Bal-Soireé De Zesdaagsche Zaal LAAN - WINKEL P. Kostelijk Pz. Uit de OMGEVING in memoriam te Amsterdam AMSTERDAM BEREIDT ZICH VOOR. In de bermsloot. Predikbeurten. Plaatselijk Nieuws. Marktberichten. A. J. LUTTEROT, van oud tot jong had medegeleefd en ook had mede gewerkt om het starten van de zeer gladde renbaan mogelijk te maken. Verzoek om beperking der huldigingen. Naar aanleiding van de enthousiaste ontvangst te Soerabaja heeft Parmentier aan de directie van de K.L.M. gevraagd om speciale ordemaatregelen op de vliegvelden, die nog in Indië moeten worden aan gedaan, daar do bemanning van de „Uiver" daar door te weinig gelegenheid zou krijgen om te rusten. Inmiddels worden op het vliegveld Schiphol te Amsterdam drie tribunes gebouwd, voor 6200 zit plaatsen. De „Uiver" zal op Woensdag 21 Novem ber omstreeks 2 uur 's middags aankomen. u.v hui W._M HEERHlJdOWAARD Woensdag is alhier in den leeftijd van 43 jaar overleden de heer P. Kostelijk Pz.. lid van Provin ciale Staten, lid van den Raad der gemeente Heer hugowaard, Dijkgraaf van den Polder Heerhugo waard, voorzitter van do Veilingvereeniging „Nieuw Leven", kassier der Boerenleenbank en verder be stuurslid van diverse corporaties. De heer Kostelijk was sedert langen tijd ongesteld geweest, doch juist eenige dagen geleden was ccni- ge beterschap ingetreden, zoodat het verscheiden nog zeer onverwachts is geweest. Toen we in 1903 in Ileerliugowaard kwamen en schrijver dezes, door Meester Sieffers, die toen hoofd was aan d.e openbare school aan den Donke- reweg (thans de St. Jozefschool der parochie van het II. llart) in de zevende klas geplaatst werd, zag hij schuin links van zich een blozend jongensge zicht, dat op een paar schouders stond van bijna mannelijke Breedte. Lichtblauwe oogen en een wilde bos heel blond haar, waar weinig goed in was te maken, voltooi den de uitrusting van „Kos", zooals hij genoemd was. Kos was sterk. Hij stak een hoofd boven allen uit en ixi zijn armen hield hij bij het spel, als het noodig was, gemakkelijk vier gewone jongens om klemd, zonder dat er een schijn xan kans was te ontkomen. Kcju vlugge geest, bijzonder sterk in het rekenen en het onthouden van getallen, een robust, gezond lichaam, een karakter, dat reeds toen geen moei lijkheden schuwde, alles scheen mede te werken om 'dezen jongen, als hij eens man was geworden, een voortaanstaknde plaats in het leven te waarborgen Een van die enkelingen, die daarvoor als bij na ture aangewezen zijn. Later na de schooljaren zwommen we samen in de Boterbocht langs de spoorlijn HelderAlkmaar. Dat was als de „Westdijkers" daarheen kwamen en wij van den Middenweg ook op warme zomerdagen die plek opzochten. De spoorbrug, die thans nog daar ligt, zou van die ontmoetingen kunnen vertel len. Gedachten, die hoven komen over hetgeen voor hij is. Genietingen van de jeugd, die de schooljaren voorbij, nog iets naproefde van de toen druk gele zen Roodhuidenboeken. Jeugd, die droomde van zwemtochten over de Zuiderzee en misschien wel over het Kanaal. Dan was je naam ineens goed ge vestigd, als je naast Captain Webb zou worden ge noemd. Het schijnt alles zoo razend ver en toch ook weer zoo heel dichtbij. Toen kwam oen scheiding, waardoor wo elkaar in lange