E Uit DR. P. MAATS. f KERMIS TE WEERT. Drie slachtoffers. HET OVERWEG-ONGELUK TE EMMEN. Kolonel Fawcett terug gevonden? ALS DUITSCHLAND ZIJN GASTEN ONTVANGT. Reusachtige goudklomp gevonden. De Londen—Melbourne luchtrace. Gevaarlijke springstof gestolen. Opgravingen in Armenië. HET MEISJE MET DE BLAUWE HOED. Het proces tegen Hauptmann. Onverwachte hulp. Het busongeluk in den Belkmerweg. Firma GEBR. ROTGANS Predikbeurten. £CHOTEN DOOR EEN OPEN DEUR GELOST OP DE FAMILIE DIE AAN TAFEL ZAT. Weert, 3 Oct. Het is kermis in Weert, en dientengevolge wordt er veel gedronken. Dit is oorzaak, dat in den afgeloopen nacht een moordaanslag heeft plaats gehad en dat bij een vechtpartij een persoon ernstig werd gewond. In het Carisstraatje woont het gezin Schuman, be staande uit man, vrouw en twee kinderen. Om kwart voor één vannacht zaten zij in de keuken. Om fris- sche lucht te krijgen was de buitendeur open gezet. Op dat moment passeerde do 25-jarige P. J. W. Deze had een oude vcetc tegen de familie Schuman en, waarschijnlijk na het gebruiken van sterken drank op de kermis met meer moed bezield dan anders, loste hij zonder iets te zeggen vier schoten uit een revolver op het gezin Schuman. S. zelf werd twee maal getroffen, eenmaal in den rechterschouder en eenmaal in het linker zitvlak. Do vrouw kreeg een schot in den benedenrug. Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd, die erin slaagde in den loop van den nacht, den dader aan te houden. Hij had zich verstopt in een woonwa gen van het woonwagenkamp bij Weert. Hoewel hij ontkent dc schoten gelost te hebben, is hij in arrest gesteld, daar niet minder dan drie getuigen verkla ren hem do schoten te hebben zien lossen. Dr. A. Hermans verleende aan de getroffenen de eerste hulp. Hun toestand geeft geen reden tot on gerustheid. Even tevoren had in een waterplaats achter het café van den heer J. Gerits aan do Molenpoort een vechtpartij plaats gehad, waarbij verschillende per sonen waren betrokken. Bij deze vechtpartij werd een zekere II. II. Tullcmans met een mes in de buik gestoken. Hij kreeg een zeer diepe wonde. Na op het politiebureau voorloopig door Dr. Hermans te zijn verbonden, werd hij per auto-brancard naar het zie kenhuis vervoerd. De politie heeft in verband met deze vechtpartij twee personen aangehouden. Maatrogelen van het gemeentebestuur. In verband met het autobus-ongeluk op 22 Augus tus op don onbewaaktcn overweg te Emmen hebben B. en W. dier gemeente ten aanzien van het ver voer van werkloozen bepaald, dat in elke autobus, naast den chauffeur een arbeider moet plaats nemen, die tenminste het contact en de remmen kan bedie nen. Bij onbewaakte overwegen in het algemeen moet de chauffeur naar één, do arbeider naar den anderen kant uitkijken. Voor den beruchten over weg in den Dordschestraatweg is voorgeschreven dat de bussen 15 meter tevoren moesten stilstaan. Een der inzittenden moet uitstappen en vóór de bus loopende den overweg overgaan. Hierdoor hoopt men, nu van de zijde van regeering en spoawvegen -geyn.-maatregelente verwachten schijnen te zijn, herhaling der ramp van 22 Aug. to voorkomen. De stoutmoedige Engelsche ontdekkings reiziger, die in do Braziliaansche wilder nissen verdwenen was. Rio do Janelro, 3 Oct. (V.D.) Uit Porto Ale- gre wordt gemeld, dat do ontdekkingsreiziger Angelo Truchi een mededecling hoeft gezonden dat hij verbinding tot stand zou hebben gebracht met kolonel P. H. Fawcett, de bekende Britsche ontdekkingsreiziger, die tijdens een van zijn stoutmoedige tochten door do Braziliaansche wil dernissen van de Matto Grosso verdween, doelt omtrent wien sedert zijn vordwijning voortdu rend geruchten