Plaatselijk Nieuws. Opnieuw protestvergadering in de Wjeringermeer. C. BREET Schagen's Teerhandel. Uw figuur is zwaar? Cors etspecialiste. Firma G. DE WAARD MARKT i. SIilCiITW=y^ Advertentiën. Boekhoudbureau DE GOOIWEEK. Dagprijzen van Vrijdag en Zaterdag. - groote kans op den hoofdprijs. Nog De winnaars van de dagprijzen der Gooiweek van Vrijdag en Zaterdag waren: Ron van f 30.—: K. Gouwenberg, Schagcn, 9912. Don van f 20.G. v. Tienhoven, Schagcn, 9811. Bon van f 15—H. v. Halm, Schagcn, 9614. Bon van f 10.—: Mevr. Schmalz-Boontjes, Schagen, 9312. Bon van f7.50: Mevr. Gutker, Schagerbrug, 9288. Bon van f5.Mevr. Wissekcrke, Sc hagen, 9191. Bon van f5.— Berkvens, Schagen, 9123. Bon van f2.50: L. Bus, Schagen, 9123. Bon van f2.50: Mej. P. Struijf, Schagen, 8871. Bon van f2.50: P. de Jager, Schagen, 8813. De hoogste gooi voor den hoofdprijs is tot nu toe 9414. In vergelijking met bovenstaande getallen heeft ongetwijfeld nog ieder de kans om dit te verbeteren En 10 bonnen zijn heel spoedig bij elkaar. Dus de kans ligt om zoo te zeggen voor het grijpen. NATIONAAL SOCIALISME N.S.B. Alg. leider Ir. A. A. Mussert. De N.S.B. haar vergaderingenactie verder voortzet tende, is naar naar men ons meldt, voornemens ook e n groote openbare vergadering te Dirkshom te hou den. Bijzonderheden worden in advertentie van ons nummer van 1 April hekend gemaakt. GEMEENTE SCHAGEN. Overleden: Ton, Dieuwertje, oud 78 jaren, te Wie- ringorwaard, weduwe van Posch, Cornelis. POLITIE. Gevonden: Een muts; een sleuteltje. Enorme belangstelling. GRIEVEN TEGEN DE VOORTDURENDE LOONS- EN STEUNVERLAGING. MIDDENMEER. Zaterdagavond stond ons dorp in het toeken van bijzondere belangstelling. Auto bussen reden af en aan; luxe wagens arriveerden en een 150-tal rijwielen, alles had als pleisterplaats ge kozen, parkeeren hotel Smit te Middenmeer. De opkomst was dan ook zoodanig, dat beide za len van dit, voor onze plaats robuste hotel geheel ge vuld waren met belangstellenden om hun grieven te luchten tegen de voortgaande loon- en steunverla ging, of zich solidair voelend mede waren opgeko men, w.o. eenige Middenstanders. Vrouwen en man nen uit Medemblik, Kolhorn, Andijk, Wieringen, An na Paulowna, Oude- en Nieuwe Niedorp, enz. enz. De vergadering stond onder leiding van den heer Bruin, Anna Paulowna. Bij de opening, waar alle aanwezigen een hartelijk welkom werd toegeroepen spreekt de heer Bruin zijn bijzonder genoegen uit over de steeds groeiende belangstelling in het comité van Actie tegen voortgaande verslechterin gen en deelt hierop mede dat op do voor 14 dagen verzonden eischen aan betreffende autoriteiten en aan den betrokken Minister geen antwoord is ont vangen. Deze eischen bevatten: le. Loonsverhooging van 5 ct. per uur in de werkverschaffing; 2e. Afschaffing van accoordwerk; 3e. Indien gesteund moet worden dan 80 pet. van het loon en 75 ct. toeslag voor ieder kind, met als maximum het loon in werkverschaf fing. Sjpr. vervolgt en stelt de vraag wat is hierop ons antwoord? Het Centr. Comité adviseert hierop uitbreiding van een contact zoeken met meerdere plaatsen en personen, waardoor wij alle grieven en verslechteringen onmiddellijk stelling tegen zouden kunnen nemen. Hierin d. i. uitbreiding schuilt de kracht van het Centr. Comm. van Actie. Wij zullen moeten strijden tegen de voortgaande