Gemeenteraadsverkiezingen. OMGEVING Predikbeurten. BERGEN REORGANISATIE BERGER SPORTVEREENIGING. De plannen zijn in voorbereiding. Zocvals bekend mag worden geacht, werd op de laatste vergadering van den Gemeenteraad de minder rooskleurige toestand besproken waarin de Berger Sport vereeniging, hoofdzakelijk tengevolge van de slechte tijdsomstandigheden verkeert. Aangezien de meerderheid van den Raad het er over eens was, dat het voortbestaan van B.S.V. voor de gemeente onge twijfeld een cultureel belang beteekende en dus van gemeentewege al het mogelijke, wat binnen haar be reik ligt, moest worden gedaan om dit voortbestaan te verzekeren, deed de heer Zeiler, juist op 't oogen- blik, dat de besprekingen over dit punt zoo'n beetje vastliepen het juiste voorstel, wat redding bracht uit de moeilijkheden. Op zijn initiatief namelijk benoem de de Raad den heer E. J. Voüte als bemiddelaar tus- schen de gemeente en B.S.V. Zijn taak als „gemeente-commissaris" zal zijn, met de voormannen der Sportvereeniging plannen te be ramen en uit te werken, om op een gezonde finanti- eele ba£is het voortbestaan der vereeniging te con- solideeren. Naar wij vernemen hebben de eerste besprekingen reeds plaats gehad en is daaruit, gebleken, dat een algeheele reorganisatie voor een verwezenlijking dier plannen ongetwijfeld noodig zal zijn. Deze reorganisatie is thans in voorbereiding en in dien wij ons niet al te zeer vergissen, dan zullen bin nenkort zeer ingrijpende maatregelen getroffen wor den om de vereeniging weer op de been te helpen en haar een gezond bestaan te verzekeren. Op eene algemeene vergadering, welke over niet al te langen tijd zal worden uitgeschreven, zullen de reorganisatieplannen worden uiteengezet en toege licht. Het ligt geheel in de bedoeling de vereeniging oo gezonden finantieelen en sportieven grondslag, met medewerking van het gemeentebestuur, te doen voort bestaan en haar een plaats te geven tusschen de an dere vereenigingen welke haar waardig is in alle opzichten. DEN TJ ET. DE R VEILIG VERKEER. Nog enkele dagen en de affiches der Remavi-ten- toonstelling zullen worden vervangen door die van „Veilig verkeer". Van 11 tot en met 15 Juni a.s. zal door het Verbond van Vereenigingen voor Veilig Verkeer, n.1. een „Verkeersweek" worden gehouden en de aandacht van het publiek zal hierop worden gevestigd door propagandamiddelen van allerlei aard. De plaatselijke Vereeniging voor „Veilig Verkeer" zal dit jaar geen verkeersweek houden, doch een paar verkeersd a gen. Hiervoor zijn twee oorzaken: de eerste is, dat de politie (zonder wier welwillende medewerking een verkeersweek niet slagen kan) de laatste weken onder hooge druk heeft moeten ar beiden, zoodat bezwaarlijk nog meer van haar krach ten kan worden gevergd en de tweede oorzaak is ge legen in de magere kas van „Veilig Verkeer". Toch zal haar propaganda voor een veilig verkeer niet minder intensief zijn. Om de politie niet onnoo- dig te bezwaren, zal zij haar actie grootendeels bin nenshuis voeren. Onder dat „binnenshuis" moet in dit geval verstaan worden de „Tivoli'VBioscoop. Door de groote bereid willigheid van den heer P. van Twisk, Directeur van dit Theater, is de Vereeniging Veilig Verkeer in staat'in het geheel gratis ter beschikking gestelde 'gebouw de groote verkeersfilm van de Koninklijke Nederlandsche Automobielclub te vertoonen. Aan on geveer 3400 scholieren van Lager- en Middelbaar On derwijs wordt deze gelegenheid geboden. Naast de wijze lessen, die deze film geeft, zullen de jonge weg gebruikers ook schitterende natuuropnamen te zien krijgen, want de rolprent is in Zwitserland opgeno men. Verder zal uw aandacht op de Verkeersweek wor den gevestigd