Radioprogramma i Winterschatels fijner van smaak door toevoeging van 9HhggisJtroma T uinbouwvereen. „De Toekomst Dé© n Helder. OOK NIET LEKKER. De eveneens absente heer Fred. B. te Den Helder die fietste zonder plaatje, had zich met alle géweld verzet tegen de inbeslagname van zijn geconfisqu eerd rijwiel door den commies Visser. Vonnis ter zake belemmering 2 maanden gev. W i e r n g e n. ONVOORZICHTIGE EN STRAFBARE UITLATING. Een garagehouder te Wieringen, Nan M., belee- digde op 3 October den chauffeur H. Eijbers, door hem als een oplichter te kwalificeeren. Het schijnt dat Nan een besliste antipathie heeft tegen „zand- chauffeurs", tot welke orde ook Eijbers behoorde. Nan trachtte zich er mgt een handigheidje onderuit te werken, maar ondanks zelfs de schijnbaar suffe houding van den twqpden getuige, werd hij veroor deeld tot f8 boete of 4 dagen. W ij d e n e s. MENEER WAS UIT ZIJN HUMEUR. Een heer, xskA naime Jan S. uit Venhuizen, belee- •digde den ouden visscher Jan Kuiper te Wijdenes, door hem ploert en schooier te noemen. Mijnheer was boos, omdat hij wat „opschikken" moest en deze acrobatische toer niet spoedig genoeg uitvoer de. Vonnis f8 boete of 4 dagen. t /Oudkarfspel. ALS EEN NIJDIGE KATER. De 3P/jarige brandstoffenhandelaar Antoon A. te Oudkarspel, maakte zich op 29 September dik over het ontreden van den buschauffeur H. Engel. Hij zet te 'ia höoge rug, blies als een nijdige kater en krab- belr'/e Engel in hals en nek. De kwestie was ont staan over een passagierskaartje. Nota bene was ggel bezig zijn bus achteruit in de garage te rij- 1. Voor zijn kattenprestaties werd de turf boer be- nd met f20 boete of 10 dagen. (Te voren was hij door den stevigen chauffeur onthaald op een doffer op z'n neus, omdat hij bij den busondernemer, Engel voor een leugenaar stond uit te maken. Hoorn. IN HOOGER SFEEREN. BEETHOVEN OP DE MOTOR! De heer R. M. M., musicus te Hoorn, bereed op 5 September een motor, die twee verschillende num mers vertoonde. Onder het rijden componeerde hij een heerlijke symphonie, zoodat het verschil hem ten eenenmale ontging. Thans werd hij echter ter voorkoming van meer dergelijke verstrooiingen op zijn „nummer" gezet door het opleggen van f20 boete of 10 dagen. 'De volgende compositie is een „marche funebre". i iAlkma ar. ZIJN MOND VER VOORBIJ GEPRAAT. De heer A J. H„ waschbaas te Bergen, beging in den nacht van 7 op 8 Oct. te Alkmaar de domheid tegen Chef Rademaker en diens collega, die op het Zevenhuizen een weerspanningen kerel hadden ge arresteerd, het publiek op te hitsen en de agenten meermalen het beleedigende woord „lafaards" toe te voegen. Ter zake het bemoeien met dingen, die hem niet aangingen, werd de Berger industrieel thans veroordeeld tot f30 boete of 15 dagen. G.rootebroek. EEN WOESTELING. De niet verschenen heer Harm D. had te Groote broek in het arrestanten lokaal verschillende ver nielingen gepleegd en werd veroordeeld tot f20 boete of 10 dagen. Deze vandaal staat ongunstig bekend en is reeds meermalen met den strafrechter in aan raking geweest. Wieringermeerpolder. ONHANDELBARE SNUITER. De 35-jarige bedrijfsleider Roelof G. uit den Wie ringermeerpolder, had zich in den nacht van 7 op 8 October in dronkenschap op heftige wijze verzet tegen de Alkmaarsche