De Vierbond. 1 u't de OMGEVING ANNA PAULOWNA VAN EWIJCKSLUIS. Zondagmiddag hield de onlangs opgerichte afdee- ling Van Ewijcksluis van de Hoofd-afdeeling Zoet watervisscherij der Nederlandsche Heide Maat schappij een.o vergadering in het lokaal van den heer Chr. Hoogmoed De heer K. Keuris Azn., die hierbij als voorzitter optreedt, opent de vergadering en heet de aanwezi gen welkom, doch had gehoopt, enkele visschers van Wieringen, die op het Amstelmeer visschen, hier mede aenwezig te zien, opdat ook deze zouden we ten, wat met de stichting dezer afdeeling is bedoeld en daarna zouden kunnen oordeelen, in hoeverre zou kunnen worden samengewerkt. Blijkbaar hebben deze visschers de uitnoodiging echter verkeerd begrepen. Zij wilden althans eerst eens met het bestuur van de Vereeniging „D.E.T.V." overleggen. Maar het gaat hier niet over „D.E.T.V." of „Visschersbelangen", want ook „Visschersbelan- gen" zal mettertijd de afdeeling Zoetwatervisscherij gcheele vrijheid van handelen moeten geven. Het was alleen de bedoeling eens met de Wieringer vis schors, die op hetzelfde water visschen, te spreken over de maatregelen, die mogelijk genomen dienen to worden, om de vischcultuur in het Amstelmeer zooveel mogelijk te bevorderen en eens te hooren of zij voor enkele ideeën, die hier reeds geopperd zijn, iets gevoelen. Iets bindends was echter voorloo- pig niet bedoeld. Daarna komt de heer Keuris terug op het voor on geveer vier weken terug uitgevaardigde hengelver- bod op het Amstelmeer en de daarmee in open ver binding staande wateren. Het Koninklijk Besluit, waarbij dit voor het behouden van den vischstand zoo hoogstnoodzakelijke verbod werd uitgevaardigd, heeft heel wat stof doen opwaaien. Maar spr. kan niet zeggen, dat de tegen dit besluit gevoerde actie met gelukkige argumenten wordt gevoerd. De bestrijding geschiedt voornamelijk met platte leugens of met feitelijke onjuistheden, die, als ieder met den toestand op de hoogte was, eigenlijk geen be strijding zouden verdienen, doch slechts weerlegd moeten worden, omdat te velen geen juisten kijk op deze zaak hébben. Over deze zelfde aangelegenheid heeft het bestuur van „Visschersbelangen" deze week een onderhoud gehad met de Middenstandsvereeniging, die zich van de bezwaren der visschers tegen het vrije hengelen gaarne eens op de hoogte wilde stellen, om een oor deel te kunnen vellen over het al- of niet-voeren van actie tegen het hengelverbod. Spr. kan er wel van modedeclen, dat de besprekingen op aangenamen toon zijn gevoerd en de motieven, door de visschers tegen de chaotische hcngelvrijheid aangevoerd, blijk baar wel hebben bijgedragen, om bij het bestuur der Middenstandsvereeniging hierover een beter begrip te- vestigen. Vervolgens zou zegt voorzitter, op deze vergadering een bestuur moeten worden gekozen voor de nieuwe afdeeling van Zoetwatervisscherij. Tot nog toe heeft. „Visschersbelangen" de zaken voor de nieuwe afdee ling wel waargenomen, doch dit kan niet steeds voort duren, tenzij „Visschersbelangen" daar geen beden king tegen heeft. Uit de vergadering gaan stemmen op, die het beter vinden, dat „Visschersbelangen" voorloopig nog voor de afdeeling Zoetwatervisscherij optreedt. Wanneer de bedoelde afdeeling eene meer uitgebreide zou wor den door toetreding van leden van elders, is het be- i ter nog eenigen tijd te wachten en dan later tot de samenstelling van een bestuur over te gaan. Het bestuur van „Visschersbelangen" zal