„Mevr. de Gravin" GXOOT BAL SPORT. Schagen-nieuws. Wieringermeer Speciale Aanbieding Openbare Vergadering De roebelasting. Schoolvoetbalwedstrijden. Advertentiën. de zaal gesloten wordt. Een rijvaardig auto-bestuurder. H. de Graaf Hz., SCHAGERBRUG. r- 1 - 1 J.[aatj 0.[ns) L.(achen)" B A L f afd. Oudesluis der S. D. A. P. Van der Vaart ANNA PADLOWNA De heer B. Moolenaar, voorzitter van ue afd. van den Bond van Kleine Kweekers, heette namens deze afdeeling en die van de Ver. van Bloembollencultuur en Hollands Bloembollenkweekers-Genootschap, allen welkom, die gehoor hadden gegeven aan den oproep om in de zaal van den heer Borst een vergadering bij te wonen, waarin gesproken zou worden over de roe belasting. De groote opkomst, merkte spr. op, is het bewijs dat de voorgenomen bespreking urgent is. In derdaad is ook de roebelasting funest en als wij tot betaling er van gedwongen worden, zal dat voor velen den ondergang worden, vervolgde spr., die daarna meedeelde, dat de bedoeling was een motie op te stel len, waarin aan de regeering verzocht wordt de roe belasting te laten vervallen. Als gronden voor dit verzoek noemde voorzitter de slechte uitkomsten der bedrijven en de gedwongen inlevering zonder eenige vergoeding en betoogde verder, dat bij niet-inwilli ging van het verzoek vele kweekers hun zelfstandig heid zullen verliezen en als werkloozen de lasten der gemeenschap zullen verhoogen. Hierna kreeg de heer P. v. d. Nouland, Algemeen Voorzitter van den Bond van Kleine Kweekers, het woord. Deze vertelde wat er door genoemden bond in samenwerking met H.B.G. en L.T.B. is gedaan om ontheffing van de roebelasting te krijgen. Op de algemeene vergadering van Bloembollencul tuur hebben de leden cloor hun uitspraak het hoofd bestuur gedwongen ook tegen de roebelasting te ageeren, zoodat thans het geheele vak op ontheffing aandringt. Spr. releveerde daarna hoe de roebelasting tot Stand is gekomen. Hoewel een meerderheid van de commissie uit de organisaties, die door den minister werd gehoord, voor een plan was, waarin was opge nomen dat de betaling afhankelijk zou zijn van de geraapte hoeveelheid bollen, zoodat van een min der goeden oogst ook minder betaald moest worden dan van een goeden oogst, kwam toch het plan der minderheid tot stand, waarin een heffing per roe was opgenomen. Was het eerste plan rechtvaardiger het zou bij uitvoering wat omslachtiger zijn dan het andere en zoo besloot de regeering tot de heffing per roe over te gaan. Mocht de regeering afwijzend be schikken op de verzoeken tot intrekking der roebe lasting, dan zal de bond van kleine kweekers zich tot de burgemeesters van de gemeenten in Noord en Zuid-Holland waar afdeelingen bestaan richten met het verzoek nogmaals een beroep te doen op de regeering voor de leden van dezen bond, daar de ondervinding heeft geleerd, dat de regeering tegen over diegenen, die beslist onmachtig zijn (en dat zijn in de eerste plaats de kleine kweekers) altijd een welwillende houding aanneemt. Dat bleek bij de saneering, toen de verzoeken van den bond van kleine kweekers veel succes hadden Steun van den burgemeester. Nadat de heer Van den Nouland eenige vragen had beantwoord, deelde de heer Lubbert mede, van burgemeester Lovink de verzekering van zijn volle medewerking te hebben ontvangen, welk bewijs van medeleven met de woorden der kweekers een krach tig applaus ontlokte. Wat betaald moet worden. De heer Moolenaar noemde de bedragen die aan roebelasting betaald moeten worden in Breezand. Door de hier wonende leden zal f 