politie. Dit was de persoon, waarover de waschbaas uit de vorige zaak zich zoo druk had gemaakt. Deze meneer was dien dag naar Amsterdam geweest om machines te koopen. Hij staat niet onverdeeld gunstig bekend', verdient f40 per week als Wieringermeerpolder-bedrijfsleidér. Vonnis 150 boete of 25 dagen. Blokker. EEN VECHTERSBAAS. Een 18-jarige borstelmaker. Harm B., te Enkhui- Een, had te Blokker den persoon van den 19-jarigen P. Schipper een vuistslag toegediend en stond nu te dier zake terecht. Hij beweerde uit zelfverdediging te hebben gehandeld, omdat Schipper hem tegen het dijbeen schopte. Aanleiding was een verleidelijk exemplaar van het schoone Blokkersche geslacht, volgens verdachte. Uitspraak f 15 boete og 10 dagen hccfenis. Beroep op zelfverdediging werd verwor pen. D«e n Helder. EEN VORSTELIJKE VERSCHIJNING. De 37-jarige Heldersche madamme Johanna Han- éina de KI., echtgenoote van den heer A. J. v. d. K., een martiale verschijning, had volgens dagvaarding te Den Helder Mevrouw Neeltje Wal, huisvrouw van den heer Schmidt, ten huize van zekere mevrouw Keizer uitgescholden en zelfs mishandeld. Dit dra ma werd nu voor den Politirechter serieus en uit voerig uitgeplozen met het resultaat dat de dame op het zondaressenbankje, die zich ook niet onbe tuigd liet, werd veroordeeld tot f 12 boete of 6 dagen. Den Helder. TOONEELVERANDERING BIJ OPEN DOEK. Hierop verwisselden de dames uit de vorige zaak van plaats en stond mej. Neeltje S., geboren W., te recht op grond van het feit, dat zij mevrouw v. d. K. ter zelfder gelegenheid met een schoen het hoofd aan 't bloeden had geslagen. De thans op het bankje gezeten dame erkende het feit. maar helaas zonder spijt, werd nu zelf het „sigaretje" en ook veroordeeld tot f 12 boete of 0 dagen. Broek op Langend ij k. NIET BEPAALD BESCHAAFD. De heer Gerrit B., niet ter zitting waarneembaar, had op 29 Sept. te Broek op Langendijk een der getuigen, den landbouwer J. Plugboer naar aan leiding van een aardappelvervoer-dubbeltjeskwestie het slagwoord „vuile dief' toegevoegd. Waar de Ned. strafwet het lanceeren van dergelijke kwalificaties niet toestaat, werd Gerritje veroordeeld tot f 10 boete of 5 dagen. Bergen. GEZELLIGE SAMENLEVING TE BERGEN. Het schoone dorp Bergen is nog al eens dikwerf vertegenwoordigd op de politiezitting met zaken, die eigenlijk meer in het Heldersch milieu passen. Thans was het de 32-jarige mej. Gerritje K., echt genoote van den heer Hendrik Vermeulen, chef veldwachter te Bergen, welke dame terecht stond wegens herhaalde beleediging van den los werkman Bakker, die zij op 28 Augustus gruwelijk had gede clineerd, door het gezin van gezegden Bakker 'n zoodje, zélfs 'n zuipzoodje te noemen. Voorts zou zij den zoon van bovengenoemden heer Bakker nog eens extra hebben bedacht met de beschuldiging dat hij geen meisje met rust kon laten. De heer Bakker, de beleedigde partij, werd er door den politierechter met klem op gewezen, de ver dachte niet onnoodig te bezwaren en zich vóór het afleggen van den eed nog eens terdege, te be denken. De Chef is zoo verstandig geweest, de voor dit gezin zoo ongezonde omgeving in de St. Antho- niusstraat te verlaten en in 'n ander, meer veilig kwartier rust te zoeken, welke geste door den Po litierechter ten zeerste werd geapprecieerd. Door de verdachte werd pertinent ontkend, van een zoodje of zuipzoodje gesproken te hebben. Mevrouw Ule- mande Vries, die als pensiongaste bij de familie Bakker had vertoefd, verklaarde dat de verdachte haar had gevraagd of het haar wat beviel bij. dat zoodje en voorts zich had uitgelaten dat het echt paar Bakker zich aan dronkenschap had schuldig gemaakt, terwijl hun 17-jarige dochteren fin, daarover zullen we ons verder liever, niet uit laten. 