Permanent Wave Houtveiling EXPEDITIEBEDRIJF PUIN SCHAGER ROOSJES Uitslag Tooneelwedstrijd. Gehucht door lawine weggevaagd. Door een rangeertrein gegrepen gedood. en Gewest Noord-Hoiland-Noord der S.DAP. teJlbaar bijeen Het eerste slachtoffer. Opstandige troepen bij Moekden. Plaatselijk Nieuws. Marktberichten. Advertentiëti. 2x2=4 BOEKHOUDBUREAU der Holl.-Mij. v. Landbouw Surinamestraat 37, den Haag Succesvol is onze nieuwe k f 2.. te Schoorldam een Dagmeisje. T. DE JONG, NIEUWE NIEDORP Zaterdagavond jl. h.9eft de slotavond van den Tooneelwedstrijd., uitgeschreven door het Nutsde- partemcnt N. Niedorp in de Prins Maurits plaats flfehad. Aan dezen wedstrijd hebben deelgenomen: De Maskerspelers van Bergen met „Tzingani" op 11 No vember 1934; Ormenio te Anna Paulowna met „Bergopwaarts' op 25 November 1934; Hierna Beter te Koog aan de Zaan met „t)e Doofpot" op 16 De cember 1934; Koninkl. Letterl. Verg., J. J. Cremer te Haarlem, met „Robbedoes" op 13 Januari 1935. De jury was samengesteld uit de heeren: G. J. van Leersum te Winkel, voorzitter, F. Holsmuller te Alkmaar, secretaris, P. Deutekom te Noordschar- woude en R. P. Gotettsch te Alkmaar, als lid en plaaatsverv. lid. Dezen Zaterdagavond zou een meer feestelijk ka rakter dragen en werd speciaal gehouden om de ver schillende uitslagen bekend te maken en de prij zen uit te reiken. Tot medewerking aan dezen avond waren uitgc- r.oodigd: de Funny Boys en Funny Girls van Scha- gerbrug en de dames van de Gymn. Verg. Afd. Hebe, Nieuwe Niedorp. Als Burgemeester Pluister (voorzitter) mot een on lsel Woord de avond opent, is do zaal wederom tot In de uiterste hoeken met belangstellenden gevuld. Bij- ró alle leden van de opgetreden vereenigingen *Un ^tnede aanwezig. Burgemeester zegt. dat wij thans staan aan het begin van den slotavond van den Tooneelwedstrijd, waarvoor buitengewoon veel belangstelling heeft be staan. Dit verheugt ons zeer. Soms lijkt het er wel eens op of er nergens anders belangstelling bestaat dan voor sport, maar het blijkt dat men hier toch nog wel gevoelt voor dingen van meer euitureelon aard. Het Nut heeft hier zijn beteekenis nog niet verloren. Spr. herinnert aan het tofMarig bestaan van 't Nut en hoe dit feit on sobere en waardige wijze te Amsterdam is herdacht en dat ook de re- geering het werken van het Nut waardeert, bleek wel uit het feit, dat aldaar aanwezig was 2UL den Minister van Onderwijs, Kunsten, en Wetenseha^em vergezeld van zijn Directeur-Generaah Het Not, zegt spr., is wel oud, maar niet verouderd.. Vervolgens treden op de Funny Boys en de. ÏNjhny Girls, met muziek en zang en de dames van Hébé .voeren een rhythmische cla ns uit.. Hierna is het groote oogenbliiik gekomen* want ve len mogen reeds een vei-onderstelling hebben ge maakt, maar wij zjjn tooh. alinea zeer nieuwsgierig naar den uitslag van den wedstrijd, zooals die door de heeren juryleden na veie W9A zwaren arbeid is vastgesteld. De heer Van Leersum spiekt dan mede namens zijn mede-juryleden hartelijke woorden van dank tot het Bestuur van t Nut voor het in hen gestelde ver trouwen, om hen over dezen wedstrijd een oordeel te laten spreken. Spreker zegt, dat de deelnemende vereenigingen het (ten jury niet gemakkelijk hebben gemaakt, maar dlat het vele werk in geene deele wordt betreurd en zij zeer rekentelijk zijn voor het geen de Kamo'i's hebben gepresteerd, waarvan ook zij hebben kunnen genieten. Een woord van lof spreekt de heer Van Leersum tot den secretaris der jury, den heer Holsmuller, voor de vele moeite welke hij zich voQ.r dezen wedstrijd heeft getroost, door een schriftelijk critisch verslag samen te stellen, wat voorwaar geen gemakkelijke