72555.33 opge bracht moeten worden en door hen. die in een ande re plaats wonen en hier land hebben, voor deze be drijven nog f 40158.40. zoodat dus op het bedrijf in Breezand een totale belasting van- f 112713.73 drukt. Motie. Met algemeene stemmen werd een motie aange nomen, waarin verzocht werd de heffing voor het surplus 1934 (roebelasting) te laten vervallen. In de motie wordt, er o.a. op gewezen, dat door de vorst- schade van 192S/1929 de kweekers hier al zoo getrof fen waren, dat er van reserve geen sprake was toen de crisis begon en dat door de saneeringsvoorschrif ten de bedrijven zoo zijn ingekrompen, dat de las ten niet meer door het bedrijf zijn te dragen. De heeren v. d. Nouland en Lubbert legden er nog den nadruk op dat, wanneer de heffing doorgedre ven wordt, velen financieel Augustus niet kunnen halen en dus de bollen voor een appel en een ei zullen gaan verkoopen, waardoor de geheele sanee ring in duigen valt. Met dank aan den spreker en aan burgemeester Lovink voor den toegezegden steun, sloot de heer Moolenaar de vergadering. HARENKARSPEL Bij de op 3 dezer gehouden rekening van het On derling Paarden fonds, bleek dat over het le kwartaal verzekerd waren 288 stuks paarden. Afgekeurd waren 3 stuks. De omslag werd bepaald op fl.per f100.ver zekerde waarde. Bij de alhier op Maandag JJ. gehouden vei> pachting van het grasgewas van de wegen in de Banne Harenkarspel, konden deze perceelen opbren gen de som van f 88.95 en de wegen in den Woudmeer polder konden opbrengen f19.— Eenige perceelen werden opgehoudem AMSTERDAM, 3 April. Veemarkt. Aangevoerd: 3 wagons geslacht runderen uit De nemarken; 260 vette kalveren: le kw. 5056 ct., 2e kw. 42—50 ct., 3e kw. 3240 ct. per Kg. levend ge wicht; 141 nuchtere kalveren f 2.50—6.50, 269 var kans: vleeschvarkens, wegende van 90110 Kg. 46 47 ct., zware varkens 45—46 ct., vette varkens 4344 cent per Kg. slachtgewicht. Overzicht: vette kalveren iets ruimer aanvoer dan vorige week, handel was aan het begin der markt tamelijk vlug, aan het eind luier, eenige zeer beste iets hoogere noteering. Nuchtere kalveren redelijke aanvoer, vlugge handel, constante prijzen. Varkens weinig aanvoer, zeer stille handel, prijzen neiging tot dalen. WARMENHUIZEN, 3 April. Aangevoerd: 2700 Kg. gele kool le kw. f 1.101.30, 8600 Kg. D. witte kool le kw. f 0.700.80. AMSTERDAM, 3 April 1935. Aardappelen: Zeeuwsche bonten f23.40, idem bh f3.60—3.80, idem Roodstar f2.25—2.80, id. eigenhei mers f 2.10—2.25, id. blauwen poters f 2.102.70, id. Bonten poters f 2.102.60, idem Bevelanders f 2.10 2.40. TJnolder Bevelanders f 2.102.40. id. Bonten f 2.10—2.50, Andijker Blauwen f 2.40250. id. Bonten f 2.10250, Anna Paulowna Zand f 2.603.50, Klei Eigenh. f 2202.30 per 70 Kg, Drentsche Eigenhei mers f 3.20—4,60. Winter Malta f 1415 per 100 Kg., Flakkeesche eigenheimers f 2.10—2.25. id. Roodstar poters f 2.20—2.30, Spuische Eigenheimers f 2.10— 225. Friesohe borgers f 2.40—2.80, idem Roodstar f 2.70—2.80. Limburgsche Industrie 2—2.10 p. 70 Kg. ALKMAAR, 3 April. Andijvie f 1.903.70, kropsla f 2.605.60, per 100 stuks, gele kool f 12.60, koolrapen f 1.80, uien f 5.20 per 100 Kg., rabarber f 10, raapstelen f 1.70—2.30, radijs f 1.40—3.80, selderie f 1.502.30. per 100 bos. spinazie groote bak f 0.380.71, wortelen was f 10 per 100 Kg., witlof I f 4—6, II f 2—3.50 per 100 pond. (Voor de Schager markten en groentenveilingen Van Langendijk zie men den pagina 1 van het Toofdblad). W 1 E R 1 N G E N Woensdagmiddag had alhier de jaarlijksche stie renkeuring plaats