daartoe mogelijk wel genegen zijn. Daar de aanwezige bestuursleden van „Visschers belangen" meenen, dat daartoe geen bezwaar zal be staan, wordt de verkiezing van een bestuur voorloo pig uitgesteld. De Voorzitter stelt daarna aan de orde de agenda voor de op 23 Maart a.s. te Utrecht te houden alge- meene vergadering van do Hoofdafdeeling Zoetwater visscherij. De verschillende daar aan de orde komen de voorstellen worden voorgelezen en besproken, waarbij blijkt, dat niet gevoeld wordt voor de verlen ging van open vischtijden, waar voor de bevordering van den vischstand ruime gesloten tijden noodig zijn. Verder spreekt men zich uit voor beperking van den invoer van aal en paling, voor bevordering van het vischverbruik, voor verpachting van het Rijkswater aan beroepsvisschers, enz. Een voorstel tot verhooging van den maat op baars van 18 tot 21 centimeter vindt algemeene instemming, doch zal mogelijk, waar de baars op sommige plaatsen kleiner van afmeting blijft, niet algemeen kunnen worden doorgevoerd. Mis schien zou daarover voor deze omgeving onderling een regeling zijn te treffen, maar dan dienen ook de te Wieringen gevestigde medegerechtigden op de vis- scherij op het Amstelmeer, daar mee in te stem men. Juist om deze en dergelijke gevallen is het zoo noodig, dat onderling contact wordt bereikt. Over verschillende andere voorstellen zal pas na het hooren der motiveering hiervan, kunnen worden beslist., zoodat daarover geen directe besRssing valt. Als afgevaardigde naar de bedoelde vergadering wordt bij acclamatie de voorzitter aangewezen, die deze benoeming aanneemt. Nadat bij de hierop gevolgde rondvraag nog enkele minder boiangrijke aangelegenheden naar voren zijn gebracht, wordt de vergadering door den voorzitter gesloten. NIEUWE N 1 E DO R P Zóndagavond werd in de zaal van den heer Gel der een propaganda-avond gegeven van de afdeeling van den Bond voor Staatspensionneering. Allereerst werd een propagandistisch woord gespro ken door het Hoofdbestuurslid van den Bond, den lieer H. Bruin te Alkmaar, die in een warm plei dooi op een geestige soms sarcastische wijze het goed recht van de ouden van dagen duidelijk maakte. Hij toonde op overtuigende wijze aan hoe het premie- vrije staatspensioen juist nu meer noodig is dan ooit te voren. Met groote belangstelling werd de treffende rede van den heer Bruin aangehoord. Hierna kregen wc optreden van Daan Pool en Tommy Bouman en een ieder weet natuurlijk dat dit wil zeggen con overweldigend succes, want Daan en Tommy zijn er uitstekend in geslaagd om het publiek te pakken. Allereerst kregen we hun revue Hoera, de poppenkast, daarna kregen we o.a. nog „Gas" en tot slot Jaap naar de Alkmaarsche kennis. Er is buitengewoon genoten dezen avond en met voldoening kan op dezen uitstekenden avond worden teruggezien. Een gezellig bal tot slot Tragisch einde. Toen Zondagnacht to ongeveer 2 uur de heer H. Borst van de feestelijke bijeenkomst van de afd. voor den Bond voor Staatspensionneering, waarvan hij voorzitter is, thuis kwam, hoorde hij plotseling hulp geroep van brand. Door het raam gekeken, ontdekte de heer Borst niets, echter op nader onderzoek uitgaande, bleek hem al ras. dat het hulpgeroep bij zijn naaste buur vrouw, de bij hein onder hetzelfde dak alleen wo nende ongeveer 70-jarige weduwe Jb. BakkerKrap vandaan kwam, waar in de bedstede brand was ontstaan, wat zich reeds ernstig liet aanzien. Onmid del