jaren niet zagen. De oorlogsjaren Hollandsche Waterlinie Vree land aan de Vecht. Een prachtige zomeravond in het oude statisch aandoende dorpje. Eenige militairen komen aandrentelen. Weer datzelfde van de school jaren. Eén soldaat, die net als op school een kop boven zijn mak kei-s uitsteekt. Een gennanenfiguur. Een lichaam vol uitbloeiende kracht. Dc ontmoeting is kort. Dan gaan we weer heiden ons weegs. Weer een scheiding van tien jaren. Dan zien we den schoolmakker terug als vooraanstaand tuinder in de Hugowaard, die verschillende openbare functies bekleedt, 'n goede bekende in 't publieke leven van geheel den omtrek. Maar er iets veranderd in dat machtige lichaam. Een sluipende ziekte heeft hef. twee jaren tot bijna volkomen rust gedoemd en nog de sporen nagelaten; dc omvattende geest echter is tot rijpheid gekomen en iedereen, die met dezen per soon omgaat, voelt, dat hij met een man te doen heeft breed van begrijpen, sterk van willen, groot van kunnen, iemand met groote liefde voor de publieke zaak, die bereid is, daaraan geheel zich te wijden en gedreven door een sterk geestelijken drang ook in slaat is veel te bereiken. Kostelijk was Hollandsche boer in hart en nieren. Al de goede eigenschappen van een taai ras vonden in hem een punt van samenkomst. Ook de onafge broken strijd van een sterke geest tegen een niet meelevend lichaam, sproot daaruit voort en die heel enkele uitingen daarvan soms in een intiem oogen- blik gedaan, lieten' begrijpen, wat er in dit hoofd om ging, zonder dat de groote buitenwereld er al te veel van merkte. Nu is dat alles voorbij. En als we in gedachten de schoolbanken weer bezetten met de makkers, die nu in het groote leven staan, dan zien we de recht- scho plaats op do voorste bank van de tweede rij ook open. De dood trok een streep, een wreede streep door een leven, waarvoor nog zoo veel scheen weggelegd. Ongeval. Toen Woensdagmorgen de chauffeur Dekker iets aan de motor van zijn bus, waarmee hij arbeiders naar de werkverschaffing in dc Wieringermeer wilde herstellen en daarbij de motor niet afzette, kreeg hij een slag van den ventilator tegen de rechterarm, met gevolg, dat de geheelo hand verwond werd en tevens brandwonden ontstonden, zoodat hij zich onder ge neeskundige behandeling moest stellen. Als opvolger van den lieer Kostelijk als lid van den raad komt de heer P. Smit Jbz. in aanmerking. KOEOR AS JULIANADORP. De heer W. K. Slik, hoofd der Chr. school aan de Rortevliet alhier zal per 1 Dec. a.s. van hier vertrek ken. door zijne benoeming tot hoofd der Chr. school te Elim bij Hoogevecn. Do heer W. Blaauw, slager alhier, heeft zijn zaak verhuurd aan den heer L. van Vegten uit Beemstcr. Naar ons werd medegedeeld is tot hoofd van de Chr. school aan dc Kortevliet benoemd de heer H. G. Groot Enzerinck te Gelselaan. (Gld.) W E 7? N C E R TV A A R n Door stemgerechtigde lidmaten der Ned. Herv. kerk werden Woensdagmiddag mot nlgemeene stem men de heeren J. Schenk Kz. en J. Bakker Az., her kozen als notabelen. In een daarop gevolgde vergadering van notabelen werd do heer II. Limpers herkozen als kerkvoogd. Het nieuw gevormde koppel Pijnenburg Van Kempen aan den kop. Door een val van Slaats, waarbij deze zijn sleutel been brak, bleef