verslechteringen, aangebracht door de Regeering-Colijn, zonder nolitieke smaak of bijbedoelingen. Men voelt dan als arbeider dat men niet alleen staat en op deze organisatorische wijze krijgen we voeling met andere provincies. Een kleine tuinder uit Hensbroek heeft de actie aangehoord en verklaart, niet allen hier. doch ook in andere plaatsen moet stelling worden genomen tegen do verslechteringen ons toegebracht. Spr. ty peert het als een verheugend verschijnsel, dat hier vele vrouwen zijn. Zij weten zeer goed wat de nood der tijden ons zegt. Ik wek U allen, mannen, vrou wen op, pal te staan. Applaus; Namens Oudkarspel spreekt een arbeider zijn mis noegen uit dat er een regeling is getroffen aldaar voor de werkloozen om 20 K.M naar het werk te moeten afleggen. Een beiaard persoon moet dit traject per voet bewandelen, die niet per bus kan vervoerd worden. Vele stemmen: 't Is schande! Spreker verklaart dat o<3k vandaar de wensch ïs geboren om zich aan te sluiten. Een persoon uit Langendijk acht het onnoodig te wachten op meer verslechteringen, en adviseert nu reeds stelling te nemen tegen sommigo gemeenten. De heer v. d. Wal, namens het pl. comité Medem blik deelt mede. dat aldaar thans een steun verla ging is ingevoerd met een vermindering van f4 tot f5 per week, terwijl het. peil reeds zoodanig was dat men het zwaar had, om rond te "komen. Thans krijgt men f 6.50 per week, man en vrouw plus f 0.75 kindertoeslag. De woninghuur is gemiddeld f 3 per week. Spr. vervolgt dat de collega's te Medemblik zijn in gelicht over de verslechteringen, is hij den Burge meester ter verantwoording geroepen over de ge maakte veronderstelling dat men aldaar niet zou mogen vergaderen, omdat zulks door de autoriteiten wellicht zou worden verboden. Het blijkt echter dat de zaalhouders ook sceptisch staan tegenover onze actie, zoodat spr. voorstelt bij de gez. zaalhouders van Medemblik te protesteeren. Een bijeenkomst met de contactcommissie gehouden, heeft dit resul taat opgeleverd, dat zij deelneming aan deze verga dering weigerde, doch zich solidair verklaarde voor het voeren van daadwerkelijke actie tegen de plaat selijke verslechtering. De heer Bugel spreekt namens het. Wieringer Co mité en deelt mede, dat er in Friesland contact is gewekt en het parool is: alle arbeiders, alle tuin ders en kleine boeren in onze actie. Spr. vervolgt dat als de Minister zegt, dat er een offer gebracht moet worden, dan doen wij arbeiders dat niet het minst. Hierna wordt het! woord gevoerd door den heer v. Zeeland. Hij en nog 2 andere personen zijn uit Am- Een maatkalasiris maakt U rank en slank. Woensdag 3 April gelegenheid tot raadplegen van eerste klasse Ook voor corsetten uit onze grote voorraad. Van half elf tot half vier. Voor de Corsetten die afgeleverd worden, ontvangt U ook bonnen voor de Schager Gooiweek. SCHAGEN. sterdam gekomen ter bijwoning der vergadering. Ook deze is overtuigd van de noodzakelijkheid van uitbreiding der comité's van actie, waaraan ook tc Amsterdam zal worden deelgenomen. In het laatst van zijn betoog liet deze zich echter niet geheel vrij uit over de politiek. Om deze inspiratie openbaring gaf het Centr. Comité bii monde van Voorz. te ken nen. dat het laatste gedeelte van de toespraak niet werd geaccepteerd. (Uit de zaal instemmingsbetui gingen). Voorts voerden het