St. Nicolaas lekkernijen Sj. V. d. Wal Groote verduisteringszaak in de Sovjet-Unie. EEN DUEL OP STRAAT. P0UT1E-AGENTEN ALS VERKOOPERS. Strenge censuur in Italië. Uit 5 de OMGEVING Brutale berooving te Amsterdam. Snelle rechtspraak. Marktberichten. Advertentiën. Verduisteringen en vervalschlngen bl| texticltrust in Charkow. Talrijke arres taties. Moskou. Naar officieel wordt medegedeeld, is #tet do Sowjet Russische politio gelukt bij den tex- tieltrust te Charkow groote verduisteringen en ver- valschingen tc ontdekken, liet Detreft hier een der grootste verduisteringsgevallcn, die tot dusverre in de Sowjet Unie zijn voorgevallen. Voor zoo ver tot dusverre kon worden vastgesteld. Is do balans van de onderneming over het jaar 1933 volkomen vervalscht. Van do geboekte inkomsten en uitgaven is geen onkel getal juist, ofschoon de balans door twee commissies is onderzocht, welke wekenlang aan het onderzoek hebben gewerkt, zon der de vcrvalschingen te kunnen ontdekken. De directeur van het filiaal van de Russiche staats bank te Charkow is op de hoogte geweest van dc ver duisteringen en heeft deze zelfs gefinanciocrd. De maatschappij heeft van de staatsbank op grond van vervalscbte rekeningen credietcn ten bedrage van 300.000 roebel gekregen. Bijzondere credieten ten be- drago van 900.000 roebel zijn dc onderneming tocgo Btaan. Verder heeft dc trust goederen beleend, die niet aanwezig waren, en wel ten bedrage van 400.000 roe bel. De beschuldigde ambtenaren hebben zelfs, aldus de officieele desbetreffende medodecling, de brutali teit gehad zich door den staat geldprernies tc doen toekennen voor „bijzondere prestaties". De bclasting- overheid is benadeeld voor een bedrag van 1.200.000 roebel. Verder heeft de onderneming 400.000 roebel steekpenningen aanvaard. De bende heeft bovendien goederen ter waarde van Yz miliocn cadeau gegeven, terwijl voorts om de sympathie van de Oekr&inschc overheid voor zich te winnen, door dc bende talrijke geschenken in geld zijn gegeven, Men heeft thans de namen van de ont vangers dezer geschenken vastgesteld. Voor zoover tot dusverre kon worden berekend, ls de staat benadeeld voor een bedrag van ruim 0 millioen roebel. Talrijke personen zijn In verband hiermede gearresteerd. Bloedig voorval in Mexicaansche stad. Volgens een bericht van United Press uit Aguasca- licntcs (Mexico), heeft de hevige strijd op kerkelijk en onderwijsgebied, die reeds geruimen tijd de ge moederen der Mexicaansche bevolking in beroering brengt, geleid tot een bloedig voorval, dat aan drie personen het leven heeft gekost en waarhij acht inenschcn, onder wie cenige vrouwen en kinderen, verwondingen hebben opgcloopcn. De hoofdredacteur van de „Albera", Daniël Garcia, had in zijn blad ccnige artikelen gepubliceerd, waar in hij aanvallen deed op do politieleiding; boven dien had hij ernstigo beschuldigingen geuit aan het adres van den politiechef Savina. Torn nu Daniël Garcia en Savina elkaar gisteren avond op straat ontmoetten, ontstond plotseling tus- schen beide mannen een hevig vuurgevecht. Tal van kogels werden afgevuurd, totdat Daniël Garcia, door verschillende schoten bloedend gewond, doodclijk ge troffen ter aarde stortte. Doordat beide mannen tij dens het vuurgevecht door voortdurend opzij sprin gen dc kogels trachtten te ontwijken en een groote menschcnniassa zich rond het strijdperk had ver zameld, werden twee der omstanders doodelijk ge troffen, terwijl voorts acht personen deels zware ver wondingen bekwamen. Volgens verklaringen van oog getuigen zou Daniël Garcia het eerste schot hebben gelest Om een einde te maken aan de diefstallen ln groote warenhuizen. De