ie Alkiiarscbe Kegelbond K.N.V.B.*EES IN NOORD-HOLLAND. 2 A. Het begint er nu voor Hercules leelijk uit te zien. Ze verloor met 63 van O.S.V. en nu moet alles ver der gewonnen worden om nog gered te zijn. A.F.C. bracht zich in veiligheid door een 5—3 overwinning op D.O.S. Blauw Wit 16 11 2 3 48-Ï-25 24 Hilversum 16 10 1 5 43—34 21 O.V.V.O. 15 7 2 6 32—31 16 A.F.C. 15 7 1 7 43—37 15 Kinheim 16 5 5 6 40—39 15 O.S.V. 16 6 3 7 4055 15 Alcmaria 15 6 2 7 35—29 14 B.F.C. 16 6 1 9 39—40 13 D.O.S. 16 5 3 8 35—50 13 Hercules 16 4 2 9 35-42 10 Alcmaria kan zich Zondag zelf in veiligheid bren gen. Een golijk spel is al voldoende. 2 B. Spartaan, do hokkesluiter sloeg Bloemendaal (3—0) en Velox won met 31 van E.D.O. De anderen wa ren vrij. Zeeburgia 15 9 2 4 32—19 20 z.v.v. 14 8 2 4 25—18 18 't Gooi 15 7 4 4 32—22 18 E.D.O. 15 7 4 4 29-22 18 Derde klasse. H.R.C.Hollandia 12; VolewijckersHelder 72 (rust 0—2!); Assendelft—Zaandijk 2—1; K.V.V.— Meteoor 3—5. De stand is hier: Volewijckers 14 10 3 1 37—23 23 Hollandia 14 9 2 3 37—24 20 Alkm. Bovs 14 7 3 4 38—40 17 H.R.C. 14 5 5 4 27—23 15 Assendelft ia 5 4 4 34—33 14 Helder 13 5 2 6 .T4—43 12 .Meteoor 14 3 3 8 32—52 9 .K.V.V. 14 2 3 9 30—54 7 Zaandijk 14 2 2 10 25—32 6 Vierde klasse. De kampioenscandidaten Alkmaar en Nieuwe Nie- dorp hebben allebei gespeeld en gewonnen. De Nic- dorpers wonnen zooals te verwachten was van Vro- ne (41), terwijl Alkmaar het in Andijk klaar heeft gespeeld. Daar ging het echter niet zoo gemakkelijk. De ruststand was 3—3 en eerst in de tweede helft helft wist Alkmaar de zege tot oen feit te maken (53). D.T.S.—Sparta word 21 voor de Oudkars- pelmenschon. Aller oogen zijn nu gericht op Nieuwe NiedorpSucces. Alkmaar L5 9 3 3 42—25 21 Succes 14 9 2 3 56—19 20 N. Niedorp 14 9 1 4 37—28 19 Texel 14 7 4 3 38—20 18 Andijk 14 6 0 8 40—48 12 Sparta 14 5 2 7 35-37 12 D.T.S. 14- 4 3 7 27—41 11 B.K.C. 13 4 2 7 21—23 10 Vrone 11 0 1 10 16-55 1 N.H.V.B.-nisuws. Alkmaarsche Boys 2Koedijk 1 42; Alkm. Boys is hiermede kampioen van 2 D. OUDESLUIS. D.O.S.K.O. I speelde Zondag haar laatste competi tiewedstrijd, en had hiervoor bezoek van Helder 5. Den gehcclen wedstrijd was het vrijwel een gelijk opgaanden strijd met D. iets meer aanvallend. D. neemt de leiding, wanneer haar midvoor een vrijen schop op den rand van het strafschopgebied in iie» H. doel jaagt. Even later brengt de D. linksbuiten met een schot via don binnenkant van den paal den stand op 2—0. Na de rust brengt, de H. linksbuiten al vrij spoe dig, met een mooi hard schot, den stand op 2—1, ter wijl kort er op H. zelfs den stand gelijk (22) maakt, waardoor de spanning geducht toeneemt. Even voor het einde gelukt het D. echter wederom de leiding te nemen, welke zij niet meer afstaat. PETTEN. Patten 2—Held. Boys 2, 13—0. De Petten-reserves hebben het er beter afgebracht dan hun oudere sportbroeders; met niet minder dan 130 werd het bezoekende Held. Boys verpletterd Hiervan werden voor de rust 6 en er na 7 doelpunten gescoord. Begrijpelijk dat de P. verdediging weinig te doen kreeg, maar bij de enkele sporadische aan vallen wees ze onverbiddelijk alles terug, waardoor de voorhoedespolers haast zonder onderbreking het vijandelijke doel konden bestoken met