VERKEERSTELLING. Inbreker op heeterdaad betrapt. Het bezuinigingsontwerp. Kaas, consumptiemelk en ondermelk. U Nog al veeleischend Bloemfcollenveifingvereen. West-Friesland te Bovenkarspel. Op verschillende punten in het land. Het ligt in het voornemen van den Minister van Waterstaat op verschillende punten in het land spoedig eenige malen een verkeerstelling te houden. Allereerst zullen dagtellingen op Maandag 22 Juli, Zaterdag en Zondag 17 en 18 Augustus. Dinsdag 8 September, Woensdag 18 September. Donderdag 26 September, Zaterdag en Zondag 5 en 6 October en Vrijdag 11 October plaats hebben. Bovendien zullen er gedurende tweemaal èèn week. dag en nacht, tellingen plaats hebben én wel van 17 tot en met 24 Augustus en van 5 tot en met 12 October. Deze laatste tellingen hebben plaats op de zeer drukke verkeerspunten des lands. voornamelijk bij de groote bevolkingscentra. Voorts dag- en nachttellin gen. van 3 uur, op 18/19Augustus en 26127 Sep tember. Tenslotte zullen er tellingen plaats hebben gedu rende 24 uur, van 3 uur tot 3 uur. ter bepaling van het marktverkeer, op ander, door den directeur van den Rijkswaterstaat vast te stellen data. De waarnemingen zullen gedifferentieerd naar voertuig en richting worden opgeteekend. De rich tingen. waarin de eenheden zich bewegen, worden gescheiden gehouden. Op Zondag 18 Augustus. Woensdag 18 September en Donderdag 26 September worden op alle telpun- ten de provinciale letters van binnenlandsche mo torrijtuigen. de letter(s) van het land van herkomst aangeteekend. De waarnemingen worden uitsluitend door werk- loozen verricht. Rijkspersoneel wordt 6lechts toe gevoegd als controle of ter instructie. Zich losgerukt en weer ontkomen. Bij de jachthaven „Neptunus", gelegen aan de Weesperzijde bij de Berlagebrug te Amsterdam, is binnen korten tijd een tweetal inbraken gepleegd in een paar aan den steiger liggende luxe-motor booten. De eerste inbraak vond plaats aan het einde van de vorige week,, en de tweede inbraak geschiedde in hot begin van deze week. De eigenaar van de jachthaven had maatregelen genomen om den inbreker te betrappen. Hij had zich daartoe in den nacht van Donderdag verdekt in de nabijheid van de jachthaven opgesteld om zoo mo gelijk den dief te pakken te krijgen. Te omstreeks half drie bemerkte hij, dat een per soon zich op den steiger begaf, kennelijk met het oogmerk zich naar de aan den steiger liggende booten to begeven. De eigenaar snelde toe en wist den onge- nooden gast te pakken. Bij de overbrenging van den gepakte naar een auto wist deze zich echter onver hoeds los te rukken. De man zette het op een loo- pen, achtervolgd door den eigenaar van de jacht haven. Over de Berlagebrug vluchtte hij In de rich ting van de Amstellaan, waar juist een nachtwaker van de A.G.P.N.V. naderde, die bezig was zijn ronde te doen. Met vereende krachten werd de achtervol ging voortgezet. De vluchteling had inmiddels ech ter een te grooten voorsprong gekregen. Nog gerui- men tijd hebben beide achtervolgers in de zijstraten van de Amstellaan gespeurd. Zij zijn er echter niet in geslaagd den man te pakken te krijgen. De coördinatie van het verkeer. De Bond van Bedrijfsautohouders In Nederland heeft aan de Tweede Kamer een brief geschreven waarin wordt verzocht de regeering in overweging te geven paragraaf 47 uit het