door Verkeerskranten, die u op de wan deling door de stad wel in de hand zullen worden ge stopt. Gooit u die dan heusch niet ongelezen weg, want er staan beslist dingen in, die u nog niet wist en als weggebruiker toch weten moest. EEN CARRILLONBESPELING. Ter eere der deelnemers aan de Remavi- Wimpeltocht. Als dit blad in Uw handen komt, lezers, dan snel len uit alle hoeken van ons land automobilisten naar de noordelijkste punt van onze provincie, naar Den Helder; wellicht hebben enkelen hun doel dan al reeds bereikt. Blijkt bij aankomst dat zij aan de in het reglement gestelde voorwaarden hebben voldaan, dan wacht hun een belooning in den vorm van een fraai uitge voerde auto-plaquette met een afbeelding van het Reddingmonument. Dit zal voor hun aanleiding zijn om deze bezienswaardigheid eens te gaan bezichti gen. Nu vond het gemeentebestuur het wel een beetje mal dat de bezoekers aan het Reddingmonument de klepels wel zouden zien, maar niet zouden hooren luiden en derhalve wordt hun van 2 uur tot half drie een carillonconcert aangeboden. De nieuw benoem de carillionneur, de heer Dito, zal dan voor het eerst hier ter plaatse zijn vaardigheid kunnen doen hoo ren. Wij meenen goed te doen hieraan bekendheid te geven, omdat onze Heldersche lezers er zeker gaarne naar willen luisteren. W I E RIN G E N Zij leeren het nooit I Donderdag zijn door de Rijksveldwacht alhier niet minder dan 18 processen verbaal opgemaakt tegen overtreders van de rij wiel belastingwet. In de meeste gevallen droegen de overtreders het plaatje niet zicht baar bij zich. Door schade en schande schijnt men slechts wijs te worden. LANGEND IJ K ZUIDSCHARWOUDE. Voor de ouden van dagen uit Zuidscharwoude en Broek op Langendijk was het Donderdag een blijde dag. Dit jaar ging de tocht per auto's naar het Gooi. Om 9 uur vertrok men van hier langs den nieuwen weg naar Amsterdam, met als eerste pleisterplaats Diemerbrug. De reis werd vervolgd over Htlversum eri Naarden naar Valkeveen bij de Zuiderzee, waar enkele uren werd vertoefd. Wat hebben die oude menschen hun oogen uitgekeken naar den rijkdom aan natuurschoon, de pracht van bloemen, planten cn tuinen, en bewonderd de kunst, waarmee deze zijn aangelegd. In Valkeveen was het voor de oude menschen een genot te verblijven. Het weer werkte mee. En tijdens den rit door het Gooi lag dit dorado van Nederland overgoten met een heerlijke zonne- weelde. De tocht terug langs de Zuiderzeekust was een van de mooiste gedeelten. In Midden-Beemster, in het Heerenhuis werd voor het laatst gepleisterd. Om bijna 9 uur arriveerde men, zonder eenig inci dent in de gemeenten, opgewacht door velen. De autotocht voor de ouden van dagen is weer uitmun tend geslaagd. ,Het Witte Kruis" afd. Zijpe= Callantsoog Algemeene vergadering van de afdceling „Zijpe Callantsoog" van Het Witte Kruis, op Donderdag 6 Juni 1935. des avonds S uur, ten huize van mevr. wed. J. Broer te Schagerbrug. Voorzitter de heer J. de Moor. Secretaris de heer J. A. de Boer. Na opening der vergadering door den Voorzitter, volgt lezing en goedkeuring der notulen. O.a. is ingekomen een schrijven van Burgemeestei en Wethouders van Callantsoog, waarbij wordt toege zonden een circulaire, met bijlage, van het Technisch Bureau J. Duiker te 's-Gravenhage, houdende prijs opgave enz. van z.g. zuurstofreddingskoffers. Het College zou gaarne zien, dat de afdeeling „Zijpe— Callantsoog" van Het Witte Kruis een dergelijk appa raat plaatste te Callantsoog, teneinde hiervan bij on gevallen, b.v. op het strand (drenkelingen) gebruik te kunnen maken. De Secretaris herinnert er aan, dat in de vorige al gemeene vergadering werd gesproken over plaatsing van dergelijke apparaten