C. Roggeveen C „Het Witte Kruis" Maar het best kijkt U toch door een Bril van Van Geelen en die is niet zoo duur! Afd. Wieringen. BESCHERMING DER MANNEN. Een lersch denkbeeld. Oplichting van f8000. DE SNEEUW IN ZWITSERLAND. Slaapkamer* Ameublement f38.50 De uitspraak in het Rakosi-proces. De overeenkomst van Londen. SPORT. Algemeene Vergadering der afd. Wieringen van „Het Witte Kruis", op j.1. Donderdagavond, bij den heer N. Kok te Hippolytushoef. Aanwezig ruim 70 personen. De voorzitter do heer P. Kaan Cz., opende met wei- hom en verheugt zich over de goede opkomst. De notulen worden gelezen door den secretaris penningmeester, den heer Ds. v. Beek. Door denzelfden wordt vervolgens het jaarverslag gelezen. Hieruit noemen we het voornaamste, en wel dat het aantal leden 1168 bedroeg en vrijwel gelijk is aan het vorig jaar. Het percentage, vergeleken bij een bevolking in onze gemeente van 6270 zielen, is hoog te noemen. Weinig huisgezinnen zullen er zijn welke géén lid der vereeniging zijn. Het aantal bezoeken der wijkzuster bedroeg 432 meer dan in 1933 en bedroeg in het afgeloopen jaar 1802. Ontsmettingen hebben eenmaal plaats gehad, en van de vier ligtenten zijn er 3 in gebruik geweest. De Emmabloem-collecte bracht bruto f 138 op. Er werden 9 patiënten in sanatoria verpleegd. Er zijn 480 maal materiaal verstrekt, waarvan 12 maal uit hulpmagazijn te Den Oever. Het bestuur had ge hoopt vergoeding van het hoofdbestuur te mogen ontvangen voor dit hulpmazijn, doch dit is niet het gevaj geweest. Ook als groot gebeuren zij vermeldenswaardig het aanschaffen van een ziekenauto. Deze is nu 3 maan- dén in gebruik en er zijn 7 patiënten mee vervoerd. l>e auto beantwoordt geheel aan de verwachtingen. Het consultatiebureau voor ingezetenen wordt druk bezocht. In de 48 zittingen zijn voor 167 kinde ren consulten gegeven. Hierbij waren er ook enkele uit Anna Paulowna. In het bestuur kwam een kleine verandering, n.1. de heer L. Noorden heeft bedankt als bestuurslid en Dr. Beeker is als bestuurslid gekozen. Na dit uitvoerig jaarverslag aangehoord te hebben, vraagt de heer R. Post of het nieuw gekozen be stuurslid geen secretaris is geworden. Dit is niet het geval, hoewel in de vorige vergadering voor een secretaris is gestemd. Spr. vraagt hoe dit komt, re glementair is dit ook niet zoo het behoort. De voorzitter zegt dat het inderdaad niet zoo is als het reglement voorschrijft, doch in een vroegere al- gemeene vergadering is besloten de bestuursfuncties onderling te verdeelen. Daarbij komt dat de functie in zeer goede handen is. De heer Post betwijfelt dit ook niet, doch het is niet reglementair. De heer L. Klaver vraagt ook over ditzelfde punt inlichtingen, ook hij zegt, dat art. 6 vermeldt, dat de bestuursleden in functie worden gekozen. Het doet spr. ook vreemd aan, dat een bestuurslid 2 functies waarneemt. Het komt spr. wenschelijk voor het regle ment te handhaven. De heer C. J. Bosker appercieert het dat de functies onderling verdeeld worden. De rekening. De heeren D. D. Lont, A. H. J. v. 't Hof en Jb. Lont hebben de rekening nagezien en bij monde van den heer D. D. Lont, wordt medegedeeld, dat de rekening in keurige orde is bevonden. De heer Post merkt op, dat het hem niet gewenscht voorkomt, de rekening in een half uur na te zien. Hij is nd. van meening, dat de commissie ëen half uur voor den aanvang der vergadering de gelegenheid wordt gegeven deze na te zien. De heer Post is ech ter niet op de hoogte hoe dit werk de laatste jaren geschiedt. De heer Lont zegt n.1., dat de commissie èen ge heel en avond heeft besteed de bescheiden na; te; zien. De lieer Klaver zou de winst en verliesrekening