Inbraak te Callantsoog SPORT. Kranig politiewerk. AI! MIJN BRIL IS STUK! Fa. Gebr. Rotgans, NEDERLANDSCHE TUINDERSBOND. Predikbeurten. DE OMGEVING Twee verdachten gearresteerd. Wijn en linnengoed in beslag genomen. In het numner van Zaterdag 1.1. hebben we mede- deeling gedaan van de inbraak in de villa van Jhr. C. van de Poll te Calantsoog, waarbij een vrij gróote hoeveelheid wijn werd ontvreemd. We hebben toen ook reeds medegedeeld dat een verdachte werd verhoord, doch dit verhoor bracht nog geen rasultaat. Thans evenwel.. maar laten we in goede volgorde mededeeling van de gebeurte nissen in onze jonge Noordzeebadplaats doen. In den nacht van Dinsdag op Woensdag, in de vorige week, werd door Majoor Holema bij do strand- trap te Callantsoog een verdacht persoon aange troffen. Hem werd gevraagd naar de reden van zijn aanwezigheid daar ter plaatse, op zulk ongewoon tijdstip en hoewel de waarheid van het verhaal, dat toen werd gedaan, in twijfel werd getrokken, moest men den man zijns weegs laten gaan, temeer daar fouilleering geen resultaat opleverde. Toen evenwel des Donderdags do flesschen wijn, bij de villa verstopt werden gevonden, werd natuur lijk onmiddellijk verband gezocht tusschen dezen inbraak en het daar in de nabijheid aantreffen van den hierboven bedoelden persoon. Een verhoor werd hem afgenomen, doch ontkenning volgde en het ge brek aan bewijs noopte de politie dezen verdachte te laten gaan. Evenwel, de rijksveldwachter Van IJperen en de gemeenteveldwachter Koelemey, zij zetten met ijver hun nasporingen voort en het was Woensdag j.1. dat zij voldoende motieven aanwezig achtten, om den eerstaangehoudene opnieuw aan te houden, ter wijl het. verdere spoor leidde naar een ingezetene van Callantsoog. Donderdagmiddag word bij dezen Callantsooger huiszoeking gedaan en het mocht de heeren Van Yperen en Koelemeij daarbij gelukken een groot aantal goederen, behalve flesschen wijn ook linnen goed, van diefstal afkomstig, daar aan te treffen. Zelfs werden daar voorwerpen aangetroffen, die van een diefstal, die 5 jaren geleden in de z.g. Witte Vil la te Koegras plaats vond, afkomstig waren. Al deze voorwerpen werden naar het raadhuis overgebracht. Ook te Den Heider ten huize van den eerstaange houdene werd huiszoeking gedaan. Tot des nachts 1 uur heeft daarop een verhoor plaats gevonden en het resultaat was, dat de Heldersche tenslotte twee feiten toegaf en den volgenden morgen, dus gister morgen een volledige bekentenis aflegde. De tweede aangehoudene blijft nog ontkennen, maar waar de inbeslagname ten zijnen huize ge schiedde, zal hem dat weinig baten. De beide personen, J. B. uit Den Helder en M. V. uit Callantsoog, zijn gister ter beschikking van den Officier van Justitie gesteld. Met groote voortvarendheid hebben hier de hee ren Van Yperen en Koelemeij het onderzoek naar dezen diefstal ter hand genomen en dat zij daarbij zulke goede resultaten mochten verkrijgen, zal hen ongetwijfeld een groote voldoening zijn. Onze felicitatie! En even ondubbelzinnig komt steeds tot uiting dat de zorg voor de veiligheid ten plattelande bij Majoor Holema in goede handen is. Onze correspondent te Callantsoog meldt nog: Bij de huiszoeking is evens gebleken, dat er, zon der dat het den eigenaars bekend was. goederen ont vreemd zijn uit de (thans onbewoonde) zomerhuis jes; o.a. werden dekens en matrassen bij den ver dachte aangetroffen, waarvan thans vaststaat, dat ze uit zomerhuisjes zijn ontvreemd. LANGEND IJ K Od een 1 November 1934 verzonden adres aan den Minister van Economische Zaken om verhooging van steun, werd 23 Februari j.1. door den Nederl. Tuindersbond een antwoord ontvangen, waarin wordt, medegedeeld, dat door