woord de heeren Dek ker, N. Niedorp, Vergaai. Anna Paulowna, voorzitter van het comité A. P. De spreekster spreekt den wensch uit dat op meerdere plaatsen vrouwen in 't gareel treden. Na de pauze stelt de Voorzitter de vraag of nog meerdere vrouwen het woord wenschen, roepen de aanwezige vrouwen: „Allen eens." De a.s. houding wordt hierop toegelicht. Deze zal bestaan in: le uit breiding comité, en elk voor eigen plaats propagan da maken; 2e. Ook actie voeren voor kleine boeren en Mid denstanders, doordat ook zij onmiddellijk zijn be trokken bij het arbeidersbelang; 3e. Geldmiddelen. Vanwege het laten drukken en verspreiden manifesten en strooibiljetten moet in een of ander opzicht gezorgd worden voor de daar toe benoodigde geldmiddelen. Op de vraag, welke houding moet worden aange nomen, wordt door onderscheidene sprekers geadvi seerd: le. betaling staken electrisch licht, waterlei ding, huurstaking. Een dag werkstaking en pro- testmeetingen enz. Besloten wordt: actie te voeren tegen de Medem- blikker verslechteringen, hoe valt niet te zeggen, doe héén parool: actie voeren zij ons aller doel. Voorts deelt Voorzitter mede dat zeer spoedig een nieuwe vergadering zal worden belegd, en dankt voor de massale opkomst. Verzoekt dat elk zich ordelijk zal gedragen op de thuisreis, en daarna sluiting. Hoewel er nogal politieversterking was, verliep alles rustig. SLOOTDORP. Uitvoering W.M.T. W.M.T. te Middenmeer gaf Zaterdagavond in Hotel Smit te Slootdorp hare voor dit seizoen 2e goed ge slaagde uitvoering. De heer N. de Klerck opent te ca. 8 uur deze bijeenkomst met een hartelijk wel komstwoord. deelt voorts mede, dat op verzoek van eenige kunstlievende leden uit Slootdorp deze 2e uitvoering le Slootdorp plaats vindt. Onmiddellijk hierop wordt een aanvang gemaakt met het lijvige, programma af te werken, Als inzet brugoefeningen laag, meisjes en dames, opgevolgd door Paardsprin- gen, heeren, demóhstratie Lenigheidsoofcningen meisjes. De heeren vervolgden met Niels Bukhoefe- ningen. De heer de Klerck gaf ter afwisseling een voordracht „Hou er de moed maar in", speciaal iets voor de huidige tijdsomstandigheden. De meisjes gaven hierop „Ballet melkmeisjes", o.a. klompen dans, zang, enz., iets apart landelijksch, hetgeen bij zonder in den smaak viel. Gedurende de pauze had een taartverloting plaats, gewonnen door een kamp bewoner te W.Werf. Na de pauze werd vervolgd met brug, hoog, voor heeren. terwijl daarop aan den rekstok eenige voor treffelijke sportieve staaltjes werden gegeven door de h.h. Molenaar en De Klerck. Dit nummer kon door den zwakken stand niet voldoende worden af gewerkt. Een balletnummer „De Pelikaan" oogstte eveneens een luid applaus De h.h. C. Rikart en W. Everts gaven een voordracht. De dames afd. ver volgden met „Paardwerken", waarbij de heer Mo lenaar eenige prachttoeren gaf, opgevolgd door de da mes in een oefening „Ballet Aeël", terwijl daarna onder leiding van Mw. de Boer het gymnastiekliedje werd gezongen. Het nog al uitgebreide programma werd besloten met een schoon tableau ,De Athletiek". Op alle nummers volgde een warm applaus. In zijn slotwoord dankt de heen De Klerck de aanwezigen voor de betoonde belangstelling, sprak voorts de wensch uit dat deze avond mag meewerken tot uit breiding van het turnersgezelschap in de W. Meer. We mogen hieraan