te Callantsoog cn Pctteu. Naar aanleiding daarvan is het Bestuur in cor respondentie getreden met de afdeeling „Schagen" van het Roode Kruis, om te trachten van die afdee ling een. bijdrage in de aanschaffingskosten te krij gen. Op dit schrijven is echter nog geen antwoord ingekomen. De heer Oterdoom zegt zoo juist een telefoonge sprek te hebben gehad met den voorzitter dor afdee ling „Schagen" van Het Roode Kruis", die hem me dedeelde, persoonlijk gunstig tegenover het verzoek te staan. Een beslissing op het verzoek was echter nog niet genomen, omdat er nog geen vergadering der al- deeling was geweest na het inkomen van het ver zoek. Na nog enkele besprekingen wordt besloten een de monstratie met een zuurstofapparaat aan te vragen. Door den Penningmeester, den heer Blaauw, wordt vervolgens rekening en verantwoording gedaan. Over het dienstjaar 1934 hebben de ontvangsten bedragen f 3830,21, de uitgaven f 2116.0b, batig saldo alzoo f 1714.15. De rekening wordt goedgekeurd, onder dankzeg ging aan den penningmeester voor zijn uitsteken! beheer. De rekening van de plaatselijke tuberculosecom- missie over 1934 wordt eveneens met dank aan den penningmeester, goedgekeurd met een ontvangst van f 2320.39, een uilgaaf van f 2296.78, batig slot f23.61. De begrooling voor het dienstjaar 1935 wordt in ontvangst en uitgaaf vastgesteld op f3523, met een post voor onvoorziene uitgaven van f 1185. Namens de commissie, belast met de controle van het Witte Kruisgebouw en de verplegingsarti- kelen wordt door den heer Oterdoom een uitvoerig verslag uitgebracht. Alles bleek in de beste orde te zijn bevonden en den heer en mevrouw Van der Werff werd dank gebracht voor de uitstekende wij ze, waarop zij het bezit der afdeeling verzorgen. In het verslag wordt de wenschelijkheid uitgespro ken, dat de terugzending van liet materiaal wel wat vlugger kon plaats hebben, omdat het is voorgeko men, dat door het niet-terugzenden van«ongebruikte artikelen, andere patiënten niet geholpen konden worden. De Voorzitter dankt den heer Oterdoom voor het uitgebreide verslag. Het is voor de cerst.o maal, dat een dergelijke controle heeft plaats gevonden en het lijkt spreker een goede maatregel dit onderzoek ieder jaar te houden. Onder dankzegging aan de samenstellers worden vastgesteld het jaarverslag der afdeeling Zijpe-Cal- lantsoog" over 1934, en het verslag der plaatselijke t.b.c.-commissie over 1934. Aan eerstgenoemd ver slag ontleenen we, dat het aantal -leden op31-Decem ber 1934 bedroeg 1004. Bespreking 40-jarig bestaan der afdeeling. De Voorzitter deelt mede, dat de afdeeling op 12 Juli 1935 veertig jaar zal hebben bestaan, waarbij spr. de meening vraagt der leden over eventueele herdenking van dit feit. De heer Rreebaart is van meening, dat een derge lijk feit voor een belangrijke vereeniging, als de Witte Kruisafdeeling is, niet onopgemerkt voorbij mag gaan. De herdenking zou op sobere wijze kun nen worden gevierd, h.v. door het houden van een tentoonstelling. De secretaris onderschrijft do meening van den vorigen spreker. Wanneer de ledenvergadering het feit zal willen herdenken, zou aan het Bestuur op dracht kunnen worden gegeven deze zaak nader te onderzoeken. Na nog enkele besprekingen wordt besloten het 40-jarig bestaan der afdeeling te herdenken door zoo mogelijk een tentoonstelling te organiseeren. Aan het Bestuur wordt machtiging verstrekt hier voor de noodigc maatregelen te treffen. Algemeen wordt het beter gevonden de herden king niet in de maand Juli, doch in November te doen plaats hebben. Rondvraag. Bijdrage in de kosten van malariabestrijding. Den heer Oterdoom is het gebleken, dat de ge meente Zijpe geen bijdrage meer beschikbaar