Snelverkeersbaan Holland- Friesland gereed Arrondissements-Rechtbank Uit Bergen. Gemeenteraad. Het auto-ongeval te Heerhugowaard. te Alkmaar. Ernstige aanrijding. Grove onvoorzichtigheid van een wiel rijder. Gistermiddag om ongeveer kwart over twee had op den Berger weg, ongeveer ter hoogte van den Kruis weg een ernstige aanrijding plaats. Een zekere J. Nieuwland uit Bergen reed per rij wiel achter de autobus uit Alkmaar en wilde deze op een gegeven oogenblik passeeren. Hij kwam er plotseling achter vandaan, zonder uit te kijken of de weg vrij was, met het noodlottige gevolg, dat hij gegrepen werd door een auto, welke uit het dorp kwam en bestuurd werd door een zekeren v. E. uit Bergen. De jongeman werd door den luxe wagen ge grepen en tegen den grond geworpen, waar hij bleef liggen. Hij bleek zeer ernstig aan den linkerarm ge wond te zijn. Onmiddellijk werd geneeskundige hulp ingeroepen en dr. van Gelder, die spoedig na het on geval verscheen, legde het eerste verband en liet den gewonde, die hevig bloedde, naar het Centraal Zie kenhuis te Alkmaar vervoeren. Het rijwiel was totaal vernield. Uit het door de politie ingestelde onderzoek is ge bleken, dat den automobilist geen schuld treft en het ongeluk uitsluitend is te wijten aan grove on voorzichtigheid van den wielrijder. De raad dezer gemeente is in openbare zitting bij eengeroepen op Vrijdag 31 dezer, des namiddags twee uur. De gevaarlijke hoek bij Koedijk. Verï dering van den bestaanden toe stand thans voorgesteld. Het uitzicht bfj den hoek Kogendijk—Kanaalweg te Koedijk is, zooa's reeds meermalen werd betoogd, onvoldoende gebleken. Tengevolge van de verbetering en de verbreeding van den Rijksweg, waardoor het auto-snelverkoor sterk is toegenomen, hebben zich bij genoemde weg- aansluiting reeds tal van auto-ongevallen voorge daan met meer of minder emstigen afloop. Ter verbetering van dezen toestand, hebben B. en W. met den Hoofdingenieur van den Rijkswaterstaat te Alkmaar overleg gepleegd en heeft laatstgenoem de een plan ontworpen, waarmede zij zich zeer wol kunnen vereenigen. Het ligt in de bedoeling, in samenwerking tusschen Rijk en gemeente, den Kogondijk gedeeltelijk te ver leggen en het aansluitingspunt op den Rijksweg ruim 60 M. naar het Noorden te verschuiven. De bestaande spoorwegovergang zal dan komen te ver vallen en worden vervangen door een nieuwe, op ongeveer 25 M. ten Noorden van de bestaande golc- gen, terwijl de beide langs den Rijksweg staande brugwachterswoningen dan moeten worden gesloopt. Het te vervangen gedeelte van den Kogendijk moet dan voor het doorgaande verkeer worden gesloten; liet kan voor voertuigon bereikbaar blijven. Het ligt voorts in do bedoeling dat het nieuwe weg gedeelte evenals met den bestaanden Kogendijk het geval is in eigendom, beheer en onderhoud komt bij de gemeente. Het rijwielpad langs den Heerenweg. Voorstel tot publieke aanbesteding. Tn een schrijven hebben B. en W. den Raad mede gedeeld dat de raming der kosten van den aanleg van het rijwielpad langs den Heerenweg, berekend naar de kosten geldende in 1932 op c a. f 19.500, thans kunnen worden begroot op c.a. t 12.500 (alle kosten, behalve arbeidsloon). In verband met het feit dat vermoeaelijk voor do gemeente geen gebrek zal komen aan voor in werk verschaffing uit te voeren werken, stellen B. en W. een onderzoek in naar de mogelijkheid, als proef, de aanleg van dit rijwielpad publiek aan te besteden met verplichting van den aannemer de door de ge meente