lijk werd handelend opgetreden en wist de heer B met emmers water het vuur in de kiem te smoren. Toen het gevaar voor uitbreiding was verdwenn, werd do bewoonster vermist en had men door de consternatie niet bemerkt, waar zij heengegaan was. Inmiddels werd de politic gewaarschuwd en spoe dig was de heer Strijder ter plaatse om een onder zoek in te stellen. Toen bleek dat het vuur wederom aanwakkerde, was blussching nogmaals noodig. Reeds was ook een onderzoek ingesteld waar de be woonster was gebleven, welke men tenslotte uit de dorpssloot ophaalde. De inmiddels ontboden genees heer, Dr. de Boer, kon slechts constateeren dat de levensgeesten reeds waren geweken. De oorzaak van den brand moet waarschijnlijk ge zocht worden in het omvallen van een klein petro leumlampje, wat de vrouw des nachts in de bedste de op een plankje plaatste. Naar men zegt, liep de vrouw wel eens rond met plannen om een einde aan haar leven te maken en is aldus moedwillige verdrinking niet buitengesloten. Omtrent de geheele samenloop tast men echter wei eenigszins in het duister. EARENKARSPEL De afdeeling Dirkshorn van den Kon. Nederland- schen Middenstandsbond, is voornemens begin der volgende week een algemeene vergadering te hou den, waarin als spreker zal optreden de heer F. L. van der Leeuw uit. Den Haag, met als onderwerp: Actueele vraagstukken betreffende Bouwvakgroepen en Winkelstand. Zie de nog deze week gepl. adv. Dirkshorn 2—H.R.C. 7, 0-3. Wederom moost Dirkshorn de vlag strijken voor de H.R.C.-menschen, en al was het niet zoo erg als in Den Helder, er werd toen met dubbele cijfers ver loren, het was een flinke afstraffing, al zouden de doelpunten dit nu niet dadelijk doen vermoeden. Want verre de minderen waren de Dirkshorners te genover dit H.R.C. VII. En al weten we dat het niet pleizierig is om te hooren, maar dit is geen voetbal spelen, tenminste datgene wat aan D.-zijde vertoond werd. Het was miserabel om te zien hoe goede kan sen hopeloos verknoeid werden door absoluut te traag spel, door onvoldoende balbeheersching, onop houdelijk missen) en last not least door niet-gebrui- ken van de hersens. Voetbal is niet alleen trap-, maar ook hersenwerk! De remedie?: serieus oefenen op 't veld. De eenigen die niet in de algemeene malaise deel den waren keeper en rechtsback. Vooral de keeper heeft tenslotte bereikt dat de nederlaag nog niet veel grooter was, vooral toen in de tweede helft heel Dirkshorn op was en er geen moment voorbijging of er lag een Dirkshorner op den grond. Al met al een onbevredigenden wedstrijd, want verliezen tegen een sterkere is niet erg, wanneer de verliezer daar ook maar een goede prestatie te genover weet te zetten. OUDE N1E DO RP W.O.L.-POLDER. Donderdag vergaderde het bestuur van den W.O. L.-polder, des namiddags ten lokale van den heer J. P. Pepping aan de Weel. Na de opening en de vaststelling der notulen en de behandeling van ppnige ingekomen stukken wordt, de rekening over het jaar 1934 door den pen ningmeester aangeboden en na onderzoek door het bestuur voorloopig vastgesteld op de volgende be dragen: W.K.: ontvangsten- f 4.758.37, uitgaven f3.262.14, batig slot f 1.496.23 (lastenachterstand f87.23). O.K: ontvangsten f2.661.02. uitgaven f 2.337.13, ba tig slot f323.S9, (lastpnachterstand f288). Leijen: ontvangsten f5.023.08 uitgaven f4.296.80, ba tig slot f726.28 (lastenachterstand f375.04). Tengevolge van vroege samenstellingen der reke ning