de inmiddels bekend gemaakte verhooging van het steunbedrag voor den tuinbouw aan dit verzoek is voldaan. De beschrijvingsbrief van de alg. vergadering van den Ned. Tuindersbond is thans verschenen. Hij be vat een reeks van vragen, verzoeken, eischen, wen- schen enz. en staat in het teeken van de heerschende tuinbouwcrisis. De afd. Anna Paulowna vraagt het Hoofdbestuur, de aandacht van de regeering te vestigen op de uit breiding van den fijnzadenverbouw, waardoor de markt van deze zaden uit haar evenwicht raakt en hen, die deze zaden als hoofdbouw telen, dupeert. De afdeelingen Oudkarspel, Grootebroek en Noord scharwoude stellen voor, de actie voor den zoo noo- digen aanvullenden steun daarheen te leiden, dat steun wordt gegeven voor arbeid in eigen bedrijf, omdat de bedrijven niet kunnen worden gered door een productiesteun tot 100 pet. Koedijk vraagt aan vullende steun voor misgewas en aandrang op pre- mievrij staatspensioen voor iedereen, waarop het Hoofdbestuur echter prae-adviseert, dat het in den bond niet thuis hoort, hoe gewenscht het ook moge zijn. Oudkarspel wil nog, dat voor de groenten, be stemd voor de werkloozen, de volle minimumprijs wordt, uitbetaald. Koedijk, Noordscharwoude en St. Pancras willen uitbetaling der richtprijzen, direct bij levering, geldende voor alle producten. Dan wil St. Pancras, dat het Bestuur, zoo mogelijk in sa menwerking met andere organisaties, uitzien naar wegen, die leiden tot een zoodanige verbetering in de distributie der tuinbouwproducten, dat de producent een grooter deel van het door den consument hier voor betaalde bedrag ontvangt dan tot nu toe. Het Hoofdbestuur vindt dit distrlbutievraagstuk zoo in gewikkeld, dat alle besprekingen, dienaangaande on dernomen, tot heden weinig perspectief bieden. De afdeeling Noordscharwoude wil al het moge lijke doen, om de roebelasting op bloembollen niet door de kweekers, maar door de regeering laten be talen. Dan zijn er nog voorstellen om te voorkomen, dat de tuinders bij anderen gaan werken, zoodat zij, in hef eigen bedrijf kunnen blijven; te ageeren voor betere handelsovereenkomsten met Duitschland en te protesteeren tegen heffingen als teeltvergunning - NOORDSCHARWOUDE. Keuring van aardappelen en granen. In het lokaal van den heer J. de Bakker alhier, werd Vrijdagavond een bijeenkomst gehouden door de tuinbouwvereeniging „De Eendracht" te Oud karspel en „Tuinbouwbelang" te Noordscharwoude, waarvoor vrij veel belangstelling bestond. Het was een geheel nieuw onderwerp, waarover door den spreker, den heer Kooijman uit Anna Paulowna het woord gevoerd werd. De N.A.K. heeft n.1. een aantal organisaties in de gelegenheid gesteld, een spreker uit te noodigen om over de keuring van aardappelen en granen te spre ken. In de kortgeleden gehouden vergadering besloot de tuinbouwvereeniging een lezing te laten houden over do keuring van granen, een onderwerp, waar over de tuinders nog niet veel bekend is. De heer Kooijman had dan ook oen zeer aandachtig gehoor. Spr. behandelde in het kort de keuring van granen en peulvruchten en de'belangen van de keu ring voor den afzet van het graan en bij den aan koop van zaaizaad; bij gekeurd zaad is men zeker, het goede zaad voor een zekere grondsoort te verkrij gen. Ook behandelde spr. terloops eenige in zaden en peulvruchten voorkomende ziekten, met hun bestrij dingsmiddelen. Na deze uiteenzetting werd de gelegenheid ge opend tot het stellen van vragen. Hiervan werd oen ruim gebrui1* gemaakt. De vragers werden allen te vreden gesteld. Er kon dan ook gezegd worden, dat het een leerzame avond is geweest voor de aanwezi gen. De voorzitter, de he<er Jb. de Boer dankte aan het slot der vergadering