Modebladen. WieringerniEer. Chevrolet Coach 1929, ELCOWATERVERF Fa. GE3R. ROTGANS, Hoogz. E103 SCHAGER ROOSJES Boekhandel v.h. TRAPMAN 4 Co. De Verkoopweek gaat dood Massa-ontslag in de Wieringermeer. 15 JAAR VOOR EEN ZESTIENJARIGE. TRAGISCH ONGELUK. Verkeer Holland—-Friesland. Een scherpe ijsschots. Ernstige toestand te Havanna. Advertentie n. 1ste Clubavond NET MEISJE, In haar gisteravond gehouden algemeene vergade ring, heeft de R.K. Middenstandsvereeniging „de Hanze, afdeeling Schagen, besloten om evenals in het najaar 1(J34, gezamenlijk met de Neutrale Mid denstandsvereeniging binnen enkele weken wederom een Verkoopweek te organiseeren. Het stemt tot tevredenheid dat de beide organisa ties elkaar zoo goed weten te vinden als de belan gen van den middenstaud dat vragen. WAT WAS DAT? Gisteravond omstreeks een uur of 8 werden de be woners aan de Loet opgeschrikt door een schok die hen uit hun woningen dreef. Buiten was echter niets verdachts te bemerken en tot nu toe kon de oorzaak van dit vreemde verschijn sel nog niet worden vastgesteld. De schok was dermate hevig, dat de deuren en de kopjes in het blad rammelden. OPRICHTINGSVERGADERING BRIDGECLUB. Maandagavond kwamen een aantal personen bijeen in het lokaal van den heer C. Boontjes alhier, tenein de te komen tot oprichting van een Bridgeclub. Na een uiteenzetting van het voorloopig bestuur, werd tot oprichting besloten en is dus ook Schagen een ver- eeniging rijker geworden. A.s. Donderdag, des avonds te 8 uur, zal de eerste clubavond worden gehouden, waar door den heer Brandze van Alkmaar les gegeven zal worden. (Zie verder advertentie.) Tengevolge van de vorst. Wicringermeerpolder. Als gevolg van de ingevallen en aanhoudenden winter is door de Landbouw Cult. Mij. „De Wieringermeer" met ingang van Dinsdag aan alle vrijgezellen in den polder woonachtig ontslag aangezegd. Eveneens zijn ontslagen de gehuwden en on- gehuwden van buiten de Meer woonachtig. Al met al zijn hiermede eenigc honderden employé's ontslagen. Gunstige stand wintertarwe. Dank zij het daarvoor bij uitstek gunstige winter weer geven de met tarwe bezaaide kavels een hoop vol aanzien, uitgezonderd enkele afwijkingen. Ook het eggen der wintergranen geeft een gunstige uit slag, vooral daar, waar de stand nogal vrij dicht is, terwijl tevens de bovenlaag ontvankelijk wordt ge maakt voor het indringen van het zonlicht. In af wijking bij het voorafgaande jaar is de stand van het koolzaad minder gunstig. Welke factoren hierbij bezwarend hebben gewerkt is momenteel nog moei lijk te constateeren. MIDDENMEER. Vergadering Chr. Historische Kiesver. Onder voorzitterschap van den heer H. Leijten was Maandagavond de C.H. Kiesvereeniging in het Dorpshuis te Middenmeer in vergadering bijeen. Na opening op de gebruikelijke wijze, heet de voorzitter, do aanwezigen hartelijk welkom, inzonderheid eeni- ge vertegenwoordigers der C.H. Kiesver. te Medem- blik. Hierop volgde voorlezing van een concept Huish Regl., hetwelk hierna ongewijzigd wordt vastge steld. Daarna volgde vaststelling jaarcontributie. Voorts werd besloten om bij de e.k. Gemeenteraadsverkie zing gecombineerd te werken met de A.R. lijst voor Medemblik, waarbij o m. werd besloten om op de lijst ook een Meerhewoner te candideeren. Hiervoor