vlieger ging ochter niet op. Het volgende vroolljke voorval heeft zich dezer dagen in den Volkenbondsstad afgespeeld: Den laatsten tijd was het aantal diefstallen in groo te warenhuizen schrikbarend toegenomen. Vooral de zakkenrollers droegen het hunno hiertoe bij! Op een dag werden niet minder dan twaalf portcmonnaies gerold. De politie besloot daarom hieraan een einde te ma ken door het toepassen van een nieuwe truc. Zij stelde de directie van het warenhuis voor om agenten als verkoopers te laten optreden, welke dan achter de toonbank zouden plaats nemen. Tot dusverre ging alles goed; de agenten geraak ten zelfs niet in verlegenheid als men hen naar de afdeeling huislioudartikelim of dameskousen vroeg. Het duurde echter niet lang of verschillende klan ten hadden de agenten, die ze van op straat kenden, herkend en dit gaf tot zeer komische tooncelen aan leiding, zoo zelfs, dat de agenten bij hun superieuren gingen klagen. Spoedig was het geheim toen in de geheele stad uitgelekt Toch had de truc succes, want nu de zakkenrol lers wisten, dat zich tusschen do verkoopers agenten bevonden, werd het warenhuis door hen als opera tieterrcin vermeden. OM EEN LOSGEBROKEN CHIMPANSEE. To Ringe, nabij Odcnse in Denemarken, brak een chimpansee van een circus los. Het dier klom op het dak van de hut van een oudo vrouw, die doodelijk verschrikt weid. Byen la ter werd do aap in een bosch gezien en onder de be woners van de buurt ontstond een ware paniekstem ming. Honderden begonnen op den chimpansee jacht te maken, totdat bericht binnen kwam dat «leze 20 K.M. verder was gevangen. Ren gezin was juist aan den maaltijd, toen do huisdeur werd geopend en de chimpansee binnenkwam. Iedereen verliet ijlings het huis, waarvan de deur werd gesloten, en de aap was dus gevangen. Geheimhouding over de nationale verdediging bevolen. VD. meldt uit Rome: Dc versterking van de verdediging te land en ter zee van Italië zal in het diepste duister gehuld wor den tengevolge van dc instelling van strenge cen suur, dio Zaterdag in een officieel decreet is afge kondigd. Het decreet, dat ten doel heeft spionnagc in Italië onmogelijk tc maken, verbiedt den Italianen zaken te bespreken, die direct of zijdelings in verband kunnen staan met de nationale verdediging. Overtreding van deze bepaling kan worden ge straft met zeer zware straffen. De dagbladen zullen niets meer mogen publiceeren over militaire onder werpen, tenzij de gegevens ontvangen zijn uit offici eele bronen. Artikelen betreffende onderkomens, op slagplaatsen, hangars, nieuwe wegen, spoorwegen, kanalen reservoirs, electrische stations en draadlooze of telefoonstations vallen eveneens onder dit verbod. Evenmin zullen de Italianen manoeuvres mogen bespreken, tenzij de regeering daarover communi qués verstrekt. Voots zal het verbod streng worden gehandhaafd niet betrekking tot gegevens inzake fortificaties, kustversterkingen, gecamoufleerde vliegvelden, of verborgen luchtafweergeschut. 'ANNA P AU 10 W NA „De toog van mijnheer Pastoor." Het succes, het vorige jaar met dit blijspel behaald, leidde er toe, dat het stuk Zondag jJ. nogmaals in de Vlas- en. Korenbeurs werd opgevoerd- Pastoor Van der Eem, die ook dc regie voerde, sprak een kort openingswoord tot dc volle zaal en wederom hield het vijf bedrijven lange stuk de aandacht geboeid, zeker niet hot minst door liet goede spel van de hccron P. Alkemade, P. Winnubst. Na afloop bleef men nog eenigen tijd in gezellig samenzijn bijeen. We vernemen, dat aan de kinderen van de R.K. school in de Spoorbuurt op den morgen van den Gen December een Sinterklaasfeest zal worden bereid en en dat daarvoor