'n Reuze-kletserij, noemde de Politierechte<r al dat gezwam. Mevrouw Geijsendorferter Heide, 'n ander pensi- onnaire van Bakker, had ook van dergelijke onsma kelijke achterklap genoten. Voorts had dan verdachte op 28 Augustus aan den jongen Bakker verweten, dat hij zoop, de meis jes niet met rust kon laten enz. enz. Ook de kinde ren hadden hem nageschreeuwd: zuiplap! Verdachte ontkende en beweerde door de familie Bakker te zijn uitgeroggeld, wat de Politierechter nogal vies vond Een dame, mevrouw v. d. Bergv. d. Lek, uit Amsterdam, fungeerde in dit Berger gezelschaps zaakje mede als getuige en had gehoord de critiek van verdachte over de vrijpostigheid van den jon gen Bakker betreffende het schoone geslacht. Het scheen dat de jonge Bakker en v. d. Leeghte in Amsterdam waren geweest om aan deze dame te verzoeken, om getuige te zijn, wat de Politie rechter informeel scheen te vinden. De heer Visser was uitgenoodigd als getuige dé charge en volgens dezen heer, had de jonge Bakker verdachte beleedigd en haar een gemeene vuilak ge noemd. Als je 'n kerel was, had hij gezegd, sloeg ik je tegen den grond! Voorts sloeg men naar ver dachte en scheurde men haar japon van het lijf! Ondanks de ontkentenis achtte de Officier beide feiten bewezen en werd gerequireerd f20 boete subs. 10 dagen hechtenis. Uitspraak conform. St. Maartensbrug (Zijpe). EEN DRIFTIG VROUWTJE. Mej. Aaltje Gesina O., huisvrouw W. D. S. te St. Maartensbrug, had den getuige W. P. Visser met een stok geslagen, welk feit was gepleegd op 1 Oct. Volgens het kleine vrouwtje zou Visser haar kinde ren gemolesteerd hebben en met een mes bedreigd en nu troefde zij er op haar beurt ook op. Vonnis f10 boete of 5 dagen. Wieringerme er. EEN MEP TOEGEDIEND. De niet verschenen heer Gerrit L. had op 4 Octo ber in den Wieringermeerpolder onder Medemblik een vuistslag toegebracht aan den getuige Willem Tuin. Tuin had daardoor veel pijn geleden. Het be trof een ruzie onder arbeiders. Vonnis f 15 boete of 10 dagen. Enkhuizen. EEN VREEMDE GESCHIEDENIS. Een koopmannetje te Enkhuizen, de heer Theo- dorus Martinus P., had op 29 September getracht op een valsch briefje f5.25 machtig te worden van Bakker Koster, welke heer ook als getuige tegen woordig was. Bakker Koster, stond de vqjige keer terecht, omdat hij de woning van verdachte niet vlug genoeg had willen verlaten, toen hij om brood- geld kwam manen. Verdachte had nu door het val- sche briefje den bakker willen bewegen, f5 uit te betalen, ter voldoening van een gemaakte loon- schuld. Het betrof hier een schuld betreffende een vroegere dienstbode van den bakker, die later met een zwager van verdachte is getrouwd. Eisch 1 maand gevangenisstraf. De zaak werd aangehouden tot 18 Febr. om in verband met die schuld de vrouw van Bootsma te hooren. U