is er dit iaar wat, lastenachterstand, doch men verwacht, dat dit per 1 Mei a.s. wederom is aange zuiverd. Na rondvraag volgt sluiting. Stille Omgang. Aan de Stille Omgang te Amsterdam hebben uit deze gemeente 38 personen delgenomen. Het aantal kiezers voor de Provinciale Staten in deze gemeente bedraagt 668 en voor den gemeen teraad 634. Voetbal. Zondag j.1. speelde Rood Wit I op eigen terrein te gen V.I.O.S. uit Warmenhuizen. V.I.O.S. won dezen Wedstrij met 6—2. Vergadering van „De Vierbond" op 16 Maart 1935, 's namiddags drie uur in het Landbouwhuis te Alk maar. Vertegenwoordigd zijn de veilingen te Broek op Langendijk, door de heeren P. Slot, S. de Boer, W. Visser, C. Spaans en Jac. Druif: Noordscharwou- de door de heeren J. Ootjers en J. Kliffen; War- menhuizen door de heeren P. Slot. W. Gutker, L. Doekes, K. Molenaar en P. Klant: Ohdam, door de heeren C. Henselman en H. P. de Wijs. De vereeniging „De Koophandel" is vertegenwoor digd door de heeren C. Wagenaar Kz., P. F. Slot, C. C. W. Bonnet, P. Deutekom en J. Kramer. Daar de vergadering is belegd op verzoek van de C.V.V. „Warmenhuizen en Omstreken", fungeert de heer P. Slot van Warmenhuizen, als Voorzitter. De Voorzitter verwelkomt de aanwezigen en opent de vergadering. De Secretaris, de heer P. Klant, leest de notulen van de vorige vergadering, welke worden goedgekeurd. De Voorzitter deelt mede, welke stappen zijn ge daan ter uitvoering van de besluiten der vorige ver gadering betreffende verhooging der minimumprij zen voor bewaarkool, uitkeering van steun na afloop der campagne en verhooging van de steunuitkeering. Bii een bespreking met den Regeeringscommissa- ris bleek reeds spoedig, dat een verhooging van de minimumprijzen uitsluitend voor de bewaarkool niet was te verwachten. Van Z. E. den Minister van Economische Zaken is een schrijven ingekomen, waaruit blijkt, dat aan het verzoek om een voorschot op de steunuitkeering te betalen, na afloop der koolcampagne, waarschijnliik zal worden voldaan. Voorts is een schrijven van den zelfden Minister ingekomen, waarbij deze mede deelt. dat drukke ambtsbezigheden hem voorloopig verhinderen audiëntie te verleenen. Hij heeft den Regeeringscommissaris verzocht ons namens hem te ontvangen. Nader bericht zal worden gezonden, waar en wanneer dit onderhoud zal kunnen plaats vinden. Do heer Burgemeester Slot deelt mede, dat hij op grond van besprekingen met het College van Re geringscommissarissen optimistisch gestemd is ten opzichte van verhooging der minimumprijzen volgens bet idéé van „De Vierbond" voor het volgend jaar. De Voorzitter zegt, dat deze vergadering is belegd on verzoek van de veiling te Warmenhuizen, naar aanleiding van het Bestuursvoorstel van de Groen Veilingsvereenigingen voor de op 22 dezer te houden algemeene vergadering, om de exportmogelijkheid te_ reserveeren voor de producten van goede kwali teit. T-Tet betreffende voorstel met toelichting wordt voorgelezen. Warmenhuizen gaat er in beginsel mede accoord, dat vooral bij de tegenwoordige beperkte exporfcmo- gelijkheid, geen producten van minderwaardige kwa liteit worden uitgevoerd. In de aanvaarding van het voorstel zonder meer ziet Warmenhuizen echter een gevaar. Alles zal er daarbij van afhangen wat verstaan wordt onder goede kwaliteit. Indien daaronder verstaan wordt uitsluitend eerste kwaliteit, kan Warmenhuizen zich met het voorstel niet vereenigen, daar men meent, dat ook de exportmogelijkheid