het hoven vermelde resultaat. Zeker was op dit succes een an dere bezetting van de spilplaats van invloed. V.C.L. 1—FLEVO, 1—2. De Zondag te Veenhuizen gesepelde wedstrijd van V.C.L. I togen Flevo van Middenmeer was een zeer belangrijke, omdat V.C.L. 1 en Hauwert de ernstige candidaten zijn voor het kampioenschap in hun af deeling en wol met een geliik aantal punten. Flovo begon met den wind in den rug te spelen Desondanks konden zij voor de rust geen en'el dopl punt scoren, dank zii do krachtige verdediging van V C.Li, zelfs kwam het Flevo-doel een enkele mav in gevaar. De rust ging dus in met 0—0. V.C.L. 1 speelde dus na de rust voor den wind. Wie nu denkt dat gezien het goede spel in de eerste helft. V.C.L met de overwinning ging strijken, vergist zich deer lijk. Wij moesten een groote verslapping in het spel van V.C.L. I constatceren, welke er toe leidde, dat Flevo de zege behaalde met 2—1, tot groote teleur stelling van de vele aanwezige V C L.-supporters De kans op 't kampioenschap is nu voor V.C.L. I vrijwel verkeken. VERGADERING 2e, 3e EN 4e KLASSSRS. Op de Zaterdag te Amsterdam gehouden vergade ring van de 2e, 3e en 4e klassers van afd. I is wei nig van belang besproken. We vermelden hiervan dat de heer H. Brussel, Wormerveer, tot commissa ris werd herkozen en tot bondsafgevaardigde naar do vergadering van den K N.V.B. voor de twee lo klasse M. J. Lutterot (Alkmaar) Aangedrongen zal worden bij het Iv.N.V.B.-be stuur op een vlottere regeling van den K.N.V.B. Beker. WIELERSPORT. WIERINGEN. J.l. Zondag organiseerde de Race-club Wieringen een trainingsrit voor racefietsers en toerfietsers. De rit der racefietsers bestond uit 5 ronden van 6 K.M., dus 30 K.M. cn wel als volgt: Start Wesler klief, over Koningsweg, Poelwcg, Haukes, M.Meer over bruggetje bij Westerklief. De uitslag was: 1. Klink, 2. Meijer, 3. Hegeman, allen te Den Oever, 4 Korst huizen, 5. Dijkers, 6. Hoep, 7. Muntjewerf, 8 Hanegem. 9. Polmans, 10. D. Smit, 11 Op 't Holt, 12. S. Lont Gz., 13. L. Bood. De rit der toerfietsers was KA K.M 1. Iïarm Ot tens; 2. Martens; 3. Plooij: 4 Hoep: 5. Jb. Visser Cz A.s. Zondag zullen 6 leden van de Wieringer Ra ceclub deelnemen aan den Home Trainingswedstrijd te Alkmaar, to organiseren door de Racccluh Alc marla. Het vertrek der autobus is bepaald op 4 uur ii.m., vanaf Hotel Centraal, te Hippolytusoef. Liefdadigheidswedstrijd op Zondag 24 Februari, en op Zondag 3 Maart. Succes voor de Schager dames Zondagmiddag te 1 uur had de officieele opening plaats van bovengenoemd Kegelconcours. De Voorzitter van den Alkmaarschen Kegelbond (A.K.B.), de hoer Joh. Diepen, heette alle aanwezigen hartelijk welkom. Spr. dankte op do eerste plaats alle clubs en leden, die aan zijn oproep gehoor had den gegeven en spontaan alle medewerking hadden verleend. In het bizonder heette spr. Burgemeester Jonkhr. van Kinschot welkom, die bereid was gevon den om dit concours officieel te openen. Het staat uitsluitend in het teeken van Liefdadigheid, aldus spr. en ik dank ook de heeren van den Armenraad voor hunne aanwezigheid. Verder dankt spr. de be stuursleden van do verschillende kegelclubs, de le den van den Bond en verschillende firma's, die le vensmiddelen, brandstoffen en