aan te wijzen werkloozen, daarbij in dienst te nemen. Het resultaat van dit onderzoek zal don Raad worden bekend gemaakt. De kosten van aankoop van terreinen voor weg- verbreeding enz. worden geraamd op c.a. f 6000, die van materialen, vervoer enz. van den rijweg (zon der loon in werkverschaffing) op c.a. f 52.200. Totale kosten van weg en rijwielpad (zonder loonen) op c.a. f 70.700.) Schattingscommissie Inkomstenbelasting. B, en W. stellen den raad voor de aftredende le den van de Schattingscommissie voor do Inkomsten belasting, de heeren H. Blank en Jb. Swaag opnieuw te benoemen en inplaats van do aftredende leden, de hoeren M. Baltus en jhr. W. P. Barnaart to benoemen de heeren J. E. Miltenburg en L. den Das. Het salaris van den chef der Politie. De chef der gemeentepolitie, de heer H. G. Vermeu len heeft tot den Raad een adres gericht, waarin hij verzoekt, om bij de vaststelling van de jaarwedden voor de politie zijn salaris vast te atollen op een zoo danig bedrag, dat zijn 'salaris, hetwelk hij thans ge niet, behouden blijft. Het concurreeren met gemeentegelden. Adres der RJL Middenstandsvereeni- ging „De Hanze". Naar aanleiding van een aan den Raad gericht schrijven van de afd. Bergen van de R.K. Midden- standsvereeniging „De Hanze", houdende klachten terzake het met gemeentegelden concurreeren van werkloozen tegen den middenstand, deelen B. en W. den Raad mede, dat zij het Bestuur van deze orga nisatie in de gelegenheid hebben gesteld de klachten toe te lichten. Op 8 Mei jl. hadden zij met den heer J. Kuiper, die genoemd bestuur vertegenwoordigde een onder- boud. De gevallen dio met oneerlijke concurrentie wer den betiteld sloegen niet op de in het verzoek schrift vermelde klachten. B. en W. komt het nog steeds in vele gevallen be ter voor de menschen hulp te bieden, waardoor het bedrijfje in stand gehouden kan worden, dan hen in de werkverschaffing op te nemen, waardoor de kans om in eigen onderhoud te voorzien, zoo niet uitgesloten, in elk geval geringer wordt. De door verzoekster aangevoerde klachten dat niet-erkende patroons of middenstanders, die werk zaamheden zouden verrichten of „handel" zouden drijven tegen abnormaal lage prijzen, vèr beneden de normale- van bona fide patroons en middenstan ders, en dat diezelfde personen aan de werkverschaf fin-g zijnde, een karweitje aanvaarden of handel zou den drijven met geldelijken steun van gemeente wege, zijn dan ook geheel ongegrond. In verband met het bovenstaande stellen B. en W. den Raad voor, het schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Reorganisatie Fransche Cursus. In verband met het voorstel van B. en W. aan den raad tot reorganisatie van den Franschen cursus, stelt het College het navolgende voor: a. Voorstel om aan de openbare scholen voor la ger- en uitgebreid lager onderwijs buiten de gewone schooluren voor leerlingen dier scholen gelegenheid te geven tot het volgen van een 2-jarigen cursus in de Fransche taal, en deze cursussen, welke thans loopen van Mei tot Mei, voortaan, te beginnen met den eersten werkdag in September 1935, te laten loopen van September tot September. b. Voorstel om het aantal lesuren per week voor het le en 2.e leerjaar van den cursus te brengen voor elk van 3 op 2 uur, ingaande met September 1935. c. Voorstel om, naar aanleiding van het verzoek van het Bestuur der afd. Bergen der Vereeniging „Volksonderwijs" om het lesgeld voor het volgen van den Franschen cursus naar draagkracht te rege len, het schoolgeld