Her conflict in de mijnen. Bosrenleenbank. Nieuwe Russische order voor de Neder landsche Scheepsbouwmaatschappij. Bijpost slaande, schiet hij echter in keepers handen. Het is echter uitstel van executie, want weinige oogenblikken later klopt het weer niet in de Scha- gen-achterhoede en doelpunten de D.T.S.-ers via Bij- post's handen, 01. Aan den anderen kant stopt de D.T.S.-keeper op meesterlijke wijze eenige schoten van Schoorl en Paulusma. Na een half uur spelens krijgt D.T.S. een penalty te nemen wegens hands. Deze wordt op keurige wijze, en zooals het behoort, in een doelpunt omgezet 0—2. De Spartanen bren gen het tot verscheiden tegenaanvallen, doch de schotvaardigheid is ver te zoeken. Er wordt verder ontzettend slecht geplaatst in tegenstelling met D.T. S., wn' behoorlijk plaatste en steeds een tikje snel ler was dan de Spartanen. Moeten we voor de rust nog vermelden een schitterend schot van den D.T.S. rechtsbinnen, hetwelk de doelpaal beukte Na de rust. Een halve minuut na de rust geeft de D.T.S.-links- buiten een scherpe voorzet. Bijpost loopt reeds toe, doch grijpt mis... en kalm rolt de bal in het verla ten doel, 0—3. Men begint dan een beetje te moppe ren in de S.-achterhcjede. Bijpost wil niet verder spe len, doch bedenkt zich bijtijds en blijft er in. De Vries zet eenige malen een goede aanval op, doch voor het doel gekomen is het hopeloos, zooals er ge knoeid en getreuzeld wordt. Ook de omzetting van Peetoom en Ruig na de rust bracht in geen enkel op zicht eenige verbetering, eerder een verslechtering. De D.T.S.-keeper laat zich ook thans van z'n beste zijde zien en grijpt de onmogelijkste schoten uit z'n doel. Toegegeven moot echter worden, dat hij bijna geen enkel hard schot heeft moeten stoppen, daar voor had Schagen geen schutters in de stormlinie. Wanneer de D.T.S.-rechtsbuiten op een gegeven oogenblik is doorgebroken volgt een pracht van een voorzet en zonder dat er nog een Spartaan aan te pas komt is het 0i. Na een corner op het Schagen- doel slaat Ruig den bal met z'n handen weg, waar door D.T.S. opnieuw een penalty krijgt te nemen. Thans geeft men den bal echter een klein tikje. O.i. een verkeerde spelopvatting. Men moet onder alle omstandigheden trachten een strafschop te benutten. Als Franzen nog een mooie kans heeft verknoeid is het gedaan en gaat de wedstrijd ten einde als het bekende nachtkaarsje. N.H.V.B.-UITSLAGEN 5 MEL Rauchbeker. Tweede ronde: TexelZ.F.C. 3 4—1. Gouden Kruis. District Den Helder. Eerste ronde: Succes 2—Texel 2 3—1: H.R.C. 4Succes 3 8—1. Promotie 2e klasse M.L.D.Atlas uitgesteld. Competitie: 4 H: Atlas 2Helder 6 22. Adsp. Helder f—Succes b 31; Helder e—H.R.C. e 3—3; J.V.C. a—H.R.C. 0-6. K.N.V.B.-beker. Zevende ronde: Feijenoord—E.D.O. 4—0. BERGEN. OM HET GOUDEN KRUIS. B.S.V. I—Nieuwe Niedorp II. 7—0. Na de rust een spel van kat en muis. De aardigheid gaat er af. We schrijven nu de eer ste week van Mei en het warme lenteweer lokt naar zee of bosch. Een verblijf op een smoorheet voetbal veld is onder die omstandigheden noch voor de spe lers, noch voor het publiek een pretje en zeker niet, wanneer men een wedstrijd moet bijwonen van zoo ongelijke kracht als B.S.V. en do reserves uit Nieuwe Niedorp. Voor de rust ging het nog, gaven de gasten behoorlijk partij en hadden zeker wel een tegenpun- tje verdiend, Ofschoon niet vergeten mag worden, dat tot tweemaal toe de paal den N. Niedorper keeper be hulpzaam was om den bal uit het doel te houden. De derde-klasscr toonde over 'hét algemeen wèiiiig systeem, van plaatsen hadden de heercn niet direct studie gemaakt, het parool luidde veeleer: „weg met dien bal", waarheen, dat kwam er