andere prijzen be schikbaar hadden gesteld. Ook het bestuur van de Mij. „de Unie" dankte spr. voor hunne medewerking, alsmede de heeren C. M. Witte, gérant van „de Unie' en C. Berkhouwer, eig. café-restaurant „Central" voor het belangloos beschikbaar stellen van hunne inrichting en kegelhanen, Vervolgens werd door den Burgemeester Jonkh. van Kinschot tot de officieele opening overgegaan. Gaarne, aldus spr., voldoe ik aan het verzoek van hot bestuur van den A.K.B. om dezen wedslijd te openen. Temeer omdat do baten van dit concours bestemd zijn voor liefdadigheid en spr. dankte het bestuur van den A.IC.B., welke dit initiatief geno men had. Vervolgens liet spr. uitkomen de aange name herinneringen, welke hem bij een vorigen wedstrijd waren bijgebloven. Hij sprak de welge meende wensch uit, dat dit kegclconcours mocht s'agen. De stand van Zondag 24 Februari. Kampioenswedstrijden. Afd. A: Alcm. Victr. 1 1132; De Club I 1113; G.G.P. (Schagen) 1236; De Burg I 1197; De Unie I 1101; Z.E.K.Z.? I 1148. Afd. B: Koekoek II 1230; Alcm. Victr. II 1134; De Club II 1135; Met zn tienen 1130; De Burg II 1035; Under Ons II 1197; Z.E.K.Z. II 1171. Dames: Vrcdelust II, Schagen 1028; Vrcdelust I 1160; Touwtje 1028; Onder Ons 10S8. T 03 OMGEVING VERGEN Gemeenteraadsverkiezing. Door B. en V/. is bepaald.dat de verkiezing voor leden van den gemeenteraad zal plaats hebben op Woensdag 5 Juni a.s. Internationale Vereen. „Bsllamy." Door de groep Bergen van de Internationale Ver- coniging „Bollamy" is wederom een openbare ver- gadering •uitgeschreven, welke wordt gehouden op Donderdag 2S dezer des avonds 8 uur ift café Onder de Linde. De heer C. F. D. Kohnert, voorzitter van de groep Alkmaar, zal spreken over: „Onze begrippen over Maatschappelijke Orde." Nat. Koningin-Moeder Herdenkingsfonds. Vorming van een sub-comité. Zooals bekend mag worden geacht, heeft zich op initiatief van de Ned. Centrale Vereeniging tot be strijding der tuberculose, hier te lande een comité gevormd, teneinde te komen tot de stichting van een Nat. Koningin-Moeder Herdenkingsfonds (stich ting tot steun van on- en minvermogenden tuberculo selijders), zulks met de bedoeling de nagedachtenis te eercn van Haar, die zoo groote plaats innam in het hart van iedoren Nederlander. Op uitnoodiging van genoemd comité worden nu in den lande alom plnp'selijke suhcomité's gevormd en natuurlijk wil ook Bergen niet achterblijven. Teneinde nu in deze gemeente tot een dergelijk comité te geraken, wordt hedenavond om 8 uur ten raadhuize oen bijeenkomst gehouden, waarop tevens de wijze van inzameling dor gelden voor dit doel zal worden besproken. LANGEND IJ F VERVFiOESDE STEUNUITKERING VOOR BSWA ARKCOL. De Secretaris van ..De Vierbond" (groentenveilin- gen lo Proek op Langendiik. Noordseharwoude. Warmenhuizen on Obdaml deelf ons mede. dnt bij een sehriivcn heeft ontvangen van Z. E den Min's ter van Economische Zeken, waarbij d^ze mede deelt. dat na afloon der koo'ramnagne- zal worden nagegaan, gezien de moeilijke omstandigheden, waarin de tuinbouw in Noord-Ho"and verkeert, of een voorschot op de steunuitkeering kan worden verleend, indien bliikt. dat daaraan dringende be hoefte bestaat. Z. E. zal zich te dezer zake door rir>n