Oemeenteraads verkiezingen. De schaduw des Konings. Plaatselijk Nieuws. DE DEDERUHDSCDE MIDDENSTAHDSBAHK EERSTE HYPOTHEKEN Schagen-nieuws. U OMGEVING Predikbeurten. ff'lPilppiliiCTiiraimMraiinraMmiW PRIMA SCHOOLREISJES. Een intiem Rusthuis. NIEUWE NIEDORP. Gemeenteraadsverkiezing. De waarde van één stem. De verkiezing van den gemeenteraad, gister ge houden had tot uitslag dat uitgebracht werden 378 stemmen op de lijst van „Algemeen Belang", 162 stemmen op de lijst der Roomsch Katholieken, 91 stemmen op de lijst der Rev. Soc. A.P. en 222 stem men op de lijst der S.D.A.P., totaal dus 853 stemmen. Aan de lijst van Algemeen Belang werden dus 3 zetels toegewezen en waren wettelijk gekozen C. Amels, Jb. Kooij Cz. en D. Wit Cz., doch volgens af spraak zijn gekozen Jb. Kooij Cz., D. Wit Cz., en D. Olie; aan de Roomsch Katholieken werden 2 zetels toegewezen, en werden gekozen W. Leegwater en J. de Boer; de Rev. Soc. Arb. Partij had om een zetel te krijgen 11/28 stem te kort, haar werd dus geen zetel toegewezen en waar de Roomsch Katholieken zijde bij spon, want daardoor verkreeg deze partij een tweede zetel. Aan de S.D.A.P. konden 2 zetels toegewezen wor den en werden gekozen G. Gaijaard en H. Borst. Zooals bekend hadden van de vrijzinnigen de hee ren P. Pluister en J. B. de Jong zich niet meer be schikbaar gesteld en zal nu het oud-raadslid D. Wit Cz. weer zijn intrede in den raad doen. Van de R.K. is het de heer Stoop, die zijn plaats door een anderen geloofsgenoot zal zien ingenomen. I CALLANTSOOG. Gemeenteraadsverkiezing. a Bij de gister gehouden verkiezing voor den ge meenteraad werden in totaal uitgebracht 447 geldige stemmen. Hiervan verkreeg de lijst der Sociaal-demo craten er 223, die der R.-Kath. fractie 55 en die der Vrijz. Democr. 69. Gekozen werden 3 Soc.Dem., n.1. S. Kooger, J. Weij Pz., en L. J. van Wachendorf van Rijn; 1 R.-Kath. n.1. J. G. van Graas en 3 Vrijz. Dem. t.w. H. Kruis- veld, M. Vries en G. W. Jimmink. De partijverhouding bleef dus onveranderd. IT DE m %-ww HOOGWOUD OUDE NIEDORP. Gemeenteraadsverkiezing. Gister, Woensdag, werd hier de verkiezing voor den gemeenteraad gehouden. Uitgebracht werden in totaal 555 geldige stemmen, r» de lijst der Protestanten 211 en op die der R.Ka- Inolieken 344. Gekozen werden: 3 Protestanten, n.1. de heeren J. van Zoonen, G. de Heer en J. Waiboer, en 4 R.-Ka- tholieken, te weten de heeren J. Bakker, W. Kolk man, A. Molenaar en W. H. Bierman. Ook de oude raad bestond uit 4 katholieken en 3 protestanten. ENKHUIZEN. Bij de gisteren gehouden gemeenteraadsverkiezing te Enkhuizen werden uitgebracht 4615 (4353) geldige stemmen. Daarvan verwiervon: A.Ré Partij 945 (894), Chr. Hist. Unie 745 (730), Vrijheidsbond 416 (417), R.K. Staatspartij 482 (529), S.D.A.P. 1193 (1270), Vrijz.- Dem. Bond 398 (513), Kath. Dem. Partij 120 Staatk. Geref. Partij 82 (--), Rev. Soc. Arb. Partij 234 (-). Het aantal gekozenen is als volgt: Ant. Rev. Partij 3 (3), Chr. Hist. Unie 2 (2), Vrijheidsbond 1 (1), R.K. Staatspartij 2 (2), S.D.A.P. 4 (4), Vrijz. Dem. Bond 1 (1). Tusschen haakjes zijn geplaatst de cijfers van de vorige raadsverkiezing. Auto-ongeval. Dinsdagaiond had te Aartswoud (gemeente Hoog woud) een auto-ongeval plaats, waarbij echter geen persoonlijke ongelukken te betreuren waren. Voor liet huis van de wed. Timmerman stond een auto aan den rechterkant van den weg, toen er zoowel van links als van rechts een auto naderde. Juist toen de een den stilstaande» wagen passeeren wilde, was de ander ook op dat punt aangekomen. Om een botsing te vermijden, moest de eerste zoo