Raad Heerhugowaard Het doodelijke ongeval te Heerhugowaard De benzine-prijs. G2/ri admëthzmJtte lm cLïï biad., kee# opde koopjes abbtyet va*. Advertentiën. NET KOSTHUIS Een gevaarlijk punt Naar aanleiding van het ongeval met doodelijken afloop op den hóek Hondenweg-Middenweg kan nog het volgende gemeld worden: Juist op dit punt maakt de Middenweg, die vanaf het Verlaat een vrij wel noordelijke richting heeft, een buiging van 45 gr. naar het Zuidwesten, zoodat men rechts af moet draaien. Voorheen stond op het driekante groentje éen groote iepenboom, welke den vorigen winter évenwei wegens de iêpziektê is gerooid, zoödat de2é boom, die onwillekeurig dienst deed als baken voor de uit Noordelijke richting komende auto's, is ver dwenen. Wel zijn daar thans verkeersstrepen aange bracht, doch gevaarlijk blijft deze hoek. Ook eenigen tijd geleden gebeurde met een motorrijwiel precies hetzelfde. Inplaats van de zwenking naar rechts te maken, werd rechtuit gereden, met gevolg dat men togen den eersten boom botste, die zich voorbij den ingang van de R.K. kerk aan de linkerzijde van den Weg bevindt. De heer v. d. Laan was naast den chauffeur ge zeten, daar de zitplaatsen irt de auto dienden voor berging van de filmbenoodigdheden. De familie werd nog in den nacht opgebeld en was spoedig aanwezig. De chauffeur v. d. Kar werd naar Leiden vervoerd, waar hij woonde en had be halve gelaatswonden een spierverrekking in het dij been. Zaterdag werd in den loop van den dag verlof tot begraven gegeven, terwijl de auto, die op last van den Officier van justitie in beslag was genomen, en in de garage De Groot opgeborgen, naar Alkmaar Werd vervoerd. De botsing was zoo hevig geweest, dat de vooras, die ongeveer in het middètt den schok had opgevan gen, tot een halve hoepel was verbogen. W I E RJ N GE jV Personalia. Naar wij vernemen zal het ambtenarencorps bij de Directie der Zuiderzeewerken alhier binnenkort we der worden gewijzigd. De opzichter P. Wit wordt met ingang van 1 Maart overgeplaatst naar de afdeeling Wegen ter standplaats Utrecht, terwijl de opzichter 1. Verstraate in dienst treedt bij den Rijkswaterstaat arrondissement Hoorn voor dé Uitvoering van werken te Texel. Vergadering der Rij wiel vereen. „Wieringen". Zaterdagavond vergaderde bovengenoemde ver- ecttiging in haar clublokaal „Hotel Centraal" alhier. Aanwezig waren ongeveer 25 leden. Te 8.30 uur opende de voorziter, de heer J. J. Bos- kcr de vergadering, allen welkom toeroepend, in 't bijzonder, zij die uit Anna Paulowna hier tegen woordig zijn en den wensch uitsprekende, dat do wielersport in 1935 moge groeien en bloeien. Hiermede verklaarde voorz. de vergadering voor feopend. De voorlezing der notulen door den heer Noorden volgde hierop, welke onveranderd wer den goedgekeurd. De rekening over het afgeloopeir jaar was door de hoeren J. Dopsburg en J. Smid nagezien en in orde bevonden. Aan deze heeren en aan den penningmeester werd ank gebracht. De héér S. Kaan vraagt de lederi of den persoon, die hem een brief had geschreven, over middelen tot stijving der kas b.v. door het geven van bals of doör oen verloting, of iets dergelijks, hief aanwezig is om üijn plannen nader toé te lichten. Deze heer schijnt échter niet aanwezig te zijn. De onderteekèning luidde fhl. „een lid". Baanraces. - De Voorz. zegt dat. de heer Noorden en hij naar de Wielrcn-Unie te Den Haag zijn ge weest om inlichtingen omtrent Baanraces. Daar werd de heeren rifldegedecld dat indien mep op de baan wil racen, voorzien moet zijn van éen liceilciè welke fl.50 kost, en racen op dch weg, Zooals we eenige weken terug nog hebben kunnen leden. (Zie Diversen, Sp.