ingaande 1 September 1935 te verlagen en te brengen van f 10 op f7 per cursusjaar, en de desbetreffende verordeningen op de heffing en invordering van schoolgeld voor het lager onderwijs in de Fransche taal aan den Franschen cursus in dier voeg te wijzigen, dat het schoolgeld halfjaar- lijksch en bij vooruitbetaling verschuldigd is, tel kens voor een vol half jaar, terwijl bij tusschentijd- sche verlating van den cursus geen teruggave van schoolgeld plaats heeft d. Voorstel om de wedde der beide onderwijzers belast met het geven van het onderwijs in de Fran sche taal ingaande 1 September 1935 te verlagen en vast te stellen op 2/3 X f300 f200 per jaar cursus). (Ten deze geldt hetzelfde motief als onder C ver meld.) Het toezicht op de werkverschaffing. Naar aanleiding van een schrijven van de heeren M. Groenendaal, J. Broersma en C. Dubbeld te Ber gen, houdende klachten tegen de verwijzing van hen naar do werkverschaffing, met verzoek in aanmer king te mogen komen voor het maken van een uit breidingsplan, deelen B. en W. den Raad mede, dat zij van oordeel zijn, dat het toezicht op de werk verschaffing in goede handen is en dat het uit vroe ger opgedane ervaring is gebleken, d£t het niet wen- schelijk is ingezetenen met dit toezicht te belasten; dat terzake het bouwen van bruggen in den Ber- gerweg vooraf het advies van den Provincialen Wa terstaat is ingewonnen, met welk advies rekening is gehouden; dat zij de verschillende in het adres gedane aantij gingen wenschen te laten voor wat zij zijn; en dat adressanten, naar het oordeel van het College niet dc geschiktste personen zijn om hun het ma ken van een uitbreidingsplan op te dragen. In verband met het bovenstaande stellen B. en W. voor, genoemd schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Tevens wordt hierbij medegedeeld, dat het gemeen tebestuur terzake van het maken van een uitbrei dingsplan, zich heeft gewend tot de Keuze-commis sie van den Bond van Nederlandsche architecten, welke commissie de door haar meest deskundig ge oordeelde architect zal aanwijzen, met welke archi tect het College omtrent een en ander nader over leg zal plegen teneinde bij den Raad met een even tueel voorstel te kunnen komen, of en zoo ja aan wien het ontwerpen van een uitbreidingsplan zal worden opgedragen. Onderlooze kostgangers in werkverschaffing Afwijzend advies van B. en W. In de vergadering van 12 April 1935 staakten de stemmen over het voorstel van het raadslid dr. He melrijk, om te besluiten tot plaatsing in werkver schaffing van ouderlooze kostgangers. B. en W. blijven van meening, dat het plaatsen van ouderlooze kostgangers in werkverschaffing, ge zien de financieele consequenties, geen aanleiding verdient en stellen daarom voor afwijzend op het voorstel te besluiten. Omtrent de noodlottige aanrijding in de Heerhugo waard schrijft men ons het volgende: Toen Zondag- op Maandagnacht ongeveeer 3 uur de beide van de kermis in Heerhugowaard-Noord zich naar huis begevende slagersknechten van de heeren Stam en Greuter zich ongeveer ter hoogte van het sportterrein op de buurt bevonden, waar zij naast hun rijwielen liepen, naderden van noordelijke richting 2 auto's. De voorste van deze twee reed de knecht van den heer Stam, de 20-jarige de Graaf, thuis behoorende in de Beemster, zoodanig aan, dat hij in bewusteloo- zen toestand met een gapende hoofdwonde werd op genomen. De beide plaatselijke geneesheeren waren spoedig aanwezig en nadat het verband was gelegd, kon de