Regocrings- commissaris voor de groenten-, fruit- en sierteelt doen voorlichte». BRIDGEN TE LAUGENDIJK. In de zaal van den heer Riiner is e'steren een bridge-wedstrijd gehouden. De heer J. Kramer Gz. snrnk een kort openingswoord. De uitslag was: Even nummers: te prijs D. Berkhout cn F snee- '■es met 24 score-punt en; 2o prijs A. Bruin en A. Boemsterbocr met 24% score-punten. Oneven nummers: nrijs P B^ers en R. Blom met 22 score-nunton: 2e prijs G. Kraakman en P. Stoon met 23% score-punten. De prijsuitreiking werd verricht door den heer J. Kramer Gz.. die. na een kort woord van huirte te hebben gebracht aan de organisatoren, alle deel nemers dankte voor de opkomst en hun oen tot weer ziens toeriep. ZUIDSCHARWOUDE. Tentoonstelling van T.O.N.E.G.I.D.O. Daartoe uitgenoodigd door het Bestuur, hebben we eens oen kijkje genomen op de tentoonstelling van de dameschib T.O.N.E..GT.D.O. Deze damesclub, eenige inren geleden opgericht met het doel, één avond per week hij elkaar te komen, om daar, profiteerende van "Ikaars kennis op het gebied van nuttige en fraai- handwerken, mooie werkstukken te vervaardigen heeft de gelukkige gedachte gehad, een tentoonstel ling to houden van de vervaardigde handwerken Deze tentoonstelling wordt gehouden in de zaal van den heer Schoenmaker, waar de dames elke woe'- haar bijeenkomst hebben. Een enkele blik on het ten toongestelde doet zien, dat de naam van deze club: „Tot Ons Nut En Genoegen Ts Dit Opgericht" al zeer passend kan worden genoemd. De verschillend" hand werken, welke in groot aantal ziin vervaardigd, he hooron tot de nuttige en we kunnen het ons gemak- Jhr Ir. O. C A. van Udth da Jeude, wiens benoeming tot minister van Waterstaat waar» «chijnlijk binnenkort te verwachten is kelijk voorstellen, welk een genoegen de vervaardig- sters ervan beleven, als zij met haar arbeid zijn ge reed gekomen. De vervaardigde handwerken worden verloot en met de opbrengst ervan worden arme gezinnen ge steund. Voorai in dezen tijd mag een dergelijke ver eeniging ongetwijfeld een nuttige genoemd worden. De kunst van handwerken wordt er bovendien dus op hooger plan gebracht, daar men veel van elkan ders inzichten, methodes en vindingen kan leeren. Een alleszins nuttige vereeniging dus. In de eerste plaats is er een afdeeling nuttige en fraaie handwerken ter opluistering, die de vervaar- dingsters alle eer aan doen. Dan is er de hoofdafdee- iing, handwerken, door de dames der club vervaar digd. We zagen er spreien, ontbijtlakens, kussens, badpakken, kousen, sokken, kleedjes, nachtzakkon. nachtjapons, theemutsen, boodscnappenzakken, gc weven schoorsteenlooper, enz. Zelfs voor den leek op het gebied van handwerken is het wel uit te ma ken, dat aan al die vervaardigde werkstukken bui tengewoon veel tijd is besteed en dat de afwerking ervan moet worden geroemd. De dames hebben hier blijkbaar haar beste beentje voorgezet, meenende, dat men op een tentoonstel ling toch met iets behoort uit te komen, dat waard is ten toongesteld te worden. Aan dien eisch is vol daan. Veel ervan cloot het oog bijzonder aangenaam aa ncn we zeggen niet te veel. als we als ons oordeel uitspreken, dat onder het ten toon gestelde prima werkstukken ziin. De vele bezoekers, die