-red.) over een desbetref fend geval in den Haag. waarvan proces-verbaal is opgemaakt, is verboden, zoodat de races dus alleen op de baart gehouden kunnen worden, uitgezonderd misschien nog een trainingsrit in den Wieringermeer Men kan Hcencies krijgen voor nieuwelingen, of amateurs. Eenige personen gaven zich, indien hier de licencics werkelijk noodig zijn, op, ora zoo'n Ji- cencie t.z.t. te ontvangen. Dé heer Klink zegt echter: Men heeft hier alle maal wegfietsen en daarmede mag men beslist niet op een baan racen, dus waarvoor dan een licencie* De Voorz. antwoordt herop, dat men dan zal wach ten totdat met de training begonnen kan worden; misschien kan door eenige kleine veranderingen aan db fietsen deze wel op de banen gebruikt wor den. Aldus besloten. Contributieverhooging. De voorzitter vraagt een voorstel uit de vergade ring over dit punt; f 0.50 per jaar is toch eigenlijk te kort. Er wordt geen voorstel dienaangaande ge daan. Dan stelt het bestuur voor de de contributie te verhoogen tot f 1 per jaar. Allen kunnen zich hiermede echter niet vereeni gen; er wordt o.a. voorgesteld om te splitsen, u.1. ac tieve leden en donateurs. Nadat alles in de finesses hesnroken is, komt het bestuur met het voorstel om f 0.50 contributie te hef fen over het 1ste halfjaar, waarna dan weer verga derd zal worden. De heer Muntjewerf, lid der Rijwielclub Oudkars- pcl, zegt dat de contributie aldaar f 7.50 per jaar is. De voorzitter zegt: Dat is hier in dezen tijd on mogelijk. Hierna wordt in stemming gebracht het voorstel van het bestuur om f 0.50 te heffen per 1ste halfjaar. Dit voorstel is aangenomen met 22 st. voor en 2 blanco. De contributie zal geind worden te Den Oever door P. Plooij te Hippolytushoef door J. Krijger té Westerland door C. Omis en te Anna Paulowna door den heer Muntjewerf. De heer Alb. Duijnker vraagt of de leden bij de racen vrij entree of recht op reductie hebben. Voorzitter zal dit met de baandirectie bespreken. Rondvraag. De heer Wiersma vraagt óver de truien waarover in de vorige vergadering gesproken is. De voorzitter antwoordt dat deze door de rijders 2elf gekocht moeten worden. De heeren Muntjewerf en Klik meenen dat dit het werk is voor de baandirectie, daar de koppels toch hetzelfde gekleed behooren te zijn. De voorzitter zegt dat de secr. hierover inlichtingen zal vragen aan de R.W.Unie. De heer Muntjewerf meende uit de notulen te heb ben opgemaakt dat er het vorig jaar wel eens on- ©enigheid bestond tusschen de rijders. Spr. vindt dat men dan nu wat sportiever moet zijn. De voorzitter zegt dat dit doelde op het soms roeke loos rijden der rijders tijdens de wegraces; de stem ming was steeds prima. De heer Alb. Duijnker wil gaarne het reglement hooren. Dit is echter niet aanwezig en zal op de volgende vergadering gebeuren. Hierna sluiting. ZIJ P E 50=jarig bestaan van de IJsclub „De Eendracht" te Schagerbrug In de feestelijk versierde zaal van mevr. wed. J. Broer werd j.1. Zaterdagavond een bijeenkomst ge houden ter herdenking van het 50-jarig bestaan van bovengenoemde ijsclub. Te ruim 8 uur opende de voorzitter de heer H. Re- zelman dezen feestavond met een hartelijk woord van welkom. Spr. uitte zijn teleurstelling over de niet al te groote belangsteling, waaraan het slechte weer wel niet vreemd zal zijn geweest. ïn het bijzon der werden welkom geheeten „The Sonny Bond" van Bergen met balleider en humorist, alsmede notaris Van Veen, die steeds van znij belangstelling voor het plaatselijk vereenigingsleven doet blijken en ook thans de ijsclub weer belangeloos behulpzaam was. Door den vicè-voorzitter, den heer K. Winkel, werd hieran een herdenkingsrede uitgesproken, waaraan we het volgende ontleenen: Dames en Heeren, Het is bij een jubileum veelal gewoonte, dat er een herdenkingsrede wordt uitgesproken en op verzoek van het bestuur heb ik de taak op mij genomen het een en ander uit de geschiedenis van onze