Uw Gelukwensch 50 cent E.S.M.I.-Melkproducten HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOct Sportberichten uit Den Helder. in het Ouderjaars- nummer van de Schager Courant* N.H.V.B.-uitslagen 23 December 1 D: M.L.D.—Succes 2, 2—3; Watervogels—H.R.C 3 11; Helder 3Schoorl 43; Held. BoysPetten, 34; J.V.C.Wieringerwaard 2—0. 2 F; H.R.C 5—Atlas 1—1; Helder 5—Helder 4 4—4. 3 E: H.R.C. 6J.V.C. 2, 1—2; B.K.C 2-Oudeschild 0-0. Vierde klasse: Atlas 3—Helder 6 2-5; J.V.C. 3— B.K.C. 4 1—2; Oudeschild 2—Atlas 2 1—4; Tex. Boys Cocksdorp 1—4; H.R.C 7Helder 7 5—1; Held. Boys 3Callantsoog 2 0—3; Watervogels 3—Wierin gerwaard 2 2—0. Adspiranten: H.R.C. bHelder c 1—3; H.R.C. a— Sparta a 6—0; B.K.C. aSucces a 7—2; Helder e H.R.C c 2—2; H.R.C. e—Sparta b 1—0; Helder f— H.R.C d 0—0; Helder dSucces b (S. niet opgeko men); Tex. Boys aCocksdorp a 12. OVERZICHT. In 1 D verdiepen zich menschen, die nog nooit voetballen gezien hebben, is ons bekend. Alleen maar otn de zeldzame spanning en onvoorzienbare scha keeringen. Zoo hadden we veel vrees dat het woord „kampioensfuif Petten" Zondag definitief uit ons zakboekje geschrapt zou moeten worden. Maar zie daar hoe de Vriesmannen en Eriksen zich tegen Held. Boys verweerden (43). Met rust stond het zelfs 3—0 voor Petten! En... Schoorl liet zich de punten in Den Helder ontfutselen door Helder 3, en H.R.C 3 wist het tegen Watervogels niet verder te brengen dan 11! Zoodat het met Petten nog dik in orde is. Boven dien is haar programma met 2 uit- en 4 thuiswedstrij den nog te spelen 't lichtste van alle candidaten. Wieringerwaard liet het er nu, op het kritieke mo ment, tegen J.V.C. bij zitten. De roodbroeken moeten een slechte partij gespeeld hebben. De J.V.C'ers her stelden zich eenigszins van verleden week. Succes 2 won op het nippertje af van MXJD.1 12 6 4 2 32-33 16 11 5 4 2 27—19 14 12 5 4 3 23—18 14 11 6 1 4 28-22 13 12 5 3 4 28—25 13 11 5 2 4 29—26 12 Petten H.R.C 8 Watervogels Schoorl Held. Boys Succes 2 Wieringerwaard 12 5 2 5 2824 12 J.V.C 11 2 6 3 22—29 10 Helder 8 11 4 1 6 19-37 MX.D. 11 0 1 10 21—35 0*) •j Bovendien heeft M.L.D. een verliespunt. Tweede klasse. De stand luidtc Alias H.R.C. 4 Helder 4 Texel 2 Sparta 2 H.R.C 5 Dosko Helder 9 Derde klasse. Door de overwinning van Oudeschild op B.K.C. 2 (60) ie zij heel dicht bij het kampioenschap geko men! 9 T 0 33- 9 16 11 7 2 2 44—16 16 10 4 4 2 25-20 12 9 5 1 3 31—23 11 10 4 1 5 29-29 9 10 3 3 4 22—34 9 10 2 0 8 20—48 4 8 0 1 7 15-33 1 Oudeschild 9 5 4 0 35-11 14 J.V.C. 2 8 4 1 3 16-17 9 Succes 3 6 3 2 1 17—11 8 Kolhorn 8 2 3 3 13—14 8 H.R.C. 6 9 1 4 4 16—24 6 B.K.C. 2 8 1 2 5 7—27 4 .Vinden onze lezers de afwerking van de competitie ook niet een beetje merkwaardig; waar moet Succes 3 nu zoo lang wachten,* terwijl Oudeschild al bijna kampioen is? K.N.V.B.-ERS IN NOORD-HOLLAND. Alcmaria uitgeschakeld. We hebben Zondag getuige kunnen zijn van de eervolle 21 nederlaag van Alcmaria tegen Blauw wit Er is in dezen wedstrijd van beide kanten verwoed partij gegeven en over 't algemeen heeft het aan spclkwaliteit niet ontbroken. Bovenal mogen we het tempo prijzen. Het doet ons genoegen, te kunnen opmerken, dat Alcmaria zoo gevochten heeft als we dat maar mochten ver wachten. Werkelijk, ze hebben de Amsterdammers geen „walk-over" laten behalen al lag aan Blauw- Wit's spel een iets hooger peil ten grondslag. Daarom heeft Bl.