knecht bij zijn dichtbijwonenden patroon worden bin nen" gedragen, Van den auto, waarin eenige jongelui zaten, die eveneens van de kermis kwamen, was de voorruit geheel vernield en die bestuurd werd door J. S. uit Alkmaar. De auto werd door de politie in beslag ge nomen, terwijl de chauffeur in verzekerde bewaring werd gehouden tot hedenmorgen. Nader vernemen we dat de toestand van den sla gersknecht nog steeds zeer zorgwekkend is. CENTRALE CRISIS-CONTROLEDIENST PASSEERT ALS NO. 1. DEN OEVER, 27 Mei 1935: Hedenavond te 7 uur Is de laatste schakel in den verkoersbaan Holland—Friesland opgeleverd en met een eenigszins plechtig karakter voor het verkeer vrijgegeven. Het betreft hier het gedeelte betonweg HippolytushoefDen Oever, aangelegd door O. J Bosker's Aannemingsbedrijf, te Hippolytushoef, waar van de uitvoering het vorig jaar is ter hand geno men, doch welk werk gedurende de wintermaanden heeft stil gelegen. Wieringen zal vanaf heden het doorgaande verkeer niet meer door haar bebouwde kommen zien trekken Het snelverkeer houdt echter geen rekening met de wenschen der inwoners die zulks betreuren. Het wenscht den koristen weg zoomede den vlugsten tus schen twee punten, welke nog steeds den rechten lijn. in casu weg, is. Het is een schitterend wegdek, het welk zoo juist is opgeleverd. Behalve de uitschake ling der scherpe bochten in den ouden weg betee- kent deze verbinding een winst van 1 K.M., gerekend vanaf Hippolytushoef tot aan Den Oever. Tegen 7 uur verzamelde zich op het kruispunt, thans van 4 wegen, le Den Oever een gezelschap, in een aantal auto's gearriveerd. Hier waren aanwezig de aannemer van den weg, vergezeld van zijn jongste dochter en zijn 3 zoons, de opzichter van het werk. de heer Poortman, voorts de heer Bosker, oud-wet houder der gemeente, de heer C. J. Bosker, voorzitter der V.V.V. en enkele andere genoodigden. Alvorens de wegversperring werd weggenomen, deed Hippo's fotograaf zijn plicht en vereeuwigde het gezelschap j/óór de afsluiting. Daarna werd de afsluitboom weg gehaald en reed een kleine stoet auto's, in de voor sten waarvan zich de heeren O. J. Bosker en Poort man bevonden, in snelle vaart den nieuwen weg over, welke eên fraai Wieringer landschap doorkruist, om binnen enkele minuten het aansluitingspunt aan den bestaanden verkeersweg te Hippolytushoef te be reiken. Strafzitting 27 Mei. HET BERUCHTE ARTIKEL O.S. 2S9 W.S. Een heer met name Dirk de L., 'n 29-jarig timnier man, opende de serie van 12 politiezaken, waarbij de zitting onmiddellijk weer gesloten werd op grond, dat het hier gold een zedenmisdrijf, strafbaar gesteld bij art. 239 strafrecht, en gepleegd te Zijpe. In dezo zaak werd ook gehoord de heer Wiggers. Gelukkig niot als belanghebbende, maar als ambte naar der reclasseering: vcroordeeling tot een voorw. gevangenisstraf van 4 maanden met 3 proefjaren was het resultaat van dit geheimzinnig proces. Egmond aan Zee. HET DIEFACHTIGE FAMILIESTEL. Een 19-jarige, zich visscher noemend jongmensch uit Egmond aan Zee, Leendert Z\v., wiens zuster Rika dienstbaar was bij den bekenden heer W. Koekx aldaar, had van deze gelegenheid gebruik gemaakt om met haar welwillende medewerking een bank biljet van 100 pop achterover te drukken. De schat werd in de duinen begraven en broer Leendert hield zich van den domme, zelfs toen politie en justitie hem aan do tand voelden, doch ten slotte viel hij door den mand en bekende het feit, toen hij heden terecht stond. De heer Wiggers, als