van den rijksveldwachter te Hoogwoud, in het Ge rechtshof te Amsterdam veroordeeld tot f20 boete of 10 dagen hechtenis. Do officier vorderde een maand govangenisstraf. ANNA P AÜT.OW N 4 Uitvoering van „De Tango". De mondorgelclub „De Tango" gaf een uitvoering bij den heer W. Kossen en had ter aanvulling van het eigenaandeel in het programma Daan Pool en Tommy Bouman geëngageerd. Dus, mogen we wel zeggen, de zaal was vol. Een kort openingswoord van den voorzitter der vereeniging, den heer De Vries, en „De Tango" zette een pittigen m&rsch is, die zuiver gespeeld en in een goed tempo uitgevoerd werd. Een aardige Rein- landcr en nog een marsch volgden, waarna men zich aan de bekende Serenade van Toselli waagde, die van directeur en leden heel wat meer vergde, dan de vorige nummers. Uit dc aandacht, waarmee geluisterd werd, en het luide applaus bleek hoe het publiek de muziek waardeerde. Daan Pool ving aan met het als „serieus" aange kondigde „De man. die lacht". Meestal volgt na een dergelijke aankondiging een liedje, druipend van sentimentaliteit en waarvoor de zanger in z'n ge zicht alvast in de bijpassende plooi getrokken heeft. Zóó was „De man, die lacht", juist niet; 't was bijtend, sarcastisch, en er werden rake dingen in gezegd. Nadat Tommy z'n beurt had gehad met „Wat je krijgt", voerden beiden de. tweepersoons revue „Hoera, de poppenkast" op. We zoggen er mot het oog op de lengte van het verslag niets van. dan alleen, dat het publiek gul was met z'n bijvalsbe tuigingen en beiden daarin eerlijk liet deelen. Voor de pauze spoorde de heer De Vries nog aan, lid of donateur te worden van de vereeniging en tot. stijving van de kas, die dan misschien mogelijk maakte naar een concours te gaan, deel te nemen aan een verloting van zes taarten. Na de pauze kwam Daan weer met „Gas" en ieder, die tot z'n trouwe bezoekers hoort, zal wel weten, wat het stuk Inhield. Tommy volgde toen nog eens; met het oog op den tijd moest het „boe- renstukkie" vervallen en „De Tango" sloot met. eenige vroolijke, populaire nummers. Veldwachter Teutelink jublle«rt. Dezer dagen had onder buitengewone belangstel ling een vergadering plaats van de N.H. Vereeni ging van Gemeenteveldwachters, afdeeling van den Alg. Ned. Politiebond, in het hotel „Het Wapen van Heemskerk" te Alkmaar. In deze vergadering werd door den heer Burge meester van Anna Paulowna aan zijn veldwachter, den heer Teutelink, een dienstkruis uitgereikt voor twintigjarigen trouwen dienst, waarbij dc burge meester als volgt sprak: Teutelink, het is mij een groot genoegen, U het schoonheid te worden gelet dan op groote hoeveel heid. In het tentoonstellingsgebouw was een microfoon geplaatst, en op verschillende plaatsen langs den weg waren luidsprekers aangebracht. Deze installatie werd gebruikt voor bekendmaking der tentoonstelling, een reclame-omroep voor de verschillende leden van den Middenstandsvereeniging en voor muziek langs den weg. Het bezoek op Zaterdagavond was gering, als ge volg van het zeer ongunstige weer en als gevolg daar van kwam er ook weinig van het bezichtigen dor étalages. Met bezorgde blikken werd de Zondag tegemoet ge zien, de dag waarop het hoogtepunt wordt bereikt, doch het weer had zich zoo hersteld, dat alles kon doorgaan en boven verwachting is geslaagd. Bestond eerst het plan een open wegwedtrijd te organiseeren, als gevolg van het niet krijgen van vergunning van Ged. Staten kon dit niet doorgaan en werd een op roep gedaan voor een optocht en de optocht is geko men, spontaan opgezet en met zorg aangekleed, waar aan door 46 verschillende nummers werd deelgeno men. De jury bestond uit den heer en mevr. Breebaart van Callantsoog, den heer en mevr. Joh. de Veer uit Schagen cn mevrouw A. de Veer—Schenk uit Win kel. Met Winkel's Harmonie voorop, trok die lange stoet door Winkel en de commissie had geen ge makkelijke taak, zooveel goed verzorgde nummers te beoordeelen De bekroningen