r s e m. EEN ONGEMAKKELIJKE PATIëNT. De niet verschenen Hendr. van U. had zich in den nacht van 7 op 8 Oct. met geweld verzet tegen den gemeenteveldwachter Gerritsen te Ursem, die hem uit een café wilde venvijderen. Eisch en von nis f 15 boete of 15 dagen. Sluiting. te Zuidscharwoude. i» De tuinbouwvereeniging „De Toekomst" hield Maandag een drukbezochte vergadering ten lokale van den heer P. Kramer. De voorzitter,, de heer S. de Boer, hield ter inleiding een uitvoerige openingsrede. Hij hield deze rede met gemengde gevoelens. In de eerste plaats deed het hem buitengewoon genoegen, weer deel te kunnen nemen aan de werkzaamheden wat het vorige jaar door het ernstig ongeval, hem toen overkomen, niet het geval was. Hij zegde dank voor de toen ondervonden belangstelling. De om standigheden voor den tuinbouw waren toen gunsti ger; de prijzen waren toen veel beter. Men kon toen verwachten, dat er voor de winterproducten nog geld zou terecht komen. De verwachtingen waren toen op gewekt, nu zijn ze duisterder dan ooit. Er is wel meer gezegd, dat de tuinders aan den rand van den af grond stonden Het is echter nog steeds voor velen geloopen, meestal door steun van familie. Dat is nu ook wel gedaan. Nu is de afgrond nabij. Voor den tuinbouw is het nu vijf minuten voor 12. Als er nog wat gered wil worden, zal het nu moeten gebeuren. Voorzitter gaat dan na, hoe het met de verschillende producten geloopen is. Alleen wie een goeden oogst had voor roode kool, en op tijd verkocht, of een goed beschot van vroege aardappelen, had nog een be hoorlijke opbrengst, doch dit was een zeldzaam ge val. Bloemkool, peen, e.a„ alles was slecht. Met de ouderwetsche veilingwijze van bloemkool is spr. niet tevreden. Hij breekt een lans voor het alles-veilen, zoodat de andijvie, die als nateelt de reuzebloemkool heeft vervangen, niet aan opkoopers wordt verkocht De hoop is thans gevestigd op een goede steunrege ling. Het geld er voor moet komen uit den crisispot Uit den regeeringspot kan niet meer gesteund wor den. Intusschen betaalt de tuinder dagelijks voor den crisispot, in den vorm van indirecte belastingen op tarwe, boter, suiker, vleesch enz. De thans ont vangen steun kan geen steun heeten. De tuinders krijgen maar 40 50 van het verschil tusschen opbrengst en richtprijzen, die zoo gesteld zijn, dat de kosten van zaaien en oogsten zoowat betaald worden, zoodat er voor den tuinder zelf f 15 per week overblijft en er van bedrijfswinst geen sprake is. Bij 50 uitkeering moet de tuinder met f 10 toe en dan moet de oogst nog goed zijn! Dit is zoo al enkele jaren gegaan, alle reserves zijn opgeteerd, de vaste goederen met groote schulden bezwaard. Men wil nu aanpassing, doch die aanpassing zal bij de huidige steunregeling gaan naar de werkverschaffing. De tuinbouwer leeft sober en kan zijn gezin niet geven wat het toekomt. Hij raakt hoe langer hoe meer op achter en moet daarbij nog hooge lasten betalen. Tusschen den steun voor den akkerbouw en den tuinbouw is wel groot verschil. De eerste wordt ge steund naar, wat noodig is, de laatste naar het be schikbare geld. Voorzitter wekt daarom op tot eendrachtigen strijd, zonder verdeeldheid, opdat ook de tuinbouwer een steun zal krijgen naar behoefte. (Applaus.) Jaarverslag. Uit het