gaarne afgedrukt zien op den achterkant dèr con vocatie. De penningmeester noemt daarvan echter de bezwa ren en deelde tevens mee dat elk lid de gewenschte inlichtingen bij hem kan inzien en verkrijgen. Te vens is de pers aanwezig, zoodat er meer in de cou ranten wordt vermeld als dat er achter op de convo catie gedrukt zou kunnen worden. Hier volgt dan de rekening: A. Ontvangsten T.B.C. bestrijding: Uit de kas van het Witte Kruis f 266.39, subsidies f 559, Emmabloem f99.64, terug ontvangen verpleegkosten f 3798.20, to taal ontvangsten f 4723.23. Uitgaven T.B.C.-bestrijding: Wijkzuster f721.83, sanatorium verpleegkosten f3798.20, versterkende middelen f 139.93, ijs f3553, abonnementen en lid maatschappen f 27.79, totaal uitgaven f4723.23. B. Wijkverpleging: Ontvangsten fl4ri3.67, uitga ven f 1443.67. C. Witte Kruis: Ontvangsten: Saldo vorig jaar f 1998.38, contributiën f2225.60, terug ontvangen ont- smettingskosten f 10.06, verkocht materiaal f54.00, di versen f613.28, ziekenauto f82.26, totaal ontvangsten f4983.58. Uitgaven: Bode f 159.75; abonnementen en lidmaat schappen f35.03, onderhoud wijkgebouw f 129.42, aan schaffen en onderhoud materiaal f98.90, ontsmet- tingskosten f 10.06, verstrekking ijs f71.07, diversen f224.04. consultatiebureau f35.74, ziekenauto met we genbelasting en verzekering f2505.88, subsidie aan re kening t.b.c.-bestrijding, zie A, f266.39, subsidie aan rekening Wijkverpleging, zie B, f 1443.67. Totaal uit gaven f4979.95. De rekening sluit dus in totaal ontvangsten (waarin saldo vorig jaar) met f 4983.58, totaal uit gaven f4979.95, alzoo batig saldo f 3.63. De begrooting wordt als gewoonlijk voor 1935 vast gesteld volgens ontvangsten en uitgaven vorig jaar. De voorzitter doet echter opmerken dat de post ver sterkende middelen f50 ver is overschreden en zou het bestuur dezen post geschrapt zien. Niet omdat f50 te veel is, maar omdat voor dit doel het bedrag veel te klein is en dit werk over te laten bij B. en W. die doen toch al voor 90 deze uitgaven. Dr. Beeker zou dezen post echter gaarne verhoogd zien tot f 150. De penningmeester zegt, dat het in de bedoeling ligt, dezen post te schrappen en het werk aan andere lichamen over laten. We moeten ons be perken en hebben met de verstrekking geen goed overzicht ook, we kunnen het beter aan B. en W. overlaten. Het is niet de bedoeling om er iemand bij tekort te doen, integendeel. De heer Post is het met Dr. Beeker eens en zou f150 willen uittrekken. Dr. Beeker zegt, dat het ver sterkende middelen zijn voor herstellende t.b.c.-pa- tiënten en het is voor de menschen ook altijd niet zoo aangenaam om bij de gemeente aan te kloppen. De heer D. Oden meent, dat ook het gemeentebe stuur al meer dan genoeg doet. Daartegenover stelt de heer C. Boersen dat f150 toch veel te weinig is, en zou het maar aan de ge meente- en armbesturen over willen laten. De heer C. J. Bosker is van meening dat de be grooting niet voldoende bestudeerd is en zau 't goed vinden als de vergadering dit aan het bestuur zou overlaten. Verschillende personen spreken hierover nog hun meening uit, waaruit we ten slotte kunnen concludee- ren, dat door het bestuur een besluit zal worden ge nomen een bedrag te voteeren, wat doenlijk is. Hulsverzorging. Namens de vereeniging „Huisverzorging" brengt mevr. de Ilaan-Bosker verslag uit over de werk zaamheden, die vereeniging betreffende over 1934. Wij kunnen onze lezers gevoegelijk verwijzen naar 't betreffende verslag in ons blad van vorige week. Verkiezing bestuursleden. De voorzitter leest een schrijven voor, waarin de heer L. Klaver als candidaat wordt genoemd. De heer Klaver zegt hierover, dat verschillende