stelt aan de commissie voor de malariabestrijding in Noord-Holland. Uitvoerig betoogt spr. de groote wen schelijkheid om het werk der commissie door het geven van een bijdrage, te steunen. De heer Breebaart zegt veel voor het verleenen van een bijdrage voor de malariabestrijding te ge voelen en stelt voor uit de kas der afdeeling een jaarlijksche bijdrage te verleenen van 1 cent per inwoner der gemeenten Zijpe en Callantsoog. Er behoeft dan geen beroep op de gemeentekassen te worden gedaan. Na eenige besprekingen wordt met algemeene stemmen besloten tot wederopzeggens een zoodanige bijdrage te verleenen. Voorts wordt op voorstel van den heer Oterdoom besloten een jaarlijksche bijdrage van f 10 te verlee nen aan de stichting sanatorium „Julianaoord" te Laren. De heer Breebaart brengt in bespreking een schrij ven van het comité van uitvoering van het Natio naal Ivoningin-Mocder Herdenkingsfonds, waarin wordt verzocht een plaatselijk comité te vormen ter inzameling van gelden voor het stichten van een fonds tot steun bij verpleging van on- en minver mogende tuberculose-lijders. De Voorzitter zegt niet op dat schrijven te zijn in gegaan, omdat hij het in de huidige omstandighe den zeer bezwaarlijk vindt met lijsten bij de ingeze tenen rond te gaan voor het vragen van een bijdrage. De heer Breebaart is ook van meening, dat hieraan bezwaren kleven, doch nu, gezien het goede doel, niet achter willen blijven bij het verleenen van fi- nancieelen steun. Spr. stelt daarom voor f 10 uit de kas van de Witte Kruisafdeeling beschikbaar te stellen voor bovengenoemd doel. Hiertoe wordt met algemeene stemmen besloten. Daarna sluiting. CALLANTSOOn Gunning onderhoudswerk gemeente- eigendom. Het onderhoud aan de gemeente-eigendommen 's door B. en W. dezer gemeente gegund aan de laag ste inschrijvers, t.vv.: Het timmerwerk aan den heer T. Borst te Groote Keeten. Het schilderwerk aan den heer P. J. Re- nooij te Schagerbrug en het metselwerk aan den heer P. de Vries te Callantsoog. Verlenging rijkssubsidie v. d. werkver schaffing. Door den Minister van Sociale Zaken is verlen ging van het rijkssubsidie in de werkverschaffing in deze gemeente toegezegd tot en met 28 Septem ber 1935. Hiuderwetaanvrage. Door de Bataafsche Import Maatschappij, is ver gunning aangevraagd voor het plaatsen van een ben zinepomp. systeem „Hardoll", te plaatsen aan de Noordzijde van het dorpsplein tegenover het perceel bewoond door den A. Vader en aan te sluiten op de bestaande ondergrondsche benzine-bewaarplaats al daar. Burgerl. stand over Mei 1S35. Geboren: Martinus, zoon van Hoornsman, Arie en Duit, Maria Catharina; Gehuwd: Gcenc. Gescheiden: Groothuis, Anthonius Johanncs en Wezel, Atje, beiden wonende te Hengelo (O.). Overleden: Gecnc. Loop der bevolking over Mei 1935. A. Keppel en gezin v. A. Paulowna n. C 26; T. Mooij en gezin, v. Schoorl n. C 58; C. Bakker en echtgcn. v. Schoorl n. B 54; J. Tamis en gezin, v. Zijpe, n. B 88; J. Vel en gezin v. Zijpe n. A 2; E. Weij v. Schagen, n. B 59; W. P. Strooper v. Zijpe n. B 15; I. Bouwens v. Zijpe n. C 16; G. Bakker v. Schoorl, n. C 5S; J. P. Noordstrand v. Alkmaar u. C 2. Vertrokken: Tr. Kater v. A. 31 n. A. Paulowna; J. Vader en gezin v. B 8, n Den Helder; Gr. Vader, v. B 8, ii. Barsingerhorn; J. C. Vries en gezin v. B 63, n. Den Helder; J. v. d. Vlies en gezin, v. C 61 n. Den Helder; W. de Wit en gezin n. Zijpe; D. Geer(igs en gezin v. C 30 n. Wicringen; M. Bijvoet, n. Wierin- gerwaard; M. van Woesik en gezin, v. A 109, n. Óen Heider ;A. Sakinah, n. Den Helder; Wed. G. Boontjes en gezin, v. B 15 n. Zijpe. ANNA PAULOWNA Duivensport. „Altijd Verder" hield een wedvlucht vanaf St. Dizier ("afstand 473 km.). Daar het weer minder gunstig was, werd.en de duiyen pas om 9 U-'30*Vrijg'elaten. De eers(e duif vyerd geconstateerd om 4'. 