toevoegen, dat de heer Molenaar als leider in den korten bestaanstijd der W.M.T, werkelijk pracht resultaten heeft bereikt. De avond werd besloten met een gezellig bal, ge geven door Hotel Smit, muziek van de Wieronband. BERGEN Bal-masqué van „Advendo". Een dol gezellig leest van de nieuwe operetteclub. Nu de B.R.O.C. al sinds geruimen tijd ter ziele is, begon het er op te lijken dat Bergen ditmaal van een Bal-masqué verstoken zou blijven. Gelukkig wa- kren er eenige operette-liefhebbers die o. d. actieve leiding van den heer M. de Sain aan het werk sloe gen. Helaas was het seizoen te ver gevorderd om nog een operette op te voeren. Echter besloot men om toch „acte de présence" te geven door een bal-mas qué te organiseeren. Ongetwijfeld een bewijs van durf en doorzettingsvermogen! En men pakte het flink aan ook. De tooneelzaal van de Rustende Ja ger had Zaterdag een gedaanteverwisseling onder gaan. Op gezellige en origineele wijze had men guir landes en lichtgevende maskers aangebracht. De heer Offringa die zorgde voor den aanleg van de benoodig de lichtpunten én voor den gramofoon-versterker, gaf wel een bewijs van zijn vakkennis, door een en ander op één dag klaar te spelen. Het tooneel was door mid del van lampions en toepasselijke décors in een Chi- nceschen tuin herschapen, terwijl in de tuinzaal een gezellige champagnebar ingericht was. Reeds dadelijk was er de echte carnavalssfeer. Keurige costuums kregen wij te zien. Een zeemeuW opende de rij. Onder angstaanjagend gepiep fladder de een smaakvolle vleermuis binnen, die zeer terecht, de aandacht trok. En wie zich wat rond wilde laten rijden kon dat doen in een even orgineel bedachte als handig geconstrueerde „Clowntax", die echter niet kon bogen op groote safety en meermalen de passa giers met den gladden dansvloer hardhandig deed kennis maken. Ook een orgelman was aanwezig, maar de stumper was niet bepaald in de stemming Kon het anders met zoo'n wanstaltige kiespijnwang' Een man die Wardenier ver overtroefde was de man, niet met brandstoffooze maar met de motorlooze auto. Een oud-Hol landsche dame met een paar ruwharige cn gevaarlijk uitziende honden die zich bij het démasqué als bekoorlijke jongedames ontpopten, ver wierven een applaus. Natuurlijk was schoon Bergen vertegenwoordigd en wel door een paar dames in de veel bestreden en daarom des te meer begeerde strandpyama's. Wij doen natuurlijk slechts eenige grepen, on doenlijk als het is, alle costuums te releveeren. Steeds ongedwonger en losser werd de stemming. Behangen met serpentines dwarrelden de toeschou wers door de zaal. De balletmeester de heer J. Otten had er slag van de stemming op te voeren En toen de vrooliikheid haar hoogtepunt bereikt had, de dansenden in bonte mengeling door de volle zaal schuifelden en de muziek daverde, toen kon digde de balletmeester het démasqué aan en de jury maakte zich op om den uitslag bekend te maken. De heer D. Klomp nam het woord of liever pro beerde het woord te verkrijgen. Hij vroeg den aan wezigen eerst een driewerf hoera op den heer de Sain aan te heffen, die door zijn initiatief gezorgd had dat dit dolgezellig feest Bergen dit iaar niet voorbijging. Vervolgens deelde de heer Klomp op humoristische wijze de volgende beslissing van de jury mede: Mooiste dame: le prijs Lento, Mevr. Smit. Am sterdam; '2e