voor de goede door schot kool moet blijven bestaan. Nadat de vertegenwoordigers van de veilingen en Koophandel achtereenvolgens het woord hebben WIERINGEN N.S.B. Nationaal Socialistische Beweging. Men meldt ons: Gezien het groote succes der vorige vergadering in Jan. j.1. te Wieringen gehouden, zet de N.S.B. haar groote actie door met wederom een groote bij eenkomst uit te schrijven. Een der beste sprekers der Beweging zal zich laten hooren. Zeer zeker zyl- len ook velen uit omliggende plaatsen naar deze vergadering optrekken. Zie nadere aankondiging. Huldiging familie Tijsen. J.1. Zondag mochten de heer en mevr. Tijsen den dag herdenken, waarop zij voor 40 jaar in den echt werden verbonden. Dat het jubileerende echtpaar niet aan belangstelling zou ontbreken is dan ook ge bleken. De heer Tijsen is hier aan den Oever een zeer geziene figuur en bekleedt naast de functie van wethouder dezer gemeente nog verschillende andere diverse functies in diverse vereenigingen ter behar tiging van de visscherijbelangen. Ook de muziekver- eeniging „Apollo", van welke vereeniging de heer Tijsen eere-lid is, meende van haar belangstelling blijk te moeten geven en bracht het echtpaar onder leiding van haar directeur, den heer J. van Glab- beek een serenade. Na een tweetal vroolijke mar- schen sprak de voorzitter van „Apollo", de heer Koorn, het echtpaar op een hartelijke wijze toe en fe liciteerde hen namens de vereeniging. Tot slot dank te de heer Tijsen de vereeniging voor de gebrachte hulde. Verkooping. J.1. Zaterdagavond had alhier in café „Het wapen van Wieringen" van den heer Jb. Duijnlcer een open bare verkooping plaats ten verzoeke van de heeren Kop en v. Heeteren, van een nieuw dubbel woonhuis, staande aan den Poelweg, Haukes. Het werd opgehou den. Brand. In den nacht van j.1. Zondag op Maandag omstreeks 2 uur, is brand uitgebroken in de arbeiderswoning van de heeren J.' en S. Doves, aan de Klieftstraat al hier. J. D. was alleen thuis en werd in zijn slaap door den brand wakker en kon zich redden door uit het dakvenster te springen. De oorzaak moet vermoe delijk gezocht worden doordat een petroleumstel was blijven branden. Dit is echter niet met zekerheid te zeggen. Alles ging verloren. Toen de brandweer arriveerde, stond het huis in lichte laaie. Verzekering dekt de schade. HEERHUGOWAARD VEENHUIZEN. V.C.L. 1 trok Zondag ƒ.1. naar Berkhout om daar den laatsten competitiewedstrijd in dit seizoen tegen V.V.B. 2 te spelen. V.C.L. zette ditmaal haar beste beentje voor en was nu vrij sterk in de meerderheid. Voor de rust was de stand 2—0 in het voordeel van V.C.L. In het spel van de Berlchouters scheen maar geen fut te kunnen komen, zoodat V.C.L. na de rust nog 4 keer kon scoren. De Berkhouters kregen een douceurtje, in den vorm van 1 goal, doordat de linksback van V.C.L. een bal in eigen doel trapte. V.C.L. ging dus met een 61 overwinning huiswaarts. V.C.L. 1 heeft nu in 16 wedstrijden 21 punten be haald. De vereen, stond no. 4. Het hangt nu van het succes, welke de drie boven haar staande ver eenigingen met de laatste wedstrijden hebben, welk rangnummer V.C.L. 1 heeft. C ALLA N T SOOG Zondagavond gaf de plaatselijke muziekvereeniging i,Callantsoog haar tweede en laatste uitvoering in dit seizoen in het lokaal van den heer Butter. De voorzitter de heer C. v. Twuijver opende den avond met een kort welkomstwoord, dat eveneens dient als opwekking om donateur te worden, en