minder op aan. We willen geenszins zeggen, dat B.S.V. veel systeem in haar spel legde. Over het algemeen werd het veel te kort gehouden en werd er ook veel te hoog ge speeld. Een fout, welke de gasten ook maakten. We kregen volop te genieten van vuurpijlen en de spelers moesten dan maar afwachten waar het leei terecht kwam. De rust ging in met 20 voor de thuis club en in de tweede helft werd de score geleide lijk tot 7—0 opgevoerd. De achterhoede van N. Nie dorp deed wat ze kon en aan haar vasthouden is 't dan ook ongetwijfeld te danken, dan het geen dub bele cijfers werden. Eén der N. Niedorp-spelers werd wegens insubordinatie tegen den scheidsrechter door dezen naar de kleedkamer verwezen en met tien man moesten de gasten verder strijden. Het is dan ook geen wonder, dat de tweede helft zich ken merkte als een spelletje van kat en muis. Slechts éénmaal kregen de gasten de kans om tenminste de eer te redden, toen in snellen ren de ver opgedrongen achterhoede van B.S.V. werd gepasseerd. De doel- verdediger echter wist op 't laatste oogenblik nog maar net te redden. Jammer, want we hadden die stoer spelende jongens graag een tegenpuntje ge gund. Men verlange van ons geen geregeld verslag van dezen wedstrijd, daarvoor was hij to eenzijdig en we zouden in herhalingen moeten vervallen van een steeds opnieuw aanvallen der B.S.V.'ers, al of niet met succes bekroond. We vragen ons af: Wat krijgen we nu? Moeten we nog vele weken genieten(?) van de geneugten vau het voetbalspel of gaan we nu baden of een andere zomersport beoefenen? SUCCES II—TEXEL II, 3—1. De Succesreserves speelden voor het Gouden Kruis tegen de reserves van Texel. Niettegenstaande T. een klas lager speelt, gaf zij best partij en heeft het S. lang niet gemakkelijk gemaakt. Reeds om half tien liet K. Wit beginnen. T. wint de tos en S. brengt den bal aan 't rollen. Het liet zich direct aanzien dat T. zich niet zoo maar overgeeft. Ze spelen een goede partij. S. speelt beneden haar kunnen, vooral de voor hoede is er geregeld uit. Tot 1 minuut voor rust weet T. stand te houden, dan moet de T.-keeper zwichten voor een harde schuiver. Na rust dezelfde vertoo ning. Do T.-aanvallen zijn lang niet van gevaar ont bloot, doch de S.-achterhoede en keeper weten erger te voorkqmen. De Successers weten er nog 2 doel punten aan toe te voegen en kort voor het einde redt T. de eer. Succes II komt in de volgende ronde uit tegen Watervogels. Succes 3 speelde tegen H.R.C. 4 en verloor met S—1. De Succes-adsp. verloren tegen Helder a, 1—3. SCHOORL. Schoorl 1Vrone 1, 02. Schoorl had Zondag een vriendschappelijke ont moeting met Vrone van St. Pancras. Hoewel bij S. een drietal van de beste spelers ontbraken, wegens het spelen in de proefelftallen van den N.H.V.B., wa ren de Schoorlsche jongens in het veld het grootste deel van den wedstrijd in de meerderheid. Vrone wist voor rust tweemaal Geurts te passeeren, terwijl Schoorl een paar opgelegde kansen voorbij laat gaan Na de rust is Schoorl in het veld belist in de meer derheid, doch voor het doel gekomen worden alle mooie kansen en dat waren er verscheidene, gewoon verprutst. Intusschen was deze wedstrijd leerzaam en uiterst sportief en zien we te Schoorl gaarne nog eenige van zulke wedstrijden tegemoet. DEN HELDER. Hier werden twee vriendschappelijke wedstrijden gespeeld: Helder 1—Oosterpark 1 32; Helder 2—Oos terpark 2, 10—0. —OUDKARSPEL. D.T.S. bSchoorl a 38. Schagen 2—D.T.S. 2 0-4. I -v' 1 't de OMGEVING WIERINGERMEER Slag van een paard. Op onbedachte wijze kreeg de paardenknecht B. en werkzaam bij dc Cult. Mij., van een der temperament volle viervoeters een rake slag vlak voor het hoofd. Hoewel