Bezuinigings^ontwerp te lichten en deze paragraaf als afzonderlijk wets ontwerp bij de Tweede Kamer in te dienen. Het voorstel zal voor het Nederlandsche bedrijfs leven de meest verstrekkende gevolgen hebben, van welke de omvang thans door geen instantie, ook niet door de regeering. kan worden overzien. Daarom zal het in paragraaf 47 belichaamde voorstel, hetwelk naar de meening van adr. niet bij algemeenen maatregel van bestuur mag worden geregeld, van alle zijden moeten worden beschouwd en zijn consequenties ampel moeten worden over wogen. wil men later de funeste gevolgen, waartoe het voorstel h.i. moet leiden, niet in hooge mate betreuren. De Minister van Economische Zaken heeft een commissie ingesteld. De groote moeilijkheden, welke zich voordoen ten aanzien van de Nederlandsche kaaspositie, de con- sumptiemelkmocilijkheden en het ondermei kvraag- stuk hebben den Minister van Economische Zaken aanleiding gegeven een commissie in te stellen, welke tot. taak heeft de moeilijkheden, welke zich daarbij voordoen te onderzoeken en den Minister voorstellen te doen. welke tot verbetering zouden kunnen strekken De leiding van deze commissie ls opgedragen aan ir. S. L. Louwes, regeeringscom- missaris voor den akkerbouw en veehouderij, terwijl de navolgende heeren deel van de commissie uit maken: J. Anema te Leeuwarden. G. J. Brink te Wassenaar, L. Buckmann te 's Gravenhage, J. A. Geluk te 's Gravenhage, H. M. Thiel. Groenestege» te Nijmegen. C. H. W. Heusdens te Gouda. T. J. Huisman te 's Gravenhage. U. Kooistra te Leeuwar den, A. N. Vaandrager te Rotterdam, J. Veldstra te Opmeer en A. van Wijnen te Gouda. De commissie is gisteren geïnstalleerd en heeft terstond haar werkzaamheden aangevangen. IT de OMGEVING OUDE NI EDO RP „Plaatselijk Belang" Op Donderdag j.1. vond ten lokale van den heer Feijs een algemeen© vergadering plaats van „Alge meen. Belang". Aainvfrezig 12 leden. i Voorzitter de lieer De Heer. Na opening en voorlezing der notulen volgt het nazien van de rekening. Deze rekening wordt nage zien door de heeren Krouwel en Leek. Bij monde van den heer Leek wordt medegedeeld, dat deze in orde is bevonden. Ingekomen is een schrijven van den heer Post- ma, waaruit blijkt, dat hij bedankt als bestuurslid omdat zijn aanwezigheid bii belangrijke bestuurs vergaderingen blijkbaar niet op prijs wordt gesteld. De heer Van Zoonen zegt. dat hier blijkbaar een misverstand van de zijde van den heer Potsma aan wezig is. Bij de eerste en tweede bestuursvergadering was de heer Poslma niet aanwezig, omdat deze het ver geten had. Bij de derde vergadering, waarin het win terprogramma werd behandeld heeft dr. Post- ma door middel van zijn dienstbode kennis gege- ven, dat, hij verhinderd was om deze vergadering bij te wonen. Spreker, die toen nog voorzitter van de vereeniging was, vond hierin geen motief, om de bestuursvergadering af te lassen tot nader tijdstip. Hierdoor is dr. Postma echter geenszins gepas seerd. Van mevr Postma werd bericht ontvangen, dat bii de dames van de handwerkclub ter sprake is ge bracht de uitzending van zwakke kinderen naar vacantie-kolonies en vraagt of Plaatselijk Belang wil medewerken tot oprichting van een vereeniiging tot dit doel, eventueel in samenwerking met Nieuwe Niedorp. De voorzitter zegt, dat het bestuur van meening is. dat er reeds