taak is. Hierna leest de heer Holsmuller het door hem ge maakte verslag voor, wat met groote aandacht wordt gevolgd. Hoe verder de heer H. met zijn verslag komt, hoe meer stijgt de spanning en kunnen wij ons te- Vens de zeer moeilijke taak der jury eenigszins in denken. Als de heer H. aan het. einde van zijn ver slag is gekomen, met een woord van dank voor de aandacht en een lakoniek: Weet u 't al?, gaat er een daverend applaus op voor dit keurig werk, waar mede de nieuwsgierigheid van het publiek ten top is gestegen. Hierna neemt de heer v. Leersum wederom het Woord en memoreert zijn woord van lof tot den heer Holsmuller, reeds eerder gesproken en dat thans het publiek wel overtuigd is dat die woorden ten volle zijn verdiend. Dan deelt spr. nog mede, dat de behaalde punten door twee vereenigingen zoo weinig in verschil wa ren, n.m. 4 honderdste (wat geen verschil genoemd irvag worden) en in overleg met het bestuur van ;t Nut en de betrokken vereenigingen de eerste en tweede prijs samen zouden worden gedeeld. Het be stuur van 't Nut heeft er echter nog een bedragje aan toegevoegd, zoodat er thans twee eerste prijzen van zijn gemaakt, ieder van f125.—. Tenslotte wordt de nieuwsgierigheid der aanwezi gen niet langer op de proef gesteld en worden de prij zen als volgt bekend gemaakt. Eerste prijs f 125: De Kon. Letterl. Verg. J. J. Cre mer te Haarlem, met Robbedoes, behaalde 110.77 p. Eveneens eerste prijs f 125: Hierna Beter te Koog- Zaandijk met De Doofpot, behaalde 110.73 p. Tweede prijs f 60: De Maskerspelers van Bergen met Tzingani, behaalde 98.68 p. Derde prijs f 40: Ormenio te Anna Paulowna met Bcag-op-waarts, behaalde 84.29 p. Het maximum aantal punten bedroeg 140.. Tevens ontving iedere vereeniging een herinneringsmedaille. De navolgende personeele prijzen werden toege kend: Beste Tooneelspeelster 1ste plan: eerste prijs gou den medaille (Dame hoofdrol) Anna in Tzingani, 81.75 p. Beste tooneelspeelster 1ste plan: tweede prijs: verg. zilveren medaille: (Dame hoofdrol) Bob in Robbedoes, 80.83 p. Beste tooneelspeler 1ste plan: eerste prijs: gouden medaille: (Heeren hoofdrol) Jozef in De Doofpot met 71.25 p. Beste tooneelspeelster 2e plan: eerste prijs verg. zilveren medaille: (Dame) Marietje, in De Doofpot met 82 p. Beste tooneelspeelster 2e plan: tweede prijs: zilve- medaille: (Dame) Tante Guusje, in Robbedoes met 78.75 p. Boste tooneelspeler 2e plan: eerste prijs: verg. zil veren medaille: (Heer) Brongers in Bergopwaarts met 79.50 p. Beste tooneelspeelster 3e plan: eerste prijs zilve ren medaille: (Dame) Chrisje in De Doofpot met 81 punten. Beste tooneelspeler 3e plan: Eerste prijs: Zilveren medaille: (Heer) Mr. Simon Geldens in Robbedoes met 79.50 p. Het inax. aantal punten was 90. Boste regie: Eerste prijs: verg. zilveren medaille, aangeboden door den burgemeester van N. Niedorp Hierna Beter te Koog-Zaandijk met 42.13 p. max. aantal punten 50. Hoewel misschien voor enkelen de uitslag nog wel verrassend zal zijn geweest, zal er na het verslag gehoord te hebben van den heer Holsmuller bij het publiek in geen enkel opzicht twijfel bestaan aan de juiste uitspraak van de jury. Na liet bekend maken der winnaars worden de af gevaardigden op het tooneel ontboden en reikt de heer Van Leersum op de hem eigen prettige wijze de prijzen uit met nogmaals een woord van dank voor dt prestaties en spreekt den wensch uit, met zijn mede-iurvledon nogmaals te worden geroepen om over het kunnen dezer vereenigingen op een wedstrijd uitspraak te moeten doen. Nog memoreerdend de groote prestaties van de Maskcrspelers in het blijspel van de Privé Secre taresse. besluit spr. de prijsuitreiking. Hierna