vanwege het N.R.S., in samenwer king met de Provinciale Commissie tot bevordering der Rundveefokkerij in Noordholland. Gepresenteerd werden 6 stuks éénjarige stieren, welke allen voor het N.R.S. werden afgekeurd en voor de Prov. Commissie goedgekeurd op afstamming. Verder werden twee stuks drie-jarige stieren ge presenteerd, welke in aanmerking komen voor de Centrale keuring te Alkmaar. Onderwijzend personeel. Tot tijdelijk onderwijzeres is, ter vervanging van mevr. E. M. Mulders, aan wie ziekteverlof is verleend, aan de O. L. school te Hippolytushoef benoemd, mevr. W. M. Arlaud, onderwijzeres te Amsterdam. NIEUWE N I E DO RP In 't café „de Roode Eenhoorn" van den heer Kossen had Dinsdagavond 2 April een vergadering plaats van de plaatselijke kiesvereoniging .Alge meen Belang". Aanwezig 13 leden. Voorzitter is de heer C. Rutsen, die «n zijn ope ningswoord memoreert de oprichting. 4 jaren terug dezer vereeniging. Uiteraard heeft men hiervan na- dan niets meer gehoord. De heeren worden dan ook verzocht hun contributie over de laatste iaren 25 ct. per jaar te voldoen, waaraan gevolg wordt ge geven. De overige leden zal een kwitantie A fl wor den aangeboden. Het bestuur wordt samengesteld uit de heeren C. Rutsen, voorz., S. G. Wit, secr.-penn. J. Faus en Jb. Langereis, leden. Men besluit tot het uitschrijven van een vergade ring op 26 April a.s. eveneens bij den heer Kossen, waar ieder die zich daartoe gedrongen gevoeld, kan medewerken aan het samenstellen van de candida tcnlijst voor de gemeenteraadsverkiezing. Men is dan echter verplicht lid te worden tegen een contri butie van 50 ct, te betalen eenmaal in de 4 jaren. Na tamelijk langdurige discussies wordt ten slotte besloten aan de komende vergadering voor te stel len, een candidatenlijst op te maken van 10 perso nen en deze alphabetisch in te dienen; de kiezers hebben dan de vrije keuze. Hoewel ook hiervan de bezwaren wel degelijk werden gevoeld, meende men het op deze manier toch maar eens te moeten pro- beeren. Het spreekt vanzelf dat de candidaten hun volle medewerking moeten verleenen en vrijwillig plaats maken, wanneer zii wettelijk zijn gekozen voor iemand die meer stemmen heeft verkregen. Een huishoudelijk reglement zal worden opge maakt. Hierna sloot voorzitter met dank deze zeer geanimeerde vergadering. Oudesluis en Nieuwe Niedorp vallen af. Voor de tweede ronde der schoolvoetbalwedstrijden werden gespeeld winnaarCwinnaar A en winnaar Fwinnaar B. Eerst kregen we den wedstrijd: Schagen—Ondeslnis. Het is reeds direct te merken, dat Oudesluis het niet zal kunnen bolwerken. De gangmakers in het Schagen elftal waren R. v. Haren en G. Anneveldt, die beiden zorgden, dat de Oudesluiskeeper niet te klagen had. Er is ongeveer 5 minuten gespeeld als v. Haren uit een voorzet van Schouten op keurige wijze in kopt. 10. Er is nog 5 minuten van de eerste helft te spelen als de Oudesluis linksbuiten gelijk maakt. Dan maakt het Schagenschoolelftal kort achter elkaar twee goede doelpunten. 3—1. Na de rust doelpunt alleen van Haren nog uit een strafschop. 