zooveel vereenigingen bestaan, dat uitbreiding van dit aantal niet gewenscht is. Tot heden werd deze taak verricht door „Witte Kruis" en gemeente samen. De heer Van Zoonen vindt dat deze zaak meer op de weg ligt van het „Witte Kruis". Ook de heer Buddendorf voelt er weinig voor. In Oude Niedorp zijn er trouwens gelukkig zeer wei nig kinderen, die hiervoor in aanmerking komen. Besloten wordt in dezen zin te antwoorden. In de vacature van den heer C. Postma wordt tot bestuurslid gekozen de heer J. van Zoonen. In de vacature van den heer Heinis wordt benoemd de lieer Klaver. Beide heeren nemen hun benoeming aan. Het bestuur stelt voor om met de kennis wederom een voetbalwedstrijd te organiseeren. Verlaat—Oude Niedorp. De heer Klaver deelt mede. dat dit wel niet sla gen zal, daar er voor Verlaat te weinig liefheb bers zijn. Spreker vraagt waarom er geen wedstrijd Oude NiedorpNieuwe Niedorp wordt georganiseerd. Hiervoor bestaat zeker animo. De heer Van Zoonen antwoordt, dat het terrein hiervoor te klein is. Na ampele bespreking wordt besloten een en ander aan het bestuur ter afdoening over te laten. Aan den lieer De Geus zal worden gevraagd, of deze bereid is voor deze gelegenheid zim land be schikbaar te stellen. De te houden voetbalwedstrijd zal in ieder geval op Dinsdag worden gehouden. Het wordt aan de Zwemverecniging overgelaten om op Zondag, indien mogelijk, een zwemfeest te orea- niseeren. Op Dinsdagmiddag zullen kinderspelen worden gehouden. Het bestuur vindt het gewenscht om ook dit laar een tocht van ouden van dagen te organiseeren. De heer Leek vraagt of de ouden van dagen van 'de geheele gemeente, dus ook van Zijdewind en 't Veld. nu mee gaan. De heer Buddendorf zegt. dat hem ïs gebleken, dat •fe 't Veld en Zijdewind weinig animo hiervoor be staat, vooral wat betreft de financieele zijde. De heer Van Zoonen vindt het wenscheliik. dat de gelegenheid wordt opengelaten voor ouden van da gen. die geen uitnoodiging liebben ontvangen, om de reis op eigen kosten mede te maken. Het vorig jaar bleek dat verscheidene menschen hiervoor ge voelden. Besloten wordt om deze menschen hiervoor in de gelegenheid te stellen. Er wordt veel gevoeld voor een reisje naar Mar ken en Volendam. De ouden van dagen van Nieuwe Niedorp zijn hier ook heen geweest en hebben veel pleizier gehad. Besloten wordt om aan diverse autobusondeme- mingen prijsopgave te vragen voor dit reisje. Aan het bestuur wordt een en ander overgelaten. Bij de rondvraag zegt de heer Joon. dat het vorig jaar ieder niet voldoende middageten heeft gehad. Hieraan zal aandacht worden "besteed. Hierna sluiting. DEN HELDER VAKSCHOOL VOOR MEISJES VOOR DEN HELDER EN OMSTREKEN. Het diploma van de opleiding Hulp in de Huis houding werd behaald door de dames: N. Duzee, E. A. Kruys, J. L. Leistikow, R. W. Leistikow, C. M. Luiten, M. A. Luiten, E. H. van Menen, A. J. Rienks te Den Helder; A. J. Brugman en H. Stammes te Anna Paulowna; E. N. Mets te Texel. Het diploma van de opleiding huisnaaister behaal den de danies: M. Boendermaker, W. Brouwer, M. J. La Grange; H. Polier, L. de Ruyter, M. C. Verfaille, T. Zwolsman te Den Helder; G. Krijnen, C. List, J. Smit te Texel. Afgewezen 1. Het diploma van de opleiding Costuumnaaister be haalden de dames: N. van Garderen, J. Jongman te Den Helder. W1ER1NGEN Burgerlijke