ijsclub te memoreeren. Het was als gevolg van een schrijven in de Zijpet courant van 25 Januari 1885, dat op 26 Januari daar aanvolgende een tiental ingezetenen in het lokaal van den heer T. Thoes te Schagerbrug bijeen kwa men om te komen tot de oprichting van een ijsclub. De toenmalige burgemeester, de heer G. C. Hulst, schetste in korte trekken het doel van de bijeen komst en staande de vergadering werd de ijsclub „De Eendracht" opgericht. Het aantal leden der vereeniging, dat bij de op richting ruim 20 bedroeg, steeg in drie maanden tijd tot 68. Van de leden ten tijde van de oprichting zijn thans nog slechts twee in leven, n.1. de heer J. Harp te Bakkum en de heer H. G. W. Stöve te Bergé in Hannover. De finantieele uitkomsten waren in het eerste jaat zeer bevredigend: de rekening sloot met een batig saldo van f 58. Tot 1888 heeft de vereen, zich, be halve mot de ijssport, ook met de bedeeling van be- hoeftigen bezig gehouden. Op 14 Dec. 1S96 werd besloten, dat de ijsclub lid zou worden van den lJsbond Hol!. Noorderkw., welke bond tot doel had goede ijsbanen te stichten in de provincie Noordholland. Dit lidmaatschap is in 1929 opgezegd omdat het moderne scheepvaartverkeer 't vrijwel onmogelijk maakte ijsbanen in samenwerking met andere clubs aan te leggen. In de hierna vólgende jaren gebeurt weinig, wat ik hier zou dienen op te noemen. Op regelmatige wij ze werden de werkzaamheden der vereeniging in deze jaren voortgezet. Zij betroffen toén in hoofd zaak de ijssport. Hierin kwam echter verandering Op 21 Februari 1928 werd de vereeniging herdoopt en heette vanaf dien datum „Vereeniging tot be hartiging van algemeone belangen in de Zijpe en ijsclub. genaamd De Eendracht". Hierdoor werd het mogelijk zich te bewegen op uitgebreider terrein en van deze gelegenheid is ook gebruik gemaakt. Ik breng dan in herinnering de huisvlijttentoonstelling en floraliatentooristelling in 1932, terwijl in 1934 we derom een huisvlijttentoonstelling werd gehouden. Deze tentoonstellingen mogen zonder overdrijving ten volle geslaagd worden genoemd. Ook in de toe komst zal het Bestuur gaarne op dit gebied door gaan, zonder daarbij het hoofddoel der vereeniging bevordering van goede ijsbanen en de ijssport uit het oog te verliezen. Met het hiervoorgenoemd heb ik in korte trekken de halve eeuw geschiedenis van onze ijsclub weer gegeven. Ik merk nog op, dat het jubileum eigen- Vrijdag 1 Februari, des namiddags 2 uur, kwam de Raad dezer gemeente, onder voorzitterschap van den heer sutman Meijer, burgemeester, ter vergadering bijeen. Na een kort welkomswoord, stelde voorzitter voor eerst over te gaan tot beëedigirig van het raads lid P. Smit. Nadat de heer Smit de belofte (welke de heer Smit boven den eed koos) in handen van dén voorzitter had afgelegd, feliciteerde voorzitter den heer Smit met zijn benoeming en hoopt en vér trouwt, dat Smit evenals zijn voorganger de heer Kostelijk, zijn belangen zal geven aan de gemeente Heerhu gowaard. Na deze korte plechtigheid werden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en onveranderd goed gekeurd. Hierna sprak de Burgemeester een rede uit naar aanleiding van deze eerste vergadering in 1935, wel ke rede we in ons nummer van morgen onverkort weergeven. Ingekomen stukken. Enkele verzoekschriften om ontheffing van school geld en hondenbelasting worden door den Raad be handeld en aangenomen. Aan het R.K. fanfarecorps Hou en Trou, wordt f 40 subsidie verleend. Aan H. J. M. Jansen wordt een subsidie van f20.