vielen ten deel aan: Enkelingen: 1ste prijs Bloemencano; 2e prijs Spinneweb; 3e prijs Bloemen koningin; eervolle ver melding Vliegenier en Vischboer. Paren: le prijs Canovaarders: 2e prijs Boer en Boerin uit melken; 3e prijs Bruidspaar; eervolle vermelding Elfjes. Versierde wagens: 1ste prijs Bruidspaar met speelgenoten; 2e prijs Hoorn des Overvloeds; 3e prijs Dwergpaar Piggelmee. Origineele wagens: 1ste prijs De drie voornaamste gebeurtenissen; 2e prijs Als 't getij verloopt; 3e prijs Sparta en het Algemeen Belang. Reclame-wagens: le pr. Fruit- en Groentenver- eeniging; 2o prijs de Coöperatie „de Tijdgeest"; 3e prijs In het rijk der vrouwen. Intusschen had de jury voor den etalagewedstrijd ook haar werk gedann en daarvan was de uitslag als volgt: le prijs L. Zander, banketbakker; 2e prijs C. de Bakker. Fruithandelaar; 3e prijs J. C. Wit, slager; 4c prijs P. Otjes, kruidenier. De bestuursleden P. van Zoonen en B. H. Leng- haus, die belden voor een prijs in aanmerking kwa men, hadden zich vrijwillig tenigetrokken, en hun werd een eervolle vermelding toegekend. Het weer hield zich den geheelen dag goed en al les slaagde voortreffelijk en bracht zeer veel volk op de been. Na den optocht verplaatste de drukte zich in de tentoonstellingszaal of de balbaal, terwijl anderen de winkelétalages, die inmiddels verlicht waren, gingen bekijken. Vóór het toekennen der prijzen sprak de voorzit ter een woord van dank aan ailen die hadden mede gewerkt om deze tentoonstelling cn de daaraan ver bonden feestelijkheden te doen slagen en dit waren er vele. gezien het feit, dat de Floraliadag een tra- ditioneele feestdag is geworden, waaraan ieder gaar ne zijn medewerking verleent Na enkele zeer .rnkke dagen van voorbereiding, moge de commissie haar belooning zien in dezen goedgselaagden feestdag. 20-j"arig dienstkruis te mogen uitreiken. Als wacht meester van de Marechaussee in het leger van Ne- derlandsch Indië is U toegekend de Militaire Wil lemsorde voor Moed, Beleid en Trouw. U heeft getoond trouw te zijn aan Koningin en Vaderland. Moed en beleid zegt veel, maar het woord trouw zegt alles. Teutelink, ik dank Je hartelijk voor alles wat je hebt gedaan voor do gemeente Anna Paulowna, maar ook dank ik je hartelijk voor alles, wat je voor snij poraoonlijk hebt gedaan in die veertien Jaren dat ik je ken. Ik hoop, Teutclink, dat dit zoo mag blijven. Als blijk van waardoering heb ik gedacht U iets per soonlijk te moeten aanbieden. In vele gevallen wordt er gesproken over een wandelstok met zilveren knop, maar een Teutclink met een wandelstok en op pantoffels, dat zou geen Teutelink zijn en daarom wil dit van mij accepteeren. Hierna had Teutelink oen étui mot inhoud in ontvangst to nemen, be staande uit oen zilveren lepel en vork met inscrip tie. Nadat de heer Burgemeester zijn veldwachter mot oen krachtigen handdruk had gefeliciteerd, volgde algemeenc felicitatie. Do jubilaris, thans het woord verkrijgende dankte allereerst den heer burgemeester van Anna Paulow na voor de tot hem gerichte woorden en het prach- tigo cadeau en hoopte dat hij er nog vele jaren ge bruik van zoudo maken. Hierop werd eenigo oogenblikken gepauzeerd, waarna de vergadering de verdere punten der agen da afhandelde. WINKEL De heer J. F. Hannema, behaalde op de A.M.A.T.O. te Amsterdam met een inzending van Hollandscho konijnen (6 stuks) 5 eerste en 5 eereprijzen en 1 2e prijs. HARENKAHSP KT. DIRKSHORN. Do heer Nic. Dekker to Tuitjenhorn, leerling van de Politieschool te Kerkbuurt, slaagde te Amster dam voor het politiediploma. W I E RIN OEN Ter gelegenheid van dc opening van het winter seizoen der Wieringer Schaakclub, heeft het bestuur do bekende Ilongaarsche Schaakmeester Lilienthal bereid gevonden een simultaan séance te geven, welke zal plaats vinden in het begin van October in de foyer van Cinema de Haan te Hippolytushocf. Gezien de schitterende prestaties welke deze 22- jarige