do ronde deden dat hij nog in loven moest zijn. Worden ze uitgescholden voor leugenaars. Protest van buitenlandsche journalis ten Het Bestuur van do Vereenlging van buitenland sche journalisten te Berlijn heeft een protestbrief gericht aan den Rijkspropaganda-minister dr. Goeb- bels, waarop tot nog toe geen antwoord is ont vangen. Do brief bevat o.a. een klacht over de opmerking, die de radioverslaggever van de Saarbetoogingcn te Ehrenbreitstein op 26 Augustus j.1. heeft gemaakt over de buitenlandsche journalisten, van wie hij in zijn radio-reportage zei: „Daar zitten zij, de vreem delingen,. en ook zij zullen ongetwijfeld onder den indruk zijn. Maar dan zullen zij weggaan cn leu gens vertellen in hun kranten". Het bestuur der buitenlandscho persvereeniging wijst erop, dat de buitenlandsche journalisten aanwezig waren als de uitgenoodigde gasten vau het propaganda-ministe- rie, doch niettemin voor de geheelo Duitsche natie als leugenaars werden gebrandmerkt, PH gebeurde zelfs voordat zij nog een letter over do betooging hadden geschreven. Do brief beklaagt zich over de systematische cam pagne, die legen de buitenlandsche journalisten wordt gevoerd, waarbij herhaaldelijk uitdrukkingen als het door do gedachtcn-associati^ naar „canaille" \crwijzendc woord Journaille". Herhaaldelijk wor den mannen en vrouwen die jarenlang in Duitsch- land in het belang van Duitschland hebben gewerkt uitgenoodigd tot het bijwonen van bijeenkomsten, waar hun beroep op do felste wijzo wordt aangeval len. Bovendien heeft de geheime politie in de laat ste maanden herhaaldelijk vruchtelooze huiszoe kingen in de woningen van buitenlandsche journa listen gedaan. In dc overtuiging, dat de minister vnn deze omstandigheden niet op de hoogte kan zijn, verzoekt het bestuur der Vereeniging hem, de journalisten tegen dergclijko behandeling te be schermen. Van bijna 8 Kg. zwaar. Moskou (V.D.) In do Russische goudmijnen van Bashkiria hoeft men een goudklomj) gevonden, die bijna 8 kilogram weegt. Kingsford Smith trekt zich terug. Londen. (V.D.) De Australische vlieger, sir Charles Kingsford Smith heeft besloten niet deel te nemen aan do luchtrace LondenMelbourne. Kingsford Smith was Zaterdag j.1. uit Sydney ver trokken, nadat hij pas den dag tevoren bericht had gekregen, dat zijn certificaat voor deelneming aan de race was goedgekeurd. Den volgenden dag kreeg hij reeds een zoodanige panne, dat hij naar Sydney moest terugkeeren om zijn machine te laten reparee- ren. In verband met deze pech heeft hij besloten van verdere deelneming af te zien. Ondeskundigheid zon tot groote rampen kunnen leiden. New York. Uit Bridgeport in den staat Connec- ticut wordt gemeld, dat uit de ondergrondsche op slagplaatsen van de Remington Arms Company on danks de strenge bewaking tien blikken zijn gesto len met „polnol", naar men zegt het krachtigste ex plosief dat tot nog toe bekend is, en dat eigenlijk nog in een stadium van experimentecrcn verkeert. Men maakt zich dan ook ernstig ongerust over de mogelijkheid, dat de dieven niet met de explosieve eigenschappen van de springstof bekend zijn, wat tot groote rampen zou kunnen leiden. Met behulp van de onmiddellijk gewaarschuwde politie is een waarschuwing verspreid, dat de springstof met de grootste voorzichtigheid behandeld moet worden, aangezien de lichtste schokken reeds explosies ten gevolge kunnen hebben van groote vernielende kracht. 