personen bij hem zijn gekomen of hij zich candidaat wilde stellen en meent dit verzoek te hebben moeten inwilligen. Spr. vindt het wenschelijk, dat er in het bestuur en andere strooming komt en dat dit tevens een belang is voor het arbeiders-element, Er moet eens wat ander bloed in komen. Spr heeft hierbij geen politieke bedoelingen en heeft niets aan te mer ken op het tegenwoordige bestuur. De voorzitter zegt daarop, dat in het bestuur alle arbeiders zitten De heer C. Boersen meent hier op te moeten mer ken dat de heer Klaver zegt dat het bestuur best is en acht het niet noodig zoo de arbeiders en politiek er in te halen. De heer Jb. Lont zegt dat het niet de gewoonte is candidaten voor te stellen en is het verder 'geheel met het gezegde van den heer Boersen eens. De heer Klaver zegt niet met politieke bedoelin gen als candidaat gesteld te worden, maar de stroo ming in 't bestuur te veranderen. De heer v. Kalsbeek zegt vroeger ook in 't bestuur te zijn gekozen, doch niet voor of om politieke re denen, maar als vertegenwoordiger van de West, en dat hij later is verhuisd naar den Oever heeft spr. zijn condidatuur bij verkiezing disponibel ge steld, maar is toen verkozen als vertegenwoordiger van de Oost. Dus is niet gekozen om politieke re denen, doch alleen voor de belangen der bevolking. De stemming heeft ten slotte als uitslag dat de aftredende heeren Ds. v. Beek, J. Bosker Sr., en Dr. de Groot worden herkozen, met zeer groote meerder heid van stemmen. Allen nemen hunne benoeming weer aan. Vervolgens brengt mevr. de Haan Bosker verslag uit als afgevaardigde naar de Prov. vergadering. Rondvraag. De heer R. Post vraagt wie de vice-voorzitter eigen lijk is. Wordt meegedeeld dat dit burgemeester Kolff is. Spreker zegt dat deze dan toch moet optreden als voorzitter, secretaris of penningmeester, als er van deze functie een open komt. Burgemeester Kolff deelt echter mede dat bij even- tueele ontstentenis van den voorzitter, secr. of pen- ningm. de vice-voorzitter in zijn plaats optreedt als plaatsvervanger. Als er dus een plaats vacant komt, behoeft de vice-voorzitter niet op te treden, want wat er niet is, kan niet worden vervangen. Post heeft het des betreffende artikel dus niet goed gelezen. De heer Post vraagt vervolgens naar de tarieven van de ziekenauto. Wordt geantwoord dat dit voor leden 12 cent per K.M. is en voor niet leden 15 cent. De heer Post vindt dit veel. Voorzitter vindt het weinig bij vergelijking op an dere plaatsen. De penningmeester noodigde den heer Post uit eens bij hem op bezoek te komen, dan kan hij een en ander eens ter inzage krijgen. P. neemt deze uit- noodiging gaarne aan. Mevr. de HaanBosker wil vanaf deze plaats hul de brengen voor het werk dat de wijkverpleegster, zuster v. d. Togt in het afgeloopen jaar heeft ge daan. (Applaus). De. heer J. C. de Haan zegt de vergadering dank voor het vertrouwen in hem gesteld, als afgevaar digde ter algemeene vergadering. Mevrouw Siesling heeft op de vorige vergadering gevraagd om naast het consultatiebureau voor zui gelingen te stichten Kleuterzorg. Spr. heeft uit de notulen vernomen dat het hoofdbestuur niet wil subsidieeren. Is daar geen mouw aan te passen, door b.v. één maal per 2 of 3 maanden consulten te laten verleenen voor kleuters. Wordt medegedeeld dat de kosten te hoog zijn en gezien het antwoord van het hoofdbestuur zijn er veel bezwaren. De dokterskwestie. Mevr. De HaanBosker vraagt hierover het woord en in krasse woorden spreekt zij hierover haar oor deel uit. Al het gespokene zou te veel ruimte vra gen, maar o.a. werd gezegd, het kost te veel. Er wordt ook altijd maar gevraagd (door den dokter): wat kan