aanvankelijk ernstig aanziende en per auto naar den Wieringermeerarts vervoerd, bleek het ge lukkig nog zeer gunstig te zijn afgeloopen naar om standigheden. Onderhoud weg plantsoeneering. Het onderhoud van den weg en buitenbeplanting zal thans naar verluid, in werkverschaffing worden uitgevoerd. Deze uitvoering geldt niet voor de plant soeneering in en nabij de dorpen. De arbeidsreserve ingesteld. Heden, Maandag, is definitief de destijds door de Wieringermeerdirectie voorgestelde arbeidsreserve in gesteld. Op gelijken datum is het aantal pendagen op gevoerd van vier tot zes. Politie. Verloren: Een vulpen en een bruine slipover. Gevonden: Rijwielbelastingmerk. Inl. en terug te bekomen bij politie Slootdorp. BERGEN VOOR RIJWIELEN GESLOTEN. Het fraaie fietspad door een brok onge repte natuur mag niet bereden worden. Hier valt iets te doen! Het nieuwe rijwielpad tusschen Bergen en Schoorl. loopende door do Staatsbosschcn en duinen, waar van wij indertijd een beschrijving gaven, is weder om voor fietsers gesloten. Dit valt wel zéér te be treuren, aangezien dit pad, zoo rijk aan natuur schoon, ongetwijfeld straks een groote attractie voor dc vreemdelingen zou zijn geweest. Naar men ons mededeelde is dit pad, in den afge loopen winter door de Heide Maatschappij in werk verschaffing aangelegd, nimmer bestemd geweest vor openbaar verkeer, doch lag het alleen in de be doeling het dienstbaar te maken aan de werklieden die in de Staafcsbosschen en -duinen arbeiden, om daardoor sneller en op gemakkelijker wijze bij hun werk te komen. Zou het nu niet op den weg van de gemeentebesturen van Bergen en Schoorl en op dien van de Vereenigingen voor Vreemdelingenverkeer liggen, ter bevoegdcr plaatse pogingen in het werk te stellen, om dit pad, leidende door een schitterend stuk ongerepte natuur, alsnog voor het rijwielverkeer pon te stellen? GOEDKOOPE GROENTEN. Spinazie, sla en raapstelen voor 3 cent per kilo. Bij de behandeling der Gemeentebegrooting voor 1935 werd o.m. besloten van gemeentewege goedkoope groenten beschikbaar te stellen. Thans wordt daar mede een aanvang gemaakt en van morgen af zijn voorloopig voornamelijk spinazie, sla en raapstelen verkrijgbaar. De prijs werd bepaald op 3 cent per kilo. Voortaan zullen de van gemeentewege ver strekte goedkoope groenten eiken Dinsdag vóór des middags 1 uur verkrijgbaar zijn bij dien groenten- handelaar, die in de betreffende week de distributie heeft. Weekkaarten zijn ten Raadhuize verkrijgbaar mor gen en overmorgen tusschen 11 en 1 uur, daarna al leen Vrijdags op dezelfde uren. RESTAURATIE DER RUINEKERK. Deze week wordt met het werk begon nen onder toezicht van Monumentenzorg Voorloopig geen herstel der Ruïne. In ons blad van Zaterdag 10 November van het vorige jaar deelden wij mede, dat het in de bedoe ling lag den Westelijken gevel van de Ruïnekerk, de zijde dus waarop de toren zich verheft, grondig te restaureeren en dat daartoe een bedrag van f 1500 op de begrooting voor 1935 der Ned. Hervormde Ge meente was uitgetrokken. Thans kunnen wij berichten, dat op de Vrijdag jj. gehouden bijeenkomst van liet Kerkbestuur deze zaak ampel besproken is en dat het resultaat dier besprekingen is geweest dat het herstel thans defi nitief zal worden ter hand genomen. Het werk, waarmede reeds deze week een aan- zal worden gemaakt, staat onder toezicht van 's Rijks Monumentenzorg, onder leiding van ir. Onnes uit 's-Gravenhage en is opgedragen aan de firma Ram pen en Zonen en aan den heer Piet Blankendaal. De Westelijke gevel zal geheel worden gerestau reerd, aangezien de muur afschilfert en telkens weer brokken loslaat. Natuurlijk zal die gevel