[onze illustraties] Neville Chamberlain, da Kanselier van de Engelsche schatkist, verlaat In gazelschap van zijn êchtgenoote zijn woning te Londen om zich naar het Lagerhuis te begeven, teneinde de begrooting 1935 In te dienen Het afnemen der schilderijen in het oude museum Boymans te Rotterdam voor de verhuizing naar het nieuwe museum. De directeur, de heer D. Hannema, slaat het werk gade Het Zuid Afrikaansche cricketteam is met de „Armadale Castle te Southampton aangekomen voor zijn tournee door Engeland Tengevolge van zeelieden-staking ligt de haven van Huil met meer dan 200 schepen vol. De trawlers, die er anders een veilige ligplaats vonden, moesten naar elders ver huizen Ramsay Macdonald, de Engelsche premier, zich naar het Lagerhuis te Londen, ivllle Chamberlain Maandag de be grooting 1935 Indiende gebracht. - De mast wordt vastgezet voor het hijschen der zeilen begeeft zich naar het Lagerhuis te Londen, „Brltannla", het zeiljacht van den Engelschen Koning, wordt voor het komende seizoen in orde waar Nevllle Chamberlaln Maandag de oe- Voor bewonderaars van Hollands roem, de kleurrijke bloembollenvelden, die jaarlijks duizenden bezoekers trek ken, Is reeds veel te genieten. Wie een herinnering aan de bloemenpracht mede naar huis wil nemen, vindt daar toe volop gelegenheid Flandin werd bij zijn terugkomst uit Stresa op het Gare de Lyon door verschillende leden der Fransche regeering verwelkomd Er begint kleur in de bloembollenstreek te komen. Verschillende velden staan reeds prachtig in bloei. Hyacinthenpracht bij Sassenheim

Schager Courant | 1935 | | pagina 8