reclasseeringsambtenaar ge hoord, wilde de bijzonderheden omtrent de dienende maagd maar liever niet naar voren brengen en kon voorts ten opzichte van broerlief geen voorw. straf adviseeren. Mr. v. d. Feen, de officier, hield een requisitoir, dat niet overvloeide van welwillendheid en requireerde 3 weken vrijheidsberooving, waarop veroordeeling tot 14 dagen gevangenisstraf volgde. Alkmaar. EEN VROOUJKE KEUKEN-FILM. De los werkman Jan P. te Alkmaar, een sturdy boy met een sanguinisch temperament, die met zijn huisheer, den heer J. C Pesser overhoop lag, zou volgens dagvaarding 13 glasruiten in de door hem gehuurde woning hebben vernield, het behangsel van den muur hebben gevild, alsmede een bij het perceel behoorende houten schuur hebben afgebro ken en meegenomen, voor welke nogal vrijpostige feiten hij nu terecht stond. Jan, wien het klappen van de zweep niet vreemd is, vond voor elke spijker een passend gat De ver nieling van de ruiten was misschien het gevolg van den wind, het behangsel had hij afgetrokken met toe stemming van den huisbaas, ter muizenverdelging en de boet had hij ten geschenke ontvangen. De heer Pesser kon zich niet met deze opheldering vereenigen en vertelde nog veel meer onaangenaam heden van Jan, in kwaliteit van huisvader. Als men hem zou willen gelooven, was het per ceel zoo wat uitgesloopt nik het vertrek van dezen wraakzuchtigen huurder en kreeg hij bovendien nog 60 gulden huurschuld, met welke verklaring Jan zich echter niet wenschte te voreenigen. Den eerst aankomenden automobilist was een bloe menhulde bereid en binnen enkele seconden diende: deze zich reeds aan. Het waren de heeren J. J. Beun der en J. Dijkhuis, beiden afkomstig uit Den Haag en op weg naar Leeuwarden, beiden tevens verbon den aan de afdeeling Recherche van den Centralen Crisis-Controledienst. Met hun nieuwen wagen H 61085, welke deze week voor het eex-st werd bere den, deden deze heeren het nieuwe weggedeelte alle eer aan. Bij monde van den heer Jannes (kleine) Bosker werden de heeren als eerste passanten over den nieuwen weg met een ruiker bloemen verwel komd, waarna zij werden vereeuwigd in gezelschap- van Mej. Bosker, die de bloemenattentie op haar beurt van den heer Beunder, die op een zakenreis zijnde, de eerste dagen niet zou thuis komen, in ont vangst mocht nemen. De heer Beunder dankte in enkele woorden voor de onverwachte hulde welke hij zeide op hoogen prijs te stellen en wenschte de ge meente Wieringen veel succes met de totstandkoming van dezen weg, om vervolgens als eerst passeerend automobilist, weldra gevolgd door vele anderen, den thans geheel gereed gekomen verkeersweg Holland- Friesland te openen. In de persoon van de 26-jarlge mejuffrouw Jansje Blom, geboren Eeltink, bracht de verdachte nog een getuige décharge voor het hekje, De heer Jan P. woonde samen met deze dame, die alles bevestigdej wat door Jan was gezegd. De officier liet nu de ruiten maar schieten en hield zich aan het behangsel en het schuurtje, waarvoor door hem, mede in verband met de antecedenten, werd gevorderd f25 boete of 10 dagen hechtenis. Uit spraak conform eisch. Jan zal nu nog eens ernstig overwegen of hot Hof soms met voordecliger en be tere condities op de proppen wil komen! Wieringen. ZIJN LUIDSPREKER ONGECONTROLEERD LATEN WERKEN. De niet verschenen burger van Wieringen Jacob B., kapitein van een sleepboot, had onlangs een col lega, kapitein van een andere sleepboot Jan Ttjsen, 'n voormalige knecht van kapitein Jaap, bcleedigd. Beleediger