prijs Oostersche dame. Mei. G. Schoen, Bergen; 3e prijs Harlekijntje, Mevr. de Goede, Am sterdam; 4e prijs Spaansche danseres, Tony Hout man, Bergen; 5e prijs Haremdame, Mej. N. Scheep bouwer, Castricum; 6e prijs Nacht. Jet ten Molen, Bergen;; 7e prijs Hongaarsche Zigeunerin Mej. Jon ker, Amsterdam; 8e prijs Danseres. Mevr. Nieuwen- huizen. Koedijk. Origineelste dame: le prijs Vleermuis, Mej. de Graaf, Egmond aan Zee; 2e prijs Zeemeuew. Mej. V. Wit. Heiloo; 3e prijs Willy den Ouden, Mei. N. Warmenhoven. Bergen. Mooiste heer: le prijs Daj akker. Dik Cornielje, Alkmaar; 2e prijs Mariaantie. Wim Kreb, Bergen; 3e prijs Tiroler, F. Houtman. Origineelste heer: le prijs Motorlooze auto, Wim Bosman, Alkmaar; 2e prijs Orgelman, C. Geuzen- broek; 3e prijs Wereldreiziger, L. Vierdagf. Alkmaar Mooiste paar: le prijs Russische boer en boerin, da mes T. Schaak, Barsingerhorn en J. de Graaf, Alk maar); 2e prijs; Met vacantie naar schoon Bergen (Miek de Moor en Mevr. Belcerek, Bergen. Origineelste paar: le prijs: Clowntax (A. Prins, Bergen en J. Schenk, Wieringerwaard). Groepen: le prijs: dame met honden (mevr. de Jong en dames L. Mulder en A. Schoen, Bergen). De heer de Sain dankte vervolgens de jury voor haar werk, de aanwezigen voor hun belangstelling. Do dames J. ten Mölen en Jo Tielcnburg ontvingen een cadeautje voor het vele werk, dat zij voor het welslagen van dezen avond gedaan hadden. Toen sleepte Prins Carnaval allen weer verder in toomlooze vaart. Steeds uitbundiger, steeds vroo- lijker werd het feest. Dat duurde tot den vroegen Zondagmorgen. Had „Advendo" op meer doorslaande wijze ken nis kunnen geven van haar bestaan? Een woord van warme hulde voor het bestuur is hier zeker op zijn plaats. ANNA PAULOWNA HEERHUGOWAARD. Door den heer J. Hoekstra, alhier, werden drie kie vitseieren door hem in een nest gevonden en aan den burgemeester aangeboden. De Weleenv. Heer C. J. F. de Meulder, pastoor in de Parochie v. d. H. Dionysius alhier, herdacht Za terdag den dag waarop hij voor 25 jaar geleden tot herder dezer parochie werd ingewijd. Op dringend verzoek van den jubilaris werd aan dezen dag slechts een karakter van stille viering gegeven. Naast de gebruike ceremoniën in het katholieke kerkgebouw hoek Hondenweg-Middenweg vond Za terdagmiddag tusschen en en twee uur een receptie plaats in de pastorie. De tallooze ingekomen brie ven, kaartjes en telegrammeoi getuigen ervan dat men het verzoek om weinig uiterlijke viering te doen plaats vinden, had gerespecteerd. Aanwezig was op de receptie o-a het comité, be last met de uitvoering van de feestelijke herdenking van het feit, dat Z.E.W. in Juni a.s. zijn 40-jarig priesterjubileum hoopt te vieren. Zondagmiddag werd oor het muziekgezelschap „Hou en Trou" een serenade gebracht LANGENDIJK. GROOT NADEEMG SALDO. De Vleesclikeuringsdienst voor Langendijk met Harenkarspel heeft in het afgeloopen jaar een vrij groot nadeelig saldo opgeleverd, n.1. f 480.69. De uit gaven beliepen f 4706.69, de ontvangsten f 4426. Het is te verwachten, dat dit op verhooging van keurloonen zal uitloopen. Overgeplaatst. De heer Jb. Jonker, vroeger administrateur van het Gom. Electr. Bedrijf, die bij den overgang van dit be drijf aan de Provincie daar ook bij in dienst kwam, is thans overgeplaatst naar Hoorn. Chr. N.V.B. Afd. IV (Noordholland) van dezen