4—1. Door deze overwinning komt Schagen in de derde ronde en zal Zaterdag ^l.s. tegen Dirkshorn moeten spelen. Doe je best jongens. Nieuwe NiedorpSchagerbrug in het veld. Schagerbrug zou het volgens veler mee ning lang niet kunnen halen. Er werd echter zoo keurig door de witjes gecombineerd, dat iedereen z'n meening moest wijzigen. De Schagerbruggers kregen eerst een penalty te nemen, welke werd naast geschoten. Kort voor de rust werd hun ver buiten het strafschopgebied een vrije trap gegeven welke in een doelpunt werd omgezet, 0—1. Na de rust hetzelfde spel. Goed combineeren van Schager brug en slecht plaatsen en schieten van Nieuwe Niedorp. Dat viel ons tegen na den wedstrijd van Zaterdag j.1. Als de N.N. keeper een schot stopt, laat hij den bal rollen en dankbaar profiteeren de witjes er van om hun voorsprong te vergrooten. Even daar na stopt de N.N. keeper opnieuw een schot en wil wegtrappen; de kleine Anneveldt maakt het hem echter zoo lastig, dat hij via diens beenen in eigen doel scoort 0—3. Er is dan nog slechts 2 minuten te spelen en heeft Schagerbrug zich ook in de 3de ronde geplaatst. Zaterdagmiddag zal tegen Kolhorn moeten fvorden gespeeld. Schagen IHalfweg I. Aanvang 2.30 uur. D. Arnoldus V. Vlottes A. Slikker J. Weeland J. L. Lutjeharms P. Boon W. Rus C. de Moor J. Peetoom G. J. Boontjes Res. W. J. Biersteker. J. Franzen. Schagen II—H.R.C. 4. Aanvang 11.45 uur. T. Bij post W. Moransart J. Broer S. Grootes E. Rus P. Boontjes D. Ruig P. de Vries G. Paulusma J. Boontjes Res. H. Veenstra, C. v. Haren. S. Paulusma Schagen bH.R.C. c. Aanvang 10 uu J. J. Slikker W. Geerts G. Schouten P. Hofland G. Anneveldt N. Blaauboer A. Veenstra J. Heemsbergen R. v. Haren J. P. Wit Res. J. Slikker, M. v. Rooij. A. v. d. Pijl. ROOSTER VOOR DE ZOMERTRAINING. Maandag: Veteranen zaaltraining. Dinsdag: Athletiek. Woensdag: 47 uur adspiranten, 710 uur leden. Donderdag: 4—7 uur adspiranten. Vrijdag: 7—10 uur leden. Zaterdag: 2—6 uur adspiranten en leden. Het bestuur verzoekt de leden nogmaals dringend e zaaltraining te bezoeken, welke wordt gehouden deren Maandagavond van 810 in het Gymnastiek -.kaal der Openbare Lagere School. Mogen wij nu eens op aller medewerking rekenen? Wie van de adspiranten heeft een paar gym schoenen en een das op de training laten liggen? WIERINGERMEER, 3 April. Jaarvergadering Chr. Oranjevereen. „Het Nieuwe Land". Onder voorzitterschap van den heer W. Heerink was Woensdagavond cle Chr. Oranjevereen. in jaar vergadering bijeen in de Geref. Kerk te Midden- meer. De Voorzitter ging voor in gebed en heet de vergadering hartelijk welkom. De secretaris leest de notulen, welke na een kleine opmerking worden goedgekeurd. Jaarverslag. Hieruit stippen we aan dat er van af de oprichting, 2 Mei 1934, 14 bestuursvergoderin- gen ziin gehouden, dat het ledencijfer steeg van 55 tot 118 en door vertrek 8 leden bedankten, zoodat de vereeniging 110 leden telt met een minimum con tributie groot 10 ct. Releveert voorts de z.g. hoogtij dagen in het afgeloopen jaar gevierd, alsmede de droeve gebeurtenissen waarbij ook de Oranjevereen. een telegram verzond aan H. M. de Koningin. Voorz. dankt voor het keurige verslag. Jaarverslag penn. Wegens ziekte kon de penning meester niet aanwezig zijn, waarbij deze werd ver vangen door den secr. en deze eerst overzichtcijfers gaf over 1934. Gez. inkomsten f 66.91%, erez. uitga ven f 66.66. saldo f 0.25 Over 1935 tot heden inkom sten f 65.58%. Daar dc uitgaven niet juist konden worden bena derd vanwege de laatst afgedraaide film, en de daar mede samengaande uitgaven, staat echter vast dat een nadeelig saldo is ontstaan. Aangaande het punt van bespreking: heffing sted. belasting 20 pet,. Gem. Medemblik Oranjefilm, meen en velen, dat het Dag. Bestuur hier iets wat geheel als nationaal kan wor den beschouwd, heeft belast wat bij vele gemeenten niet zou voorvallen. Het bestuur stelt voor bij monde van voorziter, te verzoeken aan Burg. van Medemblik le. Door ontstaan van een kastekort als gevolg sted. draien Oranjefilm, restitutie van de betaalde sted. belasting. 