er onge twijfeld zullen komen (de tentoonstelling duurt drie dagen) zullen zeer zeker de hoop koesteren, dat vrouwe Fortunn hun gunstig gezind mage zijn, als straks de 100 prijzen worden verloot, die de ver vaardigde handwerken vertegenwoordigen. We twijfelen er niet aan. of de dames, die deze tentoonstelling hebben georganiseerd, zullen alle eer van haar werk hebben. Mogen vele deze expositie bezoeken, opdat het vele werk. dat in zoo'n tentoon stelling verdisconteerd is, worde beloond. LANGENDIJK. Slecht nieuws voor da tuinders. Nadat door don Engelschen Aardappel raad ten vorigen jare was bepaald, dat de invoer van late aardappelén' vanaf 1 Nov. 1934 sléchts mogelijk zou zijn op vertoon van een invoervergunning, afgege ven aan Kngelsche importeurs door en vanwege de Board of Trade aangewezen insielling, is thans door denzelfden aardappelraad bekend gemaakt, dat de invoer ook van vroege aardappelen op andere wijze dan door importeurs, die daarvooi verg inning heb ben gekregen, dit jaar verboden is. Aan de impor teurs zijn reeds de hoeveelheden toegewezen, die zij mogen importoeren. Bedoeling van dezen maatregel zal ongetwijfeld wel zijn, den invoer van vroegere aardappelen, die in het vorige jaar al een hoogtere cord bereikte (124000 ton minder dan hot gemiddelde der laatste 6 jaren), nog verder te beperken. Dat ziet er dus voor den I.angendijker tuinbouw, die veel vroege aardappelen teelt en met groote uitvoer- moeilijkheden te kampen heeft, al zeer slecht uit. W I E H I N (i E li W 4 A li li In het verslag van do vergadering van de Holl Mij. van Landbouw, in de courant van Zaterdag, be hoort een kleine rectificatie naar aanleiding van een vraag van den heer Daan Kaan, betreffende bijdrage J. Smids-fonds. Daarop heeft voorzitter o.m. gcant woord, dat het bestuur om neutraal te blijven, be sloten had 't adres voor kennisgeving aan te nemen. IV I E li I N (j E N In hot raadsverslag van Wieringen staat bij de rondvraag: De heer Oden vraagt publicatie van de vrijstelling van mindergegoeden van geneeskundige hulp. Dit moet echter zijn verloskundige hulp. Bij de j.l. gehouden verhuring van gras- en riet gewas der dijken en wegen door het, Heemraadschap „Wieringen", bleken de wegen on verhuurbaar. De opbrengst, was daardoor nog iets lager dan voor gaand jaar en wel f 340.Vorig jaar was liet f 360. F n F. H 1 F JULIANADORP. Declamatie-avond Zaterdagavond trad voor een tamelijk bezette zaal in het café „Prins Hendrik", mej. Maartje Bierman op met. haar Westfricsche schetsen. De voorzitter van „Julianadorp Vooruit", de heei J. de Vries, heette allen, in het bijzonder de spreek ster van dezen avond, op geestige wijze welkom wenschte allen veel genoegen en hoopte dat na dezen avond vele nieuwe leden zich zouden aanmelden. Het woord was daarna aan Maartje Bierman, die haar entrée maakte niet een tweetal ernstige gedichtjes en wel „Kinderspeelgoed" en „Moeder Touchét". In adcmlooze stilte werd hierna geluisterd. Zij verlie toen het podium, om, zooals zij zeide, „met kap en dek op", terug te komen. Tal van diverse schetsen uit Westfricsland cn in dat dialect, werden door haar ten beste gegeven. Zij deed dit op zeer duidelijke wijze en heeft vele malen het publiek