stand van 5 t.m. 18 Juli 1935. Geboren: Johannes Nan, zoon van A. Siemons en C. Bakker; Arie, zoon van Jac. Keijzer en M. S. Glim Tjebbe, zoon van Jac. Wighout en M. Wiegman; L-vn- dert Johannes, zoon van L. J. Lanen en A. G. van Ginkel: Pleuntje, dochter van A. A. de Wit en G. B. v. Wijngaarden. Ondertrouwd: S. Lont en G. Dovcs; J. O. Schilder man en D. Gorter; J. F. M. van Erven en C. Scheltus; Huwelijken: Geene. Overleden: Maartje Everts, 87 jaar, wed. S. Strand Verlaging loonen! M.i.v. Woensdag j.1. zijn de uurloonen in de werk verschaffing met 1 cent verlaagd. Het uurloon be droeg f 0.25, terwijl een toeslag werd verleend van f 0.03. De korting zal worden toegepast op dezen toeslag. LAN GE N DIJ K Een nieuwe tegenslag doet zich voor bii de export van onze aardappelen. Was tot heden toe voor de grove aardappelen nog een vrij behoorlijke prijs te maken, zoodat zelfs de voor export bestemde gro- ven meer opbrachten dan die voor het binnenland, thans is bericht ingekomen, dat Zwitserland de grenzen voor aardappelen sluit met ingang van 20 Juli a.a. Zwitserland was een der grootste afnemers van de grove aardappelen; wat deze sluiting der gren zen dan ook voor de tuinders beteekent laat zich begrijpen- Op alle veilingen ondervindt men er de moeilijkheden mee. want overal loopt een gedeelte van de aardappelen door, nu ook van de grove. Donderdag was de invloed duidelijk merkbaar. Er bleven op de Langendijker veilingen meer aardap pelen onverkocht dan ooit te voren. In de omgeving evenlzoo. Deze moeten nu weer worden Ingekuild door de tuinders. Men probeert het nog- wel eens. tot de vol gende dag te wachten en over te veilen, maar het resultaat is meestal, dat men den volgenden dag weer doordraait. Er is eenmaal niet voldoende vraag. Engeland was Donderdag ook biina heele- maal niet aan de markt, hoewel de prijzen toch bui tengewoon laag waren. Het is het rechte niet met de aardappelen, Zullen de minimum-prijzen van verschil lende producten worden verhoogd? In een onderhoud met den regeeringscommissaris voor den tuinbouw is aan de vertegenwoordigers van den Bond van Kleinhandelaren in aardappelen, groenten en fruit in Nederland gebleken, dat ernstig wordt overwogen, om de minimum-prijzen van en kele artikelen te verhoogen. De Bond is tegen deze zienswijze van het Regeeringsbureau opgekomen, daar men overtuigd is, dat hierdoor de verkoop van die producten zal worden tegengewerkt en dat het kwantum doorgedraaid product zal toenemen. Hoe wel de Regeeringscommissaris het hiermee niet eens was, omdat hij meende, dat een minimum-prijs van 4 cent per kilo voor boonen niet te hoog genoemd kon worden, heeft men aangetoond, welken invloed elke priisverhooging op de omzet van de produc ten heeft. Volgens de Bond is liet in deze moeilijke tijd noodig, dat, wil de tuinbouw een belangrijke af name van zijn producten bevorderen, de minimum prijzen niet te hoog worden opgevoerd. De tuinbouw vaart er uiteindelijk wel bij, wanneer zijn produc ten door den handel worden afgenomen. Alles wat onverkocht achterblijft maakt de strop nog grooter, Voor de indirecte gevolgen, welke de afzet in de distributielokalen in de toekomst zullen wreken, wordt de tuinbouw gewaarschuwd, OUDKARSPEL. Geen samenwerking met de C.P.H. Naar wij vernemen, heeft de Groep de Boer aan de afdeeling van de Communistische Partij Holland een afwijzend antwoord gezonden op het voorstel van laatstgenoemde afdeeling om in de komende zittingsperiode van de gemeenteraad sameni te wer ken met de C.P.H. en de S.D.A.P. De SJD.A.P.