den spreker namens allen voor zijn duidelijke uiteenzetting, waarvan allen iets hadden kunnen opsteken. OUDKARSPEL. Voor de te houden wedstrijden om den keizer, ko ning en prinstitel van den Ned. Kolfbond, zullen voor de sociëteit „Volharding" uitkomen resp. de heeren P. Gelder, L. Stokman en J. Deutekom. WINKEL De verordening op de heffing van keurloonen voor deze gemeente is thans bij Kon. Besluit goedge keurd, zoodat thans in alle gemeenten behoorende tot den keuringsdienst voor vee en vleesch in den kring Barsingerhorn, een gelijk keurloon wordt toe gepast. Burgerlijke stand en loop der bevolking van 128 Februari 1935. Geboren: Dieuwertje, dochter van Jan Koomen en Grietje Schrooder; Arend, zoon van Tjeerd Posthu mus en Hinke Castelein; Alfred Ferdinand, zoon van Vegter Hakhof en Maretje Spaan (te Hoorn) Gehuwd: Marinus Bijpost, 22 jaar, van beroep ar beider, en Cornelia Middelkoop, 19 jaar. Overleden: Dirk Fijnheer, oud 60 jaar; Cornelis Faber, oud 7 maanden. Ingekomen personen: Jacob Zwart van Appelscha, Jan Ponse van Avereest; Wijtse Jan Veld van Oost- stellingwerf; Jan Kossen en gezin van Schagen. Vertrokken personen: Jan Moelaart naar Schoon- dijke; Willem Pastoor naar St. Maarten; Jan van der Veer en gezin naar Barsingerhorn; Huibert Koek koek naar Haarlem; Jan Vethman Sz. en gezin naar Anna Paulowna; Jannetje de Boer en 2 knd. naar Alkmaar: Arie Groet en gezin naar Den Helder; Jochem Bijlstra naar N. Niedorp; Jan Blokker naar N. Niedorp. SINT MAARTEN EENIGENBURG. Donderdag vergaderde de vereen. „Burgerplicht" alhier, ten huize van mei. de wed. K. Visser. Aan wezig met bestuur 16 leden. Voorzitter, de heer Jb. Zutt. opende met een wel kom aan leden en pers deze bijeenkomst, hierbij memoreerende. dat dit jaar door den dood een do nateur aan de vereen, was ontvallen, doch hij hoop te dat thans de weduwe het donateurschap zou overnemen. Voorts deelde hij mede, dat de eerste 11 maanden goed, doch de laatste maand van het boekjaar slecht was geweest. De heeren leden Kalf en Jonker hadden een dus danige ongesteldheid, dat. bij hun de bij reglement gestelde volle werktijd wel in beslag zal worden ge nomen Hierna lezing der notulen, die na een kleine op merking werden goedgekeurd. Door den heer Kalf Jz. was bericht van verhin dering ingekomen en wel wegens ziekte. Hierna volgde het jaarverslag van den secretaris, waarvoor deze dank en applaus verkreeg. Uit dit ver slag bleek dat bij 3 leden in totaal 87 dagen was gewerkt. Uit de rekening van den penningmeester, nage zien door de heeren P. Blom en C. Kos. bleek een ontvangst van f 17.01, een uitgaaf van f 15.20. saldo f 1.81, plus kas tegoed van f 83.71. Totaal f 85.52. Vastgesteld werd dat voor dit jaar wederom f 0.50 per lid contributie zal worden geheven. Hierna leest voorz. een schrijven van den heer K. Kalf voor, behelzende een dankbetuiging aan de vereeniging voor het bij hem verrichte werk. Bij bespreking salaris werd besloten, dit bij het oude te laten. Bij de bestuursverkiezing werd het aftredende lid, de heer D. Visser, herkozen, welke dit aan vaardde. Het bestuur werd vrij mandaat verleend om. bij veel ziektegevallen, desnoods uit de kas arbeids krachten te betalen. Bij de rondvraag was het de heer W. Meijles die er op aandrong de niet-leden als leden dezer vereen, te winnen, daar dit zulk een nuttig effect heeft. Voorz. zegt dat door het bestuur alles reeds was gedaan om dit te bewerken. Hierna sloot Voorz. met dank voor de gezellige bespreking. WIERINGEN DEN OEVER. Gelukte berging. Voor ongeveer veertien dagen maakten wij mel ding van het zinken van een met steenkolen gela den tjalk bij Breezand, eigendom van de fa. Bosker alhier. Door het