bond bracht het er in den tweeden wedstrijd tegen Afd. VII (Fries land) beter af dan verleden week. De wedstrijd werd nu in Enkhuizen gespeeld. Voor de rust doelpuntte afd. IV uit een strafschop en voegde er na de rust nog een tweede goal aan toe, zoodat Noordholland met 2—0 won. Hevige vechtpartij in Den Bosch. De stiefvader neergestoken. Den Bosch, 31 Maart. Gisteravond is te dezer ste de een hevige vechtpartij ontstaan in het café „Het Centrum" in de Korenstraat. Aldaar kregen een ze kere Van E. en zijn stiefvader P. K. oneenigheid over de vrouw van Van E., Zij zetten de vechtpartij bui ten voort en plotseling zakte P.K. ineen, onder den uitroep: „Ik ben gestoken". Juist op dat oogenblik naderde de politie, die v. E. onmiddellijk arresteer de. P. K. werd hevig bloedende naar het ziekenhuis overgebracht, waar geconstateerd werd dat hij op twee plaatsen, in de borst en in de buik gestoken was. Hij verloor zooveel bloed, dat de aanwezige ge neesheer, dr. Nuboer onmiddellijk operatief ingrij pen noodzakelijk achtte. De operatie slaagde en sindsdien heeft zich eenige verbetering in den toe stand van P. K. getoond, v. E. zal ter beschikking worden gesteld van den officier van justitie, ver dacht van het opzettelijk toebrengen van zwaar li chamelijk letsel. GERAAMTEN GEVONDEN. Milaan. Bij Verona zijn veertig goed geconser veerde menschelijke skeletten gevonden. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat het de lijken zijn van soldaten van Napoleon die in 1797 in den slag van Ponte d'Arcole zijn gevallen. PROMOTIE- EN DEGRADATIE-REGELING N.H.V.B. Nog dit seizoen. Het Alg. Sportblad geeft de regels aan volgens welke de promotie- en degradatiewedstrijden zullen worden gespeeld. Wij vermelden hier datgene wat voor ons van belang is. Nummer laatst van 1 D (M.L.D.) speelt met num mer 1 en 2 van 2 F (Atlas en H.R.C. 4) een heele competitie om twee plaatsen in de eerste klasse. In dien H.R.C. 3 niet zou promoveeren, dan zouden. M.L.D. en Atlas een heele competitie spelen om één plaats in 1 D. In Drechterland en in District Den Helder zal er nog een tweede klasse afdeeling toegevoegd moeten worden. Dit zal men hereiken door versterkte pro motie bij keuze van derde klassers naar de tweede ENKELE STANDEN. Hier volgen enkele officieele N.H.V.B.-standen. 3 CL Strandvogels 2 16 9 4 3 22 58—28 Flevo I 16 8 6 2 22 51—38 Hauwert 1 16 9 3 4 21 49—24 V.C.L. 1 16 9 3 4 21 73—39 Andijk 3 16 7 1 8 15 51—51 M.F.C. 3 14 4 5 5 13 30-44 O.K.B. 1 15 3 6 6 12 32—41 Berkhout 2 14 3 2 9 8 22—42 Schellinkhoutt 1 14 0 3 11 3 15-74 3 D. Alkm. Boys 4 15 12 2 1 26 45—21 Bergen 2 16 11 2 3 24 45—32 Schoorl 2 17 8 2 7 18 38-29 Egm. Boys 2 17 7 4 6 18 45—44 Alcm. Victrix 5 18 8 2 8 18 6544 C.S.V. 2 18 7 2 9 16 46-45 Akersloot 1 17 6 2 9 14 40-44 Alkmaar 3 17 5 4 8 14 40—59 Ursem 1 16 5 3 8 13 43-43 Vrone 2 17 2 3 12 7 32—78 WARMENHUIZEN, 30 Maart. Aanvoer: 27500 Kg. roode kool le kw. f 7.6011, 2e kw. f 5.90—6.90, 19100 Kg. gele kool le kw. f 1—1.40, 2e kw. f 1, 42800 Kg. D. witte kool f 0.70-0.90, 1650 Kg. uien f 3.703.80, driel. f 1.20, grove f 3.10—3.90. 2300 Kg. bieten f 0.50. ALKMAAR, 30 Maart. Aanvoer: 280.000 kipeieren: 5658 Kg. f 1.90—2, 58 -60 Kg. f 1.90-2.10, 60-62 Kg. f 2—2.20, 62—64 Kg. f 2.10—2.40, 64—66 Kg. f 2.20—2.60. BROEK OP LANGENDIJK, 30 Maart 1935. 