ONZE ILLUSTRATIES 1 65-jarig huwelijksfeest. Het echtpaar Blommers te Zevenbergen heeft Dinsdag onder zeer groote belangstelling zijn zeldzaam jubileum gevierd Jhr. mr. Abraham Calkoen. oud-officier van justitie en rid der in de orde van den Neder landsehen Leeuw, Is In den ouderdom van 79 jaar te den Haag overleden De restauratie Van de Groote Kerk te Alkmaar. Een kijkje op het steigerwerk dat onder de ge welven is aangebracht Een gemoedelijke stormaanval van de .blauwen" tijdens de legeroefeningen in West Noord-Brabant Chlneesche zeeroovers overmeesterden onlangs een schip waarop zich een aantal school kinderen uit Chefoo bevonden. Door de komst van een gevechtsvliegtuig verlieten de zee schuimers de boot en konden de kinderen behouden aan wal gebracht worden. De jeugdige passagiers na hun avontuur - - Op de levensmiddelententoonstelling welke Maandag te Londen geopend Is, zijn verschillende merkwaardige suikerbouwwerken geëxposeerd Slr Malcolm Campbell in zijn race wagen „Bluebird" op het strand te Daytona, na de eerste ritten om het wereld-snelheidsrecord. Meca niciens onderzoeken den wagen voordat de tweede race wordt ondernomen Prof. mr. dr. Hendrik Westra tijdens zijn rede op de vergadering der Brabantsche Kamers van Koophandel in hel Concert gebouw te den Bosch in verband met het wetsontwerp tot tolheffing op de groote rivier bruggen Louis Lumlère, de pionier op het gebied dar fotografie, heeft In de Academie des Sciences te Parijs een demonstratie gegeven met de zgn. relïef film, welke niet vlak maar met diepte schijnt te projecteeren

Schager Courant | 1935 | | pagina 8