-W. ook volkomend verdiend ge wonnen en als de geweldige overdonderende bevlie ging. die Alcmaria na het bereiken van den 1—2 stand kreeg, gelukt was, dan zouden de Alkmaarders wel iets te veel hebben gekregen. Alcmaria heeft het er, met drie invallers, best afgebracht SpiL Van der Val heeft ons van de Alk maarders het meest ontzag ingeboezemd. Wat deze spannende partij verder heeft gebracht, vertelt onze Alkmaarsche correspondent Alcmaria is er dus uit D.w.z. waarschijnlijk zijn de 5 punten achterstand op Blauw Wit te groot om in te halen. De kansen van Blauw Wit staan heel goed. Ziet slechts de andere uitslagen: Hercules—DOS.. 32, AFC.B.F.C. 0—3; OSV.—Kinheim 2—2 en OVVO.— Hilversum 1—3! Aan alle kanten werd het de Ze bra's toegeworpen om vaster in den zadel te komen. Blauw Wit 11 8 1 2 39-19 17 Alcmaria 12 6 2 4 39-18 14 O.V.V.O. 11 6 1 4 22—12 13 Hilversum 12 6 1 5 30—26 13 O.S.V. 11 5 2 4 27—33 12 A.F.C. 12 5 1 6 2325 11 Kinheim 12 4 3 5 33—33 11 D.O.S. 10 4 1 5 22—23 9 B.F.C 12 4 0 8 21-31 8 Hercules 11 2 2 7 21-39 6 We brengen nog in herinnering dat er een protest loopt lusschen Hercules en O.S.V., ingediend door Hercules. In 2 B heeft Z.V.V. haar leidende positie weten te hnndhaven. Ze won met 1—0 van Spartaan, 't Gooi- E.D.0 werd 1—1 en Zeeburgia—Velox 2—0. Z.V.V. 't Gooi Zeeburiga 11 7 1 3 19—13 15 12 5 4 3 21—18 14 10 5 2 3 20—14 12 Derde klasse. De beide leiders hebben de punten binnen ge haald. Met 51 won Volewijckers van Meteoor en Alkm. Boys won met 2—1 van Zaandijk. Helder kon het niet halen tegen Hollandia (13) en H.R.C. speelde tegen Assendelft geijk (2—2). De stand uidt: Volewijckers 10 7 2 1 32—17 16 Alkm. Boys 10 6 3 1 31—25 15 Hollandia 10 6 1 3 24-17 13 H.R.C. 11 4 4 3 24—20 12 Helder 10 4 2 4 27—23 10 Nu in Res. 2 A HRC. 2 van West Frisia 2 won met 8—1 laten we hier de cijfers zien, waarmee de Ra cers bovenaan staan: H.R.C. 2 11 9 2 0 39-11 ?0 V.S.V. 2 volgt met 5 verlies punten. Vierde klasse. Als Vaz Dias de uitslagen van Texel geeft, dan zeggen we hier op den vasten wal: Ze hebben verlo ren. En inderdaad deed de telefoon eenigen tijd la ter de vreugdemare uit N. Niedorp weerklinken: we hebben met 1—0 op Texel gewonnen! Een kwartier voor het einde wist Faus die weer mee mocht doen het winnende punt en de Nicdorper revan che tot een feit te maken. (Zie verslag voorts). Vol verwachting klopte ons hart, toen Wieringen voor de telefoon kwam: 11—1 gewonnen van Andijk klonk het opgetogen en terecht, ook daar had zich de mare van van Texel's nederlaag intusschen voort geplant Nu wordt het met recht spannend. A.s Zon dag ontvangt Texel Succes en het zal een match worden die van heel veel betcekcnis is voor den stand De andere matches in de afdeeling, ja, wie denkt er eenvoudig nog aan? Toch is Spartas 71 overwinning op Vronc lang niet mis en het bewijst weer dat de Spartanen erg ongedurig zijn. Zeer ten gerieve van de spanning overigens; dat hebben we zoo langzamerhand wel gemerkt B.K.C. speelde