-afdeeling heeft nog geen antwoord op het schrijven van de C.P.H. gegeven., doch gezien de houding van de S.D.A.P. tegenover de C.P.H. in andore plaatsen zal het antwoord ongetwijfeld ook afwijzend zijn, ANNA PAULOWNA Verbouwing bii Slikker. Gaven we onlangs, bii de vermelding van ver leende bouwvergunningen, ook een verbouwing van den heer Slikker op, een kijkje ter plaatse deed ons zien, dat hier eigenlijk ook wel van nieuw bouw gesproken mag worden. Op èèn muur en de zoldering na is van de oude zaal niets overgeble ven. De andere muren zijn weggebroken en een stuk aangebouwd, dat de zaal totaal 13 M. breed deed worden. Het euvel waar deze gelegenheid aan leed, n.1. dat bij den lengte er van, de breedte te gering was. is dus nu radicaal weggenomen. Het tooneel. dat natuurlijk recht voor het midden van de verbreede zaal komt. deelt tegelijkertijd in de algemeene verbetering, evenals buffet, W.C.'s, gar derobe, verlichting. en«. De verandering is dus in derdaad zoo groot dat het woord verbouwing in deze te weinig zegt. De bezoekers zullen een vrij wel geheel neiuwe zaal vinden en er de oude niet meer in herkennen, 't Zal een geruimen tijd vorde ren alles zoo in te richten als de heer Slikker 't zich gedacht heeft. Maar de volgende week zullen de werkzaamheden tijdelijk stopgezet worden om de zaal in zooverre te ruimen en klaar te maken, dat die met de kei-mis is te gebruiken. Want, zoo als reeds in advertentie's kenbaar is gemaakt, komt er een gode cabaret en zullen op kermismaandag behalve de bekende Tholen en Van Lier. ook ac cordeon- en occarino-virtuozen optreden. Er mag dus een flink aantal bezoekers venvacht worden, maar in de nieuwe zaal zullen ze allen hun plaats vinden. WARMENHUIZEN SCHOORLDAM. Kermis-Maandag gaf de dilett.club „Ons Genoegen" een uitvoering in de tooneelzaal van den heer P. Mantel. De zaal was flink bezet. Ten tooneele werd gebracht „De weg naar 't Geluk" spel van liefde, sport en malaise, in 3 bedr. en een voorspel door Joh. van Doorn. De dilett.club heeft met dit stuk een gelukkige keu ze gedaan. Al direct met het voorspel, dat een aardi ge inleiding gaf van het stuk, trof ons het keurig verzorgde tooneel. Vooral met het tweede bedrijf, de mooie waranda met tuin was af. Onder groote stille werd dit bedrijf aangehoord, en het slot met lichten en onweer werd heel mooi naar voren gebracht. Wer kelijk de leden van „Ons Genoegen" kunnen met succes op hun werk terug zien. De grime van den heer Loevens uit Alkmaar was als altijd tip-top in orde. Het was een welgeslaagde avond met een dankbaar publiek, en een gezellig bal tot slot, BARSINGERHORN meneer, mag men ook wat op verzoek laten spelen? Ik zou zoo graag de Hongaarsche Rhap- sodic van Liszt willen hooren. Tocht ouden van dagen. Woensdag was deze tocht vastgesteld, 's Morgens tegen 8 uur vertrok een gezelschap van ongeveer 50 personen met twee H.A.B.O.