brengt de voorzitter dank aan de vereeni- g;'""ren en memoreert vrsehillende voorvallen, welke zich tijdens dezen wedstrijd hebben voorgedaan. Spr eindigt met te zeggen, dat men op Nieuwe Niedorp alle vereenigingen zonder uitzondering gaarne weer eens zullen zien optreden. Bloemen werden aangeboden namens de heer en mevr. Gelder (eig. Prins Maurits), evenals door het Bestuur van 't Nut aan de twee eerste prijswinnaars Spr. richt zich daarna tot de Jury, en spreekt woorden van warmen dank tot. deze heeren, welke zich zeer veel moeite hebben getroost en dankt in het bijzonder den heer Holzmuller, secretaris der Jury, voor zijn buitengewoon interessant en waar devol critisch verslag. Spr. zegt aan de heeren Juryleden namens het Bestuur een aandenken te willen aanbieden en wel in den vorm van een band met 6 mappen, hoofdzakelijk reproducties, uitgegeven door het Comité „De Kunst in Nood". Voor in elke map bevindt zich een reproductie van werken van H.M. de Koningin. Spr. hoopt dat dit geschenk van blijvende waarde, zoo passend voor menschen die zelf zooveel voor kunst gevoelen, door de heeren Ju ryleden zal willen worden aanvaard als een herin nering aan dezen mooien Tooneelwedstrijd. Voorz. brengt daarna dank aan de Dames van Hebe, welke voor ons wilden optreden. Als er vreem delingen op het dorp komen, toont men graag bijzon derheden of natuurschoon, welnu zegt spr.. wij heb ben U getoond de Dames van Hebe. de schoonheid van Nieuwe Niedorp. Namens het Bestuur worden aan Mej. M. Sepers, de kranige leidster van Hebe, bloemen aangeboden. Daarna richt spr. zich in har telijke woorden tot den heer en mevr. Gelder, hun dank brengende voor de vele goede zorgen en de wede bediening: daarbij worden aan mevr. Gelder bloemen aangeboden. Het woord is thans aan den heer V. Kaan van Anna Paulowna, die namens de medespelende ver eenigingen woorden van dank richt tot den Voorz. en Bestuur voor de bijzonder prettige wijze waarop deze de zaken betreffende den Tooneelwedstrijd hebben behandeld, bovendiend waart gij. zegt spr., ook nog goede gastheeren. Voorz. brengt dank voor deze woorden van waar deering. Verder brengt spr. dank aan de Funny Boys en Girls, de dames van Hebe, en verder ieder die op welke wijze ook aan dezen wedstrijd hun mede werking hebben verleend. Vervolgens werd het programma voortgezet door Funny Boys en Girls en de dames van Hebe. Hoewel dezen avond een geheel ander karakter droeg als de voorgaande, heeft het publiek vrij ze ker niet minder genoten, waarvan het steeds da verend applaus wel het beste bewijs was. De samenstelling van dezen avond is al een bijzon der gelukkige keuze geweest en het geheel schepte een verbazend gezellige sfeer, welke tot sluiten toe aanwezig bleef. Dezen Zaterdagavond is een schitte rend slot van het geheel geworden en de opgewekte en de voor dezen avond uitnemend passende dans muziek van Jo Stipriaan met zijn band en de keurige leiding van den balletmcester, den heer K. Kaan hebben het bal tot een schitterend slot van den avond gemaakt. Onmiddellijk hadden deze heeren er een geweldige stemming weten in te brengen en wisten deze op schitterende wijze tot het einde toe er in te houden. Zoo is dan dezen wedstrijd achter den rug, waar mede het Nut het publiek vijf pracht avonden heeft verschaft, en velen zullen de hoop uitspreken, dat het Nut voor een volgend seizoen wederom een der gelijke wedstrijd zal weten te organiseeren. Wij wil len echter hopen, dat nu de Nutsavonden achter den rug zijn, het publiek thans weer belangtelling zal gaan toonen voor de andere plaatselijke vereenigin gen, want wij hebben helaas moeten constateeren, dat deze onder de