in zijn oor- spronkelijken staat behouden blijven; alleen het dak boven den toegangsdeur tot de kerk, dat nu te gen den gevel aanzit, zal na de restauratie daar overheen reiken en daarmede zijn ouden gekartelden rand terugkrijgen. Voorts worden eenige vierkante raampjes bij de bovenste vliering en bij het uurwerk weggebroken en vervangen door smalle, langwerpige ramen in ouden stijl. „Links en rechts van mij liep een haas. Ik buig, met mijn gewone tegenwoordigheid van geest, de loopen van mijn dubbelloopsjachtge- weer uit elkaar een salvo... en beide hazen zijn getroffen! Ge hoopt wordt nog voor liet a.s. seizoen met de herstelling gereed te zijn. Informeerende, hoe het eigenlijk stond met de res tauratie der eigenlijke Ruïne, deelde men ons mede, dat daarvan voorloopig wel niets zou komen. Im mers, de Ruïne heeft met de kerk niets uitstaande en het kerbestuur heeft ook de middelen niet, dit herstellingswerk finantieel te steunen. Het vorig jaar was Monumentenzorg bereid daartoe f 500 bij te dragen; het is zeer de vraag of dit bedrag ook voor 1935 nog beschikbaar kan worden gesteld, Zoner finantieelen steun van Provincie en gemeente en zoo mogelijk ook van Bergen's ingezetenen zal de zoo hoog noodigc restauratie der Ruïne niet wel moge lijk zijn. WINKEL Tot voorzitter van de Fruit- en Groentenvereeni- ging „Winkel" is benoemd de heer J. H. Zwart, burgemeester dezer gemeente. Marschwedstrij d. Aan den marschwedstrijd, uitgeschreven door de Amsterdamsche Politie Gymnastiek- en Sportver- eeniging op Zondag i.1. werd deelgenomen door de Wandelafdeeling van de Gymn. Ver. Sparta. Een 16- tal leden namen deel en zonder uitvallers hebben allen den tocht van 30 K.M. vanaf Stadion naar Ab coude en terug tot een goed einde gebracht en keer den zeer voldaan terug, elk met een herinnerings medaille, terwijl'aan de vereeniging. een vereeni- gingsprijs werd toegekend, bestaande uit een eere- kruis. -"*■ NIEUWE NIEDORP Liep best af. Zaterdag geraakte een kind van den heer K. alhier spelenderwijze te water. Nadat het drenkelingetie op het droge was gehaald, is door Dr. de Boer kunstmatige ademhaling toegepast moeten worden, met gunstig gevolg. Droevig onqevaL Zaterdag geraakte het 2-farig kindje van bakker K. alhier in een onbewaakt oogcnblikie, na uit een loophek geklommen te zijn, te water. Toen het drenkelingetie gevonden werd. kon hier helaas geen hulp meer baten. De arme kleine was toen reeds verdronken. Voorwaar voor de ouders een vreeselij- ke ontdekking. Algemeene Ledenvergadering der Coöperatieve Boe renleenbank, op Zaterdagavond j.1., in café Kossen al hier. Aanwezig 134 leden. De Voorzitter de heer A. Winkel, heet namens het. Bestuur en Raad van Toezicht de aanwezigen in zijn openingsrede van harte welkom en spreekt zijn genoe gen uit dat zoo velen tegenwoordig zijn, ten teeken dat er veel belangstelling bestaat voor het werk der Bank. Het oud-bestuurslid, den heer P. de Boer, heet voor zitter in het bijzonder welkom. Het doet spr. veel ge noegen, dat hij nog steeds zooveel 'blijk van belang stelling geeft: De Kassier leest de notulen der vorige vergadering, welke worden goedgekeurd. Voorzitter deelt mede, dat de rentevoet per 1 Jan. j.1. is gewijzigd in: voor spaargelden niet-leden 3 en leden pet. Voorschott,. 