scherp uithalen, dat hij zijn stuur niet meer kon houden en tegen het hek van den heer A. Schagen terecht kwam, dat gedeel telijk vernield werd. Ook de auto werd zoo ernstig beschadigd, dat deze niet meer op eigen kracht kon wegrijden. De chauffeur verklaarde zich bereid de schade aan het hek te vergoeden, zoodat de politie geen proces verbaal behoefde op te maken. Een jubileum. Mej. P. BrouwerHartog, alhier, mocht Dinsdag het feit herdenken, dat zij 25 jaar gedurende de ker mis bediende is geweest in het café van den heer Baerdomaker. Dat deze dag voor haar niet ongemerkt voorbij is gegaan, spreekt haast vanzelf. Door het personeel werd haar een bloemenmand aangeboden, terwijl zij vele felicitaties in ontvangst had te ne men. Benoeming aangenomen. De heeren W. Vijn, L. Glas, J. J. Schoonewil, P. Bossen, C. Schilder, C. Klaver Pz. en P. Groen, heb ben verklaard hunne benoeming tot lid van den Raad aan te nemen, zoodat alle benoemde raadsleden hun betrekking hebben aanvaard. BurgerL Stand over de maand Mei '35. Geboren: Dina Maria, d. v. Johannes Wever en Elisabeth van der Paal; Arie, z. v. Jan Viizelaar en Maartic Schermer; IJbeltje, d. v. Jan Adema en Baukje Wagenaar; Pieter, z. v. Arie Modder en Elisabeth Ivangh. Ondertrouwd: Henricus Bakker, oud 25 iaren. grondwerker, won. te Hoogwoud en Anna Regina Genee. oud 20 jaren, zonder beroep, won. te Hoog woud; Jacobus Korver, koopman, oud 31 jaren, won. te Wognum en Martha van Diepen, oud 23 iaren, zonder beroep, won. te Hoogwoud; Johannes Rood, oud 37 iaren. broodbezorger, won. te Hoogwoud en Elisabeth Wilhelmina Blokdijk, oud 31 iaren. zon der beroep, won. te Amsterdam; Jan Gerrit van den Broek, oud 39 iaren. schilder, won. te Alkmaar en Elisabeth de Boer, oud 39 iaren. zonder beroep, won. te Hoogwoud. Getrouwd: Theodorus Blom. oud 26 jaren, bakker, won .te Hoogkarspe!. laatst te Wognum en Neeltje Manshanden, oud 24 iaren, zonder beroep, won. te Hoogwoud, Overleden: Aafie Groothuizen, oud 67 jaren, echtgen. van Cornelis Pannekeet; IJbeltje Adema, oud een week, doohter van Jan Adema en Baukie Wagenaar; Dorothea de Haan. oud 6 maanden, dochter van Klaas de Haan en Hillegonda Koning. Bevolking over de maand Mei 1935. Ingekomen: Anna Regina Genee. van Blokker naar Langereis A35; Neeltie Rinkel, van Heerhu- gowaard naar Weerc K 24; Gerard Reint Sasburg, van Schagen naar Aardswoud F 22: Frederik Jan Cornelis Speets. van Hilversum naar Langereis A18; Teunis Mantel en gezin, van Schagen naar Aardswoud G10; Geertje de Beurs, echtgen. van Aris Appel, van Spanbroek naar Langereis A18; Cornelis Schouten en gezin, van Beemster naar Zuideinde D 36; Hendrikus Petrus Wessels en gezin, van Sijbekarspel naar Weere Kil; Johannes Stok man en gezin, van Sijbekarspel naar Boekeiweg 110; Petrus Boots, van Opmeer naar Pade B21: Margaretha Schoenmaker, van Ursem naar Pade B 21; Maria Margaretha Catharina Hoedies, van Ob- dam naar Noordeinde D 78: Dirk Mnshanden. van Nibbixwoud naar Gouwe H 8; Pieter Raa, van Zand- voort naar Aardswoud F13; Cornelis de Haan, van Kollumerzwaag naar Kerkelaan C 34; Luwe de Vlugt, van Medemblik naar Aardswoud G10: Trijn tje Kuiper, van Winkel naar Aardswoud G14: Jo hannes Vlaar en gezin, van Opmeer naar Langereis A10: Johanna Maria Kort. echtgen. van Cornelis de Haan, van Groningen naar Kerkelaan C 34; Dirk Landman, van Barsingerhorn naar Aardswoud F 27; In Londen is op 58-jarige leeftijd inspecteur Herbert Trevor Fitch, „de schaduw des konings" en ge vreesd spionnen jager overleden. LONDEN. Y Smalle stegen, smerige huizen, sommige getui gend van vroegere