te Oudkarspel tegen D.T.S. gelijk (2—2). Tusschen deze twee clubs zal het wel gaan wie uileindelijk de voorlaatste plaats krijgt te be zetten! De situatie is thans: Texel 10 6 2 2 30-13 14 Succes 10 6 1 3 3814 13 Nieuwe Niedorp 10 6 1 3 2416 13 Alkmaar 9 5 2 2 2017 12 Sparta 10 4 2 4 2S25 10 Andijk 10 5 0 5 28-36 10 D.T.S. 10 3 2 5 20—30 8 B.K.C 10 3 1 6 16-27 7 Vrone 9 0 1 8 1240 1 aangezien alles gedekt is, waagt hij zelf maar een schot, dat tot ieders verbazing. Muller incluis, hoog iu den hoek terecht komt (01). En of Heider er door gedeprimeerd was, zoo speelden ze verder. Nog geen 2 min. later liet H. de Boer eon voorzet van links loopen, denkende dat zijn broer, die de slechtste spe ler van het veld was, den bal wel zal wegwerken. De rechtsbinnen profiteert hiervan en schiet on houdbaar de 2e goal langs Muller. Nog is het de Hori- neezen niet genoeg en nauwelijks 5 min. later is het wederom de rechtsbinnen, die voor de 3e maal den bal in het net kogelt (9—3). De wedstrijd ontaardt nu in ruw spel, vooral Hollandia bezondigt zich hieraan. Tot de rust blijft de stand ongewijzigd. Na de rust. is D. Bak vervangen door Evers, maar deze pres teerde niet veel, door ongeoefendheid gehandicapt. Het spelbeeld is nu totaal gewijzigd en de withem- den begaan de fout' de Horineezen geheel en al in te sluiten en al zitten ze er nu nog zoo op, ze komen er niet door, de Hollandia achterhoede staat als een muur. Talolos zijn de aanvallen, maar even talloos worden deze attaques afgeweerd. Burger is de eenigc die zich af en toe onderscheidt door eenige vinnige schoten, die echter op even eminente wijze door den uitstekenden lloll. keeper worden gestopt. Eindelijk 7 min. voor het einde hebben de withemden succes, wanneer Smit een voorzet van rechts onhoudbaar in- kogelt (13). Nog even breekt de hoop door in de witzwarte harten, maar ondanks verwoede pogin gen slagen de witten er niet meer in, den uitslag nog eenigszins in hun voordeel te wijzigen. Helder is kampioenscandidaat af, een niet al te waardig af scheid van het oude jaar. Laten we hopen, dat het Nieuwe Jaar weer de successen uit het begin zal brengen. voor een Nieuwjaarsgroet. Geeft hem nog heden opl Ook UW groet wordt onder de talrijke Nieuwjaarsadv. gezocht. Helder verspeelt zijn laatste kans, Hoogspanning in 1 D. Het N.H.V.B.-menu in Den Helder wordt steeds be langrijker en uitgebreider. Zoo dezen Zondag waren er 3 wedstrijden, die alle 3 van het grootste belang waren. Watervogelsll.K.C. 3, Held BoysPetten en Helder 9—Schoorl. ürn U van alle 3 toch wat te kunnen vertellen, zijn we er op onze fiets op uitge togen om eenige flitsen van deze wedstrijden waar te nemen. Eerst naar Helder 9—Schoorl. De duinbewoners waren met de gedachte naar Den Helder gekomen, van „dat wordt een makkie", maar wie Helder 3 van de laatste weken kent, uit zulke woorden niet meer en zoo speelde zich dien Zondagmorgen een drama af dat prachtig was om te zien. Want de withemden speelden zoo geraffineerd samen, dat de Schorelaars van het kastje naar den muur liepen en niet de re gelmaat van en scoringsmachine liep de stand om hoog ,10, 20, 30. Toen begon Schoorl in haar spel te komen en