-bussen over Schagen, Schagerbrug naar Alkmaar, waar bij de hertenkamp even werd halt gehouden; over Uitgeest, waar iets werd gebruikt en langs de Zaanstreek werd Amster dam bereikt. Dit was evenwel niet het doel van de reis. De voor velen ongewone drukte werd met ver wondering gevolgd. In Loosdrecht werd voor de noo- dige versterking van den inwendigen mensch ge zorgd. Op de Loosdrechtsche plassen werd menig zeil jacht bewonderd. Door een prachtige omgeying, Soest- dijk en Omstreken, werd naar Hilversum gereden. De verschillende studio's en het wondermooie stad huis hadden hier de volle aandacht. Vervolgens werd Valkeveen aangedaan. Over Amsterdam en nadat in den muziektuin te Alkmaar voor de laatste maal was gepauzeerd, werd Barsingerhorn weer bereikt. Hier wachtte nog een nieuwe verrassing. Op de hoek van den Leekerweg werd het gezelschap opgewacht door de Muziekver. „De Eendracht" van Kolhorn. Voorafgegaan door deze vereeniging ging het naar de zaal van den heer A. de Graaf. De Eendracht gaf onder leiding van haar dir. den heer van Glabbeek De eerste veiling ls weer gehouden, waarvoo? pl.m. 3 millioen stuks bloembollen werden aantre, voerd. Het was echter weer, evenals vorig iaar, dat weer veel soorten ^doordraaiden'9. La reine, Murillo, Flamingo. Prosperity, Cram» Brillant en meer van dergelijke soorten draaiden zeer vee} door. De goede partijen worden er uit genomen. De betere soorten werden biina alle verkocht. No- teering was als volgt: Artus 12 op 1.50; idem 1112 1.301.35; idem 10—11 1.1'Aurore 12 op 1.50; Idem 10—12 1.30; idem 1011 1.Brillant Star 12 op 1.501.60; 1112 1.30; 1011 1.00—1.10; Crimson Queen 12 op 1.50: Calypso 12 op 1.50; Couronne dor 1112 1.35-. 1.45; idem 1011 1.101.15; Chrysolora 1112 1.30: Cerise grisdelin 1112 1.30; Duc de Berlin 1112 1.30: idem 10—11 1.Diana 12 op 1.50; Duc de panna 12 op 2.idem 1112 1.75: idem 1011 1.30| Grand duc 12 op 2.50: Gen. de Wet 12 op 2.2.15} Hermann Sdhlegel 12 op 1.50: Hobbcma 12 op 1.55; Mr. van der Hoef 1.501.55; Ibis 12 op 1.50: Joost van den Vondel 12 op 1.50: 11—12 1.30: 10—11 1.-; Iving of the Yellow 1112 1.30: La reine max 12 op 1.50—1.55: idem 11—12 1.30—1.35: idem 10—11 1.—; Le matalas 1112 1.45; idem 10—11 1.001.15: Lady Moore 12 op 1.50: idem 1112 1.30; Mon tresor 12 op 2.KF-2.30; idem 1112 1.75; van der Neer 12 op 1.50; idem 1112 1.30; idem 10—11 1.—; Oranje Nassau 12 op 1.902.Prins van Oostenrijk 1.50; Proser- pine 12 op 1.50; idem 1112 1.30; Peach Blossom 12 op 1.50; idem 11—12 1.30; idem 10—11 1.—; Peli kaan 1112 1.40: Pink Beauty 12 op 1.60; idem 11—12 1.35; Queen Flora 1112 1.30; idem 1011 1.Rij zende Zon 12 op 1.60—1.65; 11—12 1.40, 10—11 1.10— 1.20: Rose precose 12 op 1.952.Rozina 1011 1.—j Scarlet duc 1112 1.30: idem 1011 1.Slavator rose 12 op 1.55; idem 1112 1.301.35; Vuurhaak 12 op 1.501.60; idem 1112 1.30: Vermillon Brillant 12 op 1.50; idem 11—12 1.30—1.40; idem 10—11 1.00- 1.05; van der Neer 1112 1.30: idem 1011 1.j Witte Zwaan 12 op 1.50; idem 1112 1.30; idem 10— 11 1.Witte duc max 1011 1.Witte valk 1.50— 1.55; idem 1112 1.351.45: alles per 100 stuks. De kwaliteit was over het algemeen niet zwaar. Vr afzet koop ten deel He beid goed en d men. heeft de a i De pclie het sentf enke ben aan voer DE „Dit bier is een tabaksplant in vollen bloei!" „Oh wat interessant, en wanneer zijn de sigaren tifo?' E( van werl bom war wel! Ned mai den 0 ,de I van en laai ,kon yan I) 2itt< Kar ,een is e sch< van D geei verj geh een mei wet beii de A teel bel. de 1 sar I dot eenige nummers ten gehoore, wat