■1 [onze illustraties] De tocht naar het vaderland. - In de dorpstraat van Brilon worden de lijkkisten met het stoffelijk overschot van de slachtoffers der ramp van het K.L.M.-vliegtuig .Leeuwerik' naar de gereedstaande auto's gebracht, om naar Nederland te worden vervoerd De doodenwachl. Met stoffelijk overschot der slachtoffert van da .Leeuwerik', opgehad In de tot chapelle ardente Ingerichte hal van het ziekenhuis te Brilon - Leden van den Luftschutzbuo£ houder de wacht Gevolgd door den heer H Laponder, vertegenwoordiger der KLM. te Berlijn, wordt het stoffelijk overschot van den vlieger Prillwitz uit het ziekenhuis te Brilon gedragen om per auto naar Nederland vervoerd te worden Een .bom" Is In de Groote Marktstraat ta dan Haag geworpen. Een snapshot van de gas- beschermlngsoefening welka Dinsdag op hat Spul en in de Groote Marktstraat te den Haag nahouden wnrri Mr van Lan- schot, burge meester van den Bosch, kwam Dinsdag per soonlijk de Paaschvee-ten toonstelling in de groote markt hallen te 's Her togenbosch ba- wonderen De boeg van den nieuwen Nederlandschan kruiser _De Ruyter* in aanbouw op da werf Wilton-Feyenoord te Schiedam De start voor den luchtballonwedstrijd om het Duitsch kampioenschap 1935 had te Darmstadt plaats. Twee ballonnen stijgen op De heer H. Laponder (links, met ontbloot hoofd), vertegenwoordiger der KLM te Berlijn, houdt voor de chapelle ardente te Brilon een rede bij de overbrenging der slachtoffers van de ramp der .Leeuwerik"

Schager Courant | 1935 | | pagina 8