jaarverslag van den secretaris, dat daarna wordt uitgebracht, stippen we aan, dat de toestand wordt geschetst als hopeloos en hoe het bestuur heeft getracht daarin verbetering te brengen. Er zijn 4 bestuurs- en 2 ledenvergaderingen gehouden. Een gecombineerde vergadering met den N.T.B. is gehou den, terwijl het bestuur vertegenwoordigd was op de vergadering der L.G.C. Er hebben weer aankoopen plaats gehad van kunstmest, manden, enz. Pogingen zijn aangewend om met „De Eendracht" een tuin- bouwcursus te houden, echter zonder succes. Op een verzoek, om ook kleine tuinders 2 of 3 dagen in de week in de werkverschaffing te plaatsen, is afwijzend beschikt. Aan de Directie van de Ned. Gr. en Fr. C. en den regeeringscommissaris voor den tuinbouw is ver zocht om een toeslag op de aardappelen, in de maand Juni voor het binnenland geveild. Geantwoord werd, dat deze zaak de volle aandacht heeft. Rekening. Uit de rekening van den penningmeester bleek, dat de ontvangsten f 307.84, de uitgaven f281.98 hadden bedragen. Het nadeelig saldo van het vorig jaar ad f 139.59, daalde daardoor tot f 113.73, dat uit de reservekas is bijgepast. In die kas is thans f423.10. Namens de commissie, die de rekeningen had gecontroleerd, werd meegedeeld, dat alles in de beste orde was bevonden. Praat-bijeenkomsten. Naar aanleiding van enkele vragen van den heer Kout werd opgewekt, de bijeenkomsten, die door den heer Van Herwijnen worden geleid en waarin onder werpen op tuinbouwgebied in den vorm van vragen en antwoorden zullen worden behandeld, met een druk bezoek te vereeren. Voor de tuinders is daar nog veel te leeren. Ook zoons van tuinders hebben daar vrijen toegang. Hooger pelL Enkele mededeelingen worden gedaan over po gingen, om tot een hooger zomerpeil in het ambacht te geraken. De waterloop bij den verbranden molen is voor het inlaten van water zeer geschikt, wordt door den heer J. de Geus betoogd. Er zal een proef worden genomen, om bij langdurige droogte het wa ter op hooger peil te brengen. Geen salarisverlaging. De heer P. de Geus bepleit de verlaging van de sa larissen van bestuursleden, en dat in verband met de geringe werkzaamheden en de weinige activiteit die door voormannen van de veilingsorganisaties is betoond. Hij wil de salarissen met 50 verminderen en het aantal bestuursleden van 7 op 5 brengen. Het voorstel wordt door den voorzitter en enkele leden bestreden op grond van de overweging, dat de arbeider zijn loon waard is en de werkzaamheden nog zijn toegenomen in vergelijking met vroeger. Rekening kunstmest Uit de rekening van den administrateur voor de kustmestlevering bleek, dat in totaal 93340 Kg. door de leden coöperatief is ingekocht tot een bedrag van f 4677.77, tegen 77940 Kg. voor f 4750.25 in het vo rige jaar. De onkosten hadden f 123.10 bedragen. Alle geleverde kunstmest had aan het gegarandeei-* de gehalte-procent voldaan Den administrateur werd dank gezegd en in het bijzonder werd nog eens gewezen op het voordeel van coöperatieven inkoop en de zekerheid van een juist gehalte. Bestuur herkozen. Met bijna algemeene stemmen werden de heeren S. de Boer, J. Kramer en J. Kroon als bestuurslid herkozen. Onder dankzegging namen zij de herbe noeming aan. Aigevaardigde bi) de L.Q.C. De heer J. Kramer werd