Jan van Kempen alleen over en toen heeft Pijnenburg, die door de ongesteldheid van zijn koppelgenoot, Wals, eveneens alleen stond, met Van Kempen een nieuw koppel gevormd. Dit nieuwe koppel nam gister al direct den kop en in alle zes de sprints wisten ze als no. 1 aan te ko men. Ook gisterenavond lieten ze zich van hun besten kant zien en ontwikkelden een waarlijk formidabele snelheid. Een dergelijke snelheid was zelfs voor de andere leidende koppels niet bij te houden en een groot aantal ronden werd verloren. Met de aller grootste moeite wisten de Belgen zich staande te houden en na 20 minuten jagen hun eerst verloren ronde weer terug te winnen. Heen en weer golfde de strijd, daar de renners zich wel bewust waren van het gewicht van dezen laatsten nacht. (Hedenavond is liet slot van deze Zesdaagsche.) Elke mislukte poging om een ronde te winnen werd eenige ronden later herhaald en soms gingen vier, vijf koppels tegelijk tot den aanval over, juist als do andere helft even probeerde uit te blazen. Stand om eli uur. De stand was gisteravond om 11 uur: Aan den kop: 1 Pijnenburg—Van Kempen, 293 pun ten; 2 BuysseDeneef 179 punten; 3 Guimbretière Brocardo 111 punten. Op 1 ronde: 4 De Wolffv. d. Hevden 232 punten. Op 2 ronden: 5 SchönHürtgcn 83 put. Op 3 ronden: 6 BraspenninxHill 116 pt. Op 4 ronden: 7. BogaertBellenaars 134 pt. Op 7 rotiden: 8 Bresciani—Prieto 169 pt. Op 11 ronden: 9 Gehr. Vroomcn 148 pt. Op 16 ronden: 10 Jazct—Van Nek 83 pL WIERINGERWAARD. Uitgaande van den Zij per en Wieringerwaarder bestuurdersbond heeft Woensdagavond in de zaal van den heer P. Schenk een openbare vergadering plaats gehad, waar als spreker optrad do heer Oos terhuis, hoofdbestuurslid van den Ned. Fabrieks- arbeidersbond .De zaal was te klein. Zelfs voor de pers was geen behoorlijke plaats overgebleven. Voordat de spreker aan 't woord was, werd een geanimeerde N.V.V .-filmvoorstelling gegeven, die zeer in den smaak viel en soms de lachspieren da nig in beweging bracht. De heer Oosterhuis hield nu een met vuur en over tuiging uitgesproken rede. in verband met de zeer langdurige werkloosheid. Het was niet alleen voor arbeiders, doch ook voor middenstanders en boeren, die allemaal gebukt gaan onder den nood der tijden. Spreker schildcfdc in felle bewoordingen de ellen de. zooals die reeds gedurende 5 jaar heerscht De toestanden in Duitschland werden ook aan cri- tiek onderworpen. Duitschland zal spoedig afgedaan hebben. Het is daar een uitzichtloozen toestand. Onze regccring werd eveneens danig aan den tand gevoeld. Minister Oud moet niet meer van ons afnemen. Wij allen moeten waakzaam zijn, het gaat om onze nationale, volkskracht. In Wieringerwaard is het petionneinent, dat gericht zal worden aan de Regeering, door 000 personen geteekend; dat is van de 600 boven 21 jaar een verblijdend teeken. Met klem werd het Socialisme aanbevolen. Houdt de organisatie paraat en gezond. Dc dageraad daagt. Een daverend applaus volgde op deze vlot uitge sproken rede. Na de pauze werd de bekende film Cavalcade afgedraaid. Deze is al reeds meerdere malen in den omtrek vertoond en zou nog meer inslaan, wanneer er in de Hollandsche taal werd gesproken. Het is een prachtfilm cn de aanwezigen hebben volop ge