noch beleedigde was echter heden voor den Pol. Rechter present en werd Jacob dus gemaks halve maar vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs. Je moet je toch weten te redden, hè? Heerhugowaard. EEN PRACHT BURGER. De 33-jarige heer Klaas St., 'n pracht burger van Heerhugowaard, had den rijksveldwachter Harm. Visser uitgekafferd op een manier, waar zooals. men wel eens zegt: de honden geen brood van aten. De qualificaties waren van dien aard dat we de kuische ooren onzer lezers daarmede niet mogen verontrus ten. Ook de rijksveldwachter wenschte dit niet voor zoete koek te consumeoren en smaakte heden de voldoening den loslippigen heer Klaas St veroordeeld te zien tot 120 of 10 dagen* Te voren hadden deze brave christenen zich alreeds weor verzoend en dit was natuurlijk van invloed op de straf. Kiaas vond het best en tikte direct af. b thÏjV'bekeek waschgoed als vodden. De 33-jarige arbeider Thijs Sch., 'n dapper stappend ventje uit Bergen, schijnt te laboreeren aan gebrek aan onderscheidingsvermogen. Althans had hij het heldere waschgoed van mej. Ramerman aan den Leo Gestelweg, bestaande uit 'n schort, 'n handdoek en 'n kinderhemmetje, dat op het bleekveld was geëtaleerd als vodden bekeken en haastte zich deze „vodden" in de wacht te sleepen. Voor deze „vodden- pikkerij" werd Thijsje veroordeeld tot f20 boete of 10 dagen. De brutale mond die Thijs opzette, pleitte niet in zijn voordeel en was oorzaak dat hem het volle pond berekend werd. Hij vergat ten eenenmale het spreek woord, dat een goed woord steeds een goede plaats bekomt Helder. LOSHANDIGE JUTTER. Een heel oud kluisje diende als apotheose! Op 8 Juni 1934 werd de caféhouder J. Haksteen te Helder mishandold door een beschonken bezoeker, zekeren Cornelis van H., die hij de deur uitzette. Hij kreeg een schop en zooals hij he« voorts nogal realistisch uitdrukte, *n klap op z'n bek. U meent zeker .ge zicht" corrigeerde de Pol. Rechter, u is toch geen beest? De niet verschenen geweldenaar werd daarop ver oordeeld tot f20 boete of 10 dagen en de zitting op geheven. C ALLA N T SOOrt Serie wedstrijden van Zondag jJ. Zoo waren vorigen Zondag de spelers van Cal- lantsoog de gastheeren. Het weer werkte gelukkig mee, hoewel er een stevige bries over het veld stond. Om 11 uur werden de matches aangevangen met de partij C. I en Schagen 3. Eén aardige partij voet bal, waarin C. door enthousiasme en productief spel een 4^-0 overwinning wist te behalen (ruststand 2-0). Hierna bonden B.K.C. 3 (de afdeelingskampioen!) en Aartswoud 1 den strijd aan. Voor den wind spe lend wist B. 1 keer te scoren (10). Na de rust is het een gelijkopgaanden strijd. Doelpunten blijven verder uit, zoodat B.K.C. zich voor den eindstrijd klassificeert. Na den middag treden eerst Schagen 3 en Aarts woud 1 aan voor den strijd om 3e of 4e prijs. Voor rust is A. voortdurend in den aanval en doelpunt 2 keer. Doch ook S. weet het doel te vinden. Ruststand 1—2. Na de rust maakt S. gelijk, zoodat strafschop pen een beslissing moeten brengen. Hier is A. de gelukkige en winnaar van den 3e prijs, terwijl Schar gen 3 zich met den vierden prijs tevreden moet stel len. Vervolgens betreden de finalisten het terrein. Dit is d e wedstrijd geworden. B.K.C. voor den wind spe lend was voor de rust bijna voortdurend in het of fensief. De C.-verdediging was echter zoo aardig op dreef, dat B. aan scoren niet toekwam. De rust komt met 00. Na rust speelt C. de overheerschcndo rol, hoewel B. soms eenige gevaarlijke doorbraken for ceert. Doch ook de B.