17 Kisten met oude mnnten gevonden. Moskou. In Armenië heeft men zeventien oude kisten met munten gevonden, welke in de levendi ge belangstelling staan van oudheidkundigen. De munten zijn van alle jaartallen en landen en de meeste zijn van zilver. Het grootste aantal werd bij Eriwan, de hoofd stad van Armenië, gevonden, een teeken dat dit in dertijd een groot handelscentrum is geweest. Ook werden er Byzantijnsche munten uit de ze vende eeuw gevonden in een oude kist, die in Kom Ashtarak opgegraven werd. Een andere kist dateert uit de negende eeuw en bevat oude Arabische mun ten. De heele verzameling zal in het museum in Eri wan tentoongesteld worden. In Sovjet-Rusland behooren alle gevonden schat ten aan den staat. Vinders kunnen gerechtelijk ver volgd worden indien zo hun vondsten niet aange ven. VAN DIEFSTAL AFKOMSTIG GOUD ONTDEKT. De politie te Cairo in Egypte heeft beslag gelegd óp een groote hoeveelheid fijn goud, dat naar men aanneemt, heeft behoord tot de goudzending dip in Juli j.1. werd gestolen uit een watervliegtuig van de Imperial Airways op de Nijl. Drie personen, waar onder een Egyptenaar, die tot de bemanning van het watervliegtuig behoorde, zijn gearresteerd. ZEVEN KLEINE PLANETEN ONTDEKT. De sterrenwacht van het observatorium te Uccle bij Brussel doet mededeeling van de ontdekking van» zeven kleine planeten, die genoemd zijn Albertine, Antwerpia, Santa, Julietta, Phryne, Luce en Bo- nache Wicza. De Dlancct Albertine, die genoemd is naar wijlen koning Albert, was op 21 Aug. 1933 reeds door Dclporte ontdekt en voorloopig gecatalogiseerd als Q.L.I. AANLEG VAN EEN DIJK LANGS DE NEWA. teneinde Leningrad tegen overstroomin gen te beschermen. Moskou. Langs de Ncwa nabij Kroonstad zal over een afstand van 24 kilometer een dijk worden aangelegd, teneinde Leningrad tegen overstroomin gen te beschermen. De aanleg van den dijk zal 300 millioen roebel kosten. In de afgeloopen tien jaar heeft de Newa twaalf maal groote gedeelten van Leningrad onder water gezet, waardoor voor 70 mil lioen roebel schade werd aangericht. UIT DE FILMWERELD. Over drie weken de première. Amsterdam, 3 Oct Nog ligt ons de première van de derde Hollandsch speelfilm „Malle Gevallen" versch in het geheugen, of een vierde is in aantocht En weer een aardig geval, weer met volksche ten- denzen, een soldateske geschiedenis door Alex de Haas, bewerkt naar het boek van Joh. Fabricius: Het Meisje met de Blauwe Hoed". Weer is het de Cinetone, het klankfilmparadijs aan het modder- paadje langs de Duivedrechtschekade, waar de bin nenopnamen worden gemaakt Ook is het natuurlijk een Duitsche vakman, die de regie voert, een Duit sche vakman, die het geluid verzorgt en een genatu raliseerde Hollander van Duitsche origine, die de camera bedient Als altijd wordt ons verzekerd, dat de Duitschers in Duitschland zooveel hebben gepres- :eerd en dat het toch maar zulke enorme vaklieden zijn, ook al hebben wij hun namen nooit eerder ge hoord en is hun faam alleen in do gedachte der reclamechefs van internationale beteekenis. Zoo was het met „De Jantjes", zoo was het met „Bleeke Bet" en met de „Malle Gevallen" en zoo is het toch heëlemaal met „Het Meisje met de Blauwe Hoed". Want in deze film doen meerdere Hollandsche tech nici mee. De assistent-camera-men zijn Hollanders. Een van hen is John Fernhout, die het kleine avan- gardefilmpje „Puberté" draaide, een film die uit munt door frappante fotografie. De architecten zijn twee jonge Hollanders, die zich niet beroemen op groote deskundigheid, maar die een eenvoudig, smaakvol decor bouwden, waarvan wij enkele za gen en naar welks filmsche werking wij met be langstelling uitzien. De muziek werd gecomponeerd door een Hollander, zooals dat trouwens met ..Do Jantjes" en „Bleeke Bet" ook het geval was, maar bovendien wordt deze muziek door den componist, die dus geen filmvakman is, zelf gedirigeerd. En de spelers dat