noten. ZIJ PE BURGERVLOTBRUG. Dinsdagavond had de damclub D.V.T.O. de Hekler- schc damclub op bezoek. Door 17 borden werd aan den wedstrijd deelgenomen. Dc uitslag luidt als volgt. (Respectievelijk D.V.T.O., Den Helder: 1. X. GrootJ. C. Stoll 02; 2. G. ZomerdijkD. C, W. Rab 02; 3. J. Kraakman—P. J. Smolenaars 02; 4. B. Dapper—D. Dissel 0—2; 5. C Stoop—J. C. Hos sen 11; G. A. SlijkcrmanS. Slort 2—0; 7. C. Groot L. Simonse 1—1; 8. J. Breed—P. Kwast 2—0; 9. P. de Wit—A. J. José 0-2; 10. P. ZutG. Heldt 0-2; 11. A. v. EgmondO. Ottevanger 02; 12. D. Blok kerH. G. Fonteijn 11; 13. G. ZomerdijkC Goede- gebuur 02; 14. S. HoekB. de Best 20; 15. J. Bloot hooftJ. Peters 1—1; 16. W. Bijl—P. Thomas 20; 17. B. KraakmanC. Mondei 02. Zeer tot onzen spijt heeft D.V.T.O. het nieuwe sei zoen niet met een overwinning kunnen inzetten. 'ANNA PAULOWNA Gebr. Kos verbouwden. Nieuwsgierig geworden door de advertentie in ons bla/i van Dinsdag zijn we eens even bij de gebr. Kos aangcloopcn. De verkoopsruimte beslaat nu welhaast de geheele benedenverdieping van het winkelpand. Het interieur is op een hijzonder smakelijke manier ingericht. Men kan zijn keus nu rustig bepalen door een wandeling langs welvoorziene uitstalkasten en toonbanken en de heerenmodeafdeeüng is compleet gemaakt met een collectie hoeden en petten, welke tot dusverre ontbraken. En als we dan ook zeggen: als is dc mode nog zoo snel, gehr. Kos achterhaalt haar wel, dan ligt daarin een dubbel compliment voor de voortvarend heid waarmee de gebr. Kos in een zoo kleine plaats zaken doen. OUDE NIE DO RP OUDE NIEDORP. T VELD. In de Maandag j.1. gehouden jaarvergadering van aandeelhouder-s der N.V. Zuivelfabriek „Niet Gedacht", werd het overleden bestuurslid, de heer H. Keesom herdacht. Een nadere regeling werd ge troffen met den heer H. Groot omtrent het vervoer van kaas, overoeenkomstig liet voorstel van het be stuur. De t.bc.-hestrijding gaf een nadeelig saldo aan van f 37.35 en door ieder lid zal f 0.10 per koe moeten worden betaald, om dit tekort te dekken. Na enkele opmerkingen wordt «le rekening en balans 19331934 vastgesteld. Tot bestuurslid wordt benoemd de heer W. Keesoin, terwijl dc heer A. Molenaar als zoodanig wordt herbenoemd. Als lid van den raad van toezicht wordt herkozen de heer G. Groen. Het bestuursvoorstel om 3 pet. dividend uit te kee- ren voor volgestorte aandeel en en bij niet volgestor te aandeelen deze op de schuld af te schrijven, wordt goedgekeurd. Bij de rondvraag wordt medegedeeld, dat plannen zijn beraamd om dc kaas des zomers te bewaren in dc schuur van don heer J. Sinnige, omdat de kaas in de fabriek uitdroogt. Door verschillende leden worden klachten inge diend tegen de melkrijders van Zijdewind en Zwat- teweg wegens ongelijk cn te vroeg ophalen van de melkbussen. Zij sullen zich aan den vastgeslelden tijd moeten houden. Hierna sluiting. Ter huldiging van de bemanning van de „Uiver". Een zegetocht door de straten van de hoofdstad. Amsterdam: Onder leiding van den heer Dr. M. dc Hartogh, voorzitter van het Initiatief Comité Amsterdam (I.CA.) heeft in het gebouw van de A.M.V.J. een vergadering plaats gehad ter bespre king van het plan tot huldiging van de bemanning van de Uiver na haar aankomst binnen de