2e. Omdat het bestuur meent dat een soort gelijke avond niet is gelijk te stellen met een vroolij- ken avond. Aldus wordt besloten. Eenige plannen eveneens in deze richting uitgaan de werden besproken, ook in verband met de te hou den kinderfeesten a.s. zomer. Bestuursverkiezing. Wegens periodieke aftreding van de heeren Hee- serik en J. B. Wassink en uitbreiding van 5 op 6 had Eenige en algemeene kennis geving. Heden overleed zacht en kalm, onze innig geliefde Man en zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, JAC0B BAKKER, in den ouderdom van ruim 76 jaar. Uit aller naam Wed. Jb. BAKKER—Smit, Kinderen en Kleinkinderen. Heiloo, 3 April 1935. Westerweg C 87. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 6 April a.s. op de nieuwe begraaf plaats te Heiloo. Vertrek van af 't sterfhuis 2 uur. Heden overleed na een kor te ongesteldheid mijne gelief de E'Chtgenoote en Moeder, Dieuwertje Bossen, in den ouderdom van 29 jaar. Haar diepbedroefde Echtge noot en Dochtertje, P. WITSMEER. CHRISTIN A. Langereis, (N. Niedorp), 2 April 1935. De teraardebestelling zal plaats hebben te Nieuwe Nie dorp op Zaterdag 6 April. Ver trek sterfhuis 2 uur Heden overleed tot onze groote droefheid, ten huize harer Moeder, onze geliefde Dochter en Zuster, DIEUWERTJE BOSSEN Echtgenoote van P. Witsrneer, in den ouderdom van 29 jaar. Namens de Familie, Wed. P. BOSSEN. Langereis (N. Niedorp), 2 April 1935. Heden overleed, tot onze groote droefheid, ten huize ha rer Moeder, onze geliefde Schoondochter en Behuwdzus ter, Dieuwertje Bossen, Echtgenoote v. P. Witsmeer, in den ouderdom van 29 jaar. Namens de Familie, C. WITSMEER. Oude Niedorp, 2 April 1935. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het over. lijden van onzen geliefden Echtge noot en Vader, P. DE BEST, betuigen wij hiermede onzen har- telijken dank. Wed. P. DE BEST— Abbink, en Kinderen Schagerbrug, 4 April 1935. De leiding van het Ontspannings- Locaal voor Werkeloozen te JU- 7..IANADORP deelt mede, dat a.s. SATERDAG 6 APRIL S.v.p. boeken terugbezorgen. bestuursverkiezing plaats. Bij eerste stemming wer den herkozen. H. Heerink en J. B. Wassink en ge» kozen J. R. Blaakmeer, Deze namen allen de benoe ming aan. Vaststelling Statuten en Huish. Reglement. Na voorlezing concept wordt dit onder enkele ge- maakte opmerkingen goedgekeurd. Rondvraag. De heer G. Smid zou gaarne zien op Nat. Hoogtij dagen zooveel mogelijk vlaggen. Voorz. zegt dat dit eveneens een groote wensch is der geheele Oranje vereen. en wekt allen op alsdan spontaan te vlaggen Voorz. deelt mede gaarne eenige personen aan te wijzen voor het ophalen van contributie en propa ganda maken om leden te werven. Het bestuur kreeg opdracht hiertie eenige personen te benoemen. Benoemd werden in de commissie nazien boeken de heeren G. Smid en J. v. d. Kooij tc Slootdorp. De voorzitter verzocht bestuur machtging tot be noeming feestcommissie schoolfeest 1935. Wordt goed gevonden. Hierna sluiting. Een automobilist reed behagelijk vanaf Den Oever via Oosterkwelweg met een gangetje van naar schat ting 90 K.M. naar Medemblik. Vermoedelijk plaatse lijk niet voldoende georiënteerd, wilde hij bij de op splitsing Oude Zeugweg recht door rijden, wat echter niet mogelijk is, door het doodloopen van den weg aldaar. Op luttele meters afstand bestond er geen andere keus de brug rechts te kiezen of de oprit voor, waarachter een befaamde kavelsloot grijnsde. Door te prijzen geesteshelderheid, gecombineerd met