zijn natuurlijk op enkclo onbelangrijke Op 11 October. Het proces tegen Hauptmann is vastgesteld op 11 Oct. Hij wordt vervolgd wegens afpersing van den losprijs van het kindje van Lindbergh. Een verkoopster van thcaterbiljetten heeft Hauptman als degeen herkend, die haar een bankbiljet, bchoorende tot den losprijs van het kind van Lindberg had overhandigd. Een vermoedelijke medeplichtige van Hauptmann gearresteerd. Debladen maken melding van een officieel nog niet bevestigd gerucht, volgens hetwelk Maandag een medeplichtige van Hauptmann gearresteerd is en 36 uur lang is verhoord. Na de aanvankelijke ontkenning heeft de gearresteerde toegegeven, dat hij aan de ontvoering van het kind heeft deelgeno men, en een deel van het losgeld heeft ontvangen. Zijn medeplichtigheid aan de misdaad heeft zich be perkt tot het vasthouden van de ladder, toen Haupt mann met het kind naar beneden klom. Zij zijn toen onmiddellijk tot het besluit gekomen het kind uit den weg te ruimen. Het lijkje hebben zij in een bosch verstopt. Dit lijkt zoo op het eerste gezicht een zeer belang rijke bekentenis en een eerste klas schuldaandui ding van Hauptmann. Maar daar staat tegenover, dat na een ondervraging aan een stuk van 36 uren ook onschuldigen zoo murw geklopt zijn en zoo uit geput, zóó psychisch gemarteld, dat zij alles beken nen, ook misdaden die zij niet hebben begaan. Troep hongerige vogels doet aanval op sprinkhanen. Durban. Kolonel Breytcnbach, die opdracht had gekregen om Natal van sprinkhanen te bevrijden, kreeg onverwachte hulp van een troep vogels, die uitgehongerd op de sprinkhanen aanvlogen. Hij schatte, dat. er zeker 1000.000 vogels waren en dat elke vogel per minuut ongeveer drie beesten verorberde. Dit was dus IS millioen sprinkhanen per uur verdelgd! Brcytenbach berekende, dat iedere vogel per uur ongeveer tweemaal zijn eigen gewicht aan sprinkhanen consumeerde en de heele vogel- schaar per uur ongeveer 50 ton. De kolonel verzuimde echter er op te Ietten, hoe lang iedere vogel over zijn maaltijd deed. de OMGEVING ZIJ PE De jongen maakt het goed. Naar we vernemen maakt het 10-jarig zoon tje van den heer Dekker te Stolpervlotbrug, die bij het uitstappen uit de schoolbus in den Belkmerweg door een passeerendc auto werd overreden, het goed. De aandachtige lezer zal hebben begrepen, dat het .opschrift boven het bericht in het nummer van gister foutief was. Gedachtig aan de beruchte plek die de kruising bij de Stolpervlotbrug vormt, heeft de redacteur bij het lezen van den naam dezen er tegelijk boven gezet, hetgeen we bij deze herstellen. In de op Dinsdag J.1. gehouden vergadering van het Burgerlijk Armbestuur is tot Voorzitter benoemd (vacaturc-II. Rezelman) de heer G. van der Sluijs te Schagerbrug. In de vacature-C. Smit is tot lid van den Raad benoemd verklaard de heer M. Roozing te Stolpen. SINT P A N C R A S Burgerlijke stand over de maand Sept. Geboren: Aaltje, dochter van Pieter Koedijk en Trijntjo Kooij; Anna, dochter van Klaas Wiedijk en Aagje Balder. Gehuwd: Jan Kooij en Anna Catharina Bruin. Overleden: Antjc Wonder, 36 jaren, echtgen. van Jacob Bus. Ingekomen personen: Neeltje Elisabeth Vis, dienst bode, van Rotterdam naar No. 178; Arie Evers, kap per, van Amsterdam naar No. 319a; Pieter van der Werff, koopman, van Broek op Langendijk naar No. 189 a; Janke Meijer, dienstbode, van Den Helder naar No. 190A: Klaas de Geus, veldwachter, van Koe dijk naar no. 232. Vertrokken personen: Neeltje Bcijen, van No. 273 naar Alkmaar; Klaas Barten, typograaf, van No. .339A naar Vleuten. uitzonderingen na, Hollanders, omdat het publiek nu eenmaal Hollandsch wil hooren praten. De lampen