— verleend voor het houden van een hui ten wettel ij ken cursus voor vervolgonderwijs. Schrijven van het bestuur van den R.K. Land- en Tuinbouwbond, d.d. 28 Januari 1935. inzake de uit voering van de baggerregeling. Wordt ter afdoening in handen van B. en W. gesteld. Voorzitter zegt, dat en W. de zaak van alle kan ten zullen bekijken. Mededeelingen. Goedgokeurd zijn de verordeningen over de benoem baarheid der veldwachters en de verordening op de heffing der keurloonen en vergoeding voor het ge bruik van de slachtplaats in de gemeente Heerhu gowaard. Gedeputeerde Staten hebben op 19 December 1934 de uitgaven-factor voor de financieele verhouding vastgesteld op f12.4096. Ged. Staten hebben eveneens goedgekeurd een vier tal raadsbesluiten tot het convertecren van geldlee- ningen met de N.V. Bank voor Nederlandsche Ge meenten en de N.V. Mij. voor Gemeentecrediet. Op 9 Januari 1935 hebben Ged. Staten de ontvangst bevestigd van de aan hun college toegezonden jaar- weddenopgaaf van dep gemeentegeneesheer en vroed vrouw. Op 16 Januari 1935 keurden Ged. Staten de Ge- meentebegrooting 1034, en de begrooting van het G.E.B. over 1934 ongewijzigd goed. B. en W. stellen voor deze rekening thans voor- loopig als volgt vast te stellen: De ontvangsten van den gewonen dienst op f 174.37G.0G. De uitgaven van den gewonen dienst op f 162.896.26. Alzoo een batig saldo van den gewonen dienst op f 11479.80. De ontvangsten van de Kapitaaldienst op f147541,74. De uitgaven van dezen dienst, op f 145.901.95. Alzoo het batig slot van den kapitaaldienst op f 1639.79. De Raad kan zich hiermede vereenigen. lijlc vorige Zaterdag, 26 Januari, had behooren te worden gevierd. Door verschillende omstandighe den was dit echter niet mogelijk. Alvorens te eindigen, wil ik nog even een woord van hulde richten aan hél adres van den heer Re- zeln.au uit zich ine* Jeugdige voortvarendheid ge durende ruim 11 jaren op voorbeeldige wijze van zijn Voorzitterstaak heeft gekweten en waarvoor hem hier een hartelijk woord van dank toekomt. Dan is er nog iemand, die hier met eere kan worden genoemd en wel de heer H. de Graaf, die sedert 9 December 1933 dé financiën onzer vereeniging be- heert en waarvoor ook hem onzen dank toekomt. En wanneer ik dan in de laatste plaats opnoem de tamilie Ligthart, dan is dat niet. omdat zij op het gebied van de ijssport in de laatste plaats komen. In tegendeel staan zij op dit gebied wel heel degelijk vooraan. Steeds op de bres voor de belangen van de ijssport te Schagerbrug, geven zij daaraan weer elk jaar opnieuw hun beste krachten op een wijze, welke respect afdwingt. Wij zijn hiervoor zeer er kentelijk en betuigen dë familie Ligthart op deze plaats dan ook gaarne oïizen zeer hartelijkcn dank Applaus. Nadat hierop éen speciaal voor deze gelegenheid vervaardigd jubileumlied was gezongen door de aanwezigen, werd een aanvang gemaakt met een meer „gezellig" gedeelte van den avond. „The Sotthy Band' wist er met eerste klas dans muziek prima de stemming in te brengen en te hou den, terwijl de humorist-conferencier And ré Carrèll met aardige voordrachten voor een prettige afwisse ling zorgde. Het bestuur had nog vqor een verrassing zorg ge dragen, door onder de programmabezitters een tien tal prijzen ^waaronder als hoofdprijs een paar Rui ter-schaatsen) oe verloten. Voorts werden op Ameri- kaansche wijze hog een mand fruit en een taart ver kocht. Aan het einde van het officieele gedeelte werd door den voorzitter dank gebracht aan allen die tot het welslagen van den feestavond hadden medege werkt, in het bijzonder aan „The Sonny Bahd'' en den heer André Carrèll. Hierna bleef men nog geruimen tijd in feeststem ming bijeen. ST. MAARTENSBRUG. Landbouwcursus. Vrijdagavond jl. hièld de Vereeniging van oud leerlingen St. Maartensbrug en omstreken in café van den heer Kossén een ledenvergadering.. Aanwe zig waren 24 leden. De voorzitter, de he'er N. Hopman, opende. De notulen werden goedgekeurd. Als mededeeling was binnengekomen een bericht vaü den bond v.o. L. Daarna volgde een inleiding door den heer N. J. Kraakman met als ondérwerp: De Synthetische Be reiding van Ammoniak. Uiteen werd gezet de be reiding van enkele stikstofhoudende meststoffen en werd aangetoond de breede basis waarop de berei ding hier te lande is gesteld. Vervolgens Verkiezihg bestuursleden. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren E. de Boer en P. Francis, resp. Ie secr. en bestuurslid Een tweede inleiding werd gegeven door den heer C. Schuit over „Het inkuilen van gras". Hier volgde eén uitvoerige bespreking over. Vooral het enten met wei trok hij de leden de aandacht, des te meer daar er bij één der leden dit jaar zoo een verrassend mooi resultaat mee was bereikt. Nadat nog enkele vraagpunten waren behandeld, volgde sluiting. OUDE NIEDORP Kookcursus P.E.N. Op Vrijdagmiddag werd door de dames, die deelge nomen hebben aan den kookcursus van de P.E.N., welke cursus thans wordt beëindigd, ten lokale van den heer Feijs een gezelligen middag georganiseerd. Deze cursus heeft 5 weken geduurd en pl.m. 35 damCs namen hieraan deel. Aan mevr. RoersSemeins, mej. Beek en den heer Leeuwenhart, werd een kleine hèrihnering door de dames aangebodefi, v&or de door Slootdemping Middenweg. Onder verwijzïtig naar de overwegingen van 't be- trekelijke ontwerpbesluit, stellen BenW. voor tot vast stelling over te gaan. Aldus besloten. Burgerlijk Armbestuur. Wegens periodieke aftreding van den heer P. Ko nijn als lid van het B. A., bieden B. en W., het B. A. gehoord, de navolgende voordracht dén: 1. P. Köhijn, 2. C. Zuurbier. De heer Konijn wordt met algemeone stemmen herkozen. R.K. school vén de parochie van het Hei lig Hart: Goedgevonden wordt het gedeeltelijk betegelen van het speelterrein van genoemde school. Het werk is reeds ten uitvoer gebracht. Commissie vdn bijstand voor het G.E.B. Tot leden van de commissie van bijstand voor het G.E.B. voor het jaar 1935 worden benoemd de h.h. A. Kooïj G. Krom en A. Quant. Gemeente-eigendommen. Voorstel tot verkoop van een strook grond gelegen nabij het woonwagenkamp aan de provincie N.II. ten behoeve van den aanleg van een gedeelte van don provincialen weg Alkmaar'Schagen, groot 3800 M2., voor den prijs van f2000 per H.A. Aldus be sloten. Ambtswoning Burgemeester. Voorstel om de gelden, verkregen door verkoop van grond nabij het woonwagenkamp te bestemmen tot gedeeltelijke dekkinge der kosten van den bouw eener ambtswoning. Onder verwijzing naar praead- vies en onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen B. en W. voor dienovereenkomstig te besluiten Aldus geschiedt. Bouwverordening. Voor nieuw te bouwen woningen stelt de bouw verordening de aanwezigheid van een brievenbus als eisch. Het komt gewenscht voor deze eisch ook te stel len voor bestaande woningen. B. en W. stellen daar om voor de bouwverordening aan te vullen overeen komstig ontwerp-besluit. Aldus besloten. Hondenbelasting. De verordening op de heffing eener beldsting op de honden en de invordering daarvan worden vast gesteld. Verkiezingen. In verband met de a.s. verkiezingen worden de stemdistricten vastgesteld en benoemd met ingang van 6 Mrt. 1935 tot leden van het hoofdstembureau D. Wijnker, P. Tromp, P. Borst en G. Krom, en tot plaatsvervangende leden: K. van Langen, K. Wage naar en W. Groenland. Benoemd wordt tot lid van stembureau III in de vacature Kostelijk: P. Smit. Sportterrein. Voorstel tot het toekomen van een schadevergoe ding van f 47.92 adn M. Leegwater-de Ruiter, alhier, Goedgekeurd. Uitbreidingsplan. B. en W. stellen voor te bepalen, dat de vaststelling van een partieel plan van uitbreiding van II.H.W. in voorbereiding is. Do raad kan zich hiermede vcr- eenigen. Hierna rondvraag en sluiting. Naar wij vernemen is de benzineprijs met ingang van heden, Maandag, vastgeseld op f 1.35 