cle benoodigde rijvaardigheid, werd, verwoed remmen de, de klucht gekozen, hetwelk een zoodanig effect had, dat het hijgende monster vlak voor de schrik aanjagende sloot tot staan werd gebracht, de laatste 15 meter op de beide linkerwielen zwevend. Een won der mag het heeten dat alles goed afliep. Gedienstige omstanders verleenden assistentie en hielpen de on der G 90533 rijdenden wagen uit de zanderige parv keerplaats. SLOOTDORP. Aan de gevolgen bezweken. Het Zondagmiddag ernstig aangereden 4-jarig meis je der fam. A. te Slootdorp, is Dinsdagmiddag aan de bekomen verwondingen overleden. De toestand der ouders laat zich denken. Ned. Herv. Gem. 7 ApriL Doopdienst te Slootdorp, 's morgens 10 uur. Bus van Middenmeer. Aangifte voor 5 April bij Ouderling Wol- dering. IIIH! PRIMA- STOFZUIGER, met 6 hulpstukken 25. PRIMA STOFZUIGER, op slee, met 7 hulpstukken 31.50 PRIMA STOFZUIGER, op slee, met 7 hulpstukken 35.50 EXTRA STOFZUIGER, op wielen, met 7 hulpstukken 42.50 en 2 jaar schriftelijke garantie, GLOEILAMPEN, 15, 25, 40 Watt, 35 ct. GASGEVULDE LAMPEN, melkglas, 40 Watt 10.94, 60 Watt fl.08, 75 Watt 11.17, 100 Watt 11.40 Lampen worden onder garantie geleverd. Prima STRIJKIJZER, met 1 jaar garantie 12.50 EXTRA STRIJKIJZER, met 1 jaar garantie 14.50 THEELICHT-ELEMENTEN, vanaf f0.90, compleet met lampje. Er wordt door mij gratis en zonder eenige verplicht ting gedemonstreerd en gratis prijsopgave verstrekt. Alle reparaties worden door mij voor zeer lage' prij zen verricht. Aanbevelend, 'e.sV-'"' De Tooneelclub brengt a s. Zondag 7 April te KOLHORN in de zaal van F. GROET ten tooneele; Blijspel in 2 bedr. door Ed. Serré De lachschlager van het seizoen. Aangevuld met succesvoordrachten. Lachsalvo's! Brallen! Ieder zingt de volgende week: „Gaan jullie mee. ja of nee, naar 't Crisiscomité?" (W-oorden en muziek van Ed. Serré) BAL NA. Entrée 40 cent (hel. inb.) Gehuwden 70 cent. Voorverkoop kaarten (program ma's) bij Ed. Serré, Onderhuurt 29, Kolhorn. Aanvang 8 uur. Julianadorp ZONDAG Beleefd aanbevelend, A. KOSSEN. ZONDAG 7 APRIL aan de Burgervlotbrug Aanvang 7 uur. P. DE NIJS. Schager Roosjes 4 a 5000 Kg. HOOI te koop, ook in gedeelten, bij K BAKKER, Oostdijk, Kolhorn. op Zaterdag 6 April bij JOCH. KREIJGER, vau de Aanvang 8 uur. Spreker: De Heer Wethouder te Den Helder. Verder wordt opgevoerd een één- „IN DEN STRIJD" Tevens muzikale illustratie. Na afloop gezellig samenzijn. Entrée 15 ct. Gehuwden p. p. 25 ct. Te koop, van F. A. F. GRONE- MAN: Mooi, best STIERKALF, Opbr. M. 2 j. 4152 K.G. 3,37 v.. 290 d V.M. 5 J 4953 K.C 4,17 v.. 301 d.. En een Kuikalf. Te zien bij J. v. d. HAM, Zwinweg, Anna Pau lowna. Te koop aangeboden: 1 schuur PRIMA LANDHOOÏ, ook bij gedeelten. Te bevr.: ALBL GROOT, De Stolpen, Schagerbrug. N.H. BI., W.L., ééndag KUIKENS vanaf half April leverbaar. Gele genheid tot loonbroeden, bij C. VADER, Dirkshorn. JONGENS gevraagd door Gebr. KAPITEIJN, Bloembollenkweekers, Meerweg, Breezand. EEN HUISHOUDSTER gevraagd, bij een alleen wonendeit bejaarden Heer, zonder bedrijf. P.a .W. LANGERVELD, Oudesluis. Gevraagd: Een HUISHOUDSTER, tusschen 40-50 jaar, bij B. SCHRIJ VER, Schagerbrug. Gevraagd, wegens huwelijk: FLINKE HULP voor Donderdags en gelegenheden. Café VAN ERP, Schagen. BOVENWONING te huur. Te bevragen bij: Mej. T. DE VRIES. Laan C 200, Schaken. FLINKE EN NETTE JONGEN voor direct gevraagd, voor het be zorgen en vragen van boodschap pen, bij A. W. SIKKING, Winke lier. Spoorbuurt no. 1, Anna Pau lowna.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3