grenzen van Amsterdam. De vertegenwoordigers der onderscheidene vcreeni- gingen schaarden zich spontaan achter de plannen van het bestuur van het I.CA. Na een zegetocht der bemanning door Amsterdam zal ten slotte een groot- sche huldiging plaats hebben op het Museumplein, daartoe gekozen in verband met de centrale ligging van dit plein. Op het Museumplein aangekomen, worden Par- mentier c.s. toegezongen op het IJsclubterrein door een kinderkoor, bestaande uit duizenden kindereu onder leiding van den heer Jacob Hamel. Daarna zullen de leden der aldaar opgestelde ver- eenigingen achter hun vaandels en banieren defi- leeren voor de bemanning van de Uiver, die zich op een podium zal bevinden. Ernstig ongeluk op den Kanaaldijk on der Bergen. Bestuurder zwaar ge wond. Gistermorgen is op den Kanaaldijk onder dc ge meente Bergen een ernstig ongeluk gebeurd. Een reiziger in kleeden, zekere Hagedoorn uit Amsterdam, die alleen in een personenauto was ge zeten, geraakte vermoedelijk door het springen van een band aan het slingeren, met hot gevolg dat de auto van den vier meter hoogen dijk naar beneden stortte en met den kop in een bermsloot terecht kwam. De bestuurder kreeg, door het verbrijzelen van de voorruit, zware verwondingen aan hoofd en handen. Iloc het ongeluk zich precies heeft toege dragen, heeft niemand gozien. Vermoedelijk heeft een passeerendo automobilist te Alkmaar het Centraal Ziekenhuis gewaarschuwd. Een half uur na het ongeluk is de man per zieken auto naar het Centraal Ziekenhuis overgebracht Daar is het slachtoffer onmiddellijk onder chirurgi sche behandeling gesteld, daar 's mans hoofd door het glas zeer ernstig gekwetst bleek te zijn. ZONDAG 11 NOVEMBER. NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, vooral. 10 uur. Ds. Eikema. Barsingerhora, voorat 10 uur, Ds. v. d. Poel. Dirkshorn, nam. 7 uur, Ds. de Leeuw. Onder werp: Dc onsterfelijke Discipel. Nieuwe Nicdorp, voorat 10 uur, Ds. de Leeuw. Winkel, geen samenkomst Hoogwoud, voorat 10 uur, Ds. Reddingius. Aartswoud, geen dienst Oosterland, voorat 10 uur, Ds. Van Beek. Westerland, nam. 7 uur, Ds. Van Beek. Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Heerhugowaard, geen dienst Huisduinen, nam. 7 uur, Ds. M. van Wichelt Oudesluis, voorm. 10 uur, Ds. M. van Wichelt Burgerbrug, geen dienst St. Maartensbrug, geen dienst Schagorbrag, zie Oudesluis. Petten, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Valkoog, voorm. 91/?. uur, Ds. Tinholt. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhora, voorm. 10 uur, Ds. R van der Veen. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. Haars. Hippolytushocf, geen dienst EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.30 uur, Ds. Oorthuijs van Am sterdam. Nam. 5.30 uur, de heer Mceresma, v. A'dam. Breezand, voorat 10 uur, de heer Boon. Nam. 3i/2 uur, de heer Boon. Hippolvtushoef, voorm. 10 uur, de heer O. Deen. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, voorm. 