Zondag na do Heilige missen bij den uitgang van de kerk gecollecteerd zal worden. Van dc opbrengst dezer collecte zal afhangen hoe uitge breid do viering zal kunnen geschieden. Evenals dc Moderne Bond dat reeds doet, heeft ook de R,K. Landarbcidersbond een ontwikkelingscursus georganiseerd, dio dn volgende week in de zaal van den heer Kossen zal aanvangen. Het postkantoor blij ft I Gister, Maandag is er overeenstemming bereikt over het huren van het gebouw waarin het hulp post-, telegraaf- en telefoonkantoor is gevestigd. Klci- ncsluis behoudt dus zijn kantoorl Ruilhandel?! De heer Do Graaf te Breezand had eenigen tijd ge leden papierwerk in Haarlem besteld, waarvan hij eind Octobcr een factuur ontving. Rekening hou dend met do bij den handel gebruikelijke tijdruimte, die gegeven wordt tusschen het aanbieden van een factuur (geen quitantie) en den betalingsdag, kon er dus geen sprake van wezen, dat de betreffende post reeds thans betaald moest zijn. Maandag echter, de heer do Gr. was zelf niet thuis, vervoegden zich twee hoeren in z'n winkel en lieten een groot aantal krui denierswaren klaar maken. Toen voor ongeveer f 24 was afgewogen, maakte een der hoeren de auto, waar mee zij gekomen waren, weer klaar om te vertrek ken, en presenteerde de ander een quitantie voor 't papierwerk tot een bedrag, dat nog iets hoven dc f 25 was en vroeg aanvulling boven dc boodschappen, tot het volle bedrag verrekend was. We kunnen ons levendig voorstellen, dat de heer De Gr. hij zijn thuiskomst niet erg gesticht was over zoon manier van zaken doen. Toch zien we er één lichtpuntje in voor hom hij maakte z'n winst op f 24 boodschappen, die hij bij den gewonen gang van zaken had moeten den-en! „Heil Fascisme." J. do Haas uit Amsterdam sprak Maandagavond bij den heer Slikker in een openbare vergadering, uit gaande van de provinciale samenwerking op nnti- milit. gebied. Hij had als onderwerp gekozen ..Heil Fascisme", met den ondertitel „Waarom zijn komst mij verblijdt". Daar de heer De Hans in andere plaat sen in do omgeving in voorafgaande dagen heeft gesproken en het daar waarschijnlijk onder een an deren titel over hetzelfde gegeven Dooft gehad, zui len wij over zijn rede kort zijn. Spr. betoogde, waar om hij het fascisme met vreugde kon begroeten. Hij zag het als symbool van den ondergang van hot ka pitalisme. Maar anderzijds noemde hij het de ther mometer, waarop het gevaar voor «len naderenden wereldoorlog is af te lezen. Met vele verwijten aan het adres van de nrbeiders-leiders kwam hij tot do conclusie, dat «Ie groote massa nog geheel kapitalis tisch denkt, eigenlijk niet naar het socialisme ver langt, doch tnaar hoopt op betere tijden onder de bestaande kap. maatschappijorde en nis 't mogelijk is dan gevrijwaard te blijven voor oorlog. Spr. besloot met op te wekken daadwerkelijk den oorlog tc over winnen. daar deze het anders de menscheid zou doen Van de gelegenheid tot vragen stellen maakten de hoeren Glim en Kos gebruik. De eerste vroeg naar de opvatting over dienstweigering en «Ie laatste, wat spr. noodig oordceldo om den vrede te bewaren. Even als de beer Glim. was spr. geen pronngandist voor individueels dienstweigering, en tegelijkertijd den tweeden vrager beantwoordend, noemde hij als mid- Dame enveloppe met Inhoud ontrukt. Amsterdam. Toen een dame, die gisteravond op de Ceintuurbaan in een winkel inkoopen had ge daan, op haar fiets stapte, werd zij geruimen tijd gevolgd door een jongmcnsch, dat eveneens een rij wiel bereed. In de Koningslaan gekomen, kwam h'J naast haar rijden en, haar aansprekende, deelde hij haar mede, gezien te hebben dat zij in den winkel een