werd benoemd de heer A. C. van Oeveren te Mid denmeer. Een drietal personen werden voor de a.s. Zater dag te houden jaarvergadering, uitgaande van den Statenkring „Hoorn" afgevaardigd, om deze te doen vertegenwoordigen. Na afhandeling van eenige in ternetzaken, volgt sluiting met dankgebed. LANGEND IJ K NOORDSCHARWOUDE. Ziekenhuisverpleging. De vcreeniging voor Ziekenhuisverpleging „Draagt elkanders Last" hield Maandagavond hare tiende alg. jaarvergadering bij den heer C. Hop, alhier. De opkomst was niet groot. Voorzitter de heer J. Kuiper. De vereeniging is vrijwel stabiel gebleven. We kunnen thans met de inkomsten de uitgaven dek ken. Voorz. herdacht nog den overleden penning meester. den heer P. van Dijk met eenige treffende woorden. De notulen werden door den hoer D. Kansen voor gelezen en vastgesteld. Ingekomen was oen circulaire van de firma .Tac. Met over de ziekenauto. Vervoer van kieken zal met de ziekenauto dezer firma plaats vinden, voor zoo ver dit vervoer voor rekening der kas geschiedt. Aangeraden werd. om ook in andere gevallen van dezen auto gebruik te maken. Do rekening van den penningmeester sloot op een totaal van f3478.18. Aan ziekengeld was uitgegeven f2203, vervoerkosten f51.85. Het bezit der vcreeni ging was por 1 Jan. 1934 f797.75. per 1 Jan. 1935 fS5G.35, vooruitgang f58.60 De rekening werd in orde bevonden. Er zijn voor rekening der vereeniging 57 leden Verpleegd met een aantal ligdagen van 810. In het jaarverslag van den secretaris werd het overlijden van den heer P. van Dijk herdacht. Per 1 Januari 1934 was het ledental 339 huisge zinnen met 1133 betalende leden. Op 1 Januari 1935 waren het 325 huisgezinnen met 1088 betalende le den. Aan de orde was hierna de bestuursverkiezing. Af tredend was de heer Idc Zijp, terwijl in de vacature P. van Dijk moest worden voorzien. De uitslag van deze stemming was, dat de heer Zijp werd herkozen met bijna alg. stemmen. In de vacature Van Dijk werd de heer J. Lindeboom gekozen, na herstem ming met den heer K. Barten. De voorzitter stelde voor de functie van secretaris en penningmeester in één persoon te vereenigen. Meerdere leden uitten zich over deze kwestie. Ver schillende bezwaren kwamen naar voren, terwijl ook voordcelen werden opgesomd. Men besloot tenslotte de functies te combineeren. Bij de rondvraag dankte de heer K. van Dijk het bestuur voor de waardeerende woorden aan het adres van wijlen zijn vader gericht. De heer A. Heijmans vroeg, wat men met de cir culaire van de ziekenauto moest doen. De voorzitter stelde voor, de bode met de bezor ging te belasten. De circulaire zal niet worden be zorgd om misverstand te voorkomen. Men moet, wanneer het noodig is, Met opbellen voor een zie kenauto. De heer Barten stelde voor, de rekening niet meer op de convocatie af te drukken. Men besloot,, het nog een paar maal er op te doen plaatsen. Do bode de heer A. Bood, is weer voor een jaar benoemd op dezelfde Voorwaarden. Daarna volgde sluiting. S C H 00 RL Jubileum. Donderdag a.s., dus op 14 Maart, zal de heer P. Algra, ploegbaas aan de tramlijn Alkmaar—Warmen- huizen, met standplaats Schoorl, den dag herdenken, waarop hij vóór 25 jaren in dienst trad bij de Neder- landsche Spoorwegen. De heer Algra staat bekend als een buitengewoon