10 uur, de heer Hofhuis, van Rotterdam. Nam. 7 uur, dc heer Sevensma, van Amsterdam. DE Z.G. BRANDSTOFLOOZE MOTOR Het vraaggesprek, dat dc heer Pleysier, secretaris van de V.A.R.A. gisteravond voor dezen omroep zou voeren met den uitvinder Wardenier over diens zg. brandstoflooze motor, is niet doorgegaan, omdat de Radioraad niet tijdig met den inhoud van het In terview in kennis kon worden gesteld. STEUN AAN DEN LANDBOUW IN JAPAN. Een fonds gesticht Tokio. Een liberaal Fonds is gesticht voor stcunverlecning aan de hoeren in de Noordelijke provinciën, die te lijden hebben onder het mislukken van den oogst De keizer en dc keizerin schonken een half millioen yen voor dit fonds, dat reeds de zeven millioen yen heeft overschreden. DE CLUBTENT OP DE NIEUWE IJSBAAN. De bouw van de clubtent op het terrein van de nieuwe ijsbaan, is opgedragen aan den heer B. van der Hoven alhier voor I2S50.—De raming was, zoo als bekend, f2714.—. GESLAAGD. De heer D. v. d. Vlies, oud-plaatsgenoot, is Dinsdag j.1. geslaagd voor het examen radio-technicus, uit gaande van de Ned. Ver. voor Radiotelegrafie te Den Haag. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Johanna Wilhelmina dochter van Jo- seph Staal cn Wilhelmina Paulina Brouwer. POLITIE. Gevonden: Een sleutel. SCHAGEN, 7 November 1934. 10 Paarden f 0.90—2JH>. 143 geldekoiecn (magere) f 90160, 70 idem vette f 140245, 9 kalikoeien f 150 —180, 45 vaarzen f 60—115, 38 graskalveren f 22—50, 45 nuchtere kalveren f 414. 140 vette schapen f 14 20.50, 541 overhouders f 813. 2 bokken en geiten f 47, 4 varkens (mag.) f 14, 18 vette varkens per Kg. 31—32 ct., 132 biggen f 7—10, 28 konijnen f 0.75-1.50, Si kippen f 0.300.60, 20 eenden f 0.10—0.40, haantjes f 0.250.75. EIERVEILING SCHAGEN, 8 Nov. Aangevoerd 40 partijen 18000 kipeicren, 2 part. 300 cendeiercn. Prijzen kipeieren f 4.70—5.20, kleine f 2.80 3.60, eendeieren f 2.80. De veiling duurt voort Zie voor volledig bericht het nr. van Zaterdag a.s. BROEK OP LANGENDIJK, 8 November 1934. 14000 Kg. uien f 2.60—2.70, driel. f 1.40, grove f 2.90 —3.10, nep f 2.40, 5600 Kg. peen f 1—1.20, kleine peen f 0.60. Bicten 12201.70. andijvie 0.70, roode kool 1.60— 2.50, doorschot 1.30—1.40, witte kool 1.10. gele kool 1—1.70, d. wite kool 1.40-1.60. bloemkool 3.20-8 NOORDSCHARWOUDB. 8 November 1934. 1800 Kg. aardappelen: Bevel, f 2.50, bl. eigenh. f 2.30, bl. aardappelen f 2.90, 5600 Kg. uien f 2.40 2.60, driel. f 1.10—1.30, grove f 3.10—3.30, nep f 1.60 —1.80. Peen 0.801.10, kleine idem 0.60, kroten 1.20. roode kool 1.30—3, witte kool 1.201.50, gele Kool 11.50, D. witte kool 1220—1.50. ALKMAAR, 7 Nov. Aardappelen f 2.90, bieten 2.60. gele kool f 11.80, roode kool 12.50, uien f 1.603.80, wortelen f 0.60 1.40 per 100 Kg., appelen f 26, druiven f 1013, peren f 23.50, tomaten f 1.506, witlof I f 5.508, II f 2.50—4 per 100 pond, andijvie f 0.5Q1.80, bloem kool I f 7, boerenkool f 1.80—3.80, groene kool f 1.50 —4, kropsla f 0.501, kuolselderie f 2.903.70, per 100 stuks, prei f 2.80—5.30, selderie f 1—1.80. radi's f 1.60, wortelen f 1.50—4.50 per 100 bos, spinazie f 0.40—0.81 per hak. WARMENHUIZEN, 7 Nov. Aanvoer: 19100 Kg. roode kool kale f 11.20. 