nog voor rust hadden ze er 3—1 van gemaakt. Toen zijn we hem gesmeerd naar het Boys-terrein en daar waren we er van getuige, hoe Held. Boys een 3—0 achterstand ophaalden tot 3—8, maar daarna scoorde Petten voor de 4e maal en ook dezen wed strijd achten we beslist Nu naar H.R.C.Watervogels en ook hier vielen we met den neus in de boter. Juist hadden de Vo gels gelijk gemaakt cn een spannende strijd ontspon zich. De Watervogels waren dit laatste kwartier sterk in de meerderheid, maar tot doelpunten kwam het niet Nieuwsgierig naar de andero wedstrijden, vlogen we weer terug op ons vehikel en vernamen onder weg, dat Helder 3 er in geslaagd was de Duinbewo ners van het lijf te houden (43) en dat ook Petten zijn voorsprong had weten tc handhaven t34). Helder—Hollandia. 's Middags waren we er getuigo van hoe Helder haar laatste kampioenskans verprutste, door met 3—1 van Holladia te verliezen. En dat nog wel jp eigen terrein, waar ze tot nu toe nog ongeslagen wa ren. We zullen er maar niet hij stilstaan eh hopen dat de withemden in hun restcerende wedstrijden hun speelwijze geheel zullen veranderen (waar heb ben ze anders een trainer voor), want dat peuterige spel in de lengte hebben ze zoowaar van do rood- jakken overgenomen. Nu we blij waren, dat deze er eindelijk eens mee ophielden, begin Helder ons nu op dit gepruts te trakteeren. Nee. witjakken, speel .weer op je ouderwetsche manier, gooi het spel meer open en dan is er kans op meer succes. De Horineezen lieten ons althans voor de rust ge nieten van een vlug open spelletje, dat 3 goede doel- pnten opleverde cn de overwinning., want Hel der wist er daartegenover géén te stellen, 3-0., mot de rust, 3— 1 einde, dat wijst er op, dat de witjakken na do pauze uitsluitend aan het woord zijn geweest, maar niet door de versterkte IIoll. achterhoede heen konden komen. Het zwakste deel van het elftal vorm de wel de Gebr. de Boer, die hedenmiddag totaal uit vorm waren. Jammer ongetwijfeld, want dan had het zoo n vaart nie geloojK ii. De wedstrijd. zelve kon ons voor de rust nog het meest bekooren, na de rust ontaardde het door het sterk aanvallende spel der witjakken in een „trap maar raak" systeem. De eerste aanvallen zijn voor de roodwitten, maar Muller houdt zijn doel voorloopig schoon, al scheelde het een beetje, toen bij een schermutseling de hal langzaam in de richting van den liegen goal rolde, maar keurig wist Muller nog te redden Even later zien we Heider attaqueeren. maar het harde schot van Godschalk schiet voorlangs. Voortdurend dreigt het gevaar van rechts, waar II. de Boer veel te veel fljn vleugel vrij laat. Eindelijk komt het doelpunt, dat al gedurende eenigen tijd»in de lucht hing, oj> toch nog vrij onverwachte wijze tot stand. De Hol!, spil krijgt n.1. den bal in het middenveld vrij en DTS. I-BKC. I. 2-2. Weinig interessante wedstrijd. De uitslag 2—2 heeft wel vrij goed de verhouding weergegeven van dezen wedstrijd. Geen der beide clubs was o.i. zoodanig in de meerderheid, dat één de overwinning zou moeten hebben behaald. Het spel slond niet op hoog peil, dezen middag. Het terrein was wel heel zwaar en glibberig, maar dat had toch geen beletsel kunnen zijn