meegaand mcnsch, bij zijn onder geschikten zoowel als bij zijn plaatsgenooten, zoodat er dien dag belangstelling genoeg zal zijn. ANNA PAULOWNA Na gehouden referendum is de groslijst, zooals deze door de plaatselijko afdeeling der S.D.A.P. voor de Gemeenteraadsverkiezingen zal worden ingediend, als volgt samengesteld: 1. K. Keuris Azn.; 2. J. Dekker; 3. Jb. Raven Jbzn.: 4. Mevrouw A. Borst—Liefhebber; 5. J. Blaauboer: 6. D. Krouwel; 7. L. Blaauboer; 8. W. Hoep; 9. J. ,T. Geluk; 10. G. Meuleveld; 11. Alb. Noorden; 12. Me vrouw A. WoudenbergLangedijk. BREEZAND. Vergadering Oranjevereenïgïng. De ledenvergadering van de Oranjevereeniging, ge houden bij den heer Jb. Borst, was niet druk be zocht. Voor het bestuur een bewijs, merkte de heer Van der Linden in z'n openingswoord op, dat de zaken goed gaan, want anders kwamen er wel meer leden. Spreker hoopte dat de besprekingen mochten leiden tot versterking van de vereeniging. Na vaststelling der notulen volgde een jaarover zicht. Hierin werd gememoreerd, dat door het ongun stige weer op den Koninginnedag een nadeelig saldo was ontstaan. Door een bazar, in December gehou den, is het tekort niet alleen aangezuiverd, maar er bleef ook nog iets over om het volgend feest mee te beginnen. Het verslag van den penningmeester, waarin het resultaat van de bazar was venverkt, luidde: ont vangsten f579.03, uitgaven f573.50; voordeelig saldo f5.56. De heeren A. v. d. Vlught en D. v. d. Walle bevonden de rekening in orde. De penningmeester, de heer A. Moolenaar, en de vice-voorzitter, de heer A. Kloosterman, werden als bestuursleden herkozen. De heeren C. v. d. Ploeg en C. Oudsh<Drn, die wegens vertrek en om gezondheids redenen bedankten, werden vervangen door de hee ren A. v. d. Vlught en C. v. d. Bent. Bij de rondvraag werd opgemerkt, dat het vervoer van de kinderen naar de Kleine Sluis nog al wat moeilijkheden meebrengt en de aubade wel heel mooi is, maar veel tijd in beslag neemt, waardoor de kinderspelen niet tot hun recht kunnen komen. Ge tracht zal worden voor een en ander een oplossing te zoeken. Voorzitter sloot daarop de vergadering, na eerst nog dank gebracht te hebben aan allen, die meehiel pen tot het welslagen van de bazar. NIEUWE N I E DO RP Zaterdagavond jl. gaf de Geheel Onthoudersver- eeniging (Afdeeling A.N.G.OB.) een openbare feest avond in lokaal Kossen. De voorzitter, de heer P. Zwagerman, opent met 'n welkomstwoord aan allen en in het bijzonder aan onze vroegere plaatsgenoote mej. Nelly Menagé Chala, die het program grootendeels zal vervullen. Voor de afwerking van het programma houdt de voorzitter een korte rede over het alcoholisme voor heen en thans. Dan een naar nummertjes muziek voor viool en piano door mei. D. Lodder en den heer C. Lodder, welke een verdiend applaus oogsten. Daarna treedt mej. Menagé Challa op met een keur verzameling schetsen en gedichten van het' ern stige genre. Met de grootste aandacht wordt naar de gegaafde voordrachtkunstenares geluisterd. Na de pauze brengt het zangkoortje onder leiding van C. Lodder eenige liederen op verdienstelijke wi.i ze ten gehoore. waarna het woord wederom aan de voordraagster is, die nu verschillende komische din gen ten beste geeft tot groot genoegen der aanwezi gen. Zijn wij altijd uitnemend