4 pet Voor gelden uitge zet door de Bank bij de Centrale Bank te Utrecht wordt ontvangen 2% Terwijl voor opgenomen gel den 4 betaald moet worden. Verder memoreert spr. de nieuwe wijze van inlevering der boekjes, zooals dat voor het afgeloopen boekjaar is gedaan, ter vol doening aan de eisch gesteld door de Centrale Bank to Utrecht. Eén en ander heeft het Bestuur goed-vol daan en het zal ook voor volgende jaren op deze wijze worden gedaan. Waar er echter nog velen zijn die hun boekjes niet op de vastgestelde dagen komen in leveren en zulks veel extra moeite met zich brengt, dat toch voorkomen kan worden, drukt Voorzitter de leden nog eens op 't hart om toch vooral de boekjes op tijd in te leveren. Een en ander is een bevorde ring voor de goede gang van zaken. Vervolgens doet spr. nog enkele mededeelingen uit het rapport van de Inspectie gehouden door Utrecht. Bij monde van den heer D. Wit Cz. wordt namens dc Commissie belast met het nazien der rekening me degedeeld, dat de boeken voor zoover hier aan de Commissie inzage wordt gegeven in keurige orde zijn bevonden. Ook op de verzonden controlebiljetten is geen na vraag gekomen. In geval dat er enkelen anders over mochten denken, zegt de heer Wit nog, dat bij alle controle door dc Commissie op de nummers afge gaan wordt en dat hun natuurlijk geen enkele naam van spaarders of voorschotnemers hekend wordt gemaakt. Met de grootste voldoening overtuigd zijnde van de volmaakste orde, stelt spr. de vergadering voor de rekening en Balans goed te keuren, waartoe onder applaus wordt besloten. De rekening sloot in ontvangsten en uitgaven op een bedrag van f757.775.31. De balans geeft een debet en creditci.jfer aan van f628.423.58 met een winst cijfer van f3.608.37. De Commissie wordt dank gebracht voor de be moeiingen en in 't bijzonder den heer Wit, die thans aan de beurt van aftreden is als commissielid. In zijn plaats wordt aangewezen de heer M. Koora, die niet ter vergadering aanwezig, met een en an der in kennis zal worden gesteld. De Kassier geeft hierna een uitgebreid overzicht van 't gebeuren in een keurig jaarverslag, waarvoor hem dank wordt gebracht. Het aantal leden bedroeg op het einde van 't jaar 361 en is met 6 toegeno- menHet aantal Spaar-., Voorschot- en Rekeningcou- rantboekjes bedroeg resp. 660, 308 en 49. Ontvangen spaargelden f 263.571.07, uitgegeven f249.738. uitgegeven voorschotten f20.595, terug ont vangen f 53.415. Ontvangen in loopende rekening f 189.820, uitgegeven f 221.621.—. Van de Reserve zijn moeten worden afgeschreven de eerste 2 verlies- postjes tot een gezamenlijk bedrag van f 611.96. Het Reservefonds bedraagt thans door toevoeging van de gemaakte winst f 38.449.97. Bestuursverkiezing. Aftredend is het lid van het Bestuur, de heer S. G. Wit en het lid van den Raad van Toezicht, de heer P. Blokker. Het stembureau bestaande uit de heeren D. Pool. Jn. de Geus en W. Rens maakt na stemming bekend, dat beide heeren met groote meerderheid van stemmen zijn herbe noemd. Beiden nemen hun benoeming met dank voor het in hun gestelde vertrouwen wederom aan. Gevorderd zijnde to't de rondvraag, vraagt de heer jD. Olie het woord en meent wel de tolk van de ver gadering te zijn, wanneer hij het Bestuur en Raad van Toezicht hartelijke woorden van dank toespreekt voor bet keurig en accuraat beheer. In verband met het in de Boerenleenbank gestelde vertrouwen, noemt spr. een geval, dat gelden van minderjarige kinderen e.d. voorheen slechts op de Rijkspostspaar bank mochten worden geplaatst, thans ook op Boe renleenbanken geplaatst mogen worden. Voorzitter dankt den heer Olie voor ziin waardee» rende woorden en sluit de vergadering. LANGEND IJ K OUDKARSPEL. Burgerl. Stand over de maand A.pril 1935. Geboren: Jan, zoon van V. Polman en J. de Geus; Jacobus, zoon van J. Kramer en A. Bonimer. Catha- rina Maria, dochter van D. Langendijk en P. A. Besseling. Jan, zoon van P. Nieman en A. Waijboer. Nicolaas Antonius Walbert, zoun van C. Bruijn en B. M. Bommer. Gerardus Albertus, zoon van A. C. Bruin en