21500 Kg. witte kool f 1.20—1.50, 1000 Kg. D. witte kool f 1.10 1725 Kg. uien f 2.50. AMSTERDAM, 7 Nov. Veemarkt: Aangevoerd 3 wagons gesl. runderen uit Denemarken; 254 vette kalveren le kw. 5258 ct. 2e kw. 40—50 ct., 3e kw. 32—38 ct. per Kg. levend gewicht; 18 nuchtere kalveren f 36.50, 389 varkens: vleeschvarkens 90110 Kg. 3839 ct., zware 3637 ct., vette 33—36 ct. per Kg. slachtgcwicht. Overzicht: Vette kalveren matige aanvoer, handel slepend en prijshoudend. Varkens behoorlijke aanvoer, handel stug met vaste prijzen. lieden overleed, na een kort stondige ziekte, geheel onver wachts, onze lieve Man, Va der, Zoon, Behuwdzoon, Broe der en Zwager, de heer Pieter Kostelijk Pz., in den ouderdom van 43 jaar. Uit aller naam, B. KOSTELIJK-KooiJ. MARIE. ANNIE. Heerhugowaard, 7 Nov. 1934. Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 10 Nov, des nam. 2 uur. Ondertrouwd: CHR. J. NONNKES Schagen, G. DONKER. - 7 November 1934. Hoogwoud. Thuis: 18 November te Hoogwoud van 24 uur. Huwelijksvoltrekking: 22 Novem ber 1934. Toekomstig adres: Waardpolder, Kolhorn. Zondag 11 Novemb. te 7.30 uur. met variaties o.a. Prijsdans, onder leiding van leeraar. Entrée 50 cent. Aanbevelend. Dankbetuiging. De ondergeteekenden betuigen hun welgemcenden dank aan Fa milie, Buren, Vrienden en Kennis sen, voor do vele bcwijzon van deel neming bij het zoo onverwachte overlijden van een ziekbed van en kele dagen, van onzen geliefden Zoon en Broeder, KLAAS RENS, In het bizonder aan onzen Buur man Eriks en verdere Buren voor den onmiddellijken bijstand, voor hun hulpvaardigheid. Verder aan den Weled. Zeergel. Heer Dr. Schmidt, voor zijn zorgvolle behan deling. door zijn kortstondig en smartelijk lijden te verzachten. Tenslotte onzen hartelijken dank aan den WelEerw. Heer Ds. Wit kop voor de troostvolle woorden tot ons gesprokén en aan H.H. Dragers voor de laatste eer aan onzen Zoon bewezen. En verder aan de Buurjongens voor de prach tige krans en deelneming bij zijn uitvaart bewezen. Mede namens Broeders en Zusters, Zijne bedroefde Ouders, C. RENS. M. RENS-Kos. Petten, Nov. 1934. Te koop: Een groote VULKACHEL. geschikt voor bollenschuur, kerk, enz. Wed. G. v. DOORN, Oude sluis. N.-HOLL. BLAUWE. Heden kunnen wij weer leveren Kuikens en Broedeieren van onze prima eigen foktoomen, tegen con- curreerende prijzen. Beleefd aanbe velend. J. W KOORN, Tel. 11, Hau- kes, Wieringen. EEN HEEL pond Dikke taal 25 ct. HEEL pond Speculaas 40 ct. HEEL pond Pepernooten 30 ct HEEL pond Stukjes Banket 60 ct. Electr. Bakkerij, KOLHORN. Markt krui wagens f 11.—. H. v. d. LINDEN, 't Zand. Schager Roosjes. Jongeman. 35 jaar. zoekt NET KOSTHUIS, bij jonge weduwe. Br. onder letter 'IL. Bur. van dit blad. TE KOOP: roode: kool, bij P. J. CONI|N, Zwinweg 3, Anna Paulowna. Te koop: JONGE TIJDKOE, F.ebruari kalven. W. BROEKHUI ZEN, bij de Wiel. Schagen. Te koop: 1 dichte Bakkerskar (2 wielj voor hit f20.—. dichte Bakkershandkar f 12.50. t Ford Vrachtwagen, model T, lK T. met dichte carr. In prima staat 185.00. N. v. d. GRAGT, Rijwielhandel, Diemen. Te koop: Een GASVERWARMKACHEL en een GASKOOKFORNUIS, beide gebruikt. Te bevragen Bur. van dit blad. PAARD te huur gevraagd, bij GEERTSE- MA, Anna Paulowna. Gevraagd, voor direct: Een NETTE HUISHOUDSTER, bij W. STOOP, Eikenbergstraat 74, Alkmaar. Net burger meisje, zoekt plaat sing als HUISHOUDSTER, of hulp in de huishouding, liefst in Noordholland, Brieven: Klazen- dalsche weg, 62 en 63, Arnhem. Gevnftgd: NET MEISJE, voor dag en nacht. Adres: Mevr, KRAMER, Station, Schagen.

Schager Courant | 1934 | | pagina 3