werk van Mej. Me nagé Challa gewend, ook hedenavond heeft zij haat reputatie op schitterende wijze gehandhaafd. Het is intusschen elf uur geworden en de voorzit ter sluit met een woord van dank aan allen, die de zen avond zoo goed hebben doen slagen en wekt de jonge menschen op het voorbeeld van twee, die zich als lid opgeven, te volgen, daar de strijd tegen den alcohol reeds oud. maar nog actueel en noodig is. RECHTBANK. De roofmoord te Oyen voor de Bossche Rechtbank. - Tegen beide verdach ten zware straffen geëischt. De rechtbank te 's-Hertogenbosch behandelde he den op een buitengewone zitting de gruwelijke roof moord, die in den nacht van 15 op 16 Mei 1934 in het dorpje Oyen aan de Maas bij Oss werd gepleegd. Twee broers, de bejaarde Toon en Piet Verhoeven, werden in hun slaap overvallen door twee mannen, die met een stuk ijzer den 67jarigen broer zoo hevig op het hoofd sloegen, dat hij zwaar en bloedend ver wond neerzonk. De onverlaten waren het huisje bin nengedrongen, door een raam open te schuiven en naar binnen te klimmen. Zij stalen er ongeveer ze ventig gulden. Blijkbaar hadden de roovers vernomen, dat de ge broeders, die weinig bezaten, enkele dagen tevoren honderdvijftig gulden hadden ontvangen. Nog om kwart voor twaalf had 'de surveilleerende veldwachter niets verontrustends in de omgeving van het huisje aan den Maasdijk waargenomen. Kort daarna moet de overval zijn geschied. Onmid dellijk toen de inbrekers dé slaapkamer der broers betraden en het licht van een zaklantaarn lieten schijnen, werden Toon en Piet Verhoeven wakker en begrepen zij, dat het den indringers om hun geld te doen was. Zij stelden zich tegen de aanvallers hevig te weer. Vreezend, dat de oude mannen hulp zouden roepen, grepen de roovers een vijl, en sloe gen daarna Toon eerst in het gezicht, en daarna op het hoofd. De laatste slag verbrijzelde den schedel van den ouden man, die onmiddellijk stierf. Ook Piet Verhoeven kreeg hevige slagen met den vijl op het hoofd. De indringers bonden toen de heide beweging looze slachtoffers aan handen en voeten aan elkaar vast en gingen naar het geld zoeken. Zii haalden het huisraad overhoop en gingen met ongeveer zeventig gulden er van door. Piet Verhoe ven, die zich zoo stil mogeliik had gehouden om den schiin te wekken, dat bil dood was. wist on danks zijn verwondingen, de touwen door te hiiten. waarmee hii was geboeid en liep in ziin bebloed nachtgewaad naar ziin huurman. K. van Orsouw. die direct den veldwachter waarschuwde, die zich in verbinding stelde met de marechaussee te Oss. Deze legde in den nacht bezoeken af hii de be ruchte tvpen van het Ossche milieu, waar zif merk ten. dat twee jonge mannen, de 23-jarige F. J. van O., en de 16-jarige W. de B., een broer van den we gens den moord te Berghem veroordeelden P. de B.. niet thuis waren, maar zich bevonden bii den bloe mist Boeiien. Daar hadden zii zich ter ruste bege ven. De marechaussee ontdekte er hun met bloed bevlekte kleercn en twee emmers met. water en ar resteerde de beide jongelui. Bii het daarop volgend verhoor ontkenden zij alles, maar zii konden geen -^Moenr'o alibi opgeven. Bij het nader onderzoek' werden in de onmiddel lijke omgeving van de plaats van den roofmoord sporen van voetstappen en fietsbanden