A. Stoop. IJsbrand, zoon van P. Feller en A. de Hart. Overleden: Maartje de Boer, oud 89 jaar, weduwe van Willem Kliffen. Loop der bevolkinq over April 1935. Ingekomen: A. Schuijt van Alkmaar; G. Gouds blom en gezin van Zuidscharwoude. H. J. Erardus van Noorclscharwoude. Vertrokken: C. Otto naar Noordscharwoude; E. Vohs naar Duïtschland: P. Landman naar Callants- oog. L. Jonker naar Zijpe (Schagerbrug). NOORDSCHARWOUDE. Ingeschreven over de maand April 1935. Geboren: Jacobus Theodorus, zoon van Jacob The- odorus Stet en Neeltje Glas: Geertruida Adriana, cL v. Daniën van Seventer en Griete Keppel. Getrouwd: Ludwig Ferdinan Hollstein, 35 faar. Frankfort a.d. Main. en Mientje Berendina Smit to Noordscharwoude: Piter Haaima, 22 iaar en Trijntje Barten. 23 jaar. heiden te Noordscharwoude. Overleden: Guurtje Slot, S9 jaar, weduwe van Klaas Wagenaar. Maartje Dikker, 68 jaar, wed. van Tan Butter; Antje Woltering, 82 jaar, wed. v. Klaas Komen; Mathilda Catharina Hesper, 57 jaar echtg. van Antonie Mol. De conferentie te Den Haag. Opschor ting van het conflict tot 28 Mei. Heerlen: In verband met het mijnconflict had een bespreking plaats onder voorzitterschap van den minister van Waterstaat. Aanwezig waren ook de Min. van Sociale Zaken, prof. Slotemaker de Bruine en de rijksbemiddelaar, prof. Aalberse. benevens de vertegenwoordigers der mijndirecties en de directie der mijnwerkersbonden. De bespreking heeft tot re sultaat gehad, dat de regeering de voorwaarde, die zij aanvankelijk verbonden had aan haar toegezegde bijdrage aan het Algemeen Mijnwerkersfonds, na overleg met beide partijen nader zal formuleeren vóór 28 Mei a.s. De regeering verzoekt, de staking uit te stellen tot dien datum. De besturen der mijnwerkersoriganisaties hebben toegezegd, in dien zin te zullen adviseeren. Heerlen. De besturenconferentie van den Katho* lieken Mijnwerkersbond heeft heden eenstemmig be-t sloten, met betrekking tot het mijnconflict, nog in één maand uitstel te berusten. De Algemeene Nederlandsche Mijnwerkers Bond en de Protestantsch-Christelijke Mijnwerkers Bond namen hetzelfde besluit. Een derde houttransport-schip voor de Maschino-import te Moskou. Amsterdam. Naar wij vernemen heeft de Neder landsche Scheepsbouwmaatschappij opdracht ont vangen van de Maschino-import te Moskou, tot den bouw van een derde houttransportschip van 3635 ton laadvermogen, van welk type er reeds twee schepen, tot de constructie waarvan eind Februari order werd gegeven, bij deze maatschappij in aan bouw zijn. Het nieuw bestelde schip moet in Maart 1936 wor den opgeleverd. ERNSTIG ONGEVAL. Baarn, 5 Mei. Hedenmiddag 3 uur vond te Baarn op den Amsterdamschen Straatweg nabij Hotel Groene- veld een ernstig ongeval plaats. Mej. van der Heuvel uit Hilversum, die per fiets langs de gemeentelijke sportvelden het fietspad van Hilversum afkwam, wil de loopend den rijweg oversteken. Zij liet daarvoor èerst een auto, komend uit de richting Amsterdam passeeren, maar bij het oversteken werd zij gegrepen door een auto komend uit det andere richting. Ern stig gewond werd zij opgenomen en nadat verschil lende doktoren hulp hadden verleend, naar het zie kenhuis te Baarn vervoerd, waar zij ter verpleging is opgenomen. STORM IN BRAZILIë. Dertig dooden. Uit Bahia (Brazilië) wordt gemeld, dat tengevol ge van de regenstormen, die aldaar hebben gewoed, gedurende <Ie laatste vijf dagen dertig personen zijn omgekomen en meer dan vijftig gewond. De regen- stormen houden nog aan. NOORDSCHARWOUDE, 6 Mei. 1100 Kg. kroten, onverkoopbaar; 350 Kg. gele kool T:evellng! Loop in een kringetje, dan wordt de stier duizelig l

Schager Courant | 1935 | | pagina 6