schaker de laatste paaf jaren geleverd heeft (hij deelde o.a. in het laatst gehouden tournooi te Hastings don 2on en 8en prijs met den wereldkam pioen Aljechine) is het wel zeker dat den deelne- mors aan deze séance een genotvolle avond te wach ten staat. De heer Lilienthal zal aan 34 borden spe len, waaronder één blind-partij. De juiste datum zal nog nader worden bekend gemaakt. Heeren schakers, dio wenschen deel te nemen, ge lieven zich op te geven vóór Zaterdag 29 September a.s. bij den heer J. de Ruiter, Huize „Noorderlicht", Wielingen. Benoeming. De heer G. van Steenbergen, hoofd der Chr. School alhier, is met ingang van nader te bepalen datum als zoodanig benoemd te Zuidwolde (Gr.) WOENSDAG 26 SEPTEMBER HILVERSUM f1875 M.) V.A.R.A.: 8.00 Gramofoonmuziek; 9.30 Onze Keuken door P. J. Kers Jr.; V.P.R.O.: 10.00 Morgenwijding; VA.R.A.: 10.15 Uitzending voor de arbeiders in do Continubedrijven; 12.00 De Flierefluiters o.l.v. Jan van dor Horst; 12.45 Veilig Verkeer; 12.46 Orgel spel door Johan Jong; 1.15 De Flierefluiters; 1.45 Causerie; 2.00 Zenderverzorging; 215 Knipcursus; 3.00 Voor de kinderen; 5.30 De Notenkrakers o.l.v. I)aaf Wins; 6.00 Klcin-ensemble; 7.00 Sportultzen- ding; 7.20 Orgelspel door Cor Steijn; 7.40 Lezing; 8.00 Herhaling S.O.S.-berichten; 8.05 Gevraagde gra- mofoonplaten; 8.15 „De Winnaar, die het spel ver loor", spel in één bedrijf, op te voeren door het VARA-tooneel; 9.00 „De Czardasvorstin". verkorte operette in 3 bedrijven van Kalman: 9.45 Veilig Vorkeor; 9.46 Vaz Dias en Varia; 10.00 Orkest o.l.v. Hugo de Groot; 11.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN f301.5 M.V N.C.R.V.; 8.00 Schriftlezing en meditatie; 8.15 Mor genconcert; 10.30 Morgendienst; 11.00 Harmonium- bespeling; 12.00 Politieberichten; 12.15 Gramofoon muziek; 12.30 Amsterdamsch Salon-orkest o.l.v. D. H. Ph. Kiekens; 2.00 Gramofoonmuziek: 3.00 Populaire bespeling van het studio-orgel* 3.45 Verzorging zen der; 4.00 Concert door het Hartvelt trio; 5.00 Kinder uurtje; 6.00 Landbouwhalfuurtie; 6.30 Onderwijs fonds voor do Scheepvaart; 6.58 Zenderoverschnke- ling; 7.00 Politieberichten; 7.15 Gramofoonmuziek; 7.30 Technische lezing; 8.00 Concert door de Gem. Zangvereeniging „Spangens Koor"; 9.00 Lezing; 9.30 Concert; 10.30 Gramofoonmuziek; 11.30 Sluiting. LUXEMBURG (1304 M.) Spaansche avond: 7.35 Accordeonspel; 850 Spaansch concert;8.35 Idem; 9.10 Omroeporkest; 950 Piano recital; 9.50 Concert; 10.30 Dansmuziek. BRUSSEL (484 M.) 12.15 Populair concert; 1.30 Gramofoonmuziek... 6.35 Populair concert; 8.20 Operette-fragmenten; 9.40 ld.; 10.30 Concert. BRUSSEL (322 MA I.30 Populair concert; 5.20 Omroeporkest; 6.50 Solis tenconcert; 750 Gramofoonmuziek; 10.55 Concert. KALUNDBORG (1261 MA 12.20 Populair concert; 350 Idem; 10.45 Omroep orkest; 11.30 Dansmuziek. BERLIJN (357 MA 6.50 Liederen van Schubert; 7.10 Kwartet; 8.30 So listenconcert; 11.10 Gramofoonmuziek. HAMBURG (332 MA II.50 Opera-fragmenten; 450 Nieuwe Duitscho dan sen; 6.10 Gevarieerd concert; 10.40 Kamermuziek; 1150 Kamermuziek. KEULEN (456 M.) 12.20 Gramofoonmuziek; 150 Omroeporkest; 7.20 ld.; 10.55 Dansmuziek. DAVENTRY (1500 MA 12.50 Orkest; 1.50 Dansmuziek; 3.50 Concert; 750 Promenadcconcert. PARIJS POSTE PARISIEN (313 MA 7.05 Gramofoonmuziek; 8.05 Gramofoonmuziek; 8.30 Pianorecital. PARIJS RADIO (1648 MA 12.35 Populair concert; 9.05 Gramofoonmuizek; 10.50 Dansmuziek. MILAAN (369 MA 550 Kamermuziek; 6.15 Gramofoonmuziek: 950 Symphonieconcert. ROME (421 M.) 5.30 Kamermuziek; 8.30 Gramofoonmuizek; 9.05 Or kestconcert m.m.v. solisten. WEENEN (507 M.) 450 Filmmuziek: 8.25 Radiomuziekfeest; 1050 Po pulair concert; 11.10 Idem; 1250 Gram.-muziek. WARSCHAU (1345 M.) 12.30 Populair concert en gramofoonmuziek: 655 Solistenconreri: 7.50 Dansmuziek: 10.00 Uitzending ter gelegenheid van het Deensche nationale feest; 1055 Vervolg Deensch concert; 1150 Dansmuziek.

Schager Courant | 1934 | | pagina 7