-achterhoede geeft geen krimp. Deze mooie spannende wedstrijd levert dan ook een puntloos gelijk spel op, hetgeen zeer zeker den juis- ten uitslag is. Strafschoppen brengen aan B.K.C. do eersten prijs. Na afloop werden in hotel „Duinzicht" door den heer C. v. Twuijver de prijzen met een toepasselijk woord uitgereikt. In het bijzonder werd dank ge bracht aan den scheidsrechter, den heer Anneveldt voor de keurige en rustige wijze, waarop hij alle wedstrijden heeft geleid. C. kan als vierde klasser op een goed geslaagden wedstrijd terugzie®. Een tweede prijs als 4e klasser tusschen twee derden en één eerste klasser N.H.V.B. is een zeer eervol resul taat. R AREN K ARSPEL WAARLAND. Voetbalnieuws. Con Zelo 1 speelde uit tegen Stormvogels 1 en verloor met 21. TENNIS. Be Quick I„Schagen". 35. Zondag j.1. speelde de S.L.T.C. tegen Be Quick I, te Alkmaar. De uitslag luidt als volgt: le Dames-enkelspel: Mej. T. Asjesmej. E. T. Igesz, 46, 16. 2e Dames-enkelspel: Mej. K. WesselsMej. A. Boon tjes Cd., 6—1; 6—4. Dames-dubbelspel: Mej. T. Asjes en mej. B. A. Bos Mej. E. T. Igesz $n Mej. A. Boontjes Cd., 7—5, 36, 4—6. le Heeren-enkelspel: J. HaasbroekMr. Dr. J. A. E. Buiskool, 3—6; 57. 2e Heeren-enkelspel: G. KlistersChr. J. Nonnekes: 7—5, 3—6, 6—2. Heerendubbelspel: J. Haasbroek en G. Kusters—Mr. Dr. J. A. E. Buiskool en Chr. J. Nonnekes: 36, 12—10, 1—6. le Gemengd-dubbelspel: Mej. Wessels en J. Haasr broek—Mej. E. T. Igesz en Mr. Dr. J. A. E. Buiskool: 1—6; 26. 2e Gemengd dubbelspel: Mej. T. Asjes en G. KustersMej. A. Boontjes Cd. en Chr. J. Nonnekes: 62; 61. Zondag 2 Juni ontvangt de S.L.T.C. de Enkhuizer Tennisclub „E.T.C." 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 9de lijst Trekking van Maandag 27 Mei 1935 Hooge Prijzen 1000.— 16866 17497 20898 400.— 4500 8583 7085 9072 13108 2007395 7499 17517 100.— 1060 2467 5572 6388 8237 9094 9731 12715 14860 17756 19877 20763 Prijzen van f 70.— 179 203 295 502 608 611 723 771 795 835 897 898 1435 1502 1591 1700 1808 1809 1979 2523 2566 2667 2683 2766 2768 3104 3153 3170 3299 3368 3437 3717 3851 4068 4070 4208 4310 4600 4788 4894 4996 5009 5119 5180 5794 5834 5902 6017 6035 6187 6188 6201 6272 6309 6327 6425 6431 6510 6578 6731 6744 6965 7031 7178 7253 7259 7292 7825 7984 8181 8233 8341 8363 8651 8652 8695 8840 8983 8987 9266 9344 9376 9472 9503 9519 9662 9711 9812 10035 10127 10579 10625 10662 10721 10841 10980 11059 11230 11313 11334 11365 11435 11444 11457 11749 11832 11992 12004 12032 12108 12126 12223 12269 12450 12954 13003 13023 13029 13287 13344 13375 13474 13480 13512 13522 13624 13681 13713 13803 13845 13847 13981 14068 14225 14228 14246 14267 14420 14596 14669 14689 14702 14742 14761 14889 14911 14954 14973 15077 15278 15353 15429 15495 15541 15593 15630 15691 15822 15829 15894 15942 16160 16225 16249 18292 16323 16405 16417 16454 16518 16527 16630 16715 16738 16754 17093 17119 17171 17176 17185 17188 17196 17231 17347 17599 17634 17643 17746 17969 18073 18151 18200 18245 18289 18423 18464 18701 18712 18753 18847 18945 19010 19089 19171 19187 19190 19262 19318 19696 19782 20050 20251 20285 20323 20421 20685 20768 nnei7 20818 20975 847 963 2881 3641 4348 5142 6099 6373 6899 7412 8370 9095 9541 10406 9714 664 1211 2400 2931 3671 4455 '5146 C169 6406 6900 7638 8613 9253 9559 10435 11175 11538 12163 13205 13601 13986 14602 15552 16094 16427 17027 17219 17994 18640 19152 20004 20797

Schager Courant | 1935 | | pagina 2