gevoerd, constateert, de Voorzitter dat groote één stemmigheid bestaat, namelijk, dat men met het voorstel accoord kan gaan, indien slechts bepaalde minimumeischën worden gesteld en deze miriimum- eischen zoodanig zijn, dat ook de goede doorschot kool kan worden uitgevoerd. Daarbij zal het tevens van belang zijn, dat do veilingen bij de uitvoering van de maatregelen recht van meespreken hebben. De producten, die niet voor export in aanmerking komen, maar toch nog van behoorlijke kwaliteit zijn zullen eventueel voor de uitkeering van de mini mumprijzen niet mogen worden uitgesloten. Indfen met het bovenstaande rekening wordt ge houden, zal voor het bedoelde voorstel worden ge stemd. Punt 2 van de agenda Voorstel van de Vereeniging „De Koophandel" tot wederinvoering van het oude kortingspercentage ad l/± pet., zulks, met het oog op de ongekende moeilijkheden, waarmede de expor teurs sedert medio 1934 te kampen hebben bij de inning hunner buitenlandsche vorderingen en met het oog op de geringe prikkel, die het tegenwoordige percentage biedt-om contant te blijven betalen. De heer Bonnet wijst er op dat het percentage in dertijd verminderd is met het oog op de moeilijk heden, waarin de tuinders verkeerden. De handel heeft thans ook te kampen met moeilijkheden. Op andere veilingen in het land is van contante beta ling zeer weinig sprake. De producenten moet het wat waard zijn, dat de kooplieden doorgaan met de contante betaling. De voorzitter durft de verzekering geven, dat het percentage weder tot pet. zou worden opgevoerd, indien thans de tuinders in goeden doen waren en de kooplieden noodlijdend. Maar zoo is de toestand niet, ondanks den steun, die de tuinders ontvangen is hun financieele toestand slechter dan ooit. Hij wijst er op, dat de contante betaling in de eerste plaats een groot belang is voor den bona-fide han del, daar daardoor de oneerlijke concurrentie niet wordt bevorderd. Uitvoerig wordt over dit punt nog gediscussieerd, met het resultaat dat besloten wordt de tegenwoor dige regeling voorloopig te handhaven. De heer P. F. Slot betoogt, dat de rente, welke bij niet contante betaling wordt bijgeschreven veel te hoog is. De secretaris zegt, dat dit geen rente is, doch boete. Dit moet voor den koopman de prikkel zijn om contant te betalen. Het ligt niet op den weg wan' de betaalmeesters als geldschieters op te treden, daar voor zijn de banken. Punt 3 van de agenda. Voorstel van „De Koophan del" tot afschaffing van het bonnengeld, daar het als middel om geregelde aanvoeren aan de veilin gen te krijgen heeft gefaald, en deze regeling waar bij een koopman alleen tegen betaling van een be paald bedrag per hoeveelheid van de veiling verlof krijgt om uit de hand te koopen, den handel zeer tegen den borst stuit. De vertegenwoordigers der veilingen betoogen, dat het systeem goed heeft ge werkt en momenteel geen aanleiding bestaat hierin wijziging te brengen. Besloten wordt het tegenwoor dige stelsel te handhaven. De heer C. Wagenaar ziet op den duur groote scha de voor de tuinders in het feit, dat de aanvoer aan de veiling zich steeds meer op drie dagen concen treert en toont dit met een voorbeeld aan. De Voorzitter zegt, dat de leiders steeds al het mo gelijke hebben gedaan om een geregelden aanvoer te bevorderen. Misschien kan het nuttig zijn over dit punt nog eens een speciale vergadering te houden. Daar de rondvraag niets oplevert, sluit de voorzit ter