gehouden Nutsavonden veel te leiden hebben gehad. En dit is toch geenszins de bedoeling. Dezer dagen waren wij in de gelegenheid om een nieuwe Permanent-machine, waarmede bij den heer T. de Jong werd gedemonstreerd, te bezichtigen. Dit nieuwe toestel heeft weder verschillende ver beteringen. Zoo is b.v. de tijd van behandelen veel korter. Warmte op het hoofd is absoluut uitgesloten. Bijzonder interessant is het automatisch bellen na de juiste verwarming, zoodat nooit te lang ver warmd kan worden. Het grootste voordeel echter is, dat met dit apparaat voor f2.a f2.50 gepermanent wordt. Intusschen is genoemde machine door den heer De Jong aangekocht en het blijkt, dat de belangstelling groot is. (Zie advertentie.) Geen menschenlevens te betreuren. Innsbruck. Een der grootste lawines der laatste dagen is neergekomen in de Ziller- taler Alpen in het Finsing-dal en heeft het gehucht Schellenberg volkomen vernietigd. In totaal werden 12 z.g. Huetten met wonin gen, 23 veestallen en 2 schuren, benevens de kapel en het café weggevaagd. Aange zien het gehucht in den winter niet bewoond is zijn menschenlevens niet te betreuren. Ook het boven het gehucht gelegen bosch en het bosch aan de tegenovergelegen zijde werden volko men vernield. De lawine was niet minder dan 2 K.M. lang. In het Sellrain-dal is het hotel „Alpenrose", in St. Sigismund, op 25 K.M. ten Westen van Innsbruck door een lawine ernstig beschadigd. In hetzelfde da! bedolf een lawine een boer, die echter nog levend kon worden geborgen. De dalen van Hinterhorn bach en van Namlos zijn reeds eenige dagen geheel van de buitenwereld afgesneden. In het Oschnitz dal zijn drie boerenwoningen door lawines bescha digd. Het bekende wintersportplaatsje St. Anton heeft geruimen tijd zonder licht gezeten, daar de kabelleidingen vernield waren. In de hotels moesten petroleum-lampen en kaarsen worden gebruikt. Verminkte lijk van een stations-ambte naar tusschen de rails gevonden. Op het rangeerterrein van het stations-emplacement, te Gouda is de spoorwegopzichter J. v. d. Voort door een rangeerenden trein overreden en gedood. Het slachtoffer is, nadat hij te negen uur in dienst was ge komen, in den donkeren avond op het schaars ver lichte terrein bij het oversteken van de rails geval len, juist op het oogenblik, dat een rangeertrein na derde. De ongelukkige kon zich niet meer redden; hij werd door den trein gegrepen, met het noodlottig ge volg, dat hem het hoofd van de romp werd geschei den. Het ongeval is niet door het treinpersoneel op gemerkt. Later op den avond werd door een passee- renden rangeerder het slachtoffer op de spoorlijn op gemerkt. Het lijk is door den Geneeskundigen Dienst per ziekenauto naar het Van Itersonziekenhuis ver voerd. De overledene was 45 jaar oud, gehuwd en va der van een dochtertje. EEN SPAANSCHE BEUL VERMOORD. Barcelona. De beul, die de doodvonnissen, wel ke waren uitgesproken tegen twee wegens deel neming aan den October-opstand veroordeelde Mar xisten, is Zaterdagavond overvallen en vermoord. De daders behooren waarschijnlijk tot een bende, welke den laatsten tijd tal van overvallen heeft ge pleegd. Geen eigen propagandist meer In de gisteren in het Gulden Vlies te Alk maar gehouden vergadering van het gewest Noordholland-Noord der S.D.A.P., is het voor stel van het Gewestelijk bestuur, om niet op nieuw over te gaan tot benoeming van een be zoldigd propagandist, in de plaats van den heer Westerhof, maar slechts een gewestelijk secretaris aan te stellen, aan langdurige discussies onderworpen. Mede met het oog op het door het Partijbe stuur gegeven advies, om uit finantieele over wegingen niet langer de functie van