branden. Midden in de wonderlijke warwinkel van toestellen, draden, lampen, coulissen en temidden van het rumoerige bewegen van spe lers, figuranten en technici zit rustig op zijn stoel: Herr Meinert, de regisseur. Er gaat iets zelfverzeke- rends uit van dezen man, die rustig zijn bevelen geeft, die in zonderling Hollandsch vertaald, door de figuranten worden begrepen. In een anderen hoek treffen wij Roland Vanio, die over een paar weken Holland weer verlaten zal om naar Hollywood terug te gaan, tezamen met Lou Bandy en Truus van Aalten. Helaas moeten wij U een illusie ontnemen. Truusje is niet meer zoo jong en zoo kinderlijk als gij haar uit de Duitsche films kent Onze Truus wordt ouder. Zij speelt in deze film een andere rol, een rol van een meer volwassen meisje en ze spreekt de hoop uit, dat „Het Meisje met de Blauwe Hoed" haar de gelegenheid zal geven, langzaam over te gaan in een ander type. Een ouder type, dat meer bij haar past. Haar coiffure, radicaal veranderd, de pony heeft ze nog, maar anders, en van achteren is het haar onder de artistieke handen van een kapper in krullen gewonden. En Lou Bandy We zagen hem een scène te spelen. Een hoogtepunt der film, het kan zijn dat deze revuekomiek zich tot een film speler kan ontwikkelen. Het is trouwens niet de eerste keer, dat Bandy heeft gefilmd, twee jaar ge leden trad hij op in „Zijn Bclooning", een Loet C. Barnstijn-productie. Max Tak, de componist-diri gent wacht met zijn musici eindeloos totdat Meinert hot teeken geeft, dat zij beginnen mogen. Terwijl heel diep in de filmhal de architect Habold en Son- neborn werken aan de nieuwe decors. De jonge industrio is springlevend. Hollandsche tooneelspelers krijgen een kans, misschien is de tijd niet ver, dat ook Hollandsche cameramcn en Hol landsche regisseurs hier werk zullen vinden. Thea Güstcn, de cameramcn van „Het Meisje met de Blauwe Hoed" is reeds een Hollander, zij het dan genaturaliseerd. Wij kennen van hem een klein werk, waarin de danseres Chaja Goldstein een rol vervulde, een werk, dat iets belooft voor deze film. Over drie weken gaat de première, wij kunnen niet anders dan nieuwsgierig zijn. Misschien gaat met deze film de jonge industrie een stap, wellicht een stapje vooruit Barometerstand op Donderdagmorgen 8 u.: 746 m.M, daalt. Wind: Zuid. Vochtgehalte der lucht: 90 Temperatuur: 13,5 gr. C. is 56 gr. F. Vooruitzichten: Onzeker. Voor een BRIL een BREUKBAND, een BUIKBAND Is ROTGANS Uw adres! Vakkundig, billijk. Gedipl. Drogist-Opticien. - SCHAGEN. NIEUWE N I EDO RP Geheel onverwachts gewerd ons de ontstellende tij ding, dat dokter Maats in het ziekenhuis te Rotter dam was overleden. Hoewel het bekend was dat onzo dokter een zware operatie had moeten ondergaan, was het ziekteverloop aanvankelijk toch van dien aard, dat het slechts een kwestie van enkele weken leek te zijn of hij zou weer als genezen huiswaarts keeren. Helaas, een plotselinge complicatie heeft een ontijdig einde gemaakt aan zijn welbesteed en vrucht baar leven. Heeft hem plotseling weggerukt uit het hem zoo dierbare gezins- en familieleven. Dokter Maats werd geboren 8 Mei 1864 te Wierin- gen, waar zijn vader medicus-burgemeester was. Ook hem trok de medische studie en na zijn arts-examen vestigde hij zich per 1 April 1890 in de gemeente Ha renkarspel. Een jaar daarna (14 Maart 1891) nam hij de praktijk over van dokter Swartsenburg en vestigde hij zich in Nieuwe Niedorp, alwaar hij do praktijk heeft uitgeoefend tot 31 December 1932. Tot 1930 was hij tevens gemeente-arts van Oude Niedorp. Ruim 40 jaren heeft dokter Maats dus hier de prak tijk in haar geheelen omvang uitgeoefend. Heeft hij gewerkt