gulden te weinig van het wisselgeld had terug ontvangen. Dc aangesprokene, had het geld in een enveloppe gedaan, die zij niet had weggeborgen. Zij stapte van haar fiets, om zich van de bewering van het jongemensch te overtuigen. Laatstgenoemde griste haar op hetzelfde oogenblik de enveloppe, die een bedrag van f 4.75 bevatte, uit de hand én ging er vandoor. De dame ontmoette even daarna een agent, wien zij een vaag signalement van den dader kon opgeven. Wel vertelde zij, dat hij op een fiets reed, die dc aandacht trok door het vele nikkel. De agent ging op onderzoek uit en mocht op den Wil lemsparkweg gekomen het genoegen smaken, daar een jongmcnsch aan te treffen, wiens fiets veel overeenkomst had met de door de bestolene gegeven beschrijving. Aangezien de wielrijder bovendien geen licht op had, hield de agent hem aan en bracht hij hem over naar het bureau Overtoom. De dame, wier adres was genoteerd, werd op het bureau ontboden. Zij ontdekte in den arrestant onmiddellijk den man, die haar beroofd had. De enveloppe was niet op hem bevonden, wel het bedrag van den inhoud. Na zijn verhoor is hij achter slot en grendel ge zet. En een goedgeloovig restaurateur. Een restaurateur te Parijs, wien zijn eigenaar het gebruik van een kelder onttrekken had, nam ter ver dediging van zijn belangen een praktizijn in den arm. Drie dagen later meldde hij zijn cliënt al, de zaak gewonnen te hebben. Opgetogen over de snel heid van vrouw Justitia, beloonde de benadeelde zijn rechtskundige hulp koninklijk. Helaas, den volgenden dag moest hij bemerken, dat zij niet kosteloos functionnecrt. Een „deurwaar der' bood een even gepeperde als nauwkeurig gespe cificeerde nota aan, waarna achteecnvolgcns een „griffier" en twee .advocaten" bijstand verleenden en geld bij do visch eischtcn, want de eigenaar del tot bereiken van het doel, het aankvveeken van zoo'n gezindheid bij de massa, dat ook door het wei- j geren van arbeid achter het front een oorlog on mogelijk zou zijn. In het sluitingswoord drong de heer Vergaay aan over alle scheidingslijnen heen samen te zoeken naar den band, die bindt waar hot gaat om verhindering van den oorlog. WINKEL In de laatstgehouden ledenvergadering van de af deeling Winkel, van den Bakkersgezellenbond, is be sloten om bij genoegzame deelname een bakkerscur sus te organisccren. Bakkersgezellen, die geen lid zijn, zullen dan ook in do gelegenheid worden gesteld aan dezen cursus deel te nomen. Zondagavond gaf Winkel's Tooneelclub, onder regie van den heer H. Slikker, de eerste uitvoering in dit seizoen, in de tooneelzaal van den heer R. Laan. Een zaal met belangstellenden, voor het op te voeren kluchtspel „Willy's trouwdag", van Otto H&rting, en geen wonder, wat in vorige uitvoeringen was gegeven, was van dien aard, dat deze verecni- ging met z'n goede krachten de belangstelling heeft en ook veel van verwacht wordt. Deze verwachting is niet. beschaamd. Het geheele stuk door was er een vlot spel en een kostelijk samenspel. De geschiedenis is zeer ingewikkeld en vol van die geestig uitgedach te complicaties. Willy Waltere, de gelukkige bruide gom, die ter wille van 30.00 Mark, welk bedrag hem is toegezegd, als hij gedurende de wittebroodsweken zich van elke liefkozing ten opzichte van zijn jonga vrouw zal onthouden. Deze rol met al zijn strijd en listen, op gevaar af ontdekt te worden, werd kostelijk vertolkt door den heer K. Leguit. Zijn bruidje, mevr. OudPie, maakte naast hein een goed figuur. Een der spelers, de heer P. Lnngereis, als oom van Willy, een oud man, zenuwachtig dribbelend, willende redden en toch bet gevaar vergrootende, was wel zeer in zijn rol en het publiek genoot vau zijn spel. Noemden we hier enkele spelers bij naam, daar mee zouden we niet gaarne tekort doen aan alle andere spelers, die evenzeer goed werk hebben ge leverd. Het geheel maakte het tot een mooie avond, waar onbedaarlijk is gelachen en genoten. Grimage en tooneelaanklecding waren in goede handen. OU DE NIE DORP Naar wij vernemen is door het Nationaal Crisis Comité besloten om aan deze gemeente over het 2e halfjaar eene gelijke bijdrage te verleenen al6 over het eerste halfjaar. Door dit comité wordt echter bezwaar gemaakt, dat deze bijdrage buiten bezwaar der gemeentekas zal worden verleend. Hierdoor zal door de gemeente een gelijk bedrag moeten worden bijgedragen. Het ligt in het voornemen van den burgemeester om op Vrijdag a s. eene raadsvergadering te beleg gen, des nam. to 4 uur. Zondagavond jl. gaf het fanfarecorps „Crescendo" alhier, onder leiding van den heer P. Pranger, eene uitvoering in het lokaai van den heer A. Mijts te Verlaat. De zaal was goed gevuld en het publiek heeft met belangstelling do uitvoering van do verschillende muzieknummers aangehoord. De bekende humorist van Straaten uit Hoorn verleende zijno medewer- sving voor dezen avond. Het publiek heeft volop kunnen genieten van zijno voordrachten. Zoowel in ernstige als in vroolljke liedjes was deze humorist buitengewoon Ook zijn zang viel zeer te prijzen. Het publick zal dezen humorist zeker gaarne weer im iis m Oude Nlodorp terugzien. Na afloop werden twee taarten verloot, welke wer den gewonnen door de koeren S. Hollander en A. Blokker. „Crescendo" kaff terugzien op een geslaag den avond. Door Burgemeester en Wethouders ls tot wedcrop zegging goedkeuring verleend, dat door het Instituut voor Arbeidersontwikkeling gebruik wordt gemaakt van een der lokalen van de O. L. school alhier voor het onderwijs aan volwassenen, tc geven door den heer W. F. J. Buddendorf, hoofd der o. 1. school al hier. zou op grond van een fout in het vonnis verbreking daarvan hebben aangevraagd. Daar de restaurateur er verder niets van hoorde, begaf bij zich ten einde raad naar het gerechtsge bouw. Elke stap. dien hij er deed,'berokkende grie- vender teleurstelling. Na een echten advocaat geno men en vernomen te hebben, dat dc „rechtsperso nen", mot wie hij tot nu toe te maken had, slechts in hun verbeelding en die van den zaakwaarnemer als zoodanig optraden, leerde dc goedgeloovige man, wat de echte rechtspraak is. Het parket toondo niet de geringste belangstelling voor zijn zaak en hij moest 1500 frank storten teil einde een onderzoek tc laten instellen. Over ander half jaar zou ze kunnen voorkomen. Wel werd de zaakwaarnemer, die verstek liet gaan. tot terugbeta ling van dc gestolen 25.000 frank en gevangenisstraf veroordeeld. EEN MOEDER LAAT HAAR HINDEREN STELEN. De politie te Kerkrade heeft aangehouden vrouw H., wegens medeplichtigheid aan winkeldiefstallen. Haar kinderen van 8 en 11 jaren nam zij mee de winkels binnen en do kinderen ontvreemdden de goederen, terwijl zij met het personeel stond te pra ten. Alsof er niets gebeurd was verlieten dan de vrouw en de kinderen den winkel. Het is zelfs ge beurd, dat de vrouw een der kinderen uit de school ging halen om gezamenlijk naar Heerlen te gaan en daar op de markt allerlei zaken te stelen. Tijdens een huiszoeking zijn tal van goederen van diefstal afkomstig gevonden. AMSTERDAM, 2G November 1934. Aardappelen: Zecuwsche bonten f 3.20—3.60, idem blauwen f 3.303.60, id .bl. eigenheimers f 2.90—3, id. eigenheimers f 3—3.20, id .eigenh. pot ere f 2.50 2.70, id. blauwe poters f 2.50—2.70, id. bonte poters f 2.502.70, id. Bevelanders f 2.40—2.60, id. bonken f 2.50, IJ polder eigenheimer poters f 2.50—2.70, id. Bevelanders f 2.40—2.60, id. bonten f 2.803, Anna Paulowna zand- f 2.S03.50, Hillegommer zand- f2.S0 3.50, per 70 Kg.; Drentsche eigenheimers f 35 per 100 Kg., Flakkeesche eigenheimers f 3.20—3.40, idem eigenh. poters f 2.502.70, Spuischc eigenhei mers f 3.203.40, id. eigenh. poters i 2.502.70 per 70 Kg. ALKMAAR, 26 November 1934. Op do heden gehouden veiling waren aanvoer en prijzen als volgt: 65 vette koeien f 103—250, handel redelijk; 2 graskalveren f 2130; 3 kalveren, vette f 27.5040 en per Kg. 40—50 cent; 28 nuchtere kal veren (slacht) f 414; 478 vette varkens (zware)' per Kg. 2832 cent, handel stug. WINKEL, 26 November 1934. Appelen f39, peren f28, druiven f 1315, koot f 0.70—1.10, spruit kool f 3.50-7, uien f 1.20—1.50, alles per 100 pond; andijvie f 1.50—2 per 100 stuks, WARMENHUIZEN, 26 November 1934. Aanvoer: 8700 Kg. roode kool, kale f 1.400 Kg, gele kool, kale fl.— AMSTERDAM. 26 November 1934. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 3 wagons geslachte runderen uit Denemaken; 414 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kvv. 5867 ct.. 2e kw, 4856 ct., 3e kw. 40—47 ct., per Kg. slachtgewicht; 53 melk- en kalfkoeien f 150—190 per stuk; 136 vetta kalveren: le kw. 48—52 ct., 2e kw. 4046 ct., 3e kw. 2638 ct. per Kg. levend gewicht; Graskalveren: 44 nuchtere kalveren f 36.50 per stuk; 63 schapen en lammeren: schapen f 1417, lammeren f 7—12 per stuk; 684 varkens: vlecschvarkens, wegende van 90 110 Kg. 3739 ct.,, zware varkens 3637 ct., vetta varkens 3536 ct. per Kg. slachtgewicht, 24 paar den f 60100 per stuk. ALKMAAR. 20 November 1934. Aardapelen f3—3.40 per 100 Kg., andijvie f0.502.60 per 100 stuks, appelen f 39.50 per 100 pond, bloem/ kool I f 1.50—10. boerenkool f 0.60—2.80 per 100 st.1 bieten f 1.50, druiven f 1834, gele kool f 1—1.50, peï 100 Kg., groene kool f 16, kropsla f 0.50—2.10, knol- selderie f 1—2.40 per 100 stuks; peren f 427 per 10( Kg., prei f 15 per 100 bos, roode kool f 1—2.50 peï 100 Kg., selcterie f 0.60—1.40 per 100 bos, spinazie f 1.05 per bak, spruiten f 315, tomaten f 221, uien 0.60—2.60, per 100 Kg., wortelen f 1—6 per 100 bos, witlof I f 13—18, idem TI f 410, per 100 Kg. BROF.K OP LANGENDI.TK, 27 November 1934. 22000 Kg. uien f 1.70—1.90, driel. f 1.20—1.50, grova f 2.20—2.40, nep f 1.40—1.70, 500 Kg. peen f 0.60-1* 225 Kg. bieten f 1.70. Roode kool 1.30—2.50, doorscrot 11.80, gele koo? 11.40, D. witte 0.80—1.30, bloemkool: reus 3.80—5.70 licht 1.90—2.20 druiven,, alicant 2025.90. NOORDSCHARWOUDE. 27 November 1934. Aardappelen: bl. 2.60, uien 1.50—2, drielingen l-< 1.40, gele nep f 1.60. 2600 Kg. peen f 0 60—1. 3«800 Kg. roode kool f 1.30— 2.30. doorschot f 11.80, 4500 Kg. gele kool f 1150, 18000 Kg. D. witte kool f 0.70—1.30, doorschot f 0.90 —1.20. We zijn weer ruim gesorteerd in onze zooals: Harten, vanaf 10.50 Banketharten, vanaf f 0.80 Banketletters, per pond f 0.70 Banketstakjes, per pond 10.60 Speculaaspop, per pond f 0.40 Taai-Taal pop, per pond 10.25 Gevulde Speculaas, per pond f 0.60 Taarten en Gebakjes, ruime sorteo- ring Luxe Doozen, Chocoladeletters, Kleingoed, enz, Brood-, Koek. en Banketbakkerij, STROOK D 56, Kolhorn Schager Roosjes. Te koop: VOLBLOED STIERKALF (oud 9 maanden) en pasgeboren Kuikalf (volbloed), beiden met schets, bij Jb. JIMMINK, West- frieschodijk, Barsmgerhorn. Te koop: EEN DRACHTIGE ZEUG, half l)ec. kunnende werpen, bij J. VLA AR, Boermansweg 28, Anna Paulowna. Te koop: EEN KL. EZEL. geschikt voor kinderen of strand- rijden, lage prijs, bij A. v. d. VORST, Haven, Kolhorn.

Schager Courant | 1934 | | pagina 2