doen schudden van het lachen. De voorzitter was dan ook als tolk, toen hij haar dank bracht en een „tot weerziens" toeriep. ANNA P 4 r f. O XV N 4 Tienjarig bestaan aid. V.C.J.B. Het bestuur van het district, waaronder de afd. A. P. van den P.V.C.J.B. ressorteert, afgevaardigden van de afd. Den Helder, Heerhugowaard, Alkmaar en De Rijp cn allen, die verder Zaterdagavond in do zaal van den heer Slikker aanwezig waren om met de plaatselijke afdeeling haar tweede lustrum to vie ren, werden welkom geheeten door den heer J. Re- zelman. Hij sprak den wensch uit, dat deze avond mocht beantwoorden aan het doel van den hond: bevordering van het geestelijk leven onder de jonge ren. Na hem sprak de heer K. Korrendorfer, die na mens het gewestelijke bestuur en de afd. Den Hel der feliciteerde en waardeering uitte voor het moe- d'g volhouden, nu reeds tien jaar lang, onder om standigheden. waarvan de stadsbewoners geen besef hebben, en dan nog wel hier in het noorden van Noordholland, de streek, waarvan men zegt., dat de ongodsdienstigheid het grootst is. Op geestige wijze gaf daarop mej. P. Rczelman een overzicht van het afdoelingswerk, herinnerde aan oprichting en viering van het eerste lustrum, ge dacht wat mevr. Vorstman voor de afdeeling heeft gedaan en dankte haar daarvoor (applaus). Heel aardig was het, door mej. Waiboer toegelichte schimmenspel, dat momenten uit het afdeelingslc- ven uitbeeldde. Vooral de wijze waarop herinnerd werd aan het jaar, toen zes leden in het huwe lijksbootje stapten, wekte den lachlust op. Na dit vroolijk halfuurtje zorgde de eerste voor zitster der afdeeling. mevr. J. van LeeuwenWuis weer voor een treffend oogenblik. toen zii getuigde, wat de bond juist in moeilijke dagen voor haar is geweest. Mede namens de andere oud-voorz. bood zij een klokje aan .dat misschien mee kon helpen, bij het pogen, do cezellige bijeenkomsten niet al te laat te doen eindigen! Mejuffrouw Rezelman droeg nog een gedicht „Het klokje" voor, een trio bestaande uit mevr. Baken Van der Waal en de heeren D. v. d. Waal en K. Ros sen, gaven ecnige mooie nummerstjes muziek, cn na toelichting van mej. B. Vorstman, werd tenslotte een lcekenspel, „Waaruit menschen leven", opgevoerd, waarin door sober spel, dat doodstil door de aanwe zigen gevolgd werd, drie waarheden werden ui-ge heeld, n.1. in alle menschen leeft de Liefde; het is den mensch niet gegeven z'n eigen nooden te kennen cn alleen Gods liefde is 't, waaruit de menschen le ven. BREEZAND. Uitvoering Concordia. Zaterdagavond gaf de muziekvereeniging C.oncordia oen uitvoering in de zaal van den heer Borst. De heer C. Prins, voorzitter der vereeniging, sprak een welkomstwoord, in het bijzonder tot het duo De Laat, dat medewerking zou verleenen. Concordia opende met een marsch en liet al dadelijk blijken, dat al is het ledental niet groot, men dit aan het geluid niet zou merken. Voor de pauze speelde zij, behalve de zen marsch, nog een drietal nummers, waarvan het laatste het melodieuze „Dorpsfeest" was. Nu trad eerst do vrouwelijke helft van het duo De Laat op en bracht eenige nummertjes, waarvan „Do huiselijke barometer" vooral insloeg De heer He Laat, die daarop zelf voor 't voetlicht kwam, oogstte vooral