stormachtige weer der laatste we ken moesten de bergingspogingen van dit scheepje steeds mislukken. J.1. Donderdag is gemelde firma zoo fortuinlijk geweest na veel moeite de trossen onder het schip door te brengen en het naar de op pervlakte te brengen. Was men aanvankelijk bang dat het gezonken vaartuig geheel uit elkander zou zijn geslagen, thans bleek dat dit nogal is meege vallen. De roef was, alsmede de inboedel van den schipper P. geheel verdwenen. Donderdagavond is de „drenkeling" behouden in de haven te Den Oever binnengebracht, waarna men onmiddellijk begonnen is met het lossen van de nog aanwezige steenkolen. Een knap staaltje bergingskunst is hiermede weer volbracht U zit nooit verlegen, als U een RESERVE BRIL heelt. Schagen. Zeehond in een haringkuiL Vrijdagmorgen bracht een haringvisscher een zee hond aan, gevangen in de kuil. Dit mag zeker als een bijzonderheid vermeld worden, daar deze zoo bij uitstek snelle zwemmers zich niet gemakkelijk door een visscher laten verschalken. Het cadaver werd aangekocht door iemand, die van de huid ta bakszakjes gaat maken. Visscherij. Het stormachtige weer van de vorige en het begin van deze week heeft aan de visscherij niet bepaald goed gedaan. We hebben hier hot oog voornamelijk op de kamer- en komvisscherij. Enkele kamers kon men soms in vijf of zes dagen niet lichten, terwijl verschillende geheel platgeslagen tegen den zeebo dem lagen„ Ook waren van verschillende kamers pa len en tuien verdwenen. Over het geheel wordt in de kamers nog weinig gevangen. Met de kuilvis- schers gaat het iets beter. Hoewel de vangsten niet bepaald groot zijn te noemen wordt er toch nog be hoorlijk mee verdiend daar door het slechte weer en de niet buitensporige vangsten de prijzen gunslig zijn. We zullen vertrouwen dat de prijzen eenigs- zins bestendigd blijven, opdat een ieder dan wat kan verdienen. Sportnieuws. Succes 2Wieringerwaard I. aanvang 2 uur. Succes 3Kolhorn I. Aanvang 10 uur. Nieuwe Niedorp 2Succes I. Vertrek 12.45. H.R.C. BSucces A. Vertrek 9 uur. H.R.C. dSucces B. Vertrek 9 uur. Maartje Bierman naar „Oost Wieringen." De Mandolinevereeniging „Oost-YVieringen", direc teur de heer S. Bruul, is er in geslaagd Maartje Bier man te engagéeren voor hare op Zondag 10 dezer te houden uitvoering in de concertzaal „YVieron" te Den Oever, alwaar deze bekende voordrachtkunstenares hare medewerking zal verleenen. Behoeven wij na der uiteen te zetten wie Maartje Bierman is? Velen kennen haar door hare ongekunstelde radiovoordrach ten in het zuiverste West-Friesch dialect en het is een goede gedachte van het Bestuur der Mandolinever eeniging geweest zich van hare medewerking op 10 dezer te verzekeren. „Oost-YVieringen" heeft de repu tatie steeds goede kunst te brengen en wij twijfelen niet of Maartje Bierman zal ook hier een uitgebreid gehoor ontvangen. Nadere bijzonderheden per ad vertentie in dit blad volgende week. De tweede algemeene vergadering van den Ne- derlandschen Tuindersbond zal 26 Maart a.s. in „Bellevue" te Amsterdam worden gehouden. Evenals voor de vergadering van het district Nd.- Holland zijn voor deze vergadering een zeer groot aantal voorstellen ingediend door de afdeelingpn. Het bestuur stelt o.m. voor. over te gaan tot de vorming van een propagandafonds, om de propa ganda, zoowel in als buiten de districten, te finan cieren. De afdeeling Koedijk stelt voor. aan te dringen op premievrij staatspensioen, aangezien het thans on mogelijk is een verzorgden ouden dag te bekomen, zoodat de tuinders geheel op de liefdadigheid zou den zijn aangewezen. Het prne-advies van het Bonds bestuur luidt hierop echter afwiizend; dit hoort niet in den Bond thuis, hoe gewenscht het ook is. Een aanvulling van de richtprijzen, welke vol gens deze afdeeling bij 100 net. oogst geen kans ge ven op winst, is gewenscht voor misgewas. Het H.B. is echter van meening. dat de richtprijs is geba seerd op normale gemiddelde oogst. De wet sluit steun wegens misgewas uit. Door eenige Friesche afdeelingen wordt aange drongen op het verstrekken van de consenten aan de veiling, en verlenging van steunperioden, aange zien de oogst daar voor aardappelen en fruit een paar weken later begint Verder wordt voorgesteld, dat actie wordt gevoerd voor hypotheek- en pachtvraagstuk, executieverbod, e.d. en verbod van beslaglegging op steungelden, met een actie voor zoodanige steunregeling, dat de kleine tuinders althans in hun gezinsinkomen, niet achter staan bii een werkloos arbeider. Een voorstel om het percentage teeltbeperking voor warmoezeriigewassen op landbouwhedriiven tot 100 pet. op te voeren, wordt door het H.B. als een regeeringstaak beschouwd. De N.T.B. aanvaardt de beperking, doch propageert ze niet. Een voorstel om tot contributieverhooging te ko men wordt door het H.B. ontraden. Ook voor deze vergadering is een voorstel aanhan- tnng gemaakt, erkenning van Rusland te verkrij gen van de Nederlandsche regeering. Het H.B. ziet hierin ook perspectieven. Aanhangig wordt, gemaakt de betaling van voor werkloozen bestemde groenten, welke volgens de afd. Oudkarspel den minimumprijs moesten opbrengen. Het H.B. vindt, dat dit geheel voor rekening der regeering moet worden gelaten. Het speelt geen rol of voor dit gedeelte den minimum- of productieprijs wordt betaald. Het bestuur streeft paar productieprijs voor alle pro ducten. Een voorstel om steun te geven voor arbeid in eigen bedriif is bii het H.B. in ernstige overweging. De afd. Nieuw-Vennep stelt voor. dat wordt aan gedrongen op het afsluiten van betere handelsover eenkomsten met Duitschland. Deze zaak heeft de volle aandacht, doch de moeilijkheid zit in de ver deeling der clearinggelden. Tenslotte wordt door de afd. St. Pancras nog voorgesteld, dat het bestuur, zoo mogelijk in over leg met andere organisaties, uitziet naar wegen, die leiden tot een zoodanige verbetering in de dis tributie der tuinbouwnroducten. dat de nroducent eon grooter deel van het door den consument betaalde ^edrao- ontvangt dan tot nu toe. De begrooting van den landeiiiken bond sluit in ontvangsten en uitgaven op f4705, met een post voor onvoorzien van f550. PROGHAMMAWIJZIGING N.H.V.B. 3 Maart. 2 E: Uitgesteld: Sport—N. Niedorp 2. Adsp. Uitgesteld: Alkmaar aVrone a. (Alg. Spbl.) K.N.V.B. Uitgesteld: Velox—E.D.O.; Bloemendaal—Spartaan Ingelascht: Bloemendaal—Z.V.V.; Spartaan—E.D.O. Volewijckers—Hollandia; Alkmaarscho Boys—H.R.C. (Sportkroniek) BJLC.M.F.C. B.K.C. speelt Zondagmiddag een oefenmatch tegen de eerste klasser N.H.V.B., M.F.C. uit Medemblik. Dc voorafgaande match B.K.C. aH.R.C. a om 12 uur is ook een bezoek waard. N. NIEDORP—SUCCES. Met zekerheid deelen we mede dat A. Schmidt, de talentvolle Succes-midvoor morgen niet van de par tij is. Schmidt zal waarschijnlijk nog verscheidene weken rust moeten houden wegens ziekte. ALKMAARSCHE BOYS 2. Onze Alkmaarsche correspondent berichtte ons Maandag het kampioenschap van het tweede elftal van de Boys. Een der Boys-bestuurders meldde ons dat dit nog niet officieel is, want... Alkm. Boys 2 kan nog ingehaald en zelfs gepasseerd worden door... Alkm. Boys 3. We gelooven echter dat we onze fe licitatie veilig aan Alkm. Boys 2 kunnen brengen. Het derde elftal zal op het kritieke moment wel ecu veer laten! BARSINGERHORN —KOLHORN. Twee arbeiders bedwelmd in een woon- arkje. Een van hen overleden. Vrijdagmorgen omstreeks zes uur werd een ernstig geval van kolendampvergiftiging ontdekt In een woonarkie woonden twee arbeiders uit de werkverschaffing. A de Mil en Jac. de Roo samen. Toen zif niet op den gewonen tijd verschenen, werd onraad ver moed. Buren ontdekten toen. dat het gehee- le arkfe vol kolendamp stond en de beide bewoners bedwelmd waren. Spoedig waren twee doktoren en een ver pleegster aanwezig. Voor de 27-ïarige A. de M. mocht de hulp echter niet meer haten. Zijn kameraad J. de R., kon tot het bewustzijn worden gebracht. Na eenige moeilijke uren te hebben doorgemaakt, is zijn toestand thans vooruitgaande. Voor in de haven en bij de arbeiders in de werkverschaffing veroorzaakte dit tragische ongeluk groote ontsteltenis. ZIJ PE Het Provinciaal subsidie ten behoeve van de wijk verpleging dezer gemeente is, naar ons wordt mede gedeeld, voor 1934 bepaald op 1720.—. ST. MAARTENSBRUG. TE SMALLE WEG. Gistermiddag gebeurde op den weg gelegen langs de Grootsloot, weer iets, wat reeds meerdere malen heeft plaats gehad. Komende uit de richting Bur- gerbrug, kwam de transportauto geladen met zakjes cement van de N.V. Bouwmaterialenhandel v.h. YY;. F. Stoel en Zonen uit Alkmaar. Uit de richting St. Maartensbrug naderde tegelijkertijd een groote vrachtwagen van den expediteur J. Kieft Hz. uit Groot Schermer. Vol verwachting keken wij toe, hoe dergelijke wegmonsters elkaar wel zouden kunnen passeeren op dien smallen rijweg. Beide wagens gingen uiterst naar rechts met het gevolg, dat er nog niet genoeg ruimte was om te passeeren. Nog een stukje meer en jawel hoor, de wagen dos hee ren Kieft kon er langs, maar de auto van Stoel zakte weg. Met vereende krachten werd toen ge tracht de auto weer op den weg te brengen, wat na heel wat vruchtelooze pogingen gelukte. Aanbeveling zou echter wel eens verdienen, om dergelijke groote wagens links en rechts van de Grootesloot te laten rijden, zoodat tegenkomen uit gesloten is. BERGEN Eindelijk! Bij het gemeentebestuur van Bergen is gister ein delijk het officieele bericht ontvangen, dat de mi nister voor Sociale Zaken er geen bezwaar tegen heeft, dat het Natuurtheater van de V.V.V. in werk verschaffing door jeugdige werkloozen wordt ge bouwd. Zooals wij reeds meiddon, is het loon vastgestekï op f2.50 per week. ANNA PAULOWNA Het zal alle menschen die gewend waren dc uitvoe ringen in Veerburg te bezoeken en niet in het minst de groote schare danslustigèn, plezier doen te ver nemen, dat er nu „zicht" is op het openingsfeest van die nieuwe zaal van Veerburg. Blijkens advertentie zal de ingebruikneming Zaterdag 30 Maart geschied den. Het is geraden om vroegtijdig introducties aan te vragen, daar er uit den aard der zaak zeer vele liefhebbers zijn. DEN HELDER Terug in het Vaderland. Gistermiddag om half drie zijn 2 torpedojagers in het Vaderland teruggekeerd. Begroet door een dui zendkoppige menigte stoomden do „Van Ghent" en de „Kortenaer" de haven binnen, terwijl de stafmu- ziek der Kon. Marine het Y'olkslied speelde, Op het Havenhoofd begroette o.a. Schout-bij-Nacht Kruvs met zijn Staf de bodems, waarvan de bemanning stond aangetreden. De belangstelling der bevolking was ditmaal opmerkelijk groot. Een heerlijke voor jaarszon maakte deze gebeurtenis tot een imposant schouwspel. ZONDAG 3 MAART. NED. HERV. GEMEENTE. Bergen, nam. 7 uur. Ds. V. d. Kieboom. Koorzang. GEREFORMEERDE GEMEENTE. Bergen, voorm. 10 uur en nam. 5 uur. de heer J. H. Slager. hulporediker. E. V. „MARANATHA". Bergen. (Dr. van Peltlaan 1). voorm. 10.30 uur, Ds. Swean van TJmuiden. VRIJ EVANGELISCHE GEMEENTE. Alkmaar, v. d. Meiistraat 16. voorm. 10.15 en nam. 7 uur, de heer A. Donker van Zaandijk. Nam. 2.30 Zondagsschool.

Schager Courant | 1935 | | pagina 15