voor een wat meer „open" spel. Vooral in de eerste helft werd er zeer gesloten gespeeld en werden eenige kansen verspeeld, door dat men teveel op één kluwen zat. Later werd dit iets heter, doch toen werd het spel wel wat ontsierd door den rechtsbinnen van B.K.C., dio het niet kon nalaten, z'n tegenstanders eens te haken en te doen vallen. Doch eveneens gaat het niet aan dat de zoo even gehaakte een oogenblikje later revanche neemt op den overtreder en was het dan ook terecht, dat de scheidsrechter hierop wees. Over den wedstrijd nog het volgende. Direct bij den aanvang was D.T.S. in den aanval, welke echter niets opleverde, vervolgens nam B.K.C. het initiatief over en uit een schermutseling rechts voor het D.T.S. doel, werd heel onverwachts een schot op doel ge lost. De bal ketste tegen den paal en voor keeper Kroon kon ingrijpen, was de stand 01. Spoedig daar na was het D.T.S. doel weer in gevaar, doch de kee per redde de situatie. Na een tijdje spelcns kroop B.K.C. als 't ware door 't oog van een naald. De keeper liet den gladden bal uit de handen vallen, doch de toeschietende D.T.S.er was een fractie van een seconde te laat en wist keeper Prins het gevaar tc bezweren, al was het dan ook ten koste van een corner. Nu, corners zijn er nog al wat genomen in dezen wedstrijd, doch punten zijn er niet uit voortge komen. De gelijkmaker kwam op eigenaardige wijze tot stand. De lat en de paal hebben in dezen wed strijd aardig meegespeeld. Bü een schot op doel belandde de bal via de lat in het doel. doch sprong er direct weer uit, maar de snel toeschietende Carnas maakte aan alle onzeker heid een eind, door den bal nogmaals in bet doel te loopen. Nadat het D.T.S.-doel nog een paar maal was be legerd, verplaatste het spel zich op de B.K.C-helft. Voor doel haalde een der B.K.C.'ers een vrij gevaar lijk experiment uit door den bal naar het eigen doel to koppen. Gelukkig voor de Polderechen kwam hij precies naast het doel terecht Even later was het Carnas, die D.T.S. een slechte dienst bewees, door in het vuur van het spel met zijn voeten èn handen te spelen met het natuurlijke gevolg, dat een vrije schop op het D.T.S. doel werd toegekend. Kroon stopte dezen bal. Hierna werd spoe dig door B.K.C. het tweede doelpunt gezet en kwam de rust met den stand 12. Na de rust werd het spel op vrijwel gelijken voet voortgezet Voor het B.K.C-doel werden nog een paar kansen verknoeid, en leek het er niet veel op. dat de gelijkmaker zou worden gemaakt Vele kansen wer den óf vertreuzeld, of werden door de B.K.C. achter hoede onschadelijk gemaakt. Toch kwam het puntje, dat D.T.S. wel verdiend heeft tenslotte opdagen en was de stand 2—2. Door beide partijen werden nog alle krachten ingespannen om het tot een winst punt te brengen, doch. hoewel beide doelen nog een paar maal in gevaar kwamen, bleef de stand onge wijzigd. Scheidsrechter Mol uit Den Helder leidde dezen wedstrijd naar genoegen. WIERINGEN. Andijk lijdt een verpletterende nederlaag. Succes 1—Andijk 1. 