elegantie, griezelige hoekjes en doorloopen, afgrijselijk dure Fransche, Italiaansche en Chineesche restaurants, verdacht uitziende men- schen, theaters op iedere hoek, obscure nachtgele- genheden en opvallend veel politie-patrouilles...... dat is Soho de vreemdelingenwijk van Londen, die keuken der wereld, het Babyion van de Theems. Broeiplaats van internationale revoluties en toe vlucht van achtervolgde misdadigers, tooneel van Oostersche orgiën, een duister punt in het snobis tisch, elegante Westen van Londen. Charlie Peace, de. roofmoordenaar heeft hier gewoond en hier was ook het oude Venetiaansche gezantschap. Op de zolder van een dezer huizen studeerde Karl Marx tijdens zijn Londensch oponthoud en nergens an dere woonde Lenin. Trotzki had hier ziin hoofd kwartier gevestigd. Steinhouwer. de chef van de Duitsche spionnagedienst lunchte hier en Lizzi Wert- heim, die dc Engelsche vlootgeheimen aan de En tente verried, om later in een krankzinnigenge sticht te sterven, ontmoette hier haar collega Row- land, die zijn liefde voor de schoone spionne met zijn hoofd moest betalen. En Herbert Fitch. hoofd inspecteur van Scotland Yard. een internationale vermaardheid kende Soho natuurlijk door en door. In de kleine restaurants in de nabijheid van Char- ïot Street eet men uitstekend. En wanneer men er slag van heeft ook goedkoop. En Lenin en Trotzki wilden en konden dat dertig jaar geleden heel goed. Zij ontmoetten elkaar bijna dagelijks in een dezer onopvallende restaurant en broedden bij 'n schamel* lunch hun revolutie-plannen uit. De muiterii op de vloot en de groote staking in Rusland in 1905 wer den hier tot in details voorbereid. Ook Engeland moest door de Russische revolutionnairen veroverd worden. Aldus waren tenminste de plannen van Lenin toen Herbert Fitch. verscholen in een klee- renkast. hun bii een hunner conferenties bespion- neerdc. Dit project van de wereldrevolutie van het jaar 1905 werd echter door een onhandige kellner bedorven, die niet eens een blad met twee borden goulash kon balancccrcn. Hij struikelde juist voor Lenins tafel en morste met het eten. Daaibii liep hij zoo onhandig langs de tafel, dat het tafelkleed met de papieren er op van tafel viel. Deze onhan dige kellner was niemand anders dan de vermomde Herbert Fitch, die het klaargespeeld had onder zijn servet een dezer documenten te laten verdwijnen en door deze plompe maar brillante truc een einde maakte aan de Engelsche activiteit van Lenin en Trotzki. Fitch's leven was een voortdurend spel met de dood. Hij had voortdurend met misdadigers te doen, die er zeker niet voor terug zouden schrikken hem van kant te maken, wanneer zij hem maar her kend zouden hebben. In duizend vermommingen zag Fitch er als duizend verschillende menschen uit Hij wist zijn loop, zijn houding en dergelijke zoo te veranderen, dat zelfs de slimste misdadiger hem niert kon herkennen. Zijn meesterstukje leverde Fitch tijdens de oor log in dienst van dc Engelsche contraspionnage. Hij ontdekte en ontmaskerde een vijftal der ge vaarlijkste Duitsche spionnen in Engeland onder wie ook de mooie en elegante Lizzi Wertheim. die een mondain leven in Londen leidde en die zoo af en toe met haar auto uitstapjes naar zee ondernam. De Duitsche Geheime Dienst scheen buitengewoon goed ingelicht te zijn over de Engelsche vlootma- noeuvres. hetgeen een raadsel was voor de Engel sche Secret Service, die alles in beweging zette om den schuldige op het spoor te komen. Eindelijk kwam Fitch op het spoor en observeerde Lizzi Wert heim wekenlang. Tenslotte had hij- bewijzen in