de vergadering met dank voor de geanimeerde besprekingen. daarna schetterden reeds de eerste vroolijke klan« ken door de zaal. Er werd met veel ambitie gespeeld en de nummers werden "met een prettig aandoende vlotheid afgewerkt. De inleidende marschpotpourri lukte heel goed en ook de volgende nummers wer den, gezien de moeilijkheid, lofwaardig gespeeld, al kleefde hier en daar nog wel eens het onzuiverheids vlekje. „Callantsoog" gaat echter o.i. steeds mees vooruit; het lijkt ons goed als de directeur, die ove rigens zijn spelers uitstekend aanvoert, zich eens wat meer op de dynamiek toelegde. Veel te veel wordt er nog forte gespeeld en meer dan dat, het-, geen vooral in een zaal zeer opvallend is. Overigens hebben we niets dan lof voor de leiding van den hees Vriesman. Ter afwisseling volgde een tooneelstukje „De In.- specteur", dat bij velen de lachlust opwekte; het gaf echter geen bewijs van nauwgezetten studie, want de oogen der spelers dwaalden nog wel eens vragend tusschen de coulissen door. Maar zooals gezegd: ter afwisseling was het aardig en het had de goede hoedanigheid niet te lang te zijn. Nëa de pauze volgde een 3-tal nummers van het corps: de Alte Kameraden-marsch, een ouverture van Gadenne, waarna besloten werd met de popu laire marsch „Sarie Marijs". Het laatste stuk werd zeer goed gespeeld en kreeg dan ook grooten bijval. Te ruim elf uur was de uitvoering afgeloopen, een, uitvoering waar directeur en leden met genoegen op kunnen terugzien. Velen bleven nog een poosje om een dansje te maken. SINT MAARTEN Onze plaatselijke tooneelvereeniging „D. O. H." gat Zondag ten huize „Rust en Lust." een onenbare uit voering. Door haar werd opgevoerd een blijspel in 4- bedrijven van O. Walther en L. Stein, getiteld „Sum ma Cum Laude". Het aanwezige publiek heeft met groote voldoening de afwikkeling hiervan gevolgdl en ten volle genoten van aller spel. De rollen, welke er goed inzaten, werden heeï natuurlijk en elegant voorgedragen en het applaus dat bii beëindiging van elk tooneel weerklonk, was ten volle verdiend. De aankleeding van het. tooneel! en de grimage van de ons aller bekende familie Loevens heeft ook een groot aandeel in de triumph! van dezen avond. Zaterdag reed onze oude plaatsgenoot, de Keel1 P. Biesboer per motorrijwiel door Alkmaar eni kwam bij de Paardenmarkt in botsing met een fietsrijdende dame, met gevolg dat beiden naar het Stedelijk ziekenhuis moesten worden vervoerd. Do toestand van P. B. is niet ^levensgevaarlijk, docli wel heel ernstig. Ji, 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) le klasse, 1ste Lijst Trekking van Maandag: 18 Maart 1335 Hooge prijzen 1500.— 12407 1000.— 9031 18436 20825 400.— 11366 15557 19366 200.— 517 7605 12625 14155 100.— 316 6038 7703 9482 14007 14998 15127 19683 Prijzen van f20. 25 60 88 89 119 124 125 146 160 165 182 201 236 323 331 375 386 396 410 430 501 540 617 627 632 674 675 708 718 725 812 851 940 1029 1042 1064 1090 1159 1166 1191 1220 1221 1225 1233 1297 1341 1343 1357 1333 1449 1452 1535 1563 1572 1584 1600 1602 1629 1675 1687 1695 1705 1768 1775 1817 1804 1952 1957 2082 2108 2125 2164 2175 2204 2205 2208 2306 2506 2519 2527 2531 2535 2539 2594 2597 2627 2651 2653 2674 2675 2678 2868 2871 2949 2961 2984 3004 3105 3126 3254 3281 3321 3336 3349 3383 3395 3416 3429 3431 3432 3449 3479 3497 3511 3547 3554 3567 3576 3586 3628 3638 3661 3683 3689 3703 3728 3791 3809 3828 3337 3853 3868 3989 