11—1. Begunstigd door goed weer, doch op een glibberig terrein, speelde S. een thuiswedstrijd tegen A. 1 en evenals de uitwedstrijd, leverde ook deze wedstrijd twee kostbare punten op en werd tegelijkertijd het doelgemiddelde tamelijk verbeterd. De rust ging reeds in met 7—1, waarvan Henk er 5 voor zijn rekening had genomen. Andijk's achterhoede en keeper waren zeer onbetrouwbaar, wat de uitslag ook weergeeft. Om 2 uur laat scheidsrechter Verker uit Halfweg beginnen cn direct zit S. voor de A. veste; reeds in do eerste minuten maakte Albert de eerste goal en na 5 minuten spelen was het reeds 20. Dan weet Andijk een tegenpunt te scoren door een goed opge zetten aanval. 2—1. Doch de S.'ers weten van geen wijken, goed opgestuwd door de halflinie, komen ze steeds weer terug en wanneer Henk den bal te pak ken heeft, weet hij met listige trucs er steeds door te komen. Ook J. Lont probeert het eens, doch werd in den rug angevallen en een pennaltv is het gevolg N. Koorn komt van achter cn keihard passeert hij van Beek. Spoedig daarna scoort Jan nog eenige malen en dan is het rust. Na rust dezelfde vertooning. Succes is steeds «Ie meerdere en Andijk zet alle zeilen hij om de neder laag z«x> klein mogelijk te houden, ze kunnen evenwel niet verhinderen dat S. nog 4 maal scoort. Dergelijke wedstrijden ontbreekt het aan spanning en zijn op het laatst het aankijken niet waard. De a adspiranten verloren van B.K.C. a met 7—2. D. b adspiranten konden wegens ziekte niet spe len, 5 van de elf spelers zijn ziek. M.L.D. I—Succes IL 2—3. Succes II speelde uit tegen de luchtvaartmcnschen en hebben op het kantje af gewonnen, waar de arbi ter, de heer K. Wit, wel het zijne toe heeft bijgedra gen. De leiding was tamelijk eenzijdig, wat voor spe lers een handicap was Om 2 uur laat de heer K. Wit beginnen. S. heeft een invaller voor Groos M.L.D. sepelde zonder Wolt huis. M.D.L. ondernam direct een aanval, do«'h S. weet erger te voorkomen. Na 10 minuten spelcns neemt M.L.D. de leiding en voor rust weet ze haar voorsprong te vergrooten. Na rust pakt S. flink aan, doch steeds deelde K. Wit strafschoppen uit aan hun tegenstander, doch het goede spel na rust zegevierde en nadat K. v. Os de eerste goal scoorde, voegde Idema er spoe dig een aan toe. Hard werd gestreden voor de win nende goal, wat S. tenslotte gelukte, een kwartier voor het einde S. moest alle zeilen bijzetten om do leiding te behouden, doch steeds weer werden straf schoppen uitgedeeld op het S. doel, doch zonder re sultaat. S. behield de leiding en is weer wat hooger op dc ranglijst geplaatst. A.s. Woensdag speelt S. I ©en vriendschappelijken wedstrijd tegen een Friesche 2e klasser te Bolsward. Supporters die de reis wenschen mede te maken, geven zich op bij D. N'ieuwbuurt, Kerkplein, Hippolv- tushoef. (Deze tegenstander zal de C.A.B. zijn, het geen beteckent Combinatie Achilles Bolsward. C.A.B. verloor Zondag net aan van F.V.C. (i5), de leider van de afdeeling. CA.B. heeft 7 punten uit 11 wed strijden en 28—32 doelpunten. Een zeer nuttige oefen partij voor Succes! Sportrcd. S. C). ANNA PAULOWNA. B.K.C. 1 heeft tegen D.T.S. gelijk gespeeld, 2—2, hetgeen ons plezier doet na de aeprimeerende neder laag tegen Alkmaar. Mogen we de B.K.C.