met 44 van de 59 uitge brachte stemmen herkozen als afgevaardigde voor de L.G.C. Hij neemt de benoeming aan. Commissies benoemd. Tot leden van de kunstmestcommissie werden benoemd de heeren J. Twisker, A. Schrijver en W. Keppel. Voor de zetkoolregeling werden de heeren J. Muller, J. Klingeier, P. van Twuijver en J. Moeijes aangewezen en voor de manden de heeren D. de Geus en J. van Twuijver. Do reservekas blijft Na uitvoerige besprekingen wordt met 32 tegen 27 stemmen besloten de reservekas niet op te hef fen, om ze in tijd van nood voor sommigen te kun nen gebruiken. Het gevolg hiervan was, dat de contributierege- !ing dezelfde bleef en bepaald werd op 2 cent per snees. Meer steun! Uitvoerige besprekingen werden daarna gehouden over het punt voorstellen voor de algemeene verga dering der L.G.C. De voorzitter en de heer J. Kramer gingen uitvoerig in op de noodzakelijkheid van be teren steun aan den tuinbouw, die zoo moet zijn geregeld dat de productieprijs wordt uitbetaald. Be sloten werd bij de L.G.C., die nog deze week bijeen komt, een voorstel aan de orde te stellen, om een al gemeene actie te voeren voor de betere steunrege Iing, er op wijzende hoe hoog de nood door den onvoldoenden steun van den tuinbouw in vele gezin nen is gestegen. Bij het punt steunregeling, ingeleid door het Re- stuur, werd deze zaak nog eens herhaald, terwijl scherpe woorden uit de vergadering werden gericht aan het adres der regeering. die zoo weinig notitie neemt van de nooden en behoeften der tuinders Men zal de resultaten van de actie afwachten, om zich, zoo noodig nader te beraden omtrent de vraag, of de tuinders zullen staken en geen spa meer iu den grond steken. De heer P. de Geus stelde ten slotte de volgende motie voor: MOTIE. De vergadering vau de tuinhouwvereen. „De Toekomst", gehoord de besprekingen over den tot nn toe verleenden steun aan den tuinbouw, van oordeel, dat, zonder eenige overdrij ving, vele tuinbouwbedrijven ten doode zijn opgeschreven als niet spoedig meerdere steon wordt verleend, vaststellende, dat vele tuinders niet slechts niet meer aan hun linaneleele ver plichtingen kannen voldoen, maar dat zelfs gebrek aan het noodzakelijke levensonder hond wordt geleden, van oordeel verder, dat geen enkele tak van noodlijdende bedrijven zoo schriel wordt gesteund als de grove tuinbouw, waar door het lot van duizenden tuinders nog scherp afsteekt bij dat van steuntrekkende arbeiders, het noodzakelijk achtende, dat voor da volkswelvaart in de tuinbouwstreken den tuinders een inkomen wordt verzekerd, dat voldoende is om in het noodzakelijke le vensonderhoud te voorzien, dat daartoe wenschelijk en noodzakelijk is, dat voor de producten steunuitkeering tot den productieprijs wordt verleend, doet een ernstig beroep op de regeering, door stennverleenlng in dezen vorm den on dergang van duizenden tuinders te verhoe den, besluit deze motie ter kennis van de re geering en Tweede Kamer te brengen. Besloten werd, deze motie in de vergadering van de L.G.C. te brengen, en, indien er daar een meer derheid voor is, ze namens die vereeniging ter ken nis van regeering en Tweede Kamer te brengen. Wordt ze daar niet overgenomen, dan zal dit door De Toekomst geschieden. Bij de rondvraag kwamen nog tal van onderwer pen