ik er aan verdienen, zij zouden dit werk geza menlijk best gratis kunnen doen. En dr. v. Beek zegt wel ik ben er niet tegen, maar stelt steeds maar uit. Spr. zegt dat ze alles hier niet wil zeggen wat het bestuur van Witte Kruis doet, maar hier kan wel meer voor gedaan worden. De heer v. Kalsbeek verlangt van mevr. De Haan Bosker, zich nader uit te drukken betreffende het ge zegde wat het bestuur dan niet goed doet. Spreekster is er echter niet voor om opstandig te zijn tegen het bestuur. Een bestuur heeft genoeg met moeilijkheden te kampen, maar als de heer Kalsbeek het wil hooren, en spr. zegt dat K. haar er 'toe tart het te zeggen, welnu, dan zal ik het zeggen. Spr. brengt dan naar voren hoe is gehandeld met het aan schaffen van den ziekenauto. Het bestuur had daar in de algemeene vergadering moeten hooren. Spr. zegt nogmaals, ik hou niet van oppositie, maar jullie hebt niet gehandeld zoo het behoort. De spanning welke den geheelen avond hier heerscht, bewijst hiervan voldoende. Gewoonlijk wordt de vergadering door en kele menschen bezocht. Maar nu is het anders, alleen daarom. En met verheven stem zegt spreekster: De tweespalt tusschen de doktoren is er de hoofdzaak van. En om op de vraag van Mevr. Siesling terug te komen, zegt spr., het bestuur behoeft er zich niet met een Jantje van Leiden af te maken. Het geld wat er voor kleuterzorg noodig is, zal er wel komen. Er gebeurt meer wat minder noodig is. Laat van nu af alle tweedracht uit zijn en laat de doktoren nu eens doen zoo het behoort, dat is tot aller heil. (Applaus) De voorzitter zegt, dat wat de auto-kwestie betreft, ,het bestuur heeft èrkend, dat het beter was geweest do vergadering er over te hooren. Er is echter reeds in de vorigev ergadering gezegd, dat als er weer groo te uitgaven gaan gebeuren de vergadering er over gehoord zal worden. De heer Stubbe vraagt inlichtingen over het in bruikleen afstaan van een ligstoel, welke onbruik baar was. Hier heeft inderdaad een abuis bestaan, De stoel was reeds afgekeurd en afgezonderd van het goede materiaal, doch bij vacantie van de wijk verpleegster is de stoel per abuis afgegeven. Aan den betrokken persoon is excuus aangeboden voor het ge maakte abuis en letsel is er niet door ontstaan. Voorzitter geeft S in overweging dat als er weer eens iets mocht zijn, dat hij zich dan dadelijk tot het bestuur wendt om eerder te kunnen ingrijpen. Aan het slot zegt de voorzitter dank aan de ver schillende commissies, aan de afgevaardigden enz voor hunne medewerking en sluit de vergadering. Een kenteeken voor meisjes onder de 18 jaar. Manier om „schoolmeisjesullerlijk" te bewaren, zeer misleidend. In het Engelsche blad, de Evening Standard van Woensdagavond, komt het volgende bericht voor van de hand van Ian Coster: „Er is thans een beweging gaande om aan een van de moeilijkheden van Ierland een einde te ma ken. Aldus heeft senator Oliver St. John Gogarty mij althans vandaag telefonisch uit Dublin meegedeeld De Senaat behandelt vandaag een amendement op de strafwet, waarbij meisjes van onder de 18 jaar verplicht zullen worden een speciaal kleed of een. armband te dragen. Kolonel Moore, de broer van George Moore, den romanschrijver, dient het in en Senator Gogarty zal hem tot het uiterste steunen. „Hoe komt u er bij te denken dat het zou zijn om de meisjes te beschermen?" schreeuwde de senator. „Het is om de mannen te beschermen De moeilijk heid is, dat alle vrouwen in Ierland jonger dan 18 lijken. Zij weten allemaal hoe zij „dat schoolraei* jesuiterlijk" moeten bewaren. Het is zeer misleidend. Ik zei: „Als u de mannen wilt beschermen, sena tor, wat soort kleeding wilt u de meisjes dan