dag en nacht, door weer en wind onder dik wijls zeer moeilijke omstandigheden. Altijd goed ge humeurd, altijd de humor willen zien, maar onder het grapje om den patiënt op te beuren, bezag zijn scherpen klinischen blik het geval. En die blik faal de zelden of nooit. Dokter Maats was een zeldzaam goed klinicus. Hij had de feeling voor het vak. En daarbij" zijn philoso- fische rust. Geen wonder dat zijn patiënten zich vol vertrouwen aan hem overgaven, aan dezen geboren dokter. Wat al nöoden heeft hij niet verzacht, wat al dankbaarheid verwekt. Dit kwam meerdere malen tot uiting, o.m. bij zijn 25-jarig jubileum en tenslotte bij zijn 40-jarig jubile um. Wat is hij toen niet gehuldigd door allen uit zijn praktijk. Maar dat ook do regcering zijn verdiensten erkende, bleek wel uit het feit dat hij toen geridderd werd. En ten slotte de afscheidsreceptie in Januari 1933. Hoevolen gevoelden zich toen niet gedrongen onzen dokter met zijn vrouw en kinderen nog eenmaal do hand te drukken voor het definitieve afscheid. En hoe getuigden de toespraken uit allo lagen der be volking van hun waardeering. Wat had hij zich veel voorgesteld van zijn rust, die voor hem nimmer rust in de absolute betee kenis zou zijn, maar de vrijheid om te doen waar hij zin in had. Veel lezen natuurlijk, maar ook het vak niet loslaten. Zelfs nog waarnemen ondanks zijn hoogen leeftijd. Dit jaar in den maand Juli nam dok ter zelfs nog waar voor een collega op Wieringen. Wel een bewijs van zijn zeldzame vitaliteit. En nu dit abrupte einde. Het is haast niet te geloovcn. Een diep medelijden vervult ons hij de gedachte wat vrouw en kinderen in hem verliezen, in deze stoer-harmonische figuur, dezen philosoof en den ker, deze dokter in de ideale beteekenis van het woord. Moge het hen tot een troost zijn dat allen die het voorrecht gehad hebben hem te kennen, zijn na gedachtenis in hooge eerc zullen houden. Hij ruste in vrede. De crematie heeft plaats Vrijdag a.s. te Driehuls- Westcrveld, na aankomt van trein 11.43. DONDERDAG 4 OCTOBER. NED. HERV. GEMEENTE. Wieringerwaard, nam. 8 uur, Ds. Van Bcelc. ZONDAG 7 OCTOBER. NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, voorm. 10 uur, Ds. Eikcina. Doop. Barsingerhorn, geen dienst. Burgerbrug, geen dienst. St Maartensbrug, geen dienst. Oudesluis, zie Schagerbrug. Petten, geen dienst. Schagerbrug, voorm. 10 uur. Ds. Witkop. Oosterland, voorm. 10 uur, Ds. Vau Beek. Hoogwoud, voorm. 10 uur, Ds. Rijkx. Heerhugowaard, voorm. 10 uur, Ds. Baar. Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Dirkshorn, nam. 7 uur, Ds. de Leeuw. Onder werp: Moed. Winkel, voorm. 10 uur, Ds. de Leeuw. Sint Maarten, voorm. 9'/2 uur, Ds. Tinholt. Eenigenburg, voorm. 10 uur, Ds. v. d. Poel Aartswoud, geen dienst. Julianadorp, nam. 7*4 uur, Ds. M. van Wichen. Oude Niedorp. voorm. 10 uur, Ds. Boeke. Doop. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. B. van der Veen. Nieuwe Niedorp, voorin. 10*4 uur, Ds. Haars. Hippolytushoof, voorm. 10*4 uur, Ds. Meihuizen. Westerland (Herv. Kerk), nam. 7Vfe uur, Ds. Mei huizen. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. IOV2 uur, Ds. Hoogcnhuijze van Am sterdam. Maandcollecte. 's Avonds geendienst, Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 31/2 uur, de lieer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, de heer O. Deen. VRU EVANGELISCHE GEMEENTE. Winkel (t.o. 't Raadhuis), nam. 6.45 u. Ds. Ruijs. Woensdagmiddag 3 uur Kindersamenkomst in de Weere, bij Mej. Bras. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, voorm. 10 uur. d.» heer Schut, van Win schoten. Nam. 7 uur, de lieer Schut,

Schager Courant | 1934 | | pagina 2