aan de orde. In het bijzonder werd er op gewe zen, hoe de voormannen van deze vereeniging zoo weinig of niets hebben gezegd tegen den inhoud van de rede van den heer Valstar op de vergade ring van de Prov. Commissie, volgens wien „aan passen" het parool moet zijn. De voorzitter van de afd. van den Ned. Tuinders- bond heeft nog een krachtig woord ter opwekking gesproken aan allen, om lid van dien bond te wor den, daar de groote actie van de standorganisaties moet uitgaan. Daarna sluiting. DONDERDAG 24 JANUARI. HILVERSUM (1875 M.) A.V.R.O.: 8.00 Gramofoonmuziek; 10.00 Morgenwij ding; 10.15 Muziek ter nabetrachting; 10.30 Ochtend concert door het „Lyra Trio"; 11.00 Knipcursus Kin- derkleeding; 11.30 Trio; 12.00 Lunchconcert door het Omroeporkest; 2.00 Orgelconcert door Piet van Eg- mond Jr.; 3.00 Naaicursus; 3.45 Rustpoos; 4.00 Half uur voor zieken en ouden van dagen; 4.30 Gramo foonmuziek; 4.45 Voor grootere kinderen; 5.30 Con cert door het Aeolian-orkest; 6.30 Sportpraatje door H. Hollander; 7.00 Radiovolkszang; 7.30 Engelsche les voor gevorderden; 8.00 Vaz Dias; 8.05 Gramofoon muziek; 8.15 Concertgebouw-orkest o.l.v. Eduard r. Beinum. m.m.v. solisten; 10.30 Gramofoonmuziek; 11.00 Vaz Dias; 11.10 Populaire muziek. I HUIZEN (381.5 M.) K.R.O.: 8.00 Morgenconcert; N.C.R.V.: 10.00 Leger des Heilskwartiertje; 10.15 Morgendienst; 10.45 Gra mofoonmuziek; K.R.O.: 11.00 Gramofoonmuziek; 11-30 Godsdienstig halfuurtje; 12.00 Politieberichten; 12.15 Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud; N.C.R.V.: 2.00 Cursus fraaie handwerken; 3.00 Vrouwenhalfuur- tje; 3.30 Orgelplaten; 3.45 Zenderverzorging: 4.00 Bij bellezing; 5.00 Cursus handenarbeid; 5.30 Pianoreci tal; 6.30 Gramofoonmuziek: 6.45 Causerie; 7.00 Poli tieberichten; 7.15 Gramofoonmuziek; 7.30 Weekover zicht; 8.00 Vaz Dias; 8.05 Gezellige avond; 950 Grar mofoonimuziek; 10.00 Vaz Dias; 10.05 Gram.-muziek. BRUSSEL (484 VL, 12.20 Gramofoonmuziek; 12.50 Concert; 150 Idem; 5.20 Gramofoonmuizek; 6.35 Gramofoonmuziek: 8.20 Omroeporkest; 9.35 Concert; 1050 Gram.-muziek. BRUSSEL f322 MA 12.20 Omroeporkest; 150 Gramofoonmuziek; 550 Hu moristisch programma m.m.v. August de Laat; 8.50 Concert; 9.20 Vocaal concert; 10.30 Gramofoonmuz. KALUNDFORG f1281 MA 11.20 Populair concert; 2.00 Idem; 7.30 Symphonle- concert; 10.20 Dansmuziek; BERLIJN (357 MA 5.25 Volksmuziek; 7.3011.20 Dansavond. I HAMBURG (332 MA 10.50 Omroeporkest; 12.20 Gramofoönmuziek; 1.35 ld. 7.30 Dansmuziek; 11.20 Symphonie-orkest. KEULEN f4W MA 12.20 Kamerorkest; 5.20 Cello en piano; 8.05 Solda^ tenmuziek; 9.55 Populair concert. DHOITWICH (1500 MA 12.10 Concert; 1.20 Gramofoonmuziek; 4.10 Idem; 555 Populair concert; 7.40 Gramofoonmuziek; 9.20 Idem; 10.35 Kwintet; 11.35 Dansmuziek. PARIJS POSTE PARTSIEN (313 M.) 7.50 Concert; 10.50 Gramofoonmuziek. I PARIJS RADIO (1848 M.) 12.50 Populair concert; 9.05 Symphonieconcert. MILAAN (380 MA 5.15 Gramofoonmuziek; 8.05 Concert. ROME (421 MA 4.20 Concert; 8.05 Idem. WEENEN (508 MA 4.55 Volksliederen; 9.00 De Wiener Symphonlker; 10.45 Dansmuziek. WARSCHAU (1345 M.) 5.35 Pianorecital; 6.50 Gramofoonmuziek; 8.20 Sym phonieconcert; 950 Concert; 955 Dansmuziek. BEROMUNSTER (540 MA 5.20 Gramofoonmuziek; 8.30 Kamermuziek.

Schager Courant | 1935 | | pagina 7