voor schrijven?'' De senator vond het denkbeeld van een speciale kleeding niet erg gelukkig. ..Het eenvoudigste zou zijn als al de wijze maagden lampen droegen", zei hij. „Electrische lampen?" vroeg ik. „Natuurlijk niet", zei hij, „die kunnen uitgeknipt worden. Ik zou alle vrouwen lampen willen laten dragen. Ik zou ze willen zien met groene en met roo de lampen; de roode voor den gevaarlijksten leef tijd." Ik vroeg: „Welke is dat, senator?" Hij zei: „De vrouwen boven de vijftig." „Ik heb nog een persoonlijk bezwaar", zei de se nator ten slotte. „Het is mij een troost op mijn ouden dag geweest, dat naarmate ik ouder werd, mijn da meskennissen er jonger begonnen uit te zien. Als zij moeten worden gemerkt met armbanden, of zoo, zal mijn laatste illusie verstoord zijn." Tot zoover Ian Coster. Intusschen schijnt het amendement geen kans gehad te hebben. Het is al thans weer ingetrokken. Een aanvankelijk voorstel van de regeering om in dezelfde wet den leeftijd tot waarop geslachtelijke omgang strafbaar is, van 15 op 16 jaar te brengen, was bij amendement weer in getrokken. Dit amendement werd met 35 tegen 20 stemmen aangenomen, zoodat de leeftijd 15 jaar blijft. De wet, die aangenomen is, behelst ook een verbod van verkoop van invoer van voorbehoedmiddelen te gen zwangerschap. Accountant ln arrest gesteld. De commissaris van politie te Wageningen heeft in arrest doen stellen den accountant J. v. B. aldaar, terzake van oplichting van een bedrag van pl.m. f 8000, ten nadeele van het filiaal van een bankvereeniging aldaar. De oplichting werd gepleegd in den loop van het vorig jaar en wel door middel van kwitanties, valschelijk onderteekend met den naam van cliënten der bank, voor wie v. B. de administratie voerde. V. B. heeft een volledige bekentenis afge legd en zal ter beschikking van de justitie gesteld worden. Het onderzoek is nog in vollen gang. TOESTAND AANZIENLIJK VERBETERD. VELE GEBIEDEN WEER TOEGANKELIJK GEWORDEN. Bazel. De precaire toestand die tengevolge van den sneeuwval in Zwitserland is ontstaan, is aanzienlijk verbeterd. Vele gebieden zijn weer toe gankelijk geworden. Ook het hoogste gedeelte van den Davos-spoorweg is weer in gebruik genomen. Tusschen Davos-Dorf en Davos-Platz Is een lawine neergekomen, afkomstig van den kleinen Schiahobel. In don winter van 1919 op *20 werden verscheidene menschen het slachtoffer van deze lawine. Sedert dien heeft men met groote kosten getracht, veran dering in den toestand te brengen door bepaalde constructies. Niettemin kon de lawine losraken en in het dal storten. Daarbii werd een jong bosch, dat inmiddels was aangeplant, vernield. Uitloopcrs van de lawine kwamen terecht op het terrein van het sanatorium „Etania" waar in het bedriifsgcdeelte groote schade werd aangericht. Persoonlijke onge vallen kwamen niet voor. In het Glarnerland hebben lawines den spoorweg over een afstand van 700 M. bedekt met een harde samengeperste sneeuwmassa. Het zal ongeveer veer tien dagen duren, voor dit traiect weer berijdbaar is. De Kuehlbod-lawine vernielde vele stallen, een woonhuis en een aantal hooibergen. Een der reeds in kommervolle omstandigheden levende boeren heeft, zijn geheele veestapel verloren. Een andere boer kon zijn vee den volgenden morgen ongedeerd uit de ineen gedrukte stal redden. Van een echt paar werd de woning vernield. De heide menschen konden slechts met moeite gered worden en hadden eonige lichte fracturen opgeioopen. Sneeuwstormen boven Opper-ïtalië. Milaan. Tn Onner-Ttalië is de winter opnieuw uitgebroken. Nadat hij eenige weken geleden een koudegolf met ongewoon lage temperaturen had ge bracht. steeg de thermometer in de laatste