ten zeerste werd gewaardeerd. Co Namens het bestuur werd dank gebracht aan allen j ov' die het organiseeren van dezen dag hadden mogelijk gemaakt en die tot het welslagen hadden meegewerkt JJ® Ook namens de ouden werd dank gebracht aan het bestuur van de afd. Barsingerhorn van den bond voor Staatspensionneering, de muziekver. van Kol horn en de beide chauffeurs, die zich tot volle tevre denheid van hun taak hebben gekweten. Hoogst voldaan keerden allen huiswaarts en dank baar gestemd voor het aanbieden van zoo een ge notvollen dag. Van de ingeschrevenen voor den dienstplicht, lichting 1936, uit :deze gemeente, zijn bestemd: tot gewoon dienstplichtige: G. J. Blaauboer. lo- tingsno. 200: D. W. van de Klooster, lotingsna 52: J. Schenk, lotingsno. 108; Jb. Visser, lotingsno. 143: Corn. Vries, lotingsno. 153; P. de Wit, lotings no. 167: tot buitengewoon dienstplichtige: G. J. Boontjes, lotingsno. 210; A. Gruben, lotingsno. 32; Mar. van de Klooster, lotingsno. 53; Jan van der Klooster, lotingsno 54; K. Kwantes, lotingsno. 64; K. Mande- maker. lotingsno. 77; K. Visser, lotingsno. 145; ter wijl niet voor inlijving zijn aangewezen: A. Bil, M. Boon, S, P. A. Jannes, Corn. L. van de Klooster, J. Leen, K. van der Welle. Politie. Gevonden: een kop van een electriscfhe lantaarn! inlichtingen bij den Rijksveldwachter te Kolhorn. HEERHUGOWAARD I Burgerlijke Stand. Geboren: Margareha. d. v. J. Floris en M. Hoog- land; Nelly Catharina. d. v. Jb. Blokker en A. H. v. Welsenes; Geertruida Margaretha, d. v. G. J« Klavers en C. C. Bijvoet: Afra Johanna. d. v. P. Bruijns en J. W. H. L. Tuinder: Anna Catharina d. v. J. de Lange en E. M. Bakker; Simon. z. v« S. Doorn en K. Dekker: Johannes. z. v. A. J. Klomp maker en W. Boekestein (bev. Broek op Langendijk); Klaas. z. v. L. Verhulst en J. Wagenaar: Katie. d- v. H. Wolfswinkel en K. Wijn: Johannes Petrus, z» v. Fr. Hink en E. M. Broersen; Theodora Maria, d. v. Ursem en M. Stet: Elisabeth Wilhelmina Anna, d. v. A. P. J. Overtoom en P. M. Groen: Maria Jo hanna. d. v. J. Bakkum en J. Vreeker. Ondertrouwd: F. Schokker, 27 i.. Alkmaar en S. E. Myskovsky. 25 j.: S. Pols. 37 i. en J. E. Sturm, 32 j.; C. J. Kaag. 25 j.. Venhuizen en C. M. Hoog land. 21 D. Lindemaan 61 i., Wervershoof en C. G. Meijer, 51 j.: M. Blauw, 25 j. en M. A. Kostelijk, 21 i.; C. Dekker. 31 i. en N. A. Hoogland, 22 i. Gehuwd: P. P. den Hartigh en D. Wagenaar: P. Vroegop en N. A. Wagenaar; S. Stam en G. Lief hebber; N. Kieft en C. Praat: S. Pols en J. E. SturmJ F. Schokker en S. E. Mvskovsky. Overleden: A. de Vries. 7 j.. z. v. SJ. de Vries en A. Vader: N. Beets. 46 i.. echtgen. v. N. Kout: N- j Kuijper, 63 i„ echtgen. v. D. de Boer; M. Ploeger, 39 j., echtgen. v. C. Koppenol (bev. Hensbroek): A. Weel. 62 j., wed. v. D. Bruijns. Levenloos aangegeven: kind v. A. Besseling en C. Beemster. Z IJ PD Burgerlijke Stand van 18 t.m. 18 Juli '35, Geboren; Louis. z. v. Lourens Bijvoet en Dieuwer- tfe Eriks; Klaas Gerrit. z. v. Pieter Kossen en An- tonia Keppel: Jantine Maria, d. v. Bauke Hoog- stra v Femmigie Reins. Ondertrouwd: Leendert van Diike. oud 29 f.. land arbeider en Elisabeth Keuris.oud 39 i„ heiden alhier. Getrouwd: Jan Dobma. oud 30 i„ landarbeider, en Catharina Maria van Westerop, oud 27 i., beiden alhier. Overleden; Geene.

Schager Courant | 1935 | | pagina 14