per tien li ter bij afname aan de pompen en tot fl.45 per tien liter in bussen. VIJF SUPPORTERS VAN VOETBALCLUB |j ONDERWEG OI;I HET LEVEN GEKOMEN. P] Bij auto-ongeluk. P a r ij s: Een autobus, waarin 20 supporters van 'n voetbalclub die op weg waren naar Narbonne is te gen een boom gereden. Vier inzittenden werden op slag gedood, zes ernstig gewond. Een der zwaargewon den is op wèg naar het ziekehuis overleden. GRIEP IN FRANSCHE GARNIZOENEN. P a r ij s: De Matin meldt, dat thans ook ver scheidene manschappen van het 107de regiment in fanterie, dat te Anguoleme in garnizoen ligt, lijden de zijn aan griep. Zeven militairen zijn overleden, terwijl 250 in het; hospitaal zijn opgenomen. Volgens Humanité zouden ook zeven soldaten van het 27ste regiment infanterie, dat te Dijon in garni zoen ligt, v.n griep zijn overleden. hen gegeven leiding aan dezen cursus, terwijl tevens aan de P.E.N. een dankschrijven werd gericht. Mevr, Roers—Semeins en den heer Leeuwenhart gaven in een korte toespraak de voordeelen en het nut weer. van het elcctrisch koken en hoopten, dat deze cursus er toe heeft bijgedragen, dat vele dames thans clec- trisch gaan koken. Door den heer Feijs werd namens de dames dank gebracht aan de lesgevende dames cn de directie van het P.E.N. Met eenige voordrachten in ernst en luim, gegeven door mevr. RoersSemeins, werd deze zeer gezellige middag besloten. A n N A P 4 T. n IV N 4 M N.A.S.R-vort«i. R.R.—Schakels. Het eerste elftal van de ft.R. speelde Zondag tegen de Schakels, het elftal uit Schagen, dat thans ooki voor de competitie ingeschreven is. Schagen won den toss, koos den wind in dén rug cn was, daar er overigens weinig verschil in kracht was,' nu toch wat sterker. Bij de rust had Schagen een 10 voorsprong. In de tweede helft waren do H.R. het meest in den aanval, maar doelpunten kwamen er niet. Het terrein, dat door den regen erg glad was geworden, maakte goed spel onmogelijk* Toen scheidsrechter Koen uit Amsterdam hel ein de blies was de stand nog onveranderd, 1—0 voor Schagen. WAR M EN HUI ZÈN, 2 Febr. Roode kool, le kw. f2—5, 2e kw. f 14.20, gele kool le kw. fl1.10, 2e kw. f 1, D. witte kool, le kw. f 0.70 1.20, 2e kw. f 0.70. Drielingen f 0.600.90, uien f 1.70 2.60, grove uien f2.40—2.S0, peen f 1.10. Aanvoer: 72800 Kg. roode kool, 15.500 Kg. gele kool, 3?.900 Kg. D. witte kool, 13775 Kg uien, 1500 Kg. peen* ALKMAAR. 2 Febr. Aanvoer 150.000 kipeieren. Prijzeij: 5G-58 kg. f2.20 —2.40, 58-60 kg. f2.30—2.50, 60-62 kg. f 2.402.60, 62-64 kg. f2.50—2.70, 64-66 kg f 2.60-2.80 per 100 st. ALKMAAR, 2 Februari 1935. Op de heden gehouden Botermarkt werd 7580 ct, betaald. Kipeiren (groothandel) f 2.25—2.75 en eend eieren f 2.25. ALKMAAR, 2 Februari 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en' nriizen als volgt: G paarden f 80175, 5 melkkoeien f 120160, 31 nuchtere kalveren (slacht) f 2.508; 15 schapen (vette) f 1018, en 1 bok of geit waarvan de nriizen niét gchofeerd. NOORDSCHARWOUDE, 4 Dcc. Aanvoer: 3800 Kg. uien f 2.20—2.30, dricl. f 0.80—1, grove f 2.60—2.70, 550 Kg. peen f 0.60, 950 Kg. kroten f 1, 2000 Kg. roode kool f 2.501.20, 9800 Kg. D. witte kool f 0.80—0.90, doorschot f 0.70. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onzen lieven Man, Vader en Grootvader D. FIJNHEER Pz., in den ouderdom van bijna 61 jaar. Wed. D. FIJNHEER-Kort en Kinderen. Winkel, 3 Februari 1935. De teraardebestelling zal plaats hebben op Woensdag 6 Febr. 's middags half drie. Voor de vele blijken van belang stelling bij de geboorte van onzen Zoon ondervonden, betuigen wij onzen hartelijken dank. W. B1ESBOER. N. B1ESBOER—Kramer. Barsingerhorn, Febr. 1935. GEVRAAGD voor leerling-opzichter (v. d. Prov. Waterstaat) in Schagen. Brieven post station Kolhorn,

Schager Courant | 1935 | | pagina 3