7000 Kg. uien f 3.50—4.10, driel. f 0.70—1.20, grove f 3.90—4.30, 1000 Kg. bieten f 0.60—0.70. Roode kool f 7.70—12.50. doorschot f 720—7.90, gele kool f 11.50, D. witte kool f 0.79—1.20. NOORDSCHARWOUDE, 30 Maart 1935. 3100 Kg. Bevelander aardappelen f 1.50, 10.000 Kg. uien f 3.20—3.90, direl. f 1.10—2.30, gorve f 3.70—4.20 nep f 2, 5900 Kg. peen f 0.80. Kroten 5070 ct., róode kool f 7.7013, gele kool f 1—1.70, D. witte kool f 0.70-1. BROEK OP LANGENDIJK, 1 April. Aangevoerd: 12700 Kg. D. witte kool f 0.70—f. ALKMAAR, 30 Maart Op de heden gehouden botermarkt werd 62K—67H cent betaald. Kipeieren (groothandel) f 1.80—2.20 en Eendeieren fl.85. ALKMAAR, 30 Maart Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen- als volgt: 9 paarden f150—250; 17 melk koeien f90—155; 127 nucht. kalveren (slacht) f3—6; 109 overhouders fll14; 3 geiten f 1,50—8. Heden overleed, na een smar telijk lijden, in het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar, onze innig geliefde Man, Vader, Be huwd- en Grootvader, de Heer Dirk de Graat Dz in den ouderdom van 62 jaar >n 9 mnd. Uit aller naam, Wed. D. DE GRAAF— van Zoonen en Kinderen. Heiloo, 31 Maart 1935. Heerenweg F 89. De teraardebestelling zal plaats vinden Woensdag 3 April, namiddags 1.30 uur te Huisduinen. Vertrek vanaf het sterfhuis 11 uur. Heden overleed, zacht en kalm, onze beste Man, Vader, Groot- en Overgrootvader, de Heer Thijs Dekker, in den ouderdom van bijna 84 jaar. Uit aller naam, M. DEKKER—(Noot. Schagen, 30 Maart 1935. De teraardebestelling zal plaats hebben op Dinsdag 2 April 1935, nam. 2 uur, te Scha gen. der Hallandschs Maatschappij van Landbouw Snrinamestraat 37, DEN HAAG. Het Bureau belast zich met het controleeren of bijhouden van Land- en Tuinbouwboekhou- dingen, afsluiten en opmaken van do Balans en Verlies- en Winstrekening van boekhou- iingen door landbouwers of veehouders zelf bijgehouden; het invullen der aangiftebil jetten en het behandelen van privé-administraties voor rus tende landbouwers. Behandeling van alle Belas tingzaken. Strikte geheimhou ding. Lage tarieven. Deskundige steun bij reclames Inlichtingen zijn te verkrijgen op de zitdagen van 't Boek houdbureau of aan het kantoor Surinamestraat 37, DEN HAAG. Zitdag te SCHAGEN: Donder dag 4 April van 10 tot 12 uur in „de Beurs" bij BOONTJES, Aparte spreekkamer. Aangeboden; Gekeurde EIGENHEIMER POTERS en een partij Voerbieten,, bij E. v. d. HORST. Veenveg, Anna Pau lowna, Tel. 52. Te koop: Afgek. 1-j. volbl. stamb STIER met beste papieren. Jn. PIJPER Az.. Ooeievaarsweg, Nieuwe Niedorp. Voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden bij het over lijden van onzen geliefden Man en, Vader, onzen hartelijiken dank. Wed. J. D. FLOOR en Kinderen, Nieuwe Niedorp, Maart 1935. Carbolineum 0 Bruine- en zwarte Teer GROENE CARBOLINEUM bij elke hoeveelheid, franco thuis. Lage prijzen TEERKWASTEN. ASPHALTPAPIER. enz. NOORD A 37. TEL. 67. H SCHAGEN wmm Donderdags op de Markt. Hotel „Centrum". Te koop: 2 KUIKALVEREN, van 4 weken en Bevelander Poters, 3 ct. per Kg. bij R. A. STAMMES, Nes. Schagen. Te koop: DRIE AFGEKALFDE KOEIEN, waarvan één volbloed, vaars, 16 Kö. melk, één volbloed twenter 2i Ivo. melk, een oudere R. koe, 26 Ko. melk, allen goed in vet, Tevens nog Spinazie af te geven op contract. A. ROT, Wieringerwaarda

Schager Courant | 1935 | | pagina 2