handen en kon hij haar en haar vriend Rowland voor de krijgsraad brengen. Rowland werd twee dagen later gcfusilleerden Lizzi Wertheim werd tot tien jaar tuchthuisstraf veroordeeld. Na vijf jaar stierf zij in het krankzinnigengesticht. Voordat Fitch overgeplaatst werd naar de afdce- ling „Politieke misdaden van Scotland Yard", fun geerde hij jarenlang als liifdetectieve van koning Eduard VII. Hij volgde den monarch voortdurend op discrete afstand. Uit deze tiid stamt ziin bij naam „Shadow of the king" Schaduw des ko nings De kaalhoofdige, als een goedmoedig on derwijzer uitziend detectieve liet zich nimmer ver rassen. Koning Eduard had een zwak gekregen voor zijn schaduw en raakte bevriend met Fitch. Op ziin vele wandelingen door Windsor Park voerde hij lange gesprekken- met hem en liet zich inlich ten over de gevaren van ziin beroep. Eén keer wilde hij hem op de proef stellen. De koning sloot met een bevriende Panisch? graaf een weddenschap, dat hii ziin „schaduw" kon kwijt raken. Tijdens een wandeling door Parijs hield de koning plotseling een voorbijrijdende auto aan, sprong in de wagen en verdween in het drukke straatverkeer. Zoo reed hii in gezelschap van den graaf een uurlang doelloos kris kras door Pariis en stopte bij een eenzame plaats aan de Seine. Toen Viii uitstappen wilde opende Herbert Fitch het por tier. De inspecteur had zijn beschermeling niet een seconde uit het oog verloren en was hom met een taxi gevolgd. Catharina Maria Braakman, van Spanbroek naar Noordcinde D21. enVertrokken: Cornelis van Diepen en gezin, van Zuideinde D13 naar Zwaag; Arie Cornelis Zwaag en gezin, van Pade B23 naai Abbekerk, Luitje Bur ger en gezin, van Langereis A7 naar Nieuwe Nie- dorp; Herman Bakker, van Gouwe H24 naar Abbe kerk; Theodorus Groot, van Kerkelaan C55 naar Oude Niedorp; Johannes Petrus Bergmans. van Aardswoud E13 naar Abbekerk: Jan Ham en ge zin, van Langereis AIO naar Midwoud: Christiaan Johannes Loe, van Pade B3 naar Warnsveld: Der kina Jantina Zweep, van Gouwe H 76 naar Winkel; Cornelis Wagemaker en gezin, van Weere Kil naar Sijbekarspel; Cornelis Singer, van Gouwe H 35 naar Winkel; Johannes Rood. van Weere K42 naar Abbekerk. W I E R J N G E N Raad Wieringen. Vergadering van den Raad op Vrijdag 7 Juni 1935, des namiddags ten 3 uur. Agenda: 1. Notulen. 2. Mededeelingen en ingekomen stukken. 3. Voordracht naar aanleiding van verzoeken om te gemoetkoming in de vervoerkosten van leerlingen van lagere scholen. 4. Voordracht naar aanleiding van bezwaarschriften en verzoeken om ontheffing inzake reinigings rechten. 5. Voordracht tot het beëindigen van de opdracht aan de Adviescommissie voor Bouwontwerpen en Uitbreidingsplannen tot het beoordeelen van bouwaanvragen naar welstandseischen. 6. Voordracht tot vaststelling eener verordening ter voorkoming van besmetting door de ziekte van Weil in zweminrichtingen en zwemgelegenheden. 7. Voordracht tot vaststelling eener nieuwe verorde ning op de winkelsluiting. 8. Voordracht tot wijziging van de verordening rege lende het heffen van vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank in het klein. WAR HENHUIZEN Burgerl. Stand over de maand Mei '35. Geboren: Petrus Gerardus. z. v. Jacob Dekker en Catrina de Nijs: Jacob, z. v. Pieter Wortel en Trijn tje Dekker: Magdalena Maria, d. v. Gijsbertus Jo hannes Wilhelmus Eliza van Hesteren en Ellza Zwart. Ondertrouwd: geene. Gehuwd: geene. Overleden: Maria Bouterse. 72 jaar. zonder be roep, weduwe van Klaas Blankman: Dirk van der Molen, 95 jaar. zonder beroep, ongehuwd: Anna Jantje Wouda. 