dagen plotseling zoo krachtig, dat men kon meenen zich midden in de lente te bevinden, doch deze bijna zomersche temneratuur duurde niet lang. Nadat gisteren boven Milaan een echt vooriaarsregentje was gevallen, stak in den loop van den nacht een Hoogzijde 114, Telefoon 73, Schagen Meubelmagazijn Wij vragen beleefd Uw aandacht voor onze extra voordeelige aan bieding van een keurig bestaande uit: 1 2-persoons LEDIKANT 1 WASCHCOMMODE 1 NACHTKASTJE 1 TAFEL 2 STOELEN, voor den buitengewoon lagen prijs van ZIET DE ETALAGE. LEVERING FRANCO. Aanbevelend, C. ROGGEVEEN Cz. geweldigen storm op. Vanmorgen vroeg was alles weer met een dikke laag sneeuw bedekt. Vooral in de buitenwijken kan men zich verbeelden dat men zich in het hooge noorden bevindt. De takken van boomen en heesters zijn gebogen onder de zware snecuwlast. In de bergen van Picmont lag de nieu we sneeuw gisteravond 50 70 centimeter dik. Over al veroorzaakt de sneeuw, die nog steeds in dichte vlokken blijft vallen, verkeersstoringen. Tenge volge van de weersgesteldheid zijn te Milaan de kranten uit Turijn niet gearriveerd. Veroordeeld tot levenslange tuchthuisstraf. Boedapest. -r- Gistermorgen is vonnis geveld tegen den voormaligen communistischen volkscommissa ris in de Hongaarsche Radenregeering, Matthias Ra- kosi. Wegens hoogverraad, oproer, 27-voudigen moord, medeplichtigheid aan 17-voudigen moord en herhaalde vervalsching van geld, werd hij veroor deeld tot levenslange tuchthuisstraf. Italië niet bereid tot deelneming aan T luchtbeschermingspact? Londen. De Romeinsche correspondent van de „Times" meldt, dat geruchten de ronde doen vol gens welke Italië niet geneigd zou zijn de voorge stelde luchtconventie te aanvaarden. In verschillende kringen meent men te mogen aannemen, dat deze geruchten onjuist zijn en dat men te Rome integendeel zeer welwillend tegenover het plan staat. PROGRAMMA-WIJZIGING. K.N.V.B. Tngelascht: AlcmariaHilversum. Uitgesteld: West-FrisiaZeeburgia. (Sportkr.) N.H.V.B. 1 D: SchoorlM.L.D. moet zijn J.V.C.M.L.D. 2 D: Uitgesteld: Alkmaar 2Alcmaria 4. 2 F: Uitgesteld: Sparta 2H.R.C. 4. Adsp.: Alkmaar a—Vronc a moet zijn Alkmaar a C.S.V. a. D.T.S. a is vrij. (Alg. Sp.) NEDERLAND B—LUTON 1—3. Een zeer matig B.-elftal verloor Woensdag op 't Ajax-terrein van de Engelsche derde klasser Luton. SCHOORLM.L.D. 3—2. Zondag won Schoorl met bovenstaande cijfers van M.L.D. De uitslag wordt Maandag in den stand ver werkt. NEDERLAND—DUITSCHLAND. Beide elftallen zijn samengesteld. Nederland komt uit als tegen Zwitserland. Duitschland heeft drie wijzigingen in het elftal aangebracht dat tegen Zwit seriand overwon, n.1. spil. linkshalf en rechtsbin nen. Doel: Bnchloh (Snelldorf). Achter Stührk (Eimsbüttel) en Busch (Duisburg '99). Midden: Gramlich (Einfi-achtL Mönzenberg (Al- lemannia) en Zielinkski (Union). Voor Lehner (Schwaben), Hohmann (Benratb), Conen Saarbrücken), Rohwedder (Eimsbüttel) en Kobicrski (Fortuna) Reserves: Bender, Janes (beiden Fortuna) en Lin- kew (Tuti). ENKELE STANDEN. We ontlenen aan de Officicele Mededeelingen van den N.H.V.B.: 3 C. Hauwert 1 14 8 3 3 19 45-22 V.C.L. 1 14 8 3 3 19 66—36 Strandvogels 2 13 6 4 3 16 43—22 Flcvo 1 13 6 4 3 16 40-34 Andiik 3 11 5 0 6 10 4A—40 M.F.C. 3 10 3 3 4 9 22—T> O.K.R. 13 2 5 6 R 26—36 Berkhout 2 10 3 2 5 8 2028 Schellinkhout 1 12 1 2 9 4 14—59 3 D. Bergen 2 13 10 1 2 21 40-27 Alkm. Boys 4 10 8 1 1 17 34—15 Schoorl 2 15 7 2 6 16 32—27 E«m. Boys 2 16 6 4 6 16 40-43 C.S.V. 2 15 7 1 7 15 43—40 Al cm. Victrix 5 14 6 1 7 13 54—39 Ursem 1 13 5 2 6 12 39—33 A^mrar 3 14 4 4 6 12 3450 Akersloot 1 15 5 1 9 11 35-40 Vrone 2 15 2 3 10 7 31-68

Schager Courant | 1935 | | pagina 11