gevonden. Op de lade van een kastje werden vingerafdrukken gevonden. I-Iet geld werd in de klceren van den verdachte van O. ontdekt. In een portemonnaie van v. O. was een biljet van f 25. een van f 10 en twee losse guldens en in een zakdoek en biljet van f25. twee rijksdaalders en twee guldens. Van O. kon niei zeggen hoe hij aan dit geld kwam. Gister dan hebben Van O. en de 16-jarige de B. te recht gestaan. Na een uitgebreid getuigenverhoor, waarbij verscheidene bezwarende getuigenissen tegen de beide verdachten werden geuit, en waardoor de officier van justitie tot de conclusie komt, dat het bewijs is geleverd. Het is hier weer een geval van een droeve reeks misdaden, die in Oss en omgeving gebeuren en die voor geen der andere misdrijven onderdoet. De ver dachten staan ongunstig bekend. De oudste is* enkele malen veroordeeld, zij hot niet voor zware misdrij ven. Zijn houding is brutaal en schaamteloos. Spr. eischte tegen ieder der verdachten wegens diefstal, gepleegd in vereeniging door twee personen en vergezeld gaande van geweld, den dood tengevolge hebbende, met het oogmerk om den diefstal voor te bereiden en om bij betrapping te kunnen vluchten, vijftien jaar gevangenisstraf, zonder af trek van voorarrest. Éénjarig kindje verbrand. - Moeder, die het trachtte t3 redden, geraakte zelf in brand. Gisterenmorgen heeft in de Twijnstraat te Utrecht oen ongeval plaats gehad, waarbij een éénjarig kindje onder tragische omstandigheden is verbrand. Het gebeurde in de woonkamer achter een banket bakkerswinkel waar een petroleumstel brandde. Door onverklaarbare oorzaak heeft het wiegje vlam gevat. De moeder nam het kind uit de brandende wieg en wikkplde het in een deken, doch ook deze geraakte 'in brand. Tot overmaat van ellende ging ock de kleeding van de moeder branden. Een oude man, die boven de kamer woonde, waar het ongeval plaats had, kwam haastig hulp bieden en trachtte met een deken de vlammen te blusschen. Het kind viel daarbij op den grond en is waar schijnlijk onmiddellijk daarop aan de bekomen brandwonden overleden. Met emmers water is het begin van brand door de buren gebluscht. Het lijkje van het kind werd naar het politiebureau Tolsteeg overgebracht. Afwijzende beschikkingen op autobus- diensten. Ged. Staten van Noord-Holland hebben besloten, afwijzend te beschikken: le. op hot verzoek van W. Veltman te Leeuwar den, om vergunning tot het in werking brengen van een autobusdienst van Leeuwarden over Alkmaar en Haarlem naar Amsterdam en terug, voor zooveel het door dien dienst te rijden traject in de provincie Noord-Holland is gelegen; 2e. op het verzoek van de firma Van der Zee en Groenhof, te Sneek, om vergunning tot het in wer king brengen van een autobusdienst van Sneek over Alkmaar naar Amsterdam en terug, voor zoo veel het door dien dienst te rijden traject in de pro vincie Noord-Holland is gelegen. Visschersvaartuig op het IJsehneer ge zonken. Gistermorgen te ongeveer half zeven was de vis- scher Jacob Ilannessen en zijn 19-jarige zoon te Harderwijk ter vischvangst gegaan met de HK 90, eigenaar B. van Meer, ondanks het ruwe weer. Eenige kilometers uit de kust ging het kuilnet overboord en gingen de visschers sleepende weer op. de haven aan. Plotseling kwamen groote schollen drijfijs