succes met „De Serenade". „Tijdsomstandig heden", gezongen door het duo en nog een paar lied jes van den heer De Laat vulden het eerste deel van het programma. Vermelden we hier meteen maar, dat de pianist, dien we alleen maar als ,Jan" leer den kennen, zich uitstekend van z'n taak als bege leider kwijtte en zich ook nog tijdens de pauze dee 1 hooren. Ook in de tweede helft van den avond kwam Con cordia goed voor den dag. Bij het spelen van de pot- pourrie „Voorwaarts Marsch" was het den leden aan te zien, clat ze er zelf pleizier in hadden „Geen .geld en toch geen zorgen het laatste nummer, werd na het. hartelijk applaus nog gevolgd door een toegift c. Het duo De Laat speelde tot slot van dezen avond waarop Concordia zeker met tevredenheid kan te rugzien, nog een tooneelstukje. h 4 n S l V G E n n n R V KOLHORN. Donderdag 28 Febr. des avonds om 7.15 uur komt in de zaal van S. Kuiper, het Tweede Kamerlid II. D. Louwens spreken over een zeer belangrijk onder werp. Men zie de in dit nummer geplaatste adv. Daar de toegang gratis is, wordt op veel belang stelling gerekend. ALKMAAR, 23 Febr. Op de heden gehouden botermarkt werd 7581 ct. betaald. Kineieren (groothandel) f 2.30—2.80, cn cendeieren f 2. ALKMAAR, 23 Febr. Veemarkt: 5 Paarden f 100200, 10 melkkoeien f 100 160. 93 nuchtere kalv. (slacht) f 27. ALKMAAR, 23 Febr. N.V. Eierveiling voor Hollands Noorderkwartier. Aanvoer: 180.000 kipeieren: 56—58 Kg. f 2.40—2.50. 58-60 Kg. f 2.50-2.60, 60—02 Kg. f 2 "0—2.70, 62- -64 Kg. f 2.60—2.90, 64—66 Kg. f 2.70-310 WARMENHUIZEN, 23 Februari 1935. Roode kool, le kw. f3.50—7.10. 2-v Icw. f3.20—5.60, gele kool. le kw. f 1 10 -1,00. 2e kw. f 1—1.40. D. w'tte '"ooi. le kw. f0.700.90. drielingen 0.600.80 ui"» f 1.80-2.50. grove uien f2.10—2 60. Aanvoer RO.^O Kg. roode kool. 25.500 Kg. gele kool. 41.000 Kg. D. w'tte kool. 6275 Kg. uien. NOORDSCHARWOUDE, 23 Februari 1935. Uien f 1.70—2.10, driel. f 0.60—0.80, grove f 2.60 2.70, nep f 1.20—1.60, peen f 0.90—1. Kroten f 0.601.30, roode kool f 3 407.20. door schot f 3.10G, gele kool f 1—1.60. doorschot f 1 1.30. D. witte kool 7080 ct. doorschot 70 ct. BROEK OP LANGENDIJK, 23 Februari 1935. Aangevoerd: 10.000 Kg. uien f 1.602.20. driel. f 0.80 -0.00, grove f 2.30—2.50, 1300 Kg. peen f 0.60-1.20, 2000 Kg. bieten f 0.60—1. Roode kool 3.206.90, ds. 2.905.70 gele kool f 1— 1.60. ds. 11,20. D. witte kool 0.701. NOORDSCHARWOUDE. 25 Februari 1935. 2200 Kg. uien fl.702. dreiiing.cn 8090 ct.. grove f 2.60: 3300 Kg. peen 70—80 ct. 5209 Kg. ~eie kool f 1—1.50, ds. f 1, 22000 Kg. D. witte kool f 0.70. Advertentiën. Heden overleed in het Cen traal Zie' enhuis te Alkmaar, mijn geliefde Man ALDERT BROERS, in den ouderdom van ruim 73 jaar. Zijn diepbedroefde Echtgenoote, M. BROERS-de Leeuw Nieuwe Niedorp, 24 Februari 1935 De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben te Nieuwe Niedorp, op Woensdag 27 Februari '35 des namiddags 2 uur. Kenige e*» algemeen? kennis geving. IN PLAATS VAN KAARTEN. Sietze heeft een broertje gekregen, AREND. H. POSTHUMUS—Castelein. Tj. POSTHUMUS. Lutjewinkel, 24 Febr. 1935. EEN NET MEISJE gevraagd, heele dagen, alle werkzaam heden, bij G. BRAS, Regentenstr. 81, Schagen.

Schager Courant | 1935 | | pagina 7