-spelers gelooven, dan hebben ze zelfs een pracht kans op de zege gehad, doch het puntje dat die zege bracht, was in buitenspel-positie gemaakt. B.K.C. verloor met 60 van Oudeschild, de leider van de afdeeling. B.K.C. 3 was vrij. B.K.C. 4 klopte zoowaar J.V.C. 3. 2—1! B.K.C. a sloeg Succes a met 7—2. Dat was zoodoende geen slechte dag voor B.K.C. Zondag krijgen we Vrone thuis. Denkt er over om B.K.C'ers dat er gewonnen dient te worden. Wat er ook gebeuren moge, Vrone moot onder ons blijven dit seizoen. Woensdagmiddag, tweeden Kerstdag, komt Wierin gerwaard tegen B.K.C. 1 spelen. Denkt om je reputa tie geel-zwarten!. Vraagt uitsluitend Ze zijn beter! PETTEN. Held. Boys—Petten, 34. Ontegenzeggelijk Is P. voor haar plaats op de rang lijst veel dank verschuldigd aan haar teenstan ders, die op 't voor haar gunstige moment een mis stap bégingen. Ditmaal echter was de overwinning van P. een rechtstreeks gevolg van de krachtsin spanning der blauwwitten, die zeker in de eerste helft de Boys totaal overspeelden. Gecnsen opende de scóre met een kopbal uit een door Tiesscn geno men vrije trap. Kort daarna werd het 9—2, toen do H. doelman een hoogen bal van den spil over de handen liet glippen. Deze doelwachter had geen goe den dag, want even later greep hij weer mis naar een schot van J. Vriesman. Met een nuttigen vorsprong van 30 ging de tweede helft in. Nu kwamen do Boys aan bod, ze liepen den achterstand in tot 2—3. Het tweede doelpunt was een kapitale blunder van Eriks, die finaal over den bal heenmaaide. Zijn broer in de voorhoede herstelde de familie-eer; uit een pass van Geensen bracht hij den stand op 24. Op ge lukkige wijze kwam H. aan het laatste doelpunt van dezen wedstrijd; J. Vriesman kopte nl. over Eriks nanden in het doel. Toen deze laatste wegens een knie-ongemak het veld moest verlaten, zag het er duister voor P. uit Gelukkig, dat zijn plaatsvervan ger Roozing, niet zooveel werk kreeg, Toch was bij het aan wien P. het behoud der beide punten te dan ken bad, want in de laatste minuut tipte hij een kop bal, die de H. aanhang roods juichen deed, nog juist via de lat het veld weer in. OUDKARSPEL. Voetbaluitslagen D.T.S D.T.S. 1—B.K.C. 1. 2—2. Alkm. Boys 2D.T.S. 2. 8-0. Andere elftallen, terrein afgekeurd. NOORDSCHARWOUDE. De wedstrijden van Voorwaarts zijn niet doorga gaan. Het terrein werd afgekeurd. BILJARTEN. Sweering wederom kampioen. Bij de gisterenavond beëindigde wedstrijden om hot kampioenschap van Nederland broot biljart heeft de heer Sweering, evenals vorig jaar, den kampioens titel behaald. Hij won 6 van de 8 partijen, met een hoogste se rie van 132, en een gemiddelde van 15.71. De Leeuw, die tweede werd, heeft het serierecord behaald, nl. 155. Ook hij won 6 partijen, maar zn algemeen gemiddelde was lager (14.93). De heer Dooimering werd derde. WIELRENNEN. R ollan k a m ploe nscta p. Onder onze diversen van vorige weck stond, dat het ..rollenkarapioeuschap te Zaandam op Dinsdag 25 December, tweeden Kerstdag, gehouden zal worden. Men leze hier natuurlijk eerste Kerstdag. D.OJC. OOK OP ROLLEN. De Heldersche rennersvereeniging D.O.K. heeft thans ook de beschikking over homo-trainers. Deze zijn opgesteld in Paviljoen „Dennenheuvel" te Huis duinen en zijn Zondag in gebruik genomen.

Schager Courant | 1934 | | pagina 7