4009 4043 4124 4130 4181 4272 4279 4294 4379 4382 4407 4418 4441 4460 4488 4512 45S2 4624 4637 4651 4694 4700 4717 4757 4771 4826 4840 4855 4893 4902 4211 4922 4971 4980 4982 5012 5104 5110 5143 5200 5237 5245 5278 5231 5289 5309 5382 5336 5449 5518 5523 5532 5598 5600 5604 5619 5625 5630 5679 5755 5827 5833 5856 5864 5880 5885 5888 5893 5894 5923 5958 6048 6058 6059 6061 6081 6098 6112 6116 6180 6221 6224 6282 6305 6324 6338 6351 6371 6433 6455 6467 6469 6524 6531 6536 6572 6589 6593 6600 6626 6637 6690 6699 6854 6864 6875 6960 6976 7009 7055 7057 7102 7119 7136 7161 7204 7225 7255 730S 7408 7414 7436 7442 7522 7591 7597 7611 7618 7622 7643 7653 7609 7737 7749 7792 7879 7912 7953 7969 8003 8050 8135 8157 8159 8176 8179 8183 8228 8232 8236 8238. 8249 8250 8257 8282 8332 8447 8475 8485 8533 8558 8607 8611 8610 8629 8642 8643 8644 8683 8698 8698 8706 8749 8785 8843 8882 8959 8965 8996 9017 9058 9066 9105 9142 9146 9285 9321 9372 9425 9485 9487 9513 9569 9611 9616 9647 9708 9750 9805 9883 9913 9948 10014 10028 10052 10113 10123 10145 10150 10173 10207 10212 10215 10251 10283 10292 10304 10326 10386 10467 10483 10496 10504 10533 10560 10S40 10644 10S76 10786 10851 10887 10931 10942 11015 11077 11081 11178 11241 11242 11259 11276 11319 11330 11394 11481 11482 11526 11540 11582 11586 11596 11622 11634 11C37 11650 11656 11681 11771 11795 11800 11816 11854 11857 11902 11944 11967 11985 11986 11988 12008 12055 12096 12097 12102 12110 12128 12137 12138 12184 12201 12210 12230 12235 12306 12335 12375 12448 12449 12451 12453 12480 12517 12532 12572 12G29 12639 12697 12698 12735 12770 12782 12800 12S09 12912 12936 12967 12975 12934 12996 13042 13056 13122 13167 13258 13332 13334 13358 13408 13459 13484 13509 13518 13524 13564 13667 13690 13705 13752 13759 13760 13762 13785 13788 13820 13830 13865 13S66 13885 13889 13897 14015 14049 14060 14083 14074 14099 14130 14140 14160 14178 14193 14194 14204 14233 14311 14344 14346 14372 14374 14382 14477 14487 14499 14536 14547 14568 14581 14595 14600 14619 14628 14674 14678 14691 14693 14730 14731 14749 14765 14792 14818 14823 14892*14908 14912 14926 14949 15046 15067 15083 15176 15190 15223 15245 15254 15295 15322 15343 15351 15416 15430 15431 15433 15454 15457 15476 15477 15509 15523 15537 15544 15585 15625 15649 15S95 15703 157G9 15746 15771 15735 15808 15310 15885 15888 15302 15922 15913 15945 15961 15939 16972 16125 16162 16180 16197 16203 1G215 16233 16260 16276 16303 16328 16333 16340 16349 16371 16372 1G403 16525 16528 16570 16623 16655 16684 16722 16740 16745 16779 16300 16826 1CD04 16969 16987 17005 17030 17047 17070 17106 17136 17137 17140 17281 17292 17310 17314 17319 17341 17346 1735S 17382 17391 17440 17448 17541 17550 17553 17615 17659 17693 17789 17846 17854 17864 17C90 17963 17991 18018 18068 18138 18177 18185 18264 18329 18336 18351 1S352 13394 18494 18539 18546 13514 18641 18666 18767 18807 18S19 18829 18851 18368 13836 13951 19000 19012 19025 19030 12038 19063 19119 19132 19140 19170 19181 19185 19221 19261 19276 19277 19290 19308 19312 19327 19330 19375 19378 19401 19459 19503 19515 19673 19676 19699 19703 19710 19724 19747 19757 19763 19794 19828 19833 19835 19930 19953 19974 19929 20170 20179 20181 20203 20221 20288 20289 20300 20327 20333 20404 20467 20545 20552 20560 20568 206G1 20665 20743 20746 20762 20765 20772 20775 20808 20376 20835 2C337 2GS03 20951 20971 20S85 20995

Schager Courant | 1935 | | pagina 2