16 m. 24 ^ec. en vloog dus met 'een snelheid van 1161 m. pér iftinuut. De laatste prijswinnende duif is geconsta teerd om 5 u. 12 m., 16 sec., snelheid 1022 m. per min. Prijzen behaalden: W. Blaaubocr 1, J. van Steijn *2, P. de Vries 3, 5, 6, N. Spigt 4. Ingezonden stukken. Den Helder, 7 Juni '35. Mijnheer de Redacteur, Naar aanleiding van een ingezonden stuk over de „Remavi" van Eenige Jongeren moge ik het volgen de opmerken. „Eenige Jongeren" zijn waarschijnlijk nog zóó jong, dat zij den leeftijd des onderscheids nog niet hebben bereikt. Ware dit wèl het geval, dan zouden zij hebben begrepen, dat de Marine op de Remavi zeer speciaal REDDINGmiddelen demonstreert. Heb ben Eenige Jongeren dan niet vol belangstelling ge keken naar de demonstratie in den stand van den Onderzeedienst, waar men kan aanschouwen hoe 't mogelijk is zich te redden uit een tot zinken gebrach te onderzeeboot? Hebben zij niet gezien welke maat regelen door het Departement van Defensie worden genomen om de burgerbevolking te beschermen te gen luchtaanvallen van eventueele, onverhoopte be lagers? Heeft dat alles niets met „Reddingwezen" te maken? En ONAANGEDONDIGD is dit alles geenszins, want in Uw blad van 20 April j.1. gaf U een uitvoe rig bericht over de Remavi.. En wat de onhoffelijke opmerking aan het adres van den Minister van Defensie betreft, ik ben ervan overtuigd, dat één van de hoogst-geplaatste dienaren onzer Staat en Adviseurs onzer Koningin zich nimmer zal laten verleiden tot iets „misleidcnds". Een derge lijke uitdrukking tegenover Minister Deckers kan al leen vloeien uit de pen van „eenige jongeren." Dat de aanwezigheid van vele militaire autoritei ten niet begrepen werd is eveneens een gevolg van den jeugdigen leeftijd van „eenige jongeren." Hoogachtend, Correspondent. De hertog en de hertogin van Kent hebben Donderdag in tegenwoordigheid van den Lord Mayor van Londen de groote bloemententoonstelling te Sptalflelds officieel geopend. NIEUWE N JE DORP Men verzoekt ons den uitslag van de Gemeente raadsverkiezing in alle finesses mee te deelen. Of schoon de uitslag reeds door ons is gemeld, willen wij wel aan dit verlangen voldoen en laten dan de bijzonderheden hieronder volgen: Lijst 1. Alg. Belang: C. Amels 12, Jb. Kooij Cz. 87, F. Krap 7, J. Lont 29, C. Nieuweboer 10, D. Olie 60, J. A. Poortermans 59, N. Stammes 10, Jb. v. d. Stok 10, D. Wit Cz. 94. Lijst 2, R.K.: W. Leegwater 140, J. de Boer 7, J. Dek ker Az. 4, P. Groot 6, H. Poland S. v. d. Stoop 2, N. Wit 3. Lijst 3. R.S.A.P.: H. Koorn 70, Jn. Edel 13, P. Ruig 5, P. Wit 3. Lijst 4, S.D.A.P.: G. Gaijaard 136, H. Borst 53, C. Mculeveld 9, T. v. Essen 7, J. Burger 17. CALLANTSOOG Gfficieele uitslag der verkiezingen. I Door liet Centraal Stembureau dezer gemeente zijn do volgende candidaten benoemd tot lid der nieuwe gemeenteraad: S.D.A.P.: S. Kooger (aftr.)P. de Haan (met voorkeurstemmen), en J. Wcii Pzn. (aftr.): R.-K. Partij: J. G. van Graas; Vrijz. Dem. Partij: H. Kruisveld, M. Vries en G. W. Jiimmink, allen aftre dend. Het bleek bij het opmaken der officieele uitslag, dat indien de S.D.A P. een stem van de Vrijz. Partij meer verkregen zou hebben de meerderheid in den nieuwen raad S.D.A.P. zou zijn geworden, daar deze partij dan de volstrekte meerderheid van het aantal uitgebrachte geldige stemmen op zich ver- eenigd zou hebben en dan ook de meerderheid in de raad zou toekomen. De heer De Haan. welke als nummer 4 op de lijst der S.D.A.P. voorkomt, had 40 stemmen op zijn naam, en heeft daardoor meer dan 50 van den lijstkiesdeeler (741/3) ge haald, waardoor hij met voorkeurstemmen is ben. SINT P A N G R A S De uitslag van de verkiezing voor den gemeente raad is de volgende: Totaal-aantal uitgebrachte stem men 692. Op de candidaten der S.D.A.P. zijn 42 stem men uitgebracht, anti-rev. 151, chr.