51 jaar, zonder beroep, ongehuwd. LANGEND IJ K OUDKARSPEL. BurgerL Stand over de maand Mei '35. Geboren: Arie, z. v. A. Leiien en T. Geertsma; Hendrik Cornelis, z. v. H. C. Eradus en A. A. Hol lander: Maria, d. v. P. Groen en M. Doodeman. Gehuwd: Pieter Mulder, oud 26 jaar, won. te Koedijk en Grietje Nap. oud 26 iaar. Overleden: Jantje Mulder, oud 23 iaar: Jan Nat. oud 27 jaar, overleden te Alkmaar. Loop der bevolking over de maand Mei. Ingekomen: K. Kouwen. echtgen. van D. J. de Vries, van St. Pancras; C. Nap,- van Velsen: R. Groenveld, van Broek op Langendijk; Wed. K. VriesemaSjoerdstra, van Mijdrecht; A. M. J. van Galen, van Zaandam; J. Spaniaart, van Amsterdam; J. Spruit en gezin, van Koedijk; J. Kroon, echt gen. van J. Dekker, van Alkmaar; H. F. Holtkamp, echtgen. van D. Wagenaar, van Weenermoor; C. Smit. echtgen. van C. A. Dudok, van Heerhugo- waard; T. Kliffen, echtgen. van J. Posthumus, van Noord-Scharwoude; M. Vi6ser, echtgen. van KI. Kroon, van CastricurrL Vertrokken; J. Buik, naar Oudesluis; M. Chattil Ion, naar Alkmaar; G. Nap. naar Koedijk: J. C. Beek en gezin, naar Beemster; D. Klomp en gezin, naar Zuid-Scharwoude; A. Schuiit. naar België. Z IJ PE SCHAGERBRUG. Het bekende hotel „Het Wapen van Zijpe" zal, naar we uit goeden bron vernemen, in andere han den overgaan. De tegenwoordige exploitante, Mevr. Wed. Broer, zal zich 15 Juni e.k. uit de zaak terug trekken. De niquwe caféhouder zal zijn de heer S. Kuiper, thans te Kolhom. DONDERDAG 6 JUNL NED. HERV. GEMEENTE te: Schagen, nam. 2.30 uur, Ds. Eikema. Huwelijtflsin- zegening. ZONDAG 9 JUNL NED. HERV. GEMEENTE te: Schagen, voorm. 10 uur, Ds. Eikema; extra coll. Barsingerhorn, geen dienst. Dirkshorn, geen samenkomst. Nieuwe Niedorp, geen samenkomst. Winkel, voorm. 10% uur, Ds. van Baaien. Zuidscharwoude, voorm. 10uur, Ds. de Leeuw. Eenigenburg, voorm. 10.30 uur, Ds. Tinholt. Burgerbrug, zie St. Maartensbrug. St. Maartensbrug, v.m. 10Yt uur, Ds. v. Beek. Oudesluis, geen dienst Petten, geen dienst. Schagerbrug, geen dienst. Wieringerwaard, v.m. 10uur, Ds. Witkop. Westerland, nam. 7% uur, Ds. van Beek. Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. van Wichen. Heerhugowaard, nam. 2 uur, Ds. Warners. Oude Niedorp, nam. 8 uur, Ds. v. Dijk. DOOPSGEZ. GEMEENTE te: Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Meihuizen. Nieuwe Niedorp, voorm. 10/a uur, Ds. Haars. Barsingerhorn, geen dienst EVANGELISATIE te: Breezand, voorm. 10 en nam. 3/4 uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, O. Deen. STAR OF HOPE MISSION te: Julianadorp, nam. 7.30 uur, de heer H. J. Kraak. Helder. MAANDAG, 10 JUNI. NED. HERV. GEMEENTE te: Burgerbrug, geen dienst. St Maartensbrug, geen dienst Oudesluis, zie Schagerbrug. Petten, geen dienst. Schagerbrug, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Hippolytushoef, voorm. 10% uur, Ds. van Beek. Hoogwoud, voorm. 10% uur, Ds. Los. Aartswoud, geen dienst. DOOPSGEZ. GEMEENTE te: Den Oever, Kapel, voorm, 10.30 uur, Ds. Meihuizen. KANTOOR SCHAGEN, directeur: Mr. Dr." J. A. E. Buiskool, heeft gelden beschikbaar voor AANSLUITING WATERLEIDING. Naar wij vernemen hebben Burgemeester en Wet houders van Schagen aan het Provinciaal Waterlei dingbedrijf verzocht een onderzoek te doen instellen naar de mogelijkheid voor aansluiting van de Nes en Nesdijk, Tolke en Tjallewal, in verband met de gewijzigde regeling van niet rendabele uitbreidin gen. Evenals vorige jaren hebben zich wederom eenige dames en heeren van onze Gemeente beschikbaar gesteld om in de komende dagen uw zeer gewaar deerde bijdrage te komen vragen teneinde de kin deren van de Openbare Lagere School alhier, de gebruikelijke jaarlijksche schoolreisjes te kunnen laten maken. De kosten van deze reisjes moeten geheel uit vrij willige bijdragen bestreden worden, omdat het Ge meentebestuur voor dit doel geen subsidie meer geeft Van de welwillende medewerking onzer ingeze tenen zal het dus geheel afhangen of deze voor de kinderen zoo buitengewoon prettige en leerzame dagen zullen kunnen doorgaan. Een ieder die reeds meermalen de kinderen 's morgens met lachende gezichten heeft zien ver trekken en hun 's avonds heeft gadegeslagen als zin bruingebrand door de zon, gaan vertellen hoe zii genoten hebben, zullen kunnen beseffen hoe jam mer het zou zijn als deze reisjes door gebrek aan medewerking niet zouden kunnen doorgaan. Daar verschillende kinderen, door de slechte tijds omstandigheden reeds zeer veel moeten missen, zou het niet dooigaan van deze reisjes voor hun een zeer groote teleurstelling zijn. De bekende offervaardigheid onzer ingezetenen zal dit echter wel weten te voorkomen. De heer W. Mul, eigenaar van Hotel „De Landn bouw", tegenover het station, blijkt grootsche plan nen te hebben. Werd zijn hotel enkele jaren geleden geheel gemoderniseerd, voorzien van stroomend wa ter en verdere gemakken, thans bestaat bij de fa milie Mul het voornemen om aan deze zaak toe te voegen een intiem rusthuis. De opzet zal daarbij ge heel overeenstemmen met die van andere rusthuizen en aan het pension worden verbonden vrije genees kundige hulp, verpleging en zoo noodig de kosten van operatie. Men ziet, plannen die getuigen van ondernemings geest. Moge de heer Mul met zijn plannen slagen en menige bewoner of bewoonster van het a.s. rusthuis een prettige, rustige levensavond genieten. (Zie advertentie.) ONTSLAG EN BENOEMING. Mejuffrouw A. Boontjes J. Kd.. heeft op haar ver zoek eervol ontslag gekregen als kookdame van het Prov. Electrisch Bedrijf in Noord-Holland. In haar plaats is benoemd mejuffrouw J. Boontjes J. Kd., alhier. 1 HEROPENING ZAAK, Morgen zal de heer Balk aan de Nieuwe Laag- zijde zijn zaak heropenen. In dezen winkel, die tot in de puntjes is verzorgd, is door een portiek een aardige entree geschapen. Ramen in lood en een moderne verlichting scheppen voorts een prettige sfeer, terwijl een nieuvverwetsche snelweger het in terieur vol maakt. Het geheel is door den heer A. Kater gemaakt en Schagen is hiermede een mooie zaak rijker geworden. Programma voor a.s. Zondag. B.K.C. A—Schagen A. P. Timmerman. A. Molenaar, A. de Wit. C. Slikker, F. Moransard, S.' Vries. C. de Jager, J. Heemsbergen, G. Koch, P. Slik, J. Broersma. Aanvang van den wedstrijd 10 uur (n.t.) Vertrek per rijwiel 8.45. Op de gehouden bestuursvergadering is besloten niet in te schrijven voor adspirantendag te Alkmaar maar op het Schagen-veld een dag te organiseeren. Als adspirant hebben zich opgegeven: S. Vries, Kol- horn; P. Slik, 't Zand; Jb. Molenaar, Schagen; G. Zwaan, Barsingerhorn. Ledenvergadering op Donderdag 13 Juni a.s. bij den heer H. Raven. Agenda: Opening. Notulen, Ingekomen stukken. Voorstel Bestuur tot opheffing verzekering. Voorstel Bestuur contributie junioren. Rondvraag. Sluiting. De heer P. de Vries is belast met het eventueel organiseeren van avondwedstrijden, zoodat leden die daar iets voor gevoelen, verzocht worden zich tot hem te wenden. Op 30 Juni wordt een Olympische dag gehouden in het Stadion te Amsterdam. Kaarten kunnen aan gevraagd worden bij C. Keijzer, Lauriestraat 20, Schagen. Prijzen zijn: f2.50, f 12, fl.50, Jfl, f0.50, jongensplaatsen f0.25.

Schager Courant | 1935 | | pagina 2