geweste lijk propagandist te handhaven, doch mede te werken aan de benoeming van een propagan dist in algemeenen dienst voor het geheele land, werd het bestuursvoorstel, zij het na veel besprekingen, aangenomen. RELLETJES BIJ HET CENTRAAL STATION TE AMSTERDAM. Amsterdam. Gistermorgen was het bij het Centraal Station tamelijk rumoerig. Een der opva renden van de „Zeven Provinciën" kwam namelijk te Amsterdam terug en werd, behalve door zijn fa milie, opgewacht door een groep anti-militairisten, Buiten het station stonden een aantal commu nisten en anti-militairisten, die het plan hadden een opocht te formeeren. Bereden politie en motor-bri gade grepen echter in en de groepjes personen wer den uit elkaar gedreven. Een man werd licht aan het hoofd gewond. De teruggekeerde schepeling was intusschen per taxi met zijn familie vertrokken. Tienjarig jongetje te Eindhoven door het Ijs gezakt en verdronken. Twee ande ren nog net op tijd gered. Gistermiddag is het tienjarig zoontje van de familie Kuys, wonende op den Heezerweg, alhier op den ven, gelegen achter de steenfabriek, door het ijs ge zakt en verdronken. Het lijk van den knaap is opge haald. De jongens hadden zich in den middag op het ijs gewaagd op de z.g. Leemkuil achter de steenfabriek op de Geldropsweg. Plotseling brak het ijs. en de drie knapen kwamen in het water terecht. Op hun hulp geroep kwamen voorbijgangers toesnellen en het was vooral te danken aan het kordate optreden van de heeren Van der Laar ep Gebbels, dat twee jongens nog konden worden gered. De derde, het tienjarige zoontje van de familie Kuys van de Heezerweg, kon niet tijdig meer onder het ijs vandaar worden ge haald. Toen men het knaapje op het droge had ge bracht, constateerde de geneesheer, dat de dood reeds was ingetreden. Militairen en poli tietroepen naar de op standelingen overgeloopen. Uit Sjanghai, Maandagmorgen: Shoen Pu meldt, dat bij Moekden eenige afdeelin- gen der opstandige troepen geconcentreerd worden, ten einde de stad te kunnen aanvallen. Er zouden 3000 man vrijscharen in de directe na bijheid der stad zijn. De Japansche en Mandsioerij- sche autoroiteiten hebben den uitzonderingstoe stand afgekondigd. Volgens de Chineesche pers hebben de Mandsjoe- rijsche en Japansche troepen in de afgeloopen drie maanden 137 expedities ondernomen ter onderdruk king van de opstandige beweging. Het aantal opstan delingen, dat heeft deelgenomen aan den strijd te gen de Japanners zou ongeveer 30.000 hebben bedra gen. Volgens Chineesche persberichten zouden tal van Mandsjoerijsche militairen en politietroepen naar de opstandelingen zijn overgeloopen. De chef van den staf van ht Japansche Kwantoeng-leger heeft voor de bestrijding der opstandige beweging in Mandsjoekwo buitengewone maatregelen getroffen. NOORDSCHARWOUDE, 11 Februari 1935. 3400 Kg. uien: 2.20J2.50, drielingen f 1.10, grove f 2.60. 2200 Kg. peen f 1. 66000 Kg. roode kool f 36.50, doorschot f 2.50 4.40, 10700 Kg. gele kool f 1.10—1.60, doorschot f 1.20 1.50, 3000 Kg. D. witte kool f 0.801.20, doorschot f 0.70. DE VERKIEZINGEN OP KOMST. Geen ontsiering. Door het gemeentebestuur is aan de besturen van alle politieke partijen in onze gemeente een schrij ven gericht, waarin, in verband met het ontsierende van de wijze waarop in den regel de verkiezings reclame wordt gevoerd, verzocht wordt ten aanzien van de a.s. verkiezingen van de Provinciale Staten en van den Gemeenteraad, de reclame niet aan te brengen op de eigendommen van de gemeente en van particulieren, noch daartoe de openbare straten te gebruiken. Voor de noodige aanplakborden zal van gemeente-* wege worden gezorgd. I STAATSPENSIONNEERING. Naar we vernemen zal de heer Ds. N. J. C. Scher- merhorn in den 19 dezer te houden propaganda- avond van de plaatselijke afdeeling van den Bond. voor Staatspensionneering een spreekbeurt ver vullen. Ook de Schager Orkestvereeniging en dameskoor zullen medewerking verleenen. ALKMAAR, 9 Febr. Op de heden gehouden botermarkt werd betaald f 0750.82V^. Kipeieren (groothandel) f 2.302.80. Eendeieren f 2.25. ALKMAAR, 9 Febr. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 12 paarden f 100275, 3 melk koeien f 125160, 54 nuchtere kalveren (slacht) f 2 9, 3 bigzeugen f 40—65, 1 bok of geit f 9. ALKMAAR, 9 Febr. Aanvoer 155000 kipeieren: 5658 Kg. f 2.402.60, 58—60 Kg. f 2.50—2.70, 60—62 Kg. f 2.60—2.80, 62—64 Kg. f 2.70—3, 64-66 Kg. f 2.80-3.20. WARMENHUIZEN, 9 Febr. Aanvoer: 97200 Kg. roode kool le kw. f 2.606.30, 2e kw. f 2.10—5, 6200 Kg. gele kool le kw. f 1.60— 1.80, 2e kw. f 1—1.40, 15100 Kg. D. witte kool le kw. f 0.70—.1.40, 2e kw. f 0.70—0.80, 2550 Kg. uien f 2.30 2.40, driel. f 0.90, grove f 2.70 3500 Kg. bieten. NOORDSCHARWOUDE. 9 Febr. Aanvoer 29000 Kg. uien f 2.20—250, driel. f 0.80^ 1.10, grove f 2.50—260, nep f 1.80, 1000 Kg. peen f 1.20 2900 Kg. kroten f 0.70—1.70, 204600 Kg. roode kool f 3.10—45.50, doorschot f 2.505.40, 83700 Kg. gele kool f 1.20—2.20, doorschot f 1—1.60, 80000 Kg. D. w. kool f 0.801.20, doorschot f 0.700.80. BROEK OP LANGENDIJK, 9 Februari 1935. 28000 Kg. uien f 2.20—2.50, driel. f 1—1.40, grove f 2.50—2.70, 3600 Kg. peen f 1—1.30, 600 Kg. bieten f 1.—, Groene kool 1.702, roode kool 3.506.40, door schot 3.20—6.20, gele kool 1—1.80, doorschot 1—1.40, D. witte kool 0.90—1.60, doorschot 0.701.40. Heden overleed, na een lang durige ongesteldheid, onze beste Man, Vader, Behuwd- en Groot vader, de heer A. BAKKER Hz, in den ouderdom van ruim 69 jaar. Wieringerwaard, Nieuwesluis P. BAKKER-Hakof. Middenmeer: |b. KOSSEN. A. KOSSEN-Bakker. A. KOSSEN. Wieringen H. SMIT. J. SMIT—Kossen. Wieringerwaard, Nieuwesluis, 10 Februari 1935. De teraardebestelling zal plaats vinden op Woensdag 13 Febr. te Wieringerwaard. Vertrek van het sterfhuis te Nieuwesluis des middags half twee. IN PLAATS VAN KAARTEN. M. HOOGLAND-de Graaf en ïn. HOOGLAND geven U hiermede kennis van de ge boorte van hun Dochterje MARIANNE C0RNEL1A. Belkmerweg, Burgerbrug, 9 Febr. 1935 Dat kunt U ook, maar of U er altijd tijd voor heeft, is een andere kwestie. Het blijkt maar al te vaak, dat een goed zakenman een slecht boekhouder is. Er is slechts één oplossing: Uw boek houding te laten verzorgen door het Dat doen nu al meer dan 900 boeren a f 2.50 op Woensdag 13 Febr. a s om 10 uur v.m. w.o. best TIMMER- EN WERKH0UT Deurw. VAN HUIT. Voor direct gevraagd: Adres: Regentenstraat D 37, Schagen. Bespreekt nog heden uw tijd ter voorkoming van teleurstelling. Beleefd aanbevelend, Intern. Gedipl. Permanenteur DAMES- EN HEERENKAPPER Nieuwe Niedorp Tel. 19 BELANGRIJKE op Vrijdag 15 Febr. a.s. om 10 uur v.m. w.o. best TIMMER. EN WERKH0UT t.v.v. de fa. A H. VERBURGT Zn. te Amsterdam. Deurw. VAN HUIT. Wegens ziekte te koop aangeboden (dagelijksche dienst). Brieven onder letter CC, Bureau van dit blad. te koop, a. d. in slooping zijnde Ned. Herv. Kerk te Noordschar- woude. Te bevragen op het werk^ TE KOOP: D. HERDER best waaksch, billijken prijs bij H. PAASE, Boschweg K 1 lb, 't Zand (N.H.) TE HUUR: EEN BOERDERIJ met H:A, weiland, Leekerweg B 1, te bevr. bij I. S. SCHOORL, Barsinger- horn Gevraagd voor direct of 1 Maart: een flinke Werkjongen, »oed kunnende melken, bij P. Struijf, Burgerbrug. Te koop: EIGENHEIMERS. gekeurd in klasse A en Voerbieten bij H. TIESSEN, Anna Paulowna.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3