-hist. 162, vrijz- dem. 61, lijst Lek (afgescheiden S.D.A.P.) 109, wilde partij 167, zoodat de S.D.A.P. zijn zetel verloor, de anti-rev. 2, de wilden 2, de chr.-hist. 2 cn dé afgeschei den S.D.A.P. 1 zetel behaalden. De vrijzinnigen ver loren mede hun zetel. Gekozen zijn K. Lek, afgeschei den S.D.A.P., J. van Kampen en Jb. Kloosterboer, wild, C. Duif en F. Spaan, christelijk-historisch, en Jn. Wagenaar cn K. Timmer, anti-rev. Van de zitten de raadsleden keeren slechts 3 terug, n.1. de hecren Van Kampen, Duif en Lek. Door dezen uitslag is de meerderheid dus rechts geworden. De 2 rechtschc par tijen hebben, zooals uit bovenstaande cijfers blijkt, samen 313 en de andere partijen 379 stemmen be haald. De eerste hebben per candidaat ruim 78 stem men gekregen en de laatste ruim 126. Toch hebben de eerste de meerderheid. De verdeeldheid in de link- sche gelederen is aan dezen uitslag niet vreemd cn kan ongetwijfeld tot gevolg hebben, dat men voor een volgende verkiezing was tactischer optreedt. II AREN KARSPEL DIRKSHORN. Onder leiding van den heer R. van der Laan, hoofd der school, werd Donderdag ten huize van den heer Pijper de jaarlijksche schoolfeestvergade ring gehouden. Na opening legde de voorzitter, tevens penning meester, de rekening van 't schoolfeest in 1934 over. Dezo wees aan een batig saldo van ongeveer f 4. Volgt bespreking te maken tochten, want het feest gaat dit jaar weder in tweeën. Besloten wordt met klasse 1 tot en met 5 een rijtoer te maken naar Alkmaar, Bergen en Schoorl op 21 Juni a.s., terwijl de hoogste klassen een bezoek zullen brengen aan Amsterdam, met Artis en Schiphol op het program ma, op 28 Juni. De terugreis zal gaan over Haarlem. Als altijd stelden zich eenige aanwezigen be schikbaar voor het aanbieden van inteekenlijsten bij de burgerij. Hierna sluiting van de vrij goed bezochte vergade ring. NED. HEEV. GEMEENTE: Zondag 9 Juli (le Pinksterdag) Bergen, voorm. 10 uur, Ds. v.d. Kieboom. Maandag (2e Pinksterdag) geen dienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE Bergen, voorm. 10 uur en nam. 5 uur, de heer J. II. Slager, hulpprediker. E.V. MARANATHA (Dr. van Peltlaan 1) Bergen, vm. 10.30 uur, Ds. Gunning van Hilversum Maandag (2e Pinksterdag): v.m. 10.30 uur, Ds. Swaan van IJmuiden. VRIJE EVANG. GEMEENTE Alkmaar, v.d. Meijstr. 16, voorm. 10.15 en nam. 7.30 uur, Ds. Ruys. 2.30 uur Zondagsschool. Schoorl (Maandag 2en Pinksterdag): nam. 2.30 uur samenkomst in den tuin v. pension v. d. Garde, Laan weg, (met zang). EVANGELISATIE BETHEL Schagen. Zondag 9 Juni (le Pinksterdag) voorm. 10.30 uur, de heer de Graaf van Amsterdam. CollecteUitw. Zending. Maandag 10 Juni (2e Pinksterdag), voorm. 10.30 uur Ds. Gijsel van Amsterdam. 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 17de lijst Trekking van Vrijdag 7 Juni 1935 Hooge Prijzen 19482 met premie 3000 Prijzen van 70.— 69 1036 3827 4336 5898 6123 7050 9555 9713 9980 11565 11608 13412 13578 14872 17102 17819 18582 19902 19991 20795 Nieten 20912 70 154 332 539 722 853 919 1045 1208 1241 1298 1607 1619 2075 2292 2516 3152 3651 3782 3958 4503 5717 6501 6590 6697 6974 7051 7130 7564 7694 7728 7796 8011 8128 8290 8356 8682 8938 9259 9730 10475 11066 11916 12098 12423 13877 14145 14146 14202 15131 15150 15421 15468 15508 15586 15684 1G073 16246 16293 16529 17061 17173 17403 17644 17826 17883 18216 18328 18350 18439 18818 19148 19870 20234 20364 20759 20780

Schager Courant | 1935 | | pagina 11