opzetten, zoo scherp, dat in het houten vaar tuig een diepe snede werd gemaakt. Het begon on middellijk te zinken. Zij waren toen ongeveer 300 M van den havenmond. De visschers hescnen in aller ijl de fouragemand, waaraan de roode zakdoeken hadden gebonden in den mast. hetgeen gelukkig in de haven werd opgemerkt. Voor echter hulp kwam op dagen, maakten de visschers angstige oogenblikken door. Het schip zonk steeds dieper en ten slotte was er nog maar een klein stukje van den steven boven water, waarop beide mannen zaten. Het ge lukte de HK. 17 van de gebroeders Petersen, die n* de buurt vischten, de schipbreukelingen te redden. Nauwelijks waren de menschen van het vaartuig, af of het verdween geheel in de diepte, waarna nog slechts de mast boven water uitstak. De visschers- vloot is met behulp van tialkschepen bezig de HK 90 te lichten. Algemeene staking dreigt, Havanna. Met het oog op den groeienden ernst van den toestand heeft de Cubaansche regeering voor het geheele land den staat van oorlog afge* kondigd. De toestand in Havanna is zeer ernstig, daar de verkeersstaking steeds meer in communistisch vaan- water geraakt en het onmiddellijk uitbreken van de algemeene staking dreigt. Bomaanslagen en schietpartijen in alle deelen der stad nemen steeds meer toe. Intusschen zijn er tot dusverre nog weinig slacht offers te betreuren. De straten ziin zeer stil. Alle r.afé's en amusementslokalen zijn gesloten. Het ver? keer is bijna volkomen gestremd. Afdeelingen politie trachten de orde te handha ven. President Mendieta heeft verklaard, dat hij er niet aan denkt de macht uit handen te geven. AMSTERDAM, 11 Maart 1935. 3 Wagons geslachte runderen uit Denemarken;' 465 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 56—62 ct., 2e kw. 48—55 ct.. 3e kw. 49—47 ct. per Kg. slachtgewicht; 87 melk- en kalfkoeinn f 159—200 per stuk; 148 vette kalveren:: 2e kw. 4048 ct.. 3e kw. 32—38 ct. per Kg. levend gewicht; 157 nuchtere kalveren f 2.50—6.50 per stuk: 57 schapen en lam meren: schapen f 1215. lammeren f911 per stuk; 582 varkens: vleeschvarkens 90—110 Kg. 4647 ct., zware varkens 44r—45 ct., vette varkens 4344 ct., per Kg. slachtgewicht; 41 paarden f60100 p. stuk. AMSTERDAM, 11 Maart 1935. Aardappelen. Zeeuwsche blauwen f 3.503.70, Zeeuwsche bonten f 2.90—3.30, Zeeuwsche bontien en blauwen poters f 2.102.60. Zeeuwsche eigenheimers f 2.10, Zeeuwsche Bevelanders f 2.252.50, Friesclie borgers f 2.402.80. Dito Roodstar f 2.702.80, Flakk, eigenheimers f 2.102.25, Anna Paulowna zand- aardappelen f 2.60—3.50, dito klei-eigenheimers 2.30 —2.40, Bonken (kleigrond) f2.30, IJpolder en Haar lemmermeer Bevelanders f 2.10—2.25. dito bonten f 2.602.80, alles per 70 kilo. Verder per 100 kilo Drentsche en Overi.isseJsche zancleigcnheimers f 3.20 —4.60. ALKMAAR, 11 Maart. Aardappelen f 1.902.60, bieten f 0.701.60, gele kool f 1—7.50, koolrapen f 1.^0, roode kool f 4.40— 10.60, uien f 1.203.50, wortelen wint, f 0.901.40, id, was f7.5010, per 100 Kg., andijvie f 1.60—3.60, bloe mendaler'kool f 2.506, boerenkool f 0.705.40, knol- selderie f 4, per 100 stuks, peen f 4.50—7.50, sprui ten f 3.50—9, witlof I f 5—7.50, II f 2.50—4 per 100 p., prei f 2.909.10, rabarber f 9.50—10, raapstelen f 1.50 —2.40, radijs f 4.40—5.30, selderie f 0.90—2.50, per 100 bos, spinazie f 0.650.94 per bak. ALKMAAR. 11 Maart 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 53 vette koeien f115215; 2 kalveren (vette) f3037.50, per K. 40—55 cent; 309 nuchtere kalveren (slacht) f2—10: 149 vette var kens (zware) per Kg. 4244 cent. Handel redelijk. AMSTERDAM. 11 Maart. 1935. Boerennoteeringen. Rogge f7.257.50, Ch. gerst f5.505.75, Wintergerst f5.255.50, Haver f66.50, Duiveboonen f8—8.50, Paardeboonen f 66.25. Groe ne Erwten f 9—10.60, Vale Erwten f 12—18, alles p. 100 Kg.; Karwijzaad f 8.259, Blauwmaanzaad f 6.25 7.25 per 50 Kg. BROEK OP LANGENDIJK, 12 Maart 1935. 1300 Kg. uien, f 1.50—3.10, drielingen f 1.20—1.30, grove f3.20—3.70, 1150 Kg. peen f 1.30. Roode kool f 6.1010.80, ds. f 5.608. gele koo! f 1—2.50. ds. f 1—2, D. witte kool f 0.8O-1.G0, door schot f 0.701.30. NOORDSCHARWOUDE. 12 Maart 1935. uien f33.40, drielingen f 1.20—1.60, grove f3.60—» 4, gele nep f 1.501.80. peen fl1.20. Roode kool f 6.40—11.30. ds. f 5—8.10. gele kcoï f 1.30-2.80. ds. f 1—2.30. D. witte kool f 0.70—1.30. In de advertentie van de N.V, de Heldsrsche Graan- en Kanstmesthandel voorheen C. R. Keyzer Co., te Den Helder heeft het zetfoutduiveltje ons parten gespeeld. Gebroken grondnootkoek 55 staat genoteerd te gen f 5.10, dit moet zijn f 5.70 Gevraagd, met 1 Mei: Een flinke Boerenarbeider, met jongen zoon, beiden beste mei kers. P G. Nette woning beschik baar, bij Jb. CLAIJ, Baarsdorper- meer, gem. Berkhout. Hiermede betuigen wij onzen har- ïelijken dank aan allen, die helang stelden bij ons 25-jarig Huwelijk en voor de prachtige cadeaux ons ge schonken. Cs. v. ZOONEN A. v. ZOONEN-Schoorl Callantsoog. Maart 1935. Aangeboden: Een 4 wielremmen, in prima staat, kleur stofgrijs. Prijs f145.—, goed koop in gebruik. Garage P. VLA MING, Tel. 85. Anna Paulowna. Bridgeclub Schagen op Donderdag 14 Mrt. a.s. ten huize van den heer C. BOONTJES, alhier. Op dezen avond zal tevens les wor den gegeven door den heer W. J. BRANDZE van Alkmaar. Aanvang 8 uur. Voor het Lidmaatschap gelieve men zich te wenden tot den Heer G. KOU SEBAND, Landbouwstraat, Schagen Het voorloopig Bestuur. Terstond gevraagd: Een zelfstandig kunnende werken, bij A. BEKKER, Dames- en Heren kapper, Schoorl. Amerikaansche Olie 6'/2 ct. Benzine 12 ct. per liter per vat Aanbevelend. C. BRUGMAN Schagerbrug. De reeds jaren bekende Elco-Waterverf kan met koud water worden aangemaakt Is in 48 moderne kleuren voorradig. In pakken vanaf 25 ct. per pak (omzetbelasting in begrepen). Vraagt Uw Winkelier ELCO-WATERVERF. Voor SCHAGEN uitsluitend: Voor engros: Fa. GEBR. ROTGANS, ALKMAAR. Nette Loopjongen gevraagd 14 k 15 jaar 'bij j. BALK, N. Laagzijde B 61, Schagen. Te koop: Een beste Versche Twenter, Ib. SCHERINGA, Callantsoog. Te koop. 7 tweejarige Fokschapen, bij 1b. NANNIS, Oudesluis Te koop: een STIERKALF, de moeder een vetgehalte v. 3.99 iets boven marktwaarde. D. |IMM1NK Ibz., Oudesluis. Te koop: Voor de zaai witte Mansholt zomertarwe „Abed Kenia" gerst en grauwe erwten. Wed. W.METZELAAR Oudesluis, Telef. 8. Te huur of te koop gevraagd: Garage of flink pand daarvoor geschikt en woning in Schagen. Br. onder lett. L, Bureau van dit blad.. Wij hebben steeds groote voor raad van de nieuwste

Schager Courant | 1935 | | pagina 3