Da bouw vin dm grooten Rügmdamm nabij Stralsund vordert snel. Het vlecht- Dr. W. de Vlugt, burgemeester van Amsterdam, en de commandant der Marine, kapt,-lult. ter zee Meyer Ranneft, werk voor de gewapend-belon-constructies wordt gelegd hebben Vrijdag een oHicleel bezoek gebracht aan het Dultiehe oorlogschip .Schleswig Holstein dat in de haven der hoofdstad ligt [onze illustraties] Gereed voor da Melbourne-race Da piloot Scott in zijn Comat bij da laatita inipactia van hat toastal voor dan start naar Australië, walka hadenmorgan vroag haaft plaats gahad .Sluit da galadaran". Van daza Landstormklankfilm ging Vrijdagavond In het gebouw van Kunsten en Watenschappen ta dan Haag da première. Een tweetal details uit de film Links: minister» president óf. H. Colijn spreekt; rechts: de heer L F. Duymaer van Twist tijdens zijn rede De prachtige nieuwe universiteitsbiliotheelc te Cambridge wordt Maandag a.s. door den Engelschen Koning officieel geopend Een dar merkwaardigste gebouwen uit het Gooi, hat Da alactrificatia van da spoorlijn Rotterdam- paviljoen .Laenberg' mat zijn uitzichttoren zal bin- Hoek van Holland Op het gedeelte nabij nenkort verdwijnen. Reeds Is men mat hat sloopan Poortershavan zijn da masten voor de begonnen electrische geleiding reeds geplaatst TKo Schlpa, da Hallaansche tenor